Prognoza cen Electroneum: czy wzrośnie?

Bitcoin to wciąż największa kryptowaluta, ale zdecydowanie nie jedyna. Po początkowym sukcesie Bitcoina na rynek wprowadzono ponad 1500 kryptowalut.

Jeśli Electroneum jest jedną z takich kryptowalut, która zwróciła Twoją uwagę, to trafiłeś we właściwe miejsce. Electroneum, które zostało uruchomione we wrześniu 2017 roku, jest obecnie jedną ze 100 najlepszych kryptowalut.

Ten przewodnik odpowie na takie pytania, jak:

 • Czy Electroneum to dobra inwestycja?
 • Jaka jest prognoza cen Electroneum?
 • Jak Electroneum występowało w przeszłości?

Tak więc pod koniec tego przewodnika będziesz miał dobre pojęcie o tym, czym jest moneta Electroneum i czym różni się od innych monet. Dowiesz się również o różnych najlepszych prognozach cenowych Electroneum, w tym popularnych prognozach na 2021 rok.

Chociaż kryptowaluty to niezwykle nieprzewidywalny rynek, celem tego przewodnika jest dostarczenie jak największej ilości informacji. Zawsze zaleca się skonsultowanie się z ekspertem finansowym przed dokonaniem inwestycji w kryptowaluty.

Zrozumienie podstaw każdej kryptowaluty jest bardzo ważne, jeśli planujesz w nią zainwestować. Więc najpierw dowiedzmy się trochę o samym Electroneum (ETN), zanim przejdziemy do prognoz cen ETN.

Jeśli uważasz, że znasz już Electroneum wystarczająco dobrze, możesz przejść do sekcji Historia inwestycji w Electroneum.

Co to jest Electroneum (ETN)?

Electroneum, podobnie jak inne kryptowaluty, to cyfrowa waluta zbudowana przy użyciu technologii blockchain. Więc co jest w tym takiego specjalnego? Co sprawia, że ​​jest inny?

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Na jego stronie internetowej, mówi, że jest to „Mobilna kryptowaluta”, która została zaprojektowana do masowej adopcji. Ma to na celu uczynienie tego niezwykle prostym dla użytkowników smartfonów (których jest 2,2 miliarda) nabyć Electroneum.

Obecnie transakcje na kryptowalutach to złożony proces, który utrudnia osobom niebędącym ekspertami wejście na rynek kryptowalut. Electroneum próbuje to zmienić, czyniąc to tak prostym, jak pobranie aplikacji.

Po pobraniu aplikacji Electroneum możesz już nabyć Electroneum. Podczas gdy większość monet wymaga specjalistycznego, potężnego sprzętu do ich wydobywania, Electroneum można po prostu wydobyć za pomocą aplikacji.

Aplikacja Electroneum ma również wbudowany portfel do przechowywania monet Electroneum wydobywanych z telefonu użytkownika. Tak więc Electroneum można nie tylko zarządzać, ale także wydobywać z aplikacji mobilnej.

Oprócz tego, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika i łatwy do wydobycia, istnieje kilka innych znaczących różnic między Electroneum a Bitcoinem. Przyjrzyjmy się im szybko.


 • Maksymalna liczba Bitcoinów, które mogą istnieć, to 21 milionów, podczas gdy maksymalna liczba monet Electroneum może wynosić 21 miliard.
 • Podążając śladami monety Monero, Electroneum zapewnia również funkcje prywatności.

W przypadku transakcji Bitcoin każdy może zobaczyć, kto jest nadawcą i odbiorcą. Ponadto transakcje można prześledzić wstecz do ich pochodzenia. Ale wszystkie transakcje są całkowicie prywatne i niemożliwe do wykrycia w przypadku Electroneum.

 • Electroneum koncentruje się bardziej na przyspieszaniu mikropłatności, takich jak kupowanie gier mobilnych, dokonywanie płatności za aplikacje i wysyłanie pieniędzy znajomym.
 • Jak wspomniano wcześniej, Electroneum ma własną aplikację, portfel i mobilną koparkę. Tego wszystkiego brakuje Bitcoinowi.

