Najlepsza kryptowaluta roku

kryptowaluty osiągnęły debiutanckie wyniki w 2018 r., ale nadal przyciągają nowych inwestorów w 2021 r.

Jednak większość początkujących ma trudności ze znalezieniem najlepsza kryptowaluta do inwestowania w 2021 roku. Wszyscy tam byliśmy, więc nie martw się! Rozumiem, jakie to zagmatwane, gdy po raz pierwszy zaczynasz szukać nowych inwestycji w kryptowaluty. Dlatego jestem tutaj, aby pomóc.

Czy więc szukasz również kolejnych kryptowalut do zainwestowania w 2021 roku? Czy zastanawiasz się „czy powinienem inwestować w Bitcoin?” lub „czy powinienem zainwestować w Ethereum?”

Cóż, nie zastanawiaj się dłużej! Jestem tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Pod koniec tego przewodnika dowiesz się, jak znaleźć kryptowaluty, aby zainwestować w 2021 r. Ponadto, jeśli Twoim celem jest handel, powinieneś wybrać top3 giełdy kryptowalut: Coinbase, Binance i Coinmama.

Ale najpierw porozmawiajmy o niedawnym rozwoju kryptowalut.

Jak dotąd rynek kryptowalut

Pierwszy kryptowaluta, Bitcoin, został wynaleziony w 2009 roku. To był jednak dopiero początek i nikt tak naprawdę nie wiedział o Bitcoinie aż do 2013 roku. Ponadto nikt nawet nie pomyślał, że może stać się najlepszą kryptowalutą do inwestowania.

Jednak od 2013 roku rynek kryptowalut widział ogromny wzrost – wzrost, który był trudny do zignorowania. Teraz są ponad 1500 różnych kryptowalut, wszystkie powstały w mniej niż 5 lat.

Oczywiste jest, że rok 2017 był rokiem, w którym kryptowaluty naprawdę wybuchły. Kapitalizacja rynkowa kryptowalut wzrosła o 4000%! Kapitalizacja rynkowa wszystkich kryptowalut była zbliżona 21 miliardów dolarów w marcu 2017 r., kiedy to już się skończyło 454 miliardów dolarów. To jest ogromne!

Kapitalizacja rynkowa: Łączna cena wszystkich monet razem.

Rynek to już nie tylko Bitcoin. Istnieją inne kryptowaluty, które weszły w kosmos, takie jak Ethereum, Litecoin, i Marszczyć. Wszystkie te osiągnęły niesamowicie dobre wyniki w ciągu ostatniego roku i można je nazwać "najlepsza kryptowaluta do inwestowania".

Poniższy wykres z CoinMarketCap pokazuje wzrost kryptowalut na przestrzeni lat.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: całkowita kapitalizacja rynkowa.

O przyszłości kryptowalut mówi się wiele. Niektórzy uważają, że faza kryptowaluty nie potrwa długo, podczas gdy inni myślą, że będą istnieć wiecznie.

Trudno jest przewidzieć przyszłość kryptowalut, ale wiem tylko tyle popularność kryptowalut tylko rośnie. Jednym z powodów, dla których kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, jest technologia blockchain, która jest główną technologią stojącą za wszystkimi kryptowalutami.


Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: analiza wykresów.

Technologia Blockchain to kolejna wielka rzecz – tak jest za bezpieczne kawałek technologii który został po raz pierwszy użyty przez Bitcoin. Nie możesz jednak nauczyć się inwestować w blockchain. Zamiast tego możesz dowiedzieć się, jak inwestować w kryptowaluty wykorzystujące blockchain (czyli wszystkie!)

Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jaka jest kolejna kryptowaluta do zainwestowania w 2021 roku? Cóż, zaczynajmy.

Jakie są najlepsze kryptowaluty do inwestowania w 2021 roku?

Poniżej znajdziesz kilka opcji najlepszych kryptowalut do inwestowania w 2021 roku i później (przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości).

Bitcoin (BTC)

Jeśli w jakiś sposób słyszałeś tylko o jednej kryptowalucie, to prawdopodobnie Bitcoin. Jest to największa kryptowaluta – obecnie ma 40% udziału w całkowitej kapitalizacji rynkowej kryptowalut! Jest to najstarsza kryptowaluta i nadal dominuje na rynku. Tak więc, jeśli Bitcoin nadal rośnie, tak jak w 2017 r., Inwestowanie w Bitcoin może być dobrym pomysłem na 2021 r..

