Tak jak kryptowaluta rośnie popularność, coraz więcej giełd jest tworzonych w celu kupowania, handlu i sprzedaży różnych kryptowalut. To sprawia, że ​​coraz trudniej jest zdecydować, z której giełdy będziesz korzystać.

Niektóre są skierowane początkujący, podczas gdy inni są lepsi bardziej zaawansowany handlowcy. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, która giełda jest dla Ciebie odpowiednia!

To Binance przegląd daje pełny przegląd giełdy Binance. Po przeczytaniu tego będziesz mieć dobre zrozumienie, czy jest to właściwa wymiana dla Ciebie.

Najpierw przedstawimy kilka podstawowych informacji na temat Binance i tego, jak się stało jedna z najpopularniejszych giełd do handlu kryptowalutami. Następnie wyjaśnimy niektóre z Zalety korzystania z Binance, a także pewne wady.

Pojawi się również przewodnik krok po kroku, jak to zrobić kaucja, handel i wypłacaj monety, wraz z pomocnymi obrazami. Pod koniec naszej recenzji Binance będziesz mieć wszystkie informacje potrzebne do samodzielnego rozpoczęcia handlu na giełdzie.

Cóż, na co czekasz? Chodźmy i dowiedzmy się więcej o Binance!

Plusy

  • Bardzo znana platforma wymiany kryptowalut
  • Ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do handlu
  • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Cons

  • Może to być trochę trudne dla początkujących entuzjastów kryptowalut

Recenzja Binance: Co to jest Binance?

Binance to giełda, która obsługuje transakcje kryptowalutowe. To znaczy że nie akceptują prawdziwych pieniędzy, takie jak dolary amerykańskie (USD) lub euro (EUR). Giełda została po raz pierwszy utworzona w 2017 roku i pierwotnie znajdowała się w Chinach. Jednak jak kryptowaluta prawa są bardzo surowe w Chinach, od tego czasu giełda przeniosła się do Japonii, kraju, który kocha cyfrową walutę!

Człowiek, który stworzył Binance, nazywa się Changpeng Zao, jednak jest dobrze znany jako CZ. Co ciekawe, CZ budował niektóre systemy transakcyjne używane na giełdzie w Tokio. Myślę, że wykorzystał to doświadczenie, aby uczynić Binance tym, czym jest dzisiaj!

Zanim Binance otworzyło swoją giełdę, zbierali pieniądze wstępna oferta monet (I CO). Jest to bardzo podobne do finansowania społecznościowego, w którym ludzie mogą inwestować, aby pomóc firmie w rozpoczęciu działalności.

Jednak ICO jest nadal inne, jak ludzie inwestują kryptowaluty zamiast prawdziwych pieniędzy. Binance ICO zebrało równowartość 15 milionów dolarów, aw zamian dało inwestorom własny token kryptowaluty, który nazwano Binance Coin (BNB). Chociaż nazywa się Binance „Coin”, tak naprawdę jest token, który jest zbudowany na blockchain Ethereum.

INTERESUJĄCY FAKT

W 2017 roku ludzie zainwestowali ponad 5 miliardów dolarów w ICO!

Recenzja Binance: USD zebrane przez ICO w 2017 roku.

Binance miał bardzo udany start odkąd został utworzony w 2017 roku. Obecnie osiągają średnio ponad 1 miliard USD w dziennych transakcjach, co czyni je największą giełdą dla handlu alternatywnymi monetami. W rzeczywistości Binance rozrósł się tak szybko, że w styczniu 2018 roku musieli zawiesić nowe rejestracje. Dzieje się tak, ponieważ zbyt wiele osób próbowało otworzyć konto Binance.


Szybki fakt: Tylko w jeden dzień Binance otrzymało ponad 240 000 nowych wniosków o konto!

Czytając dotychczas naszą recenzję Binance, powinieneś teraz dobrze zrozumieć tło giełdy. Teraz dowiedzmy się, dlaczego warto korzystać z Binance!

Ostatni znaleziony kupon Binance:

Dlaczego Binance?

Przed zarejestrowaniem nowego konta na giełdzie po raz pierwszy, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich zalety i wady. Dzięki temu wybierzesz odpowiednią dla siebie giełdę.

