Najtańsza wymiana kryptowalut

Podczas wybierania odpowiednią platformę wymiany kryptowalut dla siebie, istnieje wiele różnych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Bezpieczeństwo, wsparcie na monety, szybkość transakcji, i tak dalej – wszystkie te rzeczy są ważne. Mimo to dzisiaj przyjrzymy się liście najtańsze giełdy kryptowalut.

Możesz zapytać, co oznacza „najtańszy”? Proste – wymiany, które mają najniższe opłaty na rynku. Innymi słowy, omówimy 7 opcji platform wymiany kryptowalut, które zabiorą najmniejszą kwotę pieniędzy z Twoich transakcji.

Mając to jednak na uwadze, warto o tym wspomnieć należy pamiętać o innych sprawach z poniższą listą. Najpierw pozbądźmy się szczegółów.

Najtańsza giełda kryptowalut: o czym należy pamiętać

Tak więc najtańsze giełdy kryptowalut – wydają się dość oczywiste, prawda?

W stopniu, to jest – ale, jak w przypadku większości rzeczy w życiu, rzeczy są bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Mając opcję Handel kryptowalutami na najtańszej giełdzie kryptowalut może być świetny, ale zawsze należy o tym pamiętać chodzi o coś więcej niż tylko to. Mówiąc konkretnie, mówię o jednym, pojedynczym czynniku – bezpieczeństwo.

Nawet jeśli uda ci się znaleźć wymianę, która zabiera obniżka o 0% z handlu kryptowalutami (co jest, co prawda, możliwe), jeśli nie ma go w dziale bezpieczeństwa, możesz w rzeczywistości „zostać opodatkowany” bardziej niż na niektórych droższych giełdach – innymi słowy, wszystkie Twoje aktywa kryptograficzne mogą być skradzione podczas lub po transakcji.

Najtańsza wymiana kryptowalut

Chociaż wydaje się, co prawda, brzmi dość przerażająco, taka jest trudna rzeczywistość tego wszystkiego – zawsze, gdy ma się do czynienia z czymkolwiek związanym z kryptowalutami, zawsze należy zachować szczególną ostrożność.

Mimo to…

Istnieje wiele giełd kryptowalut z najniższymi opłatami, które również są dostępne naprawdę bezpieczne. Zakładając, że masz problem z wybraniem najlepszej dla siebie, po to przede wszystkim ta lista jest tutaj – bez zbędnych ceregieli, porozmawiajmy o 7 najtańszych giełdach kryptowalut na obecnym rynku.

1. Binance – do 0,1% w opłatach

Zajmuje # 1 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Binance Co nam się podobało:

 • + Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
 • + Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
 • + Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Odwiedź stronę


Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o handel kryptowalutami, ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie znasz firmę o nazwie Binance. Niewątpliwie tak jedna z najbardziej znanych i używanych giełd kryptowalutowych na rynku.

Przypadkowo (czy to jest?), jest to jedna z najtańszych giełd kryptowalut, zbyt.

Binance pobiera opłaty, które sięgają do 0,1%. Zwróć uwagę na część „do” – po prostu mówiąc, oznacza to, że opłaty będą zwykle znacznie niższe (w większości przypadków będzie się wahać około 0,05%).

Czy Binance to giełda kryptowalut z najniższymi opłatami? Dobrze, z pewnością należy do tej grupy, tak! Opłata w wysokości 0,1% (najgorszy scenariusz) jest naprawdę niesamowita!

Oprócz posiadania bardzo tanie opłaty transakcyjne, Binance też bardzo bezpieczny. Wymiana zatrudnia system 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe) w celu zapewnić optymalne środki bezpieczeństwa logowania, i ma również kilka zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa kryptograficznego.

Jeśli szukasz giełdy kryptowalut z najniższymi opłatami, aby rozpocząć handel kryptowalutami, z przyjemnością usłyszysz, że Binance ma niektóre z lepszy (wyższy) wolumeny handlowe ze wszystkich „głównych” giełd kryptowalut.

Co to dokładnie oznacza? Cóż, to po prostu oznacza istnieje spora ilość konkurencyjnych cen na danej platformie giełdowej – zdecydowanie dobra wiadomość dla każdego potencjalnego tradera!

