Przegląd portfela Cex

Niezawodny i godny uwagi portfele kryptowalut może okazać się nieco trudniejsze do znalezienia, niż można by się spodziewać. Tam są wiele różnych opcji do wyboru – nie wszystkie z nich będą pasować każdemu! Dziś w tym Portfel Cex przeglądu, omówimy jedną z ciekawszych opcji.

Co sprawia, że ​​portfel Cex jest tak interesujący? Właściwie kilka rzeczy, ale prawdopodobnie najważniejsza z nich to fakt Cex nie jest nawet przede wszystkim portfelem, na pierwszym miejscu!

Zmieszany? Cóż, nie martw się – za chwilę przejdziemy do szczegółów. Porozmawiamy o aplikacja Cex (a dokładniej portfel mobilny Cex.io), jak możesz maksymalnie wykorzystać portfel, i kilka ogólnych cech i zalet.

Oczywiście opowiem Ci również o mniej idealnych rzeczach otaczających portfel Cex, a nawet pokażę jak zacząć z niego korzystać, zbyt. Przejdźmy od razu do tego!

Plusy

  • Wbudowana funkcja wymiany
  • Szeroka lista obsługiwanych monet
  • Dostępne na całym świecie
  • Niesamowita aplikacja mobilna

Cons

  • Surowe wymagania KYC
  • Brak obsługi klienta na żywo

Recenzja portfela Cex: popularny portfel wymiany

A więc najpierw najważniejsze – zacznijmy od naszego Portfel Cex przegląd, ustanawiając podwaliny programu właśnie czym jest Cex, a czym nie jest.

Pojedyncze wyszukiwanie w Internecie bardzo szybko ujawni, że dana platforma – Cex.io – jest giełda kryptowalut. Innymi słowy, jest to miejsce, do którego byś się udał handluj i wymieniaj aktywa kryptograficzne, lub po prostu nawet kup je za pomocą karty kredytowej lub debetowej, też (jest to możliwe z Cex).

Możesz jednak być zdezorientowany – jeśli szukasz, powiedzmy, portfela Cex Bitcoin i widzisz, że jest to w rzeczywistości witryna wymiany, czy zostałeś oszukany?

Oczywiście nie! Cex jest po prostu tym, co jest znane jako naportfel wymiany”.

Recenzja portfela Cex: o Cex.io

Portfele giełdowe to wyjątkowy rodzaj opcji przechowywania kryptowalut. Są również jednymi z najpopularniejszych, przynajmniej jeśli chodzi o zwykłe kryptowaluty hodlers i handlowcy są zaniepokojeni – póki istnieją dużo, znacznie bezpieczniejsze alternatywy na rynku, wiele osób może nie przejmować się na tyle, aby je sprawdzić, nie mieć środków finansowych na zakup lub po prostu preferować portfele giełdowe.

Nawet jeśli chodzi o przechowywanie zasobów kryptograficznych na giełdzie, Cex jest wyjątkowy – jest to coś, o czym prawdopodobnie przeczytasz również tę recenzję portfela Cex.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja portfela Cex: PROS

Po ustaleniu tego wszystkiego możemy teraz przejść do aktualnego tematu – Opłaty za portfel Cex, aspekty użyteczności, Środki bezpieczeństwa, i tak dalej. Zaczniemy od najważniejszego z nich wszystkich – zabezpieczenia portfela.

Ścisłe środki bezpieczeństwa na poziomie klienta


Bezpieczeństwo to coś, co powinieneś wziąć bardzo poważnie, zwłaszcza jeśli szukasz nowego portfela kryptowalutowego. Do tego stopnia, że ​​tak powinno być Twój priorytet nr 1 – żadna inna funkcja nie będzie tak ważna jak bezpieczeństwo Twoich aktywów.

Mimo to „bezpieczeństwo” może oznaczać kilka różnych rzeczy. Jest to szczególnie skomplikowane podczas omawiania portfeli giełdowych – podczas gdy wiele recenzji portfeli Cex użytkowników znalezionych w Internecie tego nie powie, tak naprawdę są kilka rodzajów środków bezpieczeństwa które są związane z tego typu portfelem.

Recenzja portfela Cex: historia firmy.

