Czy obecnie trzymasz monety Digibyte i szukasz Digibyte prognozy cenowe? A może myślisz o dokonaniu inwestycji i chcesz się dowiedzieć gdzie cena może pójść w najbliższej przyszłości? Cóż, z pewnością trafiłeś we właściwe miejsce!

W moim przewodniku przewidującym ceny Digibyte powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć. W początkowych częściach krótko omówię czym jest projekt Digibyte, po którym następuje krótkie wyjaśnienie, jak ważne jest ostrożne przyjmowanie prognoz cenowych.

Następnie omówię niektóre aktualne prognozy cen Digibyte na 2021 rok i później. Na koniec dam ci moją opinię na temat czy uważam, że Digibyte to dobra inwestycja biorąc pod uwagę jego zalety i wady.

Zawsze pamiętaj że ważne jest, aby zachować swoje waluty bezpieczne portfele. Zaleca się wybrać portfele sprzętowe (Ledger Nano S i Trezor Model T) zamiast internetowych.

Więc na co czekasz? Mamy dużo do omówienia! Zacznijmy od ustalenia, czym właściwie jest moneta Digibyte!

(Jeśli jesteś już pewny swojej wiedzy o Digibyte, możesz przejść do następnej sekcji!)

Co to jest Digibyte?

Digibyte powstał w 2014 roku przez głównego dewelopera, Jared Tate. Jest to projekt kryptowaluty, który ma na celu skoncentrowanie się na zwiększeniu szybkości transakcji, decentralizacji i bezpieczeństwie. W rzeczywistości technologia Digibyte działa znacznie lepiej niż większość innych kryptowalut.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Na przykład, podczas gdy popularne blockchainy, takie jak Bitcoin średnia transakcja razy 10 minut, Digibyte robi to w zaledwie 15 sekund! Ponadto w ostatnich testach pod koniec 2017 r. Osiągnięto maksymalną wydajność 560 transakcji na sekundę, a zespół Digibyte zamierza zwiększyć tę liczbę do 280 000 na sekundę do roku 2035.!

Z drugiej strony, Bitcoin może tylko zarządzaj 7 transakcjami na sekundę i Ethereum nie jest też dużo lepszy, mając zaledwie 15 lat. Digibyte jest również określany jako DGB iw sumie będzie 21 miliardów monet w obiegu, co jest również spodziewane w roku 2035.

Co ciekawe, projekt Digibyte stał się pierwszym blockchainem na świecie, który zainstalował coś, co nazywa się SegWit (Oddzielny świadek). To znaczy że potwierdzenia transakcji są oddzielone od informacji przechowywanych w bloku, pomagając osiągnąć szybsze transakcje.

Ostatecznie zespół Digibyte ma nadzieję, że jego technologia będzie mogła działać jako globalny system płatności używany przez ludzi na całym świecie..

Teraz, gdy już wiesz, czym właściwie jest projekt, kolejna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Digibyte pokrótce wyjaśni, co należy wziąć pod uwagę podczas czytania prognozy cen kryptowalut.

Prognozy cenowe Digibyte


Byłoby wspaniale, gdyby prognozy cen kryptowalut zawsze się spełniały, jednak w rzeczywistości większość z nich się nie sprawdza. Prawda jest taka, że ​​nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, szczególnie w branży tak niestabilnej jak kryptowaluta.

Nie zapominaj, że monety mogą wzrosnąć i spaść o 100% lub więcej w ciągu jednego dnia! Te wydarzenia są całkowicie nieprzewidywalne, więc nigdy nie podążaj za szumem bez przeprowadzenia własnych niezależnych badań.

Prognoza cen Digibyte 2021 i później

Świetnym przykładem niewiarygodnego źródła prognozowania cen jest John McAfee, który często publikuje tweety wyświetlające jego prognozy dotyczące kryptowalut. Dlaczego? Ponieważ McAfee przyznał, że projekty kryptograficzne zapłacić mu więcej niż 100 000 dolarów dla każdej „przepowiedni”, którą czyni!

