Najlepsza wymiana bitcoinów

Bitcoin nie jest już kryptowalutą zarezerwowaną dla techników. Stała się powszechnie znaną marką z ogromną obecną kapitalizacją rynkową wynoszącą 137,48 miliardów dolarów. Wiem, że to szaleństwo. Jego cena wzrosła o około 1900% w 2017 roku!

Zastanawiasz się nad zakupem Bitcoin, ale nie jesteś pewien, która giełda Bitcoin jest najlepsza do kupienia? Nie martw się – zapewniam Ci ochronę!

W tym przewodniku zamierzam porównać różne platformy transakcyjne Bitcoin, aby pomóc Ci określić, która z nich jest dla Ciebie najlepsza. Porównam wymiany pod kątem różnych kluczowych czynników, w tym łatwości obsługi, bezpieczeństwa, funkcji i innych.

Więc bez dalszej zwłoki, zaczynajmy!

Wymiana na Gemini

Pierwsza giełda na liście w moim przewodniku Best Bitcoin Exchange to Bliźnięta.

Gemini została założona przez Bliźniaki Winklevoss w 2015 r. Tak, są to te same bliźniaki, które pozwały Marka Zuckerberga za kradzież ich pomysłu na portal społecznościowy.

Z siedzibą w USA, Gemini oferuje usługi do łącznie 48 stanów USA, Waszyngtonu, Portoryko, Kanady, Hongkongu, Singapuru, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii.

Zobaczmy, jak Gemini radzi sobie w różnych aspektach, które są uważane za ważne dla każdej giełdy.

funkcje

 • Jedną z najciekawszych funkcji Gemini jest funkcja „Aukcja”, którą można zobaczyć na poniższym obrazku. Gemini prowadzi codziennie aukcje, które obejmują handel dużymi wolumenami aktywów kryptograficznych (w szczególności Bitcoin i Ethereum) w krótkim czasie.

Funkcje Gemini

Chociaż aukcje dają możliwość zakupu Bitcoinów po niższej cenie, wiąże się to również z dużym ryzykiem. Możesz przeczytać więcej o aukcjach Gemini tutaj.

 • Na Gemini możesz kupić Bitcoin za USD. Gemini obsługuje przelewy w dolarach amerykańskich z banków zlokalizowanych w USA, a także z zagranicy.
 • Gemini pobiera opłatę w wysokości 0,25% od każdej transakcji. Pobierają również opłatę w zależności od tego, czy jesteś sprzedawcą (przyjmującym), czy kupującym (wytwórcą). Możesz spojrzeć na harmonogram opłat na poniższym zrzucie ekranu.

Opłaty za platformę handlową kryptowalutami Gemini

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Łatwość użycia

Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, Gemini ma bardzo prosty i przyjazny dla początkujących interfejs. Zapewnia bieżące aktualizacje cen, zamówień i sald. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobrze zaprojektowana i bogata w funkcje platforma, która jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Czy to wystarczy, aby była to najlepsza giełda Bitcoin?

Gemini to jedna z najlepszych platform do handlu kryptowalutami


Bezpieczeństwo

Jak dotąd nie ma żadnych znanych naruszeń bezpieczeństwa, z którymi boryka się Gemini. Jak każda inna bezpieczna wymiana, oferuje 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe), aby zapewnić dodatkową warstwę bezpieczeństwa konta.

Kolejną pozytywną uwagą dotyczącą bezpieczeństwa Gemini jest to, że jest to jedna z niewielu licencjonowanych giełd i opiekunów zasobów cyfrowych. Tak więc, nawet z perspektywy regulacyjnej, można to uznać za bezpieczne.

(Jednak powinieneś nigdy przechowuj ilość kryptowalut, których nie możesz stracić na giełdzie. Zamiast tego powinieneś rozważyć użycie portfela sprzętowego, o którym możesz przeczytać w moim Poradnik Trezor vs Ledger.)

Dostępność monet

To obszar, w którym Gemini przegrywa z konkurentami. Obsługuje tylko Bitcoin i Ethereum. Tak więc każdy, kto jest zainteresowany szerszą gamą kryptowalut, może uznać Gemini za nieodpowiednie dla siebie.

Tom

Gemini ma obecnie dzienny wolumen obrotu na poziomie około 46 milionów dolarów, co czyni ją 29 największą giełdą bitcoinów pod względem wolumenu.

To była dla Ciebie wymiana Bitcoin Gemini! Można go uznać za bezpieczny, przyjazny dla użytkownika, tani i bogaty w funkcje. Jednak akceptuje tylko USD jako walutę i ma tylko dwie kryptowaluty: Bitcoin i Ethereum.

Ale czy to najlepsza giełda Bitcoinów? Cóż, to dobrze, ale najpierw spójrzmy na resztę listy.

Spotkanie Bitstamp

Bitstamp jest jedną z najstarszych giełd, ponieważ została założona w 2011 roku przez Damijana Merlaka i Nejca Kodriča. Stała się jedną z najpopularniejszych giełd, zwłaszcza w Europie.

Łącznie wymiana jest obecnie dostępna w ponad 60 krajach. Bitstamp ma biura w Luksemburgu, Londynie i Nowym Jorku.

Zobaczmy, co sprawia, że ​​ta wymiana jest tak popularna.

funkcje

 • Nie sprzedają żadnych własnych bitcoinów. Świadczą usługę, jak mówią na swoim stronie internetowej, „Zawsze kupujesz bitcoiny od innej osoby, która je sprzedaje”.
 • Bitstamp to jedna z nielicznych giełd, która oprócz przelewów akceptuje karty debetowe i kredytowe. Obsługują również płatności za pośrednictwem jednolitego obszaru płatności w euro (SEPA).
 • Opłaty transakcyjne pobierane przez Bitstamp są niższe niż w przypadku większości innych giełd. Maksymalna pobierana opłata wynosi 0,25% dla wolumenu obrotu poniżej 20 000 USD. Opłata spada do 0,1% w przypadku wolumenów transakcji większych niż 20 milionów USD.
 • Bitstamp ma aplikację mobilną zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Łatwość użycia

Bitstamp jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Mają prosty interfejs, w którym możesz utworzyć konto, dodać fundusze, a następnie rozpocząć handel, klikając kup / sprzedaż, jak pokazano na poniższej migawce.

Platforma handlowa kryptowalutami Bitstamp

Szczegółowe wykresy i parametry handlowe są również dostępne dla zaawansowanych użytkowników.

Bezpieczeństwo

W styczniu 2015 roku napastnik zhakował Bitstamp i ukradł około 19 000 Bitcoinów. Ta kwota Bitcoin byłaby dziś warta 152 miliony dolarów! Tak więc, jeśli chodzi o bycie najlepszą giełdą Bitcoin, naruszenia bezpieczeństwa nie wyglądają dobrze.

Ciekawostką jest to, że Bitstamp wciąż zdołał utrzymać swoją popularność nawet po tak ogromnym ataku. Warto jednak zauważyć, że od czasu włamania w 2015 r. Nie napotkali żadnych innych naruszeń.

Przestrzega wszystkich niezbędnych praktyk, aby zapewnić bezpieczeństwo kont użytkowników. Ponadto jest również zgodny z CSSF (Commission de Surveillance du Secteur Financier) w Luksemburgu, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo środków użytkowników.

Bitstamp idzie o krok dalej, zapewniając konta użytkowników w dolarach amerykańskich w FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation).

Chociaż żadnej giełdy Bitcoin nie można uznać za w 100% bezpieczną, Bitstamp wykonał świetną robotę, egzekwując i utrzymując wysoki standard bezpieczeństwa od czasu ataku z 2015 roku.

Dostępność monet

Bitstamp powoli dodaje nowe i popularne altcoiny. Oferuje tylko Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Ripple (XRP). Oferuje 15 par handlowych, jak widać na poniższym zrzucie ekranu.

Wymiana bitcoinów Bitstamp

Tom

Bitstamp to 11. największa giełda Bitcoin z dziennym wolumenem obrotu wynoszącym około 117,28 mln USD.

Istnieje od dawna i zyskał dobrą reputację. Jest znane jako jedno z najlepszych miejsc do kupowania Bitcoinów za walutę fiducjarną.

Przejdźmy do innej bardzo popularnej giełdy: Poloniex.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Poloniex

Poloniex to jedna z najlepszych platform handlu kryptowalutami. Został uruchomiony w styczniu 2014 roku przez Tristana D’Agostę i ma siedzibę w Wilmington w stanie Delaware.

