Litecoin Cloud Mining: przewodnik krok po kroku

Termin, który został rzucony zauważalnie w społecznościach kryptowalutowych ostatnio kopanie w chmurze. Wydaje się, że zjawisko to zawładnęło światem wydobycia kryptowalut – każdego dnia wydaje się to robić coraz więcej osób włącz się do działania, jakim jest eksploracja w chmurze. Z tego powodu wydobywanie niektórych konkretnych kryptowalut staje się coraz trudniejsze. Dlatego dzisiaj chcę wam opowiedzieć o wydobywaniu w chmurze Litecoina.

Zaczniemy od definicji – czym jest Litecoin i czym jest eksploracja w chmurze. Opowiem ci o Litecoin’s korzyści i dlaczego w ogóle warto kopać. Następnie omówimy niektóre z najpopularniejszych miejsc, do których ludzie często się udają, myśląc o wydobywaniu Litecoina w chmurze.

Jednak zanim to zrobisz, powinieneś wiedzieć, że są o wiele łatwiejsze sposoby na zdobycie Litecoina. Po prostu wybierz bezpieczną wymianę kryptowalut dla kupowanie lub handel Litecoinem. Kilka opcji, które powinieneś wziąć pod uwagę, to Coinbase, Binance i Coinmama.

Teraz dowiedzmy się więcej o Litecoinie.

Co to jest Litecoin?

Litecoin jest zdecentralizowaną kryptowalutą, która ma swój blockchain. Zdecentralizowanie oznacza, że ​​nie należy do żadnej konkretnej osoby ani organizacji – nie ma centralnego lidera.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Litecoin jest otwarte źródło, co oznacza, że ​​każdy może przyczynić się do dobrego samopoczucia monet i ich rozwoju.

Wydobywanie w chmurze Litecoina: różne kryptowaluty.

To, co czyni tę kryptowalutę wyjątkową, to jej relacja z Bitcoinem. Litecoin był początkowo spin-offem Bitcoina, posiadającym prawie identyczne dane i parametry. Jest jednak pewien haczyk – Litecoin jest około cztery razy szybszy niż Bitcoin. W ogólnym rozrachunku jest to bardzo znaczący.

Czterokrotnie szybszy zwykle oznacza czterokrotnie większą atrakcyjność. W przypadku Litecoins oznacza to również, że chce mieć cztery razy więcej monet niż Bitcoin.

Od samego początku Litecoin był pomyślany jako ulepszona, lepsza wersja Bitcoina.

Co to jest Cloud Mining?

Teraz, gdy omówiliśmy kilka podstawowych informacji na temat Litecoina, przejdźmy do wydobywania w chmurze.


Ujmując to w prosty sposób, kopanie w chmurze to proces, w którym płacisz komuś za wypożyczenie platformy górniczej i jej usług. Zwykle są dwie partie udział w tym procesie – kupujący i gospodarz.

Powiedzmy, że jako kupujący szukasz sposobów na czerpanie zysków z kryptowalut. Inwestowanie w akcje wymaga sporej sumy z góry (przynajmniej po to, by zauważyć jakikolwiek zysk), brakuje Ci wiedzy w obszarze rozwoju łańcucha bloków, aby się tam dostać… Ale po pewnym czasie natrafisz na stronę internetową oferującą usługi wyszukiwania w chmurze.

Wydobywanie w chmurze Litecoin: wiele kryptowalut.

Zastępy niebieskie (osoby, które są właścicielami usługi wyszukiwania w chmurze) to zwykle duże korporacje. Rzadko można znaleźć osobę, która oferowałaby usługi wyszukiwania w chmurze, chociaż nie jest to niemożliwe.

Przez większość czasu gospodarze są właścicielami kilku gospodarstwa. Farma to po prostu obiekt, który jest wypełniony kryptowaluta platformy górnicze. Kiedy chcesz zawrzeć umowę z gospodarzem, po prostu wynajmujesz platformę w jednej z farm na uzgodniony czas.

