Jeśli zdecydujesz się na inwestycję w kryptowalutach należy zdawać sobie sprawę z naruszeń bezpieczeństwa, które nadal mają miejsce z powodu portfeli kryptowalut, które nie są zabezpieczone. Tylko w 2019 roku skradziono kryptowaluty o wartości ponad 4 milionów dolarów. Mało tego, w zeszłym roku zagrożone były prywatne informacje tysięcy ludzi. Biorąc pod uwagę te aspekty, zakup najlepszego portfela EOS jest koniecznością.

EOS to 17. najpopularniejsza kryptowaluta o kapitalizacji rynkowej wynoszącej prawie 2,5 miliarda dolarów. Głównym celem stworzenia tej kryptowaluty było umożliwienie programistom tworzenia DApps (zdecentralizowanych aplikacji) w najłatwiejszy sposób.

Uprawnienia kryptowaluty EOS EOSIO który jest platforma blockchain typu open source co pozwala na wykonywanie przejrzystych i szybkich transakcji oraz skalowalność. EOS ma ogromną rzeszę fanów i może być bardzo dobrą długoterminową inwestycją. To powiedziawszy, jeśli chcesz zobaczyć, co przyniesie przyszłość, powinieneś zaopatrzyć się w najbezpieczniejszy portfel EOS.

Po dokładnym zbadaniu przygotowałem listę najlepszych portfeli EOS. Tu są 7 najlepszych portfeli za przechowywanie tej kryptowaluty, o której dowiesz się więcej:

Zanim skupimy się na każdym z tych portfeli, dowiedzmy się, jakie są dostępne opcje.

Najlepszy portfel EOS: jakie są rodzaje portfeli?


Aby wybrać najlepszy portfel EOS do swoich potrzeb i potrzeb, należy najpierw zdawać sobie sprawę z różnych rodzajów portfeli, które można znaleźć na rynku.

Istnieją 4 główne typy:

 • Portfele online
 • Portfele programowe
 • Portfele sprzętowe
 • Portfele papierowe

Każdy z nich ma inne zalety i wady. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Portfele online

Portfele online nazywane są również portfelami internetowymi. Jedną z głównych zalet takich portfeli jest użyteczność. Dostęp do nich jest tak prosty, jak połączenie z Internetem. Tacy dostawcy przechowują Twoje klucze prywatne na swoich serwerach, co oznacza, że ​​również łatwe dokonywanie płatności.

Chociaż użyteczność jest ważna, jest też ważna wada związane z portfelami internetowymi – bezpieczeństwo. Ponieważ tacy dostawcy portfeli kryptograficznych przechowują Twoje klucze prywatne na swoich serwerach, w Internecie Twoje bezpieczeństwo będzie takie skompromitowany na wypadek zhakowania tych serwerów.

Biorąc wszystko pod uwagę, takie portfele EOS są zalecane tylko dla tych, którzy przechowują niewielkie ilości walut cyfrowych.

Portfele programowe

Podobnie jak portfele internetowe, portfele oprogramowania bywają bardzo łatwy w użyciu i nawigacji. W większości przypadków są one całkowicie bezpłatne, wystarczy pobrać plik aplikacja mobilna lub komputerowa. Umożliwiają dostęp do Twoich kryptowalut oraz dokonywanie transakcji w dowolnym miejscu i czasie, o ile masz połączenie z Internetem.

Tabela: Główne cechy portfela Coinbase i Electrum

Jednak takie portfele są również nazywane portfelami „gorącymi”, ponieważ aby z nich korzystać, musisz połączyć się z Internetem. Oni są bardziej podatne na włamania i inne luki w porównaniu z „zimnymi” portfelami.

Portfele sprzętowe

Portfele sprzętowe, znany również jako zimne portfele, są uważane za najbezpieczniejsze portfele EOS. Podczas korzystania z takich portfeli Twoje klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, co oznacza, że ​​nawet jeśli Twoje prywatne informacje są zagrożone, hakerzy nadal nie będą mogli uzyskać dostępu do Twoich kluczy prywatnych.

Niektóre portfele sprzętowe wydają się być drogie, jednak należy o tym myśleć jako o płaceniu za własne bezpieczeństwo. Oni też są nie jest tak łatwy w użyciu jako online lub programowe, ale wszystkie są dostarczane z instrukcjami i zawsze można skontaktować się z obsługą klienta.

Najlepszy portfel EOS: zimny portfel - Ledger.

Nie ma wątpliwości, że portfele sprzętowe są najbardziej polecane jeśli chodzi o przechowywanie kryptowalut. Lepiej jest zapłacić jednorazowo 50 lub 100 USD, niż stracić wszystkie aktywa w przypadku naruszenia prywatności. To powiedziawszy, na liście najlepszych portfeli EOS znajdziesz 4 portfele sprzętowe do wyboru.

Portfele papierowe

Ostatnim i najmniej popularnym są portfele papierowe. Korzystanie z portfeli papierowych bardzo różni się od poprzednich metod przechowywania kryptowalut. Jeśli wybierzesz taki typ portfela, będziesz musiał zapisz swoje klucze prywatne i publiczne na kartce papieru. Będziesz potrzebował swoich kluczy publicznych za każdym razem, gdy dokonujesz transakcji.

Oczywiście to a metoda nietechniczna do przechowywania EOS, ale tak też jest jeden z najbezpieczniejszych. Oczywiście brakuje mu wygody i masz kłopoty, jeśli zgubisz tę kartkę papieru.

Taki typ portfela jest odpowiedni dla tych, którzy uważają EOS za inwestycja długoterminowa. Nie będzie jednak odpowiedni dla zwykłych inwestorów.

Teraz, gdy znasz już różne rodzaje portfeli do przechowywania EOS, czas dowiedzieć się więcej o najlepszych portfelach EOS.

7 najlepszych portfeli EOS

Wybierając najlepszy portfel EOS, są kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę:

 • BEZPIECZEŃSTWO. To najważniejszy aspekt, zawsze powinieneś dowiedzieć się, jak łatwo byłoby ukraść kryptowaluty z portfela.
 • Mobilność. Czy można zgubić portfel? Jeśli tak, jak trudny byłby proces odzyskiwania aktywów? Ponadto w razie potrzeby powinieneś mieć łatwy dostęp do swojego portfela.
 • Użyteczność. Najlepszy portfel EOS powinien być łatwy w użyciu i mieć przejrzysty interfejs. Nawet jeśli chodzi o portfele sprzętowe, istnieją opcje, które są łatwe w nawigacji.
 • Obsługiwane monety. Zawsze jest lepiej, gdy portfel obsługuje dużą liczbę kryptowalut. Dzięki temu masz większe możliwości przy dokonywaniu inwestycji. Oczywiście, ponieważ szukasz najlepszego portfela EOS, najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, czy portfel obsługuje monety EOS.

Każdy portfel ma swoje zalety i dziwactwa, podczas gdy niektóre są łatwe w użyciu, inne zapewniają lepsze zabezpieczenia i bardziej zaawansowane funkcje. Chociaż poniżej przedstawię najbardziej polecane portfele kryptowalut, musisz pomyśleć o czynnikach, które odgrywają dla ciebie główną rolę i na tej podstawie podjąć decyzję.

1. Ledger Nano X – najbezpieczniejszy portfel sprzętowy

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Ledger Nano X. Co nam się podobało:

 • + Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • + Bardzo bezpieczne
 • + Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • + Wygodny design

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Jedną z opcji, na którą natkniesz się, szukając najlepszego portfela EOS, jest Ledger Nano X. Firma Ledger była założona w 2014 roku przez 8 ekspertów którzy mieli wcześniejsze doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości, kryptowalut i cyberbezpieczeństwa. Zebrali się razem z głównym zamiarem stworzenia bezpiecznych rozwiązań dla aplikacji blockchain.

Chociaż Ledger został założony przez zaledwie 8 osób, obecnie pracuje dla niego ponad 130 pracowników. Ich głównym celem jest zapewniają bezpieczeństwo produktów i usług opartych na kryptografii. Dlatego Ledger Nano X nie jest jedynym produktem, jaki oferuje firma. Możesz też wybrać Ledger Nano S a także znaleźć inne akcesoria i aplikacje.

Wracając do najlepszego portfela EOS, skupmy się na tym Ledger Nano X. Jest to najnowszy model firmy, który pozwala bezpiecznie kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty.

Jednym z głównych powodów, dla których Ledger jest uważany za najlepszy portfel EOS, jest bezpieczeństwo. To jest portfel sprzętowy, więc twoje klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, zapewnienie kompletności prywatność i anonimowość.

Najlepszy portfel EOS: zabezpieczenia Ledger Nano X.

Również Ledger Nano X ma Bluetooth Low Energy (BLE), co oznacza, że ​​można go używać bez kabla. Niektórzy z was mogą pomyśleć, że budzi to pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa, jednak powinniście wiedzieć, że tylko dane publiczne są przesyłane przez Bluetooth. Twój Zarodek i klucze prywatne zawsze pozostają w urządzeniu.

Co więcej, ten portfel sprzętowy jest wyposażony Bezpieczny element (SE), które będą chronić w przypadku zhakowania połączenia Bluetooth, prosząc o pozwolenie przed podjęciem jakichkolwiek działań. Ponieważ jest to urządzenie fizyczne, o którym mówimy, z przyjemnością dowiesz się, że Ledger Nano X składa się z Stal nierdzewna który zapewnia silne zabezpieczenie przed uszkodzeniami fizycznymi.

Teraz, jeśli zdecydujesz się używać tego portfela nie tylko dla EOS, ale także innych kryptowalut, powinieneś wiedzieć, że to urządzenie obsługuje ponad 27 monet i ponad 1500 tokenów. To powiedziawszy, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na EOS, czy inne mniej popularne tokeny, najprawdopodobniej będzie to obsługiwane przez Ledger.

Jeśli chodzi o użyteczność i design, Ledger Nano X ma szerszy ekran w porównaniu z poprzednim modelem firmy – Ledger Nano S (znajdziesz go również na naszej liście najlepszych portfeli EOS). Szerszy ekran pozwala zobaczyć więcej informacji jednocześnie i sprawia, że ​​korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze.

Jeśli chcesz podłączyć to urządzenie do komputera, możesz to łatwo zrobić za pomocą pliku Kabel USB-C. Ponadto Ledger oferuje aplikację, która zapewnia jeszcze lepsze wrażenia użytkownika.

Oczywiście to urządzenie może być początkowo trudne w użyciu, jednak jest zawiera wszystkie instrukcje potrzebujesz, a ich obsługa klienta z przyjemnością pomoże i odpowie na wszystkie pytania, gdy zajdzie taka potrzeba.

Jaka jest cena Ledger Nano X.?

Cennik Ledger Nano X to chyba jedyna wada związana z tym portfelem sprzętowym. Obecnie to urządzenie kosztuje 119 USD, możesz jednak natknąć się na specjalne oferty i uzyskać rabaty sięgające nawet 40%. Ponadto kupując pakiet, otrzymujesz lepszy punkt cenowy.

Cena nie powinna Cię przerażać, ponieważ po zakupie Ledger Nano X będziesz mógł go używać do przechowywania EOS przez lata! Do portfela dołączony jest kabel USB, ulotka ułatwiająca rozpoczęcie pracy, 3 arkusze odzyskiwania oraz pasek na brelok do kluczy.

Odwiedź Ledger Nano X

…lub przeczytaj naszą recenzję Ledger Nano X.

2. Trezor Model T – Super Secure & Oferuje wspaniałe funkcje

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Trezora Model T. Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Interfejs użytkownika z ekranem dotykowym
 • + Łatwe do skonfigurowania
 • + Obsługuje około 1000 zasobów kryptograficznych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nieporęczny projekt
 • Drogie

Odwiedź stronę

Kolejnym portfelem sprzętowym uważanym za jedną z lepszych opcji przechowywania EOS jest Trezor Model T. Ponieważ jest to portfel sprzętowy, bezpieczeństwo jest również jednym z głównych powodów, dla których zalecane jest to urządzenie.

Trezor Model T to najnowszy model firmy, z którym pochodzi wiele korzyści. Wcześniej firma wypuściła Trezora One, który jest mniej zaawansowaną wersją Modelu T. Jednak sporo o nim usłyszysz, mówiąc o najlepszych portfelach EOS w tym artykule.

Skoncentrujmy się teraz na Trezorze Model T. To urządzenie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa – wszystkie twoje klucze prywatne są przechowywane w Trezorze i nigdy nie opuszczają urządzenia, dzięki czemu możesz z nich korzystać bez obawy o bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o hasła, wszystkie są zamknięte Menedżer haseł Trezor indywidualnie za pomocą kluczy cyfrowych.

Co więcej, żadne operacje związane z kluczami prywatnymi i publicznymi nie będą wykonywane bez użytkownika uwierzytelnianie za pomocą kodu PIN. Obsługuje również Hasła BIP39, co oznacza, że ​​nigdy nie są zapisywane ani zapamiętywane przez urządzenie. To są główne funkcje bezpieczeństwa, jednak Trezor oferuje o wiele więcej.

Jeśli zgubisz Trezor Model T podczas przechowywania monet EOS, powinieneś wiedzieć, że istnieje łatwy sposób na rozwiązanie tego problemu. Trezor zapewnia super niezawodne funkcje tworzenia kopii zapasowych, więc wszystko, co musisz zrobić, to przywrócić ziarno odzyskiwania, a będziesz mieć z powrotem swój portfel.

Najlepszy portfel EOS: Trezor Model T.

Jeśli chodzi o użyteczność, Trezor ma ekran dotykowy jak również dwa przyciski do nawigacji. Ekran jest ogromnym ulepszeniem w stosunku do poprzedniego modelu – Trezora One (więcej o tym później). To zdecydowanie sprawia, że ​​urządzenie jest łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu.

Niektórzy ludzie mogą martwić się procesami instalacji, jednak nie ma takiej potrzeby. Trezor Model T jest cichy łatwe w konfiguracji. Zawiera również wszystkie instrukcje, jak to zrobić, więc jeśli wykonasz wszystkie kroki, wszystko będzie dobrze.

Kolejnym powodem, dla którego Trezor Model T jest uważany za jeden z najlepszych portfeli na monety EOS, jest to, że obsługuje ponad 1600 monet i żetonów. Nie ma potrzeby mówić, jak znacząca jest ta liczba!

Jaka jest cena Trezora Model T.?

Trezor Model T to najbardziej zaawansowany model oferowany obecnie przez Trezor, więc zachowuje swoją cenę. W tym momencie, Trezor Model T będzie Cię kosztować 169 USD, jednak nie należy zapominać, że można znaleźć kilka kuponów, które oferują wyjątkowe oferty i rabaty, zwłaszcza przy zakupie pakietu.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, który portfel wybierzesz, Trezor Model T, Ledger Nano X czy jakikolwiek inny, zawsze ważne jest, aby kup je na stronach oficjalnych dostawców. Kupowanie takich produktów w Amazon lub innych podobnych witrynach nie jest bezpieczne, ponieważ Twoje bezpieczeństwo może być zagrożone.

Odwiedź Trezor Model T

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezor Model T.

3. Ledger Nano S – dobry stosunek ceny do jakości

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Ledger Nano S to kolejna opcja, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego portfela EOS. To był oryginalny portfel Ledger na kryptowaluty utworzone przed Ledger Nano X – bardziej zaawansowana wersja tego urządzenia, o której już mówiliśmy.

Teraz, Ledger Nano S to idealna opcja dla tych, którzy szukają tańszy portfel sprzętowy to by jeszcze zapewniło solidne zabezpieczenia. Ponownie, ponieważ jest to zimny portfel, bezpieczeństwo jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie go wybierają.

Ledger Nano S umożliwia kupowanie i zabezpieczanie kryptowalut, a także zarządzanie nimi za pomocą jednej aplikacji. Był to pierwszy na rynku certyfikowany portfel kryptowalut. To urządzenie integruje bezpieczny element (SE) uważany za najbardziej zabezpieczony chip na rynku. Jest w stanie ochronić cię przed wyrafinowanymi atakami i może hostuj swoje klucze prywatne w bezpieczny sposób.

To, co jest wyjątkowe w Ledger, to to ich portfele mają niestandardowy system operacyjny (BOLOS), który izoluje aplikacje od siebie i chroni Twoje urządzenie przed złośliwymi atakami. Portfel Ledger jest używany przez ponad milion osób, zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych. To powiedziawszy, zdecydowanie zasługuje na miano jednego z najlepszych portfeli EOS.

Podobnie jak Ledger Nano X, ten model jest wykonane ze stali i innych trwałych materiałów, więc nie powinieneś się martwić o fizyczne uszkodzenia. Ponadto, jeśli zgubisz urządzenie, otrzymasz plik 24-wyrazowa fraza odzyskiwania których będziesz musiał użyć do odzyskania swoich aktywów. Proces jest naprawdę prosty.

Niestety to urządzenie mniej przyjazny dla użytkownika niż omówione wcześniej portfele na tej liście. To dlatego, że jeśli chcesz wysłać swoje monety do kogoś innego z Ledger Nano S, będziesz musiał podłącz go do swojego urządzenia stacjonarnego. Robiąc to, będziesz musiał wprowadź kod PIN za każdym razem. To dobrze, ponieważ zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.

Teraz konfiguracja urządzeń sprzętowych jest zdecydowanie bardziej skomplikowana niż korzystanie z portfeli programowych. Jednak bezpieczeństwo, które otrzymujesz, jest tego warte. Ponieważ Ledger jest połączony z plikiem instrukcja obsługi, będziesz musiał wykonać proste czynności, które będą gotowe za kilka minut!

Jeśli zdecydujesz się przechowywać w tym portfelu nie tylko EOS, ale także inne waluty cyfrowe, nie ma prawie żadnych ograniczeń. Obsługuje księgi ponad 26 monet i ponad 1500 tokenów. To powiedziawszy, będziesz mógł przechowywać nie tylko Bitcoiny, Ethereum czy Litecoiny, ale także mniej znane kryptowaluty, takie jak Ubiq, Hcash i Stratis. Po raz pierwszy słyszę również o tych tokenach.

Jaka jest cena Ledger Nano S.?

Jak już wspomniano, Ledger Nano S to jeden z lepszych portfeli na monety EOS dla tych, którzy szukają niedrogiego portfela sprzętowego.

W tym momencie, Ledger Nano S kosztuje 59 dolarów, jednak będziesz w stanie znaleźć naprawdę wyjątkowe oferty, które jeszcze bardziej zminimalizują tę cenę. Lub możesz pobrać plik pakiet rodzinny trzech i zapłać tylko 139 USD.

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

4. Trezor One – Niedrogi portfel sprzętowy

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Trezor Co nam się podobało:

 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
 • + Bardzo znany portfel kryptowalut
 • + Zawiera ogromną liczbę kryptowalut
 • + Ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Drogie
 • Wcześniej był przedmiotem nieautoryzowanego dostępu

Odwiedź stronę

Trezor One był wydany w 2014 roku przez firmę o nazwie SatoshiLabs. To kolejny portfel, na który z pewnością natkniesz się, szukając najlepszego portfela na monety EOS.

Korzystając z tego portfela kryptowalut, nigdy nie będziesz musiał łączyć się z Internetem, co oznacza, że ​​haker będzie prawie niemożliwy do uzyskania dostępu do twoich funduszy. Trezor One jest Certyfikat CE i RoHS, co oznacza, że ​​spełnia wszystkie standardy niezawodności i jakości.

Jeśli chcesz wysyłać / odbierać monety a nawet sprawdzić saldo za pomocą tego portfela, zawsze będziesz musiał podać kod PIN którą wybierzesz podczas konfigurowania urządzenia. Bez tego nie można autoryzować żadnych działań.

Ponadto podczas konfigurowania urządzenia otrzymasz plik hasło że będziesz musiał je bezpiecznie zapisać i przechowywać. Będzie to potrzebne na wypadek zgubienia urządzenia lub kradzieży. Używając tego hasła, będziesz w stanie to zrobić odzyskaj swoje fundusze na innym urządzeniu Trezor.

Ten portfel obsługuje ponad 1400 kryptowalut, dzięki czemu można go uznać nie tylko za najlepszy portfel EOS, ale także polecany portfel dla wszystkich innych obsługiwanych kryptowalut.

Co to jest cena Trezor One?

Podobnie jak Ledger Nano S., Trezor One będzie cię kosztować tylko 59 USD. Nie trzeba dodawać, że jest to bardzo niewielka kwota do zapłacenia w celu ochrony aktywów i całkowicie się opłaca.

Teraz możesz znaleźć zniżki na Trezor One na specjalne okazje. Ponadto, jeśli zdecydujesz się kupić 3 szt, to będzie kosztować nawet mniej. Jeśli więc masz znajomych, którzy tak jak Ty szukają najlepszego portfela EOS, możesz kupić zestaw 3 sztuk razem!

Odwiedź Trezor

…lub przeczytaj naszą recenzję Trezora

5. Coinbase – niezawodny portfel oprogramowania

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Coinbase Co nam się podobało:

 • + Łatwy w użyciu
 • + Bezpłatna rejestracja i przechowywanie kryptowalut
 • + Przyzwoite opłaty
 • + Obsługuje większość głównych kryptowalut
 • + Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Mała liczba obsługiwanych kryptowalut
 • ZA "hostowany" portfel – utrzymywane jest stałe połączenie z internetem

Odwiedź stronę

Coinbase różni się od wcześniej zalecanych portfeli sprzętowych EOS, ponieważ jest to portfel programowy.

Od Coinbase pierwotnie jest wymianą, możesz jej użyć zakup monet EOS a następnie przechowuj je w Portfel Coinbase. To prawdopodobnie jeden z łatwiejszych sposobów zakupu aparatu EOS i ochrony go razem. Będziesz musiał dostać oddzielne aplikacje Coinbase na wymianę i portfel.

Coinbase może nie być tak bezpieczne, jak wspomniane wcześniej portfele sprzętowe, jednak na pewno jest jeden z bezpieczniejszych portfeli programowych że pochodzą z pomiary bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Obejmuje to uwierzytelnianie dwuskładnikowe, wiele podpisów, prośby o potwierdzenie, a nawet więcej.

Portfel Coinbase ma bardzo przejrzysty interfejs i jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie z systemem Android lub iOS i podać potrzebne informacje. To zdecydowanie dobra opcja dla początkujących!

Jaka jest cena Coinbase?

Ponieważ Coinbase jest portfelem programowym, to prawda nic Cię nie kosztuje aby pobrać aplikację. Pamiętaj, że Coinbase jest kompatybilny zarówno z Ledger, jak i Trezor, więc jeśli zdecydujesz się skorzystać z giełdy kryptowalut Coinbase, nadal możesz przechowywać swoje aktywa w portfelu sprzętowym.

Odwiedź portfel Coinbase

…lub przeczytaj naszą recenzję portfela Coinbase

6. Trust Wallet – czysty interfejs & Doskonałe wrażenia użytkownika

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela Binance Co nam się podobało:

 • + Dobre pomiary bezpieczeństwa
 • + Portfel z wieloma kryptowalutami
 • + Odpowiedni dla początkujących
 • + Dobra reputacja

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Brak uwierzytelniania dwuskładnikowego

Odwiedź stronę

Zaufaj portfelowi to kolejny portfel programowy dla EOS. Ponad 5 milionów ludzi wybrał ten portfel do kupowania, przechowywania i wymiany kryptowalut.

Będąc portfel oprogramowania, Portfel Trust Wallet nie jest tak bezpieczny jak portfele sprzętowe, jednak jest uważany za jedną z bezpieczniejszych opcji. Dzieje się tak, ponieważ Trust Wallet nie wymaga podawania danych osobowych. Również oni nigdy nie uzyskuj dostępu do portfeli użytkowników, I twój klucze prywatne są hostowane lokalnie.

Innym powodem, dla którego jest to jeden z lepszych portfeli EOS użyteczność. Trust Wallet ma rozszerzenie czysty interfejs, jego bardzo łatwy w użyciu i nawigacji. Co więcej, jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które sprawią, że całe doświadczenie będzie o wiele przyjemniejsze.

Zaufaj portfelowi obsługuje ponad 160 cyfrowych walut a nawet więcej jest dodawanych regularnie.

Jaka jest cena portfela Trust?

Możesz pobrać Trust Wallet całkowicie za darmo. Jego dostępne na urządzenia z systemem Android i iOS. To też jest kompatybilny zarówno z portfelami sprzętowymi Trezor, jak i Ledger.

Odwiedź portfel Binance

7. eToro Wallet – świetna użyteczność & Ponad 120 obsługiwanych kryptowalut

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja portfela eToro Co nam się podobało:

 • + Duży wybór kryptowalut
 • + Łatwy w użyciu
 • + Obsługuje wiele języków
 • + Bezpieczne

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Brakuje niektórych kryptowalut
 • Niedostępne na komputerach

Odwiedź stronę

Każdy entuzjasta kryptowalut już o tym słyszał eToro z powodu ich reklam, które są wszędzie. Chociaż wiele osób wybiera eToro ze względu na jego funkcję handlu społecznościowego, zapewnia on również dobry portfel EOS.

Używając Portfel eToro możesz łatwo przechowywać, odbierać i przesyłać kryptowaluty. To wspiera ponad 120 cyfrowych walut a EOS jest zdecydowanie jednym z nich. Istnieje również dostępnych jest ponad 500 par kryptowalut.

Portfel eToro zawiera również silne funkcje bezpieczeństwa, takie jak narzędzia do obsługi wielu podpisów, ochrona DDoS i protokoły normalizacji. Jeśli jednak bezpieczeństwo jest dla Ciebie jednym z najważniejszych czynników, wybierz spośród dostarczonych portfeli sprzętowych zamiast portfela programowego.

Jaka jest cena portfela eToro?

Możesz pobrać eToro w Google Play lub App Store całkowicie za darmo. Bardzo łatwo jest też zarejestrować się i zacząć używać go do różnych celów.

Odwiedź eToro Wallet

Wnioski

Wybór najlepszego portfela EOS nie jest taki prosty, ponieważ musisz wziąć plik pod uwagę różne aspekty: bezpieczeństwo, użyteczność, ceny, mobilność, obsługiwane monety i jeszcze więcej. Chociaż każdy z nich jest ważny, bezpieczeństwo powinno zawsze stawiać na pierwszym miejscu.

Teraz, jeśli szukasz najbezpieczniejszy portfel EOS, powinieneś wybrać sprzęt, w tym Ledger Nano X i Trezor Model T. Te portfele utrzymują Twoje klucze prywatne w trybie offline, więc hakerzy nie będą mogli uzyskać do nich dostępu.

Tabela: Główne cechy Ledger Nano X i Trezor Model T.

Chociaż portfele programowe są mniej lubiane, nie jest tajemnicą, że są bardzo łatwe w użyciu. Mogą być również świetną opcją dla tych, którzy przechowują niewielkie ilości kryptowalut.

Ogólnie to wszystko zależy od twoich osobistych preferencji, jeśli jednak trudno ci podjąć decyzję, możesz rozważyć przechowywanie części swoich kryptowalut w portfelu sprzętowym, a części w portfelu programowym. Zawsze lepiej podziel swoje aktywa ponieważ jeśli jeden magazyn jest zagrożony, zawsze będziesz mieć inny.

Miejmy nadzieję, że ten artykuł był wszystkim, czego się spodziewałeś, a nawet więcej!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji dotyczących inwestycji finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me