Czy słyszałeś kiedyś o „portfelu kryptowalut Bread”? Przeglądając internet, zobaczysz, że użytkownicy piszą Portfel BRD recenzje – podczas gdy nazwa się zmieniła, a portfel nieco się zmienił, produkt jako całość, pozostaje takie samo.

To jednak niewiele mówi o rzeczywistym portfelu – czy jest dobry? Czy warto to sprawdzić? W każdym razie co to za portfel kryptowalut?

Nie martw się, ponieważ na wszystkie te pytania (i nie tylko!) Odpowiemy w poniższym artykule!

TL; DR: Portfel kryptowalut BRD to portfel oparty na aplikacji mobilnej. Może przechowywać wiele różnych kryptowalut (takich jak Bitcoin i Ethereum) i ma całkiem dobrą reputację w społeczności kryptowalut, zwłaszcza, że ​​portfel jest open source.

Plusy

  • Prosty interfejs użytkownika
  • Portfel oparty na aplikacji mobilnej
  • Dostępne kody PIN klienta
  • Może pomieścić tokeny Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash, ERC-20

Cons

  • Zgłaszano, że odpowiedzi obsługi klienta są czasami powolne
  • Obsługuje kilka monet

Recenzja portfela BRD: PROS

BRD została założona w 2015 roku. Dwa lata później firma uległa zmianie. Wtedy właśnie portfel był nadal nazywany „portfelem chleba” – chwytliwa nazwa, ale najwyraźniej nie pasowała do marki, dlatego dwa lata później zmieniono go na „BRD”.

Ogólnie rzecz biorąc, firma odniosła dość powszechny sukces – I CO ponieważ jego token (ta sama nazwa – BRD) odniósł sukces, a ogólna reputacja, jaką utrzymuje marka, wydaje się w rzeczywistości raczej pozytywne.

Podobnie jak w przypadku każdego innego portfela kryptowalut, możesz oczekiwać, że portfel kryptowalut BRD będzie miał zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty – to jest dane. Skupiając się najpierw na pozytywach, omówmy kryptowaluty obsługiwane przez portfel.

Obsługuje Bitcoin i Etheruem

Jeśli coś o tym słyszałeś kryptowaluta, prawdopodobnie wiesz, że istnieją dwie najbardziej znane kryptowaluty Bitcoin i Ethereum. Te dwie krypty są stale w centrum uwagi – bez względu na to, gdzie spojrzysz, zawsze znajdziesz wiadomości o jednym z nich.

Oczywiście w rezultacie duża część osób zainteresowanych inwestowaniem w kryptowaluty patrzy na Bitcoin i Ethereum jako dwóch głównych pretendentów. To z kolei sprawia, że ​​portfele ETH i BTC są dość poszukiwane.

Opinie użytkowników BRD portfela powiedzą ci to ten konkretny portfel tak, w rzeczywistości, obsługują obie kryptowaluty.

Przegląd portfela BRD: bez kont, bez logowania.

To świetna wiadomość dla każdego, kto chciałby wypróbować BRD! Oprócz Bitcoina i Ethereum, BRD obsługuje również Bitcoin Cash i wszystko tokeny ERC-20. Żaden z nich nie jest zbyt zaskakujący, szczerze mówiąc – zarówno tokeny Bitcoin Cash, jak i tokeny ERC-20 są mocno powiązane z wyżej wymienionymi kryptowalutami.

Fakt, że portfel kryptograficzny BRD umożliwia przechowywanie tokenów ERC-20, powinien być jeszcze bardziej podkreślony – to świetna wiadomość dla każdego i każdego, kto jest zainteresowany dApps, inteligentne kontrakty, i każdy & wszystkie inwestycje w tę technologię.


Portfel open source

Czytając recenzje portfeli BRD użytkowników, możesz w końcu natknąć się na takie, które zwracają uwagę the otwarte źródło charakter portfela. Chociaż niektórzy użytkownicy rzucają okiem na ten fakt, nie powinno tak być – jest to właściwie jedna z głównych zalet BRD.

Z definicji portfel kryptowalut, który jest open-source, oznacza to każdy może uzyskać dostęp do jego kodu źródłowego, i poszukaj niczego podejrzanego lub nawet wrażliwego – jeśli znajdą coś, co nie wydaje się właściwe, ludzie mogą wtedy przedstawiać propozycje zmian, a jeśli przejdą, portfel ulegnie poprawie.

Recenzja portfela BRD: kupowanie Bitcoinów.

Trzeba przyznać, że procesy te są nieco bardziej skomplikowane, ale mimo to ogólna idea pozostaje ta sama. Prawdopodobnie również możesz zobaczyć, jak to wszystko byłoby korzystne dla każdego użytkownika portfela kryptowalut BRD, prawda?

