Obecnie istnieje pozornie niezliczona liczba różnych projektów opartych na kryptografii. Prawdę mówiąc, rozróżnienie takich, które mają, może być trudne ogromny potencjał od tych, które są po prostu… nie tak atrakcyjne. Jednak w tym artykule omówimy moneta NEO – projekt kryptograficzny, który można rozważyć wśród najciekawszych w tej chwili.

Na pierwszy rzut oka NEO może wydawać się po prostu kolejnym kryptowaluta potwierdzone przez inteligentny system blockchain oparty na kontraktach. Wygląd może jednak mylić – gdy zaczniesz szukać głębiej pod powierzchnią i poznasz technologię stojącą za NEO, możesz być równie podekscytowany monetą jak ja.

Ale do tego dojdziemy. Przede wszystkim chciałbym powiedzieć z wyprzedzeniem, że jeśli już wiesz, co to jest NEO i przyszedłeś do tej recenzji, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje pozytywne opinie, zanim faktycznie kupisz monetę, upewnij się, że znajdziesz wysokiej klasy, bezpieczny portfel, aby go przechowywać. Chociaż Ledger Live nie obsługuje jeszcze NEO, nadal możesz przechowywać monety na tym urządzeniu.

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.

Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Silne wsparcie społeczności
 • Technologia inteligentnych kontraktów
 • Średnia zmienność cen
 • Zorientowany na zgodność z przepisami
 • Ciągłe aktualizacje i rozwój

Cons

 • Wciąż daleki od ceny ATH
 • Nie jest oferowane przez wiele giełd

Co to jest NEO Coin: The Fundamentals

Zanim przejdziemy do prognoz cen i terminologii branżowej, najpierw przygotujmy podstawy do przeglądu i omówmy co to jest moneta NEO z bardzo podstawowego punktu widzenia. Świetnym miejscem do rozpoczęcia byłoby przyjrzenie się punkt początkowy projektu.

Kiedy powstał, NEO tak naprawdę nie był nazywany „NEO”. W rzeczywistości została założona jako „AntShares”. Początki firmy sięgają 2014 roku, Chiny – firma AntShares została założona przez Erika Zhana i Da Hongfei.


Firma zmieniła nazwę na NEO w 2017 roku i od tego czasu zachowuje tę nazwę. Jak zapewne już wiesz, moneta NEO nosi nazwę firmy (zamiast mieć inną nazwę, jak w przypadku Ethereum i Ether).

Moneta NEO: otwarta sieć dla inteligentnej gospodarki.

Teraz, z bardzo podstawowego punktu widzenia, oferuje NEO funkcjonalność blockchain nie różni się zbytnio od tego z Ethereum. Projekt skupia się na inteligentne kontrakty, i ich wykonanie na blockchainie – proste, słuszne?

Dobrze, nie do końca. NEO różni się nieco od Ethereum i jest skierowany do zupełnie innego grona miłośników kryptowalut. W rzeczywistości można by powiedzieć, że NEO jest jedna z najbardziej unikalnych kryptowalut na obecnym rynku, biorąc pod uwagę jego tło.

Aby jednak w pełni zrozumieć NEO i spojrzeć na przyszłe perspektywy NEO, powinniśmy najpierw szybko zapoznać się z technologią inteligentnych kontraktów, tak aby oboje znaleźliśmy się na tej samej stronie.

Inteligentne kontrakty: złoty bilet do przyszłości opartej na blockchain?

Chociaż przyznaję, że nagłówek jest nieco krzykliwy, wytrzymaj ze mną – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, być może uda mi się sprawić, że będziesz fanem technologii inteligentnych kontraktów w kolejnych akapitach!

Jak wymknęło się już kilka razy, moneta NEO wykorzystuje technologię inteligentnych kontraktów. Jednak ta technologia została po raz pierwszy stworzona i spopularyzowana (delikatnie mówiąc) przez Ethereum – zaraz po niej druga co do wielkości kryptowaluta na świecie Bitcoin.

Mógłbym rzucić się w zupełnie inny sposób na temat tego, jak niesamowite jest naprawdę ETH, ale nie martw się – Nie zrobię tego. Zamiast tego chcę wam powiedzieć, jak działają inteligentne kontrakty w łańcuchu blokowym Ethereum. Ten sam pomysł kryje się za monetą NEO, więc przeczytaj uważnie!

Moneta NEO: program EcoBoost.

