A co jeśli powiem ci, że jest sposób na prawie wyeliminować wszelkie cyfrowe oszustwa i oszustwa? Co więcej – to nie jest przyszłość ani kraina „nigdy”. Nie, mówię o czymś, co jest łatwo dostępne i możliwe do wdrożenia przez ludzi takich jak ty i ja. Mówię o Podstawowy żeton uwagi.

Niektórzy, po usłyszeniu o cechach tego tokena, od razu oceniliby go jako formę jakiegoś oszustwa lub oszustwa. Nie można ich jednak winić.

Plik brak osoby trzeciej w trójstronnym połączeniu między użytkownikami, reklamodawcami i wydawcami brzmi jak z fantazji. Ale możesz mieć pewność – po przeczytaniu tego przewodnika przekonasz się, że to wszystko jest nie tylko możliwe – już istnieje! I szczerze, przesłanka stojąca za tym jest dość prosta!

Uwaga: BAT można kupić na Binance – jednej z najbardziej niezawodnych platform wymiany kryptowalut. Ważne jest również, aby przechowywać swoje monety w niezawodnych portfelach kryptograficznych, takich jak Ledger lub Trezor.

W tym przewodniku opowiem Ci wszystko o NIETOPERZ – co to jest, jak został stworzony, do czego służy i tak dalej. Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy od razu!

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.


Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Różnorodność zastosowań
 • Umożliwia przechylanie
 • Stale rosnąca pula użytkowników
 • Zdecentralizowane

Cons

 • Nie najpopularniejszy
 • Problemy z adopcją

Co to jest podstawowy token uwagi?

NIETOPERZ oznacza „Basic Attention Token”. BAT to (przede wszystkim) a token narzędziowy i program wymiany reklam zintegrowany z przeglądarką internetową Brave. Jego zdecentralizowane, otwarte źródło i na podstawie Ethereum blockchain. Te cechy sprawiają, że jest wyjątkowy. Obecnym celem zespołu pracującego z BAT jest rozszerzenie go na inne, bardziej popularne, popularne przeglądarki internetowe.

Historia BAT

BAT został stworzony przez pewną osobę Brendan Eich a następnie dalej rozwijane przez Brave Software. Mając to na uwadze, warto wspomnieć, że te dwa projekty to odrębne prace.

Cała koncepcja tokena polega na tym, że ma on na celu wyeliminować (a raczej unikaj) wszelkie oszustwa lub pośrednicy związani z tradycyjnymi metodami reklamy cyfrowej.

Podstawowy żeton uwagi: kompletny przewodnik

Plik twórca Podstawowego żetonu uwagi miał jasną wizję pomagać klientom, reklamodawcy i użytkownicy. Podkreślił, że celem jest uniknięcie dyskomfortu podczas korzystania z sieci. Ostatecznie zdecydował się stworzyć ekosystem z uroczystym celem osiągnięcia właśnie tego.

Po pewnym czasie minęło od stworzenia i dystrybucji tokenów BAT, niektórzy konkretne elementy BAT zostały zintegrowane z określoną przeglądarką internetową – Odważna przeglądarka, byc dokładnym. Deweloperzy zaprojektowali te elementy, aby pasowały do ​​programu Brave Payment. Do tego momentu używał Bitcoin jako głównej waluty transakcji.

Chociaż tokeny BAT są najczęściej używane i kojarzone z przeglądarką internetową Brave, nie ogranicza się to do niej. BAT można również zaimplementować w innych przeglądarkach internetowych.

Jak działa „BAT”?

Użytkownicy, wydawcy i reklamodawcy zwykle odwiedzają przeglądarkę internetową Brave z myślą tylko o tokenach Basic Attention Tokens. Ta przeglądarka internetowa zmienia się w plik izolowany ekosystem swego rodzaju.

Wydawcy publikują tworzone przez siebie treści. Następnie reklamodawcy przychodzą do wydawców i oferują im określoną ilość BAT. one zdecydować o tej kwocie zgodnie z uwagą mierzonego użytkownika.

