Jak wypłacić Bitcoin: jak to łatwo zrobić

Więc zarobiłeś miliony, a teraz chcesz to wiedzieć jak wypłacić pieniądze Bitcoin? Cóż, ten przewodnik powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć!

Ten przewodnik zawiera metody zamiany Bitcoin na gotówkę, takie jak przelew bankowy, PayPal a nawet przez depozyt pieniężny! Pokażę Ci, jak wypłacić Bitcoiny na gotówkę za pomocą pośrednik (mianowicie, Coinbase) i na wskroś wymiana peer-to-peer. Aby ci to ułatwić, dołączę również kilka pomocnych obrazów.

Pod koniec tego przewodnika będziesz mógł zdecydować, która metoda jest dla Ciebie najlepsza.

Fajny fakt: czy wiesz, że każdego dnia dochodzi do transakcji Bitcoin o wartości ponad 2 miliardów dolarów?!

Różne metody wypłaty

Tam są wiele rzeczy do rozważenia podczas wypłaty Bitcoinów. Tu jest kilka:

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

 • Czy chcesz najłatwiej metoda lub najtańsze metoda?
 • Czy chcesz, aby pieniądze zostały zdeponowane na Twoim konto bankowe lub PayPal?
 • Jak długo Czy chcesz czekać otrzymać gotówkę?
 • Jaka waluta czy musisz zmienić swój Bitcoin na?

Oto niektóre z pytań, które będziesz musiał sobie zadać. Przeczytaj więc poniższe metody, jak wypłacić bitcoiny, a następnie zdecyduj, która z nich jest dla Ciebie najlepsza.

Zewnętrzne giełdy brokerów

ZA pośrednik zewnętrzny to tylko inna nazwa dla wymiana. Większość giełd kryptowalut nie pozwala na wpłaty środków przy użyciu Fiat money – jednak niektórzy to robią.

Jak to działa: zdeponujesz swój Bitcoin na giełdzie, a gdy giełda otrzyma Bitcoin, możesz zażądać wypłaty waluty fiducjarnej. Najpopularniejszy sposób na zrobienie tego za pomocą przelewu bankowego (przelewu).

Aby upewnić się, że brokerzy się nie psują pranie pieniędzy przepisy prawa, będziesz musiał dokonać wypłaty na to samo konto bankowe, na które wpłaciłeś. Jeśli nigdy nie zdeponowałeś fiat na giełdzie brokerskiej, najprawdopodobniej będziesz musiał najpierw dokonać (przynajmniej) jednej wpłaty.

Jak wypłacić Bitcoin?

Wiem, że to może być denerwujące… ale tak to już jest.

Jeśli zdecydujesz się wypłacić swoje Bitcoiny za pomocą giełda brokerska (Jak na przykład Coinbase), to normalnie zajmie około 1-5 dni aby pieniądze trafiły na Twoje konto. W przypadku klientów z UE płatności są dokonywane za pośrednictwem SEPA (wypłaty w euro). Jeśli jednak chcesz sprzedać Bitcoin za USD, brokerzy zwykle używają metodę płatności SWIFT.

A oto jak wypłacić Bitcoin za pomocą giełdy brokerskiej – pomiń następną sekcję, aby postępować zgodnie z instrukcjami, jak to zrobić.


Jeśli jednak wolisz tym bardziej anonimowy & mniej czasochłonne podejście, spójrzmy, jak sprzedać Bitcoin za gotówkę za pomocą za peer-to-peer Platforma!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Peer-to-Peer

Jeśli nie podoba Ci się myśl o konieczności czekania trzech dni na wypłatę Bitcoinów, powinieneś rozważyć skorzystanie z platformy sprzedaży peer-to-peer, takiej jak LocalBitcoins.

Sprzedając Bitcoiny innym osobom na LocalBitcoins, możesz zdecydować, z której metody płatności mają korzystać kupujący. Obejmują one:

 • Depozyt pieniężny: Możesz poprosić kupującego o wpłacić gotówkę na swoje konto bankowe. Jednak zawsze powinieneś ich o to poprosić dowód tożsamości i dowód wpłaty przed udostępnieniem im swoich Bitcoinów.
 • Przelew bankowy: Możesz poprosić kupującego o wysłać przelewem bankowym. Przed wypróbowaniem tej metody wypłaty Bitcoinów, zawsze poproś kupującego o dowód tożsamości, zanim przejdziesz dalej. Po otrzymaniu pieniędzy możesz przekazać im Bitcoiny.
 • Spotkaj się osobiście za gotówkę: Możesz umówić się na spotkanie z lokalnym kupującym, który zapłaci Ci gotówką za Twoje Bitcoiny.

