Najlepsza platforma handlowa kryptowalutami: najwyżej oceniane

Witam! Witam w moim przewodniku po najlepszej platformie handlu kryptowalutami.

Handel kryptowalutami stał się bardzo popularną czynnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dla wielu osób jest to pierwsze doświadczenie kupowania i sprzedawania aktywów w celu osiągnięcia zysku. Nic dziwnego, że tacy początkujący będą potrzebować tego rodzaju przewodnika, który pomoże im dowiedzieć się, od czego zacząć handlować kryptowalutą!

W tym artykule poznasz cztery największe giełdy do handlu kryptowalutami. Te, które wybrałem, są świetne z co najmniej jednego lub dwóch powodów. Jedna z nich może być najlepsza dla day traderów, którzy chcą kupować i sprzedawać duże ilości. Tymczasem jeden może być bardziej odpowiedni dla absolutnie początkujących.

W tym przewodniku przyjrzymy się Bittrex, GDAX, Binance i Bitfinex. Omówię następujące kwestie dotyczące każdej platformy: opłaty, funkcje, zabezpieczenia, dostępność monet, wolumen oraz łatwość obsługi każdej giełdy.

Miejmy nadzieję, że pod koniec przewodnika dowiesz się, która platforma handlowa jest najlepsza dla day traderów z dużym doświadczeniem w korzystaniu z giełd, a która jest najlepsza dla absolutnie początkujących. Powinieneś także wiedzieć trochę o historii tych czterech masowych giełd, a także informacje o każdym z wymienionych powyżej punktów.

Niestety, będziemy musieli pomyśleć o niektórych rzeczach. W końcu ten artykuł tak naprawdę nie dotyczy tego, jak handlować kryptowalutą! Jest wystarczająco dużo do omówienia już bez podawania samouczków krok po kroku na temat analizy technicznej i czytania wykresów! Poza tym nauka handlu kryptowalutą jest zbyt zaawansowanym tematem na jeden artykuł.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jest wiele do omówienia, zanim będziemy mogli określić, która platforma do handlu kryptowalutami jest dla Ciebie najlepsza.

Jeśli siedzisz wygodnie, zacznę!

Jaka jest więc najlepsza platforma handlowa kryptowalutami?

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia niektórych różnic między wieloma giełdami, ważne jest, aby podzielić potencjalnie najlepsze platformy transakcyjne kryptowalut na dwie grupy.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Grupa 1

Po pierwsze, istnieją platformy, które umożliwiają handel kryptowalutami z walutami fiducjarnymi. Te giełdy zwykle wymagają o wiele więcej form identyfikacji, aby się zarejestrować.

Często oferują również znacznie mniej rodzajów cyfrowych monet. Znajdziesz Bitcoin, Ether, Litecoin i kilka innych, ale nie spodziewaj się, że znajdziesz na nich mało znane projekty małej kapitalizacji.

Grupa 2


Drugi rodzaj platformy do handlu kryptowalutą to taka, która nie akceptuje depozytów fiducjarnych. Te giełdy zawierające wyłącznie kryptowaluty zazwyczaj oferują wszelkiego rodzaju aktywa cyfrowe, o których wielu nigdy nie słyszałeś (w rzeczywistości nawet nie słyszałem o wielu o nich!)

Ponadto te platformy do handlu kryptowalutami zwykle wymagają bardzo niewielu form identyfikacji. Niektórzy nawet o nic nie proszą!

Decyzja, która z tych dwóch rodzajów giełd jest najlepszą platformą do handlu kryptowalutami, sprowadza się do twoich osobistych potrzeb. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, co jest w ofercie!

Uwaga: waluta fiat odnosi się do pieniędzy emitowanych przez rząd krajowy. Przykładami walut fiducjarnych są dolary, euro, funty i juany.

Giełdy, które pozwalają na składanie depozytów Fiata

Przyjrzyjmy się najpierw „Grupie 1”, zaczynając od Bitfinex.

Bitfinex

Pierwszą giełdą, na którą spojrzę z tobą w naszym najlepszym przewodniku po platformach handlu kryptowalutami, jest Bitfinex.

Bitfinex to giełda kryptowalut z siedzibą w Hongkongu. Platforma została po raz pierwszy uruchomiona w 2012 roku i od tego czasu rośnie liczba użytkowników. Bitfinex sprzedaje się jako profesjonalna platforma handlowa kryptowalutami. To powiedziawszy, nie ma w tym nic strasznego, aby zniechęcić początkujących do korzystania z niego!

Opłaty Bitfinex

Podobnie jak wiele profesjonalnych platform do handlu kryptowalutami, Bitfinex ma ruchomą skalę, aby obliczyć, ile jest płaconych w opłatach za transakcję. Im więcej pieniędzy zostało sprzedanych w ciągu ostatnich 30 dni, tym tańsza staje się platforma. To tylko jeden z wielu sposobów, w jakie Bitfinex pasuje do handlowców o większym wolumenie.

Zamiast próbować samemu wyjaśniać ich opłaty, możesz spojrzeć na poniższą tabelę. Prawdopodobnie nie będziesz musiał szukać tak daleko – kwoty potrzebne do osiągnięcia nawet trzeciego poziomu będą znacznie wyższe niż może zarządzać przeciętny przedsiębiorca!

Realizacja zleceń na platformie handlu kryptowalutami Bitfinex

Uwaga: Maker to trader, który dodaje płynności na rynku. Oznacza to, że jeśli opublikujesz transakcję, która nie zostanie natychmiast wypełniona, jesteś twórcą. Jeśli opublikujesz transakcję, która zostanie natychmiast wypełniona (usunie płynność), jesteś przyjmującym.

Funkcje Bitfinex

Platforma handlowa kryptowalutami Bitfinex oferuje następujące funkcje:

 • Handel w USD i euro. Uwaga: jeśli chcesz handlować w walucie fiducjarnej, musisz zweryfikować swoje konto.
 • Zaawansowane funkcje handlowe – 3,3-krotna dźwignia, handel z depozytem zabezpieczającym i dziesięć różnych typów zleceń. Jeśli jednak nie masz pewności, co to jest, najlepiej z nimi nie zadzierać! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak handlować kryptowalutą, przeczytaj nasz pełny przewodnik.
 • Wpłaty można dokonywać za pomocą przelewów bankowych lub kryptowalut.
 • Może dostosować interfejs handlowy. Oznacza to, że możesz spersonalizować swoją stację roboczą za pomocą najczęściej używanych funkcji.

Czy Bitfinex jest przyjazny dla użytkownika?

Bitfinex nie jest najbardziej przyjazną dla użytkownika platformą handlu kryptowalutami. Jeśli wiesz, co robisz, to świetnie. Jeśli jednak jesteś nowy w handlu, wiele z nich będzie trudnych do zrozumienia i może się okazać, że istnieje więcej opcji, niż naprawdę potrzebujesz. Te powody mogą sprawić, że Bitfinex będzie najlepszą platformą handlową dla day traderów, którzy mają już duże doświadczenie.

Bezpieczeństwo Bitfinex

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników, dzięki którym możesz nazywać siebie najlepszą platformą handlu kryptowalutami. Bitfinex oferuje następujące ulepszenia bezpieczeństwa dla kont użytkowników:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe – użytkownicy mogą włączyć 2FA. Dodaje to dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas logowania.
 • Potwierdzenie adresu IP przy wypłatach – użytkownicy mogą zezwalać tylko na wypłaty żądane z określonego adresu IP.
 • Fraza potwierdzająca wypłatę – aby przetworzyć wypłatę, użytkownicy muszą wpisać frazę utworzoną wcześniej.
 • Zaszyfrowane wiadomości e-mail – użytkownicy mogą zażądać, aby wszystkie wiadomości e-mail między nimi a Bitfinex zostały zaszyfrowane, co oznacza, że ​​tylko oni mogą je odczytać.
 • Użytkownicy mogą poprosić o wysłanie do nich wiadomości e-mail po zalogowaniu się na ich konto. Konta zostaną zamrożone w przypadku podejrzanej aktywności.
 • Bitfinex twierdzi, że przechowuje 99,5% kryptowaluty użytkowników w chłodnym portfelu z wieloma podpisami.
 • Bitfinex stosuje różne środki ostrożności w celu ochrony przed rozproszonym atakiem typu „odmowa usługi”.
 • Baza danych informacji o użytkownikach jest tworzona i przechowywana w wielu lokalizacjach poza siedzibą firmy.

