Witam! Witamy w tym przewodniku po prognozach cen RDD Coin i Reddcoin. W następnym artykule przedstawię monetę zaprojektowaną z myślą o mikropłatnościach i napiwkach internetowych.

Prognozy cenowe dla kryptowalut to ciekawa koncepcja. Ponieważ kryptowaluty są tak nowe, w zasadzie nie można powiedzieć, jak będą działać. Jednak ludzie będą próbować. Dlatego mamy prognozy. Czasami mają rację, czasami się mylą.

Mając to na uwadze, postaram się pomóc Ci przeprowadzić Cię przez różne prognozy cenowe Reddcoin w tak uczciwy i prosty sposób, jak to tylko możliwe.

W tym przewodniku omówię następujące kwestie:

 • Co to jest Reddcoin (RDD Coin)?
 • Ostrzeżenie dotyczące witryn z prognozami cenowymi.
 • Analiza różnych krótkoterminowych prognoz cenowych dla Reddcoin.
 • Analiza różnych długoterminowych prognoz cenowych dla Reddcoin.
 • Ostrzeżenie o korzystaniu z analizy technicznej do długoterminowych prognoz cenowych.
 • Spojrzenie na mapę drogową Reddcoin i na to, jak zespół planuje kontynuować projekt.
 • Niektóre z moich przemyśleń na temat tego, dokąd zmierza projekt Reddcoin i czy odniesie sukces.

Zanim zacznę, ważne jest, aby podkreślić, że żadnej z poniższych informacji nie należy traktować jako porady inwestycyjnej. Służy do celów edukacyjnych i ma na celu nauczenie Cię, jak oceniać własne inwestycje. Ponadto w tym artykule nie chodzi o to, gdzie kupić Reddcoin ani jak kupić Reddcoin – nie został napisany w celu pompowania projektu dla autora artykułu lub jego wydawcy.

Wprowadzenie i ostrzeżenia na uboczu, zacznijmy od krótkiego zdefiniowania, czym jest Reddcoin!


Czym jest ReddCoin?

Reddcoin został zaprojektowany, aby mikropłatności online były szybkie i łatwe. Próbuje zintegrować się z głównymi sieciami społecznościowymi planety. Mają nadzieję, że będzie to oznaczać, że dawanie ludziom napiwków za treści będzie „tanie, szybkie i satysfakcjonujące dla wszystkich”.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Reddcoin chwali się, że ich czas blokowania (szybkość, z jaką nowe bloki są dodawane do łańcucha blokowego) jest dziesięć razy szybszy niż Bitcoin. To sprawia, że ​​transakcje przechodzą tak szybko, jak 60 sekund, a nie dziesięć minut, plus to, że może to zająć przy użyciu sieci Bitcoin.

W tej chwili Reddcoin używa tradycyjnego modelu „proof-of-work” do zabezpieczenia sieci. Istnieją jednak plany zmiany tego systemu na nowy system o nazwie PoSV (Proof-of-Stake Velocity). Ten system twierdzi, że jest bardziej przyjazny dla środowiska, a jednocześnie pozwala uniknąć niektórych problemów, które zostały zgłoszone w przypadku systemów „proof-of-rate”.

Reddcoin ma za sobą prawdziwie międzynarodowy zespół programistów. Niestety, nie podali zbyt wielu informacji na ich temat na swojej oficjalnej stronie internetowej. Jednak spojrzenie na CTO i głównego programistę Johna „Gnashera” Nasha na profilu LinkedIn pokazuje, że ma on doświadczenie zarówno jako kierownik projektu, jak i dyrektor techniczny w różnych firmach. Należą do nich Masstech Group Inc. i Techtel P / L.

Szybkie ostrzeżenie o prognozach cen

W tym artykule przewidującym cenę Reddcoin, zobaczysz całkiem dzikie i cudowne wezwania do ceny pojedynczej jednostki Reddcoin. Ważne jest, aby nie traktować tych liczb zbyt poważnie. W końcu nikt tak naprawdę nie wie, jak dobrze projekt będzie w stanie zrealizować proponowaną mapę drogową lub czy rynek w ogóle wymaga, aby taka usługa istniała w pierwszej kolejności..

Prognozy cen kryptowalut mogą być problematyczne z kilku powodów. Obejmują one:

 • Kwestie regulacyjne – czy projekt pozostanie legalny? Jeśli zostanie uznany za nielegalny, czy zostanie natychmiast zamknięty, czy też zostanie przeniesiony? Jeśli zostanie przeniesiona, wpłynie to na cenę?
 • Kwestie technologiczne – czy zespół może w ogóle zrealizować to, co zamierza? Jeśli tego nie zrobią, a jakaś fatalna wada w ich kodzie zniszczy cały system, cena każdej monety prawdopodobnie osiągnie 0,00 USD.
 • Konkurencja – czy pojawi się inny projekt, który będzie w stanie jeszcze lepiej wykonać zadanie projektu, w który inwestujesz? Jeśli tak, czy w tej niszy jest miejsce na dwie konkurencyjne usługi?