Cena Bitcoina zmienia się bardzo każdego dnia i przez ostatnie kilka lat była świadkiem wielu wzlotów i upadków. Spójrz na poniższy wykres, a zobaczysz, jak bardzo zmienia się cena.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: wykres Bitcoin.

Cena 1 bitcoina spadła z około 76 USD (07.09.13) do tak wysokich jak 20000 $ w grudniu 2017 r. Ale potem, gdy Bitcoin osiągnął swój najwyższy punkt w grudniu, cena Bitcoina spadł do około 6000 USD w lutym 2018 r. i od tego czasu podlega wahaniom. To jest szalone!

Przy tak bardzo zmieniającej się cenie w tak krótkim czasie, jak zdecydować, jaki jest najlepszy czas na inwestowanie w Bitcoin?

Cóż, możemy spróbować znaleźć odpowiedzi, patrząc na niektóre ważne wydarzenia z przeszłości – kiedy cena wzrosła lub spadła o dużą kwotę.

 • Jedno ważne wydarzenie miało miejsce, kiedy Bitcoin podzielił się na dwie kryptowaluty – Bitcoin i Bitcoin Cash. Stało się to 1 sierpnia. Inwestorzy, którzy wiedzieli o tym, zainwestowali swoje pieniądze przed podziałem i osiągnęli ogromne zyski, prawie podwajając swoją inwestycję!
 • Cena Bitcoina spadła do około 10 000 USD w styczniu 2018 r., Prawie połowę z 20 000 USD, które były warte w grudniu 2017 r. Wielu inwestorów zaniepokoiło się w tym momencie i zaczęło sprzedawać swoje Bitcoiny. Spowodowało to spadek ceny do około 6000 USD w lutym 2018 r.

Jeśli jesteś zainteresowany zdobycie Bitcoina, możesz to łatwo zrobić za pomocą Coinbase lub Binance. Oba są bardzo bezpieczne i niezawodne.

Inwestowanie w Bitcoin

Jeśli chcesz zainwestować w Bitcoin, musisz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i trendami dotyczącymi Bitcoin. Kiedy pojawiają się wiadomości na temat nowe ulepszenie techniczne, możesz pomyśleć o zakupie Bitcoin. Jeśli nastąpi ogromny spadek ceny danej kryptowaluty, to również może być dobry moment na zakup Bitcoina, ponieważ można go kupić po niskiej cenie.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: kryptowaluty.

Jeśli już zdecydowałeś się zainwestować w kryptowaluty, wtedy dobrym pomysłem może być rozpoczęcie inwestycji w Bitcoin. Nawet jeśli przegapiłeś pierwszą dużą okazję do zainwestowania, inwestowanie w Bitcoin nadal może być dobrym pomysłem.

Wszystko zależy od czy wierzysz w przyszłość Bitcoina. Jeśli jesteś wierzący, powinieneś pomyśleć o zainwestowaniu w to. Jeśli nie, to radzę trzymać się od tego z daleka. Działa tak samo, jak w przypadku każdej innej inwestycji!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Ethereum (ETH)

Pod koniec ubiegłego roku cena Ethereum była nieco wyższa niż 720 $, o całkowitej kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 70 miliardów dolarów. Na początku 2018 roku Ethereum wspiął się i osiągnął najwyższą cenę wynoszącą 1423 $ 4 stycznia. W tym czasie całkowita kapitalizacja rynkowa Ethereum wynosiła 138 miliardów dolarów!

Ethereum urósł o około 3000% w roku 2017 i stał się drugą co do wielkości kryptowalutą, zajmując drugie miejsce za Bitcoinem.

Czy zadajesz sobie pytanie: „czy powinienem zainwestować w Ethereum?”, „Czy cena Ethereum jest już na szczycie?” Lub "jest Ethereum najlepszą kryptowalutą 2021 roku?". Cóż, prawda jest taka, że ​​nikt nie wie! Poniższe informacje powinny jednak pomóc Ci zdecydować, czy inwestowanie w Ethereum jest dla Ciebie dobrą opcją.

Poniższy wykres pokazuje, jak Ethereum rozwinęło się w ciągu ostatnich kilku lat.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: wykres Ethereum.

Poniżej znajdują się kluczowe wydarzenia, które miały największy wpływ na cenę Ethereum w przeszłości:

 • Otrzymano Ethereum inwestycja o wartości około 150 milionów dolarów w maju 2016 r. W rezultacie jego cena wzrosła z 1 USD w styczniu 2016 r. do około 14,80 USD w maju 2016 r.
 • Jednak 18 czerwca 2016 roku członkowie społeczności Ethereum dowiedzieli się, że Ethereum zostało zhakowane. Około 60 milionów dolarów wartych Eter (Waluta Ethereum) została skradziona z powodu usterki w portfelu. Spowodowało to spadek ceny Ethereum z najwyższego poziomu 21,52 USD 17 czerwca 2016 r. Do 9,96 USD 18 czerwca 2016 r..

W przeciwieństwie do Bitcoin, Ethereum to nie tylko cyfrowa waluta. Jest to bardziej zaawansowany projekt blockchain. Dzieje się tak, ponieważ Ethereum oferuje coś wyjątkowego – korzystając z platformy Ethereum, programiści mogą budować własne kryptowaluty.

Wyobraź sobie, że chciałbyś zbudować oparte na blockchain rozwiązanie do zarządzania łańcuchem dostaw Twojej firmy. Cóż, dzięki Ethereum nie musisz zaczynać od początku. Zamiast tego możesz po prostu zbudować aplikację na blockchainie Ethereum. Ethereum znacznie ułatwia uruchamianie nowych projektów blockchain.

Czy więc Ethereum jest twoją następną kryptowalutą do zainwestowania w 2021 roku?

Polecam zastanowić się nad dodaniem Ethereum do swojej listy, ponieważ myślę, że może to być jedna z najlepszych kryptowalut do zainwestowania w 2021 r..

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: analiza świec i wykresów.

Julian Hosp, ekspert ds. Blockchain, powiedział, że kapitalizacja rynkowa Ethereum może wzrosnąć do 200 miliardów dolarów do końca 2021 roku. Jeśli prognoza Hosp jest prawidłowa, cena Ethereum osiągnie 2000 dolarów. Przyczyna Hosp dla prognozy opiera się głównie na ICO (Początkowe oferty monet), które zdecydowały się na użycie łańcucha blokowego Ethereum w 2018 roku & 2021.

Ethereum planuje również w tym roku znacznie ulepszyć swoją technologię, a nowe protokoły są prawie gotowe do użycia. Uważaj więc na Ethereum!

Aby dowiedzieć się więcej o Ethereum, przeczytaj nasze Ethereum vs Bitcoin przewodnik.

Ripple (XRP)

Marszczyć, znany również jako XRP, był głównym pretendentem do miejsca najlepszej kryptowaluty w 2017 roku ze wzrostem około 36 000%! Tak, dobrze to przeczytałeś. Wzrósł z prawie 0 USD na początku 2017 r. I osiągnął 2,4 USD w grudniu 2017 r. – jak widać na poniższym wykresie..

Podobnie jak wszystkie inne kryptowaluty, cena Ripple również spadła w 2018 roku – obecnie wynosi 0,20 $.

Najlepsza kryptowaluta roku

Wiem, o czym myślisz – przegapiłeś świetną okazję, nie inwestując Ripple na początku 2017 r. Chociaż to prawda, Ripple nadal może być dobrą opcją do rozważenia jako kolejna kryptowaluta do zainwestowania w 2021 r..

Mimo że cena jednego XRP jest znacznie niższa niż cena jednego Bitcoina, XRP jest nadal trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej. W maju 2018 r. Jego łączna kapitalizacja rynkowa wyniosła około 35 miliardów dolarów.

A więc co takiego jest w Ripple, które sprawiło, że jest tak popularny wśród inwestorów?

Głównym powodem popularności Ripple jest to, że jest to nie tylko waluta cyfrowa, ale także system płatności. Ripple wykorzystuje technologię blockchain, aby płatności międzynarodowe były szybsze i bezpieczniejsze.

Jeśli dzisiaj spróbujesz dokonać płatności za pośrednictwem międzynarodowego banku, przetworzenie transakcji zajmie około 2-10 dni. Ta sama płatność za pomocą Ripple zajmuje kilka sekund. Jakie to niesamowite!

