Kup Bitcoin za pomocą PayPal: jak to zrobić szybko?

W tym "jak kupić Bitcoin z PayPal" przewodnik, mam zamiar ci pokazać pięć różnych platform w którym ta opcja jest dostępna. Przedstawię również zalety i wady korzystania z każdego z nich.

Kiedy Bitcoin powstał w 2009 roku, tak właśnie było Prawie niemożliwe do zakupu w ciągu pierwszych kilku lat handlu. Stało się tak, ponieważ prawie nie było giełd, które sprzedawały kryptowaluty! Nawet gdybyś mógł znaleźć niezawodna wymiana (Jak na przykład Coinbase), naprawdę trudno było znaleźć taki, który akceptuje rzeczywiste metody płatności.

Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: karta kredytowa i Bitcoin.

Jednak w 2021 r. Jest teraz Naprawdę proste kupować Bitcoin za pomocą karty debetowej / kredytowej lub konta bankowego. Ale czy wiesz, że możesz również kupić BTC za pomocą PayPal? Cóż, teraz już wiesz, a dzisiaj pokażę ci, jak to zrobić!

Następnie dam ci naprawdę prosty przewodnik krok po kroku! Pod koniec tego przeczytania dowiesz się, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal! Jeśli jednak jesteś otwarty na kupowanie Bitcoinów w inny sposób, możesz odwiedź wysokiej klasy giełdę, lub nawet kup Bitcoin za pośrednictwem Simplex.

A teraz na co czekasz? Zacznijmy od ustalenia, dlaczego podczas zakupów korzystanie z PayPal jest trudne kryptowaluty.

Gdzie można kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

Należy o tym pamiętać większość giełd kryptowalut nie akceptuje PayPal. Nawet większość giełd, które pozwalają na wpłaty za pomocą waluta fiducjarna nie obsługuj tego.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Głównym tego powodem jest sposób, w jaki działają zasady dotyczące obciążeń zwrotnych PayPal. Zasadniczo, gdy ludzie płacą za produkty za pomocą PayPal, oferuje im coś, co się nazywa "Ochrona kupującego". Oznacza to, że jeśli nie są zadowoleni z zakupionego produktu, mogą próbować złożyć reklamację w systemie PayPal odzyskać pieniądze.

W większości przypadków, jeśli sprzedający nie może udowodnić, że dostarczył przedmiot, PayPal odbierze środki z powrotem i zwróci je kupującemu!

Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: LocalBitcoins.

Jak możesz sobie wyobrazić, nie ma sposobu, aby udowodnić, że kupujący nie otrzymał Bitcoina (nawet jeśli to zrobił). Z tego powodu giełdy obawiają się włączenia PayPal do dostępnych metod płatności.

Nie oznacza to jednak, że nie możesz tego zrobić, ponieważ, jak zaraz ci pokażę, jest na to kilka różnych sposobów. Zacznijmy LocalBitcoins.

LocalBitcoins


LocalBitcoins jest za peer-to-peer Wymieniać się to pozwala ludziom z ponad 200 różnych krajów kupować i sprzedawać BTC. Powstał w 2012 roku, a jego siedziba znajduje się w Finlandii.

Największą zaletą LocalBitcoins jest to, że obsługuje ponad 20 różnych metod płatności – w tym PayPal!

Sposób, w jaki to działa, jest prosty. Jeśli ktoś chce sprzedać swój Bitcoin, podaje cenę, za jaką chce go sprzedać, w swojej lokalnej walucie, wraz z listą metod płatności, które akceptuje. Ponieważ PayPal to globalny system płatności, nie ma znaczenia, który kraj wybierzesz!

Gdy znajdziesz sprzedawcę, który z przyjemnością zaakceptuje Bitcoin, Ty wprowadź kwotę BTC, którą chcesz kupić, a następnie poczekaj, aż kupujący zaakceptuje. Gdy to zrobią, ich Bitcoin zostaje zablokowany w „depozycie”. Chroni to zarówno kupującego, jak i sprzedającego przed utratą bitcoinów lub płatności.

Zaraz po przekazaniu płatności PayPal kupujący powiadamia sprzedającego. Gdy sprzedawca zobaczy, że płatność znajduje się na jego koncie PayPal, powiadamia o tym LocalBitcoins, a BTC zostaje natychmiast zwolniony!

Korzystałem już z PayPal do Bitcoin na LocalBitcoins i proces trwał nie więcej niż 10 minut. Należy jednak pamiętać o jednej rzeczy – ponieważ PayPal niesie ze sobą pewne ryzyko dla sprzedającego, czasami pobierają znacznie wyższe stawki!