Niedawno, w lutym 2018 roku, firma Circle zajmująca się płatnościami cyfrowymi przejęła Poloniex. Magazyn Fortune powiedział, że transakcja była warta 400 milionów dolarów, powołując się na osobę zaznajomioną ze sprawą. Teraz zobaczmy, czy Poloniex ma to, czego potrzeba, aby nazwać ją najlepszą giełdą Bitcoin.

funkcje

 • Poloniex nie obsługuje żadnej waluty fiducjarnej, takiej jak EUR, USD, JPY itp. Zamiast tego muszą kupić Bitcoin lub inną kryptowalutę na giełdzie takiej jak Bitstamp, która akceptuje walutę fiducjarną. Następnie musisz przenieść swój Bitcoin do Poloniex, aby rozpocząć handel.
 • W przeciwieństwie do wielu innych giełd, Poloniex obsługuje transakcje z depozytem zabezpieczającym dla większości najlepszych kryptowalut.

  Gwiezdny handel marżą Poloniex

 • Poloniex, który działa na modelu Maker-Taker, wyjaśnia to na swoim stronie internetowej jako „Każda transakcja odbywa się między dwiema stronami: producent, którego zamówienie istnieje w księdze zamówień przed transakcją, oraz biorca, kto umieszcza pasującą kolejność (lub "trwa") zamówienie producenta ”.

W związku z tym pobierają wyższe opłaty od Takerów i niższe opłaty od Makerów. Wzrasta do 0,25% po wyższej stronie i może wynosić nawet 0,05% dla dużych głośności.

 • Obsługuje prawie wszystkie kraje na świecie.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Łatwość użycia

Poloniex ma bardzo przyjazny dla użytkownika i wydajny interfejs. Jest łatwa w nawigacji nawet dla początkujących.

Jest nie tylko prosty, ale także dostarcza wielu przydatnych informacji, narzędzi do analizy danych i szczegółowych wykresów. Można więc uczciwie powiedzieć, że jest to przydatne również dla zaawansowanych użytkowników.

Bezpieczeństwo

W marcu 2014 roku Poloniex doznał naruszenia bezpieczeństwa i stracił 12,3% wszystkich posiadanych bitcoinów. Jak wspomniano wcześniej, bezpieczeństwo jest bardzo ważne, jeśli chcesz być nazywany najlepszą giełdą Bitcoin. Po zatrzymaniu ataku dyrektor generalny D’Agosta obiecał zwrócić pieniądze w Bitcoinie wszystkim klientom, których to dotyczy. Poloniex spłacił długi i zwiększył ich bezpieczeństwo.

W 2017 r.zgłoszono kilka drobnych naruszeń, ale niewiele ustalono. Podobnie jak inne giełdy, Poloniex oferuje również narzędzia do uwierzytelniania dwuskładnikowego i rozpoznawania przeglądarki.

Chociaż nie doszło do żadnych poważnych naruszeń, ponieważ ogólny sentyment dotyczący bezpieczeństwa Poloniex nadal nie jest taki wielki. Zaleca się przechowywanie monet w portfelu po dokonaniu transakcji na Poloniex lub jakiejkolwiek innej scentralizowanej giełdzie.

Gwiezdna wymiana Poloniex

Dostępność monet

To jeden z głównych atutów Poloniex. Obsługuje ponad 80 monet, czyli więcej niż większość innych giełd. Możesz sprawdzić wszystkie dostępne pary handlowe tutaj.

Tom

Poloniex ma obecnie dzienny wolumen obrotu na poziomie około 68,47 mln USD, co czyni go 19. największą platformą handlu kryptowalutami.

A teraz następne najlepsze miejsce do kupowania Bitcoinów, które mam zamiar przejrzeć: Shapeshift.

Shapeshift

Shapeshift to szwajcarska giełda kryptowalut założona przez Erika Tristana Voorheesa w 2013 roku. Podobnie jak Poloniex, jest to również wymiana krypto-kryptowalut.