Sprzedaż P2P jest bezpieczny, jeśli wiesz, co robisz. Należy jednak pamiętać o oszustach. LocalBitcoins oferują dobry poziom bezpieczeństwa ze względu na ich usługę escrow. Dzięki temu Twoje Bitcoiny są zablokowane, dopóki nie potwierdzisz, że płatność została otrzymana od kupującego.

Jak wypłacić Bitcoin: LocalBitcoins.

Założę się, że nadal nie masz pewności, czym jest depozyt, więc posłużmy się przykładem:

 1. John chce kupić 1 Bitcoin. Ponieważ pochodzi z Wielkiej Brytanii, szuka sprzedawców w swoim kraju.
 2. John widzi, że Mike sprzedaje 1 Bitcoin w dobrej cenie, a także akceptuje przelew bankowy jako opcję płatności.
 3. John wysyła prośbę o 1 Bitcoin do Mike’a, a Mike akceptuje.
 4. Mike umieszcza swój 1 Bitcoin na rachunku escrow. To trzyma Bitcoin, dopóki John nie prześle pieniędzy Mike’owi.
 5. John przelewa uzgodnioną kwotę na konto bankowe Michała.
 6. Kiedy Mike otrzyma płatność, zwalnia Bitcoiny z depozytu, który jest następnie wysyłany na konto Johna.

Otóż ​​to! Teraz wiesz, jak sprzedać Bitcoin za gotówkę za pomocą wymiany P2P!

Jak wypłacić Bitcoin za pomocą giełdy brokerów

Więc teraz, gdy znasz już różnicę między dwiema ulubionymi metodami, pokażę ci teraz, jak to zrobić wypłacaj Bitcoiny na gotówkę za pomocą giełd brokerskich!

Coinbase

Coinbase to najpopularniejsza giełda brokerska do kupowania i sprzedawania Bitcoinów. Przetwarzają więcej transakcji Bitcoin niż jakikolwiek inny broker i mają ogromną bazę klientów wynoszącą 13 milionów.

 • Metody wypłaty: Coinbase pozwala sprzedawać Bitcoiny za gotówkę, które możesz następnie wypłacić na swoje konto bankowe. Możesz wypłacić swoje Bitcoiny tylko na konto bankowe, którego użyłeś już do zakupu kryptowaluty na Coinbase. Tak więc, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, radzę najpierw kupić niewielką ilość kryptowaluty.
 • Opłaty: Opłaty zależą od kraju, w którym znajduje się Twój bank. Na przykład, jeśli chcesz sprzedać Bitcoin za USD, przelewem 25 $. Jeśli mieszkasz w UE i masz SEPA, to kosztuje tylko 0,15 USD!
 • Czas wypłaty: Czasy wypłat zależą również od kraju, w którym znajduje się Twój bank. Wypłaty w USA zwykle trwają od 4-6 dni roboczych, podczas gdy trwa wycofywanie z UE 1-3 dni robocze.

Zamień Bitcoin na gotówkę za pomocą Coinbase

Aby ci trochę ułatwić, pokażę ci teraz, jak wypłacić Bitcoin w Coinbase.

1. Najpierw musisz otwórz konto w Coinbase, połącz swoje konto bankowe i dokonaj wpłaty. Jeśli potrzebujesz pomocy, jak to zrobić, zapoznaj się z naszym przewodnikiem tutaj. Jeśli już to zrobiłeś, przejdź do kroku 2!

2. Po skonfigurowaniu konta będziesz musiał wyślij swój Bitcoin na swój adres Coinbase Bitcoin! Aby to zrobić, kliknij kartę kont, otwórz portfel Bitcoin i kliknij „Otrzymać”. Zostanie wyświetlony adres portfela Bitcoin Coinbase. To jest adres, na który musisz wysłać swoje Bitcoiny.

3. Po skonfigurowaniu kliknij Kupić sprzedać na górze strony.

Jak wypłacić Bitcoin: kup / sprzedaj Coinbase.

4. Następnie kliknij Sprzedać.Jak wypłacić Bitcoin: Kup / sprzedaj Bitcoin w Coinbase.

5. Następnym krokiem do wypłaty Bitcoin jest portfel. Zakładając, że wysłałeś teraz swoje Bitcoiny do portfela Coinbase, powinieneś zobaczyć tutaj swój portfel Bitcoin i domyślną walutę fiducjarną. Na poniższym przykładowym obrazku otworzyłem konto z UE, więc mój portfel depozytowy jest w euro (EUR).

