Kraken VS Binance: Bitwa wymiany kryptowalut

Dziś są wiele różnych platform wymiany kryptowalut na świecie. Niektóre z nich to niesamowite narzędzia, których możesz użyć Kup, Sprzedać, i wymień swoje aktywa kryptograficzne, podczas gdy inni… Niektóre rzeczy pozostaw do życzenia. W tym Kraken VS Binance porównanie, przyjrzymy się temu dwóch gigantów branży.

Zarówno Kraken, jak i Binance są bardzo dobrze znani w różnych kręgach kryptowalut. Chociaż obie platformy są również uważane za najlepsze, jeśli chodzi o wymiany kryptowalut, są one również zupełnie się od siebie różnią. Zgodnie z tą logiką, naturalnie, prawdopodobnie będą pasować również do różnych typów ludzi!

Aby dowiedzieć się, która z tych dwóch witryn jest dla Ciebie najlepsza, będziesz potrzebować kompleksowego porównania, które skupia się na wszystkich głównych, kluczowych punktach, na które należy zwrócić uwagę podczas analizy platform wymiany kryptowalut. Cóż, masz szczęście – to porównanie Kraken VS Binance jest właśnie takie!

Kraken VS Binance: kryteria porównawcze

Gdybyś miał trochę spojrzeć Binance VS Kraken porównania w Internecie prawdopodobnie zauważysz, że można to zrobić na kilka różnych sposobów. Niektórzy lubią korzystać z kilku specyficznych funkcji i przeanalizować dwie platformy porównawcze na ich podstawie, podczas gdy inni lubią po prostu porównywać i kontrastować same platformy.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Cóż, będziemy podążać poprzednią trasą.

Aby jednak robić to skutecznie, powinniśmy najpierw omówić rzeczywiste funkcje których będziemy używać jako głównych punktów odniesienia w naszym porównaniu Kraken VS Binance! Tam są pięć funkcji o czym należy pamiętać: bezpieczeństwo, łatwość użycia, opłaty, utrzymany monety, i liczba użytkowników.

  • Bezpieczeństwo. Bez wątpienia, bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt przy wyborze odpowiedniej dla siebie platformy wymiany kryptowalut. Jest to prawdą zarówno w tym porównaniu Kraken VS Binance, jak iw wszelkie inne porównania związane z kryptowalutami, z którymi możesz się spotkać! Bez odpowiedniego zabezpieczenia ryzykujesz zdeponowanie środków na giełdzie, która może być skompromitowany – jeśli tak się stanie, możesz stracić wszystkie swoje aktywa! Większość najlepsze platformy wymiany kryptowalut mają jednak posortowane zabezpieczenia – wciąż jest to coś, o czym warto pamiętać!
  • Łatwość użycia. Jeśli jesteś weteranem handlu kryptowalutami, prawdopodobnie znasz wszystkie tajniki niektórych bardziej złożonych interfejsów użytkownika, które są dostępne na niektórych platformach giełdowych. To powiedziawszy, jeśli tak kompletny początkujący, poznanie wszystkich szczegółów technicznych i złożonych funkcji może być dość trudne, nie wspominając o onieśmieleniu! Dlatego jeden z głównych punktów, na który należy zwrócić uwagę w tym porównaniu Binance VS Kraken, ma związek łatwość użycia – giełda na najwyższym poziomie zawsze będzie miała zrozumiały układ i łatwy w użyciu interfejs!
  • Opłaty. Za każdym razem, gdy handlujesz kryptowalutami na internetowej giełdzie kryptowalut, będziesz pobrał określoną opłatę. Najczęściej sposób obliczania tych opłat może wydawać się dość skomplikowany – wiąże się to z wieloma czynnikami! Powiedziawszy to, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć zysk podczas handlu kryptowalutami jest to z pewnością jeden z najważniejszych aspektów, na który należy zwrócić uwagę! Jest to również jeden z najbardziej kontrowersyjnych punktów niektórych porównań Kraken VS Binance – z pewnością zawsze znajdziesz ludzi, którzy dyskutują o opłatach i szukają najlepszych ofert handlu kryptowalutami online!
  • Obsługiwana liczba monet. W chwili pisania tego porównania Kraken VS Binance, obecnie są dostępne około 7000 różnych kryptowalut dostępne dla ludzi do wglądu, badań i handlu. Jak widać, rynek kryptowalut bardzo się różnił od tego, co było jeszcze dwa, trzy lata temu! W dzisiejszych czasach nawet nowicjusze od kryptowalut chcą budować różnorodne portfele, od samego początku. Jednak aby to zrobić, musisz mieć możliwość zakupu wielu różnych kryptowalut, a nie tylko tych głównych (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, itp.). Z pewnością funkcja, na którą należy zwrócić uwagę!
  • Liczba użytkowników. Chociaż ten konkretny aspekt porównania Kraken VS Binance może początkowo wydawać się nieco banalny, zapewniam cię – liczba użytkowników jest bardzo ważna, zwłaszcza gdy mówimy o odnoszących sukcesy platformach wymiany kryptowalut. Dzieje się tak głównie z dwóch ważnych powodów – odpowiednie warunki handlowe, i niezawodność platformy handlowej. Duża liczba użytkowników może pokazać (lub w pewnym sensie – zagwarantować) te dwie rzeczy. Czy jest to jednak coś, co ma znaczenie dla którejkolwiek z dwóch platform wymienionych w tym porównaniu? Cóż, czytaj dalej i dowiedz się!

Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, każda osoba będzie miała własne, osobiste preferencje, jeśli chodzi o preferencyjne cechy witryny do handlu kryptowalutami online. Jeśli jednak na giełdzie sprawdzono wszystkie wymienione powyżej aspekty, możesz być pewien, że warto zwrócić na to uwagę!

Kraken VS Binance: Porównanie

Aby zachować porządek, podejmiemy to z góry i porównamy Kraken VS Binance stosując powyższe cechy jako główne kryteria. Zacznijmy od przyjrzenia się jak bezpieczna jest każda z dwóch giełd kryptowalut.

Bezpieczeństwo

Jak zauważono we wstępnej części porównania Kraken VS Binance, obie te giełdy uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, obaj będą bardzo bezpieczny, zbyt! Ale co dokładnie oznacza „bezpieczny”?

Cóż, na początek zatrudniają zarówno Kraken, jak i Binance uwierzytelnianie dwuskładnikowe na swoich platformach. 2FA może wydawać się do tej pory „najstarszą sztuczką w książce”, ale najlepsze w nim jest to, że… to działa!

Kraken VS Binance: Futures Kraken.


Dzięki 2FA możesz być tego pewien żadna nieuprawniona osoba nie będzie miała dostępu do Twojego konta, i tym samym będzie trzymał się z dala od Twojej kryptowaluty. Chociaż 2FA nie zapobiega takim rzeczy, jak hacki i wyłudzanie informacji, to jest wciąż bardzo niezawodny (i teraz – niezbędne!) sposób zabezpieczenia konta.

Oprócz obszernej listy funkcji bezpieczeństwa Kraken, to, co najbardziej się wyróżnia, to fakt giełda przechowuje 95% aktywów kryptograficznych swoich użytkowników urządzenia do przechowywania w chłodni. Bez wątpienia jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych środków bezpieczeństwa, jakie może podjąć giełda kryptowalut!

Krótko mówiąc, bez względu na to, którą z dwóch opcji w tym porównaniu Kraken VS Binance wybierzesz, możesz być spokojny – obie platformy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Łatwość użycia

Ponieważ kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne i stają się coraz bardziej powszechne, są też coraz więcej osób wchodzi do świata handlu kryptowalutami każdego dnia. Oznacza to również ogromną liczbę początkujących kryptowalut dużo zamieszania, zwłaszcza jeśli natkną się na platformy, które są niełatwe do rozgryzienia.

Niestety, może tak być w przypadku tych, którzy odwiedzają Binance po raz pierwszy!

Teraz muszę przyznać wymianie kilka pochwał – mają wiele różnych układów interfejsu użytkownika handlu, zarówno te, które są proste i skierowane do nowicjuszy kryptowalut, jak i inne, które są bardziej złożone i zawiłe.

Mimo to istnieje sporo porównań online Kraken VS Binance i recenzje użytkowników, które zauważają, jak to zrobić Binance to trochę trudna platforma w użyciu, ogólnie. Jeśli nie masz absolutnie żadnej wcześniejszej wiedzy na temat kryptowalut i inwestowania, cóż… Możesz mieć trudności z poznaniem tajników Binance.

Z drugiej strony Kraken jest zupełnie inny. Jego prosty w użyciu, i nie przytłacza Cię ogromnym zestawem funkcji i różnymi przyciskami. Zdecydowanie przyjazny dla początkujących!

Opłaty

Trzeba przyznać, że jest to jeden z tych aspektów, które sprawiają, że ludzie skłaniają się ku jednej lub drugiej platformie wymiany kryptowalut, dość szybko.

Opłaty Kraken VS Binance są… ciekawe. Kraken jest dość prosty. Platforma pobiera opłaty od swoich użytkowników do 0,26% dla każdej transakcji że robią. Rzeczywista liczba, jak możesz sobie prawdopodobnie wyobrazić, zależy od wielu czynników – ilości wymienianych kryptowalut, tego, czy jesteś producentem, czy przyjmującym itd..

Kraken też maksymalny limit transakcji w wysokości 100 000 USD, i opłat do 60 $ w opłatach za wypłatę.

Mogę ci powiedzieć już teraz – Binance jest pod tym względem zdecydowanym zwycięzcą.

