Śledź Coin: kompleksowy przewodnik

Czy zawsze chciałeś się dostać kryptowaluta inwestycja, ale wszystko wydawało się takie odległe i skomplikowane? Cóż, jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to trafiłeś we właściwe miejsce. Dziś chciałbym opowiedzieć o Podążaj za monetą, i wszystkie związane z nią tematy.

Przedstawię monetę i powiem, dlaczego powinieneś się tym przejmować, i poświęć jej trochę uwagi. Porozmawiamy o historii firmy, o tym, jak wpadła na pomysł „podążania”, jaka była ich motywacja i tak dalej. Następnie przyjrzymy się samej monecie – zmienia się cena, I CO, plany itp.

Z góry mogę ci powiedzieć, że jeśli chcesz kupić monety Follow, będziesz musiał to zrobić wyznaczona giełda kryptowalut, i innymi kryptowalutami. Optymalnym sposobem na to jest zakup Ethereum (ETH) na giełdach takich jak Coinbase lub Binance, a potem idź i zdobądź kilka monet Follow.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy od razu do tego.

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.

Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Unikalna koncepcja kryptowaluty
 • Eliminuje wiele wysiłku związanego z badaniami kryptowalutowymi

Cons

 • Niedoświadczony zespół stojący za projektem
 • Brak kierunku
 • Brak przejrzystości firmy

Śledź Coin Origins

Weźmy to od góry – co to jest Śledź monetę?


Według firmy, która za tym stoi, Follow coin jest rewolucyjna nowa fala kryptowaluta i technologia blockchain. Głównym celem tej nowej monety jest wypełnienie luki między długoletnimi inwestorami kryptograficznymi a absolutnymi początkującymi kryptowalutami.

Jeśli jesteś początkującym w handel kryptowalutami, sprawy mogą stać się bardzo zagmatwane i trudne – jest po prostu zbyt wiele informacji dotyczących rynku, ICO monet, cen itp. przytłaczający – nie jest łatwo zdecydować, które informacje są cenne i spowodują zmianę, a to tylko zwykłe spekulacje.

W tym miejscu pojawia się Follow coin – ta zupełnie nowa platforma została zaprojektowana nie tylko odśwież rynek kryptowalut, ale także pomóż początkującym inwestorom znaleźć i skontaktować się z ekspertami handlowymi z całego świata.

Jak to działa?

Śledź monetę pozwala znaleźć różnych inwestorów kryptowalutowych z całego świata. Wielu z tych inwestorów zagłębia się w kryptowaluty od samego początku Bitcoin, więc na ogół wiedzą, co robią.

Inwestorzy mają specjalne zakładki portfeli, w których można przeglądać ich przeszłe działania, udane kursy handlowe i tak dalej. Gdy już zdecydujesz, że podoba Ci się konkretny inwestor, wystarczy, że „podążasz” za nim.

Gdy zaczniesz obserwować inwestorów, otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy wykona on jakieś ruchy na rynku kryptowalut – czy to będzie handel, kupno czy sprzedaż.

Podążaj za monetą: kryptowaluta na laptopie.

Dostępna jest opcja o nazwie „Zduplikowana wymiana”. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, zrobisz to automatycznie powielać i naśladować transakcję, którą wykonał inwestor.

Jeżeli wymieniona wyżej transakcja to odnoszący sukcesy, zyskasz zarówno Ty, jak i inwestor. Korzystasz, ponieważ… cóż… To była udana transakcja i nie trzeba było nic robić, tylko nacisnąć przycisk (bez badań, bez wcześniejszej wiedzy, bez niczego), a inwestor zyskuje zdobycie określonej liczby monet Follow za swój wkład.

Jest to świetne z kilku powodów.

Duplikacja handlu

Po pierwsze, moneta naprawdę wydaje się być świetną bramą do branży handlu kryptowalutami dla ludzi, którzy zawsze chcieli spróbować szczęścia, ale tak naprawdę nigdy nie chodzili po okolicy i nie prowadzili badań. Może dlatego, że po prostu brak czasu, albo nie mają wystarczające środki dostępu do informacji.

Bez względu na powód, Śledź monetę zapewnia niesamowite rozwiązanie – nie musisz spędzać wielu godzin bez końca, szukając najlepszych inwestorów i wskazówek, jak handlować kryptowalutami – platforma „obserwująca” wykonuje całą ciężką pracę za Ciebie.

Jest to również świetne rozwiązanie dla inwestorów – wystarczy, że utworzą swoje profile, a następnie po prostu będą kontynuować handel, kupowanie i sprzedawanie różnych kryptowalut, tak jak robiliby to w normalny dzień. Za każdym razem, gdy dokonają udanej transakcji, zawsze istnieje szansa, że ​​otrzymają dodatkowe przychody – wszystko dlatego, że ktoś zduplikował ich transakcję.

