Przegląd Poloniex

Prawdopodobnie słyszałeś już o popularnej giełdzie o nazwie Poloniex, ale skąd możesz wiedzieć, czy jest odpowiednia dla Ciebie? Nie martw się, mam zamiar dać ci plik pełna recenzja Poloniex na wszystko, co musisz wiedzieć!

Po pierwsze, podam ci trochę informacje ogólne czym jest Poloniex i gdzie się znajduje. Następnie dam ci kompletny lista jego zalet i wad, po którym następuje wyjaśnienie ich harmonogram opłat. Odpowiem również na jedno z najważniejszych pytań, "czy Poloniex jest bezpieczny?".

Na koniec dam ci również plik przewodnik krok po kroku o tym, jak skonfigurować konto, a także jak korzystać z Poloniex, z kilkoma naprawdę pomocnymi obrazami!

Więc na co czekasz? Przejdź od razu do recenzji Poloniex, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat.

Plusy

 • Firma amerykańska
 • Nie jest wymagana weryfikacja
 • Niska opłata transakcyjna
 • Dobra obsługa klienta

Cons

 • Zhakowany w 2014 roku

Korzenie Poloniex

Poloniex jest giełda kryptowalut to było pierwsze uruchomiony w 2014 roku użytkownika Tristan D’Agosta. Biura firmy znajdują się w Delaware w USA, co oznacza, że ​​działają w kraju podlegającym ścisłym regulacjom.

Poloniex pozwala użytkownikom kupować, handlować i sprzedawać wiele różnych kryptowalut, w tym popularne monety, takie jak Bitcoin i Ethereum, a także mniej popularne.

Giełda jest bardzo popularna, a dzienne obroty wynoszą ponad 100 milionów dolarów! Zarabiają pieniądze, pobierając opłatę za codzienne transakcje dokonywane za pośrednictwem ich platformy, którą muszą zapłacić zarówno kupujący, jak i sprzedający.

Recenzja Poloniex: strona główna.

Dla bardziej doświadczonych handlowców oferuje również Poloniex dodatkowe usługi takie jak handel z depozytem zabezpieczającym, a nawet pożyczki Poloniex. Możesz nawet zautomatyzować swoje pożyczki Poloniex za pomocą bota pożyczającego Poloniex, takiego jak Aivren.

Uwaga: Pożyczki Poloniex ma miejsce wtedy, gdy inwestorzy pożyczają pieniądze, aby móc kupować większe kwoty. Robiąc to za pośrednictwem Poloniex, inwestorzy pożyczają środki od innych użytkowników, którzy oprócz tego, co pożyczają, zarabiają odsetki!

Więc teraz, gdy masz przegląd tego, co robią, w kolejnej części mojej recenzji Poloniex przyjrzymy się ich zaletom i wadom!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Przegląd Poloniex – Opłaty Poloniex

Czas przyjrzeć się opłatom handlowym Poloniex.

Poniżej znajduje się tabela Opłaty Poloniex:


Przegląd Poloniex

Jak widać na powyższym wykresie cenowym, plik maksymalna ilość zapłacisz jest 0,125%.

Zauważysz również, że gdy zaczniesz więcej handlować, opłaty spadną. Jest to oparte na kwocie, którą handlujesz co 30 dni.

Poloniex oferuje stosunkowo niskie opłaty, jednak nie tak niskie, jak Binance czyli jest bezpośrednim konkurentem Poloniex i pobiera tylko 0,1%.

Uwaga: Producent jest osobą, która zapewnia płynność. Na przykład, jeśli Chris chce sprzedać 2 ETH po 600 USD, jest animatorem rynku. Z drugiej strony przyjmujący to osoba, która przyjmuje cenę. Jeśli Billy chce kupić ETH po cenie, którą zaproponował Chris, to jest uczestnikiem rynku!

Następna część mojej recenzji Poloniex przeprowadzi Cię przez proces rejestracji.

Porównaj Poloniex obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Poloniex obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Plusy i minusy platformy wymiany

Jak zapewne wiesz, każda wymiana ma swoje wady i zalety. Niektórzy wolą najniższe opłaty, podczas gdy inni wolą wymianę, która na to pozwala depozyty fiat. Dlatego ważne jest, aby rozważyć wszystko przed utworzeniem konta! Czas więc rozpocząć zalety i wady lista tej recenzji Poloniex.

