Kup Dogecoin: gdzie i jak kupić Dogecoin

Dzisiaj przyjrzymy się jednej z bardziej unikalnych kryptowalut w okolicy – Dogecoin i dowiedzieć się, gdzie i jak kupić Dogecoin.

W tym przewodniku dowiesz się, czym jest Dogecoin, do czego został stworzony Dogecoin, do czego jest używany dzisiaj i czy powinieneś myśleć o Dogecoinie jako o przyszłej kryptowalucie.

Następnie w następnej sekcji przyjrzymy się opcjom zakupu Dogecoin. Ta część obejmie: gdzie kupić Dogecoin, jak kupić Dogecoin, jak kupić Dogecoin za USD i jak kupić Dogecoin za pomocą PayPal.

Prawdę mówiąc, jest jeden wysoce polecana platforma że powinieneś sprawdzić kiedy kupując DogecoinBinance! Ponieważ Dogecoin jest teraz w ogniu, może to być plik życiowa szansa.

Pod koniec przewodnika powinieneś wiedzieć, co następuje:

 • Krótka historia Dogecoin.
 • Do czego można użyć Dogecoin.
 • Czy Dogecoin to dobra czy zła inwestycja.
 • Jak kupić Dogecoin.
 • Gdzie kupić Dogecoin.

Na koniec podsumujemy wszystko kilkoma myślami końcowymi. Jak zwykle jest sporo do omówienia. A więc, jak powiedziałby sam Doge:

Łał. Dużo czasu. Jak marnotrawstwo.

Ponadto upewnij się, że kupujesz Dogecoin tylko na najbardziej niezawodne i godne zaufania giełdy tam! Binance jest dobrym przykładem takiej wymiany. Możesz kup Dogecoin szybko i bez większych problemów TUTAJ.

Kup Dogecoin: cena Dogecoin.

Kup Dogecoin na Binance TERAZ!

Co to jest Dogecoin?

Dogecoin jest:

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

 • Otwarte źródło: Kod jest swobodnie dostępny dla każdego programisty do samodzielnej zmiany
 • Zdecentralizowane: Jego blockchain, czyli baza danych, istnieje na wielu komputerach na całym świecie
 • Waluta peer-to-peer: Wysyłanie i odbieranie monet nie wymaga centralnego serwera ani upoważnienia do pracy w walucie

Jeśli wiesz już trochę o Bitcoinie, prawdopodobnie zauważysz, że opis Dogecoina jest bardzo podobny do Bitcoina. Jest jednak kilka ważnych różnic.

Po pierwsze, Dogecoinów jest o wiele więcej niż Bitcoinów. W chwili, gdy piszę ten artykuł, jest ponad 128 miliardów DOGE i może w końcu kupisz Dogecoin. Inną różnicą jest to, że nie ma ostatecznego limitu liczby utworzonych Dogecoinów.


Kilka dni temu, Dogecoin osiągnął najwyższy poziom w historii i zwiększył go o ponad 300%. To powiedziawszy, może to być jedna z tych rzadkich okazji, kiedy można pomnożyć swoje zarobki w ciągu jednego dnia. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, powinieneś odwiedzić Binance to najłatwiejszy i najszybszy sposób na zakup Dogecoin.

Uwaga: Kiedy widzisz Dogecoin notowany na giełdach, często używa on „tickera” DOGE. Jest używany w taki sam sposób, jak BTC jest używany do Bitcoin, a ETH jest używany do natywnej waluty Ethereum, Ether.

Wreszcie Dogecoin używa innego kodowania dla swoich górników. Jak na ten artykuł jest to trochę zagmatwane i zbyt techniczne. Wszystko, co naprawdę musisz wiedzieć, to to, że zwykłe komputery mogą wydobywać Dogecoin. To różni się od Bitcoina.

Tylko wyspecjalizowane systemy komputerowe, które zostały zaprojektowane do wydobywania kryptowalut, mogą obecnie z zyskiem wydobywać bitcoiny. Systemy te są nazywane w skrócie układami scalonymi specyficznymi dla aplikacji lub „ASIC”. Różnica polega na tym, że procesory (chipy w zwykłych komputerach) nadal mogą wydobywać Dogecoin.

