Jeśli jesteś kimś, kto niedawno zajął się kryptowalutą, a teraz szukasz najlepsze sposoby, jak zacząć inwestować i handlować różnymi monetami, będziesz potrzebował wymiana na najwyższym poziomie aby ci pomóc. Aby jednak znaleźć taką wymianę, należy spojrzeć na kilka porównań – w tym artykule porównamy KuCoin VS Binance.

Obie platformy, o których mowa, zdołały stworzyć dla siebie całkiem przyzwoite nazwy. Mając pewne podobieństwa, oba są również trochę inny, nadal – oznacza to, że ci sami ludzie, którzy mogą pokochać KuCoin, niekoniecznie będą lubić Binance i na odwrót.

Nie martw się jednak – kiedyś my dowiedzieć się, jakie są kryteria porównania, i ustawić poprzeczkę wysoko, będziemy mogli sprawdzić i przeanalizować obie giełdy kryptowalut i zobaczyć, która z nich może Ci najbardziej odpowiadać.

KuCoin VS Binance: kryteria porównania

A więc – najpierw najważniejsze. W celu uzyskania cel KuCoin VS Binance porównanie, będziemy potrzebować niektóre funkcje, które byłyby głównymi tematami do dyskusji, dobrze?

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Cóż, podczas gdy każda osoba będzie miała własne przekonania na temat „podstawowych cech” najwyższej klasy giełda kryptowalut są, są pewne nadrzędne aspekty, które tak czy inaczej, istotny dla wszystkich legalnych i wiarygodnych wymian.

W tym artykule przyjrzymy się pięciu – bezpieczeństwo, łatwość użycia, opłaty, obsługiwane monety, i liczba użytkowników. Chociaż istnieją, co prawda, kilka innych aspektów, które są bardzo ważne dla każdej wymiany kryptowalut, bez tych pięciu, naprawdę nie ma szans na odkupienie! Powiedziawszy to jednak, przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego tak się dzieje.

  • Bezpieczeństwo. Na szczęście aspekty bezpieczeństwa giełdy kryptowalut są oczywiste w większości przypadków. To jest coś, co nie jest nawet „niezbędne” dla właściwej wymiany – jest to absolutnie obowiązkowe. W tym porównaniu KuCoin VS Binance też nie jest inaczej – chociaż obie giełdy mogą być dość popularne w niektórych wyznaczonych kręgach entuzjastów kryptowalut, bardzo ważne jest, abyś zawsze sprawdzaj aspekty bezpieczeństwa każdej giełdy kryptograficznej, z której planujesz korzystać, aby nie okazał się niebezpieczny i podatny na próby włamania.
  • Łatwość użycia. Po zabezpieczeniu aspekty użyteczności giełdy mogą wydawać się trochę, cóż… Powiedzmy, że nie są TAKIE ważne. Zachęcam jednak do przemyślenia – jeśli wybrałeś dla siebie platformę wymiany kryptowalut, prawdopodobnie zamierzasz spędzić nad tym dużo czasu, handlować i robić świetne oferty. Prawdopodobnie wolałbyś, aby taka platforma była oba są łatwe w użyciu, i umożliwiają nawigację i dostęp do określonych obszarów (strony) w szybki i prosty sposób, dobrze? Jeśli chodzi o ceny kryptowalut, istnieje wiele mylących aspektów technicznych, tak jak jest – jeśli jesteś początkującym, łatwo się w nich zgubić! Pamiętaj o tym również w tym porównaniu KuCoin VS Binance!
  • Opłaty. Jeśli szukasz swojej pierwszej giełdy kryptowalut i chcesz po prostu „przetestować wody”, to opłaty będą ważnym czynnikiem do rozważenia. Jeśli jednak jesteś już doświadczonym traderem i starasz się maksymalizować swoje zyski w możliwie największym stopniu, opłaty będą absolutnie kluczowy aspekt wyboru między kilkoma różnymi giełdami kryptowalut! Jeśli chodzi o stawki Binance VS KuCoin, rzeczy są właściwie całkiem interesujące – obie platformy, choć są powszechnie akceptowane jako oferujące najniższe opłaty dla swoich użytkowników, nadal różnią się od siebie.
  • Obsługiwana liczba monet. Kryptowaluty stały się bardzo popularnym tematem. Chociaż nadal istnieje fałszywe przekonanie, że kryptowaluty są kojarzone z niektórymi nielegalnymi działaniami, które krążą wśród niektórych osób (głównie dzięki takim rzeczom, jak Jedwabny Szlak), większość ludzi zaczyna to rozumieć technologia blockchain to naprawdę przyszłość. Dzięki temu nawet początkujący inwestorzy kryptowalut starają się o to kupować i handlować różnymi monetami, inny niż Bitcoin! Biorąc pod uwagę, że tak jest, jest to ważne najwyżej oceniana giełda zapewni Ci taką możliwość – platformy w tym porównaniu KuCoin VS Binance nie są wyjątkiem!
  • Liczba użytkowników. Liczba aktywnych użytkowników platformy wymiany kryptowalut może w rzeczywistości wiele powiedzieć o samej witrynie. Jeśli z giełdy korzysta wiele osób, możesz być pewien, że firma, która za nią stoi, robi coś dobrze – może opłaty są bardzo niskie? A może oferuje najnowocześniejsze zabezpieczenia? W każdym razie oznacza to dużą liczbę użytkowników dużo się dzieje – jeśli próbujesz znaleźć najbardziej konkurencyjne ceny swoich kryptowalut, jest to świetna funkcja. Zdecydowanie coś, na co warto zwrócić uwagę w porównaniu KuCoin VS Binance!