Rozważ ten prosty przykład poniżej:

Tod chce sprzedać Stacy dom – Stacy chce go kupić. W niektórych przestarzałych okolicznościach obie strony musiałyby skorzystać z usług zewnętrznych brokerów, banków, agentów nieruchomości itd. – podczas gdy niektóre z nich są nieuniknione, inne wydają się po prostu brać twoje pieniądze i to wszystko.

Jednak dzięki inteligentnym kontraktom Tod i Stacy mogliby zarówno zaoszczędzić ogromną sumę pieniędzy, jak i upewnić się, że nie ma w tym absolutnie żadnych oszustw.

Widzisz, obiekty takie jak nieruchomości mogą być tokenizowane – innymi słowy, mogą być reprezentowane w łańcuchu bloków jako zbiór konkretnych Tokeny ERC-20 (lub inne – ERC-20 po prostu odnosi się do modelu tokenów Ethereum). Zatem transakcja – Tod sprzedanie domu Stacy – może być zapisana w inteligentnej umowie.

Umowa brzmiałaby mniej więcej tak: GDY Stacy wysyła Todowi X sumę pieniędzy, TYLKO WTEDY Tod wyśle ​​Stacy prawa do domu. Tod stworzył wcześniej inteligentny kontrakt, a prawa do nieruchomości są przechowywane na blockchain – zostaną przeniesione TYLKO jeśli ustalone warunki są spełnione, aw żadnym innym scenariuszu.

Aby dodać do tego, inteligentne kontrakty są nieodwracalne i nieprzeniknione – gdy są ustawione, są ustawione.

Moneta NEO: cechy platformy NEO.

Teraz prawdopodobnie możesz sobie wyobrazić ogromne możliwości inteligentnych kontraktów zarówno w codziennym życiu zwykłych ludzi z klasy robotniczej, jak i dużych korporacji. Jednak, jak wspomniano powyżej, moneta NEO jest inna – i każdy, kto chce się dowiedzieć, czym jest NEO, powinien o tym pamiętać!

Możesz zapytać, czym różni się NEO? Cóż, jego funkcja inteligentnych kontraktów ma niespodziankę – zgodność z przepisami.

NEO i tożsamość cyfrowa (The Story of Onchain)

W omawianym powyżej przykładzie inteligentnego kontraktu Ethereum należy dokonać jednego wyraźnego rozróżnienia – inteligentne kontrakty utworzone na ETH mają nie ma sposobu bycia sprawdzone lub skonfigurowane pod kątem zgodności z przepisami. Chociaż jest to zgodne z zdecentralizowany charakter krypto, stwarza również wiele problemów, jeśli chodzi o jakiekolwiek cele regulacyjne.

Kryptowaluta NEO jest jednak pod tym względem odwrotna – funkcja „tożsamości cyfrowej” zapewnia, że ​​tak jest.

Tożsamość cyfrowa NEO działa w dość prosty sposób – każdy, kto uczestniczy w łańcuchu blokowym NEO, ma określony typ tożsamości cyfrowej, który jest weryfikowany. Następnie możesz oczekiwać, że każda inna strona, z którą prowadzisz transakcje i wchodzisz w interakcje w łańcuchu bloków, będzie zweryfikowany użytkownik NEO, a nie jakąś anonimową osobę, która może mieć potencjalne złośliwe zamiary.

Co to jest Onchain i co ma z tym wspólnego?

Moneta NEO: portfel NEO.

Onchain to chińska firma, która się tym zajmuje uczynienie technologii blockchain bardziej przystępną dla dużych firm i różnych instytucji finansowych. Jednym z głównych problemów Onchain jest rozwiązanie obu kwestii regulacyjnych związanych z technologią blockchain – jest to szczególnie ważna kwestia, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że Chiny nigdy nie były przychylne krypto[1], ogólnie.

Jak możesz sobie wyobrazić, moneta NEO i Onchain się uzupełniają niesamowita para – NEO zapewnia technologię i przestrzeń dla użytkowników, którzy mogą kupować, sprzedawać i handlować swoimi aktywami w częściowo scentralizowanym, ale bezpiecznym i regulowanym środowisku, podczas gdy Onchain koncentruje się na uczynieniu wyżej wymienionej technologii atrakcyjną perspektywą dla dużych przedsiębiorstw.

Tak więc, gdy koła zaczynają się kręcić, a koła zębate opadają na miejsce, masz sobie plik innowacyjny, oparty na technologii blockchain, jednak nadal zgodna z przepisami i częściowo scentralizowana inteligentna gospodarka. Jeśli zastanawiałeś się, czym jest moneta NEO, to najlepsza odpowiedź, jaką mogę ci udzielić!