Ale jest więcej dobrych wiadomości – wiele dużych instytucji finansowych, takich jak American Express, JP Morgan i Santander, już korzysta z technologii Ripple. Ponadto Ripple współpracował z Bankiem Centralnym Arabii Saudyjskiej, chińskim LianLian International i innymi bankami z całego świata.

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: spotkanie inwestorów.

Jeśli więc zastanawiasz się, jak zainwestować w blockchain, Ripple może być najlepszą odpowiedzią.

Opierając się na tym, co właśnie wyjaśniłem, przyszłość Ripple w branży finansowej może być dobry. Uważaj na Ripple i dowiedz się więcej ich związki partnerskie. Zwróć także uwagę na nowe partnerstwa – jeśli Ripple podpisze umowę z innym dużym bankiem, może to zwiększyć cenę XRP.

Inwestorzy, którzy zrozumieli usługi oferowane przez Ripple, zarobili dużo pieniędzy. Po fantastycznym 2017 roku Ripple może być po prostu najlepszą kryptowalutą 2021 roku.

Uwaga: teraz może być dobry moment na zainwestowanie w Ripple, ponieważ jego cena spadła o 70% poniżej rekordowego poziomu 3,4 USD w styczniu 2017 r..

Litecoin (LTC)

Nasza lista najlepszych kryptowalut do inwestowania w 2021 roku nie może być kompletna bez Litecoin. Podobnie jak Ripple, Litecoin wykazał się świetnymi wynikami w 2017 roku przy wzroście o prawie 8000%.

Cena Litecoina wzrosła z około 4 USD na początku 2017 r. do maksimum 358 USD w grudniu 2017 r. Jednak, podobnie jak większość kryptowalut, Litecoin również podążał za trendem cenowym i spadł do 110 USD w lutym 2018 r..

Spójrz na poniższy wykres cen Litecoina – możesz zobaczyć szybki wzrost ceny Litecoina na początku 2018 r. Cena zarówno Litecoina, jak i Bitcoina podążała za podobnym trendem w ciągu ostatniego roku.

Najlepsza kryptowaluta roku

Litecoin to piąta co do wielkości kryptowaluta o kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 11 miliardów dolarów. Litecoin nadal interesuje inwestorów ze względu na jego bliskie powiązanie z Bitcoinem, co stanowi dobry powód, dla którego Litecoin znalazł się na naszej liście jako kolejna kryptowaluta do zainwestowania w 2021 r..

Litecoin powstał w 2011 roku ulepszyć technologię Bitcoin. Litecoin kończy transakcję 4 razy szybciej niż Bitcoin. Jednak w przeciwieństwie do Bitcoina maksymalna liczba Litecoinów jest ograniczona 84 miliony – 4 razy więcej niż podaż monet w bitcoinach (21 milionów).

Litecoin był pierwszą kryptowalutą, która wykonała transakcję Lightning Network transakcja w maju 2017 r. Korzystając z Lightning Network, 0,00000001 Litecoin zostało przetransferowane z Zurychu do San Francisco w mniej niż sekundę! Gdy Litecoin zacznie korzystać z Lightning Network, może podnieść cenę Litecoina!

Lightning Network: Nowa technologia, która zwiększa prędkość transakcji w sieci blockchain.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash to kolejna nazwa, która jest dość dobrze znana w kręgach kryptowalut. Jednocześnie jednak jest to krypto, które miało (i nadal ma!) Sporo kontrowersji wokół niego.

Podobnie jak w przypadku większości rzeczy związanych z Bitcoinem, kontrowersje wokół BCH dotyczą koncepcji skalowalność, decentralizacja, i pozostanie wiernym oryginalnej wizji Bitcoin (blockchain).

Widzisz, spośród wszystkich najlepszych opcji kryptowalut na tej liście, BCH ma jedną z bardziej interesujących historii początkowych. Został stworzony jako w wyniku twardego rozwidlenia Bitcoinów. Twórcy, którzy wdrożyli forka, zrobili to, aby rozwiązać jeden z najbardziej znaczących problemów z Bitcoinem – brak skalowalności.

