Dziesięć do dwudziestu lat temu, gdy ktoś używałby terminu „portfel”, prawdopodobnie wyobrażałbyś sobie składaną, skórzaną obudowę, w której znajdują się pieniądze, dowody osobiste i tym podobne. Ale teraz termin przekroczył swoje znaczenie do cyfrowy świat – cel „portfela” jest wciąż ten sam, ale teraz zamiast papierowych pieniędzy i monet jest nim zawiera waluty cyfrowe.

Dzisiaj postaramy się znaleźć najbardziej odpowiednie warunki mieszkaniowe dla jednej takiej waluty – postaramy się znaleźć Najlepsza Portfel Dash tam.

Widząc, że jest ich dużo różne rodzaje kryptowalut przechowujących portfele na świecie, może to nie być łatwe zadanie. Chociaż przy odrobinie szczęścia (a przez szczęście mam na myśli wiele godzin analiz technicznych i analitycznych), myślę, że moglibyśmy – przynajmniej – zrobić dość dokładna lista.

Dla Twojej wygody porównałem portfel w analizie za i przeciw. Omówiłem ich główne funkcje & wady i przedstawione wyniki. Wystarczy przeczytać przewodnik i, w oparciu o to, czego się nauczyłeś, wybierz portfel na monety Dash.

Recenzja portfela Dash: Wszystko o Dash

Jeśli czytasz ten przewodnik, prawdopodobnie tak jest dość dobrze zna Dasha. Aby dać ci tylko krótki przegląd, Dash jest zdecentralizowaną kryptowalutą, która rozwidliła się z gałęzi Bitcoin (co oznacza, że ​​jest to „altcoin”). Cóż, jeśli chcesz lepiej się z nim zapoznać, przeczytaj najpierw ten przewodnik po kryptowalutach Dash.


Portfel Dash: strona główna Dash.

Ciekawostka: czy wiesz, że Dash został pierwotnie uruchomiony jako „Xcoin” w styczniu 2014??

W chwili pisania tego, Dash posiada obecnie 15 miejsce na rynku kryptowalut, z jego górną granicą niecałe 975 milionów dolarów. Cena wynosi około 101 USD za sztukę. Sądząc po tych informacjach, myślę, że możemy śmiało powiedzieć, że Dash to ogromny gracz w świecie kryptowalut, więc znalezienie renomowany i przyjazny dla użytkownika portfel na monety Dash powinno być priorytetem dla każdego, kto myśli o zainwestowaniu w tę kryptowalutę.

Portfele kryptowalut

Prawdopodobnie masz całkiem niezły pomysł czym właściwie jest „portfel kryptowalutowy”, ale aby upewnić się, że obaj jesteśmy na tej samej stronie, chciałbym krótko omówić wszystkie dostępne rodzaje portfeli.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje pięć różnych typów portfeli do przechowywania kryptowalut: online, komputer stacjonarny, telefon komórkowy, sprzęt i papier. Każdy z nich służy temu samemu celowi – przechowywaniu cyfrowej (krypto) waluty posiadacza w sposób bezpieczny i zaszyfrowany, a jednocześnie łatwo dostępny dla posiadacza.

Najlepszy portfel DASH

Wiele osób uwielbia portfele papierowe ze względu na swoje bezpieczeństwo. Oni mogą być łatwo przechowywać w kieszeni etui, jednak potencjalny złodziej lub oszust nie mógł mieć do nich dostępu – kody są bezpiecznie drukowane (lub zapisywane) na kartce papieru, zawsze przy posiadaczu, gdy ich potrzebują.

Inne portfele z cyfrową walutą również mają swoje wady i zalety, ale nie warto tutaj wymieniać ich wszystkich – w końcu przyszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się, jaki jest najlepszy portfel Dash.

Ciekawostka: czy teraz, gdy słowo „Dash” jest połączeniem słów „digital” i „cash”??