Teraz, gdy już dobrze rozumiesz, o co chodzi w Electroneum, przejdźmy do jego wcześniejszych wyników. Znajomość historycznych trendów cenowych będzie pomocna w prognozowaniu cen Electroneum.

Historia inwestycji Electroneum

Electroneum ICO, które wystartowało 14 września 2017 r., Zostało zamknięte wcześniej z powodu osiągnięcia twardego pułapu 40 milionów dolarów. Electroneum ma kapitalizację rynkową w wysokości 0,141 miliarda dolarów i jest marką pierwszą w historii brytyjską kryptowalutą.

Chociaż mieli bardzo udane ICO, wkrótce potem stanęli przed poważną czkawką. Wiele kont użytkowników Electroneum zostało zhakowanych, co doprowadziło do nagłego spadku cen na początku listopada 2017 r. Jak widać na poniższym wykresie, cena Electroneum spadła z 0,23 do 0,06 USD..

przewidywanie-cen-lectroneum

Ceny Electroneum odżyły po naprawieniu problemów, a inwestorzy dostrzegli potencjał tej przyjaznej dla urządzeń mobilnych kryptowaluty. Wzrósł z 0,06 USD w listopadzie 2017 r. Do 0,22 USD w styczniu 2018 r., Odnotowując wzrost o 122% w mniej niż 3 miesiące..

Możesz zobaczyć historyczny trend cenowy Electroneum na wykresie z giełdy monet poniżej. Podobnie jak w przypadku większości innych kryptowalut, ich ceny spadły od stycznia 2018 r. Dwa lata później, w styczniu 2021 r. Cena Electroneum wynosi zaledwie 0,005, a przyszłość nie wydaje się być taka jasna. Wykres prognozy cen Electroneum

Electroneum radził sobie raczej przeciętnie w przeszłości w porównaniu z innymi kryptowalutami. W rzeczywistości istnieje wiele kryptowalut, które przyniosły inwestorom znacznie lepsze zwroty niż Electroneum. To powiedziawszy, był w stanie wzbudzić zainteresowanie inwestorów ze względu na swoje unikalne funkcje, takie jak mobilne wydobywanie.

Teraz, gdy wiemy o historii inwestycji Electroneum, rzućmy okiem na prognozę cen Electroneum lub dwie.

Prognoza cen Electroneum w 2021 roku

Tutaj zobaczymy kilka prognoz cenowych Electroneum na ten rok.

Prognoza cen Electroneum w 2021 roku autorstwa Johna McAfee

Jeśli śledziłeś rynek kryptowalut, będziesz już wiedział, jaki wpływ może mieć John McAfee na ceny. Jest jednym z najbardziej znanych influencerów na rynku kryptowalut.

W swoim bardzo pozytywnym tweecie na temat Electroneum (patrz zdjęcie poniżej) stwierdził, że spodziewa się dobrego wyniku z następujących powodów:

 • Oczekuje, że spodoba się ona użytkownikom technicznym i nietechnicznym ze względu na łatwość obsługi
 • To moneta prywatności
 • Ma rzesze zwolenników na Facebooku i innych społecznościach, co może pomóc w jego akceptacji w głównym nurcie

  John McAfee post na Twitterze o Electroneum

Jego przewidywania mogą się sprawdzić, ale nie muszą, ale jest to zdecydowanie dobra weryfikacja dla Electroneum.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Prognoza cen Electroneum w 2021 roku z wykorzystaniem analizy technicznej

Zanim przejdę do prognozy, pozwól mi wyjaśnić, co oznacza analiza techniczna, która jest popularną metodą przewidywania cen.

Analiza techniczna wykorzystuje historyczne trendy cenowe i trendy wolumenu obrotu, aby przewidzieć przyszłość. Zadanie to jest realizowane przez oprogramowanie, które stosuje złożone funkcje matematyczne do danych historycznych.

Walletinvestor.com to strona internetowa, która przeprowadza analizę techniczną kryptowalut. Według tej strony internetowej Electroneum to roczna inwestycja wysokiego ryzyka. Przewidywana cena Electroneum w 2021 r. To 0,00 USD! Może trochę szorstkie?

