W dzisiejszych czasach prawdopodobnie trudno byłoby znaleźć osobę, o której nigdy nie słyszała Bitcoin i giełdy kryptowalut. Ta kryptowaluta gwałtownie podniosła branżę kryptowalut do głównego nurtu – coraz więcej ludzi chce tego dzisiaj mieć udział w tym, co ma do zaoferowania ten rynek.

Jednak poza Bitcoinem i Ethereum nie wszyscy o tym słyszeli kryptowaluty groszowe. I dlatego dzisiaj na tej liście kryptowalut groszowych będziemy mówić właśnie o tym – przeanalizujemy najbardziej obiecujące i znane kryptowaluty groszowe..

Na początek przejdziemy do terminologia. Chociaż możesz już mieć pomysł lub dwa na temat tego, czym może być „kryptowaluta groszowa”, nadal musimy wiedzieć, że mówimy o tym samym.

Następnie spróbujemy znaleźć plik najlepsza dostępna kryptowaluta groszowa – istnieją pewne szczególne wymagania, które taka kryptowaluta powinna być najlepsza, i omówimy to wszystko w miarę postępów w samouczku.

Objaśnienie kryptowalut Penny

Jak sama nazwa wskazuje, kryptowaluta groszowa to kryptowaluta, której cena rynkowa nie przekracza 1 USD. Jak możesz sobie wyobrazić, większość kryptowalut, które obecnie istnieją na rynku, można sklasyfikować jako kryptowaluty groszowe.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Mimo że nazwy i ceny kryptowalut są często poruszane w różnych dyskusjach, rzadko zwraca się uwagę na to, dlaczego te monety są wyceniane w taki sposób, w jaki są. Wydaje się, że patrzenie stało się naturalne Bitcoin jako absolutna kryptowaluta, następnie zobacz monety, takie jak Ethereum i Litecoin jako kontynuacja, a potem jest wszystko inne. Ale dlaczego tak jest?

Dobrze, Bitcoin jest wyjątkowy przypadek. Możesz argumentować, że jego cena wynika z tego, że jest pierwsza zdecentralizowana kryptowaluta na świecie (i to z pewnością stanowi kolejny powód), ale w grę wchodzi więcej czynników.

Kryptowaluty groszowe: handel bitcoinami.

Bitcoin osiągnął poziom, na którym reputacja monety i rozgłos mówi sam za siebie. Stało się podstawą wszystkich kryptowalut. Nawet mówiąc językowo, wszystkie kryptowaluty, które nie są Bitcoinami, nazywane są altcoinami (wybory na Bitcoin).

Była to również kryptowaluta pchnął cały rynek do głównego nurtu – ludzie nie zwracali uwagi na temat kryptowalut, dopóki Bitcoin nie zaczął go robić. Nagle masz ogromne firmy i organizacje oddane uroczyście w celu zapewnienia swoim użytkownikom usług związanych z kryptowalutami.

Należy jednak o tym pamiętać Bitcoin jest bardzo wyjątkowy przypadek. Większość innych kryptowalut, które są obecnie na rynku, ma określone, konkretne powody, dla których są wyceniane w taki sposób, w jaki są.

Jednak nie zawsze łatwo jest zrozumieć te powody, zwłaszcza jeśli chodzi o kryptowaluty groszowe. Mając to na uwadze, istnieją metody klasyfikacji tych monet według określonych kryteriów.

Lista kryptowalut groszowych w tym samouczku została utworzona zgodnie z niektórymi z tych kryteriów, więc prawdopodobnie byłoby dobrą decyzją, aby krótko je omówić.


Kategorie

Chociaż istnieje wiele różnych sposobów klasyfikowania kryptowalut groszowych, będę używał metody, która moim zdaniem jest najbardziej przejrzysta i zrozumiała.

Tam są trzy kategorie w sumie: nowe kryptowaluty, stagnacja kryptowalut, i awarie kryptowalut. Te trzy kategorie powinny prawdopodobnie obejmować większość popularnych kryptowalut groszowych.

Nowe kryptowaluty

Zanim kryptowaluta zostanie wydana, wokół niej powstaje szum I CO (pierwsza oferta monet). Odbywa się to na różne sposoby marketingowe, ale wszystko sprowadza się do jednego prostego kryterium: czy ta kryptowaluta będzie przydatna? Cena nowej monety kryptograficznej w dużej mierze zależy od jej ICO, podczas gdy sukces ICO w dużej mierze zależy od użyteczności danej monety.

Kryptowaluty Penny: czy są tego warte?

Większość nowo wydane kryptowaluty zacznij od bardzo niskiej ceny rynkowej, dzięki czemu możesz sklasyfikować ją jako kryptowalutę groszową. Jeśli jednak moneta zostanie uznana za użyteczną, to jej cena z pewnością zacznie rosnąć wkrótce po pierwszym wydaniu.

Jeśli chcesz móc wcześnie złapać jedną z tych groszowych kryptowalut i skutecznie w nią zainwestować, powinieneś obserwuj rynek i robić dogłębne badania dzięki nowym, obiecującym kryptowalutom. Przeczytaj oficjalne dokumenty firm, śledź wiadomości i myśl logicznie – czy ta nowa kryptowaluta spełni potrzebę? Czy będzie to służyć? Jeśli tak, to może być dobrą opcją do zainwestowania.

Pamiętaj, że cena nowa kryptowaluta może pozostać nisko przez dłuższy czas po premierze, nawet jeśli wydaje się być bardzo obiecującą monetą. Zwykle jest to spowodowane tym, że ludzie po prostu tego nie zauważają lub nie zwracają wystarczającej uwagi na to, co robi lub czemu służy.

Najczęstszym scenariuszem jest to, że gdy nowa i ładna moneta zostanie zauważona przez kilka osób, rzeczy zaczynają się rozwijać, a moneta cena zaczyna szybko rosnąć.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Stagnacyjne kryptowaluty

Innym rodzajem kryptowalut, z którymi możesz się spotkać, jest tzw stagnacja kryptowalut. Te kryptowaluty zwykle są na rynku już od dłuższego czasu, ale ich cena nie wydaje się w ogóle zmieniać.

Może to mieć wiele różnych przyczyn. To zależy od na jakim poziomie chcesz to analizować – niektóre sytuacje mogą wiązać się z ingerencją korporacji, inne – zwykłą utratą zainteresowania lub chwilową przerwą w obrocie (używając tutaj szerokiego terminu „chwilowa”).

Jest to nieco trudny typ krypt – plik brak fluktuacji ich ceny może być zarówno dobrą, jak i złą rzeczą. Z jednej strony możesz być szczęśliwy, że cena monety nie spada. Można to uznać za znak, że krypto jest nadal cenne i szeroko stosowane, nawet jeśli odbywa się to po cichu.

Kryptowaluty Penny: czy są tego warte?

Z drugiej strony jednak stagnacja kryptowaluty może oznaczać, że programiści działają powoli rezygnacja z projektu i nie planują rozwijania ani rozwijania sieci, na której moneta jest oparta, w stopniu większym niż ten, który już posiada. Prowadzi to do powolna, ale stała utrata zainteresowania po stronie użytkownika, co z kolei skutkuje stagnacją śmierci kryptowaluty.

Jeśli zdarzy ci się spotkać takie kryptowaluty groszowe na jakiejś liście kryptowalut groszowych znalezionej w Internecie, zawsze czytaj wiadomości dotyczące tej monety. Robiąc to, możesz na dłuższą metę uniknąć kuli.

Niszczące kryptowaluty

Na pierwszy rzut oka wydaje się to oczywiste, prawda? Jeśli cena kryptowaluty spada, oznacza to, że moneta prawdopodobnie umiera, prawda? Cóż, niekoniecznie.

W pewnym momencie Grudzień 2017, rynek kryptowalut zaczął jako całość załamać się. Do tego momentu, od lata tego samego roku, ceny kryptowalut stale rosły – na przykład Bitcoin prawie przekroczył granicę 20000 USD!

Po początkowym zatrzymaniu rosnących cen i nagłej zmianie kierunku, w styczniu 2018 roku rynek kryptowalut rozbił się na czas nieokreślony – prawie każda kryptowaluta doświadczyła poważnej deflacji ceny i wartości rynkowej.

Kryptowaluty Penny: czy są tego warte?

Z tego powodu prawie niemożliwe jest stwierdzenie, że „jeśli cena kryptowaluty spada, oznacza to, że jest to zrobione dla”. Rynek obserwuje ostatnio jakąś stabilizację, a wielu ekspertów kryptograficznych obiecuje wspaniałe rzeczy. Myślę, że będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć.

Jeśli chodzi o inwestowanie w kryptowaluty groszowe, staje się to jeszcze trudniejsze. Musiałbyś przeprowadzić wiele badań, zanim zainwestujesz w jedną taką monetę. Jednak przeczytanie listy kryptowalut groszowych nie wystarczy – będziesz musiał zebrać wystarczającą wiedzę na temat monety, aby spróbować przewidzieć KIEDY cena przestanie spadać, znaleźć najlepsze ramy czasowe na umieszczenie inwestycji.

Oczywiście istnieje wiele innych rodzajów kryptowalut, które mogą należeć do różnych kategorii (tokeny, rosnące ceny monet itp.). Jednak te trzy kategorie powinny obejmować większość głównych typów kryptowalut groszowych, z którymi się spotkasz.

Teraz, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do listy kryptowalut groszowych i porozmawiajmy o niektórych z najbardziej znanych kryptowalut groszowych..

Ripple (XRP)

Ze wszystkich kryptowalut groszowych w tym samouczku, Marszczyć jest chyba najbardziej znanym i cenionym. Mimo że „Ripple” to firma, która stworzyła monetę (sama moneta nazywa się „XRP”), Wszyscy tak przyzwyczaili się do nazywania monety Ripple, że ze względu na rozrachunek zrobię to samo.

