Wiesz co kryptowaluty i coraz częstsze korzystanie z telefonów komórkowych wspólne? Zgadza się – wyłącznie w wersji mobilnej portfele kryptograficzne. Nieważne, czy coś czytałeś Portfel Edge recenzje lub inne opinie dotyczące portfela mobilnego, aktualne trendy są niezaprzeczalne.

Jakie to trendy? Cóż, chociaż temat kryptowalut staje się z każdym dniem coraz bardziej popularny, oczywiste jest, że ludzie używają swoich telefonów również z wielu powodów i coraz częściej – czy to do przeglądania mediów społecznościowych, oglądania filmów, czy nawet płacenia podatków i zarabiania inne działania finansowe.

Z tym jednak jest napływ mobilnych portfeli kryptograficznych to całkiem zauważalne, zbyt. Wybór odpowiedniego dla siebie może być trudnym wyborem! Cóż, jeśli obecnie szukasz, przeczytaj tę recenzję portfela Edge i sprawdź ją – być może jest to odpowiedni portfel dla Ciebie.

TL; DR: Portfel Edge jest postrzegany jako dość prosty w użyciu i jest doskonałym wyborem dla tych, którzy często handlują kryptowalutami. Obsługuje wiele różnych altcoinów, a nawet niektóre tokeny ERC-20, a także posiada przyzwoite środki bezpieczeństwa.

Plusy

  • Obsługuje wiele kryptowalut i aktywów kryptograficznych
  • Łatwy w użyciu i nawigacji
  • Przyzwoite środki bezpieczeństwa
  • Wbudowane giełdy

Cons

  • Portfel wyłącznie na urządzenia mobilne
  • Nie tak bezpieczne, jak niektóre inne opcje przechowywania w chłodni

Recenzja Edge Wallet: PROS

O czym wiele osób może być zdezorientowanych, gdy po raz pierwszy czegoś szukają Portfel Edge recenzje to fakt, że nazwa „Airbitz” pojawia się dość często w powiązanych wyszukiwaniach.

Cóż, to po prostu dlatego tak nazywano portfel, w pewnym momencie. Ale wtedy, to był zupełnie inny produkt, i – jak można sobie wyobrazić – było w to wiele różnych zawiłości, zarówno z perspektywy produktu, jak i firmy, która za nim stoi.

Przegląd portfela Edge

Wystarczy powiedzieć, że Airbitz był portfel Bitcoin, kiedy to wciąż była „rzecz” – dlatego wielu ludzi szuka „portfela Edge Bitcoin”. Ulepszona wersja produktu o zmienionej nazwie jest teraz dostępna obsługa wielu kryptowalut – to już nie jest Bitcoin-ekskluzywna transakcja.

Zaczynając jednak od pozytywnej notatki, zajmijmy się wspomnianym słoniem w pokoju – faktem Edge obsługuje teraz całą gamę różnych kryptowalut.

Obsługa wielu kryptowalut

Jedna z częściej przywoływanych funkcji przyzwoity portfel kryptowalut musi być jego możliwość obsługi wielu różnych altcoiny. To odczucie, które jest również prawdziwe wśród recenzji portfeli użytkowników Edge.

Jeśli nie znasz zbyt dobrze terminologii kryptograficznej, pozwól mi wyjaśnić – „altcoin” to w zasadzie każda kryptowaluta inna niż Bitcoin. Chociaż definicja uległa pewnym zmianom na przestrzeni lat i istnieje wiele kryptowalut, które nie mają nic wspólnego z Bitcoinem (co oznacza, że ​​nie są one „widelcem” BTC), ogólny sentyment jest nadal taki sam.

Podkreślałem to już na początku recenzji portfela Edge, ale wraz z rosnącą popularnością kryptowalut na całym świecie ludzie zaczynają inwestować w większą różnorodność monet, zbyt. Z tym jednak wiąże się uciążliwość związana z koniecznością znajdź portfel, który pomieści wszystkie te monety.

