Cardano jest blockchain, w którym żyje kryptowaluta ADA. Jest używany głównie do wysyłania i odbierania funduszy cyfrowych. W tej chwili tak the 6. najpopularniejsza kryptowaluta z kapitalizacją rynkową wynoszącą ponad 10 miliardów dolarów. Teraz, odkąd trafiłeś do tej najlepszej recenzji portfela Cardano, prawdopodobnie już to wiesz.

Jeśli zdarzy ci się mieć ogromną ilość (lub po prostu kwotę, na której utratę nie możesz sobie pozwolić) monet ADA, powinieneś również znaleźć dla nich niezawodny portfel. W końcu przechowywanie aktywów na platformach wymiany kryptowalut jest wysoce niezalecane. Z powodu brak zabezpieczeń, Każdego roku kradzione są miliony kryptowalut.

W tym Najlepsza Lista portfeli Cardano, znajdziesz dwa różne rodzaje portfeli – sprzęt i oprogramowanie. Po kolei przedstawię Ci każdą z nich i pomogę podjąć właściwą decyzję. Tu są 7 najlepszych opcji które są uważane za jedne z najlepszych portfeli Cardano i zostaną omówione w tym artykule:

Zacznijmy od wprowadzenia do różnych rodzajów portfeli, które można znaleźć na rynku. Łatwiej jest wybrać portfel do swoich osobistych potrzeb, gdy masz szerszą wiedzę.

Najlepszy portfel Cardano: różne rodzaje opcji

Istnieją cztery różne rodzaje portfeli, które możesz znaleźć, szukając najlepszego portfela Cardano. Oto lista, na której możesz znaleźć je wszystkie:


 • Portfele online
 • Portfele z oprogramowaniem / aplikacjami
 • Portfele sprzętowe
 • Portfele papierowe

Każdy z tych portfeli pochodzi z zestawu różne korzyści i dziwactwa i może być polecany różnym osobom. Zanim przejdziesz do najlepszej listy portfeli Cardano, powinieneś mieć szersze zrozumienie każdego z nich.

Portfele online

Portfele online są znane jako najmniej bezpieczny. Jeśli wybierasz taki portfel, powinieneś naprawdę polegać na dostawcy. Podczas gdy większość najlepszych portfeli internetowych nie przechowuje kluczy prywatnych, Twoje monety nadal mogą zostać skradzione na wypadek, gdyby ktoś zdołał go zhakować.

Najlepszy portfel Cardano: portfel cyfrowy.

Główną zaletą takich portfeli jest użyteczność. Aby uzyskać dostęp do portfeli online, wystarczy mieć połączenie z Internetem. To też jest bardzo łatwe do zawierania transakcji ponieważ twoje klucze prywatne są przechowywane na ich serwerach.

Biorąc wszystko pod uwagę, portfele online mogą być tylko zalecane jeśli przechowujesz małe ilości kryptowalut. W przeciwnym razie powinieneś wybrać bezpieczniejsze opcje.

Portfele oprogramowania / aplikacji

Jeśli planujesz dokonywać codziennych transakcji, to portfele oprogramowania może być naprawdę dobrym wyborem. Są bezpieczniejsze niż w Internecie jednak przechowywanie, nie tak niezawodny jak sprzęt portfele.

Oprogramowanie lub portfele aplikacji są bardzo łatwy w użyciu. Co więcej, możesz śledzić swoje aktywa w podróży, korzystając z aplikacji mobilnej. Plik niezawodność portfeli oprogramowania całkowicie zależy od platformy. Jest kilka naprawdę bezpiecznych opcji, które przedstawię, mówiąc o najlepszym portfelu Cardano, jednak możesz też natknąć się na mniej wiarygodnych dostawców, choć nie w tym artykule..

Podsumowując, portfele programowe są zalecane dla osób, które robią wiele transakcji w ciągu dnia, a także dla tych, którzy przechowują w nich niewielkie ilości kryptowalut.

