Najlepsza giełda kryptowalut

Jeśli szukasz najlepsza giełda kryptowalut, być może zauważyłeś, że w Internecie dostępnych jest wiele różnych opcji do wyboru. Coinbase, Binance, Kraken, Bittrex… To może stać się dość przytłaczające, całkiem szybko!

W takiej sytuacji wszystko, czego potrzebujesz, to obiektywny, merytoryczny przegląd 10 najlepszych giełd kryptowalut (lub w tym przypadku 7 najlepszych). Cóż, z przyjemnością Ci je dostarczę!

Trzeba przyznać, że nie warto rozmawiać o giełdach, jeśli tak naprawdę nie wiesz kryteria oceny pierwsze prawo? Aby upewnić się, że obaj jesteśmy tutaj na tej samej stronie, przedstawię szybkie podsumowanie najważniejszych aspektów tego, jak powinno wyglądać najlepsze miejsce do kupowania kryptowalut..

Platformy wymiany kryptowalut, które będziemy omawiać, to:

 • Coinbase (ogólnie najlepszy)
 • Simplex (najlepiej przy zakupie kartą kredytową / debetową)
 • Binance (bardzo niskie opłaty)
 • Kraken (szeroki wybór kryptowalut do wyboru)
 • Bittrex (wysoki poziom bezpieczeństwa)
 • Cex.io (bardzo łatwy w użyciu)
 • Coinmama (dobra obsługa klienta)

Dodatkowe opcje:

Najlepsza giełda kryptowalut: kryteria oceny

Jak wspomniano we wstępnej części artykułu, aby porozmawiać o najlepszych giełdach kryptowalut, należy najpierw zapoznaj się z faktycznymi kryteriami, według których sortowane są te wymiany.

Innymi słowy, zanim zarejestrujesz się na jakiejś platformie wymiany kryptowalut, prawdopodobnie powinieneś wiedzieć więcej o jego Środki bezpieczeństwa, wcześniejsza historia naruszeń bezpieczeństwa (Jeśli jest jakiekolwiek), opłaty i ceny, różnorodność monet, i tak dalej.

To są faktycznie niektóre z najważniejszych aspektów, którym należy się przyjrzeć również przy wyborze najlepszej giełdy kryptowalut. Bezpieczeństwo jest oczywiste – jeśli na giełdzie nie ma niektóre podstawowe środki bezpieczeństwa, nie warto się tym zajmować.

Jednak niektóre giełdy oferują nawet więcej niż podstawowe funkcje bezpieczeństwa – przykładem może być 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe) lub tworzenie niestandardowe kody PIN.

Najlepsza giełda kryptowalut: kryptowaluty rozrzucone na wykresie.

Oczywiście chcesz mieć najlepszą giełdę kryptowalut łatwy w użyciu. Znaczenie, szybkie procesy rejestracji i weryfikacji są bardzo cenione, ale główny nacisk kładziony jest nadal na interfejs użytkownikainterfejs użytkownika. Procesy takie jak handlowy, wymiana i kupowanie kryptowalut powinien być niezawodny i bardzo łatwy do wykonania. Dostęp do portfela i ustawienia bezpieczeństwa są również ważne!

Oczywiście, bez względu na to, czy szukasz 10 najlepszych giełd kryptowalut, czy 3 najlepszych, zawsze będziesz potrzebować najlepszej opcji mają obsługę wielu monet. Jeśli giełda obsługuje tylko 2 lub 3 monety, nie warto się rejestrować, przynajmniej w większości przypadków.

Mając to wszystko na uboczu, przejdźmy do listy najlepszych giełd kryptowalut tego roku!

1. Coinbase – lider giełdy kryptowalut

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Coinbase Co nam się podobało:


 • + Waluty fiata – akceptowane
 • + Prosty w użyciu
 • + Akceptuje tylko najbardziej godne zaufania kryptowaluty
 • + Bardzo bezpieczne

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest dostępne we wszystkich krajach
 • Niektóre z mniej znanych monet nie są obsługiwane

Odwiedź stronę

Jeśli kiedykolwiek szukałeś najlepszych giełd kryptowalut, bez wątpienia, Coinbase musiało pojawiać się na twoim radarze dość często.