Użytkownicy z kolei otrzymują niektóre BAT za udział. Mają teraz dwie możliwości: mogą albo podarować te tokeny BAT wydawcy lub posługiwać się je na platformie.

Podstawowy żeton uwagi: kompletny przewodnik

Główny pomysł jest tutaj bardzo prosty: tokeny przechowują wszystkie dane użytkownika bezpieczne i prywatne, zapewniając jednocześnie bardziej szczegółowe, spersonalizowane reklamy. I to tylko od strony użytkownika!

Wydawcy czerpią korzyści z Podstawowe żetony uwagi ponieważ doświadczają znacznie mniejszej ilości oszustw, jednocześnie maksymalizując swój potencjał nagrody w tym procesie. Reklamodawcy z kolei otrzymują znacznie lepsze i precyzyjniejsze raporty oprócz zwiększona wydajność.

BAT ICO

Plik BAT ICO (Pierwsza oferta monet) wydarzyło się z powrotem 31 maja 2017 r. Ofiarą była ERC-20 znak.

Czy to był sukces?

W mniej niż 30 sekund token został podniesiony około 35 milionów dolarów.

Więc tak, myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że BAT ICO rzeczywiście był wielki sukces w momencie wykonania.

Oprócz tej kwoty projekt tokenowy BAT (wraz z jego deweloperami) otrzymał 7 milionów dolarów jako formę inwestycji od różnych firm venture capital.

Plik pełna kwota dostawy dla ERC-20 tokeny było 1,5 miliarda Tokeny BAT. Jedna trzecia tej kwoty w końcu wróciła do zespołu programistów. Ma to sens, ponieważ to oni są zespołem, który opracował token.

Zespół wykorzystuje zatrzymaną kwotę na dalszy rozwój platformy Basic Attention Token. Dodatkowo celem jest zwiększenie i zmotywowanie stałego wzrostu użytkowników.

Wzrost liczby użytkowników BAT

Po zakończeniu ICO kolejnym dużym krokiem było rozwiązanie problemu wzrostu liczby użytkowników.

Plik zespół stojący za tokenem BAT projekt rozdany (no cóż, może lepiej użyć tutaj określenia „dystrybuowany”) 300 tysięcy tokenów pod koniec 2017 r. Tokeny te zostały przekazane głównie nowo zarejestrowanym użytkownikom. Następnie firma organizowała prezenty, programy polecające itp.

Patrząc wstecz, te posunięcia biznesowe okazały się dużym sukcesem. Nowa pula użytkowników szybko się rozwijał a teraz użytkownicy przychodzą nawet bez jakiegokolwiek motywu finansowego – robią to z czystego zainteresowania i podekscytowania dla Basic Attention Token.

Portfel BAT

Portfele BAT są dość specyficzne – nazywają się portfelami Brave i są hostowane w przeglądarce internetowej Brave. Głównym celem tych portfeli jest trzymaj swoje tokeny BAT i wykonywać inne różne transakcje.

Aby stworzyć taki portfel, powinieneś przede wszystkim, otwórz przeglądarkę internetową Brave i przejdź do okna Preferencje. Innym sposobem jest wpisanie about: preferencje w pasku adresu.

Podstawowy żeton uwagi: kompletny przewodnik

Następnie musisz przełączyć płatności na „WŁĄCZONE”. Można to zrobić, wybierając opcję Brave Payments w lewym panelu. Może to zająć kilka minut, ale to wszystko – oficjalnie masz portfel Brave!

Jeśli posiadasz już jakąś kryptowalutę w swoim posiadaniu, możesz łatwo dodać ją do swojej (już istniejącej) Portfel Basic Attention Token. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać rodzaj waluty, którą chcesz Dodaj, Kopiuj jego adres i zainicjować transakcja. Może minąć kilka dodatkowych minut, a potem – voila! – masz teraz środki w portfelu Brave.