Portfele sprzętowe

Szukając najlepszy portfel Cardano, zauważysz, że najbardziej polecanymi opcjami są portfele sprzętowe. Są również znane jako zimne portfele, ponieważ Twoje klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, więc nie będzie żadnych problemów z hakowaniem.

Najlepszy portfel Cardano: Ledger.

Większość portfeli sprzętowych wysokiej jakości jest wykonana z trwałe materiały, co oznacza, że ​​nie powinieneś się martwić o ich upuszczenie lub złamanie. Ponadto proces odzyskiwania jest zwykle dość prosty, na wypadek gdybyś go zgubił.

Oczywiście, jeśli chodzi o portfele sprzętowe Cardano, tak właśnie jest nie jest tak łatwy w użyciu jak online lub programowe, jednak jeśli przechowujesz ogromne ilości kryptowalut, zdobycie takiego portfela jest koniecznością.

Portfele papierowe

Podczas portfele papierowe są uważane za najbezpieczniejsze, w przypadku ich utraty lub wypadku w wodzie, Twoje kryptowaluty przepadają. To jedyne nietechniczny sposób przechowywania kryptowalut.

Jeśli wybierzesz portfel papierowy, wtedy będziesz potrzebować swoich kluczy publicznych za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji. Nie trzeba dodawać, że może tak być naprawdę czasochłonne, jednak takie portfele są niesamowite, jeśli wziąć pod uwagę monety ADA inwestycja długoterminowa.

Teraz, gdy masz już podstawową wiedzę, przyjrzyjmy się najlepszym portfelom Cardano.

Najlepszy portfel Cardano: TOP 7 opcji

Na liście „najlepszych portfeli Cardano” znajdziesz wiele opcji, o których jednak powinieneś wiedzieć różne czynniki które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszy portfel ADA do Twoich potrzeb.

Pozwólcie, że przejdę szybko przez te aspekty:

 • BEZPIECZEŃSTWO. Bezpieczeństwo jest zdecydowanie najważniejszy czynnik powinieneś rozważyć, który portfel Cardano wybrać. Wszystkie inne aspekty nie są ważne, jeśli Twoje bezpieczeństwo jest zagrożone.
 • Użyteczność. Dobry portfel kryptowalut powinien być łatwy w użyciu i mieć przejrzysty interfejs. Ten czynnik może nie być tak ważny dla tych, którzy uważają monety ADA za inwestycję długoterminową, jednak jest kluczowy dla tych, którzy wykonywać wiele transakcji w ciągu dnia.
 • Mobilność. Jak łatwo jest uzyskać dostęp do portfela? Jeśli mówimy o portfelu sprzętowym, upewnij się, że rozszerzenie Proces odzyskiwania jest łatwe, jeśli go zgubisz, i weź pod uwagę materiały, z których jest wykonany. Powinni być odporny na uszkodzenia fizyczne.
 • Obsługiwane monety. Nawet jeśli teraz szukasz najlepszego portfela Cardano, możesz zdecydować się użyć go do przechowywania innych kryptowalut w przyszłości. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że portfel obsługuje dużą liczbę kryptowalut. Zdziwisz się, gdy usłyszysz, że niektóre z nich obsługują tysiące różnych zasobów.

Do każdego portfela dołączony jest różne wady i zalety, dlatego każda osoba powinna wybrać opcję po przeanalizowaniu swoich osobistych pragnień i potrzeb. Nadszedł czas, aby przejść do najlepszego portfela na liście Cardano i znaleźć najbardziej odpowiednią opcję dla Ciebie.

1. Ledger Nano X – najbezpieczniejszy portfel sprzętowy

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Ledger Nano X. Co nam się podobało:

 • + Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • + Bardzo bezpieczne
 • + Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • + Wygodny design

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Pierwsze imię, które prawdopodobnie usłyszysz, szukając najlepszy portfel Cardano jest Księga główna. Firma oferuje dwie niezawodne opcjeLedger Nano S i Ledger Nano X. Ten ostatni to najnowszy i najbardziej zaawansowany portfel sprzętowy oferowany przez firmę.

