Najlepsze sprzętowe portfele kryptograficzne

Portfele kryptowalut to temat, o którym można dyskutować do końca czasu. Czy chcesz debatować najlepsze portfele kryptowalutowe na rynku, lub po prostu porozmawiaj ich rodzaje i cechy, możesz być pewien, że będzie się krążyć sporo różnych opinii. Jednak dzisiaj będziemy omawiać najlepsze sprzętowe portfele kryptograficzne!

Portfele sprzętowe to niszowy i bardzo specyficzny rodzaj przechowywania kryptowalut, które możesz wykorzystać do zabezpieczenia swoich monet. Jednak mówiąc o niszach, nie mam na myśli „niepopularnych” ani nieużywanych – wręcz przeciwnie, portfele sprzętowe są wśród najpopularniejszych opcji przechowywania kryptowalut na rynku!

Zamiast tego mam na myśli to, że nie ma szerokiego wyboru z nich do wyboru. To powiedziawszy, nie martw się – porozmawiamy o najlepszych z tej listy! Będzie zawierał następujące produkty:

Funkcje najlepszego sprzętowego portfela kryptograficznego

A zatem, zanim przejdziemy do naszej listy najlepszych portfeli sprzętowych tego roku, musimy najpierw przyjrzeć się kilku rzeczom. Jedna z głównych rzeczy musiałaby być funkcje, których powinieneś szukać w takim portfelu.

Bez względu na to, jakiego rodzaju portfela planujesz używać (lub już używasz), prawdopodobnie będzie on miał kilka wybranych funkcji i zalet, które wyróżnią go z tłumu. Sprzętowe portfele kryptograficzne nie różnią się pod tym względem.

Zacznijmy naszą dyskusję od najbardziej godna uwagi cecha którym powinieneś się przyjrzeć, wybierając najlepszy portfel kryptograficzny offline – bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo to „podstawa gry”

Czy jesteś weteran kryptowalut lub nowicjusz na scenie, jedna rzecz będzie niezbędna dla wszystkich entuzjastów kryptowalut – bezpieczeństwo ich aktywów.

Tak jest bez wątpienia, najważniejsza rzecz, na którą należy się przyjrzeć przy podejmowaniu decyzji, którego portfela chcesz użyć do przechowywania aktywów kryptograficznych, w którym giełdy i inne platformy handlowe są rzetelne i godne zaufania, a nawet które monety warto sprawdzić, zbyt.

Tabela: Zabezpieczenia Ledger Nano X i Trezor Model T.

Ilekroć rozmawiam o sprzętowych portfelach kryptograficznych z moimi rówieśnikami, zawsze chętnie podaję jeden, konkretny przykład związany z bezpieczeństwem. Pozwólcie, że zilustruję to również dla was:

Wyobraź sobie, że trochę trzymasz Bitcoin. W pewnym momencie decydujesz, że nadszedł czas, aby przejść na najlepszy portfel sprzętowy Bitcoin, jaki możesz znaleźć. Przeszukując internet, natrafisz na niesamowicie wyglądający portfel – ma elegancki wygląd, szeroką gamę różnych funkcji oraz niesamowity i interaktywny interfejs użytkownika. Nie zagłębiając się w to zbytnio, kupujesz portfel.

Sprzętowy portfel kryptograficzny: Ledger Nano S podłączony do komputera.


Niestety, ten konkretny portfel sprzętowy brakuje w dziedzinie bezpieczeństwa, to duży czas. Po pewnym czasie zostaje naruszony, a wszystkie Twoje BTC zostają skradzione.

Więc jaki jest sens mojego powyższego przykładu? Proste – bez względu na to, jak niesamowite mogą być cechy konkretnego portfela, jeśli brakuje mu bezpieczeństwa, na początku nie warto zwracać na to uwagi.

Wybierając dla siebie najlepszy sprzętowy portfel kryptograficzny, zawsze zwracaj uwagę środki bezpieczeństwa, które stosuje aby Twoje aktywa były bezpieczne i zdrowe. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, Kody PIN, aktualizacje oprogramowania układowego, a mnóstwo innych funkcji to tylko kilka z głównych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę!

Ciągły rozwój & Aktualizacje

Po ustaleniu aspektu bezpieczeństwa i zawężeniu listy najlepszych portfeli kryptograficznych offline, następnym krokiem jest przyjrzenie się obsługa rozwoju i aktualizacji oprogramowania sprzętowego że produkt otrzymuje.