Chociaż jest to możliwe handluj anonimowo na LocalBitcoins niektórzy sprzedawcy proszą o weryfikację. Mogą cię o to poprosić prześlij kopię swojego dokumentu tożsamości, Potwierdź adres e-mail i numer telefonu zanim zgodzą się z tobą handlować. Jeśli używasz PayPal do kupowania Bitcoinów, sprzedawca LocalBitcoins najprawdopodobniej poprosi Cię o to.

kciuki w górę PRO

✓ Łatwy proces rejestracji

✓ Wielu sprzedawców akceptuje PayPal

✓ Chronione za pomocą depozytu

kciuk w dół Cons

✗ Sprzedawcy często pobierają wyższe stawki Bitcoin za płatności PayPal

✗ Może być konieczne zweryfikowanie się (wybór sprzedawców)

Tak więc, skoro już wiesz o LocalBitcoins, następna część mojego „Kup Bitcoin za pomocą PayPalPrzewodnik przyjrzy się VirWoX!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

VirWoX

Następną opcją na mojej liście handlowców, która pozwala na kupowanie Bitcoinów przez PayPal, jest platforma o nazwie VirWoX. Firma ta powstała w 2007 roku, czyli dwa lata przed uruchomieniem Bitcoina!

Specjalizują się w sprzedaży czegoś, co nazywa się „Lindens Second Life” lub SLL w skrócie. SLL to wirtualna waluta używana w grze online o nazwie Second Life. Zmieszany? Pozwól mi wyjaśnić.

Platforma na to pozwala kup monety SLL za pomocą PayPal. Następnie możesz użyć wbudowanej giełdy, aby zamienić tokeny SLL na Bitcoin. Gdy to zrobisz, możesz po prostu wycofać Bitcoin z powrotem do swojego portfela!

Jak wspomniałem wcześniej, istnieje większe ryzyko dla sprzedających, którzy akceptują PayPal, więc VirWoX zainstalował ograniczenia. Podczas rejestracji będziesz musiał podać niektóre dane osobowe, takie jak Twój imię i nazwisko oraz obywatelstwo.

To ci pozwoli kupuj monety o wartości 90 € co 24 godziny. Te limity są zwiększane, gdy Twoje konto się starzeje. Maksymalna kwota, jaką możesz kupić, to 1000 na 24 godziny, co możesz zrobić po 60 dniach od rejestracji konta.

Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: limity w EUR.

Dodatkowy środek bezpieczeństwa oznacza również, że kiedy po raz pierwszy otworzysz konto, nie będziesz mógł kupić BTC przez PayPal przed upływem 48 godzin.

Inną rzeczą do rozważenia jest to opłaty za zakup Bitcoinów przez PayPal na VirWoX są wysokie. Po pierwsze, zostaniesz obciążony opłatą 3,4% za korzystanie z PayPal. Po tym kurs wymiany między SLL a BTC może być naprawdę zły. Jeśli jednak jest to metoda, na którą chcesz się zdecydować, opłaty zawsze będą wyższe podczas korzystania z PayPal do kupowania Bitcoinów.

kciuki w górę PRO

✓ Dostępnych jest wielu sprzedawców

✓ Dostępne są bezpośrednie wpłaty PayPal

✓ Brak limitów wypłat

kciuk w dół Cons

✗ Opłaty są bardzo wysokie

✗ Po rejestracji należy odczekać 48 godzin, zanim będzie można dokonać zakupu

✗ Niskie limity wpłat

Tak więc, skoro już wiesz o VirWoX, następna część mojego „Kup Bitcoin za pomocą PayPalPrzewodnik przyjrzy się eToro.

eToro

Platforma eToro jest głównym rynkiem, na którym ludzie mogą kupować i sprzedawać szereg produktów finansowych. To zawiera waluty świata rzeczywistego (jak USD / EUR), Surowce (jak złoto / ropa), dyby (jak Apple) i oczywiście, Bitcoin!

Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: eToro.

eToro powstał w 2007 roku i teraz ma ponad 5 milionów klientów w ponad 170 krajach! Jednak platforma jest nieco inna, ponieważ w rzeczywistości nie “ posiadasz ” żadnego z aktywów, które kupujesz lub sprzedajesz. Zamiast, spekulujesz wyłącznie na temat tego, czy cena aktywów pójdzie w górę, czy w dół.

eToro jest w pełni regulowany przez różne władze krajowe, w tym Financial Conduct Authority (w Wielkiej Brytanii) i Cypryjskie Papiery Wartościowe & Komisja giełdowa. Oznacza to, że Twoje środki są chronione do określonej kwoty!