Firma Ledger była założona w 2014 roku przez 8 ekspertów którzy mieli wcześniejsze doświadczenie w zakresie kryptowalut, cyberbezpieczeństwa i przedsiębiorczości. Ich głównym celem było stworzenie bezpiecznych rozwiązań dla aplikacji blockchain i udało im się to osiągnąć.

Obecnie Ledger Nano X jest jednym z wiodących portfeli dla Cardano i wielu innych kryptowalut ze względu na swoje pomiary bezpieczeństwa. To urządzenie przechowuje wszystkie Twoje klucze prywatne w trybie offline, co zapewnia pełną prywatność i anonimowość.

Najlepszy portfel Cardano: zabezpieczenie Ledger Nano X.

Co więcej, posiada Bezpieczny element (SE) to znaczy w stanie cię ochronić na wypadek zhakowania połączenia Bluetooth. Działa, prosząc o autoryzację przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. To powiedziawszy, podczas gdy niektórzy ludzie byli zaniepokojeni Bluetooth Low Energy (BLE), nie powinieneś się więcej martwić.

Od teraz Ledger Nano X to urządzenie fizyczne, powinieneś wiedzieć, że jest z niego zrobione materiały z najwyższej półki, włącznie z Stal nierdzewna. Więc jeśli przypadkowo upuścisz go na podłogę, nic mu się nie stanie. Oczywiście możesz zauważyć pewne zadrapania po latach używania go, jednak nie wpłynie to na wydajność urządzenia.

Niesamowite jest to, że Ledger Nano X ma szerszy ekran w porównaniu z poprzednim modelem firmy – Ledger Nano S. Jednak, podobnie jak ten, ma dwa przyciski do nawigacji. Mimo że możesz potrzebować trochę czasu, aby się do tego przyzwyczaić, to urządzenie jest dość proste. Do zestawu dołączona jest również instrukcja obsługi, w której można znaleźć wszystkie instrukcje.

To urządzenie jest dostarczane z Kabel USB-C którego możesz użyć do podłączenia go do komputera. Co więcej, Ledger oferuje aplikację, która pozwoli Ci kontrolować wszystko z jednego miejsca. Podsumowując, nie powinieneś mieć problemów z użytecznością.

Kolejnym niesamowitym aspektem tego portfela jest to, że obsługuje ponad 27 monet i ponad 1500 tokenów. Oznacza to, że nie powinieneś ograniczać się do monet ADA, jest tak wiele innych zasobów cyfrowych, w które możesz zainwestować.

Jaki jest cennik Ledger Nano X.?

Ledger Nano X może wydawać się trochę drogie. Obecnie to kosztuje 119 USD, należy jednak pamiętać, że płacisz tylko raz i możesz cieszyć się jednym z najlepszych portfeli Cardano przez lata.

Ponadto firma oferuje naprawdę kilka atrakcyjne oferty i rabaty na specjalne okazje, więc nie można ich przegapić. A jeśli kupisz pakiet, jeden portfel Ledger będzie cię kosztował mniej.

Odwiedź Ledger Nano X

…lub przeczytaj naszą recenzję Ledger Nano X.

2. Trezor Model T – Niezawodny portfel na sprzęt

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Trezora Model T. Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Interfejs użytkownika z ekranem dotykowym
 • + Łatwe do skonfigurowania
 • + Obsługuje około 1000 zasobów kryptograficznych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nieporęczny projekt
 • Drogie

Odwiedź stronę

Trezor Model T to kolejny portfel, który musi znaleźć się na liście „najlepszych portfeli Cardano”. Ponieważ Trezor Model T jest portfel sprzętowy, podobnie jak Ledger Nano X, przechowuje pliki klucze prywatne w trybie offline. Haker praktycznie nie może ukraść Twoich aktywów, ponieważ portfel nigdy nie jest połączony z Internetem.

Korzystając z Trezora Model T, możesz wysyłać i odbierać, a także przechowywać swoje kryptowaluty (oczywiście) oraz sprawdzać saldo. Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian musisz to zrobić wprowadź swój osobisty numer PIN. Co więcej, dostaniesz swój zapasowe hasła które są potrzebne na wypadek zgubienia lub kradzieży urządzenia.