Zalety Binance

Najpierw omówmy rzeczywiste zalety tej platformy do handlu kryptowalutami.

Ogromna lista alternatywnych monet

Jednym z głównych powodów, dla których giełda Binance jest tak popularna, jest to, że wymieniają tak wiele różnych kryptowalut.

INTERESUJĄCY FAKT

Obecnie istnieje ponad 1889 pojedynczych kryptowalut, a nowe są tworzone prawie codziennie!

Tam są ponad 100 różnych kryptowalut dostępne na Binance. Obejmują one dobrze znane monety, takie jak Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC), do mniejszych monet, takich jak CyberMiles (CMT) i ZCoin (XZC). Coinbase, giełda, która sprzedaje więcej Bitcoinów niż jakakolwiek inna, tylko listy łącznie 4 monety!

Niskie opłaty

Kolejną doskonałą cechą giełdy jest to, że podczas handlu krypto-na-krypto, Opłaty Binance są jednymi z najniższych w branży. Klienci są obciążani 0,1% na każdej transakcji, co oznacza, że ​​jeśli dokonałeś transakcji 1 ETH, zapłacisz tylko 0,001 ETH!

Szybka wskazówka: Jeśli handlujesz z Binance Coin (BNB), otrzymasz 50% rabatu handlowego!

Wpłaty są zawsze bezpłatne, ale wypłaty kosztują. Jednak większość giełd działa w ten sam sposób. Opłaty za wypłatę są różne dla każdej kryptowaluty i zmieniają się w zależności od ich wartości.

Na przykład w momencie pisania tego tekstu za każdy Litecoin (LTC), który chcesz wypłacić, będzie to kosztować 0,01 LTC w opłatach. Jeśli jednak wzrośnie wartość Litecoina, wzrośnie również opłata za wypłatę. Dzieje się tak, ponieważ opłata jest ustalona na podstawie ceny Litecoin i nie przekracza ceny USD (lub Twojej lokalnej waluty).

Nie ma ograniczeń co do wartości dokonywanych depozytów, ale jeśli chcesz wypłacić kryptowalutę o wartości większej niż 2 BTC, musisz dodatkowo zweryfikować swoje konto. Można to zrobić za pomocą przedłożenie identyfikacji, takie jak paszport.

Nagrody

Stali traderzy na giełdzie Binance mają szansę Wygraj nagrody. Nagrody te cały czas się zmieniają i do tej pory obejmowały darmowe kryptowaluty, Jak na przykład Fale (FALE) i Ontologia (ONT). Rozdali nawet samochód Maserati! Jakie to jest świetne!

ICO Launchpad

Binance jest dobrze znane z wystawiania nowych kryptowalut, gdy tylko zakończy się ich ICO. To pokazuje, że wiele firm kryptograficznych postrzega Binance jako swoją ulubioną giełdę. Binance nie wymienia tylko żadnej starej kryptowaluty, ale musi naprawdę udowodnić, że jest solidną kryptowalutą, aby Binance mógł ją wymienić.

Bezpieczeństwo

Binance stawia na bezpieczeństwo bardzo poważnie, a klienci są proszeni o skonfigurowanie uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) podczas rejestracji konta. 2FA to dodatkowy poziom bezpieczeństwa, który wysyła specjalny kod na Twój telefon komórkowy za każdym razem, gdy chcesz się zalogować, handlować lub wypłacać środki.

Jeśli nadal zastanawiasz się „Czy Binance jest bezpieczne?”, Witryna również używa the Standard bezpieczeństwa kryptowaluty (CCSS) do ochrony kont, co jest standardem branżowym dla głównych giełd.

Handel o dużym wolumenie

Ponieważ Binance stało się jedną z najpopularniejszych giełd, na których można kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty, przez cały czas odbywa się wiele transakcji. Jest to ważny czynnik, ponieważ to oznacza masz większe szanse na natychmiastową sprzedaż swojej kryptowaluty, jeśli i kiedy potrzebujesz.

Na przykład, jeśli chcesz kupić kryptowalutę, ale ma ona niewielki wolumen, trudniej jest kupić, ponieważ nie ma zbyt wielu sprzedawców. Jeśli jednak wiele osób chce sprzedać tę monetę, łatwo będzie ją kupić.