Odwiedź Binance

…lub przeczytaj naszą recenzję Binance

2. Kraken – Od 0% do 0,26% w opłatach

Zajmuje # 2 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Kraken Co nam się podobało:

 • + Bezpieczne i niezawodne
 • + Niskie opłaty
 • + Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Odwiedź stronę

Tak samo jak wiele innych nazw na tej najtańszej liście wymiany kryptowalut, Kraken to bardzo znana platforma do handlu aktywami kryptograficznymi która od dawna zyskała reputację zarówno niezawodnego, jak i oferującego swoim użytkownikom część zaskakująco dobre opłaty.

Zwracając się do Krakena w pokoju (przepraszam), możesz spodziewać się, że opłaty tej wymiany kryptowalut będą się wahać gdziekolwiek od 0% do 0,26%, w zależności od kilku różnych czynników.

Zgadza się – Dostępne są opłaty w wysokości 0%, też, ale będziesz musiał handlować bardzo niskimi ilościami kryptowaluty.

Biorąc to pod uwagę, 0,26% to nadal bardzo dobra opcja opłat! Kwota kryptowalut, którą stracisz na płatności, jest znikoma, i Wysokie obroty Krakena jeszcze bardziej powinien zapewnić Ci spokój!

Pod względem ogólnej reputacji, jak wspomniano powyżej, Kraken jest nie tylko popularny jako giełda kryptowalut z najniższymi opłatami – jest również uważany za bardzo bezpieczną przestrzeń do handlu kryptowalutami.

Również, Kraken obsługuje ponad 150 różnych aktywów kryptowalutowych, tokeny w zestawie. Znajdziesz wszystkie główne, najbardziej znanych kryptowalut na danej giełdzie – pod warunkiem, że możesz nawet kup monety przelewem bankowym, to z pewnością sprawia, że ​​giełda jest bardzo wygodnym miejscem do handlu kryptowalutami!

Odwiedź Kraken

…lub przeczytaj naszą recenzję Kraken

3. Cex.io – Od 0% do 0,25% w opłatach

Zajmuje 3 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja CEX.io Co nam się podobało:

 • + Łatwo to rozgryźć
 • + Różne pary handlowe
 • + Świetne wsparcie

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Może brakować opcji monet

Odwiedź stronę

Cex.io to jedna z tych giełd kryptowalut, które pojawiają się tu i ówdzie, ale czasami o niej zapomina się, mówiąc o najlepszych i najtańszych giełdach kryptowalut. Cóż, jestem tutaj, aby ci powiedzieć – tak nie powinno być.

Cex jest niesamowita platforma handlowa kryptowalutami – jest używany przez wiele osób, a większość opinii na jego temat jest więcej niż pozytywnych.

Zauważysz, jak bardzo platforma dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie twoich kryptowalut, gdy tylko zarejestrujesz się i zalogujesz się na stronie. 2FA, powiadomienia e-mailowe, i tak dalej – Cex naprawdę dobrze radzi sobie z informowaniem Cię o wszystkich próbach logowania, bez względu na to, czy zostały wykonane z zaufanego urządzenia, czy nie.

Pod względem opłat Cex jest również na szczycie z innymi „dużymi graczami” – zakres opłat platformy od 0% do 0,25%, który jest bardzo podobny do tych znalezionych z Kraken. Podobnie jak w przypadku Krakena, opłaty Cex są bardzo korzystne dla wszystkich początkujących handlowców kryptowalut.

Odwiedź CEX

…lub przeczytaj naszą recenzję CEX

4. Bittrex – Stała opłata 0,25%

Zajmuje # 4 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Bittrex Co nam się podobało:

 • + Bardzo bezpieczne
 • + Małe, stałe opłaty
 • + Szybka wymiana
 • + Szeroka gama walut kryptograficznych i fiducjarnych

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Niektóre skargi użytkowników dotyczące wsparcia
 • Może to być trudne dla nowicjusza w branży

Odwiedź stronę

Bittrex jest często uważany za jedna z najbezpieczniejszych platform wymiany kryptowalut którego możesz użyć. Przypadkowo jest to również jedna z najtańszych giełd kryptowalut!

