Witam i zapraszam do tego przewodnika wybór najlepszego procesora graficznego do wydobywania. W tym przewodniku będę się przyglądał sześć najlepszych jednostek w sklepie. Porównam GPU i ostatecznie daje narzędzia do wyboru najlepszego procesora graficznego do wydobywania.

Tam jest dużo różnych procesorów graficznych dostępnych obecnie na rynku. Niektóre są stworzone specjalnie do renderowania wideo, inne są przeznaczone do gier. Ten przewodnik nie jest jednak o tym wszystkim. Chodzi wyłącznie o znajdowanie najlepszy procesor graficzny do kopania!

Podczas przewodnika zacznę od pliku krótkie wprowadzenie czym właściwie jest kopanie kryptowalut. Następnie przyjrzymy się sześciu czołowym procesorom graficznym na rynku. Następnie dołączyłem poręczny plik Wykres porównawczy GPU. Powinno to pomóc w szybkim zapoznaniu się ze specyfikacjami każdego GPU i ustaleniu, który jest najlepszy dla górniczych GPU dla Twoich osobistych potrzeb.

Po wydobyciu monet powinieneś je trzymać bezpieczne portfele kryptowalutowe. Niektóre z bardziej zalecanych opcji obejmują Ledger Nano X, i Trezor Model T.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się na łatwiejszy sposób na zdobycie kryptowalut, wybierz niezawodne giełdy kryptowalut, takie jak Coinbase i Binance.

Zaczynajmy!

Główna idea wydobywania kryptowalut

Zanim zaczniemy porównywać Procesory graficzne do wydobywania, powinniśmy zacząć od Krótkie wyjaśnienie tego, co właściwie mamy na myśli, mówiąc o kopaniu kryptowalut. Wydobywanie to proces weryfikacja transakcji w sieci kryptowalut. Aby zrobić to w sposób wystarczająco bezpieczny, aby sieć kryptograficzna obsługiwała miliardy dolarów wartości, komputery muszą próbować odgadnąć ciąg znaków – znany również jako hash.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Ten „dowód pracy”, jak to się nazywa, jest jedną z najważniejszych cech kryptowaluty. Zasadniczo chroni sieć przeciwko osobom tworzącym dodatkowe Bitcoin, Eter, Dziarskość, lub jakąkolwiek walutę, o której mowa.

Najlepszy procesor graficzny do wydobywania: GPU do wydobywania.

Wydobywanie kryptowalut można wykonać za pomocą różnych plików różne typy systemów komputerowych. Najbardziej podstawowy to procesor. procesor oznacza jednostka centralna. Byli dobrzy w wydobywaniu krypt kilka lat temu, kiedy konkurencja w górnictwie nie była tak wielka.

Jednak obecnie preferowany jest procesor graficzny wydobywanie wielu różnych kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ GPU może co sekundę o wiele więcej odgadnąć prawidłowego ciągu znaków. Liczba zgadnięć, jakie maszyna może wykonać, jest określana jako szybkość mieszania. Dlatego najlepszy procesor graficzny do wydobywania będzie miał wysoką szybkość mieszania!

GPU oznacza przetwarzanie grafiki jednostka i są niezbędnym sprzętem dla każdego, kto wykonuje ciężkie prace renderujące (takie, które są używane do produkcji wideo) lub do grania w najnowocześniejsze gry wideo.


Od czasu popularności kryptowalut eksplodował w 2017 roku, był ogromny niedobór procesorów graficznych. Stało się tak, ponieważ tak wielu ludzi kupowało je, aby wydobywać kryptowaluty. Udziały w firmach produkujących GPU, takich jak NVIDIA i AMD również gwałtownie wzrosła!

Najlepsza karta graficzna dla górnictwa

Przedstawienia na uboczu, możemy wreszcie przejść do głównego tematu tego przewodnika – znalezienia najlepszego procesora graficznego do wydobycia!

Przeszukałem sieć, aby przedstawić krótką listę absolutów najlepsze elementy sprzętu na rynku. Jednak zdobycie niektórych z nich może być trudne. Nadal są bardzo poszukiwane.

