Cześć, fani kryptowalut! Więc chcesz zarobić swój pierwszy milion na handlu kryptowalutami, ale najpierw chcesz wiedzieć, czy GDAX jest tak samo dobry, jak inne polecane platformy wymiany kryptowalut, takie jak Coinbase, Binance i Kraken?

Nie martwić się – Mam wszystko pod kontrolą! Rynki handlu kryptowalutami są teraz wielomiliardowy przemysł aw grudniu 2017 r., podczas rekordowych poziomów, dzienne obroty były tak wysokie, jak na giełdzie nowojorskiej!

W mojej recenzji GDAX mam zamiar odpowiedzieć na takie pytania, jak „Czy GDAX jest przyjazny dla użytkownika?”, „Jakie są naliczane opłaty GDAX”? i „Czy GDAX jest bezpieczny?”.

Pokażę ci nawet, jak używać GDAX z kilkoma naprawdę przydatnymi zrzutami ekranu! Musisz się wiele nauczyć, więc Zacznijmy dowiadując się, co to jest GDAX!

Plusy

 • Bezpieczne
 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty handlowe

Cons

 • Nieprzydatna obsługa klienta
 • Żadnego anonimowego handlu

Co to jest GDAX? (Coinbase Pro)

GDAX to giełda kryptowalut to pozwala ludziom kupuj, sprzedawaj i handluj różnymi cyfrowymi monetami. Wprowadzony na rynek w 2016 roku, GDAX oznacza Global Digital Asset Exchange. Ludzie, którzy stworzyli GDAX, są częścią ta sama firma, która prowadzi Coinbase, który jest obecnie jednym z największych brokerów giełdowych na świecie!

Zasadniczo platforma to pośrednik między kupującymi a sprzedającymi w zamian – GDAX zarabia na opłatach transakcyjnych. Na przykład, jeśli John chce kupić trochę Bitcoinów, a Jenny chce sprzedać, obaj są dopasowywani przez giełdę GDAX!

Przegląd GDAX

Założyciele chcieli zapewnić swoje 13 milionów użytkowników Coinbase z bardziej zaawansowaną platformą handlową. Powodem tego jest to, że Coinbase pozwala tylko kupować i sprzedawać kryptowaluty. Z drugiej strony, GDAX umożliwia handel nimi w czasie rzeczywistym za pomocą pliku różnorodność różnych narzędzi handlowych.

Chociaż GDAX stara się dotrzeć do bardziej doświadczonych traderów, nadal można korzystać z metod płatności w świecie rzeczywistym, takich jak konto bankowe, do wpłacania i wypłacania środków!

Wspaniałą rzeczą jest to, że jeśli masz konto Coinbase, automatycznie masz również konto GDAX! Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić te same dane logowania, których używasz w Coinbase!

Podobnie jak Coinbase, GDAX ma teraz jeden z największych wolumenów handlowych w branży kryptowalut. W chwili pisania tego tekstu w lipcu 2018 r. Giełda średnio około 100 milionów dolarów w codziennych transakcjach. Najwyższa wartość, jaka kiedykolwiek została sprzedana na GDAX, to 650 milionów dolarów w ciągu jednego dnia, co osiągnęła pod koniec 2017 roku!

Teraz, gdy już wiesz, czym jest GDAX i jak się zaczęli, kolejna część mojej recenzji GDAX będzie mówić o ich niedawnym rebrandingu na Coinbase Pro!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

GDAX to teraz Coinbase Pro!?

GDAX ogłosił w maju 2018 r., Że zamierza przemianować giełdę do „Coinbase Pro”! Coinbase Pro będzie mieć wszystkie pliki takie same korzyści jak GDAX, jednak zespół tak dodano kilka nowych funkcji aby było jeszcze lepiej!


Plik nowa platforma jest już dostępna, co oznacza, że ​​jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do GDAX, zostaniesz przekierowany na nową stronę internetową Coinbase Pro. Kiedy testowałem go po raz pierwszy, zauważyłem kilka różnic.

