Świat kryptowaluty jest naprawdę interesujący. Od momentu powstania Bitcoin, tu i ówdzie pojawiały się różne osobliwe projekty. Jednym z najbardziej unikalnych z tych projektów jest Dogecoin – Jeśli jesteś entuzjastą DOGE, z przyjemnością dowiesz się, że na tej liście będziemy szukać najlepszy portfel Dogecoin roku!

Będąc tak wyjątkowym, można oczekiwać, że Dogecoin będzie miał jakieś… Cóż, mniej niż zwykłe opcje przechowywania. Jednak prawda jest taka wręcz przeciwnie – DOGE jest powszechnie ukochana kryptowaluta, i dlatego niektóre pliki najlepsze portfele kryptowalutowe na rynku oferują wsparcie dla monety!

Nasza dzisiejsza lista będzie wyglądać następująco:

Najlepsze portfele Dogecoin: Co to jest Dogecoin?

Zanim przejdziemy do tajników najlepszych portfeli Dogecoin, dobrze jest szybko przypomnieć sobie, czym właściwie jest DOGE i co z projektem przyciąga do niego ludzi.

Teraz, prawdę mówiąc, Dogecoin jest wyjątkowy – Nie używam tego słowa lekko. Chociaż większość inne projekty kryptowalut mają określone, zaawansowane cele, które chcą osiągnąć (lub określone problemy, które chcą rozwiązać), DOGE jest inny. Zupełnie inaczej, w rzeczywistości.


Dogecoin został stworzony jako żartobliwa kryptowaluta. Stąd jego nazwa, stąd reputacja, która za nim stoi. Nie ma szlachetnych powodów, którymi zainteresowałaby się społeczność stojąca za DOGE – z braku lepszego określenia jest to „kryptowaluta trolla”.

Najlepszy portfel Dogecoin: Dogecoin na klawiaturze.

Skoro tak jest, dlaczego tak wiele osób szuka portfeli Dogecoin i sposobów na zakup DOGE?

Widzisz, chociaż kryptowaluta to żart (dosłownie), istnieje tutaj dość interesująca dychotomia. Społeczność Dogecoin jest jeden z najbardziej aktywnych i cóż… Rozmowny grupy kryptograficzne, z którymi się spotkasz!

Co więcej, ich aktywność to nie tylko sztuczka. Miłośnicy DOGE uczestniczyć w wydarzeniach związanych z zbiórką pieniędzy, projekty społeczne, i różne akcje charytatywne. Chociaż ryzykuję nadużywanie tego wyrażenia, nie można go przecenić – jest to bardzo wyjątkowe zjawisko w świecie kryptowalut!

Zwróć jednak uwagę, że ponieważ Doge jest tak osobliwym projektem kryptograficznym, zawiera on kilka ostrzegawczych opowieści. Moneta jest ukochana przez pompy i wywrotki – ludzie, którzy uwielbiają manipulować rynkiem, sztucznie zawyżają cenę konkretnej kryptowaluty, a następnie wyrzucają wszystkie swoje monety, dzięki czemu gwałtownie obniżając ich cenę.

Najlepszy portfel Dogecoin: Dogecoin przed wykresem świecowym.

Upewnij się, że nie padniesz ofiarą takich nieczystych graczy! Najlepszym rozwiązaniem jest wyznaczyć konkretny cel dlaczego chcesz zainwestować w Dogecoin, a następnie skorzystaj z usług najlepszych dostępnych portfeli Dogecoin. Nie pozwól, aby osoby trzecie wpływały na Twoje opinie – przeprowadź badania i bądź sumienny!

A zatem – ustaliliśmy, czym jest Dogecoin i do czego służy głównie kryptowaluta, która za nim stoi. Oczywiście każdy, kto chce kupić DOGE, będzie potrzebował niezawodny portfel trzymać monety w środku! Właśnie o tym tutaj chcemy porozmawiać – zacznijmy od przyjrzenia się różnym typom portfeli Dogecoin, które są dostępne.

Rodzaje portfeli Dogecoin

Taki sam jak wiele innych kryptowalut na rynku, Dogecoin można przechowywać w plikach szeroki wybór różnych portfeli – ustaliliśmy to już. Jednak, jak się zapewne domyślasz, nie wszystkie portfele są sobie równe – niektóre będą lepsze od innych, czy to z punktu widzenia bezpieczeństwa, czy po prostu osobistych preferencji użytkownika.

Ogólnie powinieneś wiedzieć, że istnieją dwa duże typy portfeli dostępnych do dostępu i wykorzystania – gorące i zimne. Przyjrzyjmy się konkretnie, co oznaczają te terminy, abyśmy, gdy przejdziemy do listy najlepszych portfeli Dogecoin, byli świadomi, o czym mówimy.

Gorące portfele – wygodne i dostępne

„Gorący portfel” to rodzaj portfela kryptowalut utrzymuje stałe połączenie z Internetem. Sama definicja jest dość szeroka, podobnie jak kategoria – mógłby być gorący portfel aplikację mobilną, rozszerzenie przeglądarki, oprogramowanie do pobrania, lub cokolwiek pomiędzy.

Zdecydowana większość entuzjastów kryptowalut, z którymi jesteś zobowiązany się komunikować, prawdopodobnie powie Ci, że używa gorącego portfela do przechowywania kryptowalut – w tym DOGE – na potrzeby przechowywania. Dzieje się tak ze względu na szeroką gamę dostępnych portfeli – jak zobaczysz za minutę, chłodnia ma znacznie mniej zróżnicowany wybór opcji.

A teraz – co sprawia, że ​​gorące portfele są tak popularne?

Najlepszy portfel Dogecoin: Dogecoin przed samochodzikiem.

Cóż, bez względu na to, czy szukasz najlepszego portfela na Dogecoin czy jakąkolwiek inną kryptowalutę, prawdopodobnie pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest dostępność i wygoda tych portfeli. Szczerze mówiąc, gorące portfele są łatwo dostępne dla każdego i dla każdego!

Rozumiem przez to, że zwykle są gorące portfele całkowicie darmowy, i może być konfiguracja w ciągu kilku minut. Niezależnie od tego, czy jest to portfel giełdowy, czy programowy, zwykle towarzyszy im jasne i zwięzłe instrukcje, i są bardzo prosty w użyciu.

Z punktu widzenia wygody, jeśli wybierzesz gorący portfel jako swoją opcję na najlepszy portfel Dogecoin w roku, możesz być pewien, że będziesz w stanie uzyskać dostęp do swojego fundusze, sprawdź swoje saldo, i robić wysłać i otrzymać zamówienia za jednym naciśnięciem przycisku! Jest to szczególnie ważne w przypadku mobilnych portfeli Dogecoin – ponieważ wszędzie mamy ze sobą nasze telefony, zawsze będziesz mieć ze sobą DOGE!

Najlepszy portfel Dogecoin: stos Dogecoinów.

Gorące portfele mają jednak kompromis. W skrócie, nigdy nie będą tak bezpieczne, jak przechowywanie zimnej kryptowaluty – tak po prostu jest. Wszystko sprowadza się do „połączenia z Internetem” – przy stałym połączeniu internetowym hakerzy mają wiele okazji do złamania zabezpieczeń gorącego portfela i kradzieży Twoich środków..

Oczywiście w dzisiejszych czasach nie jest to powszechne zjawisko, ale nadal się zdarza. To powiedziawszy jednak, właśnie w tym miejscu pojawiają się zimne portfele.

Cold Wallets – bezpieczeństwo i niezawodność

Zimne portfele to są te opcje przechowywania kryptowalut nie mają stałego połączenia z Internetem – po definicji gorącego portfela prawdopodobnie widziałeś ten nadchodzący.

To prawda – jedyny moment, w którym łączysz swój zimny portfel z Internetem, jest wtedy, gdy chcesz przelać swoje środki, lub kup więcej kryptowalut.

Tabela: Zabezpieczenia Ledger Nano X i Trezor Model T.

Teraz, szukając najlepszego portfela Dogecoin, z pewnością możesz spodziewać się, że zimne portfele będą pojawiać się dość często. Tak jest w rzeczywistości w przypadku większość innych kryptowalut, też – bez względu na to, jaka może być moneta, jeśli obsługuje ją zimny portfel, będzie zalecana.

Widzisz, zimne portfele oferują użytkownikom bezprecedensowe funkcje bezpieczeństwa. Czy tak jest sprzęt urządzenie, portfel papierowy, czy cokolwiek innego, zimne portfele z pewnością zapewnią Ci „najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki”.

A propos…

Najlepszy portfel Dogecoin: sprzętowe urządzenie kryptowalutowe na klawiaturze (Ledger Nano S).

Jedną z głównych rzeczy, które zniechęcają ludzi do korzystania z zimnych portfeli jest cena, z jaką pochodzą te urządzenia. Jeśli chodzi o portfele papierowe, nie musisz się tym martwić, ale jednocześnie są to najbardziej niszowe opcje przechowywania w chłodni, więc nie są one zbyt istotne w tej dyskusji.

Oprócz ceny, jedynym innym powodem, dla którego niektórzy ludzie wolą portfel online Dogecoin od zimnego, jest stroma krzywa uczenia się, która towarzyszy niektórym urządzeniom sprzętowym. Jeśli DOGE jest pierwszą kryptowalutą, którą posiadasz, może być trudno zrozumieć niektóre zawiłości niektórych portfeli sprzętowych. Zdecydowanie nie wszystkie, pamiętajcie!

Mając to na uwadze, w tym momencie powinieneś wiedzieć więcej o portfelach gorących i zimnych oraz o głównych różnicach między nimi. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do dyskusji najlepsze portfele Dogecoin na rynku, i widząc, jak się między sobą porównują!

1. Ledger Nano X – najlepszy portfel na zimno do przechowywania Dogecoin

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Ledger Nano X. Co nam się podobało:

 • + Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • + Bardzo bezpieczne
 • + Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • + Wygodny design

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga Ledger Nano X to jeden z najpopularniejszych zimnych portfeli na rynku. Można wręcz posunąć się do stwierdzenia, że ​​jest to NAJPOPULARNIEJSZY portfel typu cold wall – dotyczy to zarówno Dogecoina, jak i innych kryptowalut..

Jest też kilka aspektów, które temu przypisują.

Na początek, jeśli szukasz najlepszego portfela Dogecoin, prawdopodobnie martwisz się o bezpieczeństwo twoich monet DOGE, prawda? Cóż, jeśli tak jest, to Nano X to doskonały wybór! Oferuje bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa.

Podczas konfigurowania Nano X pojawi się monit utwórz kod PIN które musisz wprowadzać za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do swoich zasobów cyfrowych. Towarzyszy temu 24-wyrazowe ziarno odzyskiwania – jeśli w pewnym momencie zapomnisz swojego kodu PIN, nadal będziesz w stanie odzyskać swoje Dogecoiny za pomocą tego ziarna!

Najlepszy portfel Dogecoin: Ledger Nano X.

Księga główna nie przechowuje kluczy prywatnych – kolejna ważna kwestia, którą warto rozważyć przy wyborze najlepszego portfela dla Dogecoin. Oznacza to, że portfel jest niepolegający na pozbawieniu wolności – twoje monety naprawdę należą do ciebie!

Dogecoin jest również obsługiwany przez Ledger na żywo – interfejs użytkownika Ledger Nano X. To jest bardzo dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika który pomaga zarządzać Twoimi monetami i tokenami, a także wysyłać, odbierać i nawet z łatwością stawiaj niektóre aktywa, zbyt.

Jeśli chodzi o sam portfel, to prawda naprawdę dobrze wykonany, i funkcje wytrzymały, trwała konstrukcja. Chociaż niektórzy ludzie mogą uznać, że jest to trochę za duże jak na ich gust, nie stanowi to problemu, jeśli nie planujesz nosić go ze sobą wszędzie.

Ledger Nano X będzie Cię kosztować około 119 USD, i chodź z bezpłatna wysyłka do większości rejonów świata. Wprawdzie jest to wysoka cena, ale z pewnością reprezentuje jakość, którą otrzymujesz – niewielką cenę za jeden z najlepszych portfeli Dogecoin! Po prostu upewnij się kup Nano X z oficjalnej strony internetowej firmy.

Odwiedź Ledger Nano X

…lub przeczytaj naszą recenzję Ledger Nano X.

2. Trezor Model T – niesamowity dla entuzjastów bezpieczeństwa

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Trezora Model T. Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Interfejs użytkownika z ekranem dotykowym
 • + Łatwe do skonfigurowania
 • + Obsługuje około 1000 zasobów kryptograficznych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nieporęczny projekt
 • Drogie

Odwiedź stronę

Trezor jest jedną z głównych marek portfeli zimnych w świecie kryptowalut. Produkty firmy można znaleźć na bieżąco listy najlepszych portfeli kryptowalut – oczywiście można je również uznać za jedne z najlepszych portfeli Dogecoin!

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Trezor Model T – najnowszy i najlepszy od Trezora.

Portfel ma kilka wyróżniających się aspektów, które z pewnością doceni każdy miłośnik DOGE.

Na początek z pewnością Model T. jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalut, jakie można kupić za pieniądze. Jest wyposażony we wszystkie najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa, i wykorzystuje niektóre praktycznie niezniszczalne mechanizmy obronne. Funkcje tworzenia kopii zapasowych, żądania aktualizacji oprogramowania sprzętowego, kody PIN – możesz to nazwać, Trezor to ma!

Najlepszy portfel Dogecoin: Trezor Model T.

Chociaż może to nie być bezpośrednią korzyścią dla posiadaczy Dogecoin, warto o tym wspomnieć Model T obsługuje bardzo szeroką gamę plików altcoiny i tokeny kryptograficzne, zbyt. Jeśli więc ogólnie jesteś entuzjastą kryptowalut, możesz go znaleźć bardzo wygodny, możliwość przechowywania większości twoich monet w jednym, pojedynczym portfelu.

Rzeczywisty projekt fizyczny Modelu T jest… Cóż, to strzał w dziesiątkę. Nie ma wątpliwości, że portfel jest trwała i dobrze wykonana – to oczywiste. Posiada również funkcje funkcjonalność ekranu dotykowego, co jest bardzo rzadkim widokiem! Jednak chociaż może to być najlepszy portfel Dogecoin, niektórzy użytkownicy twierdzą, że jest zbyt obszerny według własnych, osobistych preferencji.

Pod względem cenowym Trezor Model T jest w rzeczywistości dość drogi. To będzie kosztować około 169 USD, co umieszcza go na liście najdroższych portfeli kryptograficznych, które można kupić za pieniądze! To powiedziawszy, wydaje się, że większość klientów firmy się z tym zgadza stosunek ceny do jakości VS sprawdza się – to wspaniale!

Odwiedź Trezor Model T

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezor Model T.

3. Ledger Nano S – Idealny dla początkujących Dogecoin

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Jak może wiesz, Księga główna to firma zajmująca się portfelami sprzętowymi kryptowalut. Podczas model Nano X. którą oferuje szerokiej publiczności jest najczęstszym pretendentem na listach najlepszych portfeli Dogecoin (ta lista nie jest co prawda wyjątkiem), marka ma też do zaoferowania swoim klientom jeszcze jeden portfel – Ledger Nano S.

Nano S to flagowy portfel sprzętowy firmy Ledger. Często się z tym kłócę, ale naprawdę wierzę, że ten konkretny portfel jest jedna z najlepszych opcji dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z kryptowalutą, i chcą przenieść sprawy na inny poziom. Dogecoin nie jest tutaj wyjątkiem.

Widzisz, Nano S jest idealny portfel sprzętowy dla początkujących. Zawiera mały i dyskretny design – znacznie mniejszy niż w Nano X. To z kolei oznacza, że ​​będziesz w stanie to zrobić nosić go ze sobą, nie ryzykując zbytniego, że ktoś to zauważy i rozpozna. Fakt, że portfel sprzętowy wygląda jak pamięć USB, jest dodatkowym bonusem!

Najlepszy portfel Dogecoin: Ledger Nano S.

Nano S w pełni obsługuje Dogecoin. Będziesz w stanie sklep, wysłać, i odbierz swojego DOGE, brak pytań. Wszystko, co musisz zrobić po zakupie i otrzymaniu Ledger Nano S, to po prostu skonfigurować urządzenie, i zainstaluj aplikację Dogecoin na portfelu. Proces jest stosunkowo szybki i dość prosty do wykonania.

DOGE jest również w pełni obsługiwany przez Ledger Live – interfejs użytkownika portfela sprzętowego, o którym mowa. Będziesz mógł sprawdzić swoje Dogecoiny zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, jak i na urządzeniu mobilnym, bez problemu.

Jedną z najlepszych cech Ledger Nano S jest fakt, że jest on również bardzo przystępny portfel sprzętowy! Kupując od oficjalna witryna firmy (jedyne miejsce, w którym powinieneś go kupować, pamiętaj), będzie cię to kosztować około 59 USD – to niesamowita cena za tak wysokiej jakości produkt!

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

4. Trezor One – wszechstronny, dobrze wykonany portfel sprzętowy

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Trezor Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Bardzo znany portfel kryptowalut
 • + Zawiera ogromną liczbę kryptowalut
 • + Ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Drogie
 • Wcześniej był przedmiotem nieautoryzowanego dostępu

Odwiedź stronę

Trezor One to starsza wersja jednego z wiodących portfeli sprzętowych w branży kryptowalut – Model T. Jak zapewne zauważyłeś, oba modele znalazły się również na naszej liście najlepszych portfeli Dogecoin.

Fakt, że Trezor One jest starszym portfelem i jest dostępna nowa, ulepszona wersja, nie oznacza, że ​​jest przestarzały. Wręcz przeciwnie – model Trezor One nadal ma bardzo specyficzną grupę entuzjastów kryptowalut, do których jest przeznaczony!

Na początek, w pewnym prawdziwym stylu Trezora, możesz spodziewać się tej opcji najlepszego portfela dla Dogecoin bardzo bezpieczny. To ma zaawansowana funkcjonalność kodu PIN który oprócz ograniczone połączenie USB, zapobiega kradzieży monet DOGE keylogger lub inne złośliwe oprogramowanie, które może znajdować się na komputerze.

Najlepszy portfel Dogecoin: Trezor One.

Samo urządzenie jest właściwie dość małe i cienkie, zwłaszcza w porównaniu z nowszą wersją. To powiedziawszy, nadal jest bardzo wytrzymały – wystarczy otworzyć pudełko i trzymać Trezor One w swoich rękach, aby to zrealizować.

Omawiany portfel sprzętowy również jest stale aktualizowane przez różne aktualizacje oprogramowania i funkcje. To tylko pokazuje, że Trezor z pewnością ciężko pracuje, jeśli chodzi o utrzymywanie aktualnego bezpieczeństwa aktywów i zgodnie z nowoczesnymi trendami technologicznymi i kryptograficznymi.

Wreszcie dołączony jest Trezor One bardzo przyzwoita cena, zbyt! Możesz oczekiwać, że portfel będzie Cię kosztował około 59 USD. W porównaniu z modelem T to świetna cena! Tylko pamiętaj, jak zwykle, kupować tylko produkty Trezora z oficjalnej strony internetowej firmy – nigdy nie ufaj zewnętrznym sprzedawcom, ponieważ mogą sprzedać Ci wadliwe urządzenie!

Odwiedź Trezor

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezora

5. KeepKey – Alternatywny portfel sprzętowy Dogecoin

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja KeepKey Co nam się podobało:

 • + Bezpieczny portfel sprzętowy
 • + Łatwy w użyciu
 • + Atrakcyjna cena

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Obsługuje tylko 40 kryptowalut
 • Może być ciężki do noszenia

Odwiedź stronę

KeepKey to, co prawda, dość powszechna nazwa w branży portfeli sprzętowych kryptowalut. Chociaż z pewnością nie jest tak popularny jak, powiedzmy, plik Księga główna lub Trezor urządzenie, KeepKey zdecydowanie nadal ma całkiem solidne miejsce i przypadek użycia!

Tak jest w rzeczywistości, zimny portfel – urządzenie sprzętowe, na którym możesz przechowywać swoje Dogecoiny. Wystarczy rzut oka na tę listę, aby to pokazać DOGE jest dość popularny wśród zimnych portfeli, ogólnie – to jest jednak absolutnie niesamowita rzecz!

A więc – o co chodzi z KeepKey i dlaczego przez niektórych uważany jest za najlepszy portfel Dogecoin?

Cóż, na początek, KeepKey oferuje swoim użytkownikom kilka optymalnych funkcji bezpieczeństwa. Portfel wykorzystuje coś, co jest znane jako generator losowego kodu PIN. Szczerze mówiąc, w pewnych momentach, gdy będziesz próbował uzyskać dostęp do swoich środków, wygeneruje inny kod PIN. To niesamowite narzędzie zapobiegawcze, jeśli chodzi o działania keyloggera i wirusy które mogą być obecne na twoim komputerze.

Najlepszy portfel Dogecoin: KeepKey.

KeepKey również pozwala ustawić frazę odzyskiwania – 24-wyrazowa kombinacja, która pozwoli Ci odzyskać środki w przypadku utraty dostępu do urządzenia lub wystąpienia innej usterki.

Sam portfel jest… Interesujący. Na pewno ma unikalny design, to na pewno! Jednak niektórzy użytkownicy wyrażają sentyment, że urządzenie jest po prostu zbyt obszerny. Prawdę mówiąc, jeśli szukasz najlepszego portfela Dogecoin, możesz docenić coś, co jest nieco bardziej dyskretne.

Z drugiej strony prawdopodobnie nie planujesz nosić ze sobą portfela sprzętowego przez cały czas, więc może to nie stanowić problemu. Cokolwiek by to nie było, jedno jest pewne – KeepKey zdecydowanie ma ciekawy design!

Najlepsze jest jednak to, że tak jest jeden z najbardziej przystępnych cenowo portfeli sprzętowych na rynku! W chwili pisania tej listy najlepszych portfeli Dogecoin KeepKey będzie Cię kosztować około 49 USD. To niesamowita cena, szczególnie w przypadku portfela jako dobrze zrobione jako KeepKey! Każdy, kto szuka najlepszego portfela na Dogecoin, powinien z pewnością sprawdzić dany produkt.

Odwiedź KeepKey

…lub przeczytaj naszą recenzję KeepKey

6. Binance – dla entuzjastycznych traderów Dogecoin

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę

Jeśli w ogóle znasz świat kryptowalut, o którym prawdopodobnie słyszałeś Binance. To jeden z najpopularniejszych platformy wymiany kryptowalut tam!

Tak, dobrze to przeczytałeś – giełda kryptowalut. Jednak jest to giełda, która może również działać jako internetowy portfel Dogecoin. I do tego całkiem niezły!

Trzeba przyznać, że Binance, gorący portfel, jeśli chodzi o przechowywanie DOGE. Trzymałbyś swoje monety na swoim koncie Binance, które po prostu działa jak portfel.

Wielu użytkowników i DOGE hodlers powiem ci, że przechowywanie Dogecoin powinno być takie chwilowy – że zawsze powinieneś zdecydować się na zakup sprzętowy portfel kryptowalut, i jak najszybciej przelać na nią swoje środki. Cóż, to jest całkowicie poprawne – jednak przechowywanie DOGE na Binance ma kilka godnych uwagi korzyści.

Korzyści te będą natychmiast jasne dla posiadaczy DOGE, którzy planują aktywnie handlować swoimi monetami, z nadzieją przynosić korzyści robiąc to. Jeśli sam jesteś traderem (lub chcesz nim zostać), Binance może być po prostu najlepszym portfelem Dogecoin dla Ciebie.

Najlepszy portfel Dogecoin: Bianance.

Portfel wymiany oferuje swoim użytkownikom ogromny wybór różnych par handlowych – te, które odnoszą się do DOGE, są uwzględnione. Nie musisz się martwić, że nie masz takiej szansy sprzedawaj lub wymieniaj swoje Dogecoiny – szczerze mówiąc, Binance oferuje wiele możliwości, aby to zrobić.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się użyć tego konkretnego portfela internetowego Dogecoin, będziesz w stanie to zrobić wykonuj wszystkie swoje transakcje w ciągu kilku sekund. Widzisz, twoje monety tak technicznie znajdować się na giełdzie – jeśli chcesz nimi handlować, nie będziesz musiał wykonywać niektórych procesów transferu z jednego portfela do drugiego lub po prostu do Binance.

Na koniec warto przyznać, że fakt, że Binance jest powszechnie uważany za taki jedna z najlepszych giełd kryptowalut na rynku coś nam mówi bezpieczeństwo wymiany, zbyt. Szczerze mówiąc, tak bardzo bezpieczna i niezawodna platforma – Twój DOGE powinien być bezpieczny!

Jeśli chcesz samemu wypróbować Binance, możesz to sprawdzić tutaj.

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

7. Kraken – bardzo bezpieczna wymiana / portfel Dogecoin

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Kraken Co nam się podobało:

 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Niskie opłaty
 • + Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Odwiedź stronę

Kraken jest przede wszystkim, platforma wymiany kryptowalut. Oznacza to, że możesz handlować i wymieniać różne kryptowaluty na stronie – DOGE nie jest wyjątkiem.

Jednak Kraken może doskonale działać jako internetowy portfel Dogecoin, oprócz tego, że jest giełdą.

Sposób, w jaki to działa, jest dość prosty. Ty masz dwie duże możliwości – jeden, gdy masz już kilka Dogecoinów, a drugi, gdy nadal nie masz żadnego DOGE, ale zdecydowałeś, że chcesz w niego zainwestować.

Jeśli masz już do dyspozycji Dogecoiny, w zależności od tego, gdzie się znajdują, możesz łatwo przenieść je na swoje konto Kraken (zakładając, że je stworzyłeś). Taki sam jak jakakolwiek inna wysokiej klasy giełda kryptowalut, po prostu przejdź do części portfela (przechowywania) na swoim koncie i stamtąd wygeneruj portfel DOGE.

Jeśli jednak nadal nie posiadasz żadnych Dogecoin i szukasz najlepszego portfela Dogecoin, aby rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutą na właściwej stopie, proces będzie jeszcze prostszy. Szczerze mówiąc, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestruj się na Kraken, i wtedy kup trochę Dogecoins – zostaną automatycznie zasilone na Twoje konto Kraken i możesz je stamtąd zabrać!

Najlepszy portfel Dogecoin: Kraken.

Teraz ustaliliśmy, że Kraken jest prosty w użyciu, i że możesz przechowywać swoje Degecoiny na platformie. Jednak nadal musimy przedyskutować pytanie, dlaczego chciałbyś to zrobić, w pierwszej kolejności.

Widzisz, Kraken to jedna, pojedyncza funkcja – bezpieczeństwo. Można go łatwo nazwać jeden z najbezpieczniejszych serwisów wymiany kryptowalut na rynku! Czy to Certyfikaty SSL i potwierdzenia logowania, lub 2FA i usługi chłodnicze, możesz być tego pewien Kraken będzie raczej stanowczo chronił twoje kryptowaluty.

Ta ostatnia część też jest kluczowa! Kraken przechowuje do 95% środków swoich użytkowników na urządzeniach do przechowywania w chłodni – myśleć Księga główna lub Trezor, ale na głównym, korporacyjnym poziomie. To jest absolutnie fantastyczny, ponieważ oznacza to, że żaden haker nie będzie w stanie uzyskać dostępu do Twoich Dogecoinów!

Jeśli interesuje Cię, co ma do zaoferowania Kraken i myślisz, że ta konkretna platforma wymiany kryptowalut może być dla Ciebie najlepszym portfelem Dogecoin, koniecznie sprawdź to tutaj.

Odwiedź Kraken

…lub przeczytaj naszą recenzję Kraken

Wnioski

Jeśli dotarłeś tak daleko, chciałbym podziękować za zapoznanie się ze mną przez listę najlepszych portfeli Dogecoin w bieżącym roku!

Co prawda, jak zapewne sam się przekonasz, lista oferuje mała różnorodnośćzimne portfele zdominować go, a na drugim miejscu znajduje się pamięć DOGE oparta na giełdzie. Ma to jednak sens z kilku powodów.

Po pierwsze, Dogecoin jest dość popularny – ze względu na swoją popularność wiele zimnych portfeli obsługuje monetę bez żadnych problemów. Przyznano, że sprzętowe przechowywanie kryptowalut zawsze będzie „najlepszym rozwiązaniem” bezpieczeństwo jest zaniepokojony, nic więc dziwnego, że obecność zimnego portfela jest tak dominująca na naszej liście powyżej.

Tabela: wady i zalety Ledger Nano X i Trezor Model T.

Mimo to jest też aspekt wygoda do rozważenia. Nie każdy może być długoterminowym inwestorem DOGE, który jest gotowy hodować swoje monety przez wiele lat. Niektórzy ludzie wolą wziąć aktywny szlak handlowy – w takiej sytuacji korzystanie z usług zimnego portfela może być nieco uciążliwe i czasochłonne.

Tutaj, preferowane są gorące portfele. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku portfele Dogecoin oparte na giełdzie – Pozwalają one zarówno na przechowywanie monet w bezpiecznym środowisku (zakładając, że korzystasz z usług najwyższej klasy giełda kryptowalut, to znaczy), a także handlować nimi w dowolnym momencie. Świetny!

W sumie, czy tak będzie Ledger Nano X lub Binance, Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć dla siebie najlepszy portfel Dogecoin. Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie i życzę powodzenia we wszystkich przyszłych przygodach związanych z DOGE. Pozdrawiam i do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me