Przegląd portfela Edge


Niektórzy wolą przechowywać różne kryptowaluty w różnych portfelach – prawdę mówiąc, może być bezpieczniej! Mimo to, jeśli cenisz wygoda, lub jesteś aktywnym przedsiębiorcą, prawdopodobnie potrzebujesz jednego portfela, aby uzyskać łatwiejszy dostęp i prostszy (& szybciej!).

Cóż, biorąc pod uwagę to wszystko, recenzje portfeli użytkowników Edge powiedzą ci to takPortfel Edge obsługuje wiele różnych kryptowalut. To prawdopodobnie mile widziana niespodzianka dla każdego, kto szukał recenzji portfela Edge „Bitcoin”!

Tabela: Kryptowaluty obsługiwane przez portfel Coinbase i Edge

W chwili pisania tego artykułu, Portfel Edge obsługuje ponad 30 różnych kryptowalut i ich aktywów, włącznie z Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Marszczyć, i nawet Monero!

Oczywiście jest to ogromna korzyść dla wszystkich użytkowników Edge! Doceniana jest wygoda, a obszerna lista obsługiwanych monet z pewnością przyciągnie do portfela więcej użytkowników!

Wbudowane wymiany (liczba mnoga!)

Tak, dobrze przeczytałeś – z wielu recenzji portfela Edge użytkowników dowiesz się, że tak jest kilka różnych wbudowanych giełd których możesz użyć do kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami w portfelu Edge.

To całkiem nieźle!

Wspomniane giełdy obejmują niektóre z dobrze znanych nazw branżowych, takie jak ShapeShift i Changelly, wśród innych. Ponadto portfel Edge używa plików Simplex jako ich „pośrednik” – to zwiększa aspekt bezpieczeństwa całej próby (więcej o tym później).

Chociaż taka wbudowana funkcja wymiany istnieje już od jakiegoś czasu i nie jest obecnie zaskakująca dla większości posiadaczy kryptowalut, to naprawdę fajne, że istnieje wiele różnych giełd do wyboru, gdy myślisz o kupnie lub sprzedaży kryptowalut.

Przegląd portfela Edge: obsługiwane giełdy.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, cała oferta „wbudowanej wymiany” jest świetna, ponieważ pozwala na wykonanie wszystkich wyżej wymienionych procesów w zaciszu swojego portfela, bez konieczności przenoszenia środków kryptograficznych do jakiegoś konkretnego wymienić, wykonać transakcje, a następnie przesłać je z powrotem.

Pamiętaj jednak o tym niektóre giełdy mogą oferować lepsze opłaty niż inne – to jest coś, co zawsze powinieneś wziąć pod uwagę, ponieważ może być warte wysiłku, aby faktycznie wycofać i przenieść swoje kryptowaluty ręcznie.

Prosty i łatwy w użyciu

W rzeczywistości jest to kwestia, o której często wspominam, gdy mówię o mobilnych portfelach kryptograficznych – ta recenzja portfela Edge nie jest wyjątkiem. Widzisz, w świecie kryptowalut do dnia dzisiejszego istnieje piętno związane z pamięcią masową opartą na urządzeniach mobilnych – jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy jest po prostu fakt, że są one uważane za takie naprawdę trudne w użyciu, lub po prostu nieintuicyjne.

Portfele lubią Brzeg, staraj się jednak przełamać ten stereotyp.

Tak naprawdę nie będę wchodził w szczegóły korzystania z portfela, ponieważ zostanie to omówione później w tej recenzji portfela Edge. To powiedziawszy, mogę ci powiedzieć sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w nawigacji.

Przegląd portfela Edge

Funkcje i funkcje są umieszczone w bardzo wygodnych obszarach aplikacji, podobnie jak projekt portfela uproszczony, też – nie powinieneś przyłapać się na tym, że próbujesz przeglądać portfel i tracić poczucie, jak to zrobić.

Trzeba przyznać, że chociaż niewiele recenzji portfeli użytkowników Edge powie ci to, istnieje wiele różnych portfeli mobilnych, które próbują wyeliminować pogląd, że pamięć mobilna jest „uciążliwa” i „myląca”. Chociaż nie warto dokonywać żadnych porównań, wystarczy to powiedzieć Edge z pewnością wykonuje dobrą robotę pod tym względem.