Po pierwsze, platforma jest znacznie czystsza, co oznacza, że ​​tak jest łatwiejsza nawigacja. Proces wpłaty i wypłaty jest również bardziej proste, który jest świetny! Zauważyłem również, że wykresy cenowe oferują więcej opcji, co znacznie ułatwia przeglądanie danych historycznych.

Przegląd GDAX: funkcje.

Wreszcie, stara platforma nieco utrudniała przeglądanie twojego portfela monet, ale zostało to zmienione, aby to zrobić dużo bardziej przyjazny dla użytkownika!

Podczas ogłoszenia GDAX ujawnił również, że tak przejął firmę o nazwie Paradex. Technologia, którą zbudował Paradex, pozwoli na to użytkownikom Coinbase i GDAX transfer Token ERC-20 między portfelami. Nie zapominaj, że token ERC-20 to kryptowaluta zbudowana na bazie platformy Blockchain Ethereum w sumie jest ich setki!

Chciałem tylko poinformować, że przez resztę mojej recenzji nadal będę nazywać Coinbase Pro GDAX, ponieważ nie chcę Cię mylić!

Teraz, gdy już wiesz o rebrandingu Coinbase Pro, w następnej części mojej recenzji GDAX zajmiemy się tym, co Metody Płatności możesz używać i opłaty pobierane przez giełdę!

Porównaj GDAX obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj GDAX obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Metody płatności i opłaty

Zespół GDAX uznał znaczenie umożliwienia ludziom dokonywania wpłat i wypłat za pomocą prawdziwych pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz użyć swojego banku do zasilenia konta!

Zanim omówię opłaty, chciałem to wyjaśnić tylko niektóre kraje mogą używać konta bankowego do dokonywania wpłat. Ponadto rodzaj systemu płatności będzie zależał od kraju, w którym się znajdujesz.

Jeśli znajdujesz się w Europie, będziesz musiał skorzystać z SEPA. GDAX nie pobiera za to opłaty, co jest świetne! Plik Opłata za wypłatę GDAX dla SEPA wynosi tylko 0,15 €!

Jeśli się znajdujesz w Stanach Zjednoczonych., możesz dokonać wpłaty za pomocą konta bankowego w USA, co będzie kosztować 1,49% całej transakcji.

Przegląd GDAX

GDAX opłata za wypłatę w przypadku korzystania z konta bankowego w USA jest również 1,49%. Alternatywnie klienci z USA mogą zrobić przelew, co będzie kosztować stała opłata w wysokości 10 $ za wpłatę i 25 $ za wypłatę.

Jeśli mieszkasz w Kanadzie, Singapurze lub Australii, nadal możesz używać prawdziwych pieniędzy do wpłacania środków na swoje konto GDAX, jednak w tej chwili nie możesz ich wypłacić. Oznacza to, że będziesz musiał przeliczyć wszelkie salda w walutach fiducjarnych, które posiadasz na kryptowalutę, a następnie wycofać kryptowalutę z powrotem do swojego portfela.

Możliwe jest również przelanie środków z salda Coinbase na konto GDAX. Jest to bezpłatne i zajmuje tylko kilka sekund! Aby uzyskać szczegółowy przewodnik, jak to zrobić, możesz zapoznać się z tym szczegółowym samouczkiem!

Jeśli chcesz dokonać wpłaty za pomocą karta debetowa lub kredytowa, GDAX nie obsługuje tego bezpośrednio, jednak możesz to zrobić na platformie Coinbase. Opłata za to wynosi 3,99% całkowitej kwoty transakcji, a kiedy już to zrobisz, po prostu prześlij środki do GDAX.