Prognoza cen Reddcoin 2021?

Teraz przejdę do sedna tego artykułu – prognozy cenowe Reddcoin. Niestety, ponieważ większość ekspertów od kryptowalut ma lepsze rzeczy do roboty niż przewidywanie cen różnych aktywów cyfrowych, nie będziemy w stanie wykorzystać najbardziej świadomych opinii. Jednak wkrótce się o tym dowiesz!

Dzika prognoza cen Reddcoin

W przypadku pierwszej prognozy cen Reddcoin na 2021 r. Zacznę od tego, co wszyscy w przestrzeni kryptowalut chcą usłyszeć – absolutny strzał w księżyc. W tym celu przyjrzę się witrynie o nazwie CoinLiker (chociaż CoinLover może być bardziej odpowiedni!)

Prognoza cen Reddcoin

Jak widać na powyższej grafice, CoinLiker jest szczególnie uparty (optymistycznie co do ceny) Reddcoin. Bezimienny autor tego artykułu uważa, że ​​obecna cena nieco ponad dwie trzecie centa wzrośnie do prawie 0,135 dolara. Oznaczałoby to prawie 20-krotny wzrost w ciągu zaledwie roku.

Przedstawię to w inny sposób, aby to zilustrować. Gdybyś dzisiaj zainwestował 100 $ w Reddcoin, kupiłbyś nieco ponad 14,556 monet RDD. Według CoinLiker zamieni się to w gigantyczne 1963,93 USD. Nieźle, eh!?

Ale poczekaj chwilę. Zanim będziesz zbyt podekscytowany i udasz się na jakąś giełdę altcoinów, na której znajduje się trochę Reddcoin, zastanów się, jak CoinLiker osiągnął tak ogromny wzrost cenowy w ciągu roku.

Po pierwsze, oświadczają, że:

„… Napisałem niestandardowy algorytm, aby miejmy nadzieję przewidywać przyszłe ceny”.

Chociaż mogli stworzyć jakąś formę algorytmu do przewidywania cen, byłoby bardzo złą decyzją oparcie inwestycji na tym zdaniu bez żadnego prawdziwego dowodu.

Po artykule następuje zestaw pytań i odpowiedzi. Każdy z nich twierdzi, że przyszłość Reddcoina wygląda jasno. Jednak dosłownie nie podjęto żadnego wysiłku, aby przeprowadzić jakąkolwiek analizę podstaw Reddcoin – co zrobi, kim jest zespół, na ile jest w stanie wywiązać się ze swoich obietnic lub czy rynek potrzebuje lub chce takiej waluty.

Mówią ci jednak, gdzie kupić Reddcoin i jak kupić Reddcoin – jakie to wygodne!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Kolejna prognoza cenowa Reddcoin, kolejny „system prognoz”

Inna witryna internetowa, która często pojawia się na szczycie rankingów Google w zakresie prognoz cen kryptowalut, nazywa się Portfel Inwestor. Ta usługa twierdzi, że korzysta z własnego „systemu prognozowania”. Nic dziwnego, że ten system jest ściśle strzeżoną tajemnicą. W każdym razie musi być zupełnie inny niż w CoinLiker, ponieważ roczna prognoza cenowa, którą podają dla Reddcoin, jest również bardzo inna.

Według WalletInvestor cena ReddCoin wyniesie 0,000135 USD za rok. Ponownie, nie ma fundamentalnej analizy zawartej w tych wezwaniach cenowych i jako takie należy je traktować z takim samym sceptycyzmem, jak te w CoinLiker.

W tekście u góry artykułu przewidującego ceny twierdzą, że używają analizy technicznej, aby wymyślić swoje prognozy cenowe RDD. W dalszej części artykułu powrócę do tego, dlaczego jest to potencjalnie problematyczne. Na razie szybkie spojrzenie na wykresy pokazuje, że nie pokazują one żadnej analizy linii trendu ani wzorców wskazujących na ruchy cen.

Szczerze mówiąc, wygląda na to, że ktoś właśnie narysował wszystko, co chciał, aby zilustrować zwyżkowe ceny, które wykonał. Szukać siebie:

Na koniec trochę analizy fundamentalnej!

Następnie przyjrzę się artykułowi z prognozą cenową ReddCoin na 2021 r., Który przynajmniej zawiera analizę fundamentalną. David Hay (nie brytyjski bokser wagi ciężkiej) jest kimś w rodzaju gwiazdy YouTube. Jego filmy uzyskują wiele tysięcy wyświetleń, ponieważ ludzie w tej przestrzeni chcą dowiedzieć się, który altcoin będzie następny.

Szczerze mówiąc, jego treść jest całkiem niezła. Obejrzałem sporo jego filmów!

David podchodzi do swoich przedmiotów w sposób logiczny i zwraca uwagę na rodzaje rzeczy, które mogą sprawić, że projekt zakończy się sukcesem lub porażką. Podczas swojego artykułu na ReddCoin analizuje kilka z nich.

David przewiduje, że Reddcoin „może osiągnąć 0,25 USD i pozostać na tym poziomie”. W chwili pisania tego tekstu cena wynosiła jednak około 0,10 USD. Od tego czasu dramatycznie spadł. Ostatecznie David konkluduje:

„… Moim zdaniem na dłuższą metę nie jest to dobra inwestycja. Krótkoterminowe? Może.”

David jest prawdopodobnie tak blisko eksperta, jak jest on, który próbował przewidywać ceny Reddcoin. Jednak to tak naprawdę niewiele mówi. Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby rozumiał (a przynajmniej nie dyskutował) głębszych koncepcji teorii gier, które mogłyby sprawić, że monety potwierdzające stawkę były spektakularną klapą.

Jednak to powiedziawszy, jego artykuł jest ZNACZNIE lepszy niż w przypadku CoinLiker lub inwestorów rynkowych. Chociaż nie radzę używać go jako porady inwestycyjnej, może to być przydatny punkt wyjścia do własnych badań.

John McAfee i Reddcoin

Teraz przyjrzę się prognozie cenowej Reddcoin autorstwa Johna McAfee. McAfee gorzko dzieli opinie na temat swoich prognoz cenowych. Jego obecność w mediach społecznościowych może sprawić, że moneta eksploduje z dnia na dzień – a przynajmniej tak było, dopóki nie wyszło na jaw, że za ich promocję płacono mu około 100 000 dolarów.

Mimo to McAfee jest ogólnie bardzo optymistyczny, jeśli chodzi o kryptowaluty. W rzeczywistości myśli, że Bitcoin osiągnie 1 milion dolarów przed 2021 rokiem. Ponieważ za Bitcoinem nie stoi żadna firma, jest mało prawdopodobne, że zapłacono mu również za to. To sprawia, że ​​bardzo trudno jest stwierdzić, czy jest szczery, kiedy ogłasza projekt. Z jednej strony jest bardzo utalentowanym programistą i programistą komputerowym. Z drugiej strony zarabia na podbijaniu projektów…

W każdym razie, oto tweet o Reddcoin, który opublikował w grudniu 2017 roku. Możesz sam zdecydować, co z tego zrobisz.

Jogn McAfee twitter Reddcoin Prognoza cen

Prognozy cen Reddcoin w 2021 roku i później?

Jeśli prognozowanie ceny na koniec roku lub 12 miesięcy jest problematyczne, to zrobienie jednego na dwa lata lub dłużej jest tym bardziej problematyczne. To powiedziawszy, nie powstrzymuje to witryn przed ich tworzeniem!

Przyjrzyjmy się kilku razem i spróbujmy dowiedzieć się, czy jest coś w ich domysłach.

Prognoza cen oparta na wzroście innych?

Najpierw pokażę prognozę ceny Reddcoin sporządzoną przez witrynę internetową o nazwie CoinCheckup. Jest to dość ciekawa prognoza, ponieważ zamiast patrzeć na popyt na usługę lub zespół, który ją stworzył, lub samą platformę, przygląda się, jak inne innowacje technologiczne radziły sobie od czasu ich powstania.

Oczywiście nie ma absolutnie nic, co mogłoby sugerować, że Reddcoin będzie rósł zgodnie z Google, Facebookiem czy samym Internetem. Jednak przynajmniej jest oczywiste, skąd pochodzą rzeczywiste liczby!

Jak widać poniżej, CoinCheckup opiera swoje wezwania cenowe w latach 2021-2024 na wydajności różnych innych innowacji. Czy Reddcoin mógłby działać równie dobrze jak Facebook czy Internet? Tak, oczywiście, że tak! Czy będzie działać tak dobrze, jak Google czy telefon komórkowy? Kto wie!?