Shapeshift niedawno nabył popularny portfel sprzętowy – Keepkey. Shapeshift stał się bardzo popularną giełdą. Więc dowiedzmy się, dlaczego i czy może to być najlepsza giełda Bitcoin.

funkcje

 • Nie akceptuje walut fiducjarnych, takich jak USD, EUR, CAD itp. Więc jeśli jesteś pierwszym kupującym Bitcoin, musisz kupić Bitcoin na innej giełdzie, a następnie przenieść je do Shapeshift.
 • Jest to jedna z niewielu giełd, które nie wymagają tworzenia konta ani przechodzenia przez proces weryfikacji.
 • Jedną z zalet Shapeshift jest to, że transakcje na nim odbywają się niemal natychmiast. Na przykład możesz zamienić swój Bitcoin w Litecoin w kilka sekund.
 • Shapeshift nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych. Pobierają tylko opłatę górniczą, która różni się w zależności od kupowanej kryptowaluty. Na przykład opłaty górnicze za Bitcoin wynoszą około 0,0006 BTC.
 • Shapeshift ma aplikację mobilną zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.
 • Shapeshift jest otwarty dla użytkowników z dowolnego miejsca na świecie.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Łatwość użycia

Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, prosty i odpowiedni dla początkujących. Początkujący użytkownicy z łatwością mogliby zamienić swoje kryptowaluty na Shapeshift ze względu na intuicyjny układ, jak pokazano na poniższym obrazku.

Platforma handlowa Shapeshift kryptowalutami

Bezpieczeństwo

Shapeshift stanął w obliczu poważnego naruszenia bezpieczeństwa w 2016 r. Skradziono mu fundusze o łącznej wartości około 200 000 USD. Witryna została natychmiast usunięta i od tego czasu wprowadzono wiele ulepszeń bezpieczeństwa.

Nie było takich incydentów od czasu tego naruszenia bezpieczeństwa, ale użytkownicy wolą nie przechowywać swoich środków w Shapeshift.

Dostępność monet

Shapeshift jest znany z obsługi szerokiej gamy monet. Nie tylko obsługuje najlepsze kryptowaluty, ale oferuje również nowe monety i jest również centrum początkowych ofert monet (ICO). Poniżej znajduje się obraz niektórych monet obsługiwanych przez Shapeshift, ale możesz zobaczyć więcej tutaj.

Dostępność monet

Tom

Według shapeshift.io, Wartość Bitcoina w ciągu 24 godzin szacowana jest na około 650 462 BTC, co daje około 5,15 miliona USD.

Shapeshift jest wyjątkowy pod wieloma względami i może być uważany za jedną z najlepszych giełd bitcoin w USA i wielu innych krajach.

Następny do recenzji to CEX.io.

CEX.io

CEX.io został uruchomiony w 2013 roku w Londynie, aby służyć dwóm celom:

 • Do wykorzystania jako giełda Bitcoin i
 • Do wykorzystania jako usługa wyszukiwania w chmurze.

Jednak w styczniu 2015 r. Zamknął swoje operacje wyszukiwania w chmurze, aby bardziej skoncentrować się na usłudze wymiany bitcoinów.

Zobaczmy, jak to działa w naszej recenzji, dobrze?

funkcje

 • CEX.io umożliwia kupowanie Bitcoinów za pomocą czterech walut fiducjarnych: EUR, GBP, USD i RUB.
 • Obsługuje płatności, takie jak karty kredytowe, przelew bankowy, a nawet przelew SEPA dla użytkowników z UE.
 • Jest to jedna z nielicznych giełd, która zapewnia możliwość handlu z depozytem zabezpieczającym BTC / USD, BTC / EUR, ETH / BTC i ETH / USD.

  Platforma handlowa kryptowalutami CEX.io

 • CEX.io wykorzystuje unikalną metodę Fill-or-Kill (FOK) dla transakcji, która umożliwia natychmiastową realizację zleceń.
 • Wadą CEX.io jest to, że pobiera wyższe opłaty niż większość innych giełd. W grę wchodzą trzy rodzaje opłat: opłaty za wpłatę / wypłatę, opłaty transakcyjne i opłaty za transakcje z depozytem zabezpieczającym. Możesz dowiedzieć się o wszystkich trzech rodzajach opłat tutaj.
 • Posiada aplikację mobilną zarówno dla użytkowników iOS, jak i Android.

Łatwość użycia

Ma jeden z najlepszych interfejsów użytkownika spośród wszystkich giełd Bitcoin, co jest ważne, aby zostać uznanym za najlepszą giełdę Bitcoin. To sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu i jest jedną z najlepszych platform handlowych Bitcoin dla początkujących. Tak więc nawet jako nowicjusz możesz bardzo wygodnie kupić Bitcoin na CEX.io.

