A więc – właśnie przeczytałeś o tym, jak niesamowity jest Ripple, ile ma wspaniałych zalet i jak powinieneś go kupić WŁAŚNIE TEGO NATYCHMIAST. Cóż… Fajnie, ale zwolnij trochę i przemyśl to. Jasne, Ripple jest świetny iw ogóle, ale jeśli nie masz najlepszy portfel Ripple na rynku, to gdzie zamierzasz przechowywać swój Ripple?

Cóż, powiem ci – dziś jest twój szczęśliwy dzień! W tym samouczku opowiem Ci wszystko o najlepszych dostępnych portfelach Ripple. Porozmawiamy o Ripple w ogóle (dlaczego to jest tak fajne, jak jest), a następnie przejdź do przewodnika po portfelu. Gorące portfele, zimne portfele (takie jak Ledger i Trezor) – zajmiemy się tym wszystkim.

Ripple (XRP)

Po pierwsze – wyjaśnijmy coś prostego. Ponieważ przyjechałeś tu po Ripple portfel, Zakładam, że masz na myśli kryptowalutę. Cóż, nie wiem, czy o tym wiedziałeś, ale Marszczyć to nazwa firmy, która stworzyła monetę, a nie sama moneta. Nazywa się rzeczywista kryptowaluta XRP. Jednak z biegiem czasu ludzie po prostu przyzwyczaili się do nazywania krypto-monety Ripple. I to wszystko w porządku – aby uniknąć nieporozumień, będę również odnosił się do monety jako „Ripple” (chyba że zaznaczono inaczej).

Więc czym jest Ripple? Cóż, mówiąc prościej, Ripple (XRP) jest scentralizowana kryptowaluta stworzona jako środek do szybszych transferów pieniędzy.

Najlepszy portfel Ripple: Strona główna Ripple.


Zauważ, że słowem kluczowym w tym opisie jest scentralizowane. Jest to jedna z głównych unikalnych cech monety XRP.

Większość kryptowalut, które są obecnie obecne na rynku (zwłaszcza te bardziej popularne, znane) to zdecentralizowane. Oznacza to, że ich kod to dostępne dla każdego – jeśli chcesz uczestniczyć w niektórych działaniach związanych z rozwojem kryptowaluty i jej łańcucha blokowego, możesz to zrobić.

Z drugiej strony, scentralizowane monety takie jak Ripple nie mają tej funkcji. Scentralizowana moneta należy do jednego podmiotu (dewelopera, zespołu lub firmy) i nikt inny nie może wtrącić się, jeśli chodzi o wsparcie monet.

To jest całkiem niezłe kontrowersyjny temat w społeczności kryptowalut. Z jednej strony oznacza to, że kryptowaluty takie jak Ripple (to znaczy te scentralizowane) są bardziej stabilne i rzadziej generują nieoczekiwane i niechciane niespodzianki, jeśli chodzi o awarie sieci, wahania cen i tak dalej. Jeśli potencjalny inwestor jest zainteresowany tylko osiągnięciem zysku, staje się to świetną cechą.

Tabela: Główne cechy Ledger Nano S i Trezor One

Z drugiej strony jednak społeczność zagorzałych kryptowalut, która jest mniej zainteresowana osiąganiem zysków, a bardziej interesuje się koncepcja krypto sama nienawidzi Ripple.

Ripple jest postrzegane jako próba infiltracji społeczności przez większych, scentralizowanych i sprzymierzonych z rządem graczy. Fakt, że Ripple jest kochany i akceptowany przez dużą część banków na całym świecie (większość z nich ma siedzibę w Azji Wschodniej), jest postrzegany jako wielkie nie-nie, a nie coś pozytywnego.

Widzisz, plik oryginalne cele kryptowalut (zgodnie z propozycją w białej księdze Bitcoin) skupiały się na prywatności, decentralizacji i wolności transakcji. Scentralizowane monety, takie jak Ripple, są postrzegane jako krok wstecz od tych celów.