Cóż, szczerze mówiąc, powinienem powiedzieć – czy to otrzyma, czy nie, w pierwszej kolejności.

Zobaczysz, ciągłe aktualizacje oprogramowania sprzętowego portfela są kluczowe, aby portfel mógł zachować swoje funkcje bezpieczeństwa. Hakerzy, oszuści, a inne złośliwe strony trzecie nie śpią – każdego dnia opracowywane są nowe metody włamywania się do portfeli kryptograficznych!

Dlatego firma stojąca za konkretnym sprzętowym portfelem kryptograficznym powinna wyprzedzać konkurencję i publikować nowe aktualizacje zabezpieczeń w regularnych odstępach czasu.

Sprzętowy portfel kryptowalutowy: Trezor One na klawiaturze.

Mimo to bezpieczeństwo to tylko jedna część równania.

Aktualizacje oprogramowania układowego zapewnią aktualność portfela w dziale bezpieczeństwa, ale są też inne obszary, na które wpływają. Na przykład, nowa obsługa monet może zostać dodany do interfejsu użytkownika portfela (lub nawet samego portfela), naprawiono różne błędy, i wygładzanie interfejsu użytkownika, ogólnie.

Bez względu na to, jak na to spojrzysz, jedno jest jasne – najlepszy portfel sprzętowy kryptowaluty powinien mieć stałe aktualizacje, kropka.

Funkcje użyteczności (urządzenie fizyczne & UI)

Użyteczność jest jedną z bardziej niedocenianych cech sprzętowych urządzeń do przechowywania kryptowalut.

Pomyśl o tym – prawdopodobnie będziesz często korzystasz z portfela, bez względu na to, czy chodzi o transfer środków, kupowanie lub sprzedaż kryptowalut, czy też ogólnie po to, by sprawdzić swoje aktywa. Biorąc pod uwagę, że tak jest, prawdopodobnie wolałbyś, aby takie urządzenie było proste i łatwe w użyciu, przynajmniej na tyle, na ile jest to możliwe!

Dotyczy to również graficzny interfejs użytkownika konkretnego urządzenia. To oprogramowanie lub aplikacja, której będziesz używać do uzyskiwania dostępu do swoich funduszy i zarządzania nimi – ważne jest, aby były aktualne i po prostu przyjemne w użyciu!

Sprzętowy portfel kryptograficzny: Ledger Nano S i kilka kryptowalut.

Jak widać z poniższej listy najlepszych sprzętowych portfeli kryptograficznych, większość portfeli sprzętowych wysokiego poziomu ma świetne interfejsy użytkownika, które są zarówno nowoczesne, jak i proste & łatwe w użyciu.

To powiedziawszy, nie wszystkie portfele pozornie „przybiły”, jeśli chodzi o fizyczny aspekt ich konstrukcji. Jednak zajmiemy się tym, gdy nadejdzie czas.

Dodatkowe funkcje

Wreszcie, świetny sprzętowy portfel kryptograficzny powinien, co prawda, posiadać dodatkowe funkcje do zaoferowania swoim użytkownikom.

Pamiętaj, że nie ma określonej „reguły” dotyczącej tego, jakie mogą być te funkcje. Może to być wszystko, od pozwolenia ci na to stawiaj określone aktywa w zaciszu swojego portfela, aż po zaawansowane ustawienia, które pozwolą Ci mieć większą kontrolę nad ochroną zasobów.

Te dodatkowe funkcje są ważne z kilku powodów. Przede wszystkim zapewniają wygoda – jeśli możesz zarządzać każdym aspektem swoich kryptowalut w zaciszu jednego sprzętowego portfela kryptowalutowego, jest to o wiele łatwiejsze!

Sprzętowy portfel kryptograficzny: Trezor One w pobliżu stosu Bitcoinów.

Ponadto, jako rozszerzenie punktu wspomnianego powyżej, gwarantują to również dodatkowe funkcje nie musisz wychodzić i kupować osobnego, dodatkowy portfel. To znaczy, jeśli masz wszystko w jednym, konkretnym urządzeniu, po prostu nie ma takiej potrzeby!

Podsumowując, są to niektóre z głównych funkcji, na które powinieneś zwrócić uwagę, wybierając dla siebie najlepszy sprzętowy portfel kryptograficzny. A teraz, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do naszej listy i omówmy wszystkie najlepiej oceniane portfele w branży!