Oprócz pewnych wyraźnych, obiektywnych korzyści w porównaniu z niektórymi portfelami powierniczymi, fakt, że BRD jest open-source, przynosi również korzyści dla omawianego portfela kryptowalutowego również z mniej fizycznego punktu widzenia. Mam na myśli po prostu to ludzie są bardziej skłonni ufać aplikacjom i platformom typu open source.

Innymi słowy, oznacza to „przejrzystość” i „niezawodność” dla większości użytkowników produktu – aby być uczciwym, tak właśnie powinno być..

Godne środki bezpieczeństwa

Portfel BRD to typ pamięci kryptograficznej oparty na aplikacji mobilnej. Większość recenzji portfeli BRD użytkowników, z którymi się spotkasz, zdaje się chwalić ten fakt – rzeczywiście, w świecie, w którym urządzenia mobilne stały się małymi, kieszonkowymi komputerami, których używamy do wszystkiego, co można sobie wyobrazić, miałoby to sens!

Mobilność ma też inne zalety – w rzeczywistości jest to dobry wybór każdy, kto ceni bezpieczeństwo.

Portfele aplikacji mobilnych należą do tej samej kategorii, co portfele kryptograficzne oprogramowania, pod względem bezpieczeństwa. To czyni je bezpieczniejszymi opcjami w porównaniu do, powiedzmy, portfele online – Przyczyna tego leży w tym, że online (na zasadzie wymiany), Twoje monety są zawsze w Internecie, a podczas korzystania z oprogramowania jedyne, o co musisz się martwić, to złośliwe oprogramowanie w Twoim urządzeniu.

Recenzja portfela BRD: prostota projektu.

Jeśli Twój komputer – lub, w odniesieniu do tej recenzji portfela BRD, Twój telefon – jest wolny od jakichkolwiek wirusy i keyloggery, powinieneś być dobry!

Portfel kryptowalut BRD ma również dodatkową warstwę bezpieczeństwa – oprócz tego, że zapewnia fraza regeneracyjna jeśli zapomnisz hasła, portfel również Ci na to pozwala utwórz własny kod PIN które podajesz po zalogowaniu się do swojego portfela. Chociaż nie mogłem znaleźć żadnej opcji, aby włączyć 2FA, niestandardowe kody PIN są zawsze bardzo cenione!

Umożliwia płatności walutowe Fiat (i zakupy w portfelu)

W dzisiejszych czasach wiele portfeli kryptowalutowych (zwłaszcza internetowych – portfele programowe też są zazwyczaj takie same) pozwala na kupuj określone kryptowaluty z poziomu interfejsu użytkownika – nie musisz opuszczać portfela i iść do jakaś zewnętrzna platforma wymiany.

Wydawałoby się, że czytając recenzje portfeli BRD użytkowników BRD również ma taką funkcjonalność. Co więcej, umożliwia to również dokonywać płatności w waluty fiducjarne – innymi słowy, kup kryptowaluty za pomocą karty kredytowej.

Tabela: Metody płatności portfela Coinbase i BRD

Ostatnio stało się to nieco normalne, a nawet oczekiwane – nadal istnieje wiele portfeli, które tam są nie mają zintegrowanej funkcji zakupu kryptowalut. Kupowanie kryptowalut za waluty fiducjarne jest zwykle preferowane, zwłaszcza przez inwestorzy wstępni – jest łatwiejsze, bezproblemowe i zajmuje niewiele czasu.

Gładki, nowoczesny interfejs

Użyteczność jest jedną z bardziej interesujących funkcji, jeśli chodzi o portfele kryptowalut oprogramowania. To nie jest coś, co często pojawiało się w recenzjach portfela BRD użytkowników, ale dobra użyteczność jest nadal bardzo ważna dla każdego portfela.

Na szczęście portfel kryptowalut BRD ma w rzeczywistości kilka przyzwoitych funkcji użyteczności.

Recenzja portfela BRD: jak zdobyć tokeny BRD.

Wszystko, począwszy od pobierania i instalowania portfela, a skończywszy na zakupie monet, jest proste i nieskomplikowane. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z portfela kryptowalutowego, nie powinieneś mieć żadnych trudności.

Podczas gdy później omówię rzeczywisty aspekt użyteczności „jak”, wystarczy powiedzieć, że jest to odświeżające i zawsze doceniane, gdy natrafiam na portfel kryptowalut, który nie przesadza z technicznym żargonem i niepotrzebnymi funkcjami.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Przegląd portfela BRD: CONS

Sądząc uroczyście po bardziej głośnych recenzjach portfela BRD, może się wydawać, że omawiany portfel jest prawie bezbłędny – większość użytkowników bardzo go lubi i z dumą ogłasza wszystkie jego zalety.