Ostatecznie najważniejszą rzeczą, która wpływa na ruch ceny monety, są wydarzenia w świecie rzeczywistym, takie jak ulepszona technologia, regulacje i nowe partnerstwa. Tylko upewnij się, że ty nie inwestuj pieniędzy na podstawie samych prognoz cenowych. Zrób jak najwięcej badań i podejmij decyzję w oparciu o wszystko, co przeczytałeś!

Skoro już to wyjaśniłem, w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Digibyte zajmiemy się niektórymi najbardziej znaczące ruchy cenowe w jej historii!

Digibyte Poprzednie ruchy cen

Zanim przyjrzę się niektórym prognozom cenowym Digibyte na 2021 r., Pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby szybkie przyjrzenie się, jak dotychczas zachowywała się moneta..

Co ciekawe, od roku to było założona w 2014 roku do maja 2017 r, moneta DGB był praktycznie bezwartościowy! Mimo że technologia działała znacznie lepiej niż większość innych projektów blockchain, wydawało się, że nikt o tym nie wiedział. Wartość Digibyte tak naprawdę nie przekroczyła 0,0002 $ za monetę, a dzienne obroty rzadko przekraczały 100 000 $.

Przewidywanie ceny Digibyte: cena Digibyte.

Wtedy nagle znikąd, jego wartość wzrosła aż do 0,056 USD w mniej niż kilka tygodni. Dokładny powód tego pozostaje nieznany, jednak jedynym wydarzeniem, które miało miejsce w tym czasie, był prosty tweet od deweloperów, który twierdził, że zamierzają uczynić „Zdecentralizowane, Blockchain, CyberSecurity frazą, a co ważniejsze rzeczywistością”.

To jest dobry przykład o tym, jak zmienne mogą być rynki kryptowalut! W rzeczywistości ruch cen był tak znaczący, że aż tak kapitalizacja rynkowa (Później opowiem o tym, dlaczego jest to ważne) wzrosły z zaledwie 14 milionów do 500 milionów dolarów!

Prognoza cen Digibyte Post na Twitterze

Idąc dalej, Digibyte doświadczył tego najbardziej udany okres pomiędzy Grudzień 2017 i styczeń 2018, gdzie jego wartość poszła na całość do 0,129 USD za monetę, osiągnięcie kapitalizacji rynkowej wynoszącej ponad 1,2 miliarda dolarów!

Należy jednak pamiętać, że większość branży kryptowalut doświadczyła rekordowe maksima w tym samym okresie i podobnie jak Digibyte, większość z nich straciła swoje wybitne zyski na początku 2018 roku.

Inne główne wydarzenie cenowe wydarzyło się w kwietniu 2018 roku, kiedy poszła cena DGB od 0,017 $ do 0,049 $, wzrost o ponad 188% w zaledwie 4 tygodnie. Następnie cena spadła do 0,004 USD w 2020 roku, a teraz (styczeń 2021) jest warta 0,025 USD. Po raz kolejny cena znacznie wzrosła.

Głównym powodem tego nagłego wzrostu ceny był Stanik (bardzo popularna aplikacja portfela cyfrowego) ogłaszając, że zamierzają zacząć akceptować monetę DGB. To był ważny krok, ponieważ aplikacja na to pozwala kupuj i sprzedawaj ponad 20 różnych monet a także walutę fiducjarną.

Teraz, gdy znasz historię najważniejszych ruchów cenowych, kolejna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Digibyte przyjrzy się niektórym popularnym prognozom na 2021 r..

Prognoza cen Digibyte 2021 i później!

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie niż sprawdzenie, co według założyciela, Jareda Tatesa, stanie się z wartością DGB? Według ludzi ze społeczności Digibyte, Tate uważa, że ​​ostatecznie wartość osiągnie od 1 do 10 dolarów. Istnieje jednak niewielki problem z tą prognozą.

Dzieje się tak, ponieważ bardzo nietypowe jest, aby lider organizacji, zarówno w świecie rzeczywistym, jak i branży kryptowalut, przewidywał wartość własnego projektu. To tak, jakby Mark Zuckerberg ogłosił, że wierzy, że wartość akcji Facebooka wzrośnie do 1000 USD za akcję!