Nie bez powodu – Coinbase jest często postrzegane jako najlepsze miejsce na zakup kryptowalut, bez względu na to, jaka jest ta waluta. Cóż, OK, może to ma znaczenie – ale za chwilę do tego dojdziemy.

Więc co sprawia, że ​​Coinbase jest tak wyjątkowy? Cóż, zaznacza prawie wszystkie istotne części wielkiej giełdy kryptowalut.

Coinbase jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Rejestracja i proces rejestracji są szybkie i tak długo, jak musisz zweryfikować Twoją tożsamość, to też nie zajmuje dużo czasu. Dzięki wymianie wszystko jest bardzo proste i co ważniejsze, minimalny – nie przepełni Cię różnorodnymi ekranami i funkcjami interfejsu.

Kolejną rzeczą, która sprawia, że ​​Coinbase jest jedną z najlepszych giełd kryptograficznych, jest fakt, że platforma jest bardzo bezpieczny. Chociaż było wiele różnych prób naruszenia bezpieczeństwa giełdy, Coinbase nie ma jeszcze wielkiego włamania (pomyśl Mt. Poziomy Gox „ogromne”).

Jedynym problemem, który ma wielu użytkowników z platformą, jest to brakuje w nim kryptowalut. Oznacza to, że możesz kupować tylko określone kryptowaluty ze strony, podczas gdy inne będą niedostępne, mimo że są wymienione.

I nie mówimy tylko o nieznanych, niszowych kryptowalutach, które są tutaj niedostępne! Przykłady obejmują Monero, Pęta i tron – to jedne z bardziej znanych nazw w branży!

Teraz trzeba przyznać, za opłatą, Coinbase nie jest również najlepszą giełdą kryptowalut. Opłaty na platformie będą się wahać od 1,49% do 3,99%, w zależności od kraju zamieszkania, ilości wymienianych pieniędzy i tak dalej. To są wysokie liczby! To mówi, Coinbase gwarantuje optymalne bezpieczeństwo, i jest bardzo zaufany wśród społeczności.

Odwiedź Coinbase

…lub przeczytaj naszą recenzję Coinbase

2. Binance – bardzo niskie opłaty

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę

Binance to bardzo znana nazwa dla każdego, kto kiedykolwiek dokonywał transakcji kryptograficznych lub szukał najlepszej giełdy kryptowalut. Jego jedna z dominujących giełd w branży, i jest kilka dobrych powodów, dla których tak się dzieje.

Dla początkujących, Binance jako całkiem wysokie wolumeny handlowe. Jeśli jesteś kompletnym początkującym, jeśli chodzi o handel kryptowalutami (lub ogólnie po prostu handel), możesz nie zdawać sobie sprawy, jak ważny jest ten punkt!

Widzisz, jeśli giełda ma duże obroty, oznacza to, że ludzie naprawdę ufają platformie, i jest wiele krypt, które przez nią nieustannie przechodzą.

Ale nawet więcej, oznacza to zawsze będą konkurencyjne ceny dostępne do analizy, a może nawet wykorzystania, jeśli jesteś wystarczająco szybki.

Widzisz, gdybyś szukał jakichś 10 najlepszych giełd kryptowalut (lub dowolnej liczby najlepszych giełd, jeśli o to chodzi) i wybrałbyś taką, która ma nieistniejące wolumeny handlowe, miałbyś dość trudno sprzedać lub kupić kryptowaluty monety tam w dobrych cenach.

Binance jest również świetny, ponieważ wykorzystuje pliki 2FAuwierzytelnianie dwuskładnikowe. To znaczy że wymiana naprawdę poważnie traktuje kwestię bezpieczeństwa (chociaż miał pewne problemy ze stroną bezpieczeństwa, jakiś czas temu).