Prognozy cenowe Reddcoin

Jedną z dobrych rzeczy w prognozach cen na stronie CoinCheckup jest to, że bardzo wyraźnie stwierdzają, że nie mogą być wykorzystywane jako porady inwestycyjne. Ich zrzeczenie brzmi:

„Prognozy nie gwarantują przyszłości. Wykorzystaj dowolne dane na CoinCheckup w celach informacyjnych. Informacje nie powinny być traktowane jako porady inwestycyjne. ”

Ponownie, podobnie jak w przypadku innych źródeł prognoz cenowych Reddcoin, dosłownie nie podjęto żadnego wysiłku, aby powiązać którąkolwiek z tych cen z jakąkolwiek formą analizy fundamentalnej. W rzeczywistości, w przedstawionej na ilustracji zakładce „źródła”, zamiast znaleźć informacje o tym, dlaczego wybrano te konkretne innowacje lub dlaczego Reddcoin może podążać za ich wzrostem, jest tylko prymitywna definicja Prawa Moore’a. Zostało to zinterpretowane przez CoinCheckup jako „cena może podwoić się każdego roku”.

Trochę bardziej fundamentalnych analiz do zakończenia?

Na koniec mamy trochę bardziej fundamentalną analizę. Sprytnie nazwana witryna internetowa o nazwie PricePrediction miał okazję sprawdzić przyszłą cenę Reddcoin. Właściwie zadali sobie trud przeanalizowania niektórych wiadomości, które się z tym wiążą.

PricePrediction przyjrzał się mapie drogowej i wyciągnął kilka pozytywnych i negatywnych wiadomości. Nic, co wyprodukowali, nie zajęłoby więcej niż pięć minut przeglądania samej witryny projektu. Jednak, podobnie jak w przypadku prognozy cenowej Reddcoin Davida Hay, byłby to dobry początek dla niektórych badań inwestycyjnych.

Jednak nie wszystko jest dobre w przypadku połączenia cenowego Reddcoin firmy PricePrediction. Spójrz na poniższy wykres analizy technicznej. Dla kogoś, kto nie wie absolutnie nic o analizie technicznej, prawdopodobnie wygląda to świetnie. Spójrz, jak strzałki wskazują w górę!

Projekcja analizy technicznej Reddcoin

To powiedziawszy, jeśli wiesz cokolwiek na temat analizy technicznej, szybko zauważysz, że to tylko pół tuzina linii narysowanych na wykresie. Ponieważ jest to prawdziwy wykres z witryny takiej jak TradingView, ma pewną legitymację. Jednak strzałki dodane później nie.

Problem z analizą techniczną i prognozami cen

To prowadzi nas do następnej sekcji – problemu z analizą techniczną używaną do przewidywania cen inwestycji.

Analiza techniczna to umiejętność, która polega na wykorzystaniu wcześniejszych wyników aktywów do oceny jego perspektyw. Dla tych, którzy opanowali umiejętność analizy technicznej, można ją wykorzystać do podejmowania pozornie telepatycznych decyzji handlowych. Ponieważ jednak kryptowaluta jest rynkiem, który nigdy nie przestaje handlować, aby analiza techniczna zakończyła się sukcesem, wymaga ciągłego obserwowania wykresów.

To, co wygląda na bycze sygnały handlowe, może zmienić się w niedźwiedzie (pesymistyczne) w ciągu kilku godzin. Dlatego próba wykorzystania analizy technicznej do długoterminowych prognoz cenowych jest głupotą, chyba że możesz to zrobić sam lub otrzymujesz ciągłe aktualizacje analizy w czasie rzeczywistym.

Jak widać, wykres z PricePrediction (jak pokazano w poprzedniej sekcji) jest teraz bardzo nieaktualny. W rzeczywistości nowszy wykres pokazałby, że narysowane linie nie były w ogóle dokładnymi prognozami cen Reddcoin!

Mapa drogowa Reddcoin – jak to może wpłynąć na cenę?

Mapa drogowa Reddcoin jest czymś w rodzaju tajemnicy. Najbliższa rzecz do aktualnej wersji znajduje się poniżej. Oficjalna strona internetowa również nie daje żadnych wskazówek, w jaki sposób zespół pracuje nad sukcesem Reddcoin. Nawet w sekcji dotyczącej weryfikacji PoSV nie ma żadnych wskazówek, kiedy trafi do Reddcoin.

Mając te skąpe informacje, jedynym wnioskiem, jaki można wyciągnąć, jest to, że obecny plan działania Reddcoin nie będzie miał żadnego wpływu na cenę.

Mapa drogowa Reddcoin na lata 2017-2018

Czy Reddcoin to dobra inwestycja?