PROS CONS
 • Wiele wymienionych kryptowalut
 • Szeroki wybór opcji obsługi klienta
 • Firma z USA – musi poważnie traktować bezpieczeństwo
 • Łatwy w użyciu, ale także dobry dla bardziej zaawansowanych traderów
 • Płać tylko opłatę za blockchain za wpłaty i wypłaty
 • Rozsądna opłata transakcyjna – najwyższa kwota, jaką zapłacisz, to 0,125%
 • Brak weryfikacji, chyba że handlujesz dużymi kwotami
 • Doświadczyłem poważnego włamania w 2014 roku – 12,3% wszystkich bitcoinów

Zalety

Jedną z głównych zalet korzystania z Poloniex jest ogromny wybór kryptowalut. Obejmuje to główne monety, takie jak Ripple, Steem, Monero i Bitcoin Cash. Jednak Poloniex wymienia również mniejsze kryptowaluty, takie jak BlackCoin, Bela i Burst!

Jeśli chodzi o handlowy, Poloniex też ma naprawdę dobry wybór narzędzi. Obejmuje to wykresy świecowe od 5 minut do 4 godzin, zlecenia stop-limit oraz możliwość powiększania i pomniejszania wykresów. Nie oznacza to, że platforma nie jest odpowiednia dla początkujących, ponieważ interfejs jest naprawdę prosty w użyciu.

Poloniex Recenzja wymiany Monero

Fakt, że Poloniex jest z siedzibą w USA. jest również zaletą, jak przepisy rządowe są bardzo surowe. Oznacza to, że giełda musi upewnić się, że dokłada wszelkich starań, aby środki klientów były bezpieczne, a także upewnić się, że powstrzymują przestępstwa. W przeciwnym razie, jeśli wydarzy się coś złego, Poloniex wie, że amerykańskie organy regulacyjne nałożą na nich kary pieniężne. Więc czy Poloniex jest bezpieczny? Cóż, z całą pewnością bym tak powiedział!

Kolejną zaletą korzystania z Poloniex jest to, że ma bardzo dużą płynność, zwłaszcza z altcoin parowania. Jest to ważne, ponieważ oznacza, że ​​zawsze znajdziesz kogoś, z kim możesz handlować, a to zmniejsza ryzyko zmienności.

Jeśli chodzi o opłaty, Poloniex jest jednym z najlepszych w branży do produkcji wpłaty i wypłaty. Dzieje się tak, ponieważ zapłacisz tylko opłatę za transakcję blockchain! Istnieje wiele innych giełd kryptowalut, które zarabiają na wypłacie środków, co nie jest tak naprawdę sprawiedliwe, ponieważ zarabiają na tobie za każdym razem, gdy handlujesz.

Opłaty handlowe są też dość rozsądny na giełdzie Poloniex, ponieważ zapłacisz maksymalna opłata 0,125%, przy czym jest to obniżane, gdy handlujesz większymi wolumenami.

Kolejną dobrą zaletą wymiany Poloniex jest to, że ty nie musisz weryfikować swojej tożsamości chyba że chcesz handlować naprawdę dużymi kwotami. W rzeczywistości, jeśli nie chcesz handlować więcej niż 2000 $ dziennie, możesz handlować anonimowo! Głównym powodem, dla którego możesz to zrobić, jest to, że nie mają żadnego związku z prawdziwymi pieniędzmi.

Recenzja Poloniex: aplikacja Poloniex.

Wreszcie, jeśli masz jakieś problemy potrzebuję pomocy, jest doskonały zakres opcji do wybrania z. Obejmuje to obsługę biletów, e-mail lub czat na żywo. Zawsze wolę wymianę z czatem na żywo, ponieważ wsparcie można uzyskać od razu.

Więc teraz, gdy już dobrze rozumiesz wszystkie ich zalety, kolejna część mojej recenzji Poloniex będzie mówić o ich wadach!

Niedogodności

Jedną z głównych wad korzystania z platformy Poloniex jest to, że tak nie pozwalają na korzystanie z tradycyjnych metod płatności takie jak karta debetowa / kredytowa lub konto bankowe. Może to być dość denerwujące, jeśli chcesz dokonać wpłaty po raz pierwszy, ponieważ oznacza to, że zamiast tego będziesz musiał zasilić swoje konto kryptowalutą.

Inne giełdy, takie jak Coinbase pozwolę ci wpłacać i wypłacać za pomocą prawdziwych pieniędzy! Jeśli w tej chwili nie masz żadnych kryptowalut, najłatwiej będzie kupić Bitcoin lub Ethereum z Coinbase, a następnie przesłać monety bezpośrednio do Poloniex lub po prostu kontynuować korzystanie z Coinbase.

AKTUALIZACJA 2021:

W rzeczywistości Poloniex obsługuje opcje zakupu kryptowaluty za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej. Ta funkcja jest obsługiwana przez Simplex.

Kolejną wadą korzystania z Poloniex jest to, że nadal istnieją pytania dotyczące bezpieczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ w 2014 roku giełda została zhakowana i 12,3% całej ich podaży Bitcoin zostało skradzione.

DDoS; pracujemy nad złagodzeniem.

– Poloniex Exchange (@Poloniex) 9 maja 2017 r

Haker znalazłem błąd w systemie Poloniex, gdzie odkrył, że jeśli przetwarzałeś wiele wypłat w tym samym czasie, możesz wypłacić więcej niż faktyczne saldo. To tak, jakbyś poszedł do bankomatu i wypłacił więcej pieniędzy, niż masz na koncie.

Jednakże Właściciel giełdy Poloniex Tristan D’Agosta zapłacił wszystkim kilka miesięcy później, co udało mu się zrobić, tymczasowo podnosząc opłaty transakcyjne, a także wnosząc własne pieniądze. Na szczęście dla D’Agosta, w momencie włamania Bitcoin był wart nieco ponad 500 USD. Gdyby 97 monet zostało skradzionych pod koniec grudnia, kiedy Bitcoin był wyceniany na 20000 dolarów, włamanie byłoby warte nieco poniżej 2 milionów dolarów.

Z drugiej strony należy pamiętać, że Poloniex nie został zhakowany od 2014 roku wydarzenie, które pokazuje, że traktują bezpieczeństwo naprawdę poważnie. Naprawdę obiecujące jest również to, że właściciel bardzo dobrze poradził sobie z sytuacją, odpłacając wszystkim.

Więc teraz, gdy znasz zarówno zalety, jak i wady korzystania z Poloniex, co o tym sądzisz do tej pory? Jeśli nadal jesteś niezdecydowany, w następnej części mojej recenzji Poloniex zajmiemy się bardziej szczegółowo opłatami.

Jak korzystać z Poloniex: Utwórz konto

Jeśli do tej pory przeczytałeś moją recenzję Poloniex, powinieneś mieć teraz pomysł, czy wymiana jest dla Ciebie odpowiednia. Jeśli zdecydowałeś się otworzyć konto, pokażę ci, jak to zrobić!

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest to odwiedź stronę internetową Poloniex.
 2. Następnie kliknij Utwórz swoje konto.

  Recenzja Poloniex Utwórz swoje konto

 3. Będziesz teraz musiał podać swój kraj zamieszkania, adres e-mail, a następnie wybrać silne hasło.

  Recenzja Poloniex Utwórz swoje konto

 4. Teraz idź i potwierdź swój adres e-mail, klikając link, który właśnie wysłał Ci Poloniex.
 5. I to wszystko! Masz teraz konto Poloniex!

Jak korzystać z Poloniex: Wpłać środki

Po utworzeniu konta nadszedł czas na wpłatę środków! W moim przykładzie zamierzam dokonać wpłaty Bitcoin Cash.

 1. Na górze ekranu przesuń kursor myszy Salda a następnie kliknij Depozyty & Wypłaty.

  Poloniex Review Deposits & amp; Wypłaty

 2. Zobaczysz teraz długą listę kryptowalut, które możesz kupić. Po prawej stronie wyszukaj monetę, za pomocą której chcesz dokonać wpłaty.

  Przegląd Poloniex

 3. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, kupuję Bitcoin Cash. Następnie kliknij Kaucja po prawej stronie ekranu.

  Przegląd Poloniex

 4. Otrzymasz teraz unikalny adres depozytu monety, którą chcesz zasilić swoje konto. Pamiętaj tylko, że będziesz mieć inny adres dla każdej monety, więc nie próbuj wysyłać Litecoina na adres Bitcoin Cash.

Gratulacje! Teraz wiesz, jak założyć konto i wpłacić środki!

Wniosek

Jeśli to przeczytałeś Poloniex przegląd od początku do końca, powinieneś być świadomy wszystkich potrzebnych informacji, aby zdecydować, czy Poloniex jest właściwą dla Ciebie giełdą.

Każdy ma swoje indywidualne potrzeby, jeśli chodzi o wymianę. Podczas gdy niektórzy ludzie wybierają niskie opłaty handlowe, inni wybierają duży wybór monet. Osobiście lubię jak łatwo jest korzystać z Platformy, ponieważ sprawia, że ​​handel jest naprawdę prosty.

Jeśli chcesz mieć otwarte horyzonty, powinieneś to sprawdzić Coinbase, Binance i Kraken. Są znane jako super niezawodne giełdy kryptowalut.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map