Portfele oparte na giełdzie muszą chronić swoje zasoby użytkowników zarówno pod względem transakcje (silne szyfrowanie danych, anonimowość, jeśli dotyczy, bezpieczne środowisko handlowe), a także ogólny stan platformy wymiany, też (co oznacza bezpieczeństwo przed próbami włamań przez osoby trzecie itd.).

Zanim zaczniesz szukać „jak znaleźć adres mojego portfela w Cex?”, Powinieneś zawsze dowiedzieć się, czy platforma ma odpowiednie środki bezpieczeństwa w miejscu! Na szczęście, Cex.io jest pod tym względem złoty – wielu tak uważa bardzo bezpieczne miejsce do przechowywania i handlu aktywami kryptowalutowymi.

Jest to oczywiste, gdy po raz pierwszy rejestrujesz się i logujesz na platformę. Istnieją weryfikacje e-mailowe ORAZ mobilne, aby upewnić się, że to naprawdę Ty logujesz się na konto.

Przegląd portfela Cex: dokumenty prawne Cex.

Cex również wykorzystuje bardzo surowe Przepisy KYC. Chociaż można to uznać za coś złego (do tego dojdziemy później), jest to naprawdę niesamowite dla osób, które chcą mieć gwarancję uczciwe możliwości handlowe, i bezpieczeństwo ich majątku.

Cex.io jest w rzeczywistości oficjalnie regulowane, zbyt! Oznacza to, że możesz być pewien, że istnieje nadrzędna instytucja, która dba o to, aby wszystko było uczciwe i zgodne z prawem zarówno w Cex Bitcoin portfel, a także stronę wymiany platformy.

Wciąż zastanawiasz się, czy Cex jest bezpieczny? Cóż, najlepszą część zostawiłem na koniec – portfel giełdowy przechowuje większość środków swoich użytkowników na urządzeniach typu cold wallet.

Tabela: Metody płatności portfela Coinbase i portfela Binance

Zimne portfele są w rzeczywistości, najbezpieczniejszy sposób przechowywania kryptowalut. Poszczególni hodowcy mogą kupować dedykowane urządzenia typu cold wallet i przechowywać na nich swoje aktywa – Ledger Nano X lub Trezor Model T to dwa dobre przykłady.

To mówi, jedne z najlepszych giełd kryptowalut (i w pewnym stopniu – portfele giełdowe) również wykorzystują chłodnię, aby upewnić się, że ich aktywa użytkowników są całkowicie bezpieczne i poza zasięgiem jakiegokolwiek potencjalnego złośliwe oprogramowanie lub próby włamania. Cex.io jest jedną z takich platform.

Recenzja portfela Cex: wyjaśnienie zimnego portfela.

Cex zauważa, że ​​chociaż największa część wyżej wymienionych aktywów jest przechowywana w trybie offline, w gorących portfelach platformy wciąż jest wystarczająco dużo środków, aby umożliwić transakcje jednodniowe. Fantastyczny!

Podsumowując, jeśli odwiedziłeś tę recenzję portfela Cex, aby dowiedzieć się, czy Cex jest bezpieczny, możesz mieć pewność – to portfel wymiany, który wykorzystuje wszystkie najlepsze funkcje bezpieczeństwa, i jest zobowiązany chronić Twoje aktywa kryptowalutowe (do pewnego stopnia, to znaczy – jeśli chcesz możliwie najlepszego zabezpieczenia, najlepszym rozwiązaniem pozostaje portfel sprzętowy będący własnością osoby fizycznej).

Portfel wbudowany w giełdę

Prawdopodobnie widziałeś ten nadchodzący, prawda??

Jest to kwestia, o której dyskutuje się za każdym razem, gdy ktoś wspomina o portfelach giełdowych (również z oczywistych powodów), ale nadal jest to ważne, aby o tym wspomnieć, szczególnie w przypadku recenzji portfela Cex. Za sekundę powiem ci, dlaczego tak się dzieje.

Niezależnie od tego, czy korzystałeś z aplikacji Cex, czy z wersji platformy (przeglądarki internetowej), o której mowa, przekonasz się, że portfel jest zintegrowany z giełdą kryptowalut.

Tak, wiem – oczywiste rzeczy.

Recenzja portfela Cex: zaufana giełda.

Jednak to oczywiste nie powinno umniejszać faktu słuszności jakie to naprawdę jest niesamowite!