Rozmiar pojedynczego bloku Bitcoin Cash to 8MB. W przeciwieństwie do tego rozmiary bloków Bitcoin to 8 razy mniejszy1MB.

Jak można sobie wyobrazić, opinie na temat BCH od samego początku były dość podzielone. Jak wpłynęło to na ceny kryptowalut? Cóż, spójrz:

Najlepsza kryptowaluta roku

Chociaż BCH miał wiele różnych okresów, jego cena jest dość stabilna od dłuższego czasu! Mimo wszystkich kontrowersji związanych z kryptowalutą, jest wielu ludzi, którzy wciąż są przekonani, że Bitcoin Cash jest "kryptowaluta przyszłości". Z pewnością godna uwagi opcja, jeśli chodzi o najlepszą kryptowalutę do inwestowania!

Tron (TRX)

Wiele osób, które szukają najlepszej kryptowaluty do zainwestowania (lub po prostu – ogólnie najlepszej kryptowaluty), również próbuje znaleźć projekt oparty na blockchain że byliby zainteresowani wsparciem.

Cóż, jeśli tak jest w twoim przypadku, tron może cię trochę zainteresować – to jest platforma udostępniania treści która ma na celu pozostawienie Twoich danych osobowych w rękach osoby, do której należą – ty.

Możesz pomyśleć o Tron jako alternatywa dla Youtube, Instagram, czy nawet Facebook. Wszystkie te media społecznościowe i witryny do udostępniania treści zbierać dane osobowe, a następnie udostępnić go reklamodawcom, aby mogli kierować na Ciebie reklamy. Nie jest to coś, o co musisz się martwić z plikiem zdecentralizowane Platforma jednak.

Jak z każdym innym "najlepsza kryptowaluta" tam, Tron nie jest wolny od kontrowersji, chociaż. Większość postrzeganych "zagadnienia" otoczenie tego projektu faktycznie ma związek z jego twórcami – chociaż te kwestie są często odrzucane jako zwykłe oszczercze kampanie lub plotki, nadal mają wpływ na projekt, niemniej jednak!

Pytanie brzmi – tylko ile? Cóż, spójrz:

Najlepsza kryptowaluta roku

Podczas gdy Tron miał pewne znaczące wahania cen, wydaje się, że cena monety rośnie. Jedna z ciekawszych kryptowalut do zainwestowania w 2021 roku!

EOS (EOS)

EOS to wyjątkowy projekt pod tym względem "najlepsza kryptowaluta" tutoriale idzie. Nie jest wyjątkowy, ponieważ kryje się za nim niesłychana technologia lub z innego powodu technicznego – jest po prostu jedna z najbardziej pozytywnie postrzeganych monet na tej liście!

Na pierwszy rzut oka może pojawić się EOS bardzo podobna do Ethereum. Podobnie jak ETH, EOS pozwala na rozwój inteligentne kontrakty, i nawet Stwórz dApps na swoim blockchainie. Więc … Co sprawia, że ​​EOS jest wyjątkowy?

Cóż, celem tego projektu jest uruchomienie zdecentralizowanego łańcucha bloków, który by ci na to pozwolił wykonywać darmowe transakcje. Różnica polega na tym, że większością kryptowalut nie można handlować, kupować ani sprzedawać bez opłat.

Wykresy cen EOS wyglądają następująco:

Najlepsza kryptowaluta roku

EOS miał kilka znaczących wahań cen w ciągu ostatnich kilku lat, ale ostatnio stabilizuje się. Jeśli uważasz, że ta moneta jest najlepszą kryptowalutą do zainwestowania w 2021 r., Upewnij się, że tak jest zrób dodatkowe badania, i śledź wiadomości otaczający monetę!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Strategie inwestycyjne: wyjaśnijmy coś

Jak inwestorzy podejmują decyzje, które chcą zainwestować w nieruchomości lub akcje? Czy zaczynają inwestować w momencie, gdy o tym pomyślą? Domyślam się, że odpowiedź na to pytanie brzmi – nie!

Zanim w cokolwiek zainwestujesz, musisz dobrze zrozumieć jakie są Twoje cele inwestycyjne i jak je osiągniesz. Chcesz wiedzieć, jak długo jesteś przygotowany, aby utrzymać otwartą inwestycję i jaką kwotę zysku z przyjemnością wykorzystasz.