Najlepsza of the Bunch – NVIDIA GeForce GTX 1070

Pierwszym na naszej liście najlepszych górniczych procesorów graficznych jest NVIDIA GeForce GTX1070. 1070 to wspaniała karta graficzna do gier wideo. To także doskonały wybór dla kryptowaluta górnictwo.

NVIDIA GeForce GTX1070 ma więcej niż hojny szybkość mieszania 30 mh / s. Nie pobiera też dużo energii. Po prostu 150W na jednostkę, to jedna z tańszych kart do uruchomienia. To znaczy że Elektryczność nie powinien pochłaniać zbyt dużo zysków z wydobycia.

Jedną z wad GTX1070 jest to, że tak jest jedna z droższych jednostek na naszej liście. Cena detaliczna wynosi od 600 do 1000 USD, w zależności od tego, gdzie ją kupisz, a także od aktualnej podaży i popytu na nie.

Wszystko to powiedziawszy, to prawdopodobnie najlepszy procesor graficzny do kopania. Jeśli więc uda ci się go znaleźć za mniej niż 600 $, zdecydowanie powinieneś go zdobyć.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Najlepsze w budżecieAMD Radeon RX580

Następny w naszym przeglądzie najlepszych procesorów graficznych do wydobywania jest plik AMD Radeon RX580. Podobnie jak NVIDIA, AMD to kolejna absolutna marka w branży produkcji kart graficznych. Możesz mieć pewność, że otrzymujesz plik wysokiej jakości sprzęt od firmy.

Najlepszy procesor graficzny do górnictwa - AMD Radeon RX580

RX580 ma znacznie bardziej przystępną cenę niż NVIDIA GeForce GTX 1070. Tylko zamiast tego około 350 USD dwukrotnie więcej niż w przypadku 1070. Jest to szczególnie imponujące, biorąc pod uwagę, że po kilku zmianach chip będzie działał z rozszerzeniem szybkość mieszania 29 mh / s. Tak ogólnie to nieźle!

Co więcej, jeśli biegasz wiele platform wydobywczych do Twojej operacji, możesz zrobić dodatkowe oszczędności na wyciągnięciu całego utworzonego gorącego powietrza. Dzieje się tak, ponieważ RX580 działa w formacie wyjątkowo niska temperatura zbyt!

Jednak istnieje kilka wad do tego cudownego zestawu. Niestety, będąc najlepszym wyborem dla hobbystów lub osób z ograniczonym budżetem, często jest całkowicie wyprzedany. Ma też trochę większy pobór mocy niż 1070, chociaż przy zaledwie 185 W to bynajmniej nie najwięcej jednostka energochłonna Popatrzę na dzisiaj.

Najlepszy procesor graficzny dla Mining Radeon 680

Najlepsze dla osób z drogim prądem – Nvidia GeForce GTX 1060

Następnie mamy młodszą siostrę 1070, NVIDIA GeForce GTX1060. Podobnie jak Radeon RX580, 1060 jest znacznie taniej niż nasz pierwszy wpis w tym podsumowaniu. Wchodzi o godz około 300 USD.

Znowu to sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla tych, którzy chcą mieć niedrogie jednostka do generować dochód pasywny wydobywanie krypt. W żadnym wypadku nie jest to najlepszy procesor graficzny do wydobycia na naszej liście, jednak jest to bardzo popularna jednostka.

Oczywiście, będąc tak solidną jednostką, która ma tak dobrą cenę, często może być całkowicie wyprzedana. Jeśli jednak masz szczęście, że dostaniesz w swoje ręce 1060, okaże się, że ta karta graficzna jest dobrze nadaje się do wydobywania GPU. To także świetna karta graficzna do gier (na wypadek, gdybyś zmęczył się dosłownie drukowaniem pieniędzy!)

Szczególnie polecam 1060 tym użytkownikom, którzy mieszkają gdzieś tam, gdzie prąd jest drogi. To dlatego, że to pobiera tylko 120 W. – co czyni go najmniej energochłonną jednostką w naszym zestawieniu.