Funkcje Trezor Model T. najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa. Wiesz już, że Twoje klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, jednak ten portfel blokuje również wszystkie Twoje hasła Menedżer haseł Trezor indywidualnie, wykorzystując klucze cyfrowe. Co więcej, Trezor wspiera BIP39 hasła, dzięki czemu Twoje klucze prywatne i publiczne nigdy nie są zapamiętywane przez urządzenie.

Najlepszy portfel Cardano: Trezor.

Uwaga: Bardzo ważne jest, aby nikomu nie udostępniać kodu PIN ani zwrotów zapasowych!

Idąc dalej, Trezor Model T. ponad 1600 kryptowalut, w tym najpopularniejsze monety, a nawet mniej znane żetony. Nie trzeba dodawać, że moneta ADA jest również obsługiwana.

Ponadto, na podstawie opinii klientów, Trezor Model T. stosunkowo łatwy w instalacji I użyć, nawet osoby bez doświadczenia będą w stanie to szybko skonfigurować. Ponieważ zawiera wszystkie potrzebne instrukcje, proces będzie jeszcze mniej skomplikowany.

Trezor Model T. dwa przyciski do nawigacji, jednak co różni się od poprzedniego modelu (Trezor One) jest takie, że to urządzenie ma ekran dotykowy, co jest oczywistą poprawą w porównaniu z poprzednim modelem.

Biorąc wszystko pod uwagę, Trezor Model T to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego portfela Cardano.

Jakie są ceny Trezor Model T.?

Bycie jednym z najlepszych portfeli ADA, Trezor Model T ma swoją cenę. Jedno urządzenie kosztuje 169,99 $, lub możesz wybrać pakiet w tym Trezor Model T, Trezor One i sejf Cryptosteel za 274 USD. Wydaje się, że to dobry interes.

Będziesz także mógł znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty Trezora na specjalne okazje, więc nie przegap ich!

Odwiedź Trezor Model T

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezor Model T.

3. Ledger Nano S – świetny stosunek ceny do jakości

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Jeśli szukałeś wcześniej najlepszego portfela Cardano, założę się, że wielokrotnie trafiałeś na Ledger Nano S. To portfel sprzętowy, który umożliwia nie tylko przechowywanie, ale także wysyłanie i odbieranie zasobów kryptograficznych.

Ledger Nano S obsługuje ponad 1500 różnych kryptowalut (26 monet i ponad 1500 tokenów), w tym oczywiście monety ADA. Mimo że nie ma portfela obsługującego wszystkie istniejące kryptowaluty, Ledger Nano S każdego dnia ulepsza swoją listę obsługiwanych kryptowalut.

Jednym z powodów, dla których Ledger jest często uważany za najlepszy portfel Cardano, jest bezpieczeństwo. W odróżnieniu od portfeli programowych Twój klucze prywatne są przechowywane w rzeczywistym urządzeniu – offline. Co więcej, musisz wybrać kod PIN, który musi zawierać co najmniej 4 cyfry, i otrzymasz 24-wyrazowa fraza odzyskiwania jest to potrzebne na wypadek, gdybyś zapomniał swojego kodu PIN.

Chociaż istnieją pewne obawy, jeśli chodzi o trwałość portfeli sprzętowych, nie powinno być żadnych wątpliwości co do Ledger Nano S. wykonane ze stali nierdzewnej stal co czyni go odpornym na uszkodzenia fizyczne.

Teraz, chociaż Ledger Nano S jest bardziej popularnym modelem firmy, istnieje również ulepszona wersja – Ledger Nano X. Ma większy ekran, który pozwala zobaczyć pełne adresy portfela, a także wszystkie inne potrzebne szczegóły.

Najlepszy portfel Cardano: Ledger Nano S.

Mimo że Ledger Nano S może nie być tak łatwy w użyciu jak oprogramowanie lub portfele internetowe, to zdecydowanie poprawia użyteczność dostarczając plik aplikacja który umożliwia zakup kryptowaluty ADA, a także zarządzanie nią. To powiedziawszy, potrzebujesz tylko jednej aplikacji.