Prognoza cen Electroneum w 2021 roku na podstawie takich czynników, jak trendy rynkowe i technologia

Na podstawie takich czynników, jak technologia, wydajność i trendy rynkowe, witryna o nazwie uslifed.com kilka lat temu dokonał prognozy cenowej Electroneum. Zgodnie z prognozą ceny ETN, Electroneum miało wynosić około 0,74 USD w grudniu 2018 r. Jednak wtedy i teraz (w 2021 r.) Cena ETN wynosiła tylko 0,005 USD. Oparli swoje przewidywania Electroneum na fakcie, że ma on wielu zwolenników i jest bardzo łatwy w użyciu.

Medium.com przewidziało również, że przyszła cena monety ETN wzrośnie do 0,03235 USD, więc zobaczymy, czy to prawda w 2021 roku..

Teraz, gdy mamy pojęcie o przewidywaniach Electroneum na ten rok, spróbujmy zrozumieć długoterminową przyszłość Electroneum.

Prognoza cen Electroneum w 2021 roku

Biorąc pod uwagę nieuregulowany charakter kryptowalut (obecnie), dość trudno jest przewidzieć ich długoterminową przyszłość. Postaram się jednak udostępnić Ci jak najwięcej informacji.

Poniżej znajdują się najlepsze prognozy cenowe Electroneum na rok 2021.

Prognoza cen Electroneum 2021 na podstawie analizy technicznej

Coinliker.com to strona internetowa, która przeprowadza analizę techniczną i podaje długoterminowe prognozy cenowe. Daje prognozę na poziomie 2,44 USD na 2023 r. Na tej podstawie Electroneum wydaje się być na dobrej drodze w 2021 r., A inwestycja 200 USD może być warta ponad 23 000 USD do 2023 r..

Prognoza cen Electroneum w 2021 roku na podstawie takich czynników, jak trendy rynkowe i technologia

Uslifed.com dostarczył również prognozy Electroneum kilka lat temu. Przewiduje się, że ceny Electroneum na początku 2018 r. Wyniosą około 0,812 USD i 1,10 USD do grudnia 2018 r. Niestety tak się nie stało i źródła pokazują, że cena ETN może wzrosnąć do 0 0,1 USD w 2021 r..

To jest prognoza cen Electroneum na rok 2021, jak pokazują dwa różne źródła. Wydaje się, że jest to dobra opcja inwestycyjna, ale jak powiedziałem wcześniej, bardzo trudno jest przewidzieć ceny jakiejkolwiek kryptowaluty w dłuższej perspektywie.

W rzeczywistości bardzo trudno jest je przewidzieć również w perspektywie krótkoterminowej – powinienem to wyjaśnić. Nikt nie może patrzeć w przyszłość, chociaż prawdopodobnie wszyscy byśmy tego życzyli.

Czy więc Electroneum jest dobrą opcją inwestycyjną?

Jak widzieliście, przewidywania dotyczące przyszłości Electroneum są podzielone. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę te prognozy podczas podejmowania decyzji, ale ważne jest również, aby spojrzeć na podstawy monety.

Oto niektóre z powodów, dla których Electroneum może być dobrą inwestycją.

Kompetentny zespół z określonymi celami

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o przyszłości każdej kryptowaluty jest zespół, który za nią stoi. Electroneum ma doświadczony i oddany zespół prowadzący program. Dyrektor generalny, Richard Ells, ma doświadczenie w budowaniu odnoszących sukcesy biznesów technologicznych. Ostatnim z nich jest Retortal Ltd, którego wartość wynosi ponad 50 milionów dolarów.

Jak dotąd zespół szybko opracowywał nowe funkcje i naprawiał wszelkie problemy. Na bieżąco informowali również swoich inwestorów o swoich celach i sposobach ich osiągnięcia, w przeciwieństwie do wielu innych projektów kryptowalutowych.

Ogromna społeczność kibiców

Ze względu na swój urok dla nietechnicznych użytkowników otrzymał ogromne wsparcie na poziomie podstawowym. Ludzie mają nadzieję, że Electroneum może być monetą, która doprowadzi do masowego przyjęcia kryptowalut ze względu na przyjazność dla urządzeń mobilnych.