Dostępność monet Bitfinex

W przypadku platformy, która akceptuje depozyty fiducjarne, Bitfinex obsługuje dużą listę walut cyfrowych. Na giełdzie można handlować następującymi monetami:

BTC, BCH, BTG, TRX, GNT, AVT, DASH, DATA, EDO, EOS, ETC, ETH, ETP, LTC, MIOTA, NEO, OMG, QTUM, SAN, USDT, XMR, XRP, ZEC, BAT, ZRX, ZABAWA, MANA, SPANK, TNB, RLC, RCN, REP, ELF, AID, SNGLS, SNT, QASH, YOYO, MITH.

Bitfinex Volume

Całkowity wolumen handlu kryptowalutami w ciągu ostatnich 24 godzin w momencie pisania (10 maja 2018 r.) W Bitfinex wyniósł 699.816.667 USD.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

GDAX

Następnie, w naszym przewodniku po najlepszej platformie handlu kryptowalutami, przyjrzę się GDAX.

GDAX to profesjonalna sekcja handlowa, która jest najbardziej zbliżona do powszechnie znanej kryptowaluty – Coinbase.

GDAX to skrót od Global Digital Asset Exchange. Ponieważ jest połączony z Coinbase, jest to obecnie jedna z najpopularniejszych platform transakcyjnych na rynku. Ma siedzibę w San Francisco w USA i został uruchomiony kilka lat po Coinbase w 2016 roku.

Opłaty GDAX

Opłaty GDAX mają podobną strukturę jak Bitfinex. Są one obliczane przy użyciu modelu „wytwórca / biorący”. Opłata za przyjęcie jest obliczana na podstawie ilości transakcji w USD klient w ciągu ostatniego miesiąca. Te wahają się od 0,3% do 0,1%.

Wszyscy producenci handlują jednak całkowicie bezpłatnie w GDAX!

Funkcje GDAX

GDAX oferuje użytkownikom różnorodne funkcje, które sprawiają, że jest to dobre miejsce do kupowania i sprzedawania zasobów cyfrowych. Przyjrzyjmy się im i zobaczmy, czy GDAX może być najlepszą platformą do handlu kryptowalutami:

 • Nieograniczone depozyty fiducjarne za pomocą przelewu bankowego. Pieniądze można również zdeponować za pomocą dowolnej opcji Coinbase (karta kredytowa / debetowa) i przelać bezpłatnie.
 • Bardzo zaufane przez społeczność kryptowalut.
 • Zaawansowane funkcje handlowe – kupowanie na rynku, kupowanie z limitem, zatrzymywanie i handel z depozytem zabezpieczającym (3x).
 • Ubezpieczenie – depozyty fiducjarne GDAX są ubezpieczone przez ubezpieczenie FDIC. Klienci są objęci ochroną do 250 000 USD.
 • Użytkownicy, którzy zaczęli korzystać z Coinbase, mogą łatwo zweryfikować swoją tożsamość i rozpocząć korzystanie z GDAX.

Jest przyjazny dla użytkownika GDAX?

Ponieważ jest częścią Coinbase, można argumentować, że GDAX jest idealny zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych handlowców kryptowalut. Coinbase oferuje wiele opcji natychmiastowego zakupu, dzięki którym rozpoczęcie korzystania z cyfrowej waluty jest tak proste, jak to tylko możliwe.

GDAX jest przeznaczony dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy chcą zacząć ustalać własne ceny lub może handlować w ciągu dnia z zyskiem. To powiedziawszy, nie oferuje takiego samego wyboru opcji jak Bitfinex. To sprawia, że ​​platforma jest nieco mniej zaawansowana i dlatego niektórzy użytkownicy wysokiego poziomu mogą preferować Bitfinex. Jednak dla większości handlowców opcje dostępne w GDAX będą więcej niż wystarczające.