Plik następna prognoza cen Digibyte Chciałem z wami omówić, że został wydany przez platformę o nazwie „jiomobilephone1500”. Brzmi legalnie? Dowiedzmy Się! Według „analityka” przewidują, że do końca 2021 r Cena DGB wzrośnie do 9,20 USD.

Prognoza cen Digibyte 2021 i później

Powodem, dla którego wydaje się to mało prawdopodobne, jest sposób działania kapitalizacji rynkowej. W ten sposób obliczasz całkowitą wartość projektu, co możesz zrobić, mnożąc bieżącą wartość rynkową monety przez całkowitą ilość monet w dostawie.

Na przykład, gdyby było 10 milionów monet, a aktualna wartość rynkowa monety wynosiłaby 1 USD, wówczas całkowita kapitalizacja rynkowa wyniosłaby 10 milionów USD!

Wracając do powyższej prognozy cenowej wynoszącej 9,20 USD i używając szacowanego całkowitego nakładu 11 miliardów monet, to jest wyceniłby projekt Digibyte na 101 miliardów dolarów! Chociaż rynki kryptowalut są całkowicie nieprzewidywalne, być może należałoby cudem, gdyby Digibyte zwiększył swoją cenę o tak bardzo w tak krótkim czasie..

Dlaczego? Po pierwsze, jego wszechczasów w styczniu 2018 r. wyniósł zaledwie poniżej 500 milionów dolarów, co oznacza, że ​​musiałby wzrosnąć o ponad 20 000%. Po drugie, w ten sposób Digibyte prześcignie każdą kryptowalutę inną niż Bitcoin, co znowu jest prawdopodobnie mało prawdopodobne.

Więc jakie są inne prognozy cen Digibyte na 2021 rok? Cóż, następny, o którym myślałem, że wspomnę, został opublikowany przez analityk o nazwie „CoinFan”. Prognoza cen Digibyte opublikowana przez CoinFan jest mniej optymistyczna niż "jiomobilephone1500"!

Prognoza ma duże zróżnicowanie między cenami minimalnymi i maksymalnymi, co utrudnia analizę. Dlatego najlepiej jest przyjąć minimalną prognozę jako wskazówkę. Co ciekawe, CoinFan uważa, że ​​cena DGB będzie powoli rosła przez cały 2021 rok, kończący rok na 0,242 USD.

To naprawdę nie zapewnia nam wiarygodnych prognoz, ponieważ według analizy Twoja inwestycja w Digibyte może też 1) spadek nawet o 67% lub 2) wzrost nawet o 138%!

Te prognozy cenowe Digibyte 2021 są doskonałym przykładem tego, jak to zrobić zawodne usługi prognozowania mogą być. Najważniejszą rzeczą, o której nie wspomina się we wszystkich powyższych przewidywaniach, jest dlaczego. Musi istnieć powód do wzrostu lub spadku ceny, jednak jeśli analitycy nie mówią, w jaki sposób dokonali prognozy, bardzo trudno jest wziąć to poważnie!

AKTUALIZACJA 2021: Obecna cena DigiByte wynosi 0,02 USD. Nie trzeba dodawać, że żadne z przewidywań nie wydaje się spełniać.

W każdym razie, kolejna część mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Digibyte będzie dotyczyła okresu po roku 2021. Czy zobaczymy coś bardziej wiarygodnego? Zobaczmy!

Prognoza cen Digibyte po 2021 r!

Pierwsza prognoza ceny Digibyte, o której chciałem z wami porozmawiać, była jedna wydany przez Coinliker kilka lat temu. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, uważają, że do czerwca 2023 r. Cena Digibyte wzrośnie do 3,5 USD.

Przewidywanie cen Digibyte

Czy to jest wiarygodne? Wella cena 3,5 USD wyniósłby całkowitą kapitalizację rynkową w wysokości około 100 miliardów dolarów. Byłby to dość znaczący wzrost, ponieważ Digibyte wszedłby do najlepsze 10 rankingi kryptowalut.