Jednak jak ze wszystkim innym w życiu, portfel Chleb nie jest doskonały – oczywiście istnieją pewne niedociągnięcia, które mogą, ale nie muszą być oczywiste, gdy pierwszy raz zetkniesz się z danym produktem.

Co prawda, łącząc własne doświadczenia z platformą z recenzjami portfela BRD innych użytkowników, żadna z wyżej wymienionych „niedociągnięć” nie wydaje się być znacząca, nie mówiąc już o „przełomowej grze”. Mimo to należy je zakryć, zanim wyjdziesz i wypróbujesz portfel kryptowalut BRD.

Zaczynając od największego zarzutu, mogłoby się wydawać, że wiele osób nie jest z tego zadowolonych brak wsparcia na monety.

Obsługuje kilka monet

Wcześniej w przeglądzie portfela BRD wskazałem, że BRD obsługuje dwie główne kryptowaluty – Bitcoin i Etheruem -, i powiązane krypty – Bitcoin Cash i Tokeny ERC-20.

Chociaż to wspaniale, że obsługiwane monety stanowią wiele, w rzeczywistości jest to dość smutne, że jest ich tylko tak niewielu do wyboru (przynajmniej zdecentralizowane pod względem walutowym).

dzisiaj, dedykowane portfele zostają przyćmione przez te, które obsługują wiele różnych kryptowalut – niektóre z nich mają nawet setki! Wielu bardziej doświadczonych traderów i inwestorów, którzy mają wiele różnych kryptowalut w swoim portfelu, i możesz chcieć przechowywać je w jednym portfelu – nie jest to możliwe w przypadku BRD.

Recenzja portfela BRD: zalety posiadania monet BRD.

Biorąc to jednak pod uwagę, przechowywanie wielu różnych krypt w jednym miejscu może w rzeczywistości nie być tak dobrym pomysłem, aby być uczciwym. Jego zagrożenie bezpieczeństwa – gdyby ktoś włamał się do Twojego portfela, byłby w stanie ukraść wszystkie Twoje aktywa – gdybyś jednak trzymał je w różnych lokalizacjach, nie stanowiłoby to problemu.

Tak czy inaczej, fajnie byłoby zobaczyć portfel Bread w przyszłości, w którym będzie więcej monet – jeśli nie te bardziej niszowe, to przynajmniej Litecoin, NEO lub Dziarskość.

Obsługa klienta może być powolna

Czytając różne recenzje portfeli BRD użytkowników, jest oczywiste, że aplikacja cieszy się dobrą opinią zarówno na rynkach iOS, jak i Androida – ma świetne wyniki użytkowników w Sklepie Play, a najlepsze recenzje to bardzo pozytywny, zbyt.

Jednak jedyną rzeczą, która jest postrzegana jako dość kontrowersyjny temat, jest obsługa klienta.

Widzisz, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z portfelem (czy to techniczne, związane z opłatami czy też inne), możesz albo sprawdź bazę wiedzy który jest dostępny w oficjalnej witrynie marki lub napisz do nich e-mail. Jedną z największych przeszkód jest to, że nie ma dostępnej obsługi klienta na żywo.

Przegląd portfela BRD

Cóż, żeby być uczciwym, to tylko częściowo prawda – możesz do nich zadzwonić, ale jest to dostępne tylko dla tych, którzy posiadają określoną liczbę tokenów BRD.

Co więcej, niektórzy użytkownicy twierdzą, że podczas gdy portfel Bread jest świetny i wszystko, odpowiedzi wsparcia mogą być nieco powolne. Oczywiście, jeśli masz do czynienia z poważnym problemem technicznym, prawdopodobnie chciałbyś, aby został on rozwiązany tak szybko, jak to możliwe – zwłaszcza gdy dotyczy to twoich kryptowalut.

Porównaj BRD obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj BRD obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Cena £

Aspekt cenowy portfel Chleb jest też całkiem interesujący.

Portfel BRD to całkowicie za darmo do pobrania, zainstalować i używać. To świetnie – chociaż stało się standardem, jeśli chodzi o to większość dostępnych opcji przechowywania kryptowalut online i opartych na aplikacjach, nadal dobrze jest wiedzieć, że faktycznie możesz korzystać z portfela za darmo.

Jeśli chodzi o obowiązujące opłaty, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana.

Przegląd portfela BRD

Zespół stojący za portfelem twierdzi, że istnieją brak opłat w przypadku dokonywania transakcji za pośrednictwem BRD, przynajmniej z ich strony umowy. Jednak podkreślają również, że sposób działania sieci Bitcoin jest taki zajmie to pewien procent obniżki z transakcji – jest to inaczej znane jako „opłata transakcyjna”.