Wyjątkowym aspektem zarówno Ledger Nano S, jak i Ledger Nano X jest to, że mają niestandardowy system operacyjny (BOLOS), które zapewniają izolację aplikacji od siebie, a także chronią przed złośliwymi atakami. Integruje również Bezpieczny element (SE), która bezpiecznie przechowuje Twoje klucze prywatne i może chronić Cię przed poważnymi atakami.

Jaki jest cennik Ledger Nano S.?

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie często wybierają portfele online lub portfele programowe zamiast sprzętowych, jest to, że w rzeczywistości musisz je posiadać. Faktem jest, że niektóre z nich mogą być stosunkowo drogie, jednak jaka jest wycena Ledger Nano S.?

Ledger Nano S będzie cię kosztować tylko 59 USD jest to stosunkowo niedrogie, biorąc pod uwagę fakt, że zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, wspaniałe funkcje i elegancki wygląd.

Urządzenie zostanie wysłane natychmiast po dokonaniu płatności, więc możesz spodziewać się, że otrzymasz je w ciągu jednego dnia roboczego.

Zarówno Ledger Nano S, jak i Ledger Nano X można uznać za najlepszy portfel Cardano, jednak powinieneś wybrać jeden na podstawie osobistych preferencji.

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

4. Trezor One – Niedrogi portfel sprzętowy

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Trezor Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Bardzo znany portfel kryptowalut
 • + Zawiera ogromną liczbę kryptowalut
 • + Ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Drogie
 • Wcześniej był przedmiotem nieautoryzowanego dostępu

Odwiedź stronę

Szukając najlepszego portfela dla Cardano, natkniesz się Trezor One. Jest to jeden z bardziej polecanych portfeli sprzętowych, w którym można przechowywać monety ADA.

Trezor One to oryginalny portfel Trezor wydany w 2014 roku przez firmę o nazwie SatoshiLabs. Portfel jest Certyfikat CE i RoHS co oznacza, że ​​spełnia standardy jakości i niezawodności.

Jednym z powodów, dla których warto wybrać ten portfel, jest bezpieczeństwo. Wysyłając lub odbierając monety ADA za pomocą Trezora One, musisz podać plik KOŁEK kod za każdym razem, gdy wykonasz jakąś czynność. Żadne zmiany nie zostaną wprowadzone bez Twojej zgody.

Teraz, jeśli zgubisz to urządzenie, powinieneś wiedzieć, że proces odzyskiwania jest dość prosty. Otrzymasz hasło podczas zakładania portfela. Będzie potrzebny do odzyskania twoich środków.

Trezor One jest stosunkowo łatwy w użyciu w porównaniu z innymi portfelami sprzętowymi na rynku. Zawiera wszystkie instrukcje, których potrzebujesz, aby dowiedzieć się, jak z niego korzystać.

Czym jest cennik Trezor One?

Trezor One to jeden z najtańszych portfeli sprzętowych dla Cardano. Tak jak Ledger Nano S to obecnie kosztuje tylko 59 USD. To powiedziawszy, dokonujesz tylko jednej płatności i możesz użyć pliku bezpieczny portfel sprzętowy dla kryptowaluty ADA od lat.

Mówiąc o cenach, zobaczysz, że Trezor czasami oferuje naprawdę atrakcyjne oferty dla obu portfeli, dzięki czemu możesz znacznie zaoszczędzić swoje oszczędności. Również kiedy ty zakup 3-pak dla Ciebie i Twoich znajomych wystarczy jeden portfel Trezor kosztuje mniej.

Odwiedź Trezor

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezora

5. Coinbase – bezpieczny portfel oprogramowania

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Coinbase Co nam się podobało:

 • + Łatwy w użyciu
 • + Bezpłatna rejestracja i przechowywanie kryptowalut
 • + Przyzwoite opłaty
 • + Obsługuje większość głównych kryptowalut
 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Mała liczba obsługiwanych kryptowalut
 • ZA "hostowany" portfel – utrzymywane jest stałe połączenie z internetem

Odwiedź stronę

Chociaż na początku tego poradnika wspomniałem o tym oprogramowanie / gorące portfele nie są tak bezpieczne jak sprzętowe, istnieje wiele powodów, dla których Coinbase zasługuje na umieszczenie na tej liście najlepszych portfeli ADA.