Moneta NEO: Co mówi rynek?

Teraz, gdy omówiliśmy główne aspekty NEO i masz lepsze pojęcie o tym, czym jest kryptowaluta NEO, przejdźmy do drugiej części recenzji i przyjrzyjmy się niektóre historyczne wykresy cen, jak radziła sobie kryptowaluta w ciągu ostatnich kilku lat, i czego możemy się spodziewać po przyszłości monety NEO.

Patrzeć na Coinmarketcap, wydawałoby się, że NEO miał dość standardowy przebieg, o ile dotyczy to bardziej znanych kryptowalut. Osoby, które zastanawiają się, czy NEO to dobra inwestycja, powinny najpierw spojrzeć na rekord wszech czasów (ATH) monety, która została osiągnięta na początku 2018 r. – wtedy koszt monety ponad 161 USD.

NEO coin: wykres cen NEO.

Teraz dla niewtajemniczonych może się to wydawać dziwne – kryptowaluta, która kiedyś kosztowała 161 USD, teraz kosztuje około 20 USD. To zły znak!

Jednak pozwól, że ci powiem – Nie, to właściwie całkiem normalne.

Jeśli spędziłeś jakiś czas w świecie kryptowalut, prawdopodobnie słyszałeś o tym słynny krach cen kryptowalut 2017/2018. Większość cen monet osiągnęła swoje ATH, a następnie całkowicie spadła.

Wtedy było ich dużo manipulacja na rynku dziać się. Połącz to z niektórymi widocznymi Oparty na DeFi oszustwa (DeFi było wtedy bardzo nowe i wydawało się, że każdy projekt może zebrać miliony dolarów za ich pomocą ICO, bez potu) i masz całkiem smutne wyniki.

Moneta NEO: globalna społeczność NEO.

Jednak w porównaniu z innymi, nieco podobnymi monetami, NEO faktycznie radzi sobie całkiem nieźle! Udało mu się utrzymać znaczną cenę, która ostatnio również rosła.

Oto jedna złota zasada w świecie kryptowalut projekt jest wart tylko tyle, ile warta jest społeczność, która za nim stoi. Wielokrotnie się to sprawdzało, a moneta NEO nie jest wyjątkiem – znaczna część sukcesu, jaki projekt był w stanie zachować i utrzymać, wynika z faktu, że nadal posiada aktywną i dobrze prosperującą społeczność. Jedno spojrzenie na ich subreddit udowodni, że to prawda.

Następnie warto również wspomnieć, że zespół (firma) stojąca za kryptowalutą NEO również nie zwalnia. Tam są stałe i terminowe aktualizacje po wprowadzeniu na platformę, wszystko rośnie zarówno z perspektywy biznesowej, jak i technologicznej, a NEO wydaje się tylko posuwać naprzód!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Czy NEO to dobra inwestycja?

Jak można sobie wyobrazić, temat związany z przyszłością monety NEO i jej możliwościami inwestycyjnymi jest dość popularny, zwłaszcza w kontekście niedawnego boomu branży kryptowalut, ogólnie.

A więc… Czy NEO to dobra inwestycja? A może powinieneś unikać monety i zwrócić uwagę na inne kryptowaluty na rynku?

Cóż, spróbujmy odpowiedzieć na te pytania. Najpierw jednak – musimy się przyjrzeć główny aspekt przy analizie potencjału projektów kryptograficznych.

Wiele osób uważa, że ​​sprawdzenie, czy kryptowaluta jest dobrą inwestycją, jest po prostu przypadkiem patrząc na wykresy cenowe, i sprawdzanie, jakie jest jego ATH. Inni uciekają się do spojrzenia na wykres cenowy i podjęcia decyzji uroczyście oparte na fakcie, czy w tym momencie cena monety rośnie, czy spada.

Moneta NEO: platforma dApp.

Obie te metody są absurdalne, z braku lepszego słowa.

Nie, jeśli chcesz naprawdę przeanalizować monetę NEO i cały jej potencjał, musisz przyjrzeć się jednemu, pojedynczemu wskaźnikowi – jego kapitalizacja rynkowa.

W chwili pisania tego przeglądu kapitalizacja rynkowa NEO wynosi około 1,56 miliarda dolarów. To silna obecność na rynku! Niektóre osoby mogą nalegać, aby porównać tę kapitalizację rynkową z kapitałem Bitcoin i dowiedzieć się, czy NEO jest dobrą inwestycją w ten sposób.