Wreszcie rzecz, która sprawia, że Binance jedna z najlepszych giełd kryptowalut opłaty że to wymusza. Zapłacisz do 0,1% opłat, bez względu na rodzaj lub ilość kryptowalut, którymi handlujesz. To wspaniale!

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

3. Coinmama – przyjazna obsługa klienta, ale wysokie opłaty

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Coinmama Co nam się podobało:

 • + Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • + Pomocna obsługa klienta
 • + Platforma przyjazna dla użytkownika
 • + Dostępne w 188 krajach i większości stanów USA
 • + Akceptuje karty kredytowe / debetowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie ma możliwości wezwania pomocy przez telefon
 • Ograniczona ilość kryptowalut

Odwiedź stronę

Coinmama to jedna z nazw, które pojawiają się dość często, gdy szukasz najlepszej giełdy kryptowalut. Chociaż omawiana wymiana wydaje się być dobrze zaokrąglona, ​​ogólnie jest kilka rzeczy, które wyróżniają się dość szybko.

Coinmama podobno tak jedne z najlepszych usług obsługi klienta na rynku. Jest to zarówno rzadkie, jak i bardzo cenione! Użytkownicy platformy zgłaszają, że jest to obsługa klienta bardzo przyjacielski, ale nadal raczej profesjonalny – otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, nie ma problemu!

Wymiana też jest przyjazny użytkownikowi – wszystkie funkcje są proste i łatwe do znalezienia (i oczywiście użycia). Nawet jeśli jesteś całkowicie nowicjuszem w branży, nie powinieneś mieć problemów ze zrozumieniem interfejsów Coinmama.

Największe (uzasadnione!) Wyrzuty sumienia, z jakimi ludzie mają do czynienia Coinmamaopłaty. Platforma pobiera opłaty od użytkowników do 5,5% opłaty – To jest szalone! Mimo to większość innych aspektów związanych z Coinmama jest całkiem w porządku – nadal kwalifikuje się do miejsca na listach „najlepszych giełd kryptowalut”.

Odwiedź Coinmama

…lub przeczytaj naszą recenzję Coinmama

4. Kraken – Ponad 150 dostępnych kryptowalut

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Kraken Co nam się podobało:

 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Niskie opłaty
 • + Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Odwiedź stronę

Szukając najlepszej giełdy kryptowalut lub po prostu najlepszego miejsca do zakupu kryptowaluty, prędzej czy później natkniesz się na Kraken.

Trzeba przyznać, że może to być jedna z lepszych opcji, jeśli chodzi o „najlepszą” część.

Co sprawia, że ​​Kraken jest tak wyjątkowy? Cóż, na początek omawiana giełda oferuje użytkownikom ponad 150 różnych kryptowalut do wyboru, w zakresie handlu, kupna i sprzedaży. Chociaż jest to dalekie od ponad 5000 różnych aktywów kryptograficznych, które istnieją obecnie, spójrzmy prawdzie w oczy – większość ludzi będzie zainteresowana 3-7 kryptowalutami, topy.

Z wyborem ponad 150 kryptowaluty i tokeny, Kraken naprawdę oferuje duży wybór! Aby dodać do tego, możesz kupować kryptowaluty za pomocą waluty fiducjarne na samej wymianie – to znacznie ułatwia sprawę!

Kraken też ma świetna aplikacja mobilna to jest zarówno intuicyjne, jak i proste w użyciu, a użytkownicy zwracają uwagę, że jeśli chodzi o najlepsze giełdy kryptowalut, ta z pewnością może się pochwalić obsługa klienta.

Za opłatą, Kraken zabiera wszędzie od 0% do 0,26% z transakcji. Naprawdę jedne z lepszych liczb, przynajmniej jeśli chodzi o opłaty za wymianę kryptowalut!