W styczniu 2018 r. Było około 765 000 użytkowników na żywo ETN i każdego dnia dodają kolejnych.

To tylko niektóre z powodów, dla których Electroneum może być dobrą inwestycją. Mogą być w stanie wzbudzić zainteresowanie inwestorów, ponieważ wydają się zmierzać we właściwym kierunku.

Jest jednak kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w przypadku Electroneum. Oto niektóre z rzeczy, które mogą blokować rozwój Electroneum.

A może Electroneum to zła opcja inwestycyjna?

Dotychczasowe dokonania

Rok 2017 był bardzo udany dla kryptowalut. Najlepsze kryptowaluty, takie jak Litecoin, Monero, Ethereum, dały zwrot w przedziale od 5000% do 10000%. To jest ogromne, prawda?

Jednak Electroneum nie wykazał podobnych poziomów wydajności. Inwestorzy, którzy postrzegają wyniki z przeszłości jako miarę sukcesu, mogą nie być zainteresowani inwestowaniem w Electroneum.

Wyzwania techniczne

Aby odnieść sukces, Electroneum ma na celu dotarcie do użytkowników mobilnych, zapewniając przyjazne dla użytkownika mobilne wydobywanie. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, a od marca 2018 r. Borykają się z problemami technicznymi, gdy pojawiły się problemy.

O ile nie uda im się rozwiązać problemów, przyszłość produktu Electroneum wygląda niepewnie.

Post na Twitterze prognozy cen Electroneum

Notowanie na giełdach

Zrobili pewien postęp na tym froncie, ale Electroneum nadal nie jest notowany na żadnej z głównych giełd, takich jak Binance, Bittrex i Poloniex. Dla niektórych inwestorów jest to frustrujące, ponieważ postrzegają to jako brak wiarygodności. Dla innych zapewnia kwestie dotyczące płynności.

Rozważenie zalet i wad każdej kryptowaluty jest bardzo ważną częścią strategii inwestycyjnej.

Moim zdaniem powinieneś poczekać, aby zobaczyć, jak dobrze radzi sobie ich mobilny górnik, zanim wykonasz telefon inwestycyjny. Gdy stanie się jasne, że są oni technicznie przygotowani do rozwiązania problemów, możesz skonsultować się z doradcą finansowym, aby zaplanować inwestycję.

Ostatnie słowa

Wiesz teraz, czym jest Electroneum, jakie są jego cechy charakterystyczne, jakie są jego wady i jak niektóre wielkie nazwiska w przestrzeni kryptowalut sądzą, że będzie działać w ciągu najbliższych kilku lat.

Jeśli Electroneum będzie w stanie osiągnąć swoje cele w prawdziwym sensie, będzie w stanie zdobyć duży rynek obejmujący ponad 2,2 miliarda użytkowników smartfonów – to jest wynik finansowy. Jeśli więc podoba ci się projekt, powinieneś uważnie go śledzić, wraz z ich rozwojem, abyś mógł w niego zainwestować we właściwym czasie.

To jest JEŚLI jednak uznasz, że to dobra inwestycja, co może zależeć od takich czynników, jak to, jak dobrze radzą sobie z bieżącymi problemami, których doświadczają.

Prognozy cenowe Electroneum wskazują, że mogą one być dobrą inwestycją długoterminową, ale istnieją mieszane prognozy. Jeśli wszystko pójdzie na jego korzyść, może sięgnąć od 1 do 1,50 USD, zapewniając zwrot w wysokości ponad 5000% w oparciu o przewidywania, które sprawdziliśmy..

Jak powiedziałem wcześniej, kryptowaluta jest wysoce nieprzewidywalna i zawsze dobrze jest skontaktować się z konsultantem finansowym przed zainwestowaniem.

Więc co zamierzasz zrobić? Czy warto w to inwestować? Jaka jest Twoja prognoza cenowa Electroneum? Bardzo chciałbym usłyszeć Twoje myśli!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map