Powinieneś mieć takie samo nastawienie, jeśli chodzi o inwestycje w kryptowaluty. Zanim zdecydujesz, w jaką kolejną kryptowalutę zainwestujesz w 2021 r., Omówmy dwa główne typy strategii inwestycyjnych dla kryptowalut.

Pamiętaj, że niezależnie od wybranej strategii, jest to zawsze kluczowe dla korzystania z niezawodnych platform wymiany kryptowalut. Kilka z nich to Coinbase i Binance.

Długoterminowa inwestycja w kryptowaluty

Inwestycja długoterminowa to taka, w której spodziewasz się, że kryptowaluta będzie działać lepiej przez dłuższy czas. Prosty! Zwykle minimalny czas na inwestycje długoterminowe wynosi 6 miesięcy do 1 roku. Chociaż niektórzy ludzie planują wstrzymać swoje inwestycje przez 5-10 + lat. To od Ciebie zależy, w jaki sposób zdecydujesz się zainwestować; możesz dokonać pełnej inwestycji za jednym razem lub możesz inwestować w różnych momentach.

Długoterminowa strategia inwestycyjna

Jeszcze raz, zanim zainwestujesz jakąkolwiek kwotę, musisz mieć jasne wyobrażenie o swoich celach inwestycyjnych:

 • Czy sprzedasz kryptowalutę po określonym czasie, czy też sprzedasz ją, gdy osiągnie określoną cenę?
 • Czy od razu sprzedasz swoją inwestycję, czy też będziesz sprzedawać jej części w różnym czasie?
 • Przy jakiej okazji sprzedałbyś krótkoterminową inwestycję długoterminową? Na przykład, jeśli wejdą w życie nowe przepisy, które mogą wpłynąć na długoterminową cenę inwestycji, możesz rozważyć jej sprzedaż wcześniej.

Następnie powinieneś przeprowadzić pewne badania, aby zdecydować które kryptowaluty są najlepsze jako inwestycje długoterminowe. Zalecam sprawdzenie następujących elementów:

 • Czy ich technologia jest lepsza niż ich konkurenci?
 • Czy mają silny zespół założycieli i programistów?
 • Jak dobry jest ich plan działania / plan?
 • Czy rozwiązują jakieś problemy w świecie rzeczywistym?

Jeśli naprawdę wierzysz w kryptowalutę, w którą inwestujesz, powinieneś nauczyć się trzymać swoją inwestycję, nawet gdy ceny spadają. Jeśli „panikujesz sprzedając”, możesz stracić pieniądze i żałować sprzedaży.

Powody dokonywania długoterminowych inwestycji

 • Inwestowanie długoterminowe ułatwia życie, ponieważ nie musisz cały czas obserwować rynku;
 • Uważasz, że niektóre kryptowaluty przyniosą lepszy zwrot w dłuższej perspektywie;
 • Naprawdę wierzysz w przyszłość kryptowaluty.

Oto kilka kluczowych kwestii, które należy wziąć pod uwagę!

Krótkoterminowa inwestycja w kryptowaluty

krótkoterminowe inwestycje są dokonywane w krótszych okresach czasu w nadziei na szybkie zyski. A więc, jak krótka jest inwestycja krótkoterminowa?

Najlepsza kryptowaluta do inwestowania: ludzie analizujący wykresy.

Mogą trwać inwestycje krótkoterminowe sekundy, minuty, dni, lub nawet kilka miesięcy.

Jak działają inwestycje krótkoterminowe?

Podobnie jak w przypadku inwestowania długoterminowego, musisz mieć jasne cele dotyczące inwestycji. Musisz zadać sobie pytanie:

 • Jaki zysk spodziewasz się z tej inwestycji? To da ci wyobrażenie o cenie, po której powinieneś kupić / sprzedać kryptowalutę.
 • Jak dużą stratę zaakceptujesz? Pomoże Ci to kontrolować straty, jeśli cena kryptowaluty nagle spadnie.
 • Czy masz czas na studiowanie i śledzenie rynku kryptowalut i wiadomości?
 • Czy potrafisz dokonać analizy technicznej rynku kryptowalut? Jeśli nie, to powinieneś się nauczyć przed zainwestowaniem.
 • Czy Twoja strategia krótkoterminowa zapewni wyższe zyski niż strategia długoterminowa?

