Przegląd Simplex

Termin “kryptowaluta”Ma tendencję do wywoływania u ludzi wielu różnych uczuć – podczas gdy oczy niektórych osób rozjaśniają się i stykają się jak Ethereum jest najlepszą technologią kryptograficzną na świecie, początkujący w tej dziedzinie są nieco mniej entuzjastyczni. To Simplex recenzja powinna dość szybko rozbudzić ten entuzjazm.

Widzisz, wielu nowicjuszy na ten temat, zapytanych o ich pomysły na temat kryptowalut, prawdopodobnie użyje terminów takich jak „zdecentralizowane”,„blockchain” i “Bitcoin” – to normalne. Jednak mniej entuzjastyczni ludzie prawdopodobnie powiedzą Ci o oszustwo, oszustwa i hacki dzieje się to w świecie kryptowalut.

Chociaż ci ludzie nie pomyliliby się, omawiając takie aspekty, firma Simplex dąży do tego zmienić rynek kryptowalut w uczciwe i wolne od oszustw miejsce gdzie ludzie mogą bez obaw wymieniać kryptowaluty.

Zainteresowany? Powiem ci, o co chodzi w Simplex.

TL; DR: Simplex to unikalne połączenie platformy brokerskiej kryptowalut i rozwiązania bramy płatniczej do jedne z największych giełd kryptowalut. Choć wciąż jest stosunkowo nieznany, Simplex zapewnia Tobie – użytkownikowi – bezproblemowy sposób zakupu pożądanych kryptowalut po rozsądnych cenach. Możesz zapłacić kartą kredytową, a płatności są bardzo szybkie i bezpieczne.

Plusy

 • Może zapłacić za kryptowalutę kartą kredytową lub debetową
 • Bardzo szybkie przetwarzanie płatności
 • Bezpieczne i niezawodne
 • Bardzo prosty w użyciu

Cons

 • Nie obsługuje niektórych kryptowalut
 • Wyższe opłaty niż w przypadku niektórych giełd kryptowalut

Recenzja Simplex: PROS

Zacznijmy od tego Simplex Recenzja, oczywiście, zaczniemy od niektórych z najbardziej pozytywnych i godnych uwagi aspektów platformy.

Niemożliwe byłoby jednak przejście do przodu bez zajęcia się bitcoinem w pokoju i zastanowienia się nad tym czym jest Simplex, i jak usługa pasuje do relacji entuzjasta kryptowalut, i platforma wymiany kryptowalut.

Co to jest Simplex?

Firma Simplex została założona w 2014 roku jako za fintech uruchomienie. Termin „fintech” właściwie opisuje produkt firmy – „technologie finansowe”.

Z siedzibą w UE, zespół stojący za Simplex ma na celu „zapobieganie oszustwom” na rynku kryptowalut i uczynienie go względnie stabilnym (przynajmniej jeśli chodzi o bezpieczeństwo) oraz bezpieczny miejsce zarówno dla inwestorów długoterminowych, jak i dla zwykłych inwestorów.

Więc… Czy Simplex jest legalnym brokerem kryptowalut?

To jest legalne, tak – ale terminologia wciąż może być dość zagmatwana.

Widzisz, niektóre recenzje użytkowników Simplex zwracają na to uwagę firma, o której mowa, nie jest w rzeczywistości brokerem kryptowalut jako takim… Przynajmniej nie TYLKO to. Zamiast tego jest połączenie usługi maklerskiej i bramki płatności dla niektórych z najbardziej znanych platform wymiany kryptowalut (pomyśl: Binance, Changelly, Trezor, itp.).

Teraz twoje następne pytanie może brzmieć – czym jest „rozwiązanie bramki płatniczej”, w pierwszej kolejności?


Przegląd Simplex

Możesz sobie wyobrazić Bramy płatnicze jako niektóre strony trzecie, które zapewniają gładkość i – co ważniejsze – bezpieczeństwo płatności lub transakcji między dwiema stronami. W tym przypadku płatności i transakcje dotyczą po prostu kryptowalut – ogólny sentyment pozostaje jednak ten sam.

Krótko mówiąc, recenzje Simplex użytkownika definiują projekt jako unikalna bramka płatności kryptowalut który umożliwia kupowanie kryptowalut z jedne z największych i najbardziej znanych giełd na świecie, bez obawy, że Twoja transakcja może zostać naruszona, a Twoje środki zostaną skradzione.

Niezbędna jest jednak część „przeciwdziałania oszustwom”. Według Wall Street Journal, tylko w 2019 roku, oszustwa związane z kryptowalutami pochłonęły ponad 4 miliardy dolarów – to zdumiewająca ilość pieniędzy!

Recenzja Simplex: co robi Simplex.

Do dziś piętno otaczające kryptowaluty jest nadal bardzo zauważalne – ludzie nadal kojarzą kryptowaluty z czarny rynek, pranie pieniędzy, i oszukiwanie. Niektóre recenzje Simplex Bitcoin wspominają o tym, ale w rzeczywistości jest to jeden z głównych (jeśli nie głównych) problemów, które firma ma na celu zwalczać – stąd część dotycząca „usuwania oszustw”.

Podstawą gry jest prostota

Jedną z bardziej wyróżniających się funkcji Simplex, na którą powtarza się wiele opinii użytkowników Simplex, jest to usługa jest bardzo prosty w użyciu.

Aby w pełni zrozumieć ten punkt, potrzebujesz kontekstu.

Zawsze, gdy szukasz najlepsze giełdy kryptowalut, zauważysz, że czynnik „łatwość użycia” pojawia się dość często. Nie bez powodu – wciąż jest sporo wymian, które mają bardzo stromą krzywą uczenia się i wymagają dużej wiedzy na temat danej dziedziny, aby można je było efektywnie wykorzystać.

Tak nie powinno być.

Przegląd Simplex

Z rynkiem kryptowalut, który każdego dnia przyciąga nowe osoby, czyli giełdy proste w użyciu i nieskomplikowane w konstrukcji będą tymi, którzy wyjdą na szczyt. Jeśli chodzi o kryptowaluty Simplex, możesz oczekiwać, że platforma będzie jedną z najłatwiejszych w użyciu z nich wszystkich!

Łatwość korzystania z Simplex jest godna uwagi po prostu dlatego, że aby kupić kryptowalutę, którą chcesz, nie musisz nawet ręcznie wchodzić na ich platformę i wypełniać niektórych formularzy lub uczestniczyć w rejestracjach – zamiast tego, po prostu zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę przetwarzania płatności.

Dla każdego, kto zastanawia się, czy Simplex jest naprawdę łatwy w użyciu, to powinno być wystarczającym dowodem – w połączeniu z faktem, że termin „prosty” jest dosłownie zintegrowany z nazwą marki, masz całkiem przekonujący przypadek!

Szybkie transakcje

Szybkość transakcji odnosi się do czasu, jaki zajmuje Ci otrzymanie kryptowaluty po dokonaniu płatności na giełdzie. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to dość znaczący punkt, zarówno jeśli chodzi o tę recenzję Simplex, jak i ogólnie o niektóre giełdy kryptowalut.

Ze względu na sposób działania Simplex zapewnia natychmiastowe przetwarzanie płatności – w większości przypadków. Firma twierdzi, że w rzeczywistości niektóre płatności mogą zostać odebrane od 48 do 72 godzin na przetworzenie. Są to jednak sytuacje odbiegające – jedyne, które występują, gdy dochodzi do opóźnień z powodu kontroli weryfikacyjnych lub podobnych problemów.

Przegląd Simplex

Ogólna zasada jest jednak taka, że ​​transakcje kryptograficzne Simplex mają miejsce natychmiast – nie ma opóźnienia.

Natychmiastowe transakcje są, jak prawdopodobnie możesz się zgodzić, świetny – oznacza to, że jeśli się spieszysz, nie będziesz musiał czekać, aż otrzymasz kryptowaluty. To z pewnością dodaje kolejny pozytywny punkt do osób pytających, czy Simplex jest legalny – większość recenzji użytkowników Simplex też się z tym zgadza!

Płatności kartą kredytową – akceptowane!

Czytając opinie użytkowników Simplex znalezione w Internecie, szybko zorientujesz się, że jedną z głównych cech, które sprawiają, że Simplex jest świetny, jest fakt, że firma fintech przyjmuje płatności kartą kredytową i debetową za kryptowaluty.

To po prostu niesamowite z kilku różnych powodów.

Przede wszystkim to, co oczywiste – pozwala znacznie większej liczbie osób mieć płynną i łatwą bramę do rynku kryptowalut, a tym samym, ogólnie, w świat kryptowalut.

Widzisz, nie musisz nawet czytać recenzji Simplex Bitcoin, aby się tego dowiedzieć nadal istnieje wiele giełd, które zezwalają tylko na transakcje kryptograficzne. To znaczy że po prostu nie akceptują Fiat money – musiałbyś kupić (wymienić) swoją walutę fiducjarną gdzie indziej, a następnie wrócić na platformę, aby kupić inną wybraną przez siebie kryptowalutę.

