Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Po Początkowe wejście Bitcoina do głównego nurtu sukcesu, wielu nowych entuzjastów kryptowalut zaczęło interesować się tą kryptowalutą. Niektórzy chcieli tylko wiedzieć, o co chodzi, podczas gdy inni byli bardzo nieugięci w inwestowaniu i zarabianiu pieniędzy na Bitcoin.

Przede wszystkim a portfel do przechowywania kryptowalut które nie tylko byłyby w pełni funkcjonalne, ale także charakteryzowałyby się wysokim poziomem bezpieczeństwa, powinny być priorytetem numer jeden dla drugiej grupy osób. Dlatego dzisiaj porozmawiamy o najbezpieczniejsze opcje portfela Bitcoin i gdzie je znaleźć.

Zaczniemy od szybkiego podania kilku powodów Bitcoin powinien być punkt zainteresowania dla każdego Potencjalni inwestorzy tam. Następnie omówię różne rodzaje portfeli, które są dostępne, porozmawiam o ich plusy i minusy i zobacz, czy możemy znaleźć i nazwać najbezpieczniejszy portfel Bitcoin na świecie.

Bitcoin

Bez względu na to, co o tym myślisz, nie można zaprzeczyć, że ta kryptowaluta wywołała zamieszanie swoim nagłym i wybuchowym skokiem do głównego nurtu.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Ale czy ta moneta jest tak dobra i użyteczna, na jaką ma być? Cóż, zanim spróbujemy rozwiązać problem najbezpieczniejszy portfel Bitcoin, Powiem ci o kilku kluczowych powodach, dla których ludzie tak myślą, a potem pozwolę ci podjąć decyzję.

  • Anonimowość. Bitcoin oferuje absolutną anonimowość, jeśli chodzi o transakcje, które wykonujesz lub w których bierzesz udział. Za każdym razem, gdy wprowadzasz taką transakcja, za losowy adres jest generowany w Twoim imieniu – nie ma możliwości śledzenia tych transakcji – Twoje sekrety są bezpieczne w Bitcoin.
  • Decentralizacja. Bitcoin jest zdecentralizowane, co oznacza, że ​​nie posiada go żadna osoba ani organizacja. To z kolei oznacza, że ​​nikt nie może zaangażować się w transakcję, którą wykonujesz z inną osobą lub firmą – relacja jest czysto peer-to-peer bez osób trzecich wchodzących na drogę.
  • Szybko i tanio. W porównaniu z innymi, fiatowymi metodami płacenie lub wysyłanie pieniędzy, Bitcoin jest super szybki i bardzo tani. Ponieważ jest zdecentralizowany, żaden rząd nie może opodatkować twoich płatności i przelewów – gdziekolwiek na świecie byś się znajdował!

To są Najważniejsze punkty zainteresowania, które ludzie podkreślają, mówiąc o zaletach Bitcoin. Biorąc pod uwagę powyższe informacje, racjonalizuje to choćby odrobinę sławy Bitcoina.

Różne rodzaje portfeli Bitcoin

Jest wiele różne bezpieczne portfele Bitcoin… Ale jesteś tutaj, aby znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin, prawda?

Cóż, zanim spróbujemy znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin, powinniśmy najpierw poznać dwa główne typy portfeli, które istnieją.

Gorące portfele

Termin „gorący portfel” odnosi się do cyfrowy (online lub na komputerze) portfele. Jest to oprogramowanie, które przechowuje Twoje Bitcoiny (lub jakąkolwiek inną kryptowalutę) w zaszyfrowane, serwery online.

Prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że portfele cyfrowe są najpopularniejszy wybór jeśli chodzi o przechowywanie Bitcoinów. Oczywiście jest kilka powodów, dla których tak się dzieje.


Przede wszystkim są to pliki najbardziej dostępne opcja tam. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu przejść do cyfrowego portfela stronie internetowej i Pobierz to. Tak, to takie proste.

Najbezpieczniejszy portfel Bitcoin: portfel cyfrowy.

Tam są płatne portfele cyfrowe, ale większość z nich są całkowicie za darmo. To z kolei pozwala prawie każdemu i każdemu zdobyć jeden i sprawdzić, czy nadaje się do tytułu „najbezpieczniejszego portfela Bitcoin”.

Innym ogromnym powodem ich popularności jest fakt, że tak przechowuj wszystkie kryptowaluty.

Teraz pojedynczy portfel cyfrowy NIE MOŻE przechowywać każdej kryptowaluty. Jednak dla każdą monetę kryptograficzną istniejący, jest portfel Utworzony. Zazwyczaj zespół odpowiedzialny za tworzenie lub rozwijanie kryptowaluty to ludzie, którzy również tworzą dla niej portfel.

Portfele cyfrowe są również często wielofunkcyjny. Niektóre portfele oferują ogromne różnorodność funkcji, nie tylko zwykły system płatności za przechowywanie. Możesz zmienić język, przelać mikropłatności itp.