Wykresy w GDAX są bardziej podstawowe niż w Bitfinex i jako takie, interfejs jest nieco bardziej przyjazny dla użytkownika. To ponownie sprawia, że ​​GDAX jest bardziej odpowiedni dla pośredników niż zaawansowanych.

Bezpieczeństwo GDAX

GDAX oferuje użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa.

 • Depozyty Fiata są ubezpieczone w FDIC. Zapewnia to użytkownikom duży spokój podczas dokonywania wpłat za pomocą przelewów bankowych.
 • 98% depozytów kryptowalut jest przechowywanych w chłodni. Dostęp do nich wymaga wielu podpisów, co czyni je bardzo bezpiecznymi.
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe na kontach.
 • Brak historii naruszeń bezpieczeństwa lub włamań.
 • Historia audytów finansowych i bezpieczeństwa.
 • Wysoce zgodne z istniejącymi przepisami finansowymi w USA.

Dostępność monet GDAX

W GDAX dostępne są następujące monety:

BTC, ETH, BCH i LTC.

GDAX Volume

Całkowity wolumen handlu kryptowalutami w ciągu ostatnich 24 godzin w momencie pisania (10 maja 2018 r.) W GDAX wyniósł 224047290 USD.

Giełdy tylko dla kryptowalut

Przyjrzyjmy się teraz „grupie 2” – giełdom obsługującym wyłącznie kryptowaluty.

Giełdy, którym przyglądaliśmy się do tej pory w moim najlepszym przewodniku po platformach do handlu kryptowalutami, były w pełni licencjonowane i bardzo bezpieczne. Teraz udajemy się na dziki zachód wymiany walut cyfrowych!

Ponieważ giełdy kryptograficzne na kryptowaluty nie obsługują żadnych tradycyjnych walut, nie ma wielu obowiązujących przepisów, których muszą przestrzegać. Dzieje się tak, ponieważ przepisy dotyczące kryptowalut nie istnieją jeszcze w większości krajów (chociaż niektóre kraje zaczęły je wprowadzać). Te platformy handlu kryptowalutami również nie muszą być koniecznie rejestrowane jako usługa obsługi pieniędzy.

Nie martw się jednak, te, które wybraliśmy jako najlepsze platformy handlu kryptowalutami, które nie pozwalają na wpłaty fiducjarne, są bardzo bezpieczne. Zaczynajmy!

Binance

Binance to jedna z najmłodszych, ale największych platform handlu kryptowalutami w branży. Wydawało się, że pojawiła się znikąd w połowie 2017 roku i szybko okazało się, że chce stać się największą giełdą na rynku. Co dziwne, osiągnął to na początku tego roku z całkowitą kapitalizacją rynkową w wysokości 1,3 miliarda dolarów!

Binance zostało założone w Chinach, ale niepewność regulacyjna spowodowała, że ​​przeniosła się do Japonii we wrześniu 2017 r. Założyciel Zhao Chengpeng ogłosił, że patrzy na europejską wyspę Maltę, na której ma swoją firmę. Wynika to z faktu, że Malta szybko rozwija przepisy przyjazne dla kryptowalut aby umożliwić młodym firmom, takim jak Binance, swobodę wprowadzania innowacji.

Opłaty Binance

Giełda kryptowalut Binance pobiera od użytkowników średnią opłatę w wysokości 0,1% od każdej dokonanej transakcji. Jednak platforma ma również swój własny token. Aby ludzie mogli z niego korzystać, ci, którzy płacą za pomocą Binance Token (BNB), otrzymają soczyste 50% swoich opłat! Może to wystarczy, aby być najlepszą platformą do handlu kryptowalutami?

Tak niskie opłaty mogą sprawić, że Binance będzie silnym pretendentem do najlepszej platformy handlowej dla day traderów, którzy chcą dokonywać wielu wymian.

Nie będzie to jednak trwało wiecznie. Podział rabatów przedstawiono w poniższej tabeli.