Być może pamiętasz, jak wspomniałem wcześniej, że Digibyte działa znacznie lepiej niż większość innych kryptowalut, więc w rzeczywistości byłby to rozsądna rzecz. Na przykład, Litecoin, która w chwili pisania tego tekstu jest szóstą pod względem wartości monetą, może zarządzać jedynie prędkością transakcji wynoszącą 2,5 minuty.

Dlaczego warto o wiele więcej, skoro Digibyte może przetwarzać transakcje w zaledwie 15 sekund? Gdyby zespół był w stanie zrobić naprawdę dobry marketing i promować swoją technologię, spełnienie prognozy Coinlikera nie byłoby niemożliwe.

A co z okresem po 2021 roku? Natknąłem się na prognozę ceny Digibyte przez kogoś o imieniu Crypto Gunther. Chociaż nie jest on dobrze znanym analitykiem, jego proces przewidywania był prawdopodobnie najlepszy z dostępnych.

Dzieje się tak, ponieważ wyjaśnił szczegółowo, w jaki sposób i dlaczego doszedł do swojej prognozy, zamiast publikować szacunki bez żadnego uzasadnienia.

Przewidywanie cen Digibyte

Według Crypto Guntera cena Digibyte wzrośnie do 20 dolarów za kilka lat. Gdyby tak się stało, dałoby to monecie DGB całkowitą kapitalizację rynkową w wysokości 220 miliardów dolarów, co uczyniłoby ją najcenniejszą kryptowalutą w branży.

Jednak założenie jest w oparciu o coś ważnego. Crypto_Gunter twierdzi, że idealna cena monety DGB powinna wynosić 1/1000 tego, ile wart jest Bitcoin. Na przykład, jeśli Bitcoin był wart 10 000 USD, to Digibyte powinien być wart 10 USD. Korzystając z teorii powyższej prognozy ceny Digibyte, Bitcoin musiałby osiągnąć 20000 USD, aby moneta DGB wzrosła do 20 USD.

Jeśli nadal nie masz pewności, w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Digibyte przyjrzymy się ich planom na przyszłość, aby zbadać, czy są jakieś możliwe zdarzenia, które mogłyby pomóc w wzroście ceny!

Przyszłość Digibyte

Teraz więc. Przyjrzyjmy się fundamentalna przyszłość Digibyte: ich mapa drogowa, partnerstwa i listy wymiany.

Cele mapy drogowej

Chociaż programiści Digibyte nie mają faktycznej mapy drogowej, mają różne pomysły na rozwój że rozważają. Po pierwsze, rozważają zamiana algorytmu wydobywczego. W tej chwili blockchain używa 5 różnych wersji, zespół myśli jednak o zmianie jednego z nich, aby górnictwo było jeszcze bardziej zdecentralizowane.

Jednak największym celem rozwoju jest to, co nazywa Digibyte "Rdzeń 4.1.3". Po zbudowaniu protokołu umożliwi on użytkownikom tworzenie i zawieranie inteligentnych kontraktów. Byłaby to ogromna wiadomość dla Digibyte i najprawdopodobniej spowodowałaby wzrost ceny jego monety DGB.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Związki partnerskie

Zespół Digibyte twierdzi, że aktywnie poszukuje partnerstwa z organizacjami korporacyjnymi. Gdyby duża firma używała monety DGB w swoich systemach, mogłoby to mieć bardzo pozytywny wpływ na jej cenę.

W lutym 2018 roku firma Digibyte ogłosiła, że ​​właśnie skorzystała z usług a Agencja PR, kto pomógłby im wprowadzić na rynek i wypromować ich technologię. To był doskonały krok i na pewno pomoże im zawiązać nowe partnerstwa.

Wymiany

Moneta Digibyte jest teraz notowana na wielu różnych giełdach kryptowalut. Obecnie, najbardziej polecane giełdy kryptowalut które obsługują monety DGB Coinbase i Binance. Platformy te są bezpieczne, niezawodne, oferują bardzo niskie opłaty i setki różnych kryptowalut do wyboru.

