Musiałeś słyszeć o Cardano, ponieważ ostatnio cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uruchomiony całkiem niedawno we wrześniu 2017 roku Cardano szybko uplasował się w pierwszej dziesiątce kryptowalut o kapitalizacji rynkowej wynoszącej 11 miliardów dolarów.

Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda przyszłość Cardano, to jesteś we właściwym miejscu. W tym przewodniku podzielę się z wami najlepszymi przewidywaniami cenowymi Cardano. Przedstawię również przegląd tego, czym zajmuje się Cardano i co sprawia, że ​​jest wyjątkowy.

Strona główna stron internetowych Cardano

Pod koniec tego przewodnika będziesz miał pojęcie o historycznych trendach inwestycyjnych Cardano i prognozach na przyszłość. Dzięki informacjom zawartym w tym przewodniku i poradom doradcy finansowego powinieneś być w stanie podjąć świadomą decyzję inwestycyjną.

Jak w przypadku każdej monety, naprawdę powinieneś wiedzieć, w co inwestujesz. Dowiedzmy się więc trochę o tym, zanim przejdziemy do prognozy Cardano.

Uwaga: Jeśli znasz już Cardano i chcesz przejść do prognozy, przejdź do sekcji Prognozy cen Cardano 2021.

Krótkie wprowadzenie do Cardano

Cardano, podobnie jak Ethereum, jest platformą do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji i inteligentnych kontraktów. Tak jak Ether jest tokenem / kryptowalutą używaną do dokonywania transakcji na platformie Ethereum, ADA jest natywną kryptowalutą dla platformy Cardano.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Ale na tym podobieństwa się kończą! Cardano oferuje wiele ulepszeń technologicznych w stosunku do Ethereum i innych istniejących kryptowalut, ponieważ ma na celu stworzenie skalowalnego, interoperacyjnego łańcucha blokowego trzeciej generacji.

Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że mózgiem Cardano jest jeden ze współzałożycieli Ethereum – Charles Hoskinson. Chociaż koncepcja Cardano została opracowana w 2015 roku, została uruchomiona dopiero w 2017 roku.

Możesz przeczytać ten przewodnik po Cardano, aby uzyskać więcej informacji.

Przejdźmy teraz do prognozy ceny Cardano i przyjrzyjmy się, jak dobrze cena zachowywała się od czasu jej wprowadzenia.

Historia inwestycji w Cardano (ADA)

Cardano różni się od innych monet, ponieważ nie zaczął się od promocji natychmiast po konceptualizacji. W rzeczywistości Cardano było rozwijane przez ponad 2 lata, zanim zespół zdecydował się udostępnić go publicznie.


Jak widać na poniższym obrazku, Cardano zostało wprowadzone do handlu w październiku 2017 r. Bittrex, jedna z największych giełd kryptowalut, jako pierwsza uruchomiła Cardano.

Wykres prognozy cen Cardano

Cardano stało się dość popularne w ciągu miesiąca od premiery i bardzo szybko zostało notowane na większości czołowych giełd kryptowalut. Cena Cardano, która w momencie premiery wynosiła 0,021 USD, osiągnęła wysoki poziom 1,22 USD w dniu 4 stycznia 2018 r..

To powrót około 6000% w zaledwie 3 miesiące. W tym samym okresie jego kapitalizacja rynkowa wzrosła z 0,56 miliona dolarów do ogromnych 31 miliardów dolarów.

Inwestorzy kupili Cardano ze względu na solidne ulepszenia technologiczne, które oferuje w stosunku do innych kryptowalut, a także dlatego, że zespół, który za nim stoi, jest niezwykle wiarygodny.

Podobnie jak większość innych kryptowalut, moneta ADA również uległa załamaniu w pierwszym kwartale 2018 roku.

Wykres prognozy cen Cardano

Po tym nastąpiło ożywienie, ponieważ jego cena wzrosła prawie 3 razy w ciągu zaledwie 30 dni. W 2021 roku cena Cardano jest jeszcze wyższa i osiąga 0,35 USD.

Przejdźmy teraz do prognozy cen Cardano – przyszłości Cardano!

Prognoza cen Cardano 2021

Jak być może wiesz, cena kryptowaluty może wzrosnąć lub spaść w ciągu kilku sekund. Dlatego dość trudno jest przewidzieć przyszłość kryptowalut z pewnością.

Istnieje jednak kilka fundamentalnych aspektów, które mogą wpływać na cenę. Na podstawie tych aspektów analitycy, eksperci, zwykli użytkownicy (w tym Ty!) Mogą sformułować prognozę ceny monet ADA.

Przewidywanie cen w Cardano za pomocą analizy technicznej

W analizie technicznej cena jest prognozowana na podstawie historycznych trendów cenowych i trendów wolumenu obrotu. Ten rodzaj analizy można przeprowadzić za pomocą oprogramowania i studiować wykresy. Nie zwraca się uwagi na konkretne czynniki, takie jak zespół, technologia itp.