Kraken VS Binance: zarabiaj z Binance.

Przede wszystkim z Binance nie będziesz mieć dziennego limitu handlu (to znaczy, jeśli osiągniesz maksymalny poziom konta). Co więcej, giełda może pochwalić się jednymi z najniższych kursów walutowych na rynku – dochodzą do 0,1%! To jest bardzo niskie, nawet na szczycie!

Opłata za wypłatę, Binance obciąży Cię opłatą 3,5%, z minimalna opłata w wysokości 10 USD.

Jeśli chodzi o opłaty Kraken VS Binance, jeśli ściśle chcesz zaoszczędzić jak najwięcej, Binance to droga do zrobienia. Opłaty na platformie są naprawdę niesamowite!

Obsługiwana liczba monet

Wiele najlepsze platformy wymiany kryptowalut zapewniają swoim użytkownikom możliwość kupowania, sprzedawania i handlu wieloma różnymi kryptowalutami.

Bez wątpienia jest to bardzo wygodne.

Jednocześnie, wraz ze wzrostem popularności rynku kryptowalut, oferowanie takich usług stało się prawie obowiązkowe dla giełd kryptowalut top-dog! Jeśli witryna umożliwia handel tylko kilkoma bardziej popularnymi monetami, jej popularność nie wzrośnie – zwłaszcza gdy istnieją giełdy oferujące setki monet do wyboru!

Kraken oferuje swoim użytkownikom około 40 różnych kryptowalut do wyboru. Będą to oczywiście obejmować wszystkie główne monety tam, a także przyzwoita liczba altcoinów, zbyt.

Kraken VS Binance: dowiedz się więcej o kryptowalutach na Kraken.

Z drugiej strony Binance ma ponad 150 kryptowalut do wyboru! To ogromna liczba monet!

Szczerze powiedziawszy, większość ludzi nie będzie potrzebować tylu różnych monet. To powiedziawszy, jeśli szukasz konkretnej kryptowaluty, istnieje znacznie większa szansa, że ​​znajdziesz ją na Binance, a nie na Kraken.

A więc – jeśli chodzi o aspekt różnorodności (i liczby) monet w tym porównaniu Kraken VS Binance, Binance z pewnością jest lepszą alternatywą!

Liczba użytkowników

Jak wspomniano wcześniej w porównaniu Binance VS Kraken, aspekt liczba użytkowników pokazuje nam dwie rzeczy – Niezawodność platformy i idea jak dobrze pójdą Twoje transakcje, jeśli zdecydujesz się je wykonać w witrynie.

Niezawodność, jeśli giełda kryptowalut ma wielu użytkowników, w większości przypadków możesz być tego pewien oferuje kilka wspaniałych funkcji, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, i jest niezawodna alternatywa, ogólnie rzecz biorąc.

W odniesieniu do udany handel, pomyśl o tym – jeśli są tysiące użytkowników wykorzystujących giełdę do własnych potrzeb związanych z handlem kryptowalutami, istnieje znacznie większa szansa, że ​​znajdziesz kogoś handlować szybko i skutecznie. Jeśli jednak wymiana jest pustkowiem, Twoja oferta lub propozycja może pozostać tam przez dłuższy czas.

Kiedy to piszę, Kraken ma już za sobą 4 miliony użytkowników. Z drugiej strony Binance ma ponad trzykrotnie więcej – 13,5 miliona użytkowników.

Chociaż obie te liczby są ogromne, Binance jest zdecydowanie bardziej popularną alternatywą! Chociaż istnieje wiele powodów, dla których może tak być, warto podkreślić, że liczby Krakena, choć niższe, wciąż są imponujące!

Wnioski

Tak więc, na koniec, pozostaje ostateczne pytanie – która z dwóch giełd kryptowalut wymienionych w tym artykule Kraken VS Binance porównanie jest lepszą alternatywą?

Szczerze powiedziawszy, zarówno Kraken, jak i Binance będą świetnym wyborem dla każdego, kto chce wejść do świata kryptowalut. Biorąc to jednak pod uwagę, jeśli jesteś kompletnym początkującym, Kraken może być faktycznie lepszą alternatywą – jest znacznie prostszy w użyciu i nie przytłoczy Cię ogromną gamą monet i innych funkcji.

Kraken VS Binance: ucz się na Binance.

To mówi, Binance z pewnością będzie odpowiadać bardziej doświadczonym handlowcom kryptowalut. To ma ogromny wybór monet do wyboru, skomplikowany interfejs użytkownika, jest zdecydowanym zwycięzcą debaty „Opłaty Kraken VS Binance” i tak dalej – naprawdę jedna z najlepszych platform wymiany kryptowalut na rynku!

Dziękujemy za sprawdzenie tego porównania Kraken VS Binance i życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach związanych z handlem kryptowalutami!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map