PotCoin: przewodnik po szczegółach

Może o tym słyszałeś, może już to widziałeś – może nawet próbowałeś go kupić. Nie, ja o tym nie mówię marihuana… Ale to dobre przypuszczenie. W tym przewodniku chciałbym Wam opowiedzieć PotCoinkryptowaluta który ma na celu stać się standardową metodą płatności w zalegalizowanych społecznościach konopi na całym świecie.

Opowiem Ci o tym wszystko: skąd się wzięło, DLACZEGO powstało, jakie są jego cele i cele itp. Dodatkowo omówimy PotCoin z perspektywy konsumenta (kalambur nie zamierzony) – porozmawiamy o portfelach PotCoin, jak je wydobywać, jak i gdzie to kupić, itp.

Niezależnie od tego, czy już o tym słyszałeś, czy nie, ten przewodnik Ci pomoże tworzą kompleksowe zrozumienie PotCoin.

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.

Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Kryptowaluta bardzo specyficzna dla niszy
 • Posiada dedykowany portfel
 • Pełna pasji i oddana społeczność

Cons

 • Pierwszy zespół się rozpadł
 • Niezbyt dobrze znane

Historia PotCoin

Co to jest PotCoin? Cóż, istnienie PotCoin było rzeczywiście interesujący.

PotCoin został wydany na świat pod koniec stycznia 2014 roku. Od samego początku twórcy (trzej chłopcy z Kanady) dali jasno do zrozumienia – wypuścili monetę o godz. 16:20 (420 to symboliczna liczba marihuany). Od samego początku zamierzali zostać główna waluta, jeśli chodzi o legalną marihuanę.


Niezależnie od tego, czy chodziło o ich poczucie humoru, czy entuzjastyczni ludzie przejmujący kontrolę, ale PotCoin zwrócił uwagę mainstreamu niedługo po jego pierwszym uruchomieniu – kilka stacji telewizyjnych i internetowych pomogło rozpowszechnić plotki o tej nowej kryptowalutach.

PotCoin: PotCoin na stole.

Parametry techniczne PotCoin były kiedyś prawie identyczne z parametrami Litecoin. Jednak w pewnym momencie PotCoin zmienił pewne rzeczy w swojej strukturze i danych, wypierając go z Litecoina i stając się nieco bardziej podobnym do takich kryptowalut, jak Reddcoin..

W ciągu kilku lat swojego życia PotCoin zdążył już doświadczyć rekordowy wzrost ceny ORAZ ogromny krach. Kiedy pył zaczął opadać po początkowej katastrofie w połowie 2014 r., PotCoin otrzymał kolejny poważny cios – zespół, który stworzył i rozwinął monetę, rozpadł się.

Grupa ludzi o nazwie PotLabs (to oni pomogli rozwinąć PotCoin na początku) wkroczyła i przejęła dalszy rozwój monety.

PotCoin dzisiaj

Pomimo wzrostów i spadków cen, PotCoin zdołał utrzymać swoją obecność na rynku kryptowalut.

PotCoin: wykres cenowy PotCoin.

Warto jednak wspomnieć, że patrząc na wykres, widzimy, że PotCoin na tle innych kryptowalut, nie doświadczył tak dużej awarii. Istnieje kilka spekulacji, dlaczego tak jest, z których główna jest taka Na cenę PotCoin bardziej niż cokolwiek innego wpływa legalny przemysł konopi indyjskich i jego entuzjaści.

Informacje ogólne o PotCoin

zarabianie potcoinówTeraz, gdy już wiesz, czym jest PotCoin i dlaczego jest to ważne dla ogromnej liczby osób, możemy zacząć mówić o informacjach, które będą ważne dla każdego i każdego, kto planuje zainwestuj w przyszłość PotCoin.

Szczerze mówiąc, tematy, o których teraz poruszymy, mogą być cenne dla każdego – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym miłośnikiem PotCoin, który chce wesprzeć sprawę, czy po prostu kimś, kto chce wiedzieć, jak działają kryptowaluty.

Portfel PotCoin

Pierwszą rzeczą, o której musisz wiedzieć (i zdobyć!), Myśląc o inwestowaniu, kupowaniu, sprzedawaniu lub handlowaniu z PotCoinem, jest specyficzny, wyznaczony portfel.

Jeśli nie wiesz czym jest portfel kryptowalut, Ujmę to bardzo prosto: tak oprogramowanie cyfrowe lub urządzenie fizyczne zaprojektowane do bezpiecznego przechowywania kryptowalut, aby były zawsze dostępne, gdziekolwiek jesteś.

Oficjalna strona PotCoin (potcoin.com) sugeruje i oferuje użycie PotWallet – oficjalny portfel zaprojektowany specjalnie do przechowywania i używania PotCoin. Prawdę mówiąc, jeśli chodzi o portfele PotCoin, to prawdopodobnie najlepszy zakład – w końcu został stworzony przez zespół PotCoin.