Najlepszy portfel Ripple

Ripple (XRP) to plik obszerny temat dyskusji w różnych kręgach osób zainteresowanych kryptowalutami i sieciami wspierającymi. Jest jednak jedna cecha Ripple, która jest uważana za główną przyczynę atrakcyjności Ripple. I ta funkcja jest prędkość.

Szybszy niż..?

Nie trzeba dodawać, że Bitcoin ma prawdopodobnie najbardziej lojalnych fanów ze wszystkich kryptowalut, które obecnie istnieją. Ale nawet najbardziej oddani fani przyznają, że są problemy z monetą, które wciąż nie zostały rozwiązane.

Prawdopodobnie za największy z tych problemów uważa się prędkość. Z ogromną liczbą ludzi wpadających do kopalnia bitcoinów każdego dnia sieć kryptowalut jest coraz bardziej obciążona. To z kolei prowadzi do wolniejsze stawki transakcji – szybkie transakcje nie są czymś, z czego Bitcoin był znany.

Wiele altcoiny spróbuj rozwiązać ten problem, wprowadzając sieci obsługujące transakcje z podwójną lub potrójną szybkością niż Bitcoin. Prawdopodobnie już to zgadłeś, ale jednym z najbardziej znanych z tych altcoinów jest Ripple (XRP).

Ripple dąży do tego zrewolucjonizować prędkość w którym przeprowadzana jest transakcja między dwiema stronami. Czyni to stosując formuły kryptowalut i łącząc je z własną, unikalną siecią. Teraz weź to i dodaj centralizację do równania – to, co otrzymujesz, jest powodem, dla którego tak wiele banków kocha i akceptuje Ripple w swoich systemach.

Najlepszy portfel Ripple

Teraz, gdy oboje jesteśmy na tej samej stronie, możemy przejść do aktualnego samouczka „Najlepszy portfel Ripple”. Sposób, w jaki zamierzam to zrobić, jest taki, że opowiem o tym najlepszy portfel dla Ripple (lub więcej opcji niż jedna!) zarówno w dziale gorących, jak i zimnych portfeli kryptowalut.

Gorące portfele

Jeśli nie znasz tego terminu, gorący portfel kryptowalut to taki portfel jest stale połączony z Internetem (online, oprogramowanie itp.). Oczywiście ten typ portfela ma swoje wady i zalety, ale zostawmy to na inny samouczek. Wystarczy wiedzieć, że ten typ portfela na monety Ripple jest najpopularniejszy – głównie dlatego, że jest prawie darmowy.

Teraz możesz pomyśleć – co on ma na myśli – prawie..?

Tabela: Główne cechy portfela Coinbase i portfela Binance

Widzisz, gorące portfele kryptowalut są zwykle całkowicie bezpłatnie (przynajmniej jeśli chodzi o same portfele). Jednak Ripple jest tym jedynym wyjątkiem. Za każdy utworzony portfel XRP będziesz musiał zapłacić 20 XRP, aby aktywować adres. Zwróć uwagę, że dotyczy to zarówno portfeli gorących, jak i zimnych. Dlatego prawdopodobnie będziesz chciał mieć tylko jeden, pojedynczy i główny portfel na monety Ripple – w przeciwnym razie może to być dość kosztowne.

Skoro już to usunęliśmy, przejdźmy dalej i porozmawiajmy o tym gorące portfele dla Ripple. Opowiem ci o kilku najpopularniejszych opcjach, które będziesz mieć, myśląc o gorących portfelach na swoje monety XRP.

Monety

Bardzo znana platforma handlowa kryptowalutami, Monety oferują swoim użytkownikom możliwość przechowywania różnych kryptowalut w portfelu online. Ripple nie jest wyjątkiem.

Najlepszy portfel Ripple: strona główna Coinpayments.