Jeśli żadna z tych opcji Ci nie odpowiada, możesz również wpłać za pomocą kryptowaluty! Chociaż GDAX nie pobierze za to opłat, nadal będziesz musiał zapłacić opłata za transakcję w łańcuchu bloków. Zwykle jest to jednak mniej niż dolar i zależy od tego, jaką monetą zdecydujesz się zdeponować. Opłaty za wypłatę GDAX dla kryptowalut są takie same, jak te pobierane za wpłatę, co jest niczym!

Jeśli chodzi o opłaty handlowe, GDAX jest znacznie tańszy niż Coinbase, który pobiera 1,49% za każdym razem, gdy kupujesz lub sprzedajesz! Opłaty GDAX zależą od kilku różnych rzeczy, które wyjaśnię poniżej.

Po pierwsze, GDAX ma inną stawkę dla „Market Makers” i „Market Takers”. Animatorem rynku jest osoba zapewniająca płynność giełdzie. Zasadniczo, jeśli przedsiębiorca składa zamówienie po wyższej cenie lub niższy niż obecna cena rynkowa, to są producent.

Na przykład, jeśli aktualna cena Bitcoina na GDAX to 6800 $, ale składasz zamówienie, aby go kupić w 6300 $, to jesteś animator rynku ponieważ Twoje środki są niedostępne do czasu realizacji zamówienia. Jest to ważne w przypadku giełd kryptowalut, ponieważ zapewnia wystarczającą płynność dla innych inwestorów.

W rezultacie, GDAX nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych od „twórców rynku”! Z drugiej strony, jeśli przedsiębiorca kupuje lub sprzedaje monetę po aktualnej cenie rynkowej oferowanej przez giełdę, wówczas jest „przyjmującym” rynkiem!

Opłaty pobierane od uczestników rynku zależą od tego, ile handlujesz w jednym miesiącu. Najwyższa naliczona opłata jest tylko 0,30% całkowitej kwoty transakcji. Jeśli sprzedasz więcej niż 10 milionów dolarów, zostanie to zmniejszone do 0,20%, a jeśli jesteś na tyle szalony, żeby handluj ponad 100 milionów dolarów, to jest zmniejszone do 0,10%!

Recenzja GDAX - opłaty cenowe

Teraz, gdy już wiesz o metodach płatności i opłatach GDAX, w następnej części mojej recenzji GDAX przyjrzymy się, jakie monety możesz kupić!

Jakie monety można kupić na GDAX (Coinbase Pro)?

Jeden z najbardziej rozczarowujące aspekty korzystania z GDAX polega na tym, że liczba monet dostępnych do kupna, sprzedaży i handlu jest naprawdę ograniczona. W rzeczywistości w chwili pisania tego tekstu w lipcu 2018 r. Giełda obsługuje tylko cztery kryptowaluty.

To są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Bitcoin Cash (BCH), czyli to samo co Coinbase. Według zespołu Coinbase i GDAX giełdy mają nadzieję, że wkrótce zaczną wspierać więcej monet.

Dan Romero, kto jest dyrektor generalny w Coinbase, niedawno wyjaśnił, że dodawanie większej liczby kryptowalut jest najwyższym priorytetem, jednak zabiera im to czas ze względu na przepisy amerykańskie. Wiemy jednak, że Ethereum Classic (ETC) wkrótce stanie się piątą monetą obsługiwaną na GDAX, co ma nastąpić w drugiej połowie 2018 roku.!

Projekty kryptowalut są zainteresowane, aby ich monety były notowane na Coinbase i GDAX, ponieważ mają ponad 13 milionów klientów a platformy ułatwiają korzystanie z prawdziwych pieniędzy.

Na przykład, zespół za Marszczyć (XRP) od dłuższego czasu stara się, aby ich monety były notowane na Coinbase i GDAX, a zespół oferował nawet pożyczki platformom w dolarach100 milionów wartość XRP! Kiedy pojawiły się plotki, że transakcja zostanie zawarta, wartość XRP oszalała! Jednak gdy okazało się, że Ripple nie zostanie dodane, jego wartość spadła!