Więcej niż zestaw

Jednak sprzęt górniczy to nie jedyna rzecz, którą wynajmujesz. Wynajmowałbyś również przestrzeń aby go zachować i zarządzanie i konserwacja usługi.

Ty i gospodarz ustalacie konkretny termin wynajmu. Może to trwać od trzech miesięcy do całego życia (chociaż ten ostatni jest dość rzadki). Większość hostów zajmujących się kopaniem w chmurze oferuje miesięczne wypłaty.

Z twoich zarobków pobierany jest rachunek za utrzymanie i prąd (są one obliczane na różne sposoby; to zależy od każdego gospodarza), a reszta twoich zarobków jest przeniesione do wybranego portfela kryptowalut.

Wydobywanie w chmurze Litecoina: farma górnicza.

Wydobywanie w chmurze (w tym kopanie w chmurze Litecoin) jest uważane za korzystne z kilku powodów. Przede wszystkim jest super łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić plik usługa online i czekaj.

Niektóre hosty zajmujące się kopaniem w chmurze z wyższej półki oferują dodatkowe korzyści, np. Całodobowy nadzór farmy za pośrednictwem transmisji na żywo w Internecie, więc warto to sprawdzić. Poza tym twoja praca w tym momencie jest gotowy – gospodarz zajmie się resztą.

Wydobywanie w chmurze jest również korzystny do obu gospodarz i (większość) z kryptowaluty tam (przynajmniej zdecentralizowane, open-source). Gospodarze osiągają znaczne zyski i mogą nadal rozwijać swoje gospodarstwa.

Same kryptowaluty czerpią z tego korzyści, pozostając w stanie aktywny popyt – wzmacnia to ich pozycje rynkowe i zwraca na nie większą uwagę.

Litecoin Cloud Mining

Więc teraz, gdy masz już ogólne pojęcie o Litecoinie i procesie wydobywania w chmurze… Dlaczego ktoś miałby zajmować się wydobywaniem w chmurze Litecoina? Pamiętaj, że niezależnie od wybranej opcji, będziesz także potrzebować pliku niezawodny portfel sprzętowy aby chronić swoje monety. To powiedziawszy, jeśli cenisz swoje bezpieczeństwo, powinieneś sprawdzić Ledger Nano X i Trezor Model T..

Przyczyna tego jest dość prosta – plik dostępność i dostępność Litecoina.

Jak wspomniałem wcześniej, Litecoin jest cztery razy szybciej niż Bitcoin. Skorzystajmy z tego przykładu.

Największym problemem związanym z Bitcoinem, jeśli chodzi o kopanie w chmurze, jest to, że jest bardzo trudny do wydobycia – wymaga to dużo czasu i znaczna energia konsumpcja aby wydobyć zauważalną ilość Bitcoinów. Dzieje się tak z kilku powodów, ale największe to prawdopodobnie podaż i popyt.

Wydobywanie litecoinów w chmurze: wydobywanie litecoinów.

Z Bitcoinami popularność i sukces głównego nurtu, wiele osób chce włączyć się do tego szumu. Duża liczba ludzi to znaczna liczba górników. Jednak ustalona kapitalizacja rynkowa Bitcoina dyktuje tempo gry – a przy tak wielu zaangażowanych ludziach tempo staje się wolniejsze z tygodnia na tydzień.

Tak jak w przypadku innych altcoiny, to inna historia, jeśli chodzi o Litecoina. Istnieje znacznie większa podaż i znacznie niższy popyt na Litecoina niż na Bitcoin. To sprawia, że ​​wydobywanie w chmurze Litecoin jest o wiele łatwiejsze i dużo bardziej opłacalny niż inne, popularne kryptowaluty.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Miejsca do kopania

W Internecie jest wiele witryn, które oferują Usługi wyszukiwania w chmurze Litecoin. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, zanim zdecydujesz się na hosta do eksploracji w chmurze, jest ustalenie, czy chcesz mieć bezpłatna lub płatna usługa. tak, bezpłatne wydobywanie w chmurze jest rzeczą, ale naturalnie ma swoje wady.