Odwiedź Kraken

…lub przeczytaj naszą recenzję Kraken

5. Bittrex – Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Bittrex Co nam się podobało:

 • + Bardzo bezpieczne
 • + Małe, stałe opłaty
 • + Szybka wymiana
 • + Szeroka gama walut kryptograficznych i fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niektóre skargi użytkowników dotyczące wsparcia
 • Może to być trudne dla nowicjusza w branży

Odwiedź stronę

Gdyby bezpieczeństwo to coś, na czym Ci zależy przy wyborze najlepszej giełdy kryptowalut (na której bez wątpienia powinieneś się przejmować), to Bittrex to z pewnością jedna z tych giełd, na którą należy zwrócić szczególną uwagę.

Najważniejszą rzeczą, która pokazuje, jak naprawdę bezpieczny jest Bittrex, byłby fakt, że giełda przechowuje do 90% wszystkich aktywów kryptograficznych w urządzenia do przechowywania w chłodni – innymi słowy, krypty są zachowane offline, bez możliwości hakerzy aby uzyskać do nich dostęp tak samo, jak w przypadku niektórych innych platform wymiany.

Bittrex ma też około 200 różnych aktywów kryptograficznych dla użytkowników do wyboru (to dużo!) i opłaty ustalono na 0,25%. Chociaż platforma miała pewne problemy z Oszustwa typu „pump-and-dump” Wcześniej od jakiegoś czasu wydaje się, że wszystko jest w szachu.

Biorąc wszystko pod uwagę, z pewnością jedna z najlepszych giełd kryptowalut na rynku!

Odwiedź Bittrex

…lub przeczytaj naszą recenzję Bittrex

6. Cex.io – Wysoki poziom bezpieczeństwa, łatwy w użyciu

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja CEX.io Co nam się podobało:

 • + Łatwo to rozgryźć
 • + Różne pary handlowe
 • + Świetne wsparcie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może brakować opcji monet

Odwiedź stronę

Plik prostota z Cex prawdopodobnie notorycznie w tym momencie – jeśli chodzi o najlepsze giełdy kryptowalut, Cex.io jest z pewnością jedną z najprostszych i najłatwiejszych w użyciu platform!

Wymiana ma bardzo surowe środki bezpieczeństwa, zbyt. Są one widoczne za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto – oprócz 2FA, ty także będziesz otrzymywać powiadomienia na zarejestrowany adres e-mail o każdej próbie logowania – to niesamowite dla tych, którzy naprawdę dbają o bezpieczeństwo i integralność swoich kryptowalut.

To samo, co w przypadku niektórych innych giełd kryptowalut, Cex oferuje świetne opłaty także dla swoich użytkowników. Opłaty będą się wahać od 0% do 0,25%.

Podsumowując, na Cex.io z pewnością warto zwrócić uwagę!

Odwiedź CEX

…lub przeczytaj naszą recenzję CEX

7. Simplex – najwyżej oceniana platforma przetwarzania kart kredytowych

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd Simplex Co nam się podobało:

 • + Może zapłacić za kryptowalutę kartą kredytową lub debetową
 • + Bardzo szybkie przetwarzanie płatności
 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Bardzo prosty w użyciu

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie obsługuje niektórych kryptowalut
 • Wyższe opłaty niż w przypadku niektórych giełd kryptowalut

Odwiedź stronę

Teraz, Simplex jest jednym z najbardziej unikalnych wpisów na tej liście – to oczywiste.

Powód tego jest również dość interesujący – Simplex w rzeczywistości nie jest giełdą kryptowalut, najpierw. Zamiast tego jest usługa przetwarzania kart kredytowych.

Chociaż może to brzmieć raczej nie na miejscu, to w rzeczywistości główną zaletą danej platformy, też – pozwala użytkownikom kupić wybraną kryptowalutę za pomocą karty kredytowej lub debetowej, bez konieczności przechodzenia przez proces rejestracji na innej giełdzie, kupowania tam jednej kryptowaluty, a następnie używania jej do zakupu innej w innym miejscu.