Marszczyć wyróżnia się z tłumu kryptowalut jako jedyny scentralizowana kryptowaluta aby dostać się na szczyt rynku. W szczytowym momencie Ripple zdołał osiągnąć drugie miejsce na pozycji rynkowej i wkrótce został uznany za „zabójcę bitcoinów”. Jednak tak się nie stało.

Jest całkiem sporo kilka powodów, dla których ludzie kochają Ripple. Niektóre z głównych obejmują między innymi: prędkość (w porównaniu do Bitcoin), niedostatek, długość życia, the zespół za rozwój monet, płynność, akceptacja wielu banków i rządów na całym świecie itp.

Kryptowaluty Penny: czy są tego warte?

Ripple jest uważany za jedną z najlepszych kryptowalut groszowych, w które można inwestować, gdy dopiero zaczynasz w świecie inwestycji. Większość listy kryptowalut groszowych, które znajdziesz w Internecie, odnosi się do Ripple jako najpopularniejszej kryptowaluty groszowej na świecie.

Cardano (ADA)

Cardano to bardzo ambitny projekt przez niektórych z najbardziej bywały eksperci od kryptowalut z całego świata. Ma na celu poprawę skalowalności kryptowalut, znacznie szybsze transakcje i zrewolucjonizowanie sposobu działania kryptowalut..

Mimo że jest to jeden z rzadziej omawianych monet na rynku, Cardano (ADA) jest nadal postrzegany przez wielu ekspertów i entuzjastów kryptowalut jako jeden z najbardziej obiecujących projektów..

Cardano zaimplementowało algorytm Proof-of-Stake w swoich systemach. Oznacza to, że nie możesz KOPIOWAĆ Cardano – zamiast tego możesz postaw swoje monety i zweryfikować transakcje że inni posiadacze Cardano tworzą w łańcuchu bloków. W zależności od ilości postawionych monet ADA, później otrzymasz udział w przychodach.

Wydaje się, że Cardano ma przed sobą bardzo obiecującą przyszłość i żadna lista kryptowalut groszowych nie zapomina wymienić go jako jednej z monet, na które ludzie powinni zwracać największą uwagę.

Qlink (QLC)

Qlink jest czymś w rodzaju specjalny wpis na tej liście. To pierwsze na świecie zdecentralizowana usługa sieci komórkowej. Twórcy firmy dążą do zamiatania oldschoolowych sieci mobilnych pod dywan, wprowadzając nowy, oparty na sieci peer-to-peer system.

Jeden z głównych sposobów zarabiania pieniędzy Tokeny QCL jest udostępnianie ich WiFis z innymi członkami Qlink, aby umożliwić korzystanie z usługi. Firma również wprowadziła zdecentralizowane wiadomości SMS na ich platformę – jeśli masz większość nieużywanych SMS-ów, możesz je po prostu sprzedać, aby uzyskać dodatkowe zarobki.

Firma Qlink, jako pierwsza tego rodzaju, stanęła w obliczu (i pod wieloma względami nadal ma!) wiele trudnych przeszkód, które zablokowały sukces ich projektu. Posuwają się jednak powoli, ale pewnie do przodu – projekt jest stale intensywnie rozwijany.

Po prostu dlatego, że ta usługa jest tak przydatna dla ogromnej różnorodności ludzi na całym świecie, że moneta wciąż jest bardzo obiecująca – jeśli szukasz dobrych inwestycji, jeśli chodzi o kryptowaluty groszowe, zdecydowanie daj Qlink czek!

Wnioski

Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie mogą chcieć to znaleźć najlepsza kryptowaluta groszowa. Niektórzy są zainteresowani wzrost kryptowalut od samego początku istnienia inni po prostu nie mają dużo pieniędzy na inwestowanie w kryptowaluty i monety, które są warte mniej niż dolara, wydają się być świetnym miejscem do rozpoczęcia.

Niezależnie od motywacji oczywiste jest, że coraz więcej osób szuka na obecnym rynku mniej znanych, jeszcze nie rozkwitających kryptowalut.

Jeśli szukasz najlepszej kryptowaluty groszowej, zawsze pamiętaj, że rozszerzenie rynek kryptowalut to bardzo niestabilne miejsce. Ceny mogą się zmienić w dowolnym momencie, pozornie bez solidnego powodu. Możesz zminimalizować „czynnik zaskoczenia”, przeprowadzając badania i kopiąc głębiej, ale to nie zmieni wyniku.

Nawiasem mówiąc, jeśli myślisz o handlu kryptowalutami, powinieneś sprawdzić najbardziej polecane giełdy kryptowalut: Coinbase, Binance i Kraken.

Mam nadzieję, że ten samouczek „Penny Cryptocurrencies” był dla Ciebie przydatny i że zastosujesz to, czego się nauczyłeś, szukając najlepszej kryptowaluty groszowej. Pamiętaj jednak – inwestycje mogą być trudnym biznesem. Zawsze skonsultuj się z profesjonalistą przed zainwestowaniem pieniędzy w kryptowaluty. Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me