Widzisz, z Cex Portfel Bitcoin (lub jakikolwiek inny portfel altcoin), będziesz w stanie handluj swoimi kryptowalutami w sposób natychmiastowy, prosto z portfela. Zaoszczędzi to zarówno ogromną ilość czasu, jak i niektórych opłat.

W rzeczywistości jest to główny problem, który ludzie wydają się mieć również z zimnymi portfelami. Podczas gdy zimny portfel ci to zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa, będzie to również dość denerwujące, gdy będziesz chciał wymienić swoje monety (zamiast tego przenieś je na giełdę, aby zacząć to robić).

Tak więc Cex umożliwia przechowywanie kryptowalut, a także natychmiastowy handel. Świetny! Pamiętaj jednak, kiedy to powiedziałem Cex.io jest właściwie dość wyjątkowy, nawet pod tym względem? To dlatego, że platforma faktycznie na to pozwala wypłacić!

Recenzja portfela Cex: kup kryptowaluty za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Zgadza się – będziesz w stanie sprzedaj swoje kryptowaluty za Fiat money, i przelej te pieniądze na swoje konto bankowe lub kartę debetową w ciągu kilku minut!

Chociaż to wszystko jest, trzeba przyznać, lepsze przegląd wymiany Cex niż w tym przeglądzie portfela Cex, nadal warto zauważyć, że Cex w zasadzie pozwala ci przejść pełne koło, od wpłacania pieniędzy fiducjarnych na platformę, po kupowanie, handel i późniejsze wypłaty. Świetne rzeczy!

Niesamowita aplikacja mobilna

Jeśli szukasz portfela mobilnego Cex.io, z przyjemnością to usłyszysz.

Podobnie jak wielu innych wysokoprofilowe portfele giełdowe, Cex.io ma aplikację mobilną których możesz używać w podróży. Innymi słowy, będziesz miał szansę uzyskać dostęp do swoich funduszy i uczestniczyć w handlu i wymianie działań w dowolnym miejscu i czasie.

Niesamowite, prawda? Dobrze, tak – ale jest jeszcze bardziej niesamowita rzecz dotycząca mobilnego portfela Cex.io.

Recenzja portfela Cex: aplikacja mobilna Cex.

Ta aplikacja to bardzo prosty w użyciu, i bardzo intuicyjny. Najlepszą cechą, jaką posiada, jest to, że pozwala zarówno początkujący, jak i doświadczeni hodowcy kryptowalut i handlowcy, aby poczuli się mile widziani – istnieją oddzielne zakładki, do których masz dostęp, które pokazują albo uproszczony widok platformy, albo ekspercki.

Jeśli chodzi o recenzje portfeli Cex innych użytkowników, wydaje się, że ludzie uwielbiają to, że mogą dostęp do wszystkich swoich zasobów na jednej karcie, a nawet odfiltrować kilka pustych portfeli. Wyświetlane informacje wizualne są jasne i proste, a ogólne wyposażenie aplikacji, mimo że jest skierowane wokół części wymiany usług marki, nadal jest bardzo atrakcyjny w użyciu i na widoku.

Duża lista obsługiwanych kryptowalut

Z kryptowaluty stają się coraz bardziej mainstreamowi, entuzjaści zaczęli to robić zdywersyfikować swoje portfele o całkiem sporo. To niesamowite – oznacza to, że ludzie również zaczęli przyglądać się różnym projektom i rozgałęziać się według swoich zainteresowań!

Zróżnicowane portfolio również oznacza, że ​​jest rosnąca potrzeba bezpiecznego i niezawodnego przechowywania kryptowalut, chociaż. Wiele kryptowalut (a właściwie większość) ma ich własny, dedykowany portfel – Chociaż to samo w sobie jest w porządku, jeśli posiadasz szeroki wybór zasobów, zarządzanie nimi wszystkimi może być naprawdę trudne.

Jednak opinie użytkowników portfela Cex powiedzą ci to Cex dość dobrze rozwiązuje ten problem.

Recenzja portfela Cex: listy kryptowalut.

Omawiany portfel giełdowy obsługuje około 80 różnych kryptowalut. To przyzwoita liczba! Znajdziesz wszystkie główne kryptowaluty obsługiwane przez Cex, a także dużą różnorodność inne altcoiny, zbyt.

