Najlepszy dostępny portfel na zimno

Jeśli spędziłeś co najmniej dzień na różnych forach kryptowalut online, prawdopodobnie słyszałeś o niekończąca się wojna między gorącymi portfelami a zimnymi portfelami. Trwająca debata, która jest lepsza – w gorącym czy chłodnym miejscu – wydaje się być debatą, która nigdy się nie skończy.

Jednak w tym przewodniku chcę wam opowiedzieć zimne portfele (Ledger Nano S, Trezor, i inne) – dlaczego są lepsze od gorących, ich zalety i wady, przedziały cenowe i podają listę najlepszych dostępnych portfeli do przechowywania w chłodni.

Przejdziemy przez definicje, porównaj i porównaj zimne portfele z gorącymi, wymień oba ich korzyści i wady, i zobaczmy, czy uda nam się znaleźć wyraźnego zwycięzcę.

Zapoznanie się z warunkami wcześniej

Pojęcia „gorący portfel” i „zimny portfel” są używane do rozróżnienia portfeli kryptowalut. Nie popełnij jednak błędu, ponieważ nie jest to temperatura, którą te terminy różnicują.

Gorące portfele to cyfrowe portfele kryptowalut, natomiast zimne portfele to fizyczne urządzenia, które przechowują w sobie kryptowaluty. Istnieją inne rodzaje portfeli, ale te gorące i zimne są najbardziej znane.

Najlepszy dostępny portfel na zimno

Uważa się, że najpopularniejsze z nich są gorące portfele. Jest kilka powodów, dla których tak się dzieje i omówimy je w tym przewodniku. Poza tym spróbuję udowodnić, że zimne portfele są lepsze od gorących.

Gorące portfele

Portfele przechowujące kryptowaluty cyfrowe istnieją od samego początku istnienia Bitcoin. Występują w dwóch formach – online i pulpit portfele. Portfele mobilne są również uważane za cyfrowe, ale ze względu na ich mobilność prawdopodobnie można by je zaklasyfikować jako portfele hybrydowe.

Dwie ogromne korzyści, jakie mają portfele cyfrowe, to ich możliwość przechowywania dowolnych kryptowalut I to są wolni.

Najpierw zajmijmy się częścią „wszystkie kryptowaluty”. W debacie „gorące portfele kontra zimne portfele” ten punkt jest często poruszany przez zwolenników cyfrowych portfeli.

Kiedy tworzona jest kryptowaluta, a I CO jest w toku, nie działa, dopóki nie masz miejsca na jego przechowywanie. Twórcami kryptowaluty są zazwyczaj ludzie, którzy również rozwijają i tworzą dla niego portfel.

Zimny ​​portfel: portfel Bitcoin.

Różne lepiej znane i nie tylko kryptowaluty głównego nurtu (lubić Bitcoin, Ethereum lub XRP) mają szeroką gamę portfeli cyfrowych, z których każdy oferuje inne funkcje i spersonalizowane dostosowania do wyboru. Nowszy lub mniej znane krypty zwykle mają jeden wyznaczony portfel z włączonymi podstawowymi funkcjami kupna, sprzedaży i handlu.


Jest to kluczowy punkt w debacie „gorące portfele kontra zimne portfele” – wiele osób trzyma lub chce trzymać inaczej, mniej głównych kryptowalut, ale oni nie mogę tego zrobić mając na przykład plik zimny portfel.

Innym ważnym czynnikiem jest to gorące portfele są na ogół bezpłatne. Możesz po prostu znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom i potrzebom, zarejestrować się i po prostu korzystać z niego – bezpłatnie. To nie jest rozrywka, którą mogliby się chwalić miłośnicy zimnych portfeli – urządzenia kosztują, co z kolei znacznie obniża ich popularność i wykorzystanie. Trudno powiedzieć, jakie byłyby statystyki, gdyby zarówno gorące, jak i zimne portfele były darmowe, ale nie jest to możliwe.