Plik Tokeny BAT są oparte na sieci Ethereum. To znaczy że ETH transakcje wydają się być nieco szybsze, szczególnie w porównaniu z innymi kryptowalutami.

Możesz również dodać te tokeny do inne portfele kryptowalut, pod jednym warunkiem – te portfele muszą obsługiwać transakcje oparte na Ethereum. A jednak, gdy zostaną umieszczone razem z portfelem Brave, wypadają one w porównaniu.

Twórcy zaprojektowali te portfele specjalnie dla tokenów Basic Attention, co sprawia, że ​​cała gehenna * ta * jest znacznie szybsza i łatwiejsza.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

BAT: Cena i pozycja rynkowa

W chwili pisania tego przewodnika token BAT znajduje się wygodnie na 45 miejsce na rynku, według coindesk.com.

Podstawowy żeton uwagi: kompletny przewodnik

Plik aktualna cena tokena BAT wynosi 0,42 USD. Z powyższego wykresu widać, że token szybko rośnie od początku tego roku. Widać, że cena tokena stale rośnie i spada. Jednak obecnie najbardziej doświadcza Szybki wzrost.

Dlaczego BAT?

Jak wspomniałem w poprzednich rozdziałach, token BAT ma rozszerzenie szeroka gama zastosowań, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla różnych użytkowników. Teraz chciałbym podać kilka prostych przykładów, dlaczego określone grupy ludzi mogą chcieć używać tokenów BAT.

 • Reklamodawcy: Reklamodawcy są zachęcani do zintegrowania podstawowych tokenów uwagi ze swoimi listami reklam. W ten sposób otrzymują unikalna możliwość otrzymywania bardzo konkretnych danych i inne różne analizy. Token BAT wykorzystuje wiele różnych narzędzi (np. Systemy pomiaru uwagi, algorytmy oparte na uczeniu maszynowym itp.), Aby wyodrębnić jak najwięcej jasnych i konkretnych danych. Daje to reklamodawcom wyjątkową możliwość otrzymywać obiektywne dane o tym, jak sobie radzą ich konkretne reklamy. To z kolei pozwala im tworzyć więcej spersonalizowane, przyjazne dla użytkownika reklamy w przyszłości.
 • Użytkownicy: Podczas korzystania z przeglądarki internetowej Brave i interakcji z tokenami BAT, użytkownicy uczestniczą w scenariuszu typu „oddaj do odbioru”. Kiedy użytkownik przegląda reklamy, otrzymuje określoną ilość tokenów BAT jako rekompensatę za swój czas. On z kolei może wybrać, co chce zrobić z tymi żetonami. Niektórzy użytkownicy mogą zdecydować wydaj te żetony (jako forma płatności) w szerokiej gamie usług. Inni mogą „podarować” je bezpośrednio wydawcy.
 • Wydawca: Wydawca to zrekompensowane przez oba reklamodawcy i użytkowników. Stwarza to ogromną zachętę do dalszego rozwijania platform wydawniczych dla różnego rodzaju reklamodawców. Wydawcy otrzymują również informacje zwrotne od użytkowników, które następnie im na to pozwalają ręcznie wybieraj reklamy (a nawet reklamodawcy), z którymi chcą się wyświetlać i z którymi chcą współpracować. Niektóre z nich znanych wydawców które współpracują i akceptują Podstawowe żetony uwagi obejmują The Washington Post, Vimeo, Vice.

Należy również wspomnieć, że zdobywanie monet BAT na Binance jest bardzo proste. Po prostu upewnij się, że przechowujesz je w bezpiecznym portfelu kryptowalut, takim jak Ledger Nano S i Trezor.

Bezpieczeństwo i napiwki

Piękno w takim trójdrożnym systemie tkwi w prostota wyżej wymienionych działań. Tokeny BAT przechowują wszystkie zebrane dane lokalnie. Osoby trzecie nie mogą brać udziału w tych procesach (ani w transakcjach, ani w analizie danych). Więc co to znaczy?