W rzeczywistości, jeśli szukasz giełdy obsługującej wiele różnych kryptowalut, GDAX może Ci nie odpowiadać. Istnieją inne giełdy, takie jak Binance że wymienić setki różnych monet, i przez cały czas dodawane są kolejne.

Aby dać Ci znać, istnieje również możliwość wymiany czterech obsługiwanych monet na waluty fiducjarne takie jak USD i EUR, co jest fajną funkcją!

Więc teraz, gdy wiesz, jakie monety obsługuje giełda, kolejna część mojej recenzji GDAX będzie dotyczyła procesu rejestracji!

Czy łatwo jest się zarejestrować??

Być może pamiętasz, jak wspomniałem o tym wcześniej jeśli masz już konto Coinbase, automatycznie masz konto GDAX. Jeśli tak jest, możesz przejść do następnej części mojej recenzji GDAX!

Jeśli nie, pozwól mi szybko wyjaśnić proces rejestracji, który jest taki sam dla Coinbase i GDAX.

Formularze rejestracyjne do recenzji GDAX

Ponieważ platforma ma siedzibę w USA, oni bardzo poważnie traktuj kwestie bezpieczeństwa. Oznacza to, że w przeciwieństwie do niektórych giełd, nie będziesz mógł handlować anonimowo. W rezultacie będziesz musiał przejść przez KYC (Poznaj swojego klienta). Ale nie martw się, to naprawdę proste i zajmuje tylko kilka minut!

Po pierwsze, będziesz musiał dostarczyć giełdzie szereg danych osobowych. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, narodowość i pełny adres. Następnie będziesz musiał prześlij jakiś dokument tożsamości aby potwierdzić swoją tożsamość, na przykład paszport lub prawo jazdy.

Dobrą rzeczą jest to, że plik weryfikacja dokumentów jest zautomatyzowana, co oznacza, że ​​system może potwierdzić Twoją tożsamość bez konieczności ręcznego wykonywania tego przez pracownika GDAX! Kiedy przeszedłem przez ten proces, zajęło mi to w sumie tylko 10 minut!

Jak tylko to zrobisz, możesz połączyć swój karta debetowa / kredytowa lub konto bankowe i od razu dokonaj wpłaty!

Pamiętaj o tym, jeśli chcesz wypłacić więcej niż 10000 $ w ciągu jednego dnia będziesz musiał przekazać giełdzie dodatkowe informacje. Zależy to od miejsca zamieszkania i może obejmować weryfikację telefoniczną lub prośbę o potwierdzenie adresu (np. Wyciąg z konta bankowego).

Teraz, gdy wiesz już o prostym procesie rejestracji, w następnej części mojej recenzji GDAX przyjrzymy się plikowi obsługa klienta exchange!

Obsługa klienta GDAX

Kiedy myślę o korzystaniu z giełdy kryptowalut po raz pierwszy, jedną z najważniejszych rzeczy, na które zwracam uwagę, jest dostępność obsługi klienta. Jeśli coś pójdzie nie tak, chcę wiedzieć, że mogę otrzymać szybką i skuteczną pomoc, dlatego zdecydowałem się opisać to w mojej recenzji GDAX!

Obsługa klienta w GDAX to jeden z najlepszych w branży! Po pierwsze, z zespołem obsługi klienta GDAX można skontaktować się telefonicznie. Ta usługa jest dostępne od poniedziałku do piątku, między 8:00 i 17:00 (Czas pacyficzny).

Jeśli potrzebujesz skontaktować się z zespołem poza tymi godzinami, możesz wysłać im e-mail 24 godziny na dobę. Alternatywnie możesz również skontaktować się z GDAX w różnych kanały mediów społecznościowych takie jak Twitter. Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, po prostu upewnij się, że nie publikujesz żadnych poufnych informacji o koncie!

Jedynym negatywnym aspektem zespołu obsługi klienta GDAX jest to, że oni nie mają funkcji czatu na żywo. Jednak ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz jakiekolwiek problemy z kontem, zespół GDAX zwykle bardzo szybko reaguje!