Jaki jest cel Dogecoina?

Jak zapewne można się domyślić z powyższego logo, Dogecoin został pierwotnie stworzony jako trochę żartobliwa waluta. Oczywiście fajnie jest kupić Dogecoin. To rozpoczęło się w 2013 roku i został stworzony przez Billy’ego Markusa i Jacksona Palmera. Od tego czasu ci dwaj założyciele opuścili projekt.

Sama nazwa pochodzi od popularnego wczesnego internetowego „mema”. Oryginalny mem zawierał plik Pies Shiba Inu (najmniejsza rasa psa z Japonii). Mem zawierał zdjęcie jednego z tych psów z wielobarwnym, komiksowym tekstem bez czcionki, napisanym czymś w rodzaju łamanej angielszczyzny. Przykłady tego tekstu można zobaczyć wokół pies na zdjęciu w logo Dogecoin:

„Plz mine, v rich, very currency, wow, much coin, how money, so crypto”

Pomimo rozpoczęcia jako waluta żartów, DOGE szybko rozwinęła silną społeczność dookoła tego. Ta społeczność zaczęła używać tej waluty, aby dawać napiwki innym użytkownikom Internetu za ich treści na forach takich jak Reddit. Ta forma dawania napiwków stała się głównym celem Doge.

Od momentu powstania Doge był również przyzwyczajony przekazać pieniądze organizacjom charytatywnym. Te mają obejmował jamajski zespół bobslejowy z 2014 roku kogo nie było stać na zimową Olimpiadę w Soczi, kierowca Nascar o imieniu Josh Wise i projekt dotyczący czystej wody w Kenii o nazwie Doge4Water.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Czy Dogecoin jest monetą przyszłości?

Podobnie jak w przypadku każdego aktywa, to, czy Doge jest przyszłą monetą, zależy od tego, kiedy osoba kupiła Doge po raz pierwszy i kiedy zdecyduje się ją sprzedać.

Kup Dogecoin: cena Dogecoin.

Gdybyś zapytał mnie, czy Dogecoin to dobry zakup w tym roku, mógłbym powiedzieć, że podobnie jak inne altcoiny może nieoczekiwanie zmieniać ceny i przynosić szybkie zarobki. Jednak teraz to Cena Dogecoina wzrosła w tym roku o ponad 1000%, i dziś ponad 300%, Zdecydowanie wydaje się, że jest to jedna z lepszych monet przyszłości!

Jeśli chcesz wsiąść do tego pociągu i kupić Dogecoin, powinieneś wybrać Binance – jedną z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych platform wymiany kryptowalut! Obsługuje również waluty fiducjarne, więc tak jest jeden z najłatwiejszych sposobów na zakup Dogecoin.

Jak kupić Dogecoin

Kupowanie Dogecoin może być nieco trudne, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do kupowania kryptowaluty. Można to jednak zrobić na kilka sposobów. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak kupić Dogecoin za pomocą USD, jak kupić Dogecoin za pomocą karty kredytowej oraz jak kupić Dogecoin za pomocą PayPal.

Jak kupić Dogecoin za USD

Nie ma wielu opcji bezpośredniego zakupu Dogecoin za USD. Jednak niektóre giełdy kryptowalut oferują pary fiat z DOGE. Najbardziej renomowaną giełdą do kupowania Dogecoin jest:

Aby zapoznać się z mniej znanymi, mniejszymi alternatywami wymiany, możesz sprawdzić:

 • Exrates
 • YoBit
 • Livecoin

Aby kupić Dogecoin na jednej z tych giełd, po prostu wykonaj poniższe czynności. Każda wymiana będzie nieco inna, ale w większości te kroki będą miały zastosowanie do wszystkich.

 • Zarejestruj się na wybranej giełdzie. Skorzystam Binance w tym przykładzie. Wystarczy kliknąć „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony giełdy.

Wypełnij poniższy formularz:

Kup Dogecoin: Rejestracja na Binance.