Stawki dyskontowe na platformie handlu kryptowalutami Binance

Funkcje Binance

 • Aplikacja mobilna Binance pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami w ruchu.
 • Opcje obsługi wielu języków: angielski, chiński, koreański, japoński.
 • Posiada własną monetę, która niesie ze sobą wyjątkowe korzyści.
 • Oferuje konkursy dla traderów. Na przykład był jeden miesiąc, w którym przedsiębiorca, który był w stanie kupić i sprzedać najwięcej kryptowalut WAVES, otrzymał 20000 tokenów WAVES. W innym konkursie użytkownicy wygrywali samochody i komputery jako nagrody!
 • Obsługuje ogromną liczbę różnych monet i tokenów – jeden z największych dostępnych wyborów.
 • Oferuje wczesne wsparcie dla forków Bitcoin. Bitcoin Gold i Bitcoin Diamond były notowane na Binance bardzo szybko po ich utworzeniu.
 • Brak ograniczeń co do wielkości depozytów kryptowalut.
 • Limity wypłat. Są one zniesione po zweryfikowaniu konta. Wymaga to od użytkowników podania pełnego imienia i nazwiska, kraju, płci, zdjęcia paszportu / zdjęcia dowodu tożsamości wydanego przez rząd oraz zdjęcia siebie trzymającego dokument.
 • Obsługiwane stabilne monety. Ci, którzy chcą zamienić inwestycję na fiat, aby w odpowiednim momencie przejść na rynek, mogą to zrobić za pomocą USDT (Tether), jeśli para handlowa jest dostępna.

Czy Binance jest przyjazny dla użytkownika?

Pomimo oferowania zarówno podstawowego, jak i zaawansowanego widoku, interfejs Binance nie jest najłatwiejszy do zrozumienia. Przyzwyczajenie się do tego nawet bardziej doświadczonym użytkownikom może zająć trochę czasu. Jednak gdy już to zrobią, są nagradzani dużą ilością informacji dostępnych na jednym ekranie.

Nawet w podstawowym widoku dzieje się całkiem sporo.

Ponieważ oferuje użytkownikom tak potencjalnie mylące doświadczenie, Binance jest prawdopodobnie lepszy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych traderów. Początkujący powinni przynajmniej poświęcić przyzwoitą ilość czasu na studiowanie interfejsu, aby zrozumieć cały układ, zanim zaczną dokonywać jakichkolwiek transakcji na platformie.

Binance Security

Binance szybko osiągnął wysoki poziom zaufania w społeczności kryptowalut, co jest niezwykle ważne, jeśli chcesz nazywać siebie najlepszą platformą handlową Bitcoin. Jednak niewiele jest znanych szczegółów na temat tego, w jaki sposób platforma zabezpiecza depozyty kryptowalut i jak chroni się przed włamaniami.

To powiedziawszy, Binance oferuje następujące funkcje bezpieczeństwa:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe.
 • Nieznana lokalizacja serwerów centralnych. Obecnie uważa się, że przebywają w Hongkongu, chociaż nie są o nich znane żadne dalsze informacje.
 • Powiadomienie e-mail, aby potwierdzić wypłatę. Użytkownicy muszą kliknąć łącze w wiadomości e-mail, aby potwierdzić, że zażądali wypłaty.

Dostępność Binance Coin

Bez wątpienia najlepszą rzeczą w platformie Binance jest liczba obsługiwanych tam monet. Lista jest zbyt długa, aby ją tutaj wymienić. Dzieje się tak, ponieważ zawiera również wiele tokenów, gdy tylko zakończą swoją początkową ofertę monet. Pozwala to użytkownikom uzyskać je wcześnie i potencjalnie zablokować największe możliwe zyski na dowolnych pompach po ICO.

Niektóre z bardziej znanych ofert na Binance to Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, EOS, Dash, Litecoin, NEO, GAS, Zcash, Dash, Ripple.

Na giełdzie jest o wiele więcej notowanych. Aby uzyskać pełną listę, odwiedź samą witrynę.

Wolumen Bitcoin

Całkowity wolumen handlu kryptowalutami w ciągu ostatnich 24 godzin w momencie pisania (10 maja 2018 r.) Na Binance wyniósł absolutnie ogromny 2210146604 USD!

Handel kryptowalutą na Binance

Następnie, w naszym przewodniku po najlepszej platformie handlu kryptowalutami, wyjaśnię, jak handlować kryptowalutą na Binance. Kroki opisane poniżej będą bardzo podobne dla większości giełd. W tym przewodniku założę, że masz już skonfigurowane konto.