Walletinvestor.com to jedna z takich witryn internetowych, która udostępnia analizy techniczne krótko- i długoterminowe prognozy dla różnych kryptowalut. Według nich prognoza cen Cardano na 2021 r. To 0,46 USD, co oznacza, że ​​cena powinna nieznacznie wzrosnąć.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Prognoza cen w Cardano na podstawie zespołu, technologii i innych czynników

Na podstawie takich czynników, jak technologia, zespół i trendy rynkowe, witryna o nazwie smartereum.com opracował prognozę cen monet ADA. Na rok 2019 ich prognoza cenowa w Cardano wyniosła 2,50 USD – to byłoby ogromne! Niestety tak się nie stało. Jednak smartereum.com przewiduje dobry rok dla Cardano w 2021 roku, jednak nie podają konkretnej ceny.

Oparli swoje przewidywania na następujących czynnikach:

  • Silna drużyna
  • Doskonała technologia
  • Platforma open source

Pedro Bernardo, autor Oracletimes.com, podzielił się również prognozą cen Cardano. Przewidział, że do końca 2019 r. Jego cena wyniesie około 1,50 USD – kolejna wysoka i kolejna prognoza, która się nie wydarzyła. Może się to jednak urzeczywistnić w 2021 roku.

Jeśli pamiętasz, poprzedni szczyt, który dotknął Cardano, wynosił około 1,22 USD. Spodziewają się, że Cardano przekroczy ten znak między innymi ze względu na plany ustanowienia bankomatów ADA w Japonii.

Według nich Japonia jest jednym ze „światowych liderów w akceptacji technologii blockchain, gdzie około 84% populacji słyszało o Bitcoinie”. Tak więc ten ruch może naprawdę zmienić grę Cardano.

Widać, że prognozy Cardano na 2021 rok wyglądają ogólnie dobrze. Zastanawiasz się, jak wygląda prognoza cen monet ADA w perspektywie długoterminowej?

Dowiedzmy Się!

Długoterminowa prognoza cen Cardano

Zawsze dobrze jest spojrzeć na długoterminowe perspektywy każdej inwestycji. Zobaczmy więc niektóre z najważniejszych prognoz Cardano w perspektywie długoterminowej.

Długoterminowe przewidywanie cen Cardano na podstawie analizy technicznej

Inną witryną, która podaje prognozy cen kryptowalut za pomocą analizy technicznej, jest longforecast.com.

Według nich prognoza cen Cardano na grudzień 2021 r. To 0,45 USD. Ponownie powiedziałbym, że nie jest tak wysoki, jak oczekiwalibyśmy po jednej z 10 najlepszych kryptowalut. Przyczyną może być fakt, że analiza techniczna nie bierze pod uwagę takich czynników, jak technologia i zespół, z których oba są bardzo silne w przypadku Cardano.

Tak czy inaczej, jest to solidny zysk i kolejna pozytywna prognoza.

Długoterminowe prognozy cen Cardano na podstawie zespołu, technologii i innych czynników

5-letnia prognoza cen monet ADA (sporządzona w 2018 r.) Przez smartereum.com wynosi 10 USD. Jak wspomniałem powyżej, oparli swoje przewidywania na różnych czynnikach, takich jak zespół, ulepszenia technologiczne itp.

Uważam, że jest to realistyczne oczekiwanie w zależności od ogólnego funkcjonowania rynku kryptowalut. Pamiętaj, że Cardano jest kierowane przez bardzo silny zespół kierujący się wizją rozwoju kryptowaluty nowej generacji.

CEO Cardano Price Prediction CSO

Dwa wspólne prognozy długoterminowe wydają się być skrajne. Czuję, że przyszła cena Cardano leży gdzieś pośrodku. Ale jak wiesz, niezwykle trudno jest być pewnym czegoś, jeśli chodzi o kryptowaluty.

(Dlatego nigdy nie powinieneś inwestować więcej, niż możesz stracić!)

Czy więc Cardano to dobra inwestycja?

Nawet eksperci na rynku kryptowalut nie mogą z całą pewnością powiedzieć, czy Cardano to dobra inwestycja, czy nie. Zamiast tego musisz decydować poprzez wiarę w prawdopodobieństwo. Taka jest natura kryptowalut. Trudno przewidzieć, co stanie się w przyszłości na jakimkolwiek rynku.

Jednak w oparciu o podstawy Cardano i ogólne trendy rynkowe, chciałbym podzielić się opinią na temat tego, dlaczego Cardano jest dobrą (lub złą) inwestycją. To nie jest rada finansowa – to po prostu coś, o czym powinieneś pomyśleć, rozważając zainwestowanie w Cardano.

Dlaczego Cardano może być dobrą inwestycją

Chociaż Cardano zostało uruchomione w 2017 r., Prace nad rozwojem platformy trwają od 2015 r. Dzięki niestrudzonemu zespołowi, który stoi za nią, jasne jest, że Cardano zostanie tutaj.

Przyjrzyjmy się niektórym czynnikom, które działają na korzyść Cardano.

Zespół

Jest tworzony przez silny zespół, w skład którego wchodzą nie tylko deweloperzy, ale także naukowcy i inżynierowie z całego świata. Cardano jest jedyną kryptowalutą, która wprowadziła koncepcję wzajemnej oceny całej pracy wykonywanej na platformie.