Hosty, które oferują bezpłatne wydobywanie w chmurze, zwykle zapewniają niewiele usług dla klientów w porównaniu z płatnymi. Darmowa eksploracja w chmurze może być pobieżna i ryzykowna – jeśli nie wiesz, co robisz (lub jeśli nie przeprowadzisz wystarczających badań), możesz zostać oszukany.

Darmowe wydobywanie w chmurze jest również znacznie wolniejszym procesem niż wersja płatna. To może zająć miesiące na końcu, dopóki nie zauważysz żadnych zysków.

Mając to na uwadze, omówmy niektóre z najpopularniejszych witryn do wydobywania w chmurze Litecoin. Lista nie jest układana w żadnej określonej kolejności.

Wynajem platform górniczych

Wynajem platform górniczych to amerykańska usługa wyszukiwania w chmurze online. Oferują szeroką gamę (alternatywnych) monet do wydobywania, w tym Litecoin.

Wydobywanie w chmurze Litecoin: Wynajem platform górniczych.

Witryna jest godna uwagi, ponieważ nie ma minimalnych zamówień, a bardzo niski poziom wypłaty, wypłaca zyski w ciągu dwunastu godzin od zakończenia najmu i bardzo szybko przetwarza płatności.

Witryna oferuje również różne baseny górnicze do wyboru – bezpłatnie. Jedną z jedynych wad jest to, że walczy w dziale projektowym – jakość strony wciąż pozostawia kilka rzeczy do życzenia.

Górnictwo Genesis

Prawdopodobnie najbardziej znana witryna na tej liście, Górnictwo Genesis to firma zajmująca się wydobywaniem w chmurze z siedzibą w Hongkongu. Są bardzo popularne w świecie kryptowalut, głównie ze względu na ich usługi wydobywcze i innowacyjne, najnowocześniejsze projekty.

Wydobywanie w chmurze Litecoina: Genesis Mining.

Genesis Mining oferuje szeroki asortyment planów wydobywczych, więc możesz wybrać jeden według własnych preferencji. Mają również opcję stworzenia własnego, niestandardowego planu, który jest miłą dodatkową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb funkcją.

Firma ma kilka ogromnych farm rozsianych po całym świecie. Odbywa się to głównie ze względów bezpieczeństwa, ale ujawnia negatywną część wydobywania w chmurze Genesis – w porównaniu z innymi hostami wyszukiwania w chmurze, Genesis Mining jest zauważalnie kosztowne. Klienci twierdzą również, że firma może odświeżyć obsługę klienta, ponieważ jest ona powolna i niezbyt pomocna.

Hashflare

Firma z siedzibą w Estonii, Hashflare, przez lata zdobyła reputację godnej zaufania, renomowanej firmy zajmującej się wydobywaniem w chmurze. Usługi takie jak Wydobywanie w chmurze Litecoina i obsługa klienta jest w pełni dostępna.

Litecoin Cloud Mining: przewodnik krok po kroku

Chociaż Hashflare jest fajne i przejrzyste dzięki usługom wyszukiwania w chmurze Litecoin pobierają opłatę za utrzymanie. Z drugiej strony, firma oferuje kontrakty na czas nieokreślony – można kupić jeden i być ustawiony na resztę życia!

Niezły skrót

Kolejna znana nazwa w świecie kryptowalut, Niezły skrót oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilny system dla każdego, kto myśli o zostaniu potencjalnym klientem.

Niezły hash jest profesjonalnych górników kryptowalut, ale wiele osób uważa, że ​​ze względu na trudną strukturę ta witryna do eksploracji w chmurze nie jest odpowiednia dla początkujących górników. Inną rzeczą, o której warto pamiętać, jest to, że chociaż możesz wydobywać Litecoin, od teraz firma oferuje tylko wypłaty w Bitcoinach.