Wybór portfela Dash

Teraz, gdy oboje jesteśmy na tej samej stronie i odświeżyliśmy nasze informacje, możemy przejść od razu do przewodnika wyboru portfela Dash. Opowiem o niektórych z najlepszych portfeli Dash dla trzy główne rodzaje portfeli wspomniany wcześniej – komputer stacjonarny, sprzęt i papier.

Ze względu na przejrzystość chciałbym, abyś wiedział, że wybrałem te portfele do przechowywania waluty cyfrowej ze względu na łatwość ich użycia (UI), ich funkcje tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczeń, kontrolę klucza prywatnego i kilka innych opcji.

Poniższe portfele nie są wymienione w żadnej określonej kolejności.

Portfele pulpitu Dash

Zacznijmy od najbardziej przyjaznych dla użytkownika portfeli stacjonarnych.

Jaxx

Cyfrowy portfel walutowy Jaxx jest bardzo dobrze znany w świecie kryptowalut. Przez wielu uważany jest za najlepszy cyfrowy portfel na monety Dash.

Jaxx oferuje swoim użytkownikom moduł Portfolio, najwyższe bezpieczeństwo, najnowsze wiadomości o kryptowalutach i wiele innych różne funkcje. Możesz korzystać z wersji online ich portfela, ale dają one również możliwość pobrania portfela bezpośrednio na pulpit.

Portfel Dash: strona główna Jaxx.

Jaxx jest dumny z tego, że tak miliony pobrań na całym świecie, co podsumowuje niezłe i udokumentowane osiągnięcia. Oferują również całodobową obsługę klienta na całym świecie, co zawsze jest fajne, gdy mówi się o portfelach kryptowalut.

Jaxx Pros:

 • Jeden z najbardziej znanych i sprawdzonych cyfrowych portfeli Dash;
 • Wysoki poziom prywatności (tj. Zeskanowane obrazy są przechowywane tylko na urządzeniu, a nawet nie są zapisywane online);
 • Obsługuje ponad 100 różnych walut.

Wady Jaxx:

 • Portfel Jaxx ma wrażliwą metodę ekstrakcji nasion;
 • Brakuje im uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Werdykt: Pomimo swoich wad Jaxx to świetny portfel Dash, który obsługuje wiele różnych funkcji i ma sprawdzoną reputację w świecie kryptowalut.

Exodus

Exodus jest inny dobrze znany stacjonarny portfel na monety Dash. Jedną z głównych funkcji oferowanych przez Exodus jest jego zgodność ze słynnym programem do natychmiastowej wymiany kryptowalut o nazwie ShapeShift. Z tego powodu użytkownicy Exodus mogą handlować dużą liczbą różnych kryptowalut bez żadnych znaczących ograniczeń czasowych.

Najlepszy portfel DASH

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że Exodus to mały portfel. Oznacza to, że nigdy nie będziesz musiał pobierać całego łańcucha bloków na swój komputer – ci z was, którzy mają wolniejsze połączenie internetowe, będą odnosić się do!

Exodus Pros:

 • Exodus oferuje atrakcyjny wizualnie, przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • Został specjalnie zaprojektowany z myślą o nowicjuszach w kryptowalutach, co czyni go idealnym do twojego pierwszego portfela Dash;
 • Oferuje szeroką gamę kryptowalut do handlu – nie będzie potrzeby ograniczania się!

Exodus Cons:

 • Wciąż są firmą „świeżo po wyjęciu z pieca”, co oznacza, że ​​wokół krąży wiele różnych wątpliwości. Fakt ten jest dodatkowo podkreślany przez to, że nie są one open-source;
 • Brak wysokiego poziomu ochrony;
 • Brak uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Werdykt: Mimo że Exodus jest wciąż nieco nową firmą, jest już dość dobrze znany w społeczności handlu kryptowalutami. Jeśli myślisz o zaufaniu swojemu Dashowi z portfelem Exodus Dash, powinieneś rozważyć odpowiednio zalety i wady.

Portfel Dash Core

Tak, dobrze przeczytałeś. Dash ma swój portfel.