Jak powiedziałem wcześniej, Cardano jest wspierane przez trzy zdolne organizacje, które oferują dużą wiedzę, doświadczenie i zasoby potrzebne do rozwoju Cardano.

Zespół ekspertów od kryptowalut Cardano

Technologia

W przeciwieństwie do Bitcoin i Litecoin, które są tylko walutami cyfrowymi, Cardano zapewnia całą platformę do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji i inteligentnych kontraktów.

Nie tylko to, ale oferuje wiele ulepszeń technologicznych w porównaniu z innymi w sektorze. Jak wspomniałem wcześniej, zapewnia rozwiązanie obecnych problemów ze skalowalnością, których doświadczają tacy jak Ethereum.

Będzie też bardziej zrównoważony.

Bezpieczeństwo

Wiele łańcuchów bloków napotkało paradoks „ale jeśli skalujemy, tracimy bezpieczeństwo”. Tak nie jest w przypadku Cardano, ponieważ może osiągnąć bezpieczeństwo i skalowalność w tym samym czasie, używając stworzonego przez siebie protokołu o nazwie Ouroboros.

Portfel

Cardano oferuje własny zabezpieczony portfel o nazwie Daedalus; tutaj możesz przechowywać swoje monety ADA.

Obecnie pracują nad ulepszeniem projektu Daedalus i znacznie upraszczają integrację za pośrednictwem interfejsów API ze stronami trzecimi.

Jak widać na poniższej migawce, praca nad sfinalizowaniem solidnego i bezpiecznego portfela jest ważną częścią ich mapy drogowej.

Konta w portfelu Daedalus

Powyższe punkty to niektóre z kluczowych powodów, które sprawiają, że Cardano jest obiecującą kryptowalutą. Biorąc to pod uwagę, jest kilka rzeczy, które mogą działać również przeciwko Cardano.

Dlaczego Cardano może być złą inwestycją

Pozwól, że przedstawię Ci kilka ważnych punktów, o których powinieneś pamiętać przed podjęciem decyzji lub własną prognozą Cardano.

Nieudowodnione osiągnięcia

Cardano istnieje tylko od 8 miesięcy, co czyni go jedną z najmłodszych kryptowalut w 10 najlepszych monetach (według kapitalizacji rynkowej). Nie ma wystarczających danych dotyczących historycznych wzorców inwestycyjnych Cardano, co sprawia, że ​​jest to inwestycja bardziej ryzykowna.

Praca w toku

Wiele zostało obiecanych na temat tego, co może zaoferować Cardano, ale większość z nich jest nadal w toku. Sukces monety ADA w dużym stopniu zależy od tego, czy te funkcje zostaną pomyślnie wdrożone.

Konkurencja

Sektor platform inteligentnych kontraktów stał się dość zatłoczony. Cardano mierzy się z konkurencją nie tylko ze strony Ethereum, ale także innych, takich jak NEO i EOS. Wydaje się trudne, że tak wiele najlepszych monet przeznaczonych do tego samego celu może współistnieć.

Tak więc, jeśli jest miejsce tylko dla jednego lub dwóch zwycięzców, Cardano musi upewnić się, że zrobi to, czego potrzeba, aby osiągnąć sukces.

Powyższe to niektóre z głównych powodów, dla których rozwój Cardano może nie przebiegać zgodnie z oczekiwaniami.

Można powiedzieć, że w tym momencie Cardano ma więcej pozytywów niż negatywów. Aby jednak nadal mieć pozytywne nastawienie, Cardano musi spełnić swoje obietnice i musi to zrobić wkrótce.

Ponieważ nowa moneta jest wypuszczana niemal każdego dnia, sytuacja na rynku kryptowalut może się szybko zmieniać. Cardano musi działać szybciej, jeśli chce zwiększyć swoje szanse na pozyskanie inwestorów.

Ostatnie słowa

Znasz już najlepsze prognozy cenowe Cardano, zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Wiesz również o jego pochodzeniu, historycznych trendach cenowych i kluczowych cechach. Oto niektóre z głównych aspektów, które powinny pomóc Ci zrozumieć, jakie są możliwe zmiany cen, które Cardano może napotkać w nadchodzącym czasie.

Jakie są Twoje opinie po przeczytaniu mojego przewodnika po prognozach cen Cardano? Czy jesteś uparty czy niedźwiedzi? Osobiście jestem dość niedźwiedzi, jeśli nie możesz już powiedzieć!

Daj mi znać swoje opinie i prognozy – do czego według Ciebie rośnie lub spada Cardano pod koniec tego roku? Jak myślisz, jak to będzie za 5 lat? Na czym opierasz swoją opinię? Czy wolisz ufać opiniom ekspertów lub różnym algorytmom witryny?

Uwaga: Oprócz korzystania z tego przewodnika prognoz Cardano, z pewnością powinieneś skonsultować się z doradcą finansowym przed podjęciem ostatecznej decyzji inwestycyjnej. Ponadto zdecydowanie zalecamy nigdy inwestować więcej, niż możesz stracić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me