 • Po zarejestrowaniu, złożyć depozyt. Kliknij „Portfel”, a następnie "Fiat i Spot" na prawym górnym pasku nawigacyjnym witryny.
 • Kliknij przycisk „Wpłata”. Zostaną wyświetlone poniższe opcje. Kliknij walutę depozytu, której chcesz użyć do wysłania USD na giełdę.

Kup Dogecoin: depozyt fiat na Binance.

 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie wprowadzenie informacji, o które prosi Binance.
 • Następnie znajdź parę „DOGE / USD”. Aby to zrobić, wpisz „Doge” w pasku wyszukiwania. Kliknij parę „DOGE / USDT”. USDT to stablecoin – jego cena jest zawsze ustalona na poziomie dolara amerykańskiego (najpierw będziesz chciał kupić USDT w stosunku 1: 1 zdeponowanego USD). Wreszcie, wprowadź kwotę Dogecoin chcesz kupić, wybierz kartę Rynek i kliknij „Kup DOGE”.

Kup Dogecoin: kup na Binance z USDT.

 • Po dokonaniu transakcji powinieneś natychmiast wycofać swój DOGE do portfela, który nie jest giełdą. Aby to zrobić, kliknij „Wypłata” obok salda DOGE. Będziesz wtedy musiał wprowadzić adres swojego bezpiecznego portfela.

Uwaga: Ważne jest, aby od razu wycofać DOGE do portfela, do którego kontrolujesz klucze prywatne. Giełdy nie są bezpiecznymi miejscami do przechowywania kryptowalut. Często są hakowani. Pobierz portfel z wieloma zasobami, na przykład Jaxx. Jeszcze lepiej, użyj portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X. Dotyczy to wszystkich wymienionych poniżej metod zakupu Dogecoin.

Każda z giełd, która pozwala użytkownikom kupować Dogecoin za USD, akceptuje różne opcje wpłaty w USD. Poniżej wymieniłem każdy z nich:

 • Binance: Visa / Mastercard, przelew bankowy, przelew bankowy ACH, SWIFT, SEN.
 • Livecoin: Visa / Mastercard, Payeer, Perfect Money, Capitalist, AdvCash, Qiwi.
 • Exrates: Payeer, Perfect Money, AdvCash, NixMoney.
 • YoBit: OkPay, Payeer, AdvCash, PerfectMoney, Capitalist.

Zalety i wady Bezpośredni zakup Dogecoin za USD

Zalety:

 • Szybki i łatwo.
 • Musisz tylko zarejestrować się na jednej giełdzie.

Niedogodności (dotyczy tylko mniejszych giełd):

 • Małe giełdy (takie jak wymienione powyżej) są często całkowicie nieuregulowane. Oznacza to, że mogą zniknąć w dowolnym momencie i nic nie możesz na to poradzić. Po prostu stracisz wszystkie pieniądze zgromadzone na giełdzie! Pamiętaj, nie zostawiaj żadnej kryptowaluty na żadnej giełdzie ZAWSZE.
 • Te małe giełdy mogą pobierać duże opłaty za bezpośrednie wpłaty za pomocą USD. Niektóre z wymienionych powyżej metod będą bezpłatne. Inni mogą pobierać 1-2%.
 • Mniejsze giełdy mają zwykle mniejszą płynność. Oznacza to, że jeśli chcesz kupić dużą ilość Dogecoin, mogą one nie mieć wystarczającej ilości, aby Cię sprzedać. Poniższe metody są znacznie lepsze w przypadku większych zamówień.
 • Kursy wymiany i opłaty pobierane za transakcje mogą być bardzo wysokie. Przed zakupem należy zawsze sprawdzić stawkę w witrynie takiej jak Coinmarketcap.

Kup Dogecoin za pomocą karty kredytowej

Jeśli chcesz kupić Dogecoin bezpośrednio za pomocą walut fiducjarnych (np. USD lub EUR), następnie Binance to najlepszy wybór. Ta giełda kryptowalut zapewnia solidne bezpieczeństwo, wysoką płynność, przyjazne opłaty i wiele innych korzyści!

Transakcja Binance aktywna teraz:

Istnieje bardzo niewiele innych opcji zakupu Dogecoin za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Livecoin twierdzi, że akceptuje transakcje kartą kredytową. Jednak będąc małą, nieuregulowaną giełdą, od Ciebie zależy, czy chcesz powierzyć jej dane swojej karty kredytowej.