Jak możesz sobie wyobrazić, to jest całkiem wygodne. To powiedziawszy, komfort nie jest jedyną rzeczą, którą zapewnia Simplex – nie znajdowałby się na tym "najlepsza giełda kryptowalut" jeśli tak było, teraz zrób to?

Kupując wybraną kryptowalutę za pośrednictwem Simplex, będziesz mieć pewność, że Twoja płatność będzie płynna i bezpieczna. Proces kupowania kryptowalut za pośrednictwem platformy jest również bardzo prosty i nieskomplikowany, co jest świetne zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów branży..

Podczas gdy niektórzy użytkownicy zwracają uwagę, że opłaty za Simplex są dość wysokie (do 5%), jest to uzasadnione niezrównane bezpieczeństwo i prostota (kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej), które zapewnia platforma.

Odwiedź Simplex

…lub przeczytaj naszą recenzję Simplex

Wnioski

Wybór najlepszej giełdy kryptowalut to niełatwe zadanie. Nawet przy obszernej liście najlepszych giełd kryptowalut może być trudno wybrać tę, która najlepiej odpowiadałaby Twoim potrzebom i potrzebom.

Mimo to zawsze upewnij się, że koncentrujesz się na takich aspektach, jak bezpieczeństwo i opłaty. Jeśli platforma jest bezpieczna i wiąże się z nią niesamowite opłaty, to na pewno wszystko inne można przeoczyć, przynajmniej do pewnego stopnia.

Cóż, TO i Odmiana monet kryptograficznych – to prawdopodobnie będzie miało znaczenie również dla wielu ludzi. Cokolwiek by to nie było, nigdy nie próbuj „skracać” i używać platformy, o której nikt wcześniej nie słyszał. Pamiętaj – w grę wchodzi Twoja kryptowaluta!

Biorąc to wszystko pod uwagę, mam nadzieję, że ta lista jednych z najlepszych giełd kryptowalut była dla Ciebie przydatna. Powodzenia w transakcjach i do zobaczenia następnym razem!

Zobacz opinie użytkowników

Inne giełdy kryptowalut w tej kategorii

Oto inne giełdy kryptograficzne powiązane z kategorią, ale nie tak preferowane przez czytelników BitDegree.org Crypto Exchanges. Moim osobistym zdaniem, dziś na liście jest znacznie bardziej optymalna wymiana kryptowalut z wyższą oceną niż ja polecam w tym samym przedziale cenowym lub niższym.

Bitstamp – niezawodna wymiana kryptowalut o długotrwałej reputacji

Recenzja Bitstamp Co nam się podobało:

 • + Pomocna obsługa klienta
 • + Płatności fiat są akceptowane
 • + Niezawodny

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest najlepszy dla początkujących
 • Może brakować opcji kryptowalut

Wprawdzie, Bitstamp może być mniej wspominaną platformą wymiany kryptowalut, jeśli chodzi o tę listę. W związku z tym jednak uważa się, że tak jest jedna z najbardziej niezawodnych giełd kryptowalut w branży!

Reputacja Bitstamp nie jest bez zarzutu – giełda ma historię z pewnymi naruszeniami bezpieczeństwa. Jednak tutaj czynnikiem zbawczym jest to żadne zasoby kryptograficzne użytkownika nie zostały utracone, a firma naprawdę podjęła obiektywne wysiłki, aby upewnić się, że takie rzeczy się nie powtórzą.

W bardzo ogólnym sensie Bitstamp jest jedną z tych platform, które mają naprawdę zasłużyli na swoją reputację – nie było to łatwe zadanie, pamiętajcie! Jednak obecnie, niezależnie od tego, na który punkt spojrzysz (obsługa klienta, opłaty, bezpieczeństwo itp.), Bitstamp jest często uważany za dość wysoko.

Jeśli chodzi o opłaty, Bitstamp może Cię obciążyć gdziekolwiek od 0,05% do 5%. Chociaż jest to dość szeroki zakres, z pewnością rzeczywiste opłaty zależą od preferowanej metody płatności.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map