1. Ledger Nano X – niesamowity projekt fizyczny & Interfejs użytkownika, funkcje zabezpieczeń najwyższego poziomu

Zajmuje # 1 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja Ledger Nano X. Co nam się podobało:

 • + Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • + Bardzo bezpieczne
 • + Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • + Wygodny design

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga Ledger Nano X jest bez wątpienia, jeden z najlepszych portfeli sprzętowych kryptowalut na rynku. Bez względu na to, gdzie spojrzysz w Internecie, prawdopodobnie zauważysz, że jest to ogólny sentyment – posiadacze kryptowalut naprawdę kochają i doceniają to, co ma do zaoferowania Nano X.

Co to może być, pytasz? Cóż, weźmy to od góry i przeanalizujmy listę „funkcji i korzyści” Ledger Nano X.

Na początek możesz się oczywiście spodziewać najwyższy poziom bezpieczeństwa z danego urządzenia. Posiada konfiguracja z dwoma chipami w swojej konstrukcji wewnętrznej, i blokuje wszystkie Twoje zasoby kryptograficzne pod niestandardowym kodem PIN. Za każdym razem, gdy wykonujesz znaczącą czynność, będziesz musiał wprowadzić ten kod PIN do swojego urządzenia.

Nano X jest bezpieczny nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Może to być najlepszy portfel sprzętowy dla altcoinów i bitcoinów po prostu ze względu na fakt jak dobrze zrobione! Nano X ma jednak nieco nieporęczną obudowę bardzo wytrzymały, z obracana część wewnętrzna podobna do breloczka urządzenia z funkcją dwóch przycisków. Naprawdę musisz trzymać urządzenie w dłoniach, aby poczuć, jak dobrze jest wykonane!

Sprzętowy portfel kryptograficzny: Ledger Nano X.

Co więcej, kupując Ledger Nano X, otrzymasz również dostęp do interfejs użytkownika Ledger Live. Jak sama nazwa wskazuje, to jest wersja Ledger sprzętowego interfejsu portfela kryptowalutowego – aplikacja na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, która umożliwia dostęp do zasobów kryptograficznych i zarządzanie nimi w dowolnym momencie.

Dlaczego o tym wspominam? Cóż, po prostu dlatego jak piękny i nowoczesny jest interfejs! Możesz się spodziewać pełna responsywność a niektóre niesamowite funkcje użyteczności – świetny!

Ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego, Funkcjonalność Bluetooth, uniwersalny port USB-C, 24-wyrazowa fraza odzyskiwania… Istnieje wiele funkcji, które sprawiają, że Ledger Nano X jest niesamowitym wyborem i na pewno jednym z najlepszych portfeli sprzętowych kryptowalut dostępnych obecnie na rynku!

Nano X będzie Cię kosztować około 119 USD, jeśli został zakupiony z oficjalnej strony internetowej firmy (pamiętaj, że to jedyne miejsce, w którym powinieneś go kupować). To z pewnością jeden z droższych portfeli sprzętowych, ale jakość tak zdecydowanie warte inwestycji!

Odwiedź Ledger Nano X

…lub przeczytaj naszą recenzję Ledger Nano X.

2. Trezor Model T – Jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalut sprzętowych

Zajmuje # 2 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja Trezora Model T. Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Interfejs użytkownika z ekranem dotykowym
 • + Łatwe do skonfigurowania
 • + Obsługuje około 1000 zasobów kryptograficznych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nieporęczny projekt
 • Drogie

Odwiedź stronę

Wie o tym każdy, kto spędził choćby jeden dzień na badaniu portfeli kryptograficznych bezpieczeństwo to najważniejsza cecha, na którą należy zwrócić uwagę, wybierając odpowiednią opcję dla siebie – to też podkreślałem w tym artykule!

Dlaczego teraz o tym wspominam? Cóż, po prostu dlatego Trezor Model T to jeden z najlepszych przykładów portfela o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Trezor jest jedną z dwóch głównych marek portfeli sprzętowych kryptowalut na rynku, a drugą jest Księga główna. Chociaż obie firmy zajmują się portfelami kryptowalut, trzeba przyznać, że ich produkty mają pewne znaczące różnice, czy tak są wygląd fizyczny, funkcjonalność, lub niektóre konkretne wybory projektowe.