Najlepszą częścią portfela, o którym mowa, jest to, że możesz przechowuj wszystkie te kryptowaluty na jednej platformie (to jest Cex). Portfele dla każdej z monet na pewno będą inne, jednak będą one prezentowane ten sam graficzny interfejs użytkownika (GUI).

Niskie opłaty za wypłatę kryptowalut

Opłaty to coś, o czym często myślimy, omawiając lub rozważając wymianę. Jednak, jak powiedzą ci niektórzy użytkownicy recenzji portfeli Cex, mają one również zastosowanie do portfeli kryptowalut.

Jeśli chodzi o opłaty za portfel Cex, są tylko dwie rzeczy musisz się przyjrzeć – opłaty za wpłaty i wypłaty. Oba dotyczą oczywiście kryptowalut – istnieją opłaty związane z fiat, ale zostaną one uwzględnione w przegląd giełdy Cex.

Przegląd portfela Cex: harmonogram opłat.

Depozyty są w rzeczywistości tajemnicą na platformie. Wydawałoby się, że możesz wpłacać (przesyłać) kryptowaluty do Cex całkowicie bezpłatnie – który byłby standardem – ale nie ma informacji, które by to potwierdzały.

Jeśli chodzi o opłaty za portfel Cex za wypłatę, tak naprawdę jest niesamowite – wypłata Bitcoin z Cex będzie Cię kosztować około 0,0005 BTC! To sprawia, że ​​Cex jest jednym z najlepszych portfeli giełdowych do transferów kryptowalut zarówno na platformę, jak i poza nią.

Obsługa adresów SegWit (NIE bech32)

Adres Bitcoin SegWit wsparcie powinno być obecnie normą. Jednak byłbyś zaskoczony liczbą portfeli giełdowych wysokiego poziomu NIE faktycznie obsługują tego typu adresy.

Adresy SegWit to nowy typ adresów dostępnych wyłącznie w BTC, który zastąpił adresy portfela Legacy Bitcoin. SegWit oznacza „Segregated Witness”, a adresy tego rodzaju zaczynają się od „3”Lub„bc1”. Te ostatnie adresy są nazywane bech32, i są niestety nie jest obsługiwany przez Cex.

Przegląd portfela Cex: obsługa adresów SegWit.

Jeśli używasz adresu Bitcoin SegWit, Twoje transakcje będą oba szybciej, a ich wykonanie będzie znacznie tańsze. Dwie świetne funkcje – nie ma powodu, aby nie używać tego typu adresu!

Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę, że aplikacja Cex (i cała platforma sama w sobie) obsługuje adresy SegWit, nie ma problemu! Świetna wiadomość dla każdego entuzjasty BTC!

Porównaj portfel Cex obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj portfel Cex obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Recenzje portfela Cex: CONS

Po omówieniu wszystkich najważniejszych funkcji i korzyści wymienionych u innego użytkownika Portfel Cex opinie, przejdźmy teraz i przyjrzyjmy się niektórym skargi, jakie mogą mieć klienci tej usługi. Trzeba przyznać, że nie ma wielu takich kwestii do omówienia, ale te, które istnieją, są raczej godne uwagi.

Silne egzekwowanie KYC

Wcześniej w recenzji portfela Cex zwróciłem na to uwagę Cex posiada dość surowe przepisy KYC i kontrole weryfikacyjne. Zostało to wskazane jako korzystna cecha i dla większości ludzi będzie nią.

Jednak może też okazać się negatywny. Właściwie wszystko zależy od twojego punktu widzenia.

Jeśli tylko chcesz handluj kryptowalutami i przechowuj je w bezpiecznym środowisku, prawdopodobnie będziesz raczej zadowolony ze sposobu, w jaki Cex podejdzie do przepisów KYC. W końcu pomaga to zapewnić, że tak jest na platformie nie ma miejsca oszustwo ani nieuczciwa gra, i rośnie ogólny aspekt bezpieczeństwa portfela.

Z drugiej strony, jeśli tak naprawdę nie pytasz „czy Cex jest bezpieczny?” I wszystko jest dla decentralizacja, może to przeszkadzać.

Przegląd portfela Cex: licencje i certyfikaty.