Zimne portfele

Jak wspomniałem wcześniej, zimne portfelespecjalnie zaprojektowane urządzenia które są wyznaczone fizyczny magazyn kryptowalut. Portfele do przechowywania w chłodni, podobnie jak gorące, mają swoje wady i zalety, więc przejdźmy do nich.

Jeden z największych korzyści że zimne portfele zapewniają, że możesz mieć przy sobie kryptowaluty – gdziekolwiek pójdziesz. Nigdy nie można było wyjąć urządzenia z kieszeni – takie są zwykle portfele mały i kompaktowy, co umożliwia jedno i drugie komfort i dyskretność podczas przenoszenia lub po prostu noszenia.

Najlepszy dostępny portfel na zimno

Jednak zimne portfele mają rozszerzenie kilka godnych uwagi wad w porównaniu z ich gorącymi odpowiednikami.

Przede wszystkim chłodnia kryptowalut bywa drogie. Typowa cena za zimny portfel to około 100 dolarów – w zależności od tego, ile masz kryptowalut, może to być tanie jak barszcz lub niezwykle drogie.

Kolejny ogromny wada jest to, że zimne portfele mają bardzo ograniczona różnorodność kryptowalut mogą przechowywać. Szczerze mówiąc, większość portfeli do przechowywania w chłodni jest w stanie przechowywać tylko główne kryptowaluty na rynku, takie jak Bitcoin, Ethereum, Dash itp..

Z tego powodu, oprócz tego, że są dość drogie, ma tendencję do znacznego obniżania zużycia portfela na zimno.

Dlaczego zimne portfele są lepsze od gorących

Jeśli przeczytałeś cały samouczek do tego momentu, prawdopodobnie zastanawiasz się – „w jaki sposób zimne portfele mogą być lepsze? Są gorsze niż gorące! ”. Cóż, jest jeden prosty powód, który sprawia, że ​​zimne przechowywanie kryptowalut jest drogą do zrobienia:

Bezpieczeństwo.

Zimne portfele są podstawa bezpieczeństwa jeśli chodzi o przechowywanie kryptowalut.

Celowo trzymałem tę część z dala od gorących i zimnych przeglądów portfela. Zrobiłem to, ponieważ jest to naprawdę tak ważne, że zasługuje na osobną część.

Gorące portfele to najbardziej wrażliwe portfele na świecie. Wszystkie z tych portfele cyfrowe przechowuj klucze bezpieczeństwa i kody na swoich serwerach online, które są niezwykle wrażliwy do ataków hakerów, próby oszustwa i inne działania oparte na złych zamiarach. Jasne, większość plików wysokoprofilowy gorący portfel oferowanie witryn i firm ma wdrożone poważne środki bezpieczeństwa, ale wystarczy najmniejsza luka, aby Twoje oszczędności zniknęły na zawsze.

Najlepszy dostępny portfel na zimno

Jeśli chodzi o cyfrowe przechowywanie kryptowalut, warto rozważyć tylko jedną opcję – ubezpieczenie. Witryny takie jak coinbase.com automatycznie Ci to przyznają 100% ubezpieczenia jeśli zdecydujesz się powierzyć im swoje kryptowaluty, co jest bardzo rzadką i uspokajającą opcją.

Portfele do przechowywania w chłodni, jednak mieć reputację osoby niedostępny. Fakt, że twoich kodów nie ma nigdzie indziej, jak tylko w tym małym urządzeniu, z pewnością zapewnia ogromne poczucie spokoju. Co więcej, niektóre z tych urządzeń podkreślać bezpieczeństwo tak bardzo, że nawet jeśli podłączysz je do komputera z wirusem (plik keylogger, leacher lub jakikolwiek inny typ złośliwe oprogramowanie), Twoje urządzenie pozostanie bezpieczne.

Myśląc o odpowiednich portfelach do przechowywania kryptowalut, bezpieczeństwo powinno być Twoim priorytetem numer jeden. Kogo to obchodzi, jeśli dostaniesz najlepszy dostępny darmowy portfel, jeśli kilka dni później zostaniesz spłukany i z pustymi rękami? Najlepsze chłodnia portfele są najbardziej zdecydowanie najbezpieczniejsze, zbyt.