Przedsiębiorstwo

Firma stojąca za monetą Follow nazywa się dokładnie tak – „Śledź Coin”. Mają siedzibę w Amsterdamie i są spółką zależną Knijbel, holenderskiej firmy programistycznej.

Follow Coin wypuścił swój pierwszy produkt – „następujący” – pod koniec 2017 roku. Zrobili to po początkowym dofinansowaniu, które otrzymali mniej więcej w tym czasie.

Jak sama firma twierdzi, mieli ogromne możliwości, aby pogłębić swoje doświadczenie w dziedzinie kryptowalut i wyrobić sobie jakąś nazwę w społeczności firm kryptograficznych..

Śledź Coin: kompleksowy przewodnik

Obecnie zespół jest chętny rebranding i przegląd ich Biały papier – mówią, że wiele się nauczyli od pierwszego ICO i uruchomienia aplikacji i są chętni do rozpoczęcia pracy nad Follow coin 2.0.

Firma ma również coś, co nazywają „The Follow Coin Academy” – miejsce, w którym można dowiedzieć się wszystkiego o zagadnieniach związanych z kryptowalutami. Mają trzy poziomy – Początkujący, Pośredni i Ekspert -, a podane informacje są odpowiednio kategoryzowane.

Śledź obecność na rynku monet i ICO

Moneta Follow nie była aktywnym uczestnikiem rynku kryptowalut.

Żeton Śledzenia – the FLLW – oparta jest na platforma Ethereum łańcucha bloków. Oznacza to, że token ma pewne cechy, które znaleźlibyśmy w ETH lub jakiejkolwiek innej kryptowalucie opartej na ERC-20.

Podczas monety Follow wstępna oferta monet (ICO) publicznie zaoferowano 490 milionów tokenów FLLW. Początkowa cena tokena wynosiła 0,0470 USD. Oznacza to, że całe ICO zostało wycenione na około 23 milionów dolarów. Również, można było kupić tokeny FLLW tylko za pomocą Ethereum – Nie placet lub inne kryptowaluty zostały zaakceptowane.

Podążaj za monetą: pieniądze fiducjarne i monety kryptograficzne.

Jeśli chodzi o aktualną cenę monety Follow, sytuacja wygląda nieco inaczej.

Cena tokena FLLW raczej systematycznie spada. Mimo że rynek kryptowalut przeżywa trudne chwile od końca 2017 r. I początku 2018 r., Nadal jest to niewidoczny spadek ceny dla prawie każdego tokena na rynku.

Obecna cena monety Follow to 0,000 $ 32. Jeśli porównamy tę cenę z ceną, którą widzieliśmy podczas ICO – 0,0470 USD – widzimy, jaki to rodzaj kropli.

Jest całkiem oczywiste, że spadek cen był więcej niż zauważalny… Ale dlaczego tak jest?

Spadek ceny

Tam są wiele powodów dlaczego cena monety Follow mógł spaść tak, jak to się stało. Jednym z częściej wymienianych z tych powodów jest to firma i zespół stojący za kryptowalutą Follow coin byli po prostu zbyt chciwi i nie rozumieli, co robią. Szczerze mówiąc, to surowe twierdzenie. Zobaczmy, jak ludzie to potwierdzają.

Jeśli przyjrzymy się ilościom pieniędzy, które krążyły w okresie ICO, wszystko nabiera sensu. W powszechnej opinii zespół oczekiwał po prostu fantastycznych kwot pieniędzy, nie mając tak naprawdę solidnego produktu do zaoferowania społeczności.

Jasne, pomysł wypełnienia luki między początkującymi a profesjonalistami jest zdecydowanie szlachetny, ale sądząc po pewnych pewnych czynnikach (np. zespół był dość niedoświadczony, nie posiadał tak naprawdę przejrzystego planu biznesowego i rozwoju itp.), firma stojąca za kryptowalutą Follow coin nie wydawała się wiedzieć, w co się pakuje.

Podążaj za monetą: kryptowaluty w portfelu.

Plik brak przejrzystości i doświadczenia na polu pozornie nie było OGROMNĄ przeszkodą, a pierwsza oferta monet się wydarzyła. Jeśli jednak przyjrzymy się wykresom cen monet Follow, jest całkiem oczywiste, że spadek ceny tokena nastąpił wkrótce po.

Jak wspomniałem wcześniej, może to być inna ogromna część brak przejrzystości po stronie zespołu kiedy przyszło do rozwoju platformy.

Przed ICO tokena nie podano zbyt wielu informacji do wiadomości publicznej. Zespół wyjaśnił swoje główne cele i wizje na swojej oficjalnej stronie internetowej i przekazał swoje uwagi & aktualizacje w witrynach takich jak Reddit, ale to było to. Brak informacji technicznych (co, gdzie i dlaczego) był sam w sobie nieco niepokojący, ale prawdopodobnie najbardziej wyróżniało się wyjaśnienie firmy Follow Coin na temat „dlaczego potrzebują tak dużo pieniędzy”.

Firma podkreśliła, że ​​tak nie jest ONE potrzebują takich ilości pieniędzy, ale raczej tak jest NAS – baza użytkowników. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone (głównie) na dwa duże cele: rozwój platformy i marketing.

Celem zespołu było stworzenie „platformy opartej na najlepszym doświadczeniu użytkownika”. Jest to trudny cel sam w sobie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że firma była wciąż całkiem nowa, a ICO jeszcze się nie wydarzyło.

Kwestie przejrzystości

Jeśli chodzi o marketing, wiele osób zauważyło, że nawet nowi użytkownicy, którzy przychodzą i interesują się firmą, nie rozumieją, jak dokładnie to działa.

Z brak przejrzystości (nawet ich najnowszy post dotyczący aktualizacji Reddit został opublikowany ponad pięć miesięcy temu) i kilka innych kluczowych czynników, moneta Follow znalazła się w sytuacji, w której jest teraz – jej cena osiągnęła najniższy w historii poziom.

Nie musisz być ekspertem od kryptowalut, aby to zrozumieć projekt nie odniósł pełnego sukcesu – nawet sama firma twierdzi, że wyciągnęła wnioski i teraz koncentruje się na rebrandingu i tworzeniu nowej, ulepszonej wersji Follow Coin.

Oprócz wszystkiego warto chyba o tym wspomnieć brak kierunku przyczynił się również do spadku ceny i pozycji rynkowej monety Follow.

Śledź Coin: kompleksowy przewodnik

Wyglądało na to, że zespół stojący za platformą wiedział, że potrzebuje dużo pieniędzy na marketing i użytkownika & przyciąganie inwestorów, ale nie miałam jasnego planu, jak to zrobić.

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki (i kilka innych), jest całkiem oczywiste, dlaczego kryptowaluta Follow coin doświadczył równie dużej awarii, jak on. Są jednak wierzący w lewą monetę – patrząc na fora internetowe i czaty (zwłaszcza te oparte na ICO), widać, że wciąż są ludzie, którzy wierzą w platformę i zachęcają do tego innych HODL (jak w, przytrzymaj) ich żetony, i nie sprzedawać ich.

Ci ludzie są w większości wierzący w samą ideę – nie każdego dnia natkniesz się na platformę, która daje ludziom szansę na kontakt z profesjonalistami i (mówiąc w przenośni) współpracę z nimi przy zarabianiu kryptowalut.

Porównaj Follow Coin obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Follow Coin obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Wniosek

Wystarczy jedno spojrzenie na rynek kryptowalut, aby zobaczyć, ile różnych startupy, firm, projektowanie, i inne pomysły związane z kryptowalutami wyłaniają się z niej każdego dnia.

Follow coin był jednym z tych wschodzących startupów. Zaczęło się od świetnego pomysłu na platformę, która zjednoczyłaby zarówno początkujących handlowców kryptowalut, jak i ekspertów – wszystko w jednym, obiektywnym celu handel kryptowalutami.

Pomysł na projekt był nie tylko szlachetny, ale także bardzo praktyczne – nie musiałbyś już skupiać się na robieniu nieskończonej ilości badań, spędzaniu godzin na forach internetowych i zgadywaniu, gdy chodzi o najlepszych ekspertów w tej dziedzinie (i ich przewidywania). Teraz wszystko, co musiałeś zrobić, to pobrać aplikację, Zapisz się i po prostu wybierz poszukiwanych ekspertów z listy. Wygodny, łatwy w obsłudze iw pełni funkcjonalny – czego chcieć więcej od platformy?

Mimo że był to świetny pomysł sam w sobie, kilka kluczowych czynników sprawiło, że tak się stało cena i pozycja rynkowa monety Follow spadły niemal natychmiast po ICO.

Uważa się, że główne atrybuty tego są brak przejrzystości i doświadczenia firmy.

Chociaż firma potrzebowała ogromnej sumy pieniędzy na swoje ICO, wydawało się, że nie ma konkretnego i szczegółowego planu, w jaki sposób zamierza osiągnąć swoje cele. Było to dość oczywiste po ich późniejszym oświadczeniu: firma stwierdziła, że ​​wyciągnęła wnioski i jest gotowa do pracy nad kolejnym projektem – Follow coin 2.0.

Niezależnie od tego, czy wierzysz w sukces firmy, czy nie, projekt, nad którym pracują, jest szlachetny i pomógłby wielu osobom w społecznościach kryptowalut na całym świecie. To powiedziawszy, jeśli chcesz samodzielnie kupić monety Follow, pamiętaj o tym istnieje dużo lepszych kryptowalut – sprawdzić Coinbase lub Binance znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada!

AKTUALIZACJA 2021:

Od 2021 r. Wydawałoby się, że projekt Follow Coin został porzucony, ponieważ nie ma nowych informacji dotyczących firmy ani kryptowaluty za nią stojącej.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map