Teraz, gdy już wiesz o obsłudze klienta, w następnej części mojej recenzji GDAX dowiesz się, czy GDAX jest bezpieczny!

Jest bezpieczny dla GDAX?

Tak jak GDAX i Coinbase są oboje należący do tej samej firmy, oboje używają tych samych środków kontroli bezpieczeństwa. Wspomniałem o tym wcześniej każdy użytkownik GDAX musi się przedstawić zanim będą mogli rozpocząć handel, co oznacza, że ​​każdą oszukańczą działalność można prześledzić bezpośrednio do osoby.

GDAX jest odpowiedzialny za kryptowaluty o wartości setek milionów dolarów, więc muszą upewnić się, że środki klientów są bezpieczne. 98% wszystkich środków jest przechowywanych w chłodni, co oznacza, że ​​zawsze są w trybie offline. To sprawia, że ​​dostęp do nich jest praktycznie niemożliwy dla hakera internetowego!

Coinbase przechowuje w ten sposób 98% środków klientów, pozostałe są ubezpieczone. Zachęcamy wszystkie giełdy do stosowania tych środków bezpieczeństwa.

– Coinbase Pro (@CoinbasePro) 3 sierpnia 2016

Plik pozostałe 2% środków jest przechowywanych online, co umożliwia giełdzie przetwarzanie zamówień klientów. GDAX oferuje swoim użytkownikom możliwość konfiguracji uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Po skonfigurowaniu 2FA będziesz musiał wprowadzić unikalny kod, który jest wysyłany na Twój telefon komórkowy za każdym razem, gdy chcesz się zalogować.

GDAX zainstalował również naprawdę dobra funkcja bezpieczeństwa zwana „Vault”. Jeśli zdecydujesz się przechowywać swoje monety w skarbcu, fundusze są nie wydany przed upływem 48 godzin po złożeniu wniosku o wypłatę. Działa to jako dodatkowy poziom bezpieczeństwa, ponieważ gdyby haker uzyskał dostęp do Twojego konta, miałbyś 48 godzin na anulowanie transakcji.

Przegląd GDAX

GDAX oferuje również coś, co nazywa się wielokrotne zatwierdzenie. To jest, gdy jest więcej niż jedna osoba wymagane do potwierdzenia wniosku o wypłatę. Jest to fantastyczna funkcja bezpieczeństwa, ponieważ praktycznie uniemożliwia nikomu kradzież Twoich funduszy! Na przykład, jeśli jako druga osoba zatwierdzająca użyłeś kogoś, komu ufasz, nikt nie może wypłacić Twoich środków, dopóki oboje tego nie potwierdzicie!

Dodatkową funkcją bezpieczeństwa w GDAX jest ich Umowa FDIC. Oznacza to, że jeśli Coinbase miałby włamać się do swoich funduszy lub firma wypadłaby z biznesu, Twoje fundusze by się skończyły chronione do 250 000 $! Pamiętaj jednak, że aby być chronionym przez FDIC, Twoje fundusze muszą być przechowywane w portfelu GDAX USD.

Wszystko brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda? Cóż, był drobny problem, o którym chciałem z tobą porozmawiać! 21 czerwca 2018 nagle cena Ethereum na GDAX spadł z 319 do 0,10 USD! Powodem tego jest to, że trader sprzedał ETH o wartości milionów dolarów, co na kilka sekund spowodowało załamanie cen.

Oznaczało to, że niektórzy handlowcy stracili dużo pieniędzy, ponieważ spadek ceny aktywował różne zlecenia. Niektórzy uważają, że była to próba manipulacji rynkiem, jednak nie zostało to jeszcze udowodnione. Niemniej jednak, jeśli ktoś miał szczęście wydać 380 dolarów na ETH, kiedy to tymczasowo spadł do 10 centów kiedy cena wzrosła z powrotem do ich inwestycji byłby wart więcej niż 1 milion dolarów!