Ponadto oferuje doskonałe funkcjonalności i narzędzia dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Zaawansowani użytkownicy mogą odkrywać dodatkowe usługi, pary handlowe i tak dalej.

jak kupić bitcoiny z wizą lub kartą mastercard

Bezpieczeństwo

Jak dotąd (od 2013 r.) Nie są znane żadne naruszenia bezpieczeństwa dotyczące CEX.io. Na rynku, na którym większość czołowych giełd napotkało problemy z bezpieczeństwem, jest to doskonałe osiągnięcie.

Nie jest to zbyt jasne, ale CEX.io twierdzi, że przechowuje fundusze użytkowników w chłodni offline. Zapewnia również regularne funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA).

Ogólnie rzecz biorąc, CEX.io wydaje się być jedną z najlepszych platform transakcyjnych Bitcoin pod względem bezpieczeństwa.

Dostępność monet

Jedną ze słabości CEX.io jest to, że obsługuje tylko 9 kryptowalut, jak pokazano na poniższym obrazku.

Lista kryptowalut

Tom

CEX.io ma dzienny obrót w wysokości około 7,12 miliona USD.

Z CEX.io przejdę teraz do przeglądu jednego z najlepszych miejsc do kupowania Bitcoinów – Krakena.

Kraken

Założona w 2011 roku przez Jesse Powella, jest również jedną z najstarszych i najpopularniejszych giełd Bitcoin. Siedziba firmy Kraken mieści się w San Francisco w Kalifornii w USA.

Kraken jest uważany za jedną z największych giełd Bitcoin pod względem wolumenu obrotów Bitcoin na Euro. W 2014 roku Kraken stał się pierwszą giełdą, która została notowana na terminalu Bloomberg. Zobaczmy, czy Kraken jest najlepszą giełdą Bitcoin.

Teraz przeprowadzę cię przez różne aspekty Krakena.

funkcje

 • Giełda działa dla użytkowników z Europy, Kanady, Japonii i całej Ameryki Północnej (z wyjątkiem Nowego Jorku).
 • Kraken akceptuje wpłaty w walutach fiducjarnych, do których należą: USD, EUR, GBP, CAD i JPY
 • Platforma obsługuje handel z depozytem zabezpieczającym dla użytkowników poszukujących większej ekspozycji przy ograniczonych funduszach.
 • Kraken nie obsługuje kart kredytowych. Obsługuje jednak przelew bankowy i SEPA (dla klientów z UE).
 • Kraken jest dość konkurencyjny, jeśli chodzi o opłaty. Opłaty transakcyjne mogą wynosić od 0,0% do 0,26%, w zależności od pary handlowej i wolumenu transakcji. Możesz sprawdzić szczegóły tutaj.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Łatwość użycia

Kraken jest doskonałym wyborem dla zaawansowanych użytkowników i jest znany z tego, że jest używany przez profesjonalnych inwestorów o dużych obrotach.

Jeśli chodzi o początkujących, będą mogli z niego również korzystać po przeczytaniu dokumentacji Krakena. Kraken można ocenić jako średni, jeśli chodzi o przyjazność dla początkujących.

Zaawansowanym użytkownikom Kraken zapewnia doskonałe narzędzia handlowe, dogłębne wykresy i analizy – jak pokazano na poniższej migawce.

Ostatnie transakcje kryptowaluty Kraken

Bezpieczeństwo

Kraken, który jest scentralizowaną giełdą, twierdzi, że używa technik przechowywania w chłodni, aby uniknąć włamań. Oferuje różnorodne funkcje, takie jak 2FA i klucz główny dla bezpieczeństwa użytkowników.

Kraken jest pierwszą giełdą, która przeszła weryfikowalny kryptograficznie audyt potwierdzający rezerwę.

Kraken jest niewątpliwie jednym z najbezpieczniejszych i najlepszych miejsc do kupowania Bitcoinów w USA i innych obsługiwanych regionach.

Dostępność monet

Kraken nie oferuje wielu altcoinów, ale obsługuje około 15 najpopularniejszych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ether, Monero, Dash, Litecoin, Ripple itp. Możesz zobaczyć pełną listę tutaj.

Tom

Kraken ma dzienny obrót w wysokości około 166,36 miliona USD.