Opłata za monetyzację a opłata ryczałtowa w wysokości 0,5% za transakcje dokonywane z portfela. Oznacza to, że za każdym razem, gdy kupujesz lub sprzedajesz coś za pomocą Ripple, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 0,5% od kwoty Ripple w transakcji. Uważa się, że tak jest jedna z najlepszych ofert na obecnym rynku handlu kryptowalutami. Oczywiście wpłaty i wypłaty są całkowicie bezpłatne.

Kolejną świetną cechą oferowaną przez Coinpayments jest to, że ich portfel to jeden na wiele monet. Oznacza to, że możesz tam przechowywać znacznie więcej kryptowalut – nie tylko Ripple. Może to być świetne, jeśli chcesz zdywersyfikować swoje zasoby lub po prostu mieć kopie zapasowe dla Ripple. Nie mają jednak portfela komputerowego Ripple.

Nie wahaj się wypróbować Coinpayments, jeśli szukasz najlepszego portfela Ripple – ta firma ma godna zaufania reputacja i jest uważany za jednego z najlepszych, jeśli chodzi o platformy handlu kryptowalutami i gorące portfele.

Toast

Prawdopodobnie nie mogłeś znaleźć przewodnika po „najlepszym portfelu Ripple”, który nie miałby rozszerzenia Portfel tostowy jako wpis w pewnym momencie przewodnika. I nie bez powodu.

Toast to ekskluzywny portfel zaprojektowany specjalnie dla Ripple. Jest bardzo łatwy w użyciu, ma otwarty kod źródłowy i jest obecnie dostępny jako plik mobilny (Android i iOS), online i „Portfel biurkowy Ripple” wersja (Windows, Mac, Linux).

Jedną z najlepszych funkcji portfela Toast (poza tym, że został zaprojektowany specjalnie jako portfel XRP) jest to, że podkreśla bezpieczeństwo jako priorytet numer jeden. Toast ma funkcję tworzenia kopii zapasowych, opcję odzyskiwania i pozwala użytkownikom ustawić określone, kryptograficzne kody PIN dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Toast jako ekskluzywny portfel XRP pozwala łatwo zakwestionować tytuł „najlepszego portfela dla Ripple”. Powinieneś zachować to jako opcję i koniecznie go wypróbować!

Zimne portfele

Jak zapewne już się domyślasz, portfele przechowujące zimne kryptowaluty to te, które nie wymagają połączenia z Internetem funkcjonować lub po prostu pracować. To sprawia, że ​​są świetnymi pretendentami do tytułu „najlepszego portfela Ripple”.

Najlepszy portfel Ripple

Zimne portfele nie są tak popularne jak te gorące. I nie jest to również rzecz wyłącznie dla Ripple – ten trend jest widoczny w całym świecie kryptowalut. Nie myśl jednak, że oznacza to, że są złe lub wadliwe. Problem z ich popularnością polega na znacznie prostszym rozumowaniu.

Zwykle są zimne portfele dość drogi. Przyzwoity portfel na zimno można zabrać wszędzie od 70 $ do 150 $. Porównując to z gorącymi portfelami (które zwykle są całkowicie darmowe), staje się jasne, dlaczego ludzie często wybierają te drugie.

Jednak zimne portfele są postrzegane jako bardziej bezpieczna i niezawodna opcja. Posiadając taki, nie musisz martwić się o włamania, oszustwa czy awarie systemu. Obecnie najbardziej polecanymi portfelami typu cold wall są Ledger i Trezor. Jeśli przechowujesz ogromne ilości monet, zdecydowanie powinieneś je rozważyć.

To powiedziawszy, jeśli chodzi o temat „najlepszego portfela Ripple”, jest taki, który bije konkurencję daleko.

Ledger Nano S

Nawet jeśli Księga główna dopiero niedawno wprowadzony Ripple (XRP) jako opcja, jeśli chodzi o przechowywanie monet, został automatycznie umieszczony na szczycie listy „najlepszy portfel Ripple – zimna edycja”.