Poza tym jednorazowym wydarzeniem, GDAX jest jedną z najbezpieczniejszych giełd w branży.

Więc teraz, gdy wiesz, że GDAX jest bezpieczny, kolejna część mojej recenzji GDAX będzie dotyczyła tego, dla kogo jest odpowiednia wymiana!

Kto powinien korzystać z GDAX?

Plik Platforma GDAX jest nieco bardziej złożona niż Coinbase ponieważ w rzeczywistości pozwala użytkownikom handlować kryptowalutami, a nie tylko je kupować i sprzedawać. Oznacza to, że będziesz potrzebować trochę doświadczenia w zakresie działania giełd kryptowalut.

Rynki są niestabilne, a ceny mogą szybko rosnąć lub spadać, więc upewnię się, że rozumiesz niektóre z nich kluczowe cechy. Kryptowaluty, którymi chcesz handlować, nazywane są „parami”. Na przykład, jeśli chcesz handel Bitcoin z Ethereum, wtedy będziesz musiał uzyskać dostęp do parowania BTC / ETH. Możesz także handlować kryptowalutami przeciwko waluty fiat na GDAX, takie jak parowanie BTC / USD.

Najbardziej podstawowa opcja to „zlecenie rynkowe”, co oznacza, że ​​kupujesz lub sprzedajesz monetę po aktualnej cenie rynkowej. Jeśli wybierzesz tę opcję, Twoja transakcja jest zwykle wykonywana w ciągu kilku sekund.

Następną opcją dostępną w GDAX jest opcja „Limit Order”. To jest, gdzie ty wybierz cenę którym chcesz handlować. Zamówienie zostanie zrealizowane dopiero wtedy, gdy aktualna cena rynkowa osiągnie wybraną przez Ciebie cenę.

Na przykład, jeśli obecna cena Litecoina wynosiła 100 dolarów, ale czułeś, że cena spadnie, możesz ustawić zlecenie z limitem na 85 USD. Gdyby aktualna cena rynkowa spadła do 85 USD, transakcja została automatycznie zrealizowana. Zamówienie można anulować, jeśli cena nie osiągnie limitu zamówienia.

Kolejną opcją dostępną w GDAX jest ich „Zlecenie Stop Loss”. Chroni to twój handel przed utratą zbyt dużej ilości pieniędzy, jeśli cena twojej monety spadnie. Na przykład, jeśli kupiłeś Bitcoin za 7000 USD, możesz ustawić stop zamówienie za 5000 USD. Gdyby cena Bitcoina spadła, system automatycznie sprzedałby Twoje monety za 5000 USD.

Ważne jest, aby nauczyć się korzystać ze wszystkich powyższych funkcji, ponieważ mogą one stanowić różnicę między zarabianiem a utratą pieniędzy!

Teraz, gdy już wiesz, dla kogo ta platforma jest odpowiednia, kolejna część mojej recenzji GDAX będzie szybko podsumować wszystkie zalety i wady, które omówiłem.

Zalety i wady

Przyjrzyjmy się pozytywom i negatywom GDAX.

GDAX PROS WADY GDAX
 • Akceptuje wpłaty i wypłaty z konta bankowego
 • Niskie opłaty za wpłaty i wypłaty
 • Może przesyłać środki z Coinbase
 • Bardzo niskie opłaty handlowe
 • Szybki proces otwierania konta
 • Doskonałe bezpieczeństwo
 • Dobra obsługa klienta
 • Czysta i przyjazna dla użytkownika platforma
 • Muszę przetwarzać wpłaty kartą debetową / kredytową przez Coinbase
 • Obsługiwane są tylko 4 kryptowaluty
 • Nie wszystkie narodowości mogą się przyłączyć
 • Żadnego anonimowego handlu
 • Brak funkcji czatu na żywo

Teraz, gdy podsumowałem zalety i wady platformy, ostatnia część mojej recenzji GDAX ma szybko pokazać, jak korzystać z GDAX!