Oto, jak to działa, gdy kupujesz Bitcoin przez PayPal w eToro. Kiedy już masz utworzył konto, możesz błyskawicznie dokonywać wpłat w systemie PayPal. Następnie możesz postawić zakład na wzrost (lub spadek) ceny Bitcoina. Jeśli w dowolnym momencie zechcesz zamknąć transakcję i dokonać wypłaty, Twoja transakcja zostanie przeliczona na rzeczywistą walutę fiducjarną.

Możesz wtedy po prostu wycofaj go z powrotem na swoje konto PayPal! Jeszcze większą zaletą korzystania z eToro do kupowania BTC za pośrednictwem PayPal jest to, że możesz zakup Bitcoinów o wartości do 2250 USD bez weryfikacji konta!

kciuki w górę PRO

✓ W pełni regulowane w wielu krajach

✓ Niskie opłaty

✓ Bezpieczeństwo na wysokim poziomie

✓ Dobre ograniczenia dla kupujących po raz pierwszy

✓ Natychmiastowe wpłaty przez PayPal do depozytów Bitcoin

kciuk w dół Cons

✗ W rzeczywistości nie „posiadasz” Bitcoina

✗ Zalecane tylko dla użytkowników, którzy rozumieją, co robią

Więc teraz, kiedy już o tym wiesz LocalBitcoins, VirWoX i eToro, w następnej części mojego przewodnika podam ci instrukcje krok po kroku, jak kupić Bitcoin przez PayPal. Pokażę Ci, jak kupować za pomocą wszystkich trzech platform. Ponownie zacznijmy od LocalBitcoins!

Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal

LocalBitcoins

1. Odwiedź witrynę LocalBitcoins przez klikając ten link.

2. Kliknij zielony Zarejestruj się za darmo i postępuj zgodnie z procesem rejestracji konta. Radziłbym ci wprowadź dokładne informacje, ponieważ będzie większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz sprzedawcę, który z przyjemnością przyjmie od Ciebie płatność PayPal.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: LocalBitcoins.

3. Po skonfigurowaniu konta kliknij Kup Bitcoiny na górze strony.Jak kupić Bitcoiny przez Paypal: kup Bitcoiny na LocalBitocins.

4. Wpisz wartość Bitcoina w lokalnej walucie, którą chcesz kupić, a następnie wybierz kraj, w którym chcesz kupować. Chociaż wybrałem Wielką Brytanię, możesz wybrać dowolny kraj. Następnie kliknij wszystkie oferty online z listy rozwijanej i wybierz Szukaj.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: LocalBitcoins Wybór PayPal.

5. Zobaczysz teraz długą listę sprzedawców, którzy pozwolą Ci kupić Bitcoin za pośrednictwem PayPal. Wyniki są uszeregowane według ceny, którą sprzedawca jest skłonny zaakceptować. Obok nazwy użytkownika zobaczysz również łączną liczbę transakcji, które sprzedawca zrealizował, wraz z jego wynikiem opinii.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: kupujący i sprzedający LocalBitcoin.

Jak widać, bestseller dobiegł końca ponad 500 transakcji i mają 100% wynik opinii (to jest bardzo ważne). Nie tylko to, ale oni też oferując PayPal do Bitcoin po najniższej cenie! Po wybraniu sprzedawcy kliknij Kup.

6. Teraz jesteś na ostatnim etapie zanim Twoja prośba handlowa zostanie wysłana do sprzedawcy. Sprawdź, czy informacje są poprawne, w tym kurs i kwotę, którą chcesz kupić. Zobaczysz po prawej stronie niektóre indywidualne warunki określone przez sprzedawcę.

W tym przykładzie sprzedający żąda od kupującego zakończenia co najmniej 30 transakcji. Ponieważ korzystam z LocalBitcoins od wielu lat, spełniam jego warunki, więc mogę przejść do następnego kroku. Jeśli nie, po prostu wróć i wybierz innego sprzedawcę!Jak kupić Bitcoin przez Paypal: cena zakupu Bitcoinów na LocalBitcoins.

7. Teraz wystarczy kliknąć Wyślij zapytanie handlowe.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: ile chcesz kupić.

8. Gdy tylko sprzedawca zaakceptuje Twój Bitcoin z prośbą PayPal, ich monety zostaną zablokowane w depozycie. Otrzymasz adres PayPal, na który musisz przelać środki. Jak tylko to zrobisz, kliknij Płatność wysłana.

9. Sprzedawca zostanie wówczas powiadomiony, że wysłałeś płatność. Sprawdzą swoje konto PayPal i jak tylko je zobaczą, Bitcoin zostanie uwolniony do twojego portfela LocalBitcoins! Następnie możesz po prostu wycofać je z powrotem do swojego portfela!