Musisz dowiedzieć się, która kryptowaluta jest najlepsza do krótkoterminowego inwestowania w 2021 roku. Kryptowaluty, które mają następujące opcje, są dobrymi opcjami dla inwestycji krótkoterminowych:

 • Niska kapitalizacja rynkowa;
 • Wysoki wolumen transakcji – wiele osób kupuje i sprzedaje je co minutę;
 • Obecnie zyskują popularność w wiadomościach i mediach społecznościowych;
 • Masz ICO lub właśnie ukończyłeś ICO – spróbuj je zdobyć za niską cenę.

Chociaż kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, mogą być również przedmiotem handlu krótkoterminowego, powinieneś pomyśleć o inwestowanie w nowsze kryptowaluty. Inwestorzy osiągali w przeszłości ogromne zyski dzięki krótkoterminowym inwestycjom – w tym niektórym z głównych, ale najnowszych inwestycji w kryptowaluty, takich jak NEO, Gwiezdny, ODROBINA, i NEM.

Najlepsza kryptowaluta roku

Główną zaletą inwestycji krótkoterminowych jest to, że w krótkim czasie można zarobić dużo pieniędzy – dzięki nim wielu ludzi szybko się wzbogaciło. Jednak nadal mają swoje wady.

Więc czym one są?

 • Zajmują dużo czasu i wysiłku, ponieważ trzeba stale obserwować ceny rynkowe;
 • Jest to inwestycja bardziej ryzykowna i może skutkować większymi stratami ze względu na to, jak bardzo cena zmienia się w krótkim czasie;
 • Może to być bardzo stresujące i emocjonalne.

Trudno powiedzieć, która z tych dwóch strategii inwestycyjnych jest lepsza. Wszystko zależy od Twoje cele i doświadczenie na rynku kryptowalut.

Jeśli naprawdę wierzysz w projekt, radzę inwestować długoterminowo. Jeśli jednak projekt jest nowy i wzbudza duże zainteresowanie, lepszym rozwiązaniem może być handel krótkoterminowy.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wnioski

Chociaż kryptowaluty mogą przynosić ogromne zyski, musisz być przygotowany na jeszcze jedną rzecz – stracić pieniądze. Pamiętaj, Twoje prognozy nie zawsze będą prawidłowe! Nikt tak naprawdę nie wie, co się stanie z ceną kryptowaluty lub jakiejkolwiek innej inwestycji.

Czy wiesz, co mówi większość ekspertów inwestorów kryptowalut? Powinieneś inwestuj tylko pieniądze, których nie boisz się stracić. To świetna rada, więc zawsze o niej pamiętaj!

To już koniec naszego przewodnika Best Cryptocurrency to Invest 2021. Mam nadzieję, że wiesz już, która strategia inwestycyjna będzie dla Ciebie najlepsza i dobrze rozumiesz, co sprawia, że ​​inwestycja jest dobra.

Wreszcie, jeśli chcesz zacząć handlować kryptowalutami, upewnij się, że używasz tylko najbardziej niezawodne serwisy wymiany, Jak na przykład Binance lub Coinbase.

Typowa trasa, którą wybierzesz, powinna wyglądać mniej więcej tak:

 • Wybierać odpowiedni portfel (Ledger Nano S i Trezor są dwie świetne opcje);
 • Iść do niezawodna i godna zaufania wymiana (takie jak wyżej wymienione Coinbase lub Binance);
 • Wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić;
 • Sprawdź, czy wszystko jest w porządku (poprawny klucz publiczny, poprawne kwoty kryptowaluty itp.);
 • Dokonać płatności! W zależności od wybranej metody płatności może to potrwać od 10 minut do kilku dni dopóki nie otrzymasz nowych kryptowalut.

Alternatywnie możesz również kupić kryptowalutę za pośrednictwem Simplex – wspaniałą rzeczą jest to, że transakcja będzie miała miejsce o wiele szybciej, i będziesz w stanie zapłacić kartą kredytową, zbyt!

Która z wymienionych przeze mnie kryptowalut jest twoją ulubioną? Czy masz wybór najlepszej kryptowaluty 2021 roku?

* Uwaga: ten artykuł jest osobistą opinią. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych należy zawsze skonsultować się z profesjonalistą.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map