Jak korzystać z GDAX: testowanie interfejsu

Zanim zaczniemy, ponieważ witryna Coinbase Pro została utworzona dopiero niedawno, czasami nie pojawia się w Google. Dlatego możesz go znaleźć tutaj.

Znalezienie pary handlowej

Gdy jesteś na platformie Coinbase Pro, zaloguj się, a następnie kliknij Handel na górze strony.

Recenzja GDAX - Coinbase Pro Trading

Teraz musisz kliknąć Wybierz Market. Pojawi się lista rozwijana. Jeśli widzisz parę, którą chcesz wymienić – świetnie! Jeśli nie, wybierz kryptowalutę / walutę fiducjarną, którą chcesz handlować.

Recenzja GDAX - Rynek Coinbase Pro

Po wybraniu pary handlowej zostaniesz przeniesiony do głównego ekranu handlu. Mam zamiar wybrać BTC / EUR!

Przegląd GDAX

Zrozumienie ekranu handlu

Jak widać na poniższym wykresie, możesz przeglądać historyczne ruchy cen dla swojego parowania. W moim przykładzie każdy słupek reprezentuje „5-minutowy ruch”. Zielony oznacza, że ​​poszedł w górę, a czerwony oznacza, że ​​spadł! Możesz to zmienić od 1 minuty do 1 dnia.

Recenzja GDAX - wykres cen Coinbase pro

Możesz także zmienić wykres ze słupków świecowych na linie. Spójrz na poniższy zrzut ekranu!

Recenzja GDAX - wykres Coinbase pro

Jak handlować na GDAX

Gdy już zdecydujesz, jaką transakcję chcesz wykonać, przejdź do formularza zamówienia po lewej stronie ekranu. Jak widać na poniższym przykładzie, możesz wybrać „Zlecenie rynkowe”, „Zlecenie z limitem” lub „Zlecenie Stop Loss”. Jeśli nie pamiętasz, co to oznacza, wróć do części „Kto powinien używać GDAX?” Mojej recenzji GDAX!

Recenzja GDAX - składanie zamówień w Coinbase pro

Jeśli wybierasz zlecenie rynkowe, wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić liczbę monet, które chcesz kupić lub sprzedać. Jeśli chcesz złożyć zlecenie z limitem lub stop loss, wprowadź liczbę monet, które chcesz kupić lub sprzedać, oraz kwotę, za jaką chcesz, aby zlecenie zostało zrealizowane.

Przegląd GDAX

Jak widać na powyższym przykładzie, wykonałem zlecenie z limitem. Określiłem, że chcę kupić 1 BTC, gdy cena spadnie do 5000 EUR. Po kliknięciu Złóż zamówienie kupna, moja transakcja zostanie zrealizowana tylko wtedy, gdy cena BTC spadnie do 5000 EUR!

Przegląd GDAX: wnioski

I to już koniec mojego GDAX przejrzeć! Wiem, że dostarczyłem Ci wiele informacji, ale jeśli przeczytałeś to od początku do końca, teraz będziesz wiedział wszystko, co trzeba o nich wiedzieć!

To zawiera wszystko od opłat GDAX, obsługi klienta, dostępności monet, bezpieczeństwa, łatwości obsługi, a nawet metod płatności! Dałem Ci również kilka naprawdę przydatnych zrzutów ekranu pokazujących, jak używać GDAX po raz pierwszy!

Ostatecznie myślę, że GDAX jest jednym z lepsze wymiany w branży. Chociaż możesz handlować tylko czterema różnymi monetami, podoba mi się jak łatwo jest wpłacać i wypłacać środki, a bezpieczeństwo też jest świetne. Podoba mi się też fakt, że jest dużo płynności!

Jeśli chcesz sprawdzić inne, bardziej polecane giełdy, możesz sprawdź Coinbase, Binance i Kraken.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me