Kup Dogecoin za Bitcoin

Podałem jak kupić Dogecoin za pomocą Bitcoin poniżej. W tym przykładzie używamy Coinbase:

 • Zmierzać do Coinbase i kliknij Zarejestruj się.
 • Wypełnij strona rejestracji.

Coinbase stwórz formularz konta

 • Po zarejestrowaniu się musisz dodaj dane swojej karty kredytowej.
 • Następnie do kup Bitcoin, kliknij zakładkę „Kup / Sprzedaj”, jak pokazano poniżej.

Kupowanie Bitcoinów w Coinbase

 • Następnie musisz wprowadź ilość Bitcoinów chciałbyś kupić.
 • Wybierz metodę płatności (karta kredytowa) i wprowadź swoje dane, aby sfinalizować sprzedaż.
 • Kliknij zakładkę „Konta”, a w portfelu Bitcoin zobaczysz ilość właśnie kupionych Bitcoinów.

Następnie musisz wymień swój Bitcoin na DOGE. W tym przykładzie będę używać Binance. Ponownie, kroki są poniżej:

 • Podaj swoje dane na standardowej stronie rejestracji.
 • Po rejestracji kliknij „Fundusze”, a następnie "Depozyty" w górnym menu. Wybierając depozyt za pomocą Bitcoin, otrzymasz adres odbioru Bitcoin.

Kup Dogecoin: adres Binance BTC.

 • Skopiuj ten adres i wracaj do Coinbase.
 • Po zalogowaniu się do Coinbase kliknij zakładkę „Konta”.

Konta Coinbase

 • W sekcji „Twoje konta” zobaczysz swoje Portfel Bitcoin. To jest, gdzie będziesz zobacz ilość Bitcoinów kupiłeś w Coinbase. Musisz kliknąć „Wyślij”, jak pokazano poniżej. (W tym przykładzie nie kupiliśmy żadnego Bitcoina. Dlatego opcja „Wyślij” jest szara. Jeśli masz tutaj Bitcoin, powinieneś być w stanie go kliknąć).

Baza monet BTC na portfelu

 • Po kliknięciu „Wyślij” powinno pojawić się następujące okienko.

Wysyłanie kryptowaluty do odbiorcy

 • w Skrzynka odbiorcy, musisz wklej adres Binance skopiowałeś wcześniej.
 • Wpisz ilość bitcoinów, którą chcesz przelać do portfela Binance.
 • Kliknij „Wyślij środki”
 • Za kilka minut powinieneś odbierz swoje BTC na Binance.
 • Wróć do Binance i kliknij "Rynki" przycisk u góry strony.
 • Wpisz „DOGE” w polu wyszukiwania i naciśnij enter. Następnie naciśnij Para DOGE / BTC.
 • Zostaniesz przekierowany do nowa strona handlowa. Naciśnij zakładkę Market w dolnej części ekranu i wprowadź ilość Bitcoinów, którą chcesz wydać na DOGE.
 • Następnie pozostaje tylko prasa "Kup DOGE".

Kup Dogecoin: kup na Binance przez BTC.

 • Realizacja zamówienia może zająć kilka minut. Po zakończeniu Twój DOGE pojawi się w sekcji portfela.
 • Ważne jest wtedy, aby wycofać DOGE do bezpiecznego portfela. Polecam albo portfel sprzętowy. Możesz jednak korzystać z portfela programowego, jeśli przechowujesz tylko niewielkie ilości DOGE do przekazywania napiwków online.

To wszystko, zakończyłeś proces zakupu Dogecoin.

Kup Dogecoin za pomocą PayPal

Parzysty mniej giełd kryptowalut akceptuje PayPal niż karty kredytowe. Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy mogą po prostu zgłosić transakcję do PayPal i zażądać zwrotu pieniędzy. Giełdy oczywiście nie chcą, aby ludzie kradli im kryptowaluty. Z tego powodu depozyty PayPal są rzadkie. Istnieją jednak sposoby, aby kupić Dogecoin za pomocą PayPal.