Tam są godne uwagi wady gorących portfeli, chociaż. Głównym problemem, który mają ze sobą ludzie, jest bezpieczeństwo.

Oprogramowanie do przechowywania cyfrowych kryptowalut znajduje się na stałe połączenie z Internetem. Twoje dane są przechowywane serwery online. Jeśli coś takiego jak awaria techniczna lub a włamanie hakerów mogłoby się zdarzyć, Twoje oszczędności w kryptowalutach są narażone na ogromne ryzyko oszustwa i kradzieży. Jest to pasywna, ale stała kwestia, o której należy pamiętać.

Niektóre strony internetowe oferują lepiej chronione i bezpieczniejsze wersje portfeli niż inne, ale w końcu, jeśli twoje oszczędności są zawsze online – są narażone na ciągłe ryzyko.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Zimne portfele

Zimne portfeleurządzenia fizyczne które są przeznaczone do przechowywania bitcoinów w bezpiecznym i stabilnym środowisku.

Te urządzenia oferują wysoki poziom ochrony ale nie są jeszcze tak popularne jak portfele cyfrowe.

Głównym powodem tego jest ich metka. Fizyczne urządzenia do przechowywania kryptowalut mają tendencję do stać się dość drogie, zwłaszcza w porównaniu do ich darmowe wersje kontry – portfele cyfrowe.

Inną popularną skargą dotyczącą zimnych portfeli jest to, że większość z nich przechowuje tylko bardzo określone rodzaje kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, Marszczyć i inne rodzaje popularnych kryptowalut są w porządku, ale jeśli chodzi o mniej znane lub mniej popularne monety na rynku, możesz mieć problem ze znalezieniem urządzenia, które je przechowuje.

Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Warto jednak wspomnieć, że sprzętowe przechowywanie monet kryptograficznych nie wymaga żadnego rodzaju połączenia internetowego – to jest Portfel Bitcoin offline. Dane Twoich monet są przechowywane w urządzeniu – nawet jeśli podłączysz je do komputera z keyloggerem lub innym typem wirusa, najprawdopodobniej jesteś bezpieczny.

Najlepszy portfel

Prawdopodobnie otrzymałeś różne opinie za każdym razem, gdy zapytasz kogoś o lepszą opcję dla portfela do przechowywania kryptowalut – cyfrowy lub Portfele bitcoin offline.

Niektórzy mówią, że tak mniej lub bardziej subiektywne – że wszystko zależy od osoby i konkretnej sytuacji. Ale tam jest jeden kluczowy punkt o których powinieneś wiedzieć.

Wyobraź sobie, że masz dziesięć bitcoinów. Przy obecnej cenie Bitcoin to dużo pieniędzy! Poszukujesz i znajdujesz portfel, który wydaje się odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Przenosisz wszystkie Bitcoiny do tego portfela i kontynuujesz swoje życie.

Tydzień później dowiadujesz się, że wszystkie twoje fundusze zostały… skradziony. Odeszły na zawsze, wszystko przez włamanie do portfela, którego używasz.

Czy rozumiesz, co próbuję powiedzieć? Jeśli nie, powtórzę: jest nic ważniejszego, jeśli chodzi o portfele kryptowalut, niż bezpieczeństwo. Jeśli Twoje Bitcoiny zostaną skradzione i zostaniesz z pustymi rękami, czy będziesz miał coś przeciwko temu, że interfejs użytkownika jest nieco niezgrabny? A może przejmujesz się tym, że stawki za transfer są najlepsze w branży? Prawdopodobnie nie, ponieważ w tym momencie nie będziesz miał już nic do przeniesienia.

Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Bezpieczeństwo powinien być numer jeden dotyczy to Ciebie przy wyborze portfela, czy to cyfrowy lub Portfel Bitcoin offline. Bezpieczny portfel Bitcoin może być niezgrabny, może ucierpieć w designerskim mieszkaniu, a nawet być nieco powolny – jeśli gwarantuje bezpieczeństwo, nie powinno to wymagać myślenia.

Mając to na uwadze, sprawdźmy jedne z najpopularniejszych i dobrze szanowany (i bezpiecznie!) portfele które obecnie dominują na rynku.

Najlepsze gorące portfele

Zaczniemy od omówienia najlepszych dostępnych portfeli cyfrowych.

Coinbase

Nawet jeśli Coinbase to cyfrowy portfel, jest całkiem oryginalny.

Ten gorący portfel jest przez wielu uważany za najbezpieczniejszy dostępny portfel Bitcoin. Jego wielofunkcyjny, zintegrowane ze swoim rynkiem (co oznacza, że ​​stawki transferu, kupna i sprzedaży są Super szybko i ZA DARMO), jest przyjazny dla początkujących i dobrze zoptymalizowany.