Przyzwoite funkcje bezpieczeństwa (2FA)

Jak możesz sobie wyobrazić, aspekt „bezpieczeństwo”Jest zawsze kontrowersyjnym tematem, gdy mówimy o przechowywaniu kryptowalut.

Nie ma nawet znaczenia, do jakiego portfela zaglądasz – sprzęt komputerowy, oprogramowanie, telefon komórkowy lub inny. Faktem jest, że pod koniec dnia ludzie są bardzo drażliwi, jeśli chodzi o utrzymanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa swoich aktywów kryptograficznych.

A powinny! Jeśli chcesz przechowywać swoje Fiat money w banku, prawdopodobnie chciałbyś, aby ten bank oferował maksymalne bezpieczeństwo, prawda? Cóż, to samo dotyczy portfeli kryptowalut.

Chociaż portfele mobilne nie zawsze są (cytuj, nie kwotuj) „najlepszym” wyborem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo kryptograficzne, w rzeczywistości są przyzwoici. Co więcej, recenzje portfeli Edge użytkowników wskazują, że omawiany portfel kryptograficzny ma również szereg różnych funkcji bezpieczeństwa!

Przegląd portfela Edge: łatwo kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami.

Dla początkujących, wszystkie Twoje klucze prywatne są przechowywane na Twoim urządzeniu, a nie na serwerach firmy. To znaczy że tylko ty masz do nich dostęp – nie tylko utrzymuje to oryginalną filozofię kryptowalut (decentralizacja), ale też tak jest bezpieczeństwo twoich aktywów jest wyłącznie w twoich rękach.

Edge obsługuje również 2FA – uwierzytelnianie dwuskładnikowe. I znowu, chociaż w dzisiejszych czasach POWINNO być to normalne, prawdopodobnie zdziwiłbyś się, jak wiele portfeli nie korzysta z tego środka bezpieczeństwa.

To też całkiem poważna sprawa! 2FA to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony zasobów kryptograficznych – giełd takich jak CEX.io są dobrym przykładem prawidłowego zaimplementowania 2FA.

Cokolwiek by to nie było, to z pewnością zwycięstwo po stronie Edge’a!

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja Edge Wallet: CONS

Teraz, gdy omówiliśmy niektóre z najbardziej chwalonych recenzji portfela Edge użytkowników, nadal musimy wspomnieć o kilku rzeczach, które mogą nie być tak pozytywne, ale nadal są istotny dla każdego, kto myśli o wypróbowaniu portfela.

Portfel wyłącznie na urządzenia mobilne – brak wsparcia dla komputerów stacjonarnych

Jedną z największych zalet portfela jest również, bez wątpienia, jego największa słabość.

Jak pewnie się domyśliłeś w tej recenzji portfela Edge „Bitcoin”, Edge to stricte mobilny portfel – bez urządzeń sprzętowych, bez wsparcia dla komputerów stacjonarnych, nic z tego.

Dla niektórych posiadaczy kryptowalut, to jest świetne – mianowicie, ludzie, którzy będą tym najbardziej podekscytowani, to ci, którzy aktywnie handlować swoimi kryptowalutami, lub mieć ale niewielka ich ilość do trzymania.

Przegląd portfela Edge: funkcje portfela Edge.

Jednak dla większości populacji prawdopodobnie nie jest to aż tak idealne. Widzisz, posiadanie tylko mobilnego dostępu oznacza to jesteś przywiązany do jednego urządzenia – tak naprawdę nie możesz wskoczyć na komputer, aby łatwiej (szybciej) przeglądać i wykonywać określone czynności.

Warto również wspomnieć, że jeśli chodzi o portfele kryptowalut, pamięć mobilna nie jest również postrzegana jako najbezpieczniejsza opcja. Jasne, jeśli potrzebujesz portfela na krótki czas lub masz minimalną ilość kryptowaluty i po prostu się bawisz, to „nic wielkiego”.