Widzisz, podczas absolutna większość czołowych giełd kryptowalut (w ten sposób również portfele giełdowe) wykorzystują przepisy KYC w celu sprawdzania i potwierdzania osób korzystających z ich usług, niektórzy twierdzą, że jest to bezpośrednie naruszenie tego, co krypto ma oznaczać – decentralizacja i anonimowość.

Zapewne jest to przekonanie mniejszości osób – kryptopurystów i tradycjonalistów. Posiadanie odpowiedniego KYC oznacza, że ​​wiesz, kto jest na drugim końcu ekranu, i że możesz też dokonywać bezpiecznych wpłat i wypłat pieniędzy fiducjarnych.

Tak więc, chociaż nie jest to tak naprawdę znaczący problem dla większości ludzi, nadal znajdą się indywidualni entuzjaści kryptografii, którzy mogą nie przepadać za tą funkcją. Po prostu coś, o czym warto pamiętać!

Brak obsługi klienta na żywo dla niezarejestrowanych użytkowników

Co dziwne, jest to coś, o czym tak naprawdę nie zauważysz, wspomnianego tak często w recenzjach portfeli Cex różnych użytkowników. Powiedziałbym – powinno być!

Cex oferuje swoim klientom możliwość przesyłać zapytania za pośrednictwem systemu obsługi klienta na swojej oficjalnej stronie internetowej. W porządku – fakt, że faktycznie można uzyskać pomoc agenta, jest czymś więcej niż w przypadku wielu innych giełd (chociaż, aby być uczciwym, ten problem dotyczy głównie platform wymiany niezwiązanych z powiernictwem).

Powiedziawszy to, Cex w rzeczywistości nie umożliwia bezpośredniego kontaktu z pomocą za pośrednictwem czatu na żywoprzynajmniej jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem serwisu. Musisz przesłać zapytanie, a następnie poczekać na odpowiedź e-mailową.

Recenzja portfela Cex: funkcje Cex.

Do tego jeszcze ze względu na bezprecedensową płynność & wahania cen, których cały rynek kryptowalut wydaje się stale doświadczać, portfele giełdowe (w tym Cex) mają pełne ręce roboty – być może będziesz musiał czekać na odpowiedź przez kilka dni.

Ogólnie rzecz biorąc, może to nie być tak duży problem – wiele usług związanych z kryptowalutami ma podobne systemy wsparcia. Jednak mówimy tutaj o platformie, która ma do czynienia z Twoimi finansami – w takim przypadku prawdopodobnie chciałbyś, aby odpowiedzi na Twoje pytania były realizowane tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jasne, możesz powiedzieć – dlaczego to ma znaczenie, jeśli nie jesteś zarejestrowany w Cex? Proste – może to być świetny sposób na sprawdzenie, jak elastyczna jest firma i czy tak jest wszelkie poważne pytania przed podjęciem decyzji o rejestracji w serwisie, czy nie, jest to jeszcze ważniejsze.

Jak korzystać z portfela Cex?

Więc teraz, kiedy omówiliśmy wszystkie główne wady i zalety portfel kryptowalut Cex, powinieneś mieć całkiem niezłe wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać po danej platformie.

Powiedzmy, że po przeczytaniu tej recenzji portfela Cex zdecydowałeś, że warto spróbować Cex.io. Zanim zagłębisz się w różne funkcje witryny, musisz to zrobić zarejestruj się i załóż konto. Kontynuuj – pokażę ci, jak to wszystko zrobić!

Jak zarejestrować się w Cex?

Proces rejestracji portfela giełdowego Cex przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku rejestracji w Cex jako samodzielna wymiana.

Krok 1: Musieć oficjalna strona Cex.io.

Krok 2: W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz „Utwórz konto”. Kliknij to.

Recenzja portfela Cex: strona główna Cex.

Krok 3: Tutaj zostaniesz o to poproszony wprowadź swój adres e-mail, Stwórz hasło, i wybierz kraj zamieszkania. Standardowe rzeczy.

Przegląd portfela Cex: stwórz swoje konto.

Krok 4: Dalej, potwierdzenie e-mailem – przejdź na adres e-mail podany powyżej i postępuj zgodnie z podanymi tam instrukcjami.

Przegląd portfela Cex: potwierdź swój adres e-mail.