To, co sprawia, że ​​Bittrex wyróżnia się z tłumu, jeśli chodzi o temat bezpieczeństwa, to fakt, że jest to wymiana utrzymuje zdecydowaną większość aktywów kryptograficznych urządzenia do przechowywania w chłodni – portfele offline, które są uważane za jedne z najbezpieczniejszych możliwych form przechowywania kryptowalut (poza portfelami papierowymi).

Jedyną nieco godną uwagi kwestią, którą wyrażają niektórzy użytkownicy platformy, jest fakt, że Bittrex może być nieco trudny w użyciu, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem w branży.

Jeśli chodzi o platformę, która jest jedną z najtańszych giełd kryptowalut, Bittrex oferuje stałą opłatę w wysokości 0,25% dla swoich użytkowników. Biorąc wszystko pod uwagę, to właściwie całkiem nieźle! Rywalizuje z opłatami innych giełd kryptowalut z tej listy i z pewnością jest również zgodny z terminem „tania”.

Odwiedź Bittrex

…lub przeczytaj naszą recenzję Bittrex

5. Coinbase – od 1,49% do 3,99% w opłatach

Zajmuje # 5 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Coinbase Co nam się podobało:

 • + Waluty fiata – akceptowane
 • + Prosty w użyciu
 • + Akceptuje tylko najbardziej godne zaufania kryptowaluty
 • + Bardzo bezpieczne

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest dostępne we wszystkich krajach
 • Niektóre z mniej znanych monet nie są obsługiwane

Odwiedź stronę

Jak zapewne można się domyślić z tytułu, Coinbase to dość duży skok, jeśli chodzi o opłaty, zwłaszcza w porównaniu z innymi giełdami z tej konkretnej listy.

Oczywiście, prawdopodobnie nie nazwałbyś Coinbase „giełdą kryptowalut z najniższymi opłatami”. Jeśli tak, to dlaczego znajduje się na tej liście?

Właściwie z całkiem prostego powodu – Coinbase oferuje swoim użytkownikom niesamowity kompromis między kosztami opłat a UXdoświadczenie użytkownika.

Widzisz, jak zaznaczono w nagłówku, Opłaty w Coinabase wahają się od 1,49% do 3,99%, w zależności od regionu, w którym się znajdujesz, ilości kryptowalut, którymi handlujesz, czy jesteś nadawcą czy odbiorcą itd. Oczywiście te opłaty są całkiem wysoka – nie można temu zaprzeczyć.

Mimo to Coinabse oferuje swoim użytkownikom niesamowite funkcje użyteczności, i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Sama wymiana jest bardzo prosta i prosta w użyciu minimalistyczny design. Jest to świetne rozwiązanie dla początkujących traderów, ponieważ nie zostaniesz przytłoczony mnóstwem różnych, zaawansowanych funkcji.

Na koniec warto też na to zwrócić uwagę Coinabse ma świetną obsługę klienta. Użytkownicy zgłaszają, że gdy napotkają jakieś problemy, wsparcie zawsze będzie bardzo pomocne i przyjazne – zdecydowanie miło wiedzieć!

Odwiedź Coinbase

…lub przeczytaj naszą recenzję Coinbase

6. Bitstamp – od 0,05% do 5% w opłatach

Zajmuje # 6 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Recenzja Bitstamp Co nam się podobało:

 • + Pomocna obsługa klienta
 • + Płatności fiat są akceptowane
 • + Niezawodny

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Nie jest najlepszy dla początkujących
 • Może brakować opcji kryptowalut

Odwiedź stronę

Bitstamp prawdopodobnie posiada najszerszy zakres opłat spośród wszystkich najtańszych giełd kryptowalut wymienionych w tym artykule.

Analiza „0,05% – 5% ” zakres opłat, można śmiało powiedzieć, że jeśli trafisz na dolny koniec spektrum opłat, możesz być pewien, że Bitstamp jest z pewnością giełdą kryptowalut z najniższymi opłatami. Jeśli jednak Twoja transakcja będzie bardziej zbliżona do „5%”Część, cóż… To jest bardzo drogie!

A co z samą platformą? Bez względu na debatę o „najtańszej giełdzie kryptowalut” można to bezpiecznie powiedzieć Bitstamp jest jedną z bardziej szanowanych platform handlu kryptowalutami w obecnej branży. Chociaż firma miała pewne wzloty i upadki, ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że opinia publiczna, która ją otacza, jest w rzeczywistości bardzo dobrze.