Ponownie – chociaż z pewnością jest więcej funkcji, które będą składać się na świetną giełdę kryptowalut, patrząc na inne porównania KuCoin VS Binance pozostawione online przez użytkowników obu platform, wydaje się, że te konkretne aspekty pojawiają się dość często!

KuCoin VS Binance: porównanie

Jak z jakikolwiek inny artykuł, w którym mówię o dwóch gigantycznych giełdach kryptowalut, to KuCoin VS Binance Porównanie również będzie przebiegać według określonego schematu. Przez wzgląd na jasność i spójność, zajmiemy się tym z góry i najpierw porozmawiamy o aspektach bezpieczeństwa obu tych platform.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o porównanie KuCoin VS Binance, obie platformy, o których mowa, zostały uznane za całkiem bezpieczny, przez najdłuższy czas.

To powiedziawszy, ostatnio sytuacja się zmieniła. Przynajmniej dla jednej z tych platform.

Binance do dziś jest postrzegane jako jedna z najbezpieczniejszych giełd na rynku. Oferuje swoim użytkownikom wszystko, od uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aż do niektórych tworzenie listy autoryzowanych urządzeń i zasoby edukacyjne na ten temat (czyli jak unikać rzeczy takich jak wyłudzanie informacji).


Z drugiej strony KuCoin ma pewne problemy.

KuCoin VS Binance: handluj w dowolnym miejscu dzięki KuCoin.

Chociaż giełda była uważana za stosunkowo bezpieczną od dłuższego czasu, we wrześniu 2021 r, nastąpiło poważne naruszenie bezpieczeństwa. Ogromna liczba aktywów kryptograficznych (Bitcoin, tokeny ERC-20 itd.) Została przeniesiona z gorących portfeli giełdy – innymi słowy, zostały skradzione.

Chociaż KuCoin zapewnia swoich użytkowników, że wszystkie utracone monety zostaną zrekompensowane z ubezpieczenia giełdy, to jest nadal główny czynnik do rozważenia. Pod względem bezpieczeństwa, jeśli chodzi o porównanie KuCoin VS Binance, Binance jest naprawdę bezpieczniejszą alternatywą.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Łatwość użycia

Plik łatwość użycia współczynnik wymiany kryptowalut można mierzyć na wiele różnych sposobów. Jednak w większości przypadków byś chciał przyjrzyj się kilku konkretnym aspektom platformy – jakie to łatwe poruszać się po jego menu, czy procesy wpłat i wypłat są szybkie i proste oraz – oczywiście – jakie to proste użyj faktycznego interfejsu handlowego.

Wprawdzie, Binance nie jest najłatwiejszą platformą w użyciu – każdy użytkownik Porównanie KuCoin VS Binance powie ci to samo. Chociaż platforma ma kilka różnych projektów interfejsu dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, nadal może to być dość zagmatwane, zwłaszcza gdy wejdziesz do systemu poziomowania, który ma marka (poziomy konta – różne opłaty, kwoty transakcji itp.).

Z drugiej strony KuCoin jest w rzeczywistości jedna z prostszych giełd! W tym miejscu całkiem nieźle wkracza ich slogan „The People’s Exchange” – interfejsy KuCoin są prosta w nawigacji, sama witryna jest bezpośredni, a procesy handlowe są również stosunkowo szybkie i łatwe.

Pod tym względem, Wydaje się, że KuCoin jest łatwiejszą w użyciu alternatywą!

Opłaty

A więc opłaty dwóch omawianych platform wymiany – to jest w rzeczywistości bardzo interesujące!

Zobaczysz, obie platformy w tej ofercie porównawczej KuCoin VS Binance jedne z najlepszych opłat w branży!

Binance ma nieograniczona ilość dziennego obrotu, zakładając, że osiągniesz najwyższy poziom swojego konta. Plik Opłaty karencji zatrzymaj się 3,50% (przy minimalnej kwocie 10 USD) i opłaty handlowe iść do 0,1% – to wspaniale!