Opłata różni się w zależności od liczbę bitcoinów, które wysyłasz / odbieranie. Oczywiście, jeśli masz do czynienia z dużymi sumami pieniędzy, zapłacisz więcej za transakcję – to ma sens.

Jak korzystać z portfela BRD?

Teraz, gdy omówiliśmy oba pozytywny i mniej pozytywne strony portfel Chleb, ostatnim krokiem tej recenzji portfela BRD jest omówienie „jak” – konkretnie, jak korzystać z portfela, jak to skonfigurować, jak dokonywać transakcji, i tak dalej.

Jak zainstalować portfel BRD?

Zaczniemy od samego początku i porozmawiamy o tym proces instalacji BRD.

Krok 1: Pobierz aplikację BRD z wybranego sklepu z aplikacjami. Używam urządzenie z systemem Android, więc mój przykład będzie obejmował Sklep Play.

Recenzja portfela BRD: Sklep Play.

Krok 2: Uruchom aplikację i naciśnij „Zaczynaj”.

Recenzja portfela BRD: zacznij.

Krok 3: Po krótkim wprowadzeniu zostaniesz poproszony o utworzenie niestandardowy kod PIN. Nie zapomnij o tym!

Przegląd portfela BRD: niestandardowe kody PIN.

Krok 4: Otrzymasz wtedy swój „papierowy klucz” – innymi słowy, twój 12-wyrazowa fraza przywracania. Zapisz go i przechowuj w bezpiecznym miejscu – to jedyne narzędzie do odzyskania portfela na wypadek, gdybyś zapomniał kodów PIN.

Recenzja portfela BRD: 12-wyrazowa fraza odzyskiwania.

Krok 5: Po ustaleniu nastąpi przekierowanie do strony głównej aplikacji. Otóż ​​to!

Recenzja portfela BRD: pierwsza strona aplikacji BRD.

Jak widać, instalacja i konfiguracja portfela BRD jest super prosta i prosta!

Jak kupić kryptowalutę w portfelu BRD?

Następnie zajmijmy się faktyczny proces zakupu Ethereum (lub Bitcoin) na danym portfelu mobilnym.

Krok 1: Na ekranie głównym aplikacji naciśnij „Kup”.

Krok 2: Zostaniesz o to poproszony wybierz swój kraj zamieszkania – Zrób tak.

Recenzja portfela BRD: wybierz swój kraj zamieszkania.

Krok 3: Wchodzić waluty i kwoty którym chcesz zapłacić / otrzymać.

Recenzja portfela BRD: ilość Ether, którą chcesz kupić.

Krok 4: Wybierz swój metoda płatności.

Recenzja portfela BRD: metoda płatności.

Krok 5: BRD oferuje zakup kryptowalut za pomocą usług Simplex – dostawa jest szybka, a opłaty również całkiem rozsądne.

Recenzja portfela BRD: Simplex.

Krok 6: Po potwierdzeniu płatności pozostaje tylko czekać!

Przegląd portfela BRD: potwierdzenie zamówienia.

Prosty!

Jak handlować kryptowalutami w portfelu BRD?

Wreszcie masz również możliwość handlu kryptowalutami na portfelu kryptograficznym BRD.

Krok 1: Naciśnij “Handel”W dolnej części ekranu głównego, pośrodku.

Krok 2: Wybierz waluty, które chcesz zapłacić, i walutę, którą chcesz otrzymać.

Przegląd portfela BRD: handel kryptowalutami na BRD.

Krok 3: Jeśli środki w Twoim portfelu są wystarczające, możesz dokonać transakcji po wybraniu odpowiedniego portfela – to wszystko!

Zdecydowanie bezproblemowy sposób handlu kryptowalutami w samym portfelu!

Wnioski

Więc – to jest portfel BRD! Teraz czy warto to sprawdzić?

Musiałbym zgodzić się z większością opinii użytkowników portfela BRD – portfel, o którym mowa, z pewnością wart jest spróbowania.

Tabela: Informacje o firmie Ledger Nano X i BRD

Chociaż nie zawiera wielu monet i czasami możesz mieć problemy z szybkością odpowiedzi obsługi klienta, portfel BRD jest bezpieczna alternatywa dla wszystkich twoich Bitcoin i Ethereum (i kilka innych kryptowalut) potrzeb.

Jego zabawa i łatwy w użyciu, pozwala Ci na tworzyć własne kody PIN, obsługuje handel w portfelu i zakupy kryptowalut – zdecydowanie świetna alternatywa!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me