Zmieni się to w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Na przykład klienci z USA mają możliwość wypłaty do USD, a użytkownicy japońscy mogą dokonać wypłaty do JPY.

Jak wypłacić Bitcoin: Coinbase natychmiast sprzedaje Bitcoiny.

Zobaczysz także Twój limit wypłat. Jeśli już zweryfikowałeś swoje konto, Twoje limity będą dość wysokie. Jeśli jednak chcesz to zwiększyć, kliknij Zobacz Limity i postępuj zgodnie z dodatkowymi instrukcjami weryfikacji!

6. Zanim będziesz mógł się wycofać, musisz to zrobić wymień swoje Bitcoiny na lokalną walutę. W moim przykładzie wymieniam Bitcoin na euro (EUR). Wprowadź ilość bitcoinów, które chcesz sprzedać, a równowartość w walucie fiducjarnej zostanie zaktualizowana.

7. Po kliknięciu Sprzedawaj Bitcoiny natychmiast, Twoje fundusze będą teraz znajdować się w Twoim portfelu walutowym.

8. Ok, więc jesteśmy na ostatnim etapie wypłaty Bitcoinów na Twoje konto bankowe. Kliknij swój portfel walutowy (na przykład EUR / USD / YEN), a następnie kliknij wycofać. Dane Twojego konta bankowego będą już zapisane od momentu wcześniejszej konfiguracji.

Jak wypłacić Bitcoin: Bitcoin za kilka euro.

Gratulacje! Teraz wiesz, jak zamienić Bitcoin na USD, EUR i inne waluty fiducjarne za pomocą Coinbase! Nie zapominaj, że jest wielu innych brokerów, z których możesz skorzystać. Innym popularnym wyborem dla sprzedawców bitcoinów jest Kraken!

Kraken

Kraken to kolejna popularna giełda, która umożliwia wpłaty i wypłaty w gotówce. Istnieje od 2011 roku i przetwarza większość transakcji Bitcoin na Euro. Jednak obsługują również inne główne waluty, takie jak USD, CAD i JPY!

 • Metody wypłaty: Jeśli chcesz zamienić swój Bitcoin na gotówkę w Kraken, możesz wypłać na swoje lokalne konto bankowe.
 • Opłaty: Opłaty za wypłatę w Kraken wynoszą bardzo niski. Na przykład wypłata SEPA jest tylko 0,09 €! A jeśli chcesz sprzedać Bitcoin za USD za pomocą lokalnego banku w USA, to jest to tylko 5,00 $!
 • Czasy wypłaty: To trwa od 1-5 dni roboczych aby wypłaty Kraken trafiły na Twoje konto bankowe.

Zamień Bitcoin w gotówkę za pomocą wymiany peer-to-peer

Teraz, gdy wiesz, jak wypłacić Bitcoin za pomocą brokera, pozwól, że pokażę ci, jak to zrobić za pomocą wymiana peer-to-peer. Do wyboru jest kilka, jednak najbardziej polecam Lokalne bitcoiny.

LocalBitcoins został utworzony w 2012 roku i teraz obsługuje prawie w każdym kraju na świecie. Tak więc, bez względu na to, skąd pochodzisz, powinieneś być w stanie znaleźć kupujących, którym możesz sprzedać swój Bitcoin.

Wspaniałą rzeczą w P2P jest to, że możesz zażądaj dowolnej metody płatności. Oto kilka przykładów różnych metod płatności dostępnych na LocalBitcoins:

 • Lokalny przelew bankowy
 • Międzynarodowy przelew bankowy
 • PayPal
 • Skrill
 • Payoneer
 • Western Union
 • Bony upominkowe
 • Pieniądze internetowe
 • Bankowy depozyt gotówkowy
 • Neteller

Sprzedawcy, którzy wiedzą, jak wypłacić Bitcoiny, mogą również wybrać cenę, za którą chcieliby sprzedać swoje Bitcoiny. Możesz to zrobić przez tworzenie reklamy, co spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 1% całkowitej sprzedaży.

Jeśli jednak sprzedajesz kupującemu, który podał cenę, którą chce zapłacić, nie ma żadnych opłat.

Istnieje również system oceniania, taki jak eBay, w którym możesz wystaw opinię kupującemu lub sprzedającemu. Pomaga to zachować bezpieczeństwo przy wyborze kupującego. Jeśli jesteś początkującym, polecam sprzedawanie tylko kupującym, którzy mają 100% Pozytywnych opinii.

Jak wypłacić Bitcoin?