PotCoin: przewodnik po szczegółach

PotWallet oferuje wszystkie funkcje, których możesz potrzebować i jest dostępny w dwóch wersjach – online i pulpit. Mimo że portfel online działa doskonale, zespół sugeruje użycie wersji na komputery stacjonarne, ponieważ jest to bardziej popularna i bezpieczniejsza wersja obu.

W chwili pisania tego artykułu portfel online jest dostępny na Androida i obecnie oczekuje na potwierdzenie ze sklepu Apple App Store. Wersja portfela na komputer jest dostępna w systemach MS Windows, Mac OSX i Linux.

Jak i gdzie kupić PotCoin?

Teraz, gdy masz już skonfigurowany i gotowy do użycia portfel, możesz zacząć o tym myśleć kupowanie i sprzedawanie PotCoin. Ale jak kupić PotCoin? A może ważniejsze… Gdzie kupić PotCoin?

Cóż, jeśli chodzi o pytanie „jak kupić PotCoin?”, Odpowiedź jest dość prosta – tak jak każdą inną kryptowalutę.

Gdzie kupić PotCoin? Wiele witryn zajmujących się handlem i sprzedażą kryptowalut oferuje opcję PotCoin jako opcję. Najlepszym rozwiązaniem jest prawdopodobnie zwrócenie się do Bittrex.

Jeśli chcesz skorzystać z innej witryny, proces jest dość prosty. Niemniej jednak, przejdźmy przez to oboje.

Jeśli chcesz kupić PotCoin, musisz najpierw zdecyduj, jakiej waluty będziesz używać. Dla uproszczenia załóżmy, że zamierzasz go kupić za dolary amerykańskie.

PotCoin: przewodnik po szczegółach

Znajdź witrynę, która odpowiada Twoim potrzebom i cieszy się dobrą opinią. Sprawdź kursy walut, recenzje itp. Jeśli wszystko wydaje się być w porządku, wybierz kwotę PotCoins, którą chcesz kupić i po prostu przeprowadź transakcję za pomocą PayPal, karty kredytowej, przelewu bankowego lub innego rodzaju płatności. Musisz wpisać kod portfela, a potem pozostaje tylko poczekać.

Sprzedawanie to trochę to samo, co kupowanie, po prostu zaczynasz od drugiego końca. Sprzedając PotCoin, wybierz witrynę, która oferuje dobry POT (to jest kurczenie się PotCoin. Mówię poważnie) do relacji w USD. Proces od tego momentu jest taki sam, jak kupowanie, tylko na odwrót.

Szukając renomowanych witryn do kupowania, sprzedawania lub handlu kryptowalutami, zawsze podkreślaj bezpieczeństwo, jako zasada. Jeśli witryna nie ma ochrona przed oszustwami i ma dziury w swoim system transferu, które mogą pozwolić potencjalnym hakerom na szybkie wyczerpanie Twoich finansów.

Jak wydobywać Potcoin?

Jeśli nie lubisz handlować kryptowalutami, zawsze możesz spróbować samemu wydobywać monety. Ta metoda zdobywania i posiadania kryptowalut to bardzo popularne, istnieje wiele społeczności, które pomagają i wspierają początkujących górników.

Zastanawiając się, jak wydobywać PotCoin, powinieneś przyjrzeć się trzy główne metody. Pierwszy to procesor górnictwo, drugi jest GPU górnictwo a ostatni jest ASIC górnictwo. Oto krótkie podsumowanie ich działania:

 • Wydobywanie procesora. Wykorzystuje kopanie kryptowalut oparte na procesorach procesory rozwiązywać złożone równania, jednocześnie otrzymując kryptowalutowy zysk za pracę. Wydobywanie procesorów jest uważane za najwolniejsze i najmniej opłacalne z nich wszystkich, ale jest dobre dla początkujących po prostu dlatego, że zwykle nie musisz niczego kupować i możesz rozpocząć wydobycie od razu w zaciszu swojego komputera osobistego.
 • Wydobywanie GPU. Zastosowania do wydobywania GPU karty graficzne, i wiele z nich. To bardzo popularna, ale kosztowna metoda wydobywania kryptowalut. Ludzie, którzy zastanawiają się, jak wydobywać PotCoin (lub jakąkolwiek inną monetę), wolą tę metodę ze względu na jej stabilność i długowieczność.
 • Wydobywanie ASIC. ASIC są maszyny specjalne zaprogramowane do wykonywania tylko jednego zadania na raz. Są świetne i super wydajne, jeśli chodzi o wydobywanie kryptowalut, ale są bardzo rzadkie i kosztowne w tym samym czasie.

Wydobywanie na GPU jest prawdopodobnie najpopularniejsze, podczas gdy kopanie kryptowalut ASIC jest najbardziej opłacalne. Bądź jednak ostrożny, jeśli myślisz o używaniu ASIC, ponieważ były przedmiotem kontrowersji ostatnio, co może wpłynąć na ich wydajność i popularność.