„Portfel Dash Core”, jak sama nazwa wskazuje, to plik specjalnie zaprojektowany portfel Dash. Zapewnia szeroką gamę funkcji (zarządzanie masternodami, PrivateSend itp.) I jest dość dobrze zoptymalizowany do użytku na komputerze stacjonarnym.

Portfel Dash: aplikacja Dash.

Z portfelem na monety Dash potrzebujesz brak weryfikacji podczas uzyskiwania dostępu do środków innych niż klucz bezpieczeństwa. Nie potrzebujesz żadnego dowodu osobistego, zdjęć ani niczego pomiędzy, aby uzyskać dostęp do środków w portfelu Dash.

Dash Core Wallet Plusy:

 • To jest *THE* Portfel Dash;
 • Posiada szeroką gamę dostępnych funkcji.

Wady portfela Dash Core:

 • Wysokie wymagania dotyczące miejsca na Twoim komputerze (pobierany jest cały blockchain).

Tabela: wady i zalety portfeli Jaxx i Exodus

Werdykt: Ludzie zaczęli akceptować portfel Dash Core jako portfel THE Dash, biorąc pod uwagę jego nazwę i pochodzenie. Jeśli masz ponadprzeciętne połączenie internetowe (lub jesteś bardzo cierpliwy, a długie godziny pobierania i synchronizacji Cię nie przerażają), możesz wypróbować portfel Dash Core.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Sprzętowe portfele Dash

Czas przejść do portfeli sprzętowych Dash. To zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chcesz mieć najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Ledger Nano S

Prawdopodobnie Ledger Nano S jeden z najpopularniejszych sprzętowe portfele walutowe. To z kolei oznacza, że ​​- teoretycznie – powinien to być jeden z najlepszych portfeli Dasha.

Ledger Nano S zabezpiecza Twój Dash za pomocą pliku prywatny klucz ORAZ a Kod PIN. Oczywiście to obsługuje wszystkie główne kryptowaluty tam – Dash jest tylko jednym z nich.

Portfel Dash: Ledger Nano S.

Najlepszą rzeczą w Ledger Nano S jest to ma kopię zapasową. Jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem, możesz mieć pewność, że Twój Dash (lub jakakolwiek inna kryptowaluta) jest bezpieczny i zdrowy!

Ledger Nano S Plusy:

 • Obsługuje wiele różnych kryptowalut;
 • Trwałe i wytrzymałe, nie jest uciążliwe;
 • Ma wsparcie, gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

Ledger Nano S Wady:

 • Dość drogie. W chwili pisania tego tekstu standardowa cena Nano S wynosi 99,99 USD;
 • Brak wsparcia mobilnego.

Werdykt: Ledger Nano S to świetne narzędzie sprzętowe i portfel Dash, jeśli nie przeraża Cię cena i brak obsługi określonego urządzenia.

Trezor

Trezor był OG sprzętowych portfeli kryptograficznych – to było pierwszy portfel sprzętowy waluty cyfrowej kiedykolwiek stworzone! Sądząc tylko po tym jednym fakcie, do dziś pozostaje on bardzo popularnym wyborem w społeczności kryptowalut.

Najlepszy portfel DASH

Trezor obsługuje wiele różnych kryptowalut, a Dash jest jedną z nich. Jest mały, kompatybilny i łatwy w użyciu, co odpowiada świetnemu portfelowi Dash. Wadą jest jednak to samo, co w przypadku Ledger Nano S – w momencie pisania tego, Trezor kosztuje 99,99 USD.

Trezor Pros:

 • Mały i kompatybilny, łatwy w użyciu;
 • Przechowuje różne kryptowaluty.

Trezor Cons:

 • Kosztowny;
 • Obecnie brakuje niektórych funkcji (chociaż istnieją plany, aby dodać je w przyszłości).

Werdykt: Jeśli cena Cię nie odstrasza, Trezor może być świetnym portfelem Dash.

KeepKey

KeepKey prawdopodobnie nie jest tak dobrze znany, zwłaszcza gdy porównasz go z Ledger Nano S lub Trezor.

To jest również dość kosztowne – jego średnie ceny sięgają 99 dolarów. Obecnie jest to sprzętowy cyfrowy portfel walutowy obsługuje siedem różnych kryptowalut – Dash, oczywiście, był jednym z nich. Jedyną istotną różnicą w stosunku do konkurencji jest to, że KeepKey jest znacznie większy i ma znacznie większy ekran, co może być wygodne dla niektórych użytkowników.

KeepKey Pros:

 • W porównaniu do innych urządzeń ma duży ekran;
 • Posiada ładne zabezpieczenia.

KeepKey Cons:

 • Jest trochę nieporęczny w porównaniu z innymi sprzętowymi urządzeniami do cyfrowej waluty;
 • Dość kosztowne.

Werdykt: Po umieszczeniu razem z innymi sprzętowymi urządzeniami do przechowywania kryptowalut, KeepKey zawodzi w porównaniu. Ale jeśli masz ochotę na większy ekran i większe urządzenie, KeepKey jest najlepszym rozwiązaniem!

Portfele papierowe

Portfele papierowetrochę inny z innych rodzajów portfeli kryptowalut. Główna różnica polega na tym, że portfele papierowe są offline – użytkownik po prostu by to zrobił wydrukuj klucze prywatny i publiczny na kartce papieru, a następnie noś ją ze sobą.

Tabela: Główne cechy Ledger Nano S i Trezor One

Ludzie zwykle wysoko oceniają portfele papierowe z powodu ich dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Twoje kody nie są obecne w sieci WWW. Oznacza to, że żaden potencjalny haker, oszust lub inna osoba o złych zamiarach nie będzie w stanie uzyskać dostępu do Twoich informacji – chyba że wyciągną je z Twojej kieszeni!

Zalety portfeli Paper Dash:

 • Prawdopodobnie oferują najwyższe bezpieczeństwo;
 • Łatwy do noszenia, super przenośny;
 • Bardzo opłacalne.

Wady portfeli papierowych Dash:

 • Nietrwały (nieodporny na wodę, ogień itp.);
 • Jeśli ktoś się dowie, że go nosisz, możesz stać się przedmiotem kradzieży kieszonkowej.

Werdykt: Jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na sprzętowe magazyny walut cyfrowych, ale nie ufasz portfelom kryptograficznym online, portfel Dash papierowy może być dla Ciebie najlepszym wyborem!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Wniosek

Tak jest dostępnych jest wiele różnych rodzajów portfeli Dash, że jest to całkowicie zrozumiałe, jeśli trudno jest zdecydować się tylko na jeden. Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, poradniki, przewodniki i recenzje online zwykle zawierają świetne porady.

Najczęściej przeciętny człowiek preferuje rozszerzenie pulpit lub wersje mobilne tych portfeli, zarówno ze względu na ich dostępność, jak i dostępność.

Ludzi, którzy mogli mieć kwestie zaufania w zakresie bezpieczeństwa (lub po prostu chcesz mieć portfele zawsze przy sobie w wyznaczonym urządzeniu) może wybrać urządzenia sprzętowe albo portfele papierowe. To scenariusz indywidualny – każda osoba jest inna, jednak zawsze zalecam wybór portfeli sprzętowych, takich jak Ledger Nano S i Trezor.

Jakikolwiek byłby twój wybór, powinieneś zawsze traktuj bezpieczeństwo jako najwyższy priorytet Twoich preferencji dotyczących portfela Dash. Tak powinno być również w przypadku każdego innego portfela do przechowywania kryptowalut! Kiedy wiesz, że masz fundusze zdrów i cały, takie rzeczy jak atrakcyjność wizualna interfejsu użytkownika, niska prędkość pobierania lub estetyka urządzenia stają się drugorzędne.

Mam nadzieję, że ten samouczek dotyczący portfela Dash okazał się pomocny i życzę powodzenia w wyborze odpowiedniego portfela!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me