 1. Odwiedź witrynę Binance pod adresem binance.com.
 2. Kliknij „zaloguj się” u góry strony i podaj swoje dane logowania.
 3. Następnie użyj telefonu, aby uzyskać żądany kod uwierzytelniania dwuskładnikowego. Wpisz go w zaznaczonym poniżej polu.

  Uwierzytelnianie Google na platformie handlu kryptowalutami Binance

 4. Kliknij „środki” u góry ekranu. Zostaniesz przeniesiony na stronę portfela.

  Fundusze platformy handlu kryptowalutami Binance

 5. Kliknij „wpłać” obok zasobu cyfrowego, którym chcesz handlować. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dokończyć wpłatę.

  Depozyt na platformie handlu kryptowalutami Binance

 6. Kiedy Twoje konto zostanie zasilone, kliknij „Wymień” w lewym górnym rogu ekranu.

  Giełdy platform handlu kryptowalutami Binance

 7. Otrzymasz dwie opcje w menu rozwijanym. W tym przewodniku będę używać trybu „podstawowego”. Jest to zalecane dla początkujących użytkowników, ponieważ jest mniej opcji, które mogą Cię zmylić!

  Binance jako jedna z platform do handlu kryptowalutami

 8. W tym przykładzie zamieniamy niewielką ilość NEO, które miałem na koncie, na BTC za pomocą zlecenia z limitem. Zlecenie z limitem oznacza, że ​​transakcja będzie dokonywana tylko po cenie, którą podałem lub lepszą, co oznacza, że ​​jestem producentem. Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane natychmiast, użyj „market”. Oznacza to, że jesteś biorcą.
 9. Wprowadź kwotę, którą chcesz handlować, sprawdź, czy cena jest zgodna z aktualnym kursem aktywów, które kupujesz lub sprzedajesz, i naciśnij przycisk „Sprzedaj”.
 10. Po zrealizowaniu zamówienia możesz wrócić do sekcji „środki” witryny i ponownie wypłacić kryptowalutę.

Uwaga: O ile nie handlujesz często w ciągu dnia, nie zaleca się pozostawiania pieniędzy na stronie wymiany. Giełdy zostały zhakowane już wcześniej i zostaną ponownie zhakowane. Powtórz: Giełda NIE jest bezpiecznym miejscem do bezpiecznego przechowywania kryptowalut! Zobacz nasz przewodnik na temat Najlepsze portfele kryptowalut po więcej informacji.

Bittrex

Ostatnią giełdą, na którą będę patrzeć w moim najlepszym przewodniku po platformie handlu kryptowalutami, jest Bittrex. Podobnie jak Binance, Bittrex nie zezwala na wpłaty fiducjarne. Podobnie jak Binance, Bittrex ma dużą liczbę kryptowalut, które użytkownicy mogą kupować i sprzedawać.

Bittrex został uruchomiony w grudniu 2014 roku. Od tego czasu stał się jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika giełd altcoinowych.

Została założona przez Billa Shihara, Richie Lei, Ramiego, Kawacha i Ryana Hentza w Las Vegas. Ponieważ ma siedzibę w USA, Bittrex jest w pełni zgodny z kilkoma obowiązującymi obecnie przepisami.

Opłaty Bittrex

Opłaty w Bittrex są nieco wyższe niż na innych giełdach. Platforma nie ma też różnych opłat dla twórców i odbiorców ani ruchomej skali dla użytkowników o dużej liczbie klientów. Bittrex pobiera zryczałtowaną stawkę 0,25% za transakcję.

Funkcje Bittrex

Bittrex może nie być najtańszą giełdą, ale wyróżnia się niektórymi funkcjami. To przyjazna dla użytkownika platforma, która jest świetnym sposobem na rozpoczęcie handlu różnymi altcoinami. Oto niektóre z jego najlepszych funkcji, zobaczmy, czy wystarczy, aby uczynić ją najlepszą platformą do handlu kryptowalutami:

 • Obsługiwanych jest wiele altcoinów.
 • Inicjatywa łatwy w użyciu układ.
 • Brak weryfikacji dla kont podstawowych. Te konta mogą wypłacać do 3000 USD dziennie.
 • Brak limitu depozytów.
 • Dostępne w większości krajów na całym świecie.
 • Opłaty ryczałtowe ułatwiają ich obliczanie.

