Kup Ethereum za pomocą karty kredytowej i przelewów bankowych: Szybki przewodnik

Chcesz zostać dumnym posiadaczem Ether (ETH)? Cóż, ten przewodnik nauczy Cię, jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego. Ponieważ istnieje więcej niż jeden rynek oferujący tę usługę, możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Przygotuj swoją kartę kredytową / debetową, a nauczę Cię, jak kupować Ethereum za pomocą platform wymiany Coinbase, CEX lub Coinmama.

Jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej

Coinbase

Coinbase to obecnie jedna z najpopularniejszych platform wymiany walut cyfrowych. Ponadto jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Coinbase oferuje użytkownikom możliwość zakupu różnych kryptowalut za pomocą kart kredytowych lub przelewów bankowych, co oznacza, że ​​można kupić Ethereum za USD. Co więcej, Coinbase jest często uważany za jedną z najłatwiejszych platform do zakupu Ethereum. Jednak jedną z głównych wad Coinbase jest to, że nie jest dostępny w każdym kraju, a opłaty są dość wysokie, wahają się od 1,5% do 4%. Opłata w dużym stopniu zależy od wybranej metody płatności. W związku z tym opłaty za kartę debetową / kredytową są wyższe niż opłaty za przelew bankowy. Firmy zwykle pobierają wyższą opłatę, jeśli korzystasz z tych metod płatności, ponieważ przetwarzanie płatności za pośrednictwem zewnętrznych dostawców wiąże się z ich kosztami. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, wykonaj poniższe czynności, a w mgnieniu oka staniesz się dumnym posiadaczem kryptowaluty!

Krok 1: Odwiedzić Strona internetowa Coinbase i zarejestruj konto, klikając ‘Zapisz się‘.

jak kupić ethereum kartą kredytową - strona CoinbaseKrok 2: Przejdź do swojej skrzynki e-mail, otwórz list wysłany przez Coinbase i kliknij łącze. Ma to na celu zweryfikowanie Twojego adresu e-mail.

jak kupić ethereum za pomocą karty kredytowej - weryfikacja e-mailowa Coinbase

Krok 3: Po zalogowaniu wprowadź swój numer telefonu i kliknij „wyślij kod”. Otrzymasz SMS od Coinbase z kodem. Wpisz ten kod w wymaganym polu

Krok 4: Z metod płatności wybierz kartę debetową / kredytową lub przelew bankowy.

Krok 5: Wybierz "Kup", a obok „Ether” wprowadź ilość eteru, którą chcesz kupić. Możesz zapłacić w USD, GBP lub EUR.

jak kupić ethereum kartą kredytową - Kup Ethereum

CEX.IO

CEX.io to kolejna łatwa w użyciu giełda. Ponadto jedną z największych zalet CEX.io jest to, że jest dostępny w większej liczbie krajów niż Coinbase. Jeśli Twój kraj nie jest obsługiwany przez Coinbase, CEX.IO jest świetną i łatwą alternatywą, jeśli chcesz kupić Ethereum za USD lub EUR! Wykonując poniższe czynności, będziesz mógł szybko kupić Ethereum za pomocą płatności kartą kredytową.

Krok 1: Odwiedzić Strona internetowa CEX.IO. I kliknij „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.

jak kupić ethereum za pomocą karty kredytowej - rejestracja CEX.io

Krok 2: Wypełnij wymagane informacje lub kliknij „Zaloguj się przez Facebooka”, jeśli chcesz używać Facebooka do rejestracji.


jak kupić ethereum za pomocą karty kredytowej - Zarejestruj się w CEX.io

Krok 3: Sprawdź naszą skrzynkę e-mail i otwórz wiadomość wysłaną przez CEX.IO. Kliknij łącze w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail.

jak kupić ethereum kartą kredytową - potwierdzenie e-mailowe CEX.io

Krok 4: CEX.IO poprosi Cię o włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego. 2FA zapewnia Twojemu kontu dodatkową warstwę zabezpieczeń, więc jest wysoce zalecane.

jak kupić ethereum kartą kredytową - rekomendacja 2FA

Krok 5: Kliknij „BTC”, a zobaczysz menu. Z menu wybierz „ETH”.

jak kupić ethereum za pomocą karty kredytowej

Krok 6: Obok „Kup ETH” zobaczysz sekcję „Dla”. Wybierz walutę, której chcesz używać.

jak kupić ethereum kartą kredytową - USD

Krok 7: Wprowadź żądaną ilość Ethereum, a następnie kliknij przycisk „KUP”.

Coinmama

Jedna ze starszych i bardziej renomowanych giełd, jeśli rozważasz zakup Ethereum. Coinmama została uruchomiona w 2013 roku, aby była jak najbardziej przyjazna dla początkujących. Zatem Coinmama to świetne miejsce na zakup Ethereum za pomocą karty kredytowej lub przelewów bankowych. Jednak jedną z największych wad Coinmama jest to, że giełda akceptuje tylko płatności w USD i EUR od teraz.