Super fajne w Coinbase jest to, że oferuje 100% ubezpieczenia za swoją kryptowalutę. Oznacza to, że ta witryna GWARANCJE ty, że twoje krypty są zdrów i cały. Dodatkowo możesz dodać weryfikacje (jak weryfikacja dwuetapowa), a nawet oferują możliwość przechowywania kryptowalut w „skarbcach” w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe? Cóż, jest złapać: Coinbase akceptuje tylko Bitcoin i Ethereum. Chociaż biorąc pod uwagę fakt, że czytasz przewodnik „Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel bitcoinowy?”, Prawdopodobnie nie szukasz innych portfeli kryptowalutowych, prawda??

AKTUALIZACJA 2021: Coinbase teraz akceptuje ponad 30 kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin i inne popularne monety.

Jaxx

Jaxx prawdopodobnie można by uznać za plik portfel hybrydowy – często zalicza się do kategorii „najbezpieczniejszy portfel Bitcoin”, ale trochę trudno powiedzieć, o jakim typie portfela mówimy.

Widzisz, Jaxx może być używany jako plik cyfrowy portfel online lub z twojego pulpit, ale jego główną cechą jest to, że jest to plik pierwszy na świecie portfel na smartfony – fakt ten prawie umieszcza go w kategorii portfela fizycznego.

Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Jaxx jest świetny, jeśli chodzi o bezpieczne portfele Bitcoin – ma wszystkie obowiązkowe funkcje wymagane do bezpiecznego portfela cyfrowego.

Jednak z powodu Jaxxa ciągłe aktualizacje i nowe integracje, może to być trudne dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w dziedzinie kryptowalut.

Najlepsze zimne portfele

Teraz opowiem ci o dwóch najlepszych portfelach na zimno.

Trezor

Trezor jest uważany za oryginalny sprzęt do przechowywania Bitcoinów. Jeśli szukasz najbezpieczniejszego portfela Bitcoin, Trezor prawdopodobnie powinien znajdować się gdzieś na szczycie tej listy.

Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Najsilniejszą cechą Trezora jest to bezpieczeństwo. Ten element sprzętu jest czasami nazywany skarbiec fizycznych portfeli – możesz podłączyć go do dowolnego urządzenia, czy to czystego, czy uszkodzonego przez złośliwe oprogramowanie, i zapewni to bezpieczeństwo Twoich kluczy (nie próbuj tego jednak. Poważnie)..

Standardowe koszty Trezora około 99 USD – jest to w pewnym sensie cena wzorcowa, jeśli chodzi o dobre i renomowane zimne portfele, a Trezor jest silnym pretendentem do „najbezpieczniejszego portfela Bitcoin”.

Ledger Nano S

Głównym konkurentem Trezora jest Ledger Nano S oferuje bardzo podobne wrażenia użytkownika i funkcje bezpieczeństwa, ale za konkurencyjną cenę.

Najbezpieczniejszy portfel Bitcoin: portfele Ledger.

Koszty księgi około 65 USD i jest kompaktowy iw pełni funkcjonalny. To świetna alternatywa dla Trezora, a te dwa urządzenia dominują na rynku bezpiecznych i niezawodnych portfeli bitcoin offline.

Najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

Teraz wiesz o dwa najpopularniejsze typy portfeli kryptowalut, ich mocne i słabe strony. Więc… Jaki jest najbezpieczniejszy portfel Bitcoin na świecie?

Jeśli oceniamy portfele wyłącznie pod kątem ich bezpieczeństwa, Coinbase i Księga główna są prawdopodobnie najlepszymi zakładami, jeśli chodzi o odpowiednio ciepłe i zimne portfele.

Nie oznacza to, że inne portfele są niebezpieczne lub niegodne zaufania – po prostu Ledger i Coinbase mają prawie całkowicie zdominował rynek ORAZ mają bardzo mocne i trwałe podstawy do twierdzeń o ich bezpieczeństwie.

Wniosek

Ten przewodnik był poszukiwaniem najbezpieczniejszego portfela Bitcoin. Czy nam się udało? Cóż, nie sądzę, że istnieje jednostronna odpowiedź na to pytanie.

Znajdowanie i prezentowanie najbezpieczniejszy portfel Bitcoin nie jest łatwe. Nie dlatego, że brakuje informacji lub kompetencji – po prostu dlatego, że są sporo rywali na miejsce „najbezpieczniejszego portfela Bitcoin”. Z czasem wybór i wybór właściwego staje się coraz trudniejszy.

Dałem tylko dwa przykłady każdy dla portfeli cyfrowych i fizycznych. Z perspektywy czasu jest to tylko rysa na powierzchni wielu różnych portfeli. Ale portfele, o których wspomniałem (Księga główna, Trezor i Coinbase) są główni gracze w grze – wszyscy mają za sobą lata budowania reputacji, postępu technologicznego i ogólnego rozwoju. Trudno jest przewidzieć, jakiego rodzaju technologię opartą na zabezpieczeniach zobaczymy za, powiedzmy, za pięć lat.

Jeśli zgadzasz się, że portfele, które wymieniłem w tym przewodniku, pasują do nazwy „najlepszy portfel Bitcoin”, nie wahaj się i wypróbuj je sam!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map