Ciekawostka: Technologia obsługująca Binance może przetwarzać do 1,4 miliona transakcji na sekundę!

Wady Binance

Teraz, gdy omówiliśmy niektóre z ich zalet w tej recenzji Binance, przyjrzyjmy się niektórym z mniej niż idealnych punktów giełdy.

Obsługa klienta

Istnieją mieszane recenzje dotyczące obsługi klienta oferowanej przez giełdę Binance. Chociaż możesz skontaktuj się z Binance przez e-mail lub czat na żywo, niektórzy użytkownicy zgłosili duże opóźnienia. Może to być spowodowane tym, że giełda ma dużą liczbę klientów, dlatego mamy nadzieję, że Binance poprawi ich czasy odpowiedzi. Jest również brak wsparcia telefonicznego, co jest oferowane przez inne popularne giełdy, takie jak Coinbase.

Brak wpłat i wypłat Fiat

Jedną z największych wad giełdy Binance jest to klienci nie mogą wpłacać środków przy użyciu tradycyjnych metod płatności. Inne znane giełdy, takie jak Coinbase, Kraken, Livecoin, i HitBTC umożliwić klientom korzystanie z karty debetowej lub kredytowej. Niektórzy akceptują nawet przelew bankowy i PayPal!

Ponieważ Binance nie obsługuje depozyty fiat, uniemożliwia początkującym zakup kryptowaluty po raz pierwszy. Najpierw musisz kupić kryptowalutę, taką jak Bitcoin lub Ethereum, za pomocą fiat, a następnie możesz zdeponować ją na Binance i handlować za inne monety.

Oznacza to również, że z giełdy Binance możesz wypłacać tylko kryptowaluty.

AKTUALIZACJA 2021: Binance teraz akceptuje wiele walut fiducjarnych, w tym USD, EUR, GBP i wiele innych. Biorąc to pod uwagę, nie ma żadnych ograniczeń!

Porównaj Binance obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Binance obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Jak korzystać z Binance?

Jeśli przeczytałeś tę recenzję Binance do końca, powinieneś teraz lepiej zrozumieć, czym jest Binance, czym się zajmuje oraz jakie są zalety i wady korzystania z ich wymiany. Teraz pokażemy Ci, jak korzystać z Binance! Najpierw wyjaśnię jak możesz otworzyć nowe konto!

Jak otworzyć konto na Binance?

  1. Odwiedzić Strona główna Binance a następnie kliknij "Zarejestrować".
  2. Będziesz musiał wejść Twój adres email i wybierz silne hasło. Nie zapomnij o tym!
  3. Wreszcie musisz Potwierdź adres e-mail. Masz teraz konto Binance!
  4. Gdy logujesz się po raz pierwszy, otrzymasz powiadomienie z pytaniem, czy chcesz skonfiguruj uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Pamiętaj, jak wyjaśniliśmy wcześniej, że chroni to Twoje konto?

Więc wprowadź swój numer telefonu komórkowego i zakończ konfigurację.

Jak wpłacić środki na Binance?

W naszej recenzji Binance wyjaśniliśmy wcześniej, że giełda nie pozwala klientom na dokonywanie wpłat przy użyciu popularnych metod płatności, takich jak karta debetowa lub kredytowa. To znaczy że będziesz musiał dokonać wpłaty za pomocą kryptowaluty. Najłatwiej to zrobić za pomocą Bitcoin (BTC) lub Ethereum (ETH), ponieważ istnieją inne giełdy, które pozwalają łatwo je kupić za pieniądze fiducjarne.

1. Najedź myszą Fundusze a następnie kliknij Depozyty.Recenzja Binance: wyjaśniająca, jak zdeponować środki na Binance.

2. Kliknij ikonę Wybierz Depozyty Moneta i wpisz Jeśli chcesz dokonać wpłaty za pomocą innej kryptowaluty, po prostu wprowadź jej kod. Na przykład, jeśli chcesz dokonać wpłaty za pomocą Ethereum, wpisz ETH.Recenzja Binance: wyjaśnienie, jak zdeponować środki na Binance, krok 2.

3. Zobaczysz teraz swój unikalny adres wpłaty.

Ważny: Każda kryptowaluta ma inny adres depozytu! Na przykład, jeśli spróbujesz wysłać Ethereum (ETH) na swój adres Bitcoin (BTC), możesz ryzykować utratę Ethereum!Recenzja Binance: zdjęcie adresu depozytu BTC.

4. Teraz musisz skopiować adres wpłaty. Najłatwiej to zrobić, klikając Kopiuj adres.

5. Teraz musisz przejść do swojego portfela kryptowalut i przelać liczbę Bitcoinów, które chcesz wysłać na swoje konto Binance. Bardzo ważne jest, aby wysłać monety pod właściwy adres depozytu Binance. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić adres po skopiowaniu i wklejeniu go.

6. Po wysłaniu monet Twoje konto Binance powinno je otrzymać w ciągu 10 minut. Aby sprawdzić, czy dotarły, przesuń kursor myszy Fundusze i kliknij Salda.Przegląd Binance: wskaż miejsce, w którym znajdują się Twoje salda na Binance.

7. Gdy Twoja wpłata zostanie potwierdzona przez Binance, Twój Całkowity i Dostępny salda zostaną zaktualizowane.Przegląd Binance: całkowite i dostępne saldo na Binance.

8. Gratulacje, właśnie zasiliłeś swoje konto wymiany Binance! Pokażę ci teraz, jak dokonać pierwszej transakcji!

Jak handlować na Binance?

Teraz, gdy pokazałem ci, jak dodać krypto do swojego konta Binance, przejdźmy do pierwszej transakcji. Tam są ponad 100 różnych kryptowalut do wyboru, ale w tym przykładzie pokażę Ci, jak kupić Litecoin (LTC). Nie martw się, jeśli chcesz kupić inną monetę, kroki są takie same, po prostu zastąp Litecoin kryptowalutą, którą chcesz kupić!

1. Najedź myszą Wymieniać się a następnie kliknij Podstawowy.

Recenzja Binance: podstawowa giełda na platformie Binance.

2. Tak więc ten etap może być trochę przerażający dla początkujących… ale nie martw się, zapewniam cię. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami.Recenzja Binance: wykres.

3. Po prawej stronie strony poszukaj pliku Ulubione. Tutaj musisz wybrać kryptowalutę, którą zdeponowałeś na swoim koncie Binance. W naszym przykładzie wybraliśmy Bitcoin (BTC). Jeśli zdeponowałeś Ether, kliknij ETH.Recenzja Binance: ceny wielu kryptowalut.

4. Teraz musisz wprowadzić kod waluty kryptowaluty, którą chcesz kupić. Kiedy będę demonstrować, jak kupić Litecoin (LTC), wejdę do LTC.Recenzja Binance: deponowanie środków.

5. Po kliknięciu na parowanie walut (w naszym przykładzie LTC / BTC), zostaniesz przeniesiony do ekranu handlu.

6. Te przerażające wykresy będą teraz wyświetlać informacje rynkowe dotyczące wybranej pary. Przewiń w dół i poszukaj pliku Zielony Kup Upewnij się, że kliknąłeś plik Rynek.

Recenzja Binance: kupowanie na rynku.

Dlaczego warto sprzedawać i nie ograniczać? Wybór Rynku pozwoli Ci kupić kryptowalutę po aktualnej cenie rynkowej. Dzięki temu uzyskasz najlepszą obecnie dostępną cenę. Jeśli wybierzesz Limit, umożliwi to wprowadzenie dokładnej ceny, za jaką chciałbyś kupić. To najlepsza opcja dla bardziej doświadczony, inwestorzy krótkoterminowi.

7. Aby zakończyć transakcję, musisz wprowadzić liczbę monet, które chcesz kupić. Masz dwie możliwości:

opcja 1: Wprowadź określoną ilość monet, które chcesz kupić. W naszym przykładzie chcemy kupić 10 litecoinów (LTC), więc wpisaliśmy to w poniższe pole.Recenzja Binance: opcja 1. Opcja 2: Możesz wybrać procent swojego salda Binance. Na przykład, jeśli zdeponowałeś 0,05 Bitcoin (BTC) na swoim koncie i chcesz wymienić to wszystko na Litecoin (LTC), możesz po prostu wybrać 100%.Recenzja Binance: opcja 2, związana z saldami.

8. Na koniec, aby zakończyć handel, kliknij zielony KUP LTC. Jak wybrałeś Rynek, Twoje zamówienie powinno zostać zrealizowane w ciągu kilku sekund!

9. Jeśli chcesz się upewnić, że Twoja transakcja zakończyła się sukcesem, możesz wrócić do Fundusze > Salda Sekcja.

10. Gratulacje, właśnie dokonałeś pierwszej wymiany kryptowalut za kryptowalutę!

Jak wycofać się z Binance?

Na tym etapie naszej recenzji Binance będziesz teraz wiedział, jak zdeponować środki na Binance i kupić pierwszą monetę! Ale co, jeśli chcesz wypłacić swoje środki? Cóż, pokażemy ci też, jak to zrobić!

1. Na górze strony przesuń kursor myszy Fundusze i kliknij Wypłaty.Recenzja Binance: całkowite saldo.

2. Jeśli nie skonfigurowałeś uwierzytelniania dwuskładnikowego, Binance nie pozwoli Ci kontynuować, dopóki tego nie zrobisz.Recenzja Binance: włączanie 2FA.

3. Kliknij „Wybierz monetę do wypłaty ” i wprowadź kryptowalutę, którą chcesz wypłacić. Pamiętaj, że musisz podać kod waluty, na przykład BTC lub ETH.Przegląd Binance: wybór monety do wypłaty.

4. Teraz wprowadź adres portfela, na który chcesz wysłać swoje monety.

WAŻNY: Upewnij się, że wpisujesz prawidłowy adres, ponieważ wszelkie błędy mogą być kosztowne! Najlepszym sposobem na to jest skopiowanie i wklejenie adresu, na który chcesz się wycofać.

5. Na koniec wprowadź liczbę monet, które chcesz wypłacić, i kliknij pomarańczę Zatwierdź

6. Wypłaty z Binance są zwykle szybkie i zwykle dokonywane nie dłużej niż 30 minut aby dotrzeć do docelowego portfela. Jeśli jednak sieć jest zajęta, może to potrwać dłużej.

Kto powinien korzystać z Binance?

Być może zauważyłeś w części dotyczącej zakupów w naszej recenzji Binance, że tak jest dwie opcje do wyboru – Basic i Advanced. To właśnie sprawia, że ​​Binance jest tak popularną giełdą – jest świetny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

W powyższym przewodniku handlowym pokazaliśmy, jak korzystać z podstawowych funkcji. Jednak gdy już zostaniesz profesjonalistą w handlu, w sekcji zaawansowanej dostępne są dodatkowe funkcje!

Binance Advanced

Jeśli jesteś bardziej doświadczony trader, zaawansowane opcje pozwalają na przeglądanie bardziej szczegółowych statystyk. Na przykład, jeśli byłeś zainteresowany ruchy cen między Bitcoinem a Ethereum, dostępne są bardziej zaawansowane wykresy.

Bary świecowe umożliwiają wyświetlenie ceny otwarcia, najwyższej, najniższej i zamknięcia kryptowaluty w określonym przedziale czasu.

Pamiętaj tylko, że jeśli dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami, prawdopodobnie najlepiej będzie korzystać z podstawowej opcji, dopóki nie poczujesz się bardziej komfortowo!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wnioski

Jeśli przeczytałeś naszą recenzję Binance od początku do końca, powinieneś być w stanie zdecydować, czy jest to właściwa giełda dla Ciebie. Korzystanie z Binance ma wiele zalet, jednak istnieją również wady, które należy wziąć pod uwagę – na przykład brak możliwości wpłaty za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się skorzystać z platformy, czy nie, przynajmniej teraz wiesz, jak korzystać z Binance i powinieneś być w stanie łatwo wpłacać, handlować i wypłacać środki!

W mojej opinii, Binance jest jedną z najlepszych giełd kryptowalut do handlu między różnymi kryptowalutami. Oferuje świetny, łatwy w użyciu interfejs, który jest przeznaczony dla wszystkich typów traderów. Nie tylko to, ale to platforma, której możesz zaufać.

Co myślisz o układzie giełdy? Czy Binance ma kryptowalutę, którą chcesz kupić?

Daj nam znać, jeśli podobała Ci się nasza recenzja giełdy Binance!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me