Bitstamp jest bezpieczny i bardzo przyjazny dla początkujących. Jeśli nie chcesz handlować wieloma kryptowalutami i po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym procesie, zdecydowanie warto sprawdzić tę giełdę!

Odwiedź Bitstamp

…lub przeczytaj naszą recenzję Bitstamp

7. Poloniex – 0% do 0,125% w opłatach

Zajmuje # 7 miejsce na 7 giełdach kryptowalut

Przegląd Poloniex Co nam się podobało:

 • + Firma amerykańska
 • + Nie jest wymagana weryfikacja
 • + Niska opłata transakcyjna
 • + Dobra obsługa klienta

Rzeczy, które nam się nie podobały:

 • Zhakowany w 2014 roku

Odwiedź stronę

Poloniex jest z pewnością jedną z ciekawszych platform wymiany kryptowalut na tej liście. Chociaż można go nazwać platformą wymiany kryptowalut z najniższymi opłatami, jest to również giełda, która ma… wątpliwą przeszłość..

Jednak zróbmy to krok po kroku.

Fakt, że Poloniex oferuje swoim użytkownikom opłatę w wysokości gdziekolwiek od 0% do 0,125% jest świetny – to automatycznie sprawia, że ​​platforma wymiany kryptowalut jest jedną z najtańszych giełd kryptowalut na tej liście. Gdyby tanie opłaty jesteś uroczyście tym, czego szukasz, to na pewno – Poloniex to świetny wybór.

Mimo to…

Poloniex ma historię być zhakowanym – mianowicie, w 2014 roku doszło do naruszenia bezpieczeństwa pochłonął ogromną część Bitcoinów, które były obecne na giełdzie. Podczas gdy niektóre drobne próby włamań (i sukcesy) są łatwiejsze do spojrzenia w przeszłość, takie poważne hacki należy zawsze brać pod uwagę, niezależnie od tego, czy szukasz najtańszych giełd kryptowalut, czy czegoś innego.

Pomijając to, Poloniex jest nadal postrzegany jako przyzwoita platforma wymiany kryptowalut, nawet ze wspomnianą wcześniej plamą na reputacji. Platforma nie wymaga weryfikacji (chyba że planujesz handlować dużymi ilościami kryptowalut), jest prosty w użyciu, iw razie potrzeby zapewnia przyzwoitą obsługę klienta.

Podsumowując, platforma, której warto się przyjrzeć, zwłaszcza jeśli szukasz najtańszej giełdy kryptowalut!

Odwiedź Poloniex

…lub przeczytaj naszą recenzję Poloniex

Wnioski

Więc to jest to! W tym momencie powinieneś być tego świadomy 7 najtańszych giełd kryptowalut, i wszystkie główne wady i zalety z nimi związane.

Pozwolę sobie jednak powtórzyć kwestię poruszoną wcześniej w artykule – Bezpieczeństwo powinno być zawsze jednym z twoich głównych problemów podczas wybierania najlepsza witryna do handlu kryptowalutami dla siebie.

Pomyśl o tym w ten sposób – jeśli kupisz jakąś kryptowalutę za 0% opłaty, prawdopodobnie będziesz zachwycony tym, że nie musiałeś przepłacać ani grosza, prawda?

Dobrze, tak, ale jeśli zrobisz to na podejrzanej „giełdzie kryptowalut z najniższymi opłatami”, kilka dni później może się okazać, że wszystkie twoje kryptowaluty zostały wyczyszczone z twojego portfela.

Naprawdę nie warto, prawda??

Szczerze mówiąc, to jest powód, nawet jeśli szukasz najtańszej giełdy kryptowalut, bezpieczeństwo powinno nadal znajdować się na szczycie listy priorytetów. Bez odpowiedniego zabezpieczenia ryzykujesz utratę wszystkich oszczędności kryptowalut – zawsze lepiej jest zapłacić trochę więcej, ale możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje aktywa są bezpieczne!

Mając to jednak na uwadze, mam nadzieję, że ta lista była dla Ciebie przydatna i że udało Ci się znaleźć najlepszą, tanią giełdę kryptowalut, która odpowiadałaby Twoim własnym, osobistym potrzebom i potrzebom..

Do następnego razu!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map