Jeśli jednak poważnie myślisz o kryptowalutach, powinieneś zainwestować w bezpieczniejsze alternatywy – a mianowicie, portfel sprzętowy z najwyższej półki.

Niewystarczająca różnorodność kryptowalut dla niektórych użytkowników

Teraz, na początku tej recenzji portfela Edge, powiedziałem Ci, że ten portfel obsługuje wiele różnych kryptowalut.

To prawda. Biorąc to jednak pod uwagę, wydaje się, że tak dla niektórych użytkowników liczba ta jest nadal zbyt niska.

Widzisz, chociaż Edge tak ponad 30 różnych aktywów kryptograficznych że obsługuje, ludzie mogą posiadać znacznie większą liczbę kryptowalut. W chwili pisania tego artykułu są ponad 5000 różnych kryptowalut na świecie – przez to konto, Edge jest w stanie przechowywać tylko około 0,6% wszystkich dostępnych kryptowalut!

Tabela: Informacje o firmie dotyczące portfela Electrum i Edge

Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, będzie to znaczący problem dla tych, którzy faktycznie posiadają niektóre aktywa kryptograficzne, których portfel nie obsługuje. Przeglądając wszystkie recenzje portfeli użytkowników Edge dostępne w Internecie, okazuje się, że ta grupa osób jest mniejszością.

Mimo to z pewnością jest to coś, o czym powinieneś pamiętać, myśląc o wypróbowaniu portfela Edge!

Porównaj Edge obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Edge obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Cena £

cennik jest prawdopodobnie najprostszą częścią tej recenzji portfela Edge.

Mobilny portfel kryptowalut Edge jest całkowicie darmowy do pobrania, zainstalować, skonfigurować i używać. To całkiem nieźle – oznacza to, że każdy może go wypróbować w dowolnym momencie.

Jeśli chodzi o opłaty transakcyjne, sytuacja wygląda nieco inaczej. Sam portfel trwa obniżka o 1% z transakcji – to uczciwe. Na dodatek, sama wymiana również pobiera wyznaczoną opłatę – chociaż zależy to od wielu różnych czynników, większość recenzji portfeli użytkowników Edge wspomina, że ​​tak powinno być około 4% -6%.

Jak korzystać z portfela kryptowalut Edge?

A więc – jako ostatni punkt w tej recenzji portfela Edge, omówmy faktyczne wykorzystanie danego portfela. Szczerze mówiąc, to powinno dać ci całkiem niezłe wyobrażenie o tym, czy jest to odpowiednia dla Ciebie opcja przechowywania kryptowalut.

Jak zainstalować i skonfigurować Edge Wallet?

Po pierwsze – instalacja i konfiguracja procesów.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aplikację z wybranego sklepu. Używam urządzenia z Androidem, więc mój przykład obejmuje Sklep Google Play.

Recenzja portfela Edge: aplikacja portfela Edge w Sklepie Play.

Krok 2: Po zainstalowaniu i uruchomieniu będziesz mieć możliwość utworzenia konta. Naciśnij przycisk, aby kontynuować.

Przegląd portfela Edge: ekran tworzenia konta.

Krok 3: Tutaj, Brzeg wyjaśnia, jak to zrobić będziesz uroczystym właścicielem swojej nazwy użytkownika i kluczy prywatnych, i jak to jest waszą pełną odpowiedzialnością, aby o nich pamiętać. Robić notatki!

Przegląd portfela Edge: informacje przed kontynuowaniem tworzenia konta.

Krok 4: Utwórz wybraną nazwę użytkownika i kontynuuj.

Przegląd portfela Edge: tworzenie nazwy użytkownika.

Krok 5: Utwórz hasło i potwierdź je. Zapisz wszystkie te informacje i używaj tylko nowego i nigdy wcześniej nie używanego hasła!

Przegląd portfela Edge: tworzenie hasła.

Krok 6: Na koniec pojawi się monit utwórz własny kod PIN. To dodatkowa warstwa bezpieczeństwa – i to mile widziana!

Przegląd portfela Edge: tworzenie kodu PIN.