Przegląd Simplex

Nudny? Tak. Ale to jest mniejszy problem – główny problem polega na tym, że procesy takie jak te odciągają nawet najlepszych handlowców kryptowalut ze względu na czas potrzebny na przejście przez cały ten proces. Pomyśl tylko o początkującym przedsiębiorcy!

Od Simplex akceptuje zarówno karty kredytowe, jak i debetowe, oznacza to, że istnieje cała żmudna procedura, która jest po prostu usunięta z równania.

Oprócz prostoty kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub debetowej to również o wiele szybciej sposób na to. Jeśli cenisz swój czas i chcesz, aby proces był jak najprostszy, Simplex jest odpowiednią platformą dla Ciebie!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Recenzja Simplex: CONS

Kontynuując naszą recenzję Simplex, omówmy niektóre niedociągnięcia, które zwykle są związane z daną platformą. Aby być całkowicie uczciwym i przejrzystym, nie będziemy się skupiać na fakcie, że Simplex nie jest w rzeczywistości „platformą wymiany kryptowalut” ani „pośrednikiem kryptowalutowym”.

Firma jest bardzo wyjątkowy w tym, co robi, a zatem będziemy trzymać się z daleka od jakiejkolwiek formy subiektywnych porównań. Zamiast tego zajmijmy się głównymi aspektami tego, co Simplex mogłoby w rzeczywistości poprawić.

Brak obsługi kryptowalut

Ilekroć korzystasz z giełdy kryptowalut, prawdopodobnie robisz to, ponieważ chcesz zakup konkretna kryptowaluta, dobrze?

A co, jeśli giełda nie zawiera kryptowalut, które chcesz? To może być raczej rozczarowujące! Jest to również problem, który wydaje się być znany niektórym użytkownikom platformy, przynajmniej sądząc po recenzjach niektórych użytkowników Simplex.

Simplex obsługuje te kryptowaluty:

ATOM AVA BCH BNB BSV BTC BUSD CEL COTI DAI DZIARSKOŚĆ
DEP EOS ETH HBAR HEDG HUSD ICH LTC LUNA MIOTA NANO
PATENA QTUM SDT SGA TOMO TRX USDK USDT XAUT XLM XRP

Lista pochodzi bezpośrednio z oficjalna witryna firmy.

Chociaż powyższa lista jest dość obszerna i obejmuje większość kryptowalut „głównego nurtu” na rynku (Bitcoin, Marszczyć, Ethereum, Litecoin, itp.), niektórzy ludzie, którzy chcieliby kupić bardziej niszowe monety, nadal mogą być rozczarowani.

Mimo to, chociaż niewiele recenzji użytkowników Simplex wskazuje na to, nadal możesz kupić jakąś kryptowalutę od Simplex, a następnie użyć jej do nabycia innej wybranej kryptowaluty na innej giełdzie..

Brak funkcji – platforma „w ruchu”

Jeśli do tej pory czytałeś tę recenzję Simplex, jest to prawdopodobnie oczywista kwestia.

Jedną z głównych cech Simplex jest to, że oferuje możliwość kupowania kryptowalut w bezproblemowy sposób – innymi słowy, nie musisz ręcznie wchodzić na stronę internetową firmy, aby dokończyć płatności lub weryfikacje. Zamiast tego wszystko to jest zintegrowane z giełdą, z której możesz korzystać.

Przegląd Simplex

Dodaj to do faktu, że Simplex nie jest już faktyczną giełdą kryptowalut jako taką, a otrzymujesz platformę, która nie ma żadnych funkcji „standardu wymiany”, z wyjątkiem kupowania kryptowalut.

Jest to właściwie jeden z bardziej interesujących punktów, które pojawiają się w recenzjach użytkowników Simplex. To dlatego, że jeśli chciałbyś mieć jakąś funkcjonalność podobną do giełdy, a nie „tylko” kupować kryptowaluty, byłbyś w stanie – w końcu prawdopodobnie odwiedziłbyś giełdę, która wykorzystuje Simplex, w pierwszej kolejności (chyba że usługa jest zintegrowana z inną platformą).

Porównaj Simplex obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Simplex obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Jak działa Simplex?

Teraz omówiliśmy już większość głównych punktów platformy w tej recenzji Simplex. To powiedziawszy, biorąc pod uwagę, że Simplex nie jest tradycyjnym brokerem kryptowalut i ma pewne unikalne funkcje, prawdopodobnie warto o tym porozmawiać jak to działa, dobrze?

Chociaż proces jest nieco bardziej złożony (co oznacza, że ​​w tle dzieje się wiele szczegółów technicznych), z perspektywy użytkownika procesy firmy Simplex można wyjaśnić w 5 prostych kroków:

 • Mógłbyś wybierz kryptowalutę kupić na jednej z giełd partnerskich Simplex i zdecydować się na to zapłacić kartą kredytową lub debetową.
 • Nastąpi przekierowanie do oddzielnej sekcji witryny – w zdecydowanej większości przypadków przejście to będzie bezproblemowe, więc możesz go nawet nie zauważyć.
 • Teraz będziesz musiał wypełnij wszystkie informacje dotyczące transakcji – ile kryptowaluty chcesz kupić, Twój publiczny adres portfela i tak dalej.
 • W następnym kroku znajdziesz się na Strona kasy Simplex – tutaj wszystkie kontrole weryfikacyjne muszą zostać spełnione i wypełnione.
 • Po przesłaniu dokumentów i przejściu weryfikacji, Twoja karta kredytowa lub debetowa zostanie obciążona, a wybrana przez Ciebie kryptowaluta zostanie przesłana na Twój publiczny adres portfela. Proste!

Dokonywanie płatności kryptograficznych Simplex jest naprawdę proste! Jeśli prześlesz odpowiednie dokumenty i wypełnisz wszystkie wymagane pola informacji, nie powinieneś napotkać żadnych problemów przy zakupie wybranej kryptowaluty.

Dobrze, chyba że mieszkasz w kraju lub stanie, w którym Simplex nie działa – to też jest możliwe. Chociaż nie ma wielu takich krajów (i stanów), niektóre nie spełniają przepisów prawnych, które pozwoliłyby tej platformie działać w ich obrębie. Takie kraje obejmują:

 • Bahamy
 • Botswana
 • Kambodża
 • Etiopia
 • Ghana
 • Iran
 • Korea Północna (KRLD)
 • Pakistan
 • Panama
 • Sri Lanka
 • Syria
 • Trynidad i Tobago
 • Tunezja
 • Jemen.

Również, 8 stanów Stanów Zjednoczonych:

 • Alabama
 • Floryda
 • Gruzja
 • Hawaje
 • Nowy Meksyk
 • Oregon
 • Vermont
 • Waszyngton

Jeśli mieszkasz w jednym z tych stanów lub krajów, niestety Simplex nie będzie dostępny. To powiedziawszy, jeśli ty ZROBIĆ, w rzeczywistości mieszkasz w jednym z tych krajów lub stanów, możesz chcieć sprawdzić kilka alternatyw – Coinbase i Binance są zwykle postrzegane jako najlepsze typy, ale tak jest inne wysokiej klasy giełdy do wyboru, zbyt.

Opłaty

Jednym z ostatnich punktów, które musimy omówić w tej recenzji Simplex Bitcoin, są opłaty które mają zastosowanie do Twoich transakcji.

Simplex pobiera od swoich użytkowników opłaty w wysokości do 5%, w zależności od wielkości transakcji, wystawcy karty kredytowej lub debetowej, Twojej lokalizacji itd. Chociaż opłaty te mogą nie być najmniejsze, nadal są uzasadnione faktem, że nie tylko otrzymujesz szansę zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej, ale także otrzymujesz super bezpieczne i szybkie transakcje.

Czytając opinie użytkowników Simplex pozostawione w Internecie, też nie wydaje się to być kwestią sporną.

Wnioski

Mimo że świata kryptowalut jest wciąż bardzo dużo rozwijający się, i jest wiele niepewności związanych z tym tematem, takich jak firmy Simplex prowadzą zarówno do innowacji w tej dziedzinie, jak i sprawiają, że kryptowaluty są bardziej przyjazne dla początkujących i przystępne.

W rzeczywistości Simplex, bardzo prosty w obsłudze i przyjazny dla początkujących. Transakcje są bardzo szybki (w większości przypadków) i możesz być pewien, że plik bezpieczeństwo twoich aktywów kryptograficznych i pieniędzy fiducjarnych będzie utrzymywanych w kontakcie.

Chociaż platforma może nie pomieścić największej liczby różnych altcoinów, obsługuje wszystkie główne kryptowaluty. Jeśli szukasz łatwego wejścia na rynek kryptowalut, recenzje użytkowników Simplex z pewnością skierują Cię na tę platformę!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji dotyczących inwestycji finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map