Więc teraz, gdy masz kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, w następnej części mojego przewodnika dotyczącego prognozowania cen Digibyte zamierzam przedstawić moją opinię na temat tego, czy uważam, że to dobra inwestycja, czy nie!

Czy Digibyte to dobra inwestycja?

Zanim przejdę dalej, pomyślałem, że powinienem wspomnieć, że nie udzielam porad finansowych ani inwestycyjnych. Wszystko w tym przewodniku dotyczącym prognozowania cen Digibyte jest albo moją opinią, albo opinią innych analityków.

Jeśli zdecydujesz się pójść i dokonać inwestycji, powinieneś zawsze a) przeprowadzaj własne badania wcześniej i b) nigdy nie inwestuj tylko ze względu na prognozę ceny.

W każdym razie uważam, że projekt Digibyte jest naprawdę obiecującą kryptowalutą. Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony, że nie działa lepiej. Dlaczego? Cóż, jak wspomniałem wcześniej, blockchain Digibyte jest znacznie szybszy niż większość innych kryptowalut w branży.

Prognoza cen Digibyte 2021 i później

Rzeczywista technologia jest jedną z najważniejszych części projektu kryptograficznego, w przeciwnym razie ludzie nigdy by jej nie używali. Dlatego myślę, że zespół Digibyte powinien skupić się na marketingu i promocji, aby coraz więcej osób mogło dowiedzieć się, jak dobry jest ich blockchain!

Nie tylko przyciągnęłoby to więcej użytkowników do Digibyte, ale także pomogłoby w stworzeniu nowego projektu partnerstwa z dużymi organizacjami, co jest czymś, co zespół chce zrobić.

Podoba mi się również dźwięk aktualizacji, nad którą pracuje zespół, a która, jeśli się powiedzie, pozwoli ludziom na to Stwórz inteligentne kontrakty na platformie Digibyte. Osobiście uważam, że gdyby byli w stanie to zrobić, cena monety DGB mogłaby bardzo szybko wzrosnąć!

Z drugiej strony najbardziej obawiam się, czy Bitcoin zostanie uaktualniony do Lightning Network odniesie sukces, może wpłynąć na inne kryptowaluty, w tym Digibyte. Dzieje się tak, ponieważ aktualizacja może umożliwić Bitcoinowi wykonywanie jeszcze szybszych, tańszych i bardziej skalowalnych transakcji. Jeśli tak się stanie, ludzie mogą zamiast tego zdecydować się na użycie Bitcoina, ponieważ jest to najpopularniejsza kryptowaluta w branży.

Ostatecznie kolejne 12 miesięcy będzie bardzo interesujące dla projektu monety Digibyte. Jeśli są w stanie zawrzeć nowe partnerstwa, zaktualizuj swoją technologię, aby umożliwić inteligentne kontrakty i ulepszyć swój marketing może być bardzo dobry za swoją cenę. Jeśli jednak powyższe zdarzenia nie nastąpią szybko, cena może pójść w drugą stronę.

Wniosek

I to już koniec mojego Digibyte przewodnik przewidywania cen. Mam nadzieję, że okazało się to zarówno interesujące, jak i pouczające! Jeśli czytasz go od początku do końca, powinieneś już dobrze rozumieć czym zajmuje się projekt i co mają nadzieję osiągnąć w przyszłości.

Omówiłem także różne Digibyte prognoza cen 2021, jak również w 2021 i później. Co sądzisz o przewidywaniach poczynionych przez powyższych analityków? Czy zgadzasz się z którymkolwiek z nich? Jeśli tak, dlaczego?

Niektóre z przewidywań były rozsądne, jednak frustrujące jest, gdy analitycy nie wyjaśniają swojego rozumowania!

Wreszcie dałem ci również plik lista rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, a które mogą wpłynąć na cenę monety Digibyte, a także moją własną opinię na temat tego, czy uważam, że to dobra inwestycja. Jeśli zdecydujesz się na zakup monety Digibyte, zalecamy zrobienie tego za pośrednictwem Coinbase lub Binance – najbardziej niezawodne giełdy kryptowalut.

Daj mi znać wszystkie swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me