Krok 7: Otrzymasz kilka dodatkowych potwierdzeń – przejrzyj wszystko i kontynuuj.

Przegląd portfela Edge: umowy i informacje ogólne.

Krok 8: To wszystko – masz teraz konto w portfelu Edge!

Recenzja portfela Edge: pierwsza strona aplikacji portfela Edge.

Chociaż proces tworzenia tego portfela mógł zająć więcej czasu niż w przypadku większości innych aplikacji portfela mobilnego, nadal nie jest to kłopotliwe.

Jak przelać środki do portfela Edge?

Teraz, gdy masz już konto, spójrzmy na rzeczywisty proces przesyłania zasobów kryptograficznych.

Krok 1: Ze strony głównej aplikacji portfela Edge przejdź do swojego portfela – możesz to zrobić, tworząc nowy, niestandardowy portfel lub wykorzystując już istniejący, który został utworzony dla Ciebie. W tym przykładzie używam portfela Ethereum.

Krok 2: Tutaj zauważysz dwa przyciski – „Żądanie” i “Wysłać”. Naciśnij ten pierwszy.

Przegląd portfela Edge: żądanie Ether do portfela Ethereum.

Krok 3: Na wyskakującej stronie zobaczysz wygenerowany adres portfela i kod QR. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skopiować ten adres, wprowadzić ilość ETH, którą zamierzasz otrzymać, i wysłać adres do nadawcy – to wszystko!

Recenzja portfela Edge: Twój portfel Ethereum.

Przesyłanie (i odbieranie) zasobów kryptograficznych za pomocą portfela Edge jest w rzeczywistości dość proste. Proces przenoszenia też nie powinien zająć dużo czasu!

Jak kupić kryptowalutę za pomocą portfela Edge?

Na koniec przyjrzyjmy się proces zakupu kryptowalut w ramach danego portfela.

Krok 1: Na ekranie głównym aplikacji naciśnij przycisk „Kup”W dolnej części ekranu.

Krok 2: Pojawi się monit o wybranie kraju zamieszkania. Po wykonaniu tej czynności zobaczysz kilka różnych opcji, w jaki sposób możesz zapłacić za nowe kryptowaluty. Przykłady obejmują przelew bankowy, karty kredytowe i debetowe oraz płatności gotówkowe.

Przegląd portfela Edge: opcje zakupu kryptowaluty.

Krok 3: Wybór metody płatności również automatycznie decyduje o pośredniku, który będzie uczestniczył w transakcji. W moim przypadku, decydując się na zakup ETH za pomocą karty kredytowej / debetowej, ten pośrednik jest Simplex. Po kilku potwierdzeniach zostaniesz poproszony o wybranie portfela docelowego i wprowadzenie ilości kryptowalut, które chcesz kupić.

Przegląd portfela Edge: wybór ilości Ether do kupienia.

Krok 4: Po dokładnym sprawdzeniu wszystkiego zostaniesz przekierowany do Simplex, gdzie musisz podać wszystkie szczegóły płatności. Po rozliczeniu i dokonaniu płatności wszystko jest gotowe – pozostaje tylko czekać, aż nowe kryptowaluty dotrą do Twojego portfela!

Przegląd portfela Edge: dokonywanie płatności.

Szybki, prosty i nieskomplikowany!

Wnioski

Teraz więc – jest portfel Edge warte wypróbowania?

Biorąc wszystko pod uwagę i biorąc pod uwagę wszystkie recenzje portfela użytkowników Edge, powiedziałbym to takwarto przyjrzeć się portfelowi Edge, zwłaszcza jeśli planujesz odwiedzić giełdy kryptowalut raczej często i handel monetami na co dzień.

Chociaż portfel tak naprawdę nie ma szerokiej gamy monet, które mógłby obsługiwać, każdy, kto nie patrzy na bardziej nieznane i niszowe opcje monet, nie powinien uznać tego za problem. Portfel Edge jest prosty w użyciu, akceptuje płatności fiducjarne, i ma przyzwoite środki bezpieczeństwa, zbyt.

Zdecydowanie przyzwoity wybór!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me