ZA Typ BAT ekosystemu prawie eliminuje wszelkie możliwości oszustwa lub oszustwa. Jest to ogromny czynnik w przypadku rynków internetowych.

Użytkownicy, reklamodawcy i wydawcy są bezpieczni, jeśli chodzi o złe zamiary. Nikt nie będzie mógł oszustwo i kradzież swoje fundusze i aktywa.

Kolejnym niesamowitym atutem podstawowych żetonów uwagi jest to umożliwia przechylanie. Ta opcja działa podobnie do witryn takich jak Patreon – możesz po prostu dać napiwek ulubionych twórców treści (YouTubers, blogerzy, streamerzy Twitch itp.) W dowolnym momencie.

To eliminuje zaangażowanie stron trzecich (w tym przypadku byłaby to strona taka jak Patreon). W ten sposób napiwki BAT maksymalizują ilość napiwków otrzymywanych przez twórcę treści. Ludzie dają napiwki w postaci wspomnianych tokenów – w ten sposób proces rozwoju i ewolucji tokena BAT staje się jeszcze szybszy.

BAT: Podsumowanie

Brendan Eich stworzył Basic Attention Token z godną podziwu intencją minimalizowanie i eliminując znaczące ilości oszustw internetowych, oszustw i złych zamiarów. Te problemy były – i nadal są – istotne dla społeczności marketingu cyfrowego. Twórca i programiści zaproponowali BAT jako jedno z możliwych rozwiązań.

Warto jednak podkreślić, że BAT jako rozwiązanie przeszedł długą drogę. Zaczęło się od ciekawej koncepcji, prowadzenia rozwoju, połączenia sił z zespołem w Brave Software.

Z biegiem czasu proces doprowadził do powstania początkowy BAT ICO, integracja z przeglądarką internetową Brave, stworzenie portfela BAT. Co najważniejsze, spowodowało to stale rosnącą pulę użytkowników.

Podstawowy token uwagi: cechy BAT.

Plik wszechstronna mobilność kryptowaluty BAT pozwala jej na ciągłą ekspansję i dalszy jej rozwój. Zespół BAT (z samym twórcą BAT jako siłą napędową projektu) ciężko pracuje, aby zmaksymalizować wykorzystanie tokena. Mają na celu wypchnięcie go na pozycję rynkową i sprawienie, by był coraz szerzej dostępny.

Z świetny model biznesowy typu pay-to-surf działając jako witryna sklepowa, Basic Attention Token już zabezpieczył swoją pozycję jako niesamowity narzędzie do marketingu cyfrowego i interakcji. Ciekawie będzie zobaczyć, co przyniesie mu przyszłość.

Porównaj podstawowy żeton uwagi obok innych

Czy wiedziałeś?

Porównaj podstawowy żeton uwagi obok innych

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

BAT: Wniosek

Z biegiem czasu narzędzia takie jak BAT stają się coraz bardziej potrzebne. Wszystko, co oferuje ulepszyć i zwiększyć bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia marketingu cyfrowego.

W dzisiejszych czasach dość trudno jest podkreślić, jak ważny jest taki system. Każdego dnia ludzie cierpią z powodu oszustów i hakerów. Narzędzie takie jak token BAT jest prawdziwym mesjaszem w obszarze handlu walutami cyfrowymi i zakupów online.

Tu są kroki, które należy wykonać, aby otrzymać tokeny BAT:

 1. Zdobądź niezawodny portfel BAT (Ledger Nano S lub Trezor).
 2. Załóż konto.
 3. Znajdź swój adres BAT.
 4. Zapisać się do Binance.
 5. Kupuj tokeny BAT za waluty fiducjarne.
 6. Przenieś część lub całość swoich aktywów do portfela Ledger Nano S lub Trezor.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me