Lokalne Bitcoiny pozwalają również zachować anonimowość (przy wyborze takich metod płatności, jak pieniądze internetowe lub bony podarunkowe), zwłaszcza jeśli korzystasz również z za niezawodny i bezpieczny VPN aby zabezpieczyć połączenie. Jednak niektórzy sprzedający decydują się poprosić nowych kupujących (tych, którzy nie mają opinii) o dostarczenie identyfikatorów.

Oto przewodnik krok po kroku, jak zamienić Bitcoin na gotówkę za pomocą wymiany peer-to-peer:

Jak wypłacić Bitcoin za pomocą LocalBitcoins

1. Najpierw musisz otworzyć konto w Local Bitcoins. Możesz to zrobić przez klikając tutaj.

Jak wypłacić Bitcoin: LocalBitcoins.

2. Wybierz nazwę użytkownika i silne hasło. Ty też musisz wprowadź i potwierdź swój adres e-mail.

3. Po zalogowaniu się kliknij Sprzedawaj Bitcoiny na górze strony.

Jak wypłacić Bitcoiny: sprzedawaj Bitcoiny na lokalnych Bitcoinach.

4. Następnie musisz wybrać kraj, w którym znajdują się Twoi idealni nabywcy. Zalecam użycie własnego kraju (oczywiście), jednak to zależy od Ciebie. W tym przykładzie wybrałem Wielką Brytanię. Musisz również podać ilość bitcoinów, które chcesz sprzedać.

Jak wypłacić Bitcoiny: sprzedawaj Bitcoiny w Wielkiej Brytanii na LocalBitcoins.

5. Jak zobaczysz poniżej, istnieje wiele różnych sposobów wypłaty Bitcoinów.

Jak wypłacić Bitcoin: wyszukiwanie sprzedawców na LocalBitcoins.

6. W tym przykładzie pokażę ci jak wypłacić Bitcoin za pomocą PayPal. Jak widać, kupujący ma 100% oceny opinii i zrealizował ponad 1000 transakcji! To znak poważnego, legalnego kupującego.

7. Potwierdź ilość Bitcoinów, które chcesz sprzedać i wprowadź swój adres e-mail PayPal. Następnie kliknij Wyślij zapytanie handlowe.

Jak wypłacić Bitcoiny: sprzedaż Bitcoinów za pomocą PayPal na LocalBitcoins.Jak wypłacić Bitcoin: ustawienia sprzedaży LocalBitcoins.

8. Twój kupujący otrzyma wtedy powiadomienie z informacją, że chcesz sprzedać im swoje Bitcoiny. Gdy zaakceptują, wyślesz swoje Bitcoiny na depozyt LocalBitcoins (wcześniej wyjaśniłem escrow, pamiętasz?). Tak więc kupujący nie otrzyma Twoich Bitcoinów, dopóki Ci nie zapłacą, a Ty potwierdzisz, że to zrobił.

9. Kupujący powinien skontaktować się z Tobą, aby poinformować Cię, że środki zostały wysłane. Sprawdź, czy środki dotarły do ​​Twojego PayPal, a następnie kliknij Otrzymano zapłatę, i jesteś skończony.

Gratulacje! Wiesz już, jak wypłacić Bitcoiny za pomocą wymiany P2P.

Kiedy zdobędziesz większe doświadczenie Lokalne bitcoiny, możesz ćwiczyć sprzedaż przy użyciu różnych metod płatności. Dobrą rzeczą jest to, że niektóre metody płatności pozwalają sprzedawać Bitcoiny po wyższej cenie – więc warto się do tego przyzwyczaić.

Warto też założyć ogłoszenie. Mimo że będzie to kosztować 1% opłat, możesz ustawić własną cenę i wybrać własną metodę płatności. W takim przypadku otrzymasz powiadomienie od kupujących, którzy chcą kupić od Ciebie.

LocalBitcoins to tylko jedna z giełd P2P, która pozwala na wypłatę Bitcoinów – jest ich wiele. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że giełda ma depozyt i NIGDY wyślij swój Bitcoin do kupującego, zanim zapłacą!

Wnioski

Jeśli przeczytałeś ten przewodnik od początku do końca, powinieneś już wiedzieć jak wypłacić Bitcoin! Pokazaliśmy dwie różne metody – sposób wymiany brokera (Coinbase), i również sposób peer-to-peer.

Obie mają swoje wady i zalety. Coinbase może być wygodniejszy i bezpieczniejszy dla początkujących, podczas gdy LocalBitcoins na to pozwala zachowaj anonimowość i sprzedawaj po wyższej cenie.

Więc co wolałeś? Czy zamierzasz użyć brokera do wypłaty Bitcoinów lub wymiany P2P?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map