Po zakończeniu przeglądu Krakena przejrzymy teraz ostatnią dzisiejszą wymianę – Coinbase.

Coinbase

Ostatnią, ale być może najbardziej znaną giełdą na liście mojego przewodnika Best Bitcoin Exchange jest Coinbase.

Coinbase to jedna z największych i najlepszych giełd brokerów Bitcoin, szczególnie dla początkujących. Założona w 2012 roku przez Briana Armstronga i Freda Ehrsama, jej obecna siedziba mieści się w San Francisco. Często jest uważana za najlepszą giełdę bitcoinów, jaką USA dostarczyły do ​​tej pory.

Platforma wymiany kryptowalut Coinbase

Ma to być największa giełda pod względem wolumenu handlu Bitcoinami.

Zobaczmy więc, jak radzi sobie ta popularna giełda, gdy przejrzymy wszystkie jej funkcje.

funkcje

 • Obsługuje 32 kraje i jest bardzo popularny w USA, Europie, Kanadzie i Singapurze.
 • Coinbase akceptuje metody płatności, takie jak karty kredytowe, przelew bankowy itp. W zależności od Twojej lokalizacji. Zobacz tabelę poniżej.Jak kupić Bitcoin VISA lub MasterCard
 • Wadą Coinbase jest to, że pobiera dość wysokie transakcje opłaty, czasami nawet 4,5%.
 • Coinbase akceptuje tylko trzy waluty fiducjarne: USD, GBP i EUR.
 • Coinbase jest jedną z nielicznych giełd, które zapewniają obsługę klienta przez telefon.
 • Oprócz wymiany, Coinbase udostępnia również portfel kryptowalut (nie jest to najbezpieczniejszy sposób przechowywania kryptowalut) dla swojego użytkownika.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Łatwość użycia

Coinbase jest prawdopodobnie najbardziej przyjazną dla użytkownika giełdą i jest świetna dla początkujących! Z tego powodu stał się pierwszym wyborem dla początkujących, którzy kupują Bitcoin po raz pierwszy. Coinbase ma również bardzo przydatną aplikację na iOS i Androida.

Zapewnia bardzo proste wykresy, z których mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy.

Bezpieczeństwo

Coinbase jest obecnie uważana za jedną z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut. Coinbase stwierdza, że ​​środki klienta są przechowywane na powierniczych rachunkach bankowych.

Jeśli chodzi o fundusze kryptowalut, Coinbase twierdzi, że 98% z nich jest przechowywanych w bardzo bezpiecznych portfelach internetowych. Pozostałe 2% środków przechowywanych online jest również ubezpieczonych.

Coinbase jest naprawdę najlepszą internetową platformą brokera Bitcoin pod względem bezpieczeństwa.

Dostępność monet

Coinbase jest bardzo ograniczone pod względem dostępności monet. Obsługuje tylko Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin.

Tom

Coinbase ma dzienny obrót w wysokości około 21 milionów dolarów.

Ponieważ Coinbase jest ostatnią giełdą do przeglądu, przejrzałem teraz wszystkie najlepsze giełdy Bitcoin, które istnieją dzisiaj.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Ostatnie słowa

Powinieneś więc mieć teraz dobre pojęcie o tym, jakie są najlepsze platformy handlowe Bitcoin, jakie mają funkcje i jak bezpieczne są.

Udostępniłem Ci zdjęcia niektórych z najpopularniejszych i najbardziej interesujących giełd Bitcoin, w tym: Gemini, Bitsquare, Bitstamp, Poloniex, Shapeshift, Cex.io, Kraken, Coinbase.

Teraz, kiedy to przeczytałeś, mam nadzieję, że jesteś w stanie podjąć świadomą decyzję, która giełda jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Znalezienie najlepszej wymiany bitcoinów nie polega po prostu na zapytaniu Google (lub czegokolwiek / kogokolwiek) „jaka jest najlepsza wymiana bitcoinów”. Nie ma dobrej ani złej odpowiedzi. Zamiast tego chodzi o podjęcie decyzji, czego szukasz jako osoba. W ten sposób możesz określić, która wymiana Bitcoin jest dla Ciebie najlepsza.

Więc czy zamierzasz kupić Bitcoin? Jeśli tak, z której giełdy zamierzasz skorzystać?

Daj nam znać w komentarzach poniżej, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map