Zanim przejdziesz dalej, powinieneś wiedzieć, że Coinbase nie obsługuje jeszcze Cardano, jednak powinien znaleźć się na liście obsługiwanych kryptowalut Coinbase w krótkim czasie. Nie musisz więc długo czekać.

Coinbase to jedna z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych giełd kryptowalut na rynku, jednak posiada również jeden z najbezpieczniejszych portfeli walutowych które można wykorzystać do przechowywania monet ADA. Powinieneś jednak wiedzieć, że będziesz potrzebować dwie oddzielne aplikacje do wymiany i portfela Coinbase.

Jednym z powodów, dla których portfel Coinbase jest tak zalecany, jest bezpieczeństwo. Zapewnia nie tylko uwierzytelnianie dwuskładnikowe ale również wiele podpisów, prośby o potwierdzenie i wiele innych środków bezpieczeństwa. Należy wspomnieć, że Coinbase nigdy nie zostało zhakowane. Ten aspekt dodaje dodatkowej niezawodności.

Jaka jest cena portfela Coinbase?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​w przeciwieństwie do portfeli sprzętowych portfel Coinbase jest całkowicie darmo. Oznacza to, że nie będzie żadnych dodatkowych opłat za bezpieczne przechowywanie kryptowalut. Wystarczy pobrać aplikację i zacząć z niej korzystać.

Odwiedź portfel Coinbase

…lub przeczytaj naszą recenzję portfela Coinbase

6. Portfel Guarda – wieloplatformowy portfel kryptograficzny

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Guarda Co nam się podobało:

 • + Dobre środki bezpieczeństwa
 • + Łatwy w użyciu
 • + Obsługa klienta na żywo
 • + Duża liczba obsługiwanych kryptowalut

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Wciąż nowa firma
 • Stosunkowo wysokie opłaty

Odwiedź stronę

Guarda jest wieloplatformowa kryptowaluta portfel oferujący portfele internetowe, stacjonarne i mobilne. Niesamowite w tym portfelu jest to, że jest kompatybilny z Ledger. Z tego powodu część monet ADA możesz trzymać w portfelu sprzętowym, a część w portfelu Guarda.

Portfel Guarda oferuje zarówno portfele online, jak i portfele programowe, o których wiadomo, że są mniej bezpieczne niż portfele sprzętowe. Ma jednak dobre funkcje bezpieczeństwa, takie jak zaszyfrowane kopie zapasowe, rozpoznawanie twarzy lub identyfikatora.

Jeśli chodzi o obsługiwane kryptowaluty, Guarda obsługuje ponad 40 monet i tysiące żetonów włącznie z ERC20, BEP-2, i inne popularne aktywa. To powiedziawszy, niektórzy uważają to nie tylko za najlepszy portfel Cardano, ale także za naprawdę dobrą opcję dla innych kryptowalut.

Wreszcie portfel Guarda jest bardzo łatwy w użyciu, ma przejrzysty interfejs i przydatne funkcje. Dlatego ten portfel jest polecany początkującym.

Jakie są ceny portfela Guarda?

Portfel Guarda jest całkowicie darmowy, podobnie jak większość innych portfeli online i portfeli programowych. Portfel biurkowy Guarda jest dostępny dla obu Użytkownicy systemów Windows i macOS. Wersję mobilną można pobrać dla Urządzenia z systemem iOS i Android.