Po spojrzeniu na marketing Reddcoin, mapę drogową, zespół i sam pomysł, trudno pokochać projekt Reddcoin. Została stworzona z myślą o mikropłatnościach i napiwkach. Oznacza to, że nawet jeśli zostanie przyjęty masowo, kto będzie chciał mieć więcej niż kilka dolarów, aby dać napiwek swojej ulubionej celebrytce YouTube lub autorowi kryptowalut (wskazówka, podpowiedź!)?

Wydaje się, że na Reddcoin nie ma zbyt wielu możliwości aktywnego rozwoju, a jeśli chodzi tylko o napiwki internetowe, to jego partnerstwa będą decydującym czynnikiem w ostatecznej cenie. Przy odpowiednim partnerstwie – Facebook, YouTube, Spotify itp. – projekt może odnieść sukces. Nie oznacza to jednak, że cena automatycznie wzrośnie.

Pomyśl o modelu biznesowym. Jako odnosząca sukcesy osobowość internetowa, decydujesz się zaakceptować Reddcoin. Twoje legiony fanów dają Ci napiwek w Reddcoin – genialnie! Co teraz? Czy siedzisz na nim w deszczowy dzień? Nie, sprzedajesz go za kryptowalutę z ekscytującą mapą drogową, sprawdzonym zasobem wartości, a nawet zwykłymi starymi dolarami na zakupy spożywcze. Chociaż może istnieć presja kupna, aby podnieść cenę, wystąpi również znaczna presja na sprzedaż, ponieważ ludzie będą chcieli zamienić swój Reddcoin na walutę o większej funkcjonalności lub szansie na stanie się bardziej wartościowa.

Oczywiście to tylko moje przeczucie co do projektu. Nie wiem, czy Reddcoin w końcu stanie się tak popularny jak Bitcoin, czy też tak szeroko stosowany jak sam dolar. Nie wiem też, czy zespół ostatecznie porzuci go na rzecz jakiegoś innego projektu.

Jeśli podoba Ci się pomysł stojący za Reddcoin, przejdź do dokładnych badań na ten temat – dołącz do poświęconych temu forów, kanału Slack i kanału Telegram. Dopiero po sporej wiedzy na ten temat warto sprawdzić, gdzie kupić Reddcoin. Przede wszystkim pamiętaj, że inwestycje w kryptowaluty są zawsze obarczone wysokim ryzykiem z potencjalnie wysoką nagrodą. Bądź jak najlepiej poinformowany, zanim rozstaniesz się z jakimikolwiek pieniędzmi i nigdy nie inwestuj więcej pieniędzy, niż możesz stracić.

Wniosek

Więc to jest to. To jest mój przewodnik po prognozach cenowych Reddcoin. Mamy nadzieję, że nauczyłeś się czegoś o tej kryptowalutach, a także o tym, jak samemu zdecydować, czy dana moneta ma szansę na znaczne zyski.

Zanim się wyloguję, podsumujmy. Czego się dzisiaj nauczyliśmy?

 • Co to jest Reddcoin?
 • Niebezpieczeństwa związane ze ślepym podążaniem za prognozą ceny Reddcoin
 • Pewna analiza prognoz cenowych Reddcoin na następne dwanaście miesięcy.
 • Analiza prognoz cenowych Reddcoin na następne kilka lat.
 • Dlaczego korzystanie z analizy technicznej do przewidywania ceny Reddcoin (lub jakiejkolwiek prognozy cenowej) jest problematyczne.
 • Mapa drogowa Reddcoin (lub jej brak).
 • Kilka moich opinii na temat projektu Reddcoin.

Podobnie jak w przypadku każdej inwestycji w kryptowalutę, ważne jest, aby być jak najbardziej poinformowanym o Reddcoin przed wpłaceniem jakichkolwiek pieniędzy. Dopiero wtedy należy sprawdzić, jak kupić Reddcoin. Waluty cyfrowe są niezwykle niestabilne i należą do tak nowej klasy aktywów, dlatego trudno jest wiedzieć, które projekty zakończą się sukcesem i jakie są liczne rozmowy udające świetny pomysł.

Ostatecznie złotą zasadą inwestycji w kryptowaluty jest to, aby nigdy nie inwestować więcej, niż możesz stracić. Jeśli Reddcoin osiągnął absolutne zero z dnia na dzień, musisz być w stanie kontynuować życie, jakie chcesz żyć. Jeśli nie możesz, to zbyt duża inwestycja.

To wszystko, na co mamy dzisiaj czas. Skoro skończyliśmy, co o tym myślisz? Czy będziesz inwestować w Reddcoin? Czy masz własne prognozy cenowe Reddcoin? Dajcie znać w komentarzach!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me