Wybór odpowiedniego hosta Cloud Mining

Byli to tylko niektórzy z bardziej znanych dostawców usług wyszukiwania w chmurze Litecoin. Jest kilkadziesiąt różnych hosty wyszukiwania w chmurze (obie darmowy i płatne), które chętnie oddają swoje gospodarstwa do Twojej dyspozycji. Przy tak wielu wyborach, jak wybrać odpowiedniego hosta do wydobywania Litecoina w chmurze?

Przede wszystkim traktuj bezpieczeństwo jako najwyższy priorytet, jeśli chodzi o wybór hosta do wydobywania w chmurze Litecoin. Wyobraź sobie taką sytuację: wybierasz koparkę w chmurze, płacisz opłatę początkową, a pod koniec miesiąca dowiadujesz się, że nie tylko Twoje zyski zostały skradzione, ale ktoś włamał się na Twoje konto bankowe (karta kredytowa, PayPal itp.) i ukradł wszystkie twoje oszczędności…

Wszystko to dlatego, że nie przeprowadziłeś badań i wybrałeś plik nieufny, godny wątpliwości gospodarz. Teraz widzisz, jak ważne jest bezpieczeństwo?

Wydobywanie w chmurze Litecoin: wydobywanie w chmurze.

Kolejną rzeczą, o której warto pamiętać, jest plik szybkość mieszania sprzętu gospodarza. Jeśli współczynnik hash farmy jest naprawdę Niska, ale ceny że gospodarz pobiera opłaty są przez dach, to wyraźna wskazówka, że ​​coś jest nie tak. Zawsze sprawdzaj odpowiednie współczynniki hashowania dla różnych typów platform lub przynajmniej skonsultuj się na forach internetowych.

Na koniec zdobądź ogólne odczucie dla firmy. Odwiedź ich witrynę (i wiele różnych jej części), zajrzyj na stronę Informacje, przeczytaj białą księgę, poszukaj informacji o niektórych bardziej znanych ludziach, którzy tam pracują lub są w jakiś sposób związani z firmą.

Jeśli ogólny pogląd na temat firmy lub witryny budzi w tobie poczucie zaufania, najczęściej jest to dobry czynnik decydujący. Zawsze stawiaj priorytet na przejrzystych hostach, ponieważ te firmy zwykle mają najmniej do ukrycia.

Wniosek

W tym momencie prawdopodobnie powinieneś mieć plik lepsze zrozumienie z jak działa wydobywanie w chmurze Litecoina. Na początku może to być trudne, ale jeśli się na to zdecydujesz, szybko to zrozumiesz.

Jeszcze jedną wskazówką, którą mogę ci dać, jest to, że zawsze powinieneś najpierw poszukać lokalni górnicy w chmurze. Sprawdź, czy jest taki w Twoim kraju (może nawet w mieście?), Skontaktuj się z nim, może nawet umów się na spotkanie. Ma to obopólne korzyści – możesz wesprzeć lokalną firmę, podczas gdy host wydobywający w chmurze zyskuje klienta. Poza tym zwykle dostępnych jest więcej informacji w lokalnych firmach niż w internecie.

Jeśli chodzi o wydobywanie w chmurze Litecoina, pamiętaj, że jest to plik powolny proces. Jasne, jest znacznie szybszy niż na przykład Bitcoin, ale nadal zajmuje trochę czasu, zanim zauważysz znaczne przychody. Oczywiście wszystko zależy od twojego plan abonamentowy – im więcej pieniędzy zapłacisz, tym szybciej uzyskasz wartość skrótu, zwiększając tym samym prędkość potencjalnych zarobków.

Jeśli zdecydujesz się zagłębić w wydobywanie w chmurze Litecoin, życzę powodzenia! Ponadto zawsze przechowuj kryptowalutę w bezpiecznych magazynach, takich jak zimne portfele (spójrz na Ledger Nano X i Trezor Model T).

Umowa portfela Ledger jest teraz aktywna:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map