Najlepszy procesor graficzny dla górnictwa - Nvidia GeForce Gtx 1060

Najlepiej nadaje się do dużych operacji górniczych w zimnym klimacie dzięki taniej mocy – AMD Radeon RX Vega 56

Jeśli gdzieś mieszkasz gdzie energia jest tania (lub jeszcze lepiej, za darmo), a następnie AMD Radeon RX Vega 56 jest bestią z jednostki. W rzeczywistości działa szybciej niż NVIDIA GeForce GTX 1070!

Od tego czasu czerpie tyle mocy, naprawdę nie chcesz prowadzić takiej działalności gdzieś, gdzie energia jest droga. Jeśli jednak masz obniżoną cenę energii elektrycznej i mieszkasz w zimnym miejscu, to świetny procesor graficzny. Biegnie bardzo gorąco, być może najgorętszy na naszej liście. Z tego powodu chłodny klimat pozwoli zaoszczędzić pieniądze na jednostkach wydobywczych.

Alternatywnie możesz do tego podejść problem z ciepłem w inny sposób, jak to zrobili niektórzy górnicy w Europie Wschodniej. Pojawiły się doniesienia, że ​​jeden górnik wykorzystał nadwyżkę energii do ogrzewać jego szklarnię zimą. Inny górnik na Syberii faktycznie ogrzał swój dom ciepłem wydobywanym z jego kopalni!

Najlepszy procesor graficzny do wydobywania: GPU do wydobywania.

Inną potencjalną wadą AMD Radeon RX Vega 56 jest karta Koszt zakupu na pierwszym miejscu. Tylko jedna z tych jednostek GPU może Cię cofnąć około 500 USD. To sprawia, że ​​jednostka jest odpowiednia dla tych, którzy mają duży kapitał do zainwestowania w duży projekt.

Ponownie, plik RX Vega 56 to kolejny procesor graficzny, który może okazać się trudny do pozyskania. Szczerze mówiąc, tak jest w przypadku każdego procesora graficznego, który jest dobry do wydobywania kryptowalut w dzisiejszych czasach!

Najlepiej, jeśli pieniądze nie są przedmiotem – NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti

Jedną z najdroższych jednostek na naszej liście jest bestia, która jest NVIDIA GeForce GTX1080 Ti. Ten kawałek sprzętu będzie cię kosztował około 860 USD na GPU. Cena prawie trzykrotnie wyższa od naszych tańszych produktów, więc jest oczywiste, że ta opcja nie jest przeznaczona dla górników-amatorów.

Jak można się spodziewać po tak drogim GPU, GeForce GTX1080 Ti to niezwykle mocna jednostka. Oferuje prawie niewiarygodne szybkość mieszania 32,2 mh / s z kilkoma modyfikacjami i poprawkami. Ta wydajność ma jednak swoją cenę. Jest to również najbardziej energochłonna maszyna na naszej liście. GTX1080 Ti pochłonie 250W energii elektrycznej. Oznacza to, że pobiera ponad dwukrotnie więcej mocy niż GTX 1060.

Oczywiście 1080 Ti to także fantastyczna karta graficzna do gier a także górniczy GPU. W rzeczywistości wcześniej nazywano ją najlepszą kartą graficzną na naszej planecie.

Nic dziwnego, że jednostka na tym cierpi ilość mocy musi rysować ze ściany. Wpłynie to na zwrot z inwestycji i jest ważną rzeczą, o której należy pomyśleć przy wyborze najlepszej karty graficznej do wydobywania. Podobnie jak Vega 56, 1080 Ti jest lepiej nadaje się do poważnych zastosowań w miejscach, gdzie koszt energii elektrycznej jest niski i panuje chłodny klimat.