Tabela: Główne cechy Ledger Nano X i Trezor Model T.

Pomyśl o tym w ten sposób: wyobraź sobie, że masz 5000 $. Przed tobą są dwie opcje – umieść pieniądze na koncie bankowym, które oferuje bezpłatne przechowywanie, ale jest bardzo podatne na włamania (i ma historię takich zdarzeń wielokrotnie wcześniej) LUB wybierz konto bankowe, na które musisz zapłacić powiedzmy 100 dolarów, ale ty możesz mieć pewność, że reszta Twoich środków jest bezpieczna i solidna. Czy możesz złapać mój dryf??

To jest główny powód, dla którego bym to powiedział zimne portfele są lepsze od gorących – czujesz się bezpiecznie i masz pewność, że Twoja kryptowaluta jest bezpieczna, gdy znajduje się w portfelu chłodni, czego nie można powiedzieć o gorącej.

Skoro już to omówiliśmy, pozwólcie, że opowiem wam o najlepszych dostępnych na rynku urządzeniach do przechowywania kryptowalut.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Najlepsze urządzenia do przechowywania w chłodni

Pozwolę sobie tylko przedłożyć to, mówiąc, że ta lista nie jest ułożona w żadnej określonej kolejności.

Trezor [skorzystaj z oferty ograniczonej czasowo]

Kto inny byłby lepszym kandydatem do rozpoczęcia tej listy niż Trezor?

Portfel na zimno: Trezor.

Wydany w 2013 roku, Trezor to pierwszy zimny portfel kryptowaluty, jaki kiedykolwiek powstał. W powszechnej opinii jest to najbezpieczniejszy możliwy sposób przechowywania kryptowaluty.

Trezor jest cichy mały i kompaktowy, robić to łatwe do noszenia. Firma stale aktualizuje swój sprzęt, aby zachować najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Trezor sprzedaje w sprzedaży detalicznej w okolicach ceny 99 USD. Biorąc wszystko pod uwagę, jest to świetny stosunek ceny do jakości.

Ledger Nano S [Zobacz najlepszą ofertę]

Przez wielu uważany za głównego konkurenta Trezora, model Ledger Nano S to świetna alternatywa dla każdego, kto chce ulepszyć swoją grę kryptograficzną.

Portfel na zimno: Ledger Nano S.

Jedną z głównych pochwał, jakie otrzymuje Ledger, jest to, że jest bardzo podobny do Trezora pod względem funkcjonalności, jeszcze znacznie tańsze.

Obecnie Ledger Nano S. około 80 USD. Nie daj się jednak zmylić ceną – to ogromna nazwa w branży zimnych portfeli.

KeepKey [Odblokuj najlepszą ofertę]

KeepKey ma reputację najbardziej modny z czterech portfeli do przechowywania w chłodni. Jest trochę cięższy niż jego dwóch poprzedników, co może być dobre lub złe – to ty będziesz sędzią.

KeepKey to także najmłodszy z całej czwórki, co oznacza, że ​​ma wiele do nadrobienia pod względem doświadczenia. Jednak nie ma go na tej liście bez powodu – będąc tak młodym, wciąż udało mu się ugruntować nazwę w kręgach entuzjastów zimnego portfela.

KeepKey prowadzi sprzedaż detaliczną pod adresem około 129 dolarów. Jest to najdroższy z czterech, ale oferuje również dodatkowe funkcje i cechy, których Trezor i Ledger nie posiadają.

CoolWallet S

Plik CoolWallet S to wschodzący portfel kryptowalut, który ostatnio się kręcił. To pierwszy na świecie mobilny portfel kryptowalutowy – oznacza to, że nawet jeśli przechowuje Twoją kryptowalutę offline, wszystko jest dostępne na telefonie komórkowym aplikacja to przychodzi wraz z tym.