Odwiedź Guarda

…lub przeczytaj naszą recenzję Guarda

7. Atomic Wallet – świetna użyteczność

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Atomic Wallet Co nam się podobało:

 • + Łatwy w użyciu
 • + Obsługuje ponad 300 kryptowalut
 • + Bezpieczne
 • + Integracje ShapeShift i Changelly
 • + Całodobowa obsługa klienta na żywo

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie tak bezpieczny jak portfel sprzętowy
 • Niewiele monet można “ wymienić atomowo ”

Odwiedź stronę

Ostatnią opcją na liście „najlepszych portfeli dla Cardano” jest portfel Atomic. Atomic to oprogramowanie do przechowywania kryptowalut platforma, która ma również zintegrowaną wymianę dla dodatkowej funkcjonalności. Oznacza to, że możesz używać Atomic nie tylko do przechowywania kryptowalut, ale także do kupowania, sprzedawania i handlu różnymi kryptowalutami.

Portfel Atomic powstał w 2017 roku, rok, w którym rynek kryptowalut przeżywał boom. Twórcą tego portfela jest Konstantin Gładych, który jest także człowiekiem za nim Changelly – jedna z najbardziej niezawodnych platform wymiany kryptowalut.

W tej chwili portfel Atomic obsługuje ponad 300 kryptowalut i wszystkie istniejące Tokeny ERC-20. Chociaż liczba może nie być najbardziej imponująca, to zdecydowanie więcej niż wystarczająca, zwłaszcza jeśli szukasz najlepszego portfela Cardano.

Jak już wspomniano, jest to portfel programowy, co oznacza, że ​​może brakować mu pewnych zabezpieczeń. Jednak w porównaniu z portfelami online jest to zdecydowanie lepsza opcja. Portfel Atomic jest wciąż nowy, jednak nie zauważyłem żadnych opinii klientów, które byłyby bardzo negatywne dla bezpieczeństwa tego portfela.

Portfel Atomic jest bardzo łatwy w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to pobierz aplikację i załóż konto. Gdy to zrobisz, możesz przenieść monety ADA z innego portfela do Atomic lub po prostu kupić tę kryptowalutę na platformie. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta firmy. Według użytkowników obsługa klienta portfela Atomic jest bardzo pomocna, jeśli chodzi o różne pytania związane z kwestiami użyteczności.

Jaka jest cena Atomic Wallet?

Podobnie jak inne portfele programowe z tej listy, pobranie portfela Atomic nic Cię nie kosztuje.

Odwiedź Atomic

…lub przeczytaj naszą recenzję Atomic

Wnioski

Gdy wybierając najlepszy portfel Cardano dla twoich osobistych potrzeb, zawsze rozważ najważniejsze aspekty o których już rozmawialiśmy: bezpieczeństwo, użyteczność, dostępność i liczba obsługiwanych kryptowalut. Chociaż każdy z tych aspektów jest znaczący, bezpieczeństwo powinno być najważniejsze. Miej to w pamięci.

Każdy z portfeli na liście ma jego własne zalety i wady, więc to całkowicie zależy od twoich osobistych potrzeb, który z nich wybierzesz. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli bezpieczeństwo to najważniejsza funkcja, której szukasz w urządzeniu, więc zdecydowanie powinieneś do niej sięgnąć portfele sprzętowe, Jak na przykład Ledger Nano X lub Trezor Model T.

Tabela: Funkcje łączności Ledger Nano X i Trezor Model T.

Jeśli jednak przechowujesz tylko niewielkie ilości kryptowalut i szukasz domeny najłatwiejszy sposób kupowania i przechowywania kryptowalut a także dokonywać transakcji, warto to rozważyć portfele oprogramowania. Wybierając najlepszy portfel programowy dla Cardano, należy wziąć pod uwagę Portfel Coinbase. Zapewnia zarówno wymianę kryptowalut, jak i bezpieczny portfel.

Jeśli nie masz jeszcze monet ADA, powinieneś również wybrać bezpieczna platforma wymiany kryptowalut aby kupić tę kryptowalutę. Oto kilka z najbardziej niezawodnych i zalecanych platform

 • Coinbase
 • Binance
 • Coinmama

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci znaleźć najlepszy portfel Cardano dla Twoich potrzeb. Nie zapominaj, że bezpieczeństwo powinno być zawsze najważniejsze.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me