NIE RÓB TEGO. To bardzo zły sposób.

Dla początkujących, Bitcoin to kryptowaluta nr 1 na rynku – tak też będzie zawsze i na zawsze. Nie ma sensu porównywać kapitalizacji rynkowej NEO z kapitalizacją BTC, ponieważ najprawdopodobniej nigdy się ona nie zbliży.

Zamiast tego jednak powinieneś znaleźć kryptowalutę znacznie większy niż moneta NEO, jeszcze oferuje podobny rodzaj technologii. Czym mogłaby być ta moneta..?

Tak, tylko się z tobą drażnię – oczywiście, jego Ethereum.

Moneta NEO: Informacje rynkowe Ethereum.

Spojrzenie na Coinmarketcap po raz kolejny zobaczysz, że kapitalizacja rynkowa ETH wynosi około 125 miliardów dolarów. To już jest 82 razy większy niż kapitalizacja rynkowa NEO.

Teraz, czy logiczne jest myślenie, że NEO pewnego dnia osiągnie kapitalizację rynkową Ethereum? Cóż, chociaż jest to możliwe, tak jest wysoce nieprawdopodobne. Jednak nawet jeśli projekt kryptograficzny osiągnie połowę kapitalizacji rynkowej ETH, będzie mógł podnieść swoją obecną cenę około 40 razy (tak, to bardzo przybliżone oszacowanie).

Gdyby coś takiego miało się wydarzyć, równa się 40 razy 20 dolarów około 800 dolarów za monetę NEO.

Oczywiście, że tak bardzo optymistyczne założenie, a nawet gdyby NEO zdołał osiągnąć ten punkt, to będzie to bardzo, bardzo długo. Należy jednak wziąć pod uwagę również inny czynnik.

Jak omijałem w poprzednim rozdziale, NEO ma bardzo silną społeczność, a firma stojąca za monetą NEO jest ciągłe ulepszanie platformy, zbyt. Jest to kluczowy czynnik dla każdego, kto pyta, czy NEO jest dobrą inwestycją – bez potencjału na przyszłość projekt kryptograficzny jest skazany na zapomnienie, raczej wcześniej niż później.

Wszystko to jednak mówiło, jak wygląda przyszłość monety NEO? Cóż, monecie się to udało utrzymać przyzwoitą cenę, ma za sobą silną społeczność i firmę znającą się na technologiach, i rozwiązuje konkretny problem. Wszystkie te czynniki zdają się wskazywać, że zdecydowanie warto zwrócić uwagę na NEO.

Przechowywanie monet NEO

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie główne punkty monety NEO, przejdźmy teraz i wspomnijmy o czymś, co nie jest bezpośrednio związane z daną kryptowalutą lub technologią, która za nią stoi.

Dla dobra argumentacji wyobraźmy sobie, że zdecydowałeś, że moneta NEO jest dobrą inwestycją i chcesz ją kupić. Twoim priorytetem w tej chwili powinno być znalezienie niezawodny, wysokiej klasy portfel kryptowalut.

Podam ci dwie świetne opcje, gdzie możesz przechowywać swoje monety NEO – wiodący w branży sprzęt (zimno) portfel, i online (gorąco) portfel.

Księga Ledger Nano X

Bez wątpienia, Ledger jest jednym z głównych liderów rynku portfeli kryptowalut.

Ledger oferuje użytkownikom kilka różnych opcji portfela, z których najnowsza i najbardziej godna uwagi to Ledger Nano X. X ma większy ekran niż starszy model S, ma bardziej intuicyjne rozmieszczenie przycisków i ogólnie jest bardziej masywnym urządzeniem.

Mimo to warto również wspomnieć, że Ledger Nano X obsługuje ponad 1000 różnych kryptowalut i tokenów kryptograficznych, w tym NEO.

Moneta NEO: Ledger Nano X.

Teraz, aby być uczciwym, Ledger Live (aplikacja, która służy do śledzenia twoich kryptowalut na urządzeniu) nie obsługuje jeszcze NEO. Możesz jednak podłączyć swoje urządzenie Ledger do określonego gorącego portfela, a następnie nadal mieć zabezpieczenia klasy Ledger.

Ledger Nano X będzie cię kosztował 119 € i możesz go znaleźć tutaj.

Binance

Binance jest jednym z najpopularniejszych platformy wymiany kryptowalut na naszej planecie – to także świetny portfel, w którym możesz też przechowywać swoje monety NEO!