Prawdopodobnie najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem zakupu Dogecoin za pomocą Paypal jest użycie go najpierw do zakupu Bitcoinów. Niestety Coinbase i niektóre z dotychczas wymienionych giełd nie akceptują tego. Jednak prawdziwe giełdy peer-to-peer, takie jak LocalBitcoins, często mają handlowców gotowych zaakceptować PayPal. Możesz być zszokowany tym, ile pobierają opłaty za usługę!

Wymieniłem kroki dla kupując Bitcoin za pomocą PayPal poniżej:

 • Udaj się do LocalBitcoins.
 • Kliknij „Zarejestruj się za darmo” (patrz poniżej).

Zarejestruj się na LocalBitcoins

 • Podaj dane i zaloguj się.
 • Kliknij łącze „Kup Bitcoiny” (czerwona strzałka poniżej), a następnie użyj pola przewijania w dół, aby wybrać PayPal (niebieski). Zauważysz, że cena jest dużo droższa niż średnia rynkowa cena Bitcoina. W momencie pisania tego artykułu i robienia tego zrzutu ekranu kurs Bitcoin na XE.com wynosił 4683,17 £. Na poniższym zrzucie ekranu widać, że handlowcy PayPal pobierają około 20% premii. Dzieje się tak, ponieważ tak wiele z nich zostało oszukanych przez osoby dokonujące obciążeń zwrotnych. Akceptacja systemu PayPal jest ryzykowna, więc potrzebują odszkodowania.

kup-dogecoin

 • Gdy zdecydujesz, którą ofertę wybrać, kliknij „Kup”. Otrzymasz wtedy instrukcje dotyczące sposobu zapłaty sprzedawcy.
 • Po dokonaniu transakcji musisz wycofać swoje BTC na stronę taką jak Binance. Aby to zrobić, skopiuj swój adres z Binance (więcej informacji znajdziesz w krokach powyżej). Następnie kliknij „portfel” na Lokalnych Bitcoinach (czerwona strzałka poniżej) i wklej swój adres Binance na pasku (żółta strzałka).

Instrukcja, jak dokonać transakcji na LocalBitcoins

Jeśli stosujesz się do tego przewodnika od początku, powinieneś już znać pozostałe kroki. Wracaj do Binance i postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami dotyczącymi handlu BTC za DOGE.

Wniosek

Jak widzisz, Dogecoin różni się nieco od wielu innych kryptowalut omówiliśmy. Tak naprawdę nie została zaprojektowana jako waluta deflacyjna (podaż stale rośnie). Dogecoin służy pożytecznemu celowi, w przeciwieństwie do wielu dzisiejszych kryptowalut.

Znalazł fajny przypadek użycia jako moneta, aby przekazać kilka ułamków centów internautom, tworząc zabawne lub interesujące treści. Społeczność otaczająca DOGE i obecny zespół programistów używających waluty w charytatywny sposób jest również godnym przykładem użycia.

Kup Dogecoin: cena Dogecoin.

Kup Dogecoin na Binance

Wcześniej ludzie mówili że kupienie kilku Dogecoin prawdopodobnie nie uczyni cię milionerem – chyba że programiści nałożyli sztywny limit na liczbę monet, które można kupić. Tak więc, jeśli chcesz się trochę zabawić kryptowalutą, zawsze możesz kupić Dogecoin niezawodne wymiany, Jak na przykład Binance.

Jednak dzisiaj, gdy ceny Dogecoin wzrosły o ponad 1000% w ciągu jednego miesiąca, można śmiało powiedzieć, że Dogecoin był i nadal może być monetą przyszłości.

porównaj id ="4" type ="statystyki"]

Mam nadzieję, że ten przewodnik był pomocny w nauce nieco więcej o tej interesującej walucie cyfrowej. Powinieneś teraz znać jego historię, cel, gdzie kupić, jak kupić różnymi metodami i czy należy to traktować jako przyszłą kryptowalutę. Jak powiedziałby Doge:

Łał. Dużo wiedzy. Bardzo uczący się.

Więc co o tym myślisz? Czy uważasz Doge za przyszłą kryptowalutę??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map