Alternatywnie możesz zajrzeć do kopanie w chmurze. Korzystając z tej metody, nie potrzebujesz żadnego sprzętu ani innych urządzeń – wszystko byłoby zrobione na odległość.

Potencjalni górnicy wolą kopanie w chmurze prostota i brak jakichkolwiek wcześniejszych wymagań dotyczących wiedzy w tej dziedzinie. Nie musisz wiedzieć jak zbudować platformę lub jak działa blockchain – o wszystko dbają hosty wydobywające w chmurze.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Podsumowanie

Podsumujmy szybko informacje, które omówiliśmy w tym przewodniku.

PotCoin to kryptowaluta, która została stworzona dla zdominować legalną infrastrukturę konopi. Miał swoje wzloty i upadki, ale tak jest do dziś nadal aktywnie handlowany, kupione i sprzedane przez tysiące ludzi na całym świecie.

Oficjalna strona PotCoin oferuje rozbudowane narzędzia i wskazówki, jak radzić sobie z tą kryptowalutą – możesz stworzyć PotWallet, kupować, sprzedawać i handlować PotCoinami, zarabiać odsetki itp..

Jeśli chcesz mine PotCoin, Twoje najlepsze zakłady są albo wydobywanie GPU lub wydobywanie w chmurze. Jeśli posiadasz wiedzę w dziedzinie sprzętu i oprogramowania do platform wiertniczych ORAZ masz trochę kapitału początkowego, możesz wypróbować wydobycie na GPU. Jeśli jednak nie chcesz lub nie potrzebujesz platformy wydobywczej i jesteś zainteresowany tylko kryptowalutami (lub tylko PotCoinami) dla jakichś krótkoterminowych celów, to kopanie w chmurze to najlepszy wybór.

Porównaj PotCoin obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj PotCoin obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Wniosek

Jedna z najlepszych cech PotCoin z pewnością będzie jego fanów. Jest to jedna z tych kryptowalut, w które ludzie naprawdę inwestują, zarówno finansowo, jak i emocjonalnie.

Przyczyna tego jest dość prosta, szczerze. Temat „legalizacji marihuany” jest bardzo drażliwy, ale pełen pasji w Stanach Zjednoczonych. W miarę upływu czasu coraz więcej stanów legalizuje rekreacyjne używanie medycznej marihuany. To nie jest temat wyłącznie w USA, chociaż. Jest wiele krajów na całym świecie, które zaczęły o tym mówić, czy to z rządowego punktu widzenia, czy z powodu presji rówieśników.

PotCoin to tylko kolejny krok w tym zadaniu. Jeśli ostateczne cele zostaną osiągnięte, stanie się podstawą branży kupna i sprzedaży konopi indyjskich. Jednocześnie społeczności, które wspierają legalizację marihuany są prawdopodobnie dość dumne, że teraz istnieje kryptowaluta, która nie tylko jest przydatne i praktyczne, ale działa jako punkt odniesienia na drodze do legalizacji.

PotCoin: przewodnik po szczegółach

Cokolwiek by to nie było, liczby mówią same za siebie. Gdyby PotCoin był bezużyteczny, oryginalni twórcy i programiści nie utrzymywaliby go przy życiu tak długo. Co więcej, fakt, że po początkowym podziale zespołu, ludzie (i firmy!) Wskoczyli, aby pomóc i utrzymać kryptowalutę przy życiu, podkreśla tę kwestię..

Jeśli ludzie wspierający PotCoin nadal będą trzymać się tej kryptowaluty i jeśli rynek nie przestanie bić, tak jak pod koniec 2017 roku – początek 2018 roku, PotCoin może spodziewać się świetlanej przyszłości.

Powszechnie wiadomo i oczekuje się, że jeśli kryptowaluta jest zarówno akceptowana przez ogół społeczeństwa, jak i użyteczna, prawdopodobnie zostanie. Tak długo, jak oddani ludzie wspierają ten cel, PotCoin nie zabraknie przydatności.

Mam nadzieję, że udało Ci się dowiedzieć czegoś nowego o PotCoin, jak kupić PotCoin, jak wydobywać PotCoin i różne sposoby, w jakie możesz go używać. Proces zakupu jest bardzo prosty:

 1. Zarejestruj się Bittrex;
 2. Wprowadź wszystkie szczegóły, gdy zostaniesz o to poproszony;
 3. Wybierz, w jaki sposób chcesz kupić PotCoins (za pomocą jakiej metody patentowej);
 4. Dokonaj zakupu!

Chociaż nie będziesz w stanie przechowywać PotCoins w niektóre z najwyżej ocenianych portfeli kryptowalut tam (tj. Trezor), PotWallet jest również całkiem przyzwoitą alternatywą.

Życzę powodzenia w handlowaniu PotCoinami i przedsięwzięciach wydobywczych!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map