Krok 1: Przejdź do Strona główna Coinmama i wypełnij "Zarejestrować" Formularz.

Krok 2: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij łącze w wiadomości e-mail wysłanej przez Coinmama, aby zweryfikować swój adres e-mail.

jak kupić ethereum za pomocą karty kredytowej - strona Coinmama

Krok 3: Zaloguj się na swoje konto Coinmama. Po zalogowaniu kliknij „Moje konto”, a następnie wybierz „Zweryfikuj moje konto” po lewej stronie.

Krok 4: Wypełnij formularz i dołącz swój dowód tożsamości.

jak kupić ethereum kartą kredytową - weryfikacja konta Coinmama

Krok 5: Musisz przesłać kopie przedniej i tylnej strony paszportu lub dowodu osobistego. Następnie musisz zrobić sobie zdjęcie, trzymając kartkę papieru z napisem „Coinmama” z dzisiejszą datą. Ma to na celu zapobieganie oszustwom.

jak kupić ethereum kartą kredytową - weryfikacja konta Coinmama

Krok 6: Dołącz zrobione zdjęcia do formularza online i kliknij „Prześlij”.

jak kupić ethereum kartą kredytową - weryfikacja konta Coinmama

Krok 7: Kliknij „ETHER”. Znajduje się w menu u góry strony.

jak kupić ethereum kartą kredytową - eter Coinmama

Krok 8: Wprowadź ilość eteru, którą chcesz kupić, i kliknij "Kup Teraz."

Krok 9: Wybierz kartę kredytową / debetową za pomocą opcji Simplex.

Krok 10: Wpisz adres swojego portfela cyfrowego i kliknij "Dokończ płatność". Upewnij się, że adres portfela jest poprawny, ponieważ portfel, który tu wpiszesz, będzie tym, który otrzyma Ether.

Krok 11: Wpisz szczegóły płatności i kliknij "Zapłać teraz."

Krok 12: Eter został wysłany z Coinmama do twojego portfela. Może minąć trochę czasu, zanim zobaczysz Ether w swoim portfelu.

Wysyłanie ETH z giełd do portfela

Nowi gracze z kryptowalutami często zadają sobie pytanie, jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej, ale kiedy już masz trochę Ether, ważniejsze jest pytanie, jak bezpiecznie go przechowywać. O wiele bezpieczniej jest przechowywać środki w portfelu, zamiast zostawiać je na giełdzie. Ponieważ jeśli giełda zostanie zhakowana, Twoje fundusze są w niebezpieczeństwie. Ale jeśli odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo, musiałbyś zostać zaatakowany osobiście, aby stracić swoje aktywa kryptowalutowe. Tutaj znajdziesz nasz poradnik, jak wybrać najlepszy portfel kryptowalutowy Jak wybrać najlepszy portfel kryptowalut.

Jeśli kupujesz Ethereum za pomocą Coinmama, nie musisz przenosić ich do portfela, ponieważ zostało to zrobione podczas procesu zakupu.

Jeśli chcesz wysłać swój Ether z CEX.IO lub Coinbase, możesz wykonać poniższe kroki!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Wysyłanie eteru z Coinbase

  1. Kliknij "Wysłać" z górnego menu.
  2. Wpisz adres swojego portfela kryptowalutowego.
  3. Wpisz ilość eteru, który chcesz wysłać i kliknij "Wyślij fundusze".
  4. Powinieneś otrzymać SMS-a z kodem, wpisz go w Coinbase i kliknij "Potwierdzać".

Wysyłanie Ether z CEX.io

  1. Kliknij "FINANSE" z górnego menu.
  2. Przewiń w dół i znajdź plik "ETH" opcja.
  3. Kliknij na "Wycofać" przycisk znajdujący się obok "ETH."
  4. Wpisz kwotę ETH, którą chcesz przesłać do swojego portfela.
  5. Wpisz adres swojego portfela kryptowalutowego. Upewnij się, że jest poprawny!
  6. Kliknij "Wycofać".

Pamiętaj, że jest to krótki przewodnik, jeśli chcesz przeczytać więcej o wszystkich różnych sposobach zakupu Ethereum, zapoznaj się z artykułem Jak kupić Ethereum: Kompletny przewodnik po tym, jak i gdzie kupić Ethereum

Jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej: Wniosek

Więc już teraz powinieneś wiedzieć, jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego. Gratulacje, jeśli kupiłeś go już zgodnie z tym przewodnikiem. A jeśli nadal myślisz o zakupie, mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci podjąć decyzję! Teraz, gdy masz już trochę Ether, przejdź dalej i dowiedz się, jak kupować tokeny BitDegree za pomocą Ether!

Czy kupiłeś wcześniej jakieś inne kryptowaluty? Jeśli tak, jaka jest Twoja ulubiona metoda i daj mi znać, jeśli coś przegapiłem w tym przewodniku!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map