Krok 5: Po przekierowaniu na stronę logowania będziesz musiał wprowadź bardzo podstawowe informacje o sobie. Obejmuje to Twoje imię, nazwisko i datę urodzenia.

Przegląd portfela Cex: zakończ konfigurację konta.

Krok 6: Teraz będziesz mieć szansę na zwiększenie limitów konta, przechodząc kilka testów weryfikacyjnych KYC, ale możesz pominąć tę część i wrócić do niej później. Kiedy już to zrozumiesz, to wszystko – jesteś w środku!

Przegląd portfela Cex: rozpocznij weryfikację teraz lub pomiń na później.

Godnym uwagi punktem w tej recenzji portfela Cex jest fakt, że chociaż Cex nie ma najszybszego procesu rejestracji, z pewnością nadal bardzo proste! Proces, o którym mowa, zajmuje tylko kilka minut i możesz na razie pominąć wszystkie żmudne kontrole KYC i wrócić do nich, gdy zostaniesz o to poproszony później.

Jak wpłacać / wypłacać kryptowaluty do / z Cex?

Teraz, gdy uzyskałeś dostęp do swojego konta po raz pierwszy, możesz się zastanawiać „jak znaleźć adres mojego portfela w Cex?” Lub „jak mam dokonać pierwszej wpłaty?”. Cóż, nie martw się – tym zajmiemy się dalej.

Krok 1: Ze strony, na którą zostałeś wysłany po rejestracji (zasadniczo strona handlowa), przejdź do prawej górnej części ekranu, a zobaczysz dwa przyciski – „Kaucja” i “Wycofać”. Naciśnij pierwszy.

Przegląd portfela Cex: przyciski wpłaty i wypłaty.

Krok 2: Tutaj zobaczysz szeroką listę opcji, w jaki sposób możesz zasilić swoje konto. Naprawdę – metod jest dość wiele! Jednak są na pierwszy rzut oka brak opcji finansowania kryptowalut – aby zobaczyć te opcje, musisz wybrać odpowiedni zasób kryptograficzny z prawej górnej części ekranu (gdzie znajduje się menu rozwijane „USD”).

Przegląd portfela Cex: metody wpłat.

Krok 3: W tym przykładzie używam Bitcoin. Jeśli zweryfikowałeś swoje konto, pojawi się Twój adres depozytu BTC. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić na platformie, z której dokonujesz wypłaty. Otóż ​​to!

Recenzja portfela Cex: wpłać BTC za pomocą adresu lub kodu QR.

Szybkość transakcji będzie zależeć od obciążenia sieci i kilku innych kryteriów, ale transakcja powinna nastąpić wkrótce. Gdy to się stanie, zobaczysz BTC pojawiające się w Twoim portfelu Cex i będziesz mógł rozpocząć handel lub po prostu go hodować.

Krok 4: Teraz przejdźmy do wypłaty. Postępuj zgodnie z tą samą procedurą, wybierz tylko „Wycofać” zamiast "Kaucja" tym razem. Zostaniesz przekierowany na stronę, która Cię o to poprosi wprowadź adres portfela BTC odbiorcy – pamiętaj, że to adres portfela osoby, którą jesteś WYSYŁANIE pieniądze i NIE własny adres portfela Cex Bitcoin.

Recenzja portfela Cex: adres odbiorcy.

Jak widać, Cex prosi również o nieobsługiwanie adresów bech32.

Krok 5: Teraz musisz podać kwotę BTC, którą chcesz wysłać, sprawdzić szczegóły i potwierdzić transakcję. To w zasadzie wszystko!

Proces wypłaty jest tak proste, jak depozyt. Zajmuje to kilka minut, a Cex naprawdę wykonuje dobrą robotę, prowadząc cię przez to.

Chociaż jest to również coś, o czym dość często wspomina się w recenzjach portfeli Cex użytkowników, czuję, że zasługuje na jeszcze większe podkreślenie – jak właśnie się przekonałeś, Cex oferuje ogromną różnorodność metod kupowania kryptowalut za pieniądze fiducjarne!