KuCoin VS Binance: łatwa integracja API.

To powiedziawszy, wierz lub nie, jeśli chodzi o stawki Binance VS KuCoin, W rzeczywistości KuCoin ma jeszcze lepsze opłaty!

Dzięki KuCoin opłaty transakcyjne wzrosną do 0,05% – to jest super niskie! Plik Opłaty karencji są także około 0,1% – 35 razy niższy niż na Binance!

Krótko mówiąc, obie giełdy kryptowalut oferują naprawdę wspaniałe korzyści, jeśli chodzi o opłaty, KuCoin przejmuje tutaj inicjatywę, raczej stanowczo!

Obsługiwana liczba monet

Jak wspomniano wcześniej w porównaniu KuCoin VS Binance, temat kryptowaluty stał się bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat.

Można to zobaczyć obserwując sam rynek – obecnie są około 7000 różnych altcoiny dostępne do sprawdzenia i zainwestowania! To szalona liczba!

Wspaniałą rzeczą jest to, że ludzie zaczęli się temu przyglądać technologia i podstawowe przypadki użycia niektórych z tych monet, i nie tylko za cenę Bitcoin czy Ethereum.

KuCoin VS Binance: KuCoin po twojej stronie.

Jednak dzięki temu nawet zupełnie nowicjusze w temacie kryptowalut mogą chcieć zacząć inwestować w raczej niszowe monety! Jednak aby móc to zrobić, musisz to zrobić skorzystaj z giełdy obsługującej szeroką gamę kryptowalut i par kryptowalut.

Binance ma ponad 150 różnych krypt dostępne dla użytkowników do sprawdzenia, podczas gdy KuCoin posiada ponad 210. To ogromna liczba monet!

Chociaż KuCoin ma więcej opcji handlu kryptowalutami, większość ludzi nigdy nie wykorzysta 150 oferowanych przez Binance! W każdym razie, jeśli chodzi o różnorodność monet, obie platformy mają to dość dobrze rozwiązane.

Liczba użytkowników

Ostateczna liczba, na którą powinniśmy zwrócić uwagę w tym porównaniu KuCoin VS Binance, to faktyczna liczba aktywnych użytkowników w obu witrynach.

Powiem ci jednak z góry – KuCoin nie ma tu nic na Binance.

Zakresy liczby użytkowników KuCoin około 1 miliona. Binance ma prawie 14 razy więcej aktywnych użytkowników – blisko 14 milionów!

Co to oznacza dla przeciętnego entuzjasty kryptowalut? Cóż, kilka rzeczy.

Przede wszystkim, jeśli wybierzesz Binance jako swoją główną giełdę kryptowalut, możesz być pewien, że nie tylko będziesz mógł handluj różnymi kryptowalutami, ale także to wszystkie Twoje transakcje będą skuteczne, w tym sensie, że nie będziesz musiał czekać tygodniami na przetworzenie oferty handlowej.

Teraz, co prawda, tak też nie jest w przypadku KuCoin, ale gdy umieścimy go blisko Binance i porównamy z nim, cóż… Powiedzmy, że Binance naprawdę jest tutaj bardziej popularną alternatywą.

Co więcej, przy tak dużej liczbie użytkowników jest to oczywiste Binance naprawdę dba o swoich klientów i bezpieczeństwo ich aktywów, i zawiera kilka funkcji zabezpieczeń z najwyższej półki. Tylko dodatkowy punkt, o którym należy pamiętać!

Wnioski

Aby to zakończyć KuCoin VS Binance porównania, ale pozostaje jedno pytanie – która z dwóch wyżej wymienionych platform będzie dla Ciebie najlepsza?

Cóż, jest prawie niewątpliwe, że Binance powinien odpowiadać oczekiwaniom i potrzebom większości ludzi, którzy chcą dać platformie szansę. Z KuCoinem sprawy są nieco trudniejsze.

Oferty Binance niesamowite opłaty, jest bardzo bezpieczny, a także pozwala handluj i wymieniaj ogromną liczbę kryptowalut. Jedynym problemem związanym z platformą jest to, że jest nieco zagmatwana – może to dotyczyć szczególnie tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z wymianą kryptowalut.

KuCoin VS Binance: handluj gdziekolwiek z Binance.

KuCoin jest super łatwy w użyciu, i ma nawet lepsze opłaty i więcej różnych aktywów kryptograficznych do wymiany niż Binance. To powiedziawszy, platforma nie jest tak bezpieczna – niedawny hack pokazał to całkiem dobrze.

Ostatecznie wybór należy do Ciebie – niezależnie od tego, czy będą to stawki Binance VS KuCoin, liczba aktywów, czy jakakolwiek inna funkcja dwóch platform wymienionych w tym artykule, mam nadzieję, że udało Ci się podejmij najlepszą decyzję dla siebie. Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me