Już bardzo dobrze znany w innych społecznościach kryptowalutowych, Ledger Nano S to sprzętowe urządzenie do przechowywania kryptowalut, które wielokrotnie udowadniało swoją wartość. Głównym powodem sukcesu tego zimnego portfela jest jego bezpieczeństwo.

Przede wszystkim to zimny portfel. To automatycznie zapewnia większe bezpieczeństwo i niezawodność w porównaniu z jego gorącymi odpowiednikami.

Ponadto Ledger oferuje Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, na indywidualny PIN i a opcja odzyskiwania. Jednak głównym powodem, dla którego stale powołujemy się na bezpieczeństwo, jest to, że samo urządzenie nie przechowuje monet Ripple na słowo. Raczej to śledzi Twoje oszczędności w rzeczywistości blockchain i wyświetla je jednym kliknięciem przycisku.

Najlepszy portfel Ripple

To kolejna świetna opcja, którą oferuje Ledger. To ma mały, wbudowany ekran którego możesz użyć, aby zobaczyć zarówno swoje oszczędności, jak i transakcje, które dokonujesz za pośrednictwem Ripple.

Jeśli szukasz najlepszy portfel Ripple, i nie unikają wydawania pieniędzy na zakup zimnego portfela Księga główna jest obecnie uważany za najlepszą opcję dostępną na rynku. Koniecznie sprawdź to!

Dlaczego nie zrób to sam?

Jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, ale nadal interesują Cię zimne portfele, również dla Ciebie jest opcja – stworzenie własnego Portfel papierowy Ripple.

Chociaż jest to plik mniej znany i niezbyt często używana metoda przechowywania Ripple, to świetna i bezpieczna opcja. Portfel papierowy Ripple to wciąż „zimny portfel” – jest po prostu inny w swoim rodzaju. Podobnie jak Ledger jest portfelem sprzętowym, tak jest to papierowy portfel.

Teraz jedyne problemy, które możesz napotkać z portfelem papierowym Ripple, dotyczą tego, że pod koniec dnia jest to nadal papier. Będziesz musiał chronić go przed zamoczeniem, spaleniem, zabrudzeniem i tak dalej. Jeśli jednak masz bezpieczne miejsce do przechowywania, te rzeczy nie powinny stanowić problemu.

Inne niż wyżej wymienione „problemy”, portfele papierowe działają tak samo jak portfele sprzętowe jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Są też bardzo łatwe do ukrycia – mała notatka jest znacznie bardziej dyskretna niż urządzenie sprzętowe.

Jedno spojrzenie online pokaże Ci wiele różnych sposobów tworzenia portfela papierowego Ripple. To krótki i łatwy proces – nie powinieneś mieć żadnych trudności. Jeśli więc szukasz najlepszego portfela dla Ripple, rozważ portfele papierowe jako taką możliwość.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Wnioski

Wiele osób w Internecie szuka najlepszego portfela Ripple. Często trudno jest udzielić jednej, solidnej odpowiedzi na pytanie „jaki jest najlepszy dostępny portfel Ripple?”. Jest ku temu wiele powodów.

Nie wszyscy są gotowi wydać pieniądze na przechowywanie Ripple w zimnym portfelu, jednak opcje takie jak Ledger Nano S i Trezor są całkowicie tego warte. Jasne, portfele papierowe stają się tutaj świetną alternatywą, ale niektórym ludziom nie podoba się to, że ich wrażliwe kody są wyświetlane na obiekcie fizycznym.

Tabela: Informacje o cenach Ledger Nano S i Trezor One

Gorące portfele są znacznie bardziej przystępne, ale o wiele mniej bezpieczne. Nawet portfele stacjonarne Ripple są trudne, jeśli chodzi o dostępność i połączenie internetowe. Ostatecznie wszystko staje się preferencyjne.

Doszliśmy do końca „Najlepszy portfel Ripple” instruktaż. Mam nadzieję, że podane przeze mnie informacje były dla Ciebie przydatne i że wykorzystasz swoją nową wiedzę, aby znaleźć dla siebie najlepszy możliwy portfel!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me