Teraz, gdy już wiesz, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal na LocalBitcoins, następna część mojego przewodnika krok po kroku zajmie się VirWoX.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

VirWoX

AKTUALIZACJA: Od stycznia 2021 r. Firma VirVox wstrzymała swoją działalność. Firma poleca BitPanda jako alternatywa.

1. Odwiedź oficjalną stronę główną VirWoX przez klikając ten link.

2. W lewej części strony kliknij Jeszcze nie zarejestrowany.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: VirWox.

3. Postępuj zgodnie z procesem otwierania konta. Będziesz musiał wybrać nazwę użytkownika i wprowadzić swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz kraj zamieszkania.

4. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu do nowo utworzonego konta kliknij Kaucja w lewej części strony.

5. Zobaczysz teraz długą listę metod płatności. Przewiń w dół i poszukaj PayPal. Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić, a następnie kliknij Zapłać za pomocą PayPal. Zostaniesz przekierowany na swoje konto PayPal, aby dokończyć transakcję.

6. Twoje konto będzie teraz zasilane w wybranej przez Ciebie walucie (moja to USD, ale może to być również EUR). Następnie poszukaj Wymieniać się po lewej stronie, a następnie kliknij na USD / SLL (lub EUR / SLL).

7. Wymień swoje USD / EUR na monety SLL po najlepszej cenie rynkowej. Powinno to zostać zakończone natychmiast.

8. Teraz, gdy masz już monety SLL na swoim koncie, kliknij BTC / SLL który znajduje się po lewej stronie pod spodem

9. Wymień swoje monety SLL na Bitcoin po najlepszej cenie rynkowej. Ponownie, powinno to zostać natychmiast przetworzone.

10. Twoje konto jest teraz zasilane za pomocą Bitcoin. Teraz możesz je wypłacić do swojego portfela Bitcoin!

Teraz, gdy wiesz, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal w VirWoX, ostatnia część mojego przewodnika krok po kroku pokaże Ci, jak to zrobić eToro!

eToro

1. Odwiedź oficjalną stronę główną eToro przez klikając ten link.

2. U góry strony kliknij Zaczynaj, śledzony przez Zapisz się.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: zacznij z eToro.

3. Postępuj zgodnie z procesem otwierania konta, który będzie tego wymagał wprowadź swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Będziesz także musiał wybrać silne hasło.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: dołącz do eToro.

4. Po skonfigurowaniu konta i zalogowaniu się kliknij Wpłać środki. Wprowadź liczbę środków, które chcesz wpłacić, a następnie wybierz PayPal. Nastąpi przekierowanie do witryny PayPal. Zaloguj się na swoje konto PayPal i zakończ transakcję.

5. Teraz, gdy Twoje konto jest już zasilone, wyszukaj Bitcoin u góry strony, a następnie kliknij Handel.Jak kupić Bitcoin za pomocą Paypal: handel Bitcoinami na eToro.

6. Wpisz kwotę Bitcoin, którą chcesz kupić w swojej lokalnej walucie, a następnie kliknij Kup. Nie zapomnij, nie jesteś właścicielem bitcoina, który właśnie kupiłeś. Po prostu stawiasz na wzrost lub spadek ceny.

Poleciłbym tę opcję tylko użytkownikom, którzy rozumieją ryzyko związane z korzystaniem z tej platformy i przeczytali wszystkie warunki.

Wnioski

I to już koniec mojego „Kup Bitcoin za pomocą PayPal‘ przewodnik! Jak już wiesz, próbujesz kupić Bitcoin za pomocą PayPal nie jest tak łatwe, jak korzystanie z innych form płatności, takie jak karta debetowa / kredytowa lub konto bankowe. Jednak z całą pewnością jest to możliwe.

Każda z tych giełd ma swoje pliki plusy i minusy – wszystko zależy od tego, czego szukasz. Jeśli jednak szukasz po prostu wymiany z najniższymi opłatami, to proponuję LocalBitcoins. Tylko upewnij się, że otwierasz transakcje tylko z renomowanymi handlowcami. Jeśli szukasz miejsca na zakup Bitcoinów za pomocą karty kredytowej, zajrzyj do mojego przewodnika tutaj.

Alternatywnie, jeśli zdecydowałeś, że PayPal nie jest w rzeczywistości najlepszym sposobem kupowania Bitcoinów, nie zapominaj, że możesz sprawdzić giełdy, takie jak Coinbase, lub nawet skorzystać z usług Simplex!

Więc z której giełdy zamierzasz skorzystać? Daj mi znać w komentarzach pod spodem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map