Najlepszy dostępny portfel na zimno

CoolWallet S sprzedaje za 99 USD. Jeśli zdecydujesz się kupić dwa na raz, będzie to kosztować 159 USD. Biorąc wszystko pod uwagę, to świetna cena!

Mimo że CoolWallet S jest jeszcze stosunkowo młody (najmłodszy z wielu), już udowodnił, że jest wyjątkowo niezawodny i przyjazny dla użytkownika.

Wybór zimnego portfela

Teraz, gdy wiesz już, jak zachowują się różne portfele i jakie mają zalety i wady, dobrze byłoby zdefiniować kryteria wyboru odpowiedniego portfela dla siebie.

Nie chcę się powtarzać, ale pozwólcie, że jeszcze raz to podkreślę – bezpieczeństwo powinno być twoje najwyższy priorytet przy wyborze portfela do przechowywania kryptowalut. Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo kryptowalut, a dobry portfel może to zapewnić bez problemu.

Tabela: Opcje cenowe Ledger Nano X i Trezor Model T

Po drugie, będziesz chciał upewnić się, że Twój portfel nie jest niesamowicie trudny w użyciu. Niektóre portfele mają stromą krzywą uczenia się – wszystkie opcje i ustawienia w interfejsie użytkownika mogą zrzucić z siebie nawet największych ekspertów od kryptowalut. Istnieje wiele portfeli, które mają przyjazny użytkownikowi, przystępny i zrozumiale interfejsy – nie spiesz się i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Inną rzeczą do rozważenia jest wygoda. Jeśli jesteś bardziej zbieraczem, który lubi mieć jak najwięcej kryptowaluty (by być może później go sprzedać), wtedy nie potrzebujesz portfela, do którego masz bardzo łatwy dostęp. Jeśli jednak planujesz wykonać wiele transakcji, najlepiej byłoby, gdyby Twój portfel był łatwo dostępny.

Najlepszy dostępny portfel na zimno

Na koniec, jeśli o tym mowa zimne portfele, the rozmiar i ścisłość portfela prawdopodobnie również odegra rolę w twoim wyborze. Może jesteś osobą, która lubi czuć wagę swoich rzeczy, więc posiadanie cięższego portfela jest raczej zawodowcem niż oszustwem? A może chcesz czegoś naprawdę małego i lekkiego, żebyś nawet tego nie zauważył, nosząc go ze sobą? Ta część jest szczerze całkowicie preferencyjna – wszystko zależy od danej osoby.

Nie zapominaj też, że możesz podziel swoje oszczędności – powiedzmy, że możesz przechowywać większość swoich Bitcoinów w pliku zimny portfel a następnie po prostu gdzieś go zamknij, ale jednocześnie zachowaj plik mała porcja tego w portfel cyfrowy dla łatwiejszego dostępu i wygodnego użytkowania. Nie bój się eksperymentować – po prostu zachowaj ostrożność.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Wniosek

Omówiliśmy debatę „gorące portfele kontra zimne portfele”, przedstawiając różne punkty widzenia i rozmawiając o zalety i wady obu stron, opowiedział o najlepszych portfelach do przechowywania w chłodni i omówił główne funkcje, na które należy zwrócić uwagę podczas wyszukiwania odpowiedniego portfela kryptowalut. Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać zdobyte tutaj informacje – wybierz portfel, który posłuży Ci przez wiele lat!

Jeśli zdecydujesz się na zakup zimnego portfela, nie wahaj się i poszukaj dodatkowych informacji w internecie – w tym przewodniku omówiliśmy tylko cztery główne sprzętowe urządzenia do przechowywania kryptowalut, ale na rynku jest ich znacznie więcej! Być może trafisz na taki, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Jeśli chcesz podjąć natychmiastową decyzję, ja bym polecam sprawdzenie jednego z dwóch – Ledger Nano X i Trezor Model T.

Tutaj jest najbardziej atrakcyjna oferta dla Ledgera których nie możesz przegapić:

Umowa portfela Ledger jest teraz aktywna:

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map