Piękno Binance polega na tym, że oferuje łatwy dostęp do kryptowalut jeśli zdecydujesz się uczestniczyć w niektórych dziennych transakcjach handlowych lub nawet chciałbyś uzyskać dostęp do swoich kryptowalut w podróży.

Jedna z głównych skarg, na które ludzie mają portfele sprzętowe polega na tym, że przeniesienie monet z portfela na wymianę zajmuje dużo czasu, jeśli zdecydujesz się je wymienić lub wymienić. Binance całkowicie eliminuje ten problem i zapewnia użytkownikom najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa będąc jednocześnie topową odmianą.

Jeśli chcesz odwiedzić Binance, możesz go znaleźć tutaj.

Gdzie handlować NEO?

Kiedy już masz Twój portfel posortowane, prawdopodobnie będziesz chciał się temu przyjrzeć kupowanie, sprzedawanie, lub handel monetami NEO, dobrze? Cóż, można to zrobić na kilka sposobów – to powiedziawszy, najlepiej jest skorzystać z usług niezawodna giełda kryptowalut.

Wspomnijmy o kilku najlepszych opcjach, dobrze?

Binance

Imię, które prawdopodobnie jest już Ci znane, Binance naprawdę jest najlepszym miejscem do kupienia, Sprzedać, lub po prostu handluj NEO online. Gdy już zorientujesz się, czym jest moneta NEO, dobrze będzie, jeśli udasz się bezpośrednio na Binance!

Przedmiotowa giełda oferuje użytkownikom kilka niesamowitych zaawansowanych funkcji, niezrównana liczba różnych par handlowych kryptowalut, wysoki poziom bezpieczeństwa, przyzwoite opłaty, i tak dalej.

Moneta NEO: pary Binance.

Binance jest uważany za lidera w branży i nie bez powodu! Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź platformę tutaj.

Bitfinex

Znalezienie wielu giełd kryptowalut, które zarówno pozwoliłyby na handel NEO, jak i byłyby niezawodne z punktu widzenia bezpieczeństwa, może okazać się trudnym zadaniem, Bitfinex jest zdecydowanie jedną z lepszych opcji.

Jeśli chodzi o NEO, Bitfinex jest w rzeczywistości jedną z najlepszych giełd, pod względem wolumenu obrotu NEO! Ogromne ilości NEO przechodzą przez giełdę każdego dnia.

Wymiana jest niezawodny, ma dobre imię w branży, i oferuje dość przyzwoite opłaty dla swoich użytkowników. Możesz go odwiedzić tutaj.

Porównaj NEO obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj NEO obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Wnioski

A zatem – dotarliśmy do końca naszego przeglądu monet NEO. Podsumujmy to w kilku zdaniach, dobrze?

Moneta NEO jest częścią platforma kryptograficzna oparta na łańcuchu blokowym NEO. Projekt dotyczy inteligentne kontrakty, i ma na celu przybliżenie zgodnej z przepisami metody wydawania inteligentnych kontraktów zarówno zwykłym ludziom, jak i firmom i instytucjom finansowym o dużym znaczeniu. To naprawdę wyjątkowy projekt z kilkoma bardzo oryginalnymi pomysłami.

To też nie jest dym i lustra – z kapitalizacją rynkową wynoszącą około 1,5 miliarda dolarów, NEO ma za sobą silny zespół, i jeszcze silniejsza społeczność. Firma sama twierdzi, że jest to „projekt oparty na społeczności” ich stronę domową.

Czy to sprawia, że ​​NEO jest dobrą inwestycją? Cóż, jest to zdecydowanie coś, o czym każdy powinien zdecydować samodzielnie, po konsultacji z doradcą finansowym. W związku z tym jednak, patrząc na rzeczy, nadal warto to zauważyć, NEO tu zostanie.

Wreszcie, jaka jest przyszłość monety NEO? Doprawdy, czas może powiedzieć! Jeśli interesuje Cię kryptowaluta lub projekt, który za nią stoi, i chciałbyś zobaczyć tę przyszłość będąc dumnym posiadaczem niektórych monet NEO, upewnij się, że kupujesz je na niezawodna i bezpieczna giełda kryptowalut!

Ponadto, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swoich monet, dobrym pomysłem będzie zainwestowanie sprzętowy portfel kryptowalut, zbyt. Księga Ledger Nano X jest z pewnością liderem w tej dziedzinie.

Dziękuję za przeczytanie i powodzenia!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Odniesienia naukowe

1. Shen Wenhao: „Chiny: regulacja kryptowaluty w Chinach”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me