Bez wątpienia, Bitcoin to najpopularniejsza kryptowaluta na świecie – to znaczy od niej wszystko się zaczęło! Oczywiście, z taką uwagą, jaką otrzymuje, ta konkretna kryptowaluta posiada wiele dedykowanych portfeli. W tym Bitcoin.com przeglądu, przyjrzymy się jednemu z nich.

Teraz, jeśli myślisz – z taką nazwą domeny ten portfel powinien być świetny, prawda? -, nie mylisz się zbytnio. Chociaż znajdziesz wiele „czy Bitcoin.com jest bezpieczny?” zapytań online, większość odpowiedzi wydaje się na to wskazywać naprawdę warto zwrócić uwagę na portfel.

Jednak w odpowiednim czasie przejdziemy do najdrobniejszych szczegółów – porozmawiamy o nich legitymacja strony, jak działa i czy warto używać go jako niezawodnego portfela kryptowalutowego.

TL; DR: Większość recenzji użytkowników Bitcoin.com znalezionych w Internecie jest dość pozytywnych, jeśli chodzi o dany portfel. Użytkownicy twierdzą, że jest bardzo łatwy w użyciu, zwłaszcza jeśli chodzi o kupowanie rzeczywistych monet za pieniądze fiducjarne. Chociaż istnieją pewne mini-kontrowersje wokół platformy, ogólny konsensus jest taki, że Bitcoin.com jest w rzeczywistości legalny.

Plusy

  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Płynny interfejs użytkownika
  • Renomowany portfel
  • Dostępne na wszystkich głównych platformach

Cons

  • Stosunkowo duże opłaty
  • Obsługuje tylko Bitcoin i Bitcoin Cash
  • Niektóre wcześniejsze kontrowersje
  • Brak funkcji bezpieczeństwa

Recenzja Bitcoin.com: PROS

Bieżąca wersja Bitcoin.com został ponownie uruchomiony w 2015 roku. Wystarczy jedno wyszukiwanie w Google, aby to odkryć nazwa domeny (i związane z tym operacje) ma dość złożoną historię spory prawne i miniaturowe kontrowersje. Od 2015 r. Do sierpnia 2019 r. Bitcoin.com był prowadzony przez entuzjastę kryptowalut o imieniu Roger Ver.


Jeśli ta nazwa brzmi znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że widzieliście ją w recenzjach innych użytkowników Bitcoin.com – trzeba przyznać, Pan Ver jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w świecie kryptowalut.

Recenzja Bitcoin.com

Co zabawne, w rzeczywistości nie byłoby możliwe rozmawianie o Bitcoin.com i wszystkich jego zaletach i wadach bez omówienia również Rogera Vera i jego poglądów na temat Bitcoina. W rzeczywistości są one dość mocno powiązane z omawianym portfelem kryptowalut, zwłaszcza jeśli chodzi o recenzje użytkowników Bitcoin.com i pytania typu „czy portfel Bitcoin.com jest bezpieczny?”.

Dzieje się tak również dzisiaj – podczas gdy Roger Ver ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego firmy aż do sierpnia 2019 r., Jego nastroje dotyczące Bitcoin, Bitcoin Cash i koncepcja decentralizacja, ogólnie rzecz biorąc, nadal pozostaje w portfelu. Nie martw się, ponieważ wszystko to zostanie opracowane w odpowiednim czasie – na razie skoncentrujmy się na faktycznych aspektach użyteczności portfela.

Bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze

Jedną z pierwszych zalet, które zobaczysz dość często wymienianych w recenzjach użytkowników Bitcoin.com, jest fakt, że jako platforma do przechowywania kryptowalut, Bitcoin.com jest w rzeczywistości bardzo prosty w użyciu, i przede wszystkim proste w konfiguracji.

Trzeba przyznać, że użyteczność zawsze była „dziwną cechą”, jeśli chodzi o portfele kryptograficzne, czy to dedykowane, lub te, które potrafią przechowywać wiele kryptowalut jednocześnie. Podczas gdy natkniesz się na pytania typu „czy Bitcoin.com jest legalny?” i „czy korzystanie z portfela jest bezpieczne?”, rzadko będziesz mieć pytania dotyczące użyteczność.

Recenzja Bitcoin.com

Nie zrozumcie mnie źle – jak wspomniano powyżej, użytkownicy regularnie zwracają uwagę na aspekt prostoty Bitcoin.com. To powiedziawszy, tematy takie jak „opłaty” czy „bezpieczeństwo” zwykle przesłaniają wszelkie aspekty użyteczności.

Jednak wszystko to, co zostało powiedziane, chciałbym jeszcze raz podkreślić – Bitcoin.com jest bardzo łatwy w konfiguracji i rozpoczęciu korzystania, jako portfel do przechowywania bitcoinów. Jego portfel programowy, również, co oznacza, że ​​ma kilka dodatkowych funkcji bezpieczeństwa.

Portfel Bitcoin oparty na oprogramowaniu (dostępny w większości systemów operacyjnych)

Istota oparty na oprogramowaniu Portfel Bitcoin oznacza, że ​​będziesz musiał pobierz plik z Bitcoin.com i zainstaluj go w swoim systemie. Różnica w porównaniu z portfelem online polega na tym, że w przypadku tego drugiego portfela można go używać tylko w połączeniu z siecią na określonej stronie internetowej, podczas gdy ten pierwszy dedykowane oprogramowanie.

Oczywiście, jak możesz sobie wyobrazić, to świetna wiadomość dla każdego, kto zastanawia się, „czy portfel Bitcoin.com jest bezpieczny?”.

Nie widziałem, aby wiele recenzji użytkowników Bitcoin.com omawiało ten temat, ale portfel oprogramowania zapewni to lepsze funkcje bezpieczeństwa niż większość internetowych. To po prostu dlatego portfele oparte na programach lub aplikacjach są trudniejsze do zhakowania niż te oparte na przeglądarce.

Recenzja Bitcoin.com: pobierz aplikację portfela.

Pomijając lepsze bezpieczeństwo, wydaje się, że jedną z lepszych funkcji wymienionych w wielu recenzjach portfeli Bitcoin.com jest fakt, że dany portfel jest dostępny we wszystkich głównych systemach operacyjnychiOS, Android, Prochowiec, Windows, i Linux.

Chociaż jest to prawdopodobnie dość oczywiste, rozbudowana obsługa urządzeń sprawia, że ​​portfel Bardzo atrakcyjne dla dużej grupy osób, ponieważ bez względu na to, jakiego systemu operacyjnego używasz, zawsze będziesz mieć dostęp do swojego portfela i sprawdzić stan swoich środków.

Akceptuje Fiat Money / Easy to Buy Bitcoin

Waluty Fiata to te, które są emitowane przez rząd – USD, EUR, GBP i tak dalej. Szczerze mówiąc, są to waluty, z którymi mamy do czynienia każdego dnia – są to również pieniądze, które kryptowaluty i proces decentralizacji mają ostatecznie zastąpić.

Problem z wieloma portfelami kryptograficznymi polega na tym albo nie akