Kryptowaluta NEO trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach zyskało wiele uwagi. Słusznie – to jest unikalny i godny uwagi projekt kryptograficzny, z bardzo konkretnymi celami i planami ich osiągnięcia. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowanie w NEO, chociaż będziesz potrzebować najlepszy portfel NEO wcześniej!

Taki sam jak wiele innych kryptowalut i tokenów, NEO ma kilka różnych opcji portfela do wyboru. Jednak w tym samym czasie, w przeciwieństwie do wielu innych podobnych projektów kryptograficznych, NEO znalazł się w dość osobliwej sytuacji – możesz zobaczyć, o co mi chodzi, jeśli spojrzysz na poniższą listę.

A skoro o tym mowa, tak wyglądają najlepsze portfele dla NEO:

Co to jest NEO?

Zanim przejdziemy do szczegółów najlepszych portfeli NEO, jest kilka rzeczy, o których warto wcześniej wspomnieć. Jedną z głównych z tych rzeczy jest krótka i rzeczowa definicja po prostu czym właściwie jest moneta NEO, i dlaczego powinieneś się nim interesować w pierwszej kolejności.

Jeśli masz jakieś wcześniejsze doświadczenie z kryptowalutami, możesz pomyśleć o NEO jako wyjątkowy zwrot akcji Ethereum blockchain i cele ogólne. Na początku ogólna definicja projektu wydaje się dość prosta – to prawda za zdecentralizowane kryptowaluta skupiona wokół inteligentny kontrakt kreacja i wykonanie. NEO to jedno i drugie kierowany przez społeczność, a także projekt przyjazny dla deweloperów.

Co jednak sprawia, że ​​NEO jest wyjątkowe i dlaczego tak wiele osób chce przede wszystkim zainwestować w monetę i znaleźć najlepszy portfel dla NEO?

Najlepszy portfel NEO: projekt oparty na społeczności.

Cóż, w przeciwieństwie do Ethereum, NEO jest zgodny z przepisami. Każda osoba fizyczna, która zawiera transakcje z NEO i korzysta z niej, otrzymuje prawo identyfikator cyfrowy, i tak staje się kryptowaluta projekt przyjazny regulacjom.

Możesz powiedzieć – czy to bezpośrednio nie neguje całej idei decentralizacji? Dobrze, Nie, nie dokładnie.

Widzisz, ponieważ NEO jest zgodny z przepisami, to tworzy kryptowalutę bardzo atrakcyjne dla firm i określonych instytucji finansowych. Następnie krypto staje się szerzej zintegrowany, zwiększając w ten sposób ogólną liczbę inteligentnych kontraktów zbudowanych na danym blockchainie.

Powie Ci to wiele osób, które szukają najlepszego portfela NEO mocno wierzą w projekt, i zobacz to jako przyszłość zdecentralizowane finanse. To prowadzi do kolejnej kwestii, którą musimy poruszyć – powody, dla których ludzie mogą chcieć inwestować w NEO.

Dlaczego ludzie inwestują w NEO?

Zasadniczo powinieneś wiedzieć, że tak jest dwa ważne powody dlaczego ludzie inwestują w NEO i szukają najlepszych portfeli NEO – osobisty zysk finansowy, i generał wiara w projekt.

Najprawdopodobniej sam zaliczasz się do jednej z tych dwóch grup osób.


Pierwsza grupa jest bardzo oczywista i prawdopodobnie reprezentuje największą część osób kupujących NEO. Z kryptowalutami bardzo popularne narzędzie do inwestowania w dzisiejszych czasach (głównie ze względu na to, jak łatwo jest zacząć inwestować w kryptowaluty, niektóre z głównego nurtu, kulturę DeFi itp.), wiele osób ma nadzieję na zysk, inwestując w niektóre wybrane kryptowaluty.

Fakt, że tak jest najbardziej niestabilny rynek na świecie prawdopodobnie też ma z tym coś wspólnego.

Najlepszy portfel NEO: moneta NEO przed wykresem.

NEO nie jest tutaj wyjątkiem. To ma wszystkie elementy niezbędne do odniesienia sukcesu – silny zespół odpowiedzialny za projekt, jasna wizja, unikalne rozwiązanie do tworzenia inteligentnych kontraktów, a nawet wsparcie dla firm. Z pewnością kryptowaluta znalazła się na radarach wielu ludzi!

Drugi powód, dla którego ludzie szukają najlepszych portfeli NEO i starają się inwestować w to krypto, jest jednak nieco bardziej niszowy, jednak tak samo (jeśli nie bardziej) ważny jak pierwszy – chcąc wesprzeć projekt.

Kryptowaluta to tylko tyle Społeczność Za tym jest. Jeśli brakuje mu wsparcia, a ludzie nie chcą go używać, projekt się nie powiedzie – to takie proste.

Z pewnością jest wielu ludzi, którzy chcą, aby NEO odniósł sukces. Główną częścią tego sukcesu jest aspekt użyteczności samego tokena! Jeśli więc planujesz używać NEO do tych celów – witaj w społeczności!

Najlepsze typy portfeli NEO

Więc porozmawiajmy portfele, czy powinniśmy?

Nasza lista najlepszych portfeli NEO będzie zawierać kilka różnych rodzajów portfeli. Prawdopodobnie warto by to przedyskutować główne typy na które możesz się spodziewać, aby upewnić się, że obaj jesteśmy tutaj na tej samej stronie.

Z reguły tak dwa główne typy portfeli kryptowalut na rynku – gorące i zimne. Istnieją oczywiście również mniejsze podtypy, ale pod koniec dnia wszystko sprowadza się do tych dwóch.

Gorące portfele

Gorące portfele to oprogramowanie, aplikacje, pamięć masowa oparta na giełdzie itd. Szczerze mówiąc, każda taka forma aplikacji utrzymuje stałe połączenie z Internetem i pozwala na przechowywanie na nim kryptowalut, co może być uważane za gorący portfel.

Teraz cała sprawa „stałego połączenia z Internetem” jest tutaj godna uwagi – ma jedno i drugie kilka wyraźnych zalet i wad.

Pod względem korzyści, jakie są portfele wyjątkowo wygodny. Umożliwiają one dostęp do środków i dokonywanie transakcji w szybki i prosty sposób – coś, co jest bardzo ważne dla większości osób, które szukają najlepszego portfela NEO.

Zwykle są też gorące portfele całkowicie darmowy, chyba że szukasz aplikacji premium lub oprogramowania do pobrania. Oczywiście jest to główny czynnik do rozważenia – to sprawia, że ​​ten typ portfela znacznie bardziej przystępne i popularne.

Najlepszy portfel NEO: portfel NEO.

Jeśli chodzi o wady, należy wziąć pod uwagę jedną poważną – bezpieczeństwo.

Z pewnością nie próbuję powiedzieć, że wszystkie gorące portfele nie są bezpieczne w użyciu – tak nie jest. Jednak w porównaniu do zimne portfele, gorący magazyn kryptograficzny jest nigdzie nie jest tak skuteczny, pod względem bezpieczeństwa.

Warto jednak wspomnieć, że popularne portfele są najczęściej wybierane przez handlowcy kryptowalut – ludzie, którzy nieustannie przerzucają swoje aktywa na rynku z zamiarem przynosić korzyści robiąc to. Wracamy do czynnika wygody.

Co więcej, gorący portfel może być niesamowity dla osoby, która szuka najlepszego portfela NEO hodl niewielka liczba monet. Ponieważ sprzętowe przechowywanie kryptowalut ma swoją cenę, ostatecznie zależy to od indywidualnych życzeń i potrzeb danej osoby.

Zimne portfele

Zimne portfele są fizycznymi urządzeniami do przechowywania kryptowalut. W trosce o pozostanie w temacie wspomnę, że takie rzeczy jak portfele papierowe też istnieją, ale na tej liście najlepszych portfeli NEO będziemy się skupiać urządzenia sprzętowe.

Tak więc zimny portfel to coś, co podłączasz do komputera, przelewasz środki do / z wymiana, a następnie odłącz go. Innymi słowy, zimny portfel nie utrzymuje stałego połączenia z Internetem – połączenie jest bardzo krótkie i zabezpieczone szeroką gamą funkcji bezpieczeństwa.

Tabela: Główne cechy Ledger Nano X i Nano S

Jak się zapewne domyślasz, sam ten prosty fakt sprawia, że ​​portfele są zimne najbezpieczniejsza opcja przechowywania kryptowalut – Zawiera NEO.

Bez stałego połączenia z Internetem i kluczy prywatnych przechowywanych w portfelu, a nie na serwerze po drugiej stronie świata, złośliwy haker nie będzie w stanie dotrzeć do Twoich zasobów. Jedynym sposobem, w jaki ktoś mógłby „ukraść” monety NEO, które znajdują się w portfelu sprzętowym, jest dosłowna kradzież samego portfela.

Najlepszy portfel NEO: ekosystem NEO.

Przyznając, że w większości przypadków nie będziesz nosić ze sobą zimnego portfela, gdziekolwiek jesteś, prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że szanse na to są niewielkie.

Co powiesz na niedociągnięcia zimnych portfeli? Cóż, prawdę mówiąc, każdy, kto szuka najlepszego portfela NEO, ucieszy się z tego nie ma poważnych niedociągnięć w tego typu portfelach!

Jedyną rzeczą, którą warto tutaj rozważyć, jest to zimne portfele mogą być trochę drogie, w zależności od wybranego produktu. Jeśli jednak cenisz sobie bezpieczeństwo swoich monet NEO, nie powinno to być traktowane jako problem!

Mając to wszystko na uwadze, przejdźmy do listy najlepszych portfeli NEO roku!

1. Ledger Nano X – lider w zakresie portfeli sprzętowych kryptowalut

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Ledger Nano X. Co nam się podobało:

 • + Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • + Bardzo bezpieczne
 • + Obsługuje ponad 1500 kryptowalut
 • + Wygodny design

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

To znaczy, czy można dyskutować najlepsze portfele kryptowalut – bez względu na to, czym może być ta kryptowaluta – nie wspominając o tym Księga główna?

Rzeczywiście – jeśli szukasz najlepszego portfela dla NEO, zdecydowana większość entuzjastów kryptowalut powie Ci, że Ledger to najlepszy wybór. Mianowicie najnowsze i najlepsze w firmie – Ledger Nano X.

Szczerze mówiąc, Nano X jest, niesamowity portfel kryptowalut. Oferuje użytkownikom wszystkie główne funkcje, których można oczekiwać światowej klasy urządzenie do przechowywania w chłodni, a potem trochę.

Na początek Nano X można uznać za najlepszy portfel NEO po prostu ze względu na jakie to bezpieczne. Portfel ma nigdy wcześniej nie został zhakowany, i wykorzystuje wszystkie najlepsze w branży funkcje zabezpieczeń. Czy to niestandardowe kody PIN lub konfiguracja z dwoma chipami, możesz mieć pewność, że Twoje monety NEO będą bezpieczne w Ledger.

Najlepszy portfel NEO: Ledger Nano X.

Urządzenie posiada również tzw Ledger na żywo – za interfejs użytkownika aby pomóc Ci w zarządzaniu i wysyłaniu / odbieraniu różnych zasobów kryptograficznych, które możesz posiadać. Teraz warto o tym wspomnieć Ledger Live nie obsługuje jeszcze NEO – zamiast tego musisz użyć oficjalnego portfela NEO i podłączyć do niego swój Ledger, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

Tak jest w przypadku, gdy jesteś właścicielem (lub planujesz posiadać) inne kryptowaluty które SĄ obsługiwane przez Ledger Live, z przyjemnością usłyszysz, że omawiany interfejs użytkownika jest jeden z najpiękniejszych i najpłynniejszych interfejsów użytkownika na rynku portfeli kryptograficznych.

Na koniec ważne jest, aby to zauważyć Nano X to bardzo dobrze wykonane urządzenie sprzętowe. Zawiera za trwała konstrukcja, ma funkcjonalność dwuprzyciskowa, i działa przez Bluetooth, jak również kabel USB-C. Trzeba przyznać, że portfel również w dotyku wydaje się produktem wysokiej jakości!

Portfel sprzętowy Ledger Nano X będzie Cię kosztował około 119 USD, z Darmowa dostawa do większości obszarów. Chociaż cena jest, co prawda, dość wysoka, należy pamiętać, że będziesz kupować jeden z najlepszych portfeli NEO na rynku – zdecydowanie warte swojej ceny!

Odwiedź Ledger Nano X

…lub przeczytaj naszą recenzję Ledger Nano X.

2. Ledger Nano S – zarówno dla entuzjastów NEO, jak i nowicjuszy w branży

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd portfela księgi Co nam się podobało:

 • + Super bezpieczne
 • + Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymi
 • + Obsługuje ponad 1500 monet i tokenów

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Stosunkowo drogie

Odwiedź stronę

Księga Ledger Nano S to sprzętowy portfel kryptowaluty – innymi słowy, zimny portfel. Jest to jedno z dwóch urządzeń pamięci masowej NEO (i innych urządzeń kryptograficznych) Księga główna oferty – Nano S to starszy model.

Jednak jego starszy wiek nie oznacza, że ​​nie warto go sprawdzać i uważać za jeden z najlepszych dostępnych portfeli NEO. Wręcz przeciwnie – prawdopodobnie to zauważysz Nano S to bardzo popularna funkcja w wielu stworzonych przez użytkowników „Najlepszy portfel dla NEO” listy.

Ja na przykład uważam, że Ledger Nano S jest niesamowity portfel kryptowalut zarówno dla doświadczonych hodowców NEO, jak i nowicjuszy w branży! Pozwólcie, że udowodnię mój punkt widzenia.

Nano S oferuje uchwyty NEO funkcje zabezpieczeń na najwyższym poziomie – Ledger jest znany w branży z zapewniania swoim klientom jednych z najlepszych funkcji bezpieczeństwa! Jest to dodatkowo potwierdzone przez ciągłe aktualizacje oprogramowania układowego które otrzymuje portfel – wszystko, od aktualizacji zabezpieczeń po ulepszenia Ledger Live i nowe dodatki do zasobów.

Najlepszy portfel NEO: Ledger Nano S.

To też druga sprawa – podczas gdy Ledger na żywo (interfejs użytkownika portfeli Ledger) obecnie nie obsługuje NEO, jest całkiem spora szansa, że ​​tak się stanie, w jakimś konkretnym momencie w przyszłości. Wszystko zależy od entuzjazmu okazywanego przez twórców i resztę społeczności NEO!

Model Nano S można też uznać za jeden z najlepszych portfeli NEO po prostu ze względu na fakt jakie to dyskretne. W przeciwieństwie do bardziej masywnego projektu Nano X, przypomina starszą wersję portfela sprzętowego pamięć flash USB. Oznacza to, że będziesz mógł używać Nano S bez obaw, że osoba trzecia o złych zamiarach zauważy i natychmiast rozpozna, czym naprawdę jest..

Zakupiono od oficjalna witryna firmy, Ledger Nano S będzie Cię kosztować około 59 USD + opłaty za wysyłkę. To absolutnie niesamowita cena za produkt tak wysokiej jakości!

Odwiedź Portfel Ledger

…lub przeczytaj naszą recenzję Portfela Ledger

3. Binance – Portfel NEO oparty na giełdzie

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę

Jeśli spędziłeś jakiś czas w świecie kryptowalut, prawdopodobnie dobrze znasz Binance. To nazwa, która pojawia się za każdym razem, gdy ktoś wspomina o kupowaniu lub handlowaniu kryptowalutami.

Widzisz, Binance jest platforma wymiany kryptowalutwśród najpopularniejszych, w tym!

Jednak mówimy o najlepszym NEO portfele tutaj… Więc co Binance ma wspólnego z takim tematem?

Cóż, widzisz, podczas gdy Binance tak osobny portfel mobilny własny (Trust Wallet), w rzeczywistości nawet nie odnosimy się do niego na tej liście. Zamiast tego skupiamy się bezpośrednio na samą platformę handlową Binance.

Binance może faktycznie działać jako portfel wymiany. Jest to rodzaj gorącego portfela, który umożliwia przechowywanie na nim kryptowalut, ale jest to przede wszystkim giełda kryptowalut.

Najlepszy portfel NEO: Binance.

Dlaczego ktoś miałby to robić, możesz zapytać? Prosty – wygoda.

Przechowywanie monet NEO na Binance to bardzo wygodny. To pozwala uzyskaj dostęp do swoich zasobów w podróży, i również handlować nimi w dowolnym momencie. To jest fantastyczne dla inwestorzy jednodniowi, i inne osoby, które stale chcą zarobić na swoich monetach NEO.

Jeśli chodzi o wymiany, Binance to naprawdę jeden z najlepszych portfeli NEO! Platforma jest tak popularna i wpływowa, jak jest szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa do swoich klientów, a także powszechnie cenione przez doświadczonych handlowców ze względu na swoją funkcjonalność i obszerną listę funkcji.

Czy Binance brzmi jak najlepszy portfel dla NEO? Jeśli tak jest, koniecznie sprawdź platformę tutaj.

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

4. Cex.io – niesamowita aplikacja i mnóstwo par handlowych

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja CEX.io Co nam się podobało:

 • + Łatwo to rozgryźć
 • + Różne pary handlowe
 • + Świetne wsparcie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może brakować opcji monet

Odwiedź stronę

Cex.io jest przede wszystkim platforma handlowa kryptowalutami. Oferuje jednak swoim użytkownikom funkcjonalność przechowywania monet, też – tak samo jak wszystkie inne portfele giełdowe na tej liście.

A teraz – co sprawia, że ​​Cex.io jest wyjątkowy?

Cóż, na początek platformę można uznać za jeden z najlepszych portfeli NEO po prostu ze względu na aplikacja, którą obsługuje. Jest to z pewnością jedna z najlepszych aplikacji do wymiany kryptowalut!

Aplikacja Cex.io jest dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem Android i iOS bardzo prosty w użyciu, i wygodny dla każdego typu traderów. Pozwala na zakup niektórych głównych kryptowalut bezpośrednio z ekranu głównego za pomocą Fiat money (karty kredytowe / debetowe, przelewy itp.).

Najlepszy portfel NEO: Cex.io

Co więcej, niesamowitą rzeczą w tej konkretnej aplikacji jest to, że ma wyznaczona sekcja przeznaczona dla doświadczonych handlowców. Oznacza to, że cała aplikacja jest bardzo przyjazny dla użytkownika, ale jest osobna karta, która na to pozwala handlowcy kryptowalut na poziomie zaawansowanym wykorzystać niesamowite funkcje, które pomogą im we wszystkich ich potrzebach handlowych i związanych z wymianą.

Wreszcie Cex.io jest jedną z nielicznych opcji najlepszych portfeli NEO, które pozwalają na „wypłatę” w super prosty sposób. Wszystko, co musisz zrobić, to przekazać trochę KYC kroki, a następnie wybierz najlepszą dla siebie opcję wypłaty fiat (PayPal, karty kredytowe / debetowe itp.).

Krótko mówiąc, Cex.io zdecydowanie oferuje swoim użytkownikom niesamowity portfel wymiany – równie dobrze mógłby to być najlepszy portfel również dla NEO! Jeśli chcesz samodzielnie wypróbować Cex.io, możesz uzyskać dostęp do platformy tutaj.

Odwiedź CEX

…lub przeczytaj naszą recenzję CEX

5. KuCoin – niezawodna platforma z niewielkimi opłatami transakcyjnymi

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja KuCoin Co nam się podobało:

 • + Handel anonimowy
 • + Bezpieczne
 • + Obsługuje różne kryptowaluty

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niski wolumen obrotu

Odwiedź stronę

Wprawdzie, KuCoin to prawdopodobnie jedna z mniej znanych nazwisk na tej liście najlepszych portfeli NEO. Przede wszystkim dlatego, że to nie jest przede wszystkim portfel (jest to giełda kryptowalut), a po drugie dlatego, że nie jest tak popularna jak, powiedzmy, Binance.

Jednak KuCoin nadal ma wiele do zaoferowania większości hodowców NEO.

Portfel giełdowy to niezawodny wybór dla każdego, kto chce trzymaj swoje monety NEO w dobrym stanie. Platforma nie miała żadnych znaczących problemów od samego początku, co jest w rzeczywistości dość rzadkim zjawiskiem – nawet niektóre większe nazwiska na scenie handlu kryptowalutami nie mają doskonałych osiągnięć.

Dodatkowo KuCoin pozwala nie tylko trzymać monety NEO na platformie, ale także handluj nimi, a nawet kupuj więcej, właśnie tam, na samej giełdzie. To jest niesamowite, ponieważ umieszcza KuCoin na liście giełd, które to robią w pełni obsługują NEO – choć wydaje się, że ten projekt kryptograficzny jest przydatny, lista wciąż nie jest aż tak długa.

Najlepszy portfel NEO: KuCoin.

Na koniec warto również zauważyć, że KuCoin ma całkiem niezłe opłaty oferować każdemu, kto chce handlować swoimi monetami NEO na platformie. Szczerze mówiąc, twój opłaty handlowe będą się kołysać około 0,1% – to jest naprawdę niskie! Pomyśl o tym w ten sposób – jeśli kupisz monety NEO o wartości 1000 USD, na wymianie zostaniesz opodatkowany tylko 1 USD!

Podsumowując, KuCoin jest zdecydowanie jedną z ciekawszych opcji najlepszego portfela NEO roku i na pewno warto go sprawdzić zarówno dla początkujących, jak i ekspertów NEO! Jeśli wzbudziłeś zainteresowanie, możesz zajrzeć na stronę tutaj.

Odwiedź Kucoin

…lub przeczytaj naszą recenzję Kucoin

6. BitMart – doskonały portfel wymiany dla początkujących NEO

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja BitMart Exchange Co nam się podobało:

 • + Niskie opłaty za transakcje i wypłaty
 • + Przyjazny dla początkujących
 • + Kup kryptowalutę za pomocą kredytu & karty debetowe, PayPal, przelew bankowy
 • + Bezpieczne, wiele dodatkowych funkcji
 • + Szeroki wybór kryptowalut

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niewiele recenzji użytkowników znaleziono w Internecie

Odwiedź stronę

BitMart, jak nazwa może sugerować, jest giełda kryptowalut. Ma jednak tę cechę, że jest w stanie przechowuj swoje monety NEO, zbyt!

Mówiąc prościej, możesz kup swoje monety na samej platformie, lub przenieść je z innej giełdy lub portfela do BitMart.

Jeśli zdecydujesz się na zakup NEO na BitMart i zatrzymasz go tam, proces będzie tak prosty, jak się pojawi – po tobie zarejestruj się na stronie i przejść wszystkie wymagane testy weryfikacyjne, po prostu kupujesz tyle monet NEO, ile chcesz, a one automatycznie trafią do Twojego portfela BitMart NEO.

Wymiana jest uważana za bezpieczny – w przeszłości nie miał żadnych znaczących problemów związanych z bezpieczeństwem. Co więcej, użytkownicy faktycznie twierdzą, że działa jako naprawdę dobra brama do świata kryptowalut dla początkujących i początkujących entuzjastów NEO!

Najlepszy portfel NEO: BitMart.

Zobaczysz, BitMart jest bardzo prosty w użyciu. Jest to raczej oczywiste, bez względu na to, co chcesz robić na platformie – czy tak będzie handel kryptowalutami, jakąś formę badań rynkowych, lub nawet używając go jako najlepszy portfel NEO dla siebie.

W przeciwieństwie do tego warto jednak wspomnieć, że chociaż początkujący inwestorzy uznają BitMart za dość zachęcający, platforma ma wiele funkcji dla doświadczonych entuzjastów kryptowalut, zbyt! Szczerze mówiąc, każdy powinien być w stanie znaleźć to, czego szuka w BitMart.

Bezpieczne przechowywanie NEO, dostępność pary handlowej fiat-crypto, niskie opłaty – BitMart z pewnością ma wiele różnych rzeczy do zaoferowania przeciętnemu właścicielowi NEO (i handlowcowi!). Jeśli chcesz samemu wypróbować BitMart, możesz zacząć od ich strony głównej, i zabierz to stamtąd.

Odwiedź BitMart

…lub przeczytaj naszą recenzję BitMart

7. Bittrex – super bezpieczny i niezawodny portfel wymiany kryptowalut

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Bittrex Co nam się podobało:

 • + Bardzo bezpieczne
 • + Małe, stałe opłaty
 • + Szybka wymiana
 • + Szeroka gama walut kryptograficznych i fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niektóre skargi użytkowników dotyczące wsparcia
 • Może to być trudne dla nowicjusza w branży

Odwiedź stronę

Bittrex jest jedną z tych platform, na których mógłbym pracować godzinami. Z biegiem lat dorastałem doceniam usługi tej konkretnej giełdy kryptowalut, a także przestrzegać ich bezpieczeństwa (i inne) funkcje w akcji. Weźmy to jednak od góry i omówmy, dlaczego Bittrex może być dla Ciebie najlepszym portfelem NEO.

Dla początkujących, Bittrex umożliwia zakup NEO bezpośrednio z jego wymiany – nie ma problemu. Znajdziesz wiele różnych par handlowych – czy to USDT czy BTC, pozyskiwanie monet NEO na platformie powinno być bardzo prostym i prostym procesem.

To jest bardzo ważny aspekt wspomnieć też – prostota to nazwa gry z Bittrexem. Chociaż giełda może nie mieć wymyślnych funkcji interfejsu lub super eleganckiego i futurystycznego wyglądu, nie można zaprzeczyć, że wszystkie procesy na platformie są bardzo oczywiste i, cóż… Proste!

Najlepszy portfel NEO: Bittrex.

Warto o tym wspomnieć Radzę używać wersji aplikacji mobilnej Bittrex – w porównaniu z wersją internetową giełdy, aplikacja jest znacznie lepsza, zarówno pod względem projektu układu, jak i ogólnie łatwości użytkowania.

Wiele osób tego nie wie, ale Bittrex to właściwie wymiana weteranów – już od jakiegoś czasu, nie miał żadnych większych skandali związanych z bezpieczeństwem, cokolwiek. Wynika to częściowo z faktu, że Bittrex przechowuje większość środków swoich użytkowników (w tym NEO) w urządzeniach chłodniczych.

Innymi słowy, wymiana daje Ci taką szansę przechowuj swoje zasoby kryptograficzne w urządzeniach chłodniczych… Bez konieczności zakupu oddzielnego portfela cold wall! Teraz, oczywiście, sprawy nie są takie proste i z pewnością zawsze poradzisz sobie lepiej z własnym portfelem, ale ogólny nastrój nadal się utrzymuje.

Jeśli Bittrex brzmi jak najlepszy portfel NEO dla Ciebie, możesz sprawdzić tę stronę tutaj.

Odwiedź Bittrex

…lub przeczytaj naszą recenzję Bittrex

Jak wybrać najlepszy portfel NEO dla siebie?

Z listą najlepszych wyborów najlepszych portfeli NEO przed Tobą, ale pozostaje jedno pytanie – jak wybrać tylko jeden, pojedynczy portfel?

Cóż, prawda jest taka nie musisz! Wysłuchaj mnie.

Idealnie byłoby, gdybyś chciał użyć dwa osobne portfele NEO – zimny i gorący. Zimny ​​portfel (zwykle – urządzenie sprzętowe) działałby jako Twoja główna jednostka pamięci NEO, podczas gdy gorący portfel (taki jak portfel giełdowy) byłby używany do wszystkie Twoje potrzeby związane z handlem i wymianą.

Dzięki takiej kombinacji będziesz mógł w pełni uczestniczyć we wszystkich działaniach związanych z kryptowalutami. Większość osób, które decydują się na posiadanie dwóch portfeli, próbuje znaleźć równowagę między tym, ile monet NEO należy przechowywać w którym z nich – niektórzy twierdzą, że przechowywanie około 20% twoich monet na gorącym portfelu jest idealne, podczas gdy inni nawet wolą podzielić to 50/50.

Tabela: Zabezpieczenia Ledger Nano X i Trezor Model T.

mówię – wszystkie te liczby lub bezsensowne. Jego sprawa bardzo zależna od przypadku.

Widzisz, niektórzy ludzie będą wyznawać sposób myślenia „hodowania na całe życie”. W takiej sytuacji warto zachować 95% twoich monet w zimnym portfelu, i mieć te dodatkowe 5% na handel awaryjny.

Inwestorzy jednodniowi będzie odwrotnie – mogą chcieć najlepszego portfela NEO, który by im na to pozwolił wymieniać swoje monety w ruchu, w dowolnym momencie. W takiej sytuacji wartość procentowa zostanie odwrócona.

Chociaż to wszystko jest tylko do przemyślenia, ogólny pomysł jest nadal dość prosty – najlepiej jest skorzystać z usług zarówno gorących, jak i zimnych portfeli w tym samym czasie!

Wnioski

To lista najlepszych portfeli NEO na obecnym rynku!

Wszystkie portfele (i portfele giełdowe) wymienione na powyższej liście są dostarczane z własne korzyści i wady, ale wszystkie z nich wciąż mają jedną wspólną cechę – bez względu na to, którą wybierzesz, możesz się spodziewać jakość na najwyższym poziomie, funkcje, i oczywiście – bezpieczeństwo. Niesamowite!

Mając to na uwadze, dziękuję za przeczytanie listy niektórych najwyżej ocenianych portfeli NEO i mam nadzieję, że była dla Ciebie przydatna! Pamiętaj – najlepiej jest korzystaj z usług zarówno gorących, jak i zimnych portfeli, łączny! Zapewni to, że otrzymasz „to, co najlepsze z obu światów” – najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także możliwość handlu monetami w podróży.

Pamiętaj, aby również sprawdzić nasza lista najlepszych giełd kryptowalut, a także niektóre pliki najlepsze portfele kryptograficzne, ogólny. Pozdrawiam, powodzenia w podróży NEO i do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me