Rzeczywiście, kupowanie aktywów kryptograficznych z fiat bezpośrednio z portfela nie jest obcą koncepcją, nawet w przypadku portfeli innych niż giełdy. Mam na myśli, spójrz na Ledger Nano X – za pomocą interfejsu użytkownika Ledger Live możesz kupić kryptowaluty bezpośrednio na swój portfel sprzętowy!

Różnica polega na tym, że używa Ledger zewnętrzna usługa wymianyMonifikuj -, podczas gdy portfel Cex korzysta z usług własny, wbudowana wymiana.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że, jak wspomniano we wstępnej części tego przeglądu portfela Cex, wybierając sobie rzetelny i godny zaufania portfel kryptowalut może okazać się niewielkim wyzwaniem. Jednak obecnie głównym wyzwaniem, jakie się pojawia, jest różnorodność różnych portfeli dostępnych do wykorzystania!

Chciałbym zostawić was dzisiaj z jednym, ostatnim sentymentem, który będzie często wyrażany w obu moje inne recenzje dotyczące portfela giełdowego, a także różne fora internetowe związane z kryptowalutami: najlepiej jest skorzystać z usług dwóch oddzielnych portfeli.

Sposób, w jaki to działa, jest dość prosty – będziesz potrzebować niezwykle bezpieczny portfel kryptowalut, Jak na przykład jedno z najwyższych sprzętowych urządzeń do przechowywania kryptowalut. Oprócz tego możesz wybrać inną, wygodniejszą opcję, pod względem handlowym – ponieważ jest to recenzja portfela Cex, dana usługa może Ci odpowiadać!

Recenzja portfela Cex: Ledger Nano X i kilka fizycznych kryptowalut.

Zatrzymałbyś zdecydowana większość zasobów kryptograficznych na urządzeniu sprzętowym (portfel do przechowywania w chłodni), i tylko mała porcja posiadanego krypto znajdowałoby się na gorącym portfelu (takie jak Cex).

W ten sposób będziesz w stanie zrobić jedno i drugie uczestniczyć w dziennych transakcjach handlowych, jeśli chcesz, i zachowaj spokój, że większość twoich kryptowalut jest strzeżony przez najlepsze zabezpieczenia w branży kryptowalut!

Jeśli chodzi o Cex, może to być naprawdę niesamowity wybór dla każdego, kto szuka sposobu na jednoczesny handel i przechowywanie aktywów kryptograficznych! Ze względu na funkcje oferowane przez Cex, portfel wymiany będzie pasuje zarówno do początkujących, jak i weteranów kryptowalut, zarówno.

Regulacyjny charakter danej usługi również stanowi dowód na jej potwierdzenie prawowitość. Cex jest dostępny i używany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie – nawet inwestorzy z USA mogą handlować kryptowalutami na platformie, która ze względu na takie rzeczy jak: Przepisy SEC, są często niemożliwe inne wysokiej klasy giełdy.

Wnioski

W takim razie – to wszystko! Doszliśmy do samego końca naszego Portfel Cex przejrzeć!

Czy sam poleciłbym wypróbowanie Cexa? O ile wiem, to zdecydowanie niesamowita platforma, z wieloma korzyściami do zaoferowania swoim klientom!

Czy byłbyś zainteresowany Cex jako giełda kryptowalut, lub chciałbyś skorzystać z portfela mobilnego Cex.io, możesz się tego spodziewać najwyższej klasy środki bezpieczeństwa, w towarzystwie niektórych przydatne funkcje i czysta reputacja. Chociaż zawsze powinieneś robić własne badania, jeśli chodzi o te rzeczy, Cex naprawdę wydaje się być raczej przyzwoity!

Tabela: Opcje cenowe Ledger Nano X i Trezor Model T

Jeśli jednak uważasz, że Cex.io nie będzie Ci odpowiadać jako alternatywa dla portfela giełdowego, są więcej opcji do zbadania – zawsze możesz skorzystać z portfeli takich jak Ledger Nano X lub Trezor Model T! Chociaż te urządzenia mają metkę, oferują również najlepsze zabezpieczenie, jakie można kupić za pieniądze!

Wreszcie dobrze by było, gdybyś się wymeldował najlepsze platformy wymiany kryptowalut na rynku, zbyt!

Po tym wszystkim dziękuję za przeczytanie i życzę powodzenia w znajdowaniu portfeli i usług wymiany, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie! Twoje zdrowie!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map