Najlepszy procesor graficzny dla górnictwa - Nvidia Gtx 1080Ti

Najlepsze dla doświadczonych środowisk TweakersNVIDIA GeForce GTX 1070 Ti

Jak można się domyślić po nazwie, plik NVIDIA GeForce GTX1070 Ti jest zaktualizowaną wersją oryginalnej jednostki 1070. NVIDIA stworzyła niezwykle potężną jednostkę w 1070 Ti. Według strony internetowej o nazwie LegitReviews, oferuje bardzo konkurencyjną szybkość mieszania 28,3 mh / s.

Zużycie energii przez 1070 Ti jest wysokie konkurencyjne 180W. Jest to bardzo imponujące jak na jednostkę tej mocy i sprawia, że ​​idealnie nadaje się do użytku nawet wtedy, gdy moc nie jest najtańsza.

Jedną rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku karty NVIDIA GTX1070 Ti, jest to, że jest otrzymano zgłoszenia błędu w oprogramowaniu sterownika urządzenia. To sprawia, że ​​hash 1070 Ti jest niższy niż w reklamie.

Można to jednak teraz naprawić, dokonując kilku korekt. Z tego powodu możemy polecić to urządzenie tylko tym, którzy są przygotowani do zmiany kilku ustawień. To powiedziawszy, nadal jest to fantastyczna jednostka do wydobywania GPU!

Najlepszy procesor graficzny do wydobywania: Tabela porównawcza GPU

Poniżej utworzyłem poręczną tabelę porównawczą GPU, aby szybko porównać moje wybory najlepszego procesora graficznego do wydobycia.

GPU Zegar rdzenia Pamięć Taktowanie pamięci Złącze zasilania Pobór mocy Wyjścia
GeForce GTX 1070 1,506 MHz 8 GB pamięci GDDR5 8 Gb / s 1×6-pinowe 150W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, DL-DVI
Radeon RX580 1257 MHz 8 GB pamięci GDDR5 8 Gb / s 1x 8-pinowe, 1x 6-pinowe 185W 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForce GTX 1060 1,506 MHz 6 GB pamięci GDDR5 6 Gb / s 1x 6 pinów 120W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, DL-DVI
Radeon RX Vega 56 1,156 MHz 8 GB HBM2 800 MHz 2x 8-pinowe 210W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForce GTX 1080 Ti 1480 MHz 11 GB pamięci GDDR5X 11 GHz 1x 6 pinów; 8 pinów 250W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForceGTX 1070 Ti 1,6070 MHz 8 GB pamięci GDDR5 8 GHz 1x 6 pinów; 1x 8-pinowe 180W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0

Wniosek

Więc to jest to. To jest przewodnik po najlepszy procesor graficzny do wydobycia. Mam nadzieję, że informacje, które Ci przekazałem, okazały się przydatne i będziesz mógł z nich skorzystać, decydując, która karta graficzna jest dla Ciebie najlepsza do wydobywania.

Najlepszy procesor graficzny do wydobywania: GPU do wydobywania.

Ostatecznie najlepszy procesor graficzny do wydobycia będzie zależy od twoich dokładnych okoliczności. Mieszkasz gdzieś, gdzie prąd jest drogi? Chcesz uruchomić wiele jednostek obok siebie, jednak obawiasz się upału? Masz duży kapitał i chcesz mocno zainwestować w wydobywanie kryptowalut?

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania oraz ten poradnik powinien pomóc ci zdecydować który procesor graficzny do wydobywania jest dla Ciebie najlepszy. Nie warto kupować droga jednostka o dużej mocy tylko po to, aby stwierdzić, że koszt energii elektrycznej uniemożliwia osiągnięcie zysku!

Więc teraz masz sześć opcji do wyboru, w tym NVIDIA GeForce GTX 1070, the AMD Radeon RX580, the NVIDIA GeForce GTX 1060, the AMD Radeon RX Vega 56, the NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, i GTX 1070 Ti.

Po tym, jak zaczniesz zarabiać, będziesz musiał znajdź bezpieczny portfel za swoje monety. Najbardziej zalecane opcje obejmują Ledger Nano X i Trezor Model T.

Rozważ wszystkie aspekty, aby podjąć właściwą decyzję!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me