Bezpieczeństwo Bittrex

Założyciel firmy Bittrex składa się z byłych ekspertów ds. Bezpieczeństwa cyfrowego. Jak można się spodziewać po takim zespole, platforma Bittrex jest jedną z najbezpieczniejszych. Funkcje bezpieczeństwa w Bittrex są następujące:

 • Portfele wielostopniowe. Oznacza to, że większość zasobów cyfrowych jest przechowywana w chłodni.
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe.
 • W pełni regulowane i zgodne z władzami USA. Posiada licencję Money Service Business od FinCEN.
 • Pracuje dla nich dwóch byłych ekspertów ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego.
 • Powiadomienia e-mail o wykryciu nowego adresu IP. Należy skorzystać z linku w zarejestrowanym e-mailu użytkownika, aby potwierdzić, że podjął on próbę.
 • Powiadomienia e-mailem, gdy zostanie dokonane nowe logowanie.
 • Powiadomienie e-mail, aby potwierdzić wypłatę.

Dostępność monet Bittrex

Z ponad 250 różnymi kryptowalutami w Bittrex, istnieje duża szansa, że ​​projekt, którym chcesz handlować tokenami, jest tam wymieniony. Jednak zespół dokłada wszelkich starań, aby zweryfikować kody źródłowe różnych monet, aby upewnić się, że są to legalne oferty.

Ponadto monety, które okażą się niepopularne, są szybko usuwane z platformy. Zamiast być uniwersalną giełdą altcoinów, Bittrex oferuje bardziej wyrafinowany wybór tokenów i monet, co czyni go o krok bliżej do miana najlepszej platformy do handlu kryptowalutami.

Wszystkie najpopularniejsze monety są wymienione w Bittrex z parami handlowymi między Bitcoin, Ethereum i USDT lub BitCNY dla tych, którzy chcą zamienić na walutę fiducjarną, czekając na korzystne warunki do handlu.

Bittrex Volume

Całkowity wolumen handlu kryptowalutami w ciągu ostatnich 24 godzin w momencie pisania (10 maja 2018 r.) W Bittrex wyniósł 197 237 259 USD.

Wniosek: czy istnieje „Najlepsza platforma handlowa kryptowalutami”?

Więc to jest to. To nasz najlepszy przewodnik po platformach do handlu kryptowalutami. Jak widać, każda inna wymiana ma nieco inne zalety i wady. Niektórzy specjalizują się w zapewnianiu przyjaznego dla użytkownika doświadczenia, podczas gdy inni preferują bardziej zaawansowane opcje handlowe.

To sprawia, że ​​wybór najlepszej platformy do handlu kryptowalutami jest raczej trudny – czuję, że nie ma ogólnie „najlepszej” giełdy, ale są giełdy, które są „najlepsze” dla każdego użytkownika zgodnie z jego potrzebami i preferencjami.

To, co jest dobre dla jednego użytkownika, może być okropne dla innego.

Jeśli jesteś niedoświadczonym handlowcem lub użytkownikiem kryptowalut, możesz pomyśleć, że jedna platforma jest genialna. Jednak dla mnie, doświadczonego użytkownika różnych platform wymiany, może brakować niektórych bardziej zaawansowanych funkcji, które preferuję.

Mając to na uwadze, mam nadzieję, że dowiedziałeś się kilku rzeczy o niektórych z największych platform handlu kryptowalutami w branży. W sumie przedstawiliśmy cztery: Bittrex, Binance, Bitfinex i GDAX. Pierwsze dwa to te, które nie zezwalają na depozyty fiducjarne, a drugie to te, które to umożliwiają.

Omówiłem: opłaty, funkcje, łatwość obsługi każdego z nich, wielkość transakcji, bezpieczeństwo i dostępność monet w każdym z nich. Podałem też trochę historii na ich temat.

Teraz, kiedy już wszystko skończyliśmy, co o tym myślisz? Jak myślisz, która platforma do handlu kryptowalutami jest dla Ciebie najlepsza?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map