Najbardziej znany jest jednak Trezor Model T jakie to bezpieczne. Portfel zatrudnia ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego aby upewnić się, że Twoje zasoby są całkowicie zabezpieczone przed potencjalnymi próbami włamania. Co więcej, może również działać jako uniwersalny token uwierzytelniania dwuskładnikowego – byłaby to faktycznie jedna z bardziej wygodnych opcji na rynku, dzięki ekranowi!

Sprzętowy portfel kryptowalutowy: Trezor Model T.

Skoro o tym mowa, Model T oferuje swoim użytkownikom wyświetlacz dotykowy – to z pewnością wyjątkowa cecha, jeśli chodzi o sprzętowe portfele kryptograficzne! Żaden inny największy dostawca portfeli sprzętowych do kryptowalut nie oferuje tego typu projektu portfela – jest on zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju!

Teraz fizyczny wybór portfela jest… dyskusyjny. Widzisz, o ile estetyka wizualna są zaniepokojeni, to kwestia preferencji – Nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Jednak portfel jest bardzo przyciąga wzrok – jest nieporęczny i nie wygląda jak żadne inne urządzenie, którego używasz na co dzień.

Wyglądając fajnie i niepowtarzalnie, brzmi dobrze, tak naprawdę może być przeszkoda. Chyba że chcesz powiedzieć wszystkim wokół siebie, że posiadasz kryptowalutę, prawdopodobnie chciałbyś mieć portfel tak dyskretny, jak to tylko możliwe!

Zakładając, że zamierzasz wykonywać transfery kryptograficzne i wszystkie czynności związane z kupnem / sprzedażą w zaciszu dyskretnego i bezpiecznego miejsca (np. W domu), to wszystko nie ma się czym martwić!

Kupowanie portfela od oficjalna witryna firmy, Trezor Model T będzie Cię kosztować około 160 USD. Trzeba przyznać, że równie dobrze może to być najdroższy sprzętowy portfel kryptograficzny na rynku. To powiedziawszy, na pewno tak wspaniałą reputację bycia bardzo bezpieczna i niezawodna alternatywa przechowywania kryptowalut!

Odwiedź Trezor Model T

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezor Model T.

3. Ledger Nano S – Idealny portfel sprzętowy dla początkujących

Zajmuje 3 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga Ledger Nano S jest jednym z dwóch sprzętowych portfeli kryptograficznych oferowanych i sprzedawanych przez daną firmę. Nano S to starsza wersja słynnego teraz Ledger Nano X. Jednak do dziś Nano S jest często uważany za najlepszy portfel sprzętowy altcoiny, a także Bitcoin!

Chociaż niektórzy bardziej cyniczni ludzie powiedzieliby, że Nano X sprawił, że starsza wersja portfela stała się przestarzała, mogę zdecydowanie powiedzieć – tak nie jest! W rzeczywistości, tak samo jak każde inne urządzenie na tej liście najlepszych portfeli kryptograficznych offline, Ledger Nano S ma bardzo specyficzny zestaw korzyści i na pewno będzie pasował niektórym grupom entuzjastów kryptowalut bardziej niż innym.

Wydawałoby się, że ogólny sentyment w Internecie (z którym zresztą całkowicie się zgadzam) jest taki Nano S to idealny portfel dla każdego nowicjusza w branży, szczególnie ci, którzy szukają najlepszego sprzętowego portfela Bitcoin.

Przyznając, że jest kilka powodów, dla których tak jest, weźmy to od góry, dobrze?

Sprzętowy portfel kryptowalutowy: Ledger Nano S.

Dla początkujących, Ledger Nano S obsługuje kilka różnych monet. Cóż, oferuje wsparcie dla szeroki wybór kryptowalut, ale miejsce na urządzeniu jest dość ograniczone – będziesz mógł zainstalować kilka głównych blockchainów kryptowalut, ale możesz mieć trudności z dopasowaniem innych altcoinów do portfela.

W rzeczywistości może to nie stanowić problemu, jeśli jesteś początkującym entuzjastą kryptowalut i szukasz tylko najlepszy sprzętowy portfel Bitcoin. Będziesz mógł kupować, przechowywać i zarządzać wszystkimi głównymi monetami na rynku – to może być wystarczające!

Ledger Nano S jest również wyposażony w wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa, których oczekuje się od najwyższej klasy sprzętowego portfela kryptograficznego. Ciągle otrzymuje również aktualizacje oprogramowania układowego – te aktualizacje zapewniają, że strona bezpieczeństwa portfela jest aktualna i zgodna z aktualnymi trendami.

Co więcej, Ledger Nano S również pozwala pełny dostęp do interfejsu użytkownika Ledger Live – będziesz mógł zarządzać swoimi zasobami kryptograficznymi bez żadnych problemów! Wspaniały!

Najlepsza część? Ledger Nano S będzie Cię tylko kosztować około 59 USD – to z kolei sprawia, że ​​tak jest absolutnie niesamowita opcja dla tych, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy, ale wciąż szukają najlepiej ocenianego portfela sprzętowego do kryptowalut. Naprawdę niesamowite urządzenie!

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

4. Trezor One – świetny stosunek ceny do jakości

Zajmuje # 4 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Trezor Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Bardzo znany portfel kryptowalut
 • + Zawiera ogromną liczbę kryptowalut
 • + Ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Drogie
 • Wcześniej był przedmiotem nieautoryzowanego dostępu

Odwiedź stronę

Trezor One jest starszą wersją Trezor Model T. Oba portfele są oferowane i sprzedawane przez Trezor – jeden z wiodących producentów portfeli kryptograficznych na świecie.

Trezor One to także flagowy produkt firmy – to właśnie ten konkretny portfel umieścił Trezor na radarze wielu kryptowalut hodlers i entuzjastów.

Zatem – co sprawia, że ​​Trezor One jest tak wyjątkowy? Cóż, to po prostu wszechstronny, dobrze wykonany portfel sprzętowy do kryptowalut!

W prawdziwym stylu Trezora omawiane urządzenie jest z pewnością jednym z najlepszych portfeli sprzętowych kryptowalut, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Urządzenie zachowa Twoje aktywa całkowicie bezpieczny od wszelkiego rodzaju zagrożeń – możesz się tego spodziewać ochrona keyloggera, generowanie losowego kodu PIN, okresowe aktualizacje oprogramowania układowego, i inne wysokiej klasy środki bezpieczeństwa dzięki temu Twoje kryptowaluty będą bezpieczne i zdrowe.

Sprzętowy portfel kryptowalutowy: Trezor One.

W przeciwieństwie do nowszej wersji portfela, tak naprawdę jest Trezor One dużo mniejszy, a także cieńszy. Można to postrzegać jako ogromna korzyść dla tych, którzy planują nosić urządzenie ze sobą – o ile nie jest to zalecane, to w pierwszej kolejności, jeśli jest to dla Ciebie konieczne, o wiele lepiej mieć urządzenie mniejsze i mniej rzucające się w oczy niż nieporęczne i przykuwające uwagę jeden!

Warto wspomnieć, że Trezor One również znacznie bardziej przystępne niż jego następca. Kupno sprzętowego portfela kryptowalutowego z oficjalnej strony internetowej Trezora, to będzie kosztować około 59 USD. To absolutnie niesamowita okazja dla jednego z najlepszych portfeli sprzętowych Bitcoin na rynku!

Odwiedź Trezor

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezora

5. KeepKey – przystępna cenowo alternatywa dla portfela sprzętowego

Zajmuje # 5 miejsce na 5 giełdach kryptowalut

Recenzja KeepKey Co nam się podobało:

 • + Bezpieczny portfel sprzętowy
 • + Łatwy w użyciu
 • + Atrakcyjna cena

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Obsługuje tylko 40 kryptowalut
 • Może być ciężki do noszenia

Odwiedź stronę

KeepKey jest co prawda jednym z mniej znanych portfeli sprzętowych kryptowalut na rynku. Cóż, nie, pozwólcie, że to przeredaguję – to jeden z mniej znane portfele kryptograficzne z najwyższej półki w sklepie.

Spoglądając na dowolną listę portfeli użytkowników, które są dostępne w Internecie, szybko to zauważysz zdecydowana większość z nich jest zdominowana przez Księga główna i Trezor, i niewiele więcej. Chociaż jest to uczciwe, o ile te dwie firmy naprawdę tworzą jedne z najlepszych portfeli sprzętowych kryptowalut w całej branży, KeepKey to kolejna opcja, którą z pewnością warto spróbować.

Portfel koncentruje się na zapewnieniu swoim użytkownikom optymalne funkcje bezpieczeństwa, będąc jednocześnie tak proste i nieskomplikowane w użyciu, jak to tylko możliwe. Zgodnie ze standardami branżowymi, funkcje KeepKey za generator losowych kodów PIN – jest to coś, co pomaga chronić siebie i zasoby kryptograficzne przed keyloggerami i podobnymi próbami włamań.

Sprzętowy portfel kryptograficzny: KeepKey.

Sam portfel jest prosty w użyciu, i nie powinno powodować żadnych problemów, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz z kryptowalutą, czy już jesteś profesjonalnym traderem / hodlerem. To powiedziawszy, jest jedna część KeepKey, która jest odrobinę… osobliwa.

To byłoby wygląd zewnętrzny portfela. Jest nieporęczny – znacznie bardziej niż inne urządzenia wymienione na tej liście sprzętowych portfeli kryptograficznych.

Trzeba przyznać, że KeepKey nie ma tak charakterystycznej konstrukcji, jak, powiedzmy, Trezor Model T – to dobra rzecz. Jednak portfel kołysze się w kształcie prostokąta, a tym samym dalej rośnie wizualny element objętości. To zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

Cenowo, jednak KeepKey jest w rzeczywistości jednym z najbardziej przystępne cenowo sprzętowe portfele kryptograficzne! Urządzenie będzie Cię kosztować około 49 USD, w zależności od tego, kiedy go kupujesz. To zdecydowanie świetny stosunek ceny do jakości!

Odwiedź KeepKey

…lub przeczytaj naszą recenzję KeepKey

Ciekawa alternatywa dla zimnego portfela

Pozwólcie, że powiem o tym tak szczerze, jak to tylko możliwe – w następnym rozdziale głównie tutaj w celach edukacyjnych, i ja NIE radzimy korzystać z portfela kryptowalut opisanego poniżej. Biorąc pod uwagę, że jest to lista najlepszych portfeli kryptograficznych offline, byłoby nieszczere nie wspominać o portfelach papierowych.

Tak, dobrze to przeczytałeś – Portfele PAPIEROWE.

Chociaż portfele papierowe są super-niszowym sposobem przechowywania kryptowalut, przez niektórych są uważane za najbezpieczniejszą możliwą opcję długoterminowego przechowywania aktywów. Ogólny sposób, w jaki to działa, jest w rzeczywistości dość prosty – wszystko, czego potrzebujesz, to adres portfela i klucz prywatny. Generowałeś je, a następnie zapisywałeś na kartce papieru.

Otóż ​​to.

Sprzętowy portfel kryptograficzny: papierowy portfel Bitcoin.

Oczywiście stwarza to wiele problemów, a cała gehenna wiąże się ze złożonymi zawiłościami. Warto zauważyć, że prawdopodobnie musiałbyś być dość dobrze zorientowany w świecie kryptowalut, aby spróbować stworzyć taki portfel.

Jednak nawet wtedy tak jest po prostu nie warto, i sprzętowe portfele kryptograficzne są nadal znacznie lepszą alternatywą.

Pomyśl o tym w ten sposób – kartka papieru to bardzo delikatny materiał! Jego skłonny do noszenia, ogień & zalania, lub po prostu zagubiony wśród innych kawałków papieru, które możesz mieć.

Nie dotyczy to jednak najwyższej klasy, najlepszego portfela sprzętowego dla altcoinów i bitcoinów.

Z urządzeniem sprzętowym nie będziesz potrzebować wszelkie techniczne know-how aby go skonfigurować, a będziesz mógł kupować, sprzedawać i utrzymywać swoje aktywa kryptowalut w prosty i szybki sposób. Jednak nic z tego nie będzie dostępne z portfelem papierowym – procesy są znacznie bardziej złożone, niż powinny.

Krótko mówiąc, portfele papierowe istnieją, ale są głównie skierowane do bardzo niszowej grupy entuzjastów kryptowalut. Zdecydowana większość ludzi zawsze będzie preferować najlepsze portfele sprzętowe do kryptowalut – i nie bez powodu.

Hot Wallets – alternatywa lub dodatek?

Aby zakończyć naszą listę najlepszych portfeli sprzętowych kryptowalut na obecnym rynku, chciałbym Wam opowiedzieć dodatkowy portfel, którego możesz używać w połączeniu z wybranym portfelem sprzętowym.

Tak, dobrze to przeczytałeś – an DODATKOWY portfel. Nie jest alternatywą.

Widzisz, sprzętowe przechowywanie kryptowalut wchodzi w zakres pojęcia zimne portfele. To są wszystkie portfele, które są brak połączenia z Internetem, przynajmniej w zdecydowanej większości – przykładem mogą być wspomniane portfele papierowe.

Tabela: wady i zalety portfeli Coinbase i Binance

Jednak po drugiej stronie spektrum masz swój gorące portfele. To są internetowe alternatywy przechowywania kryptowalut – portfele rozszerzeń internetowych, aplikacje na komputery stacjonarne lub aplikacje mobilne, a nawet portfele oparte na giełdzie.

Obecnie wielu fanów kryptowalut w Internecie uważa, że ​​powinieneś wybierać i wybierać najlepszy portfel dla siebie, i użyj go – co oznacza, TYLKO to. Ponieważ sprzętowe portfele kryptograficzne zawsze będą lepszą alternatywą pod względem bezpieczeństwa, wydawałoby się to oczywiste, prawda?

Sprzętowy portfel kryptograficzny: Coinbase.

Cóż, powiedziałbym – sprawy są nieco bardziej skomplikowane!

Jeśli szukasz chleba i nic więcej, na pewno – zimny portfel (raczej – najlepszy sprzętowy portfel Bitcoin) jest droga do zrobienia. Jeśli jednak jesteś kimś, kto uczestniczy w jakimkolwiek handlu kryptowalutami, korzystanie z usług zarówno gorących, jak i zimnych portfeli może być mądrzejsza alternatywa!

Idealnie byłoby, gdybyś chciał zachować większość swoich zasobów kryptograficznych w sprzętowym portfelu kryptograficznym, a resztę – na giełdzie lub innym gorącym portfelu. Coinbase, Binance, i Kraken to jedne z najpopularniejszych alternatyw, jeśli chodzi o giełdy.

Wybierając portfel giełdowy, będziesz w stanie szybko reagować na wahania rynku, zwiększając w ten sposób swoje szanse dokonywanie zyskownego handlu. W takim przypadku jednak wybierz tylko wysokiej klasy, niezawodne giełdy kryptowalut, jeśli zdecydujesz się podążać drogą Exchange-Wallet.

Na koniec jeszcze raz zwróć uwagę na to gorący portfel nigdy nie powinien zastępować sprzętowego portfela kryptograficznego. Bezpieczeństwo, które otrzymasz od urządzenia sprzętowego, jest niezrównane – wybierz dla siebie najlepsze urządzenie do przechowywania w chłodni i miej pewność, że Twoje zasoby są bezpieczne i bezpieczne, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnioski

Teraz, gdy dotarliśmy do końca naszej listy najlepszych sprzętowych portfeli kryptograficznych na obecnym rynku, chciałbym podziękować za przeczytanie i przyklejenie go do samego końca – doceniam to!

Mam też nadzieję, że ta lista była dla Ciebie przydatna i że nie tylko udało Ci się znaleźć najlepszy portfel sprzętowy do kryptowalut dla siebie, ale też stał się bardziej kompetentny ogólnie na temat portfeli kryptograficznych!

Pamiętaj, że bez względu na to, który z portfeli sprzętowych wybierzesz z powyższej listy, i chociaż wszystkie będą miały swoje wady i zalety, jest jedna rzecz, która je łączy – jakość.

Czy to Księga główna, Trezor, lub KeepKey, wszystkie sprzętowe portfele kryptograficzne omówione w tym artykule oferują swoim użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i ogólne funkcje. Wszystko inne to tylko dodatkowa korzyść!

Tabela: Główne cechy Ledger Nano X i Trezor Model T.

Oprócz tego pamiętaj, że możesz również skorzystaj z usług wybranego przez siebie gorącego portfela, także w połączeniu z najlepszym portfelem kryptograficznym offline! To jest coś, co jest szczególnie fajne dla osób, które lubią często handlować, ponieważ pozwala zaoszczędzić dużo czasu, a jednocześnie jest znacznie wygodniejszą metodą przechowywania krypt.

Wreszcie, jeśli jesteś zainteresowany handlem swoimi kryptowalutami, pamiętaj, aby używać tylko najlepsze giełdy na rynku! Czy to Binance, Coinbase, lub jakikolwiek inny z nich, pamiętaj, aby wcześniej przeprowadzić własne, dodatkowe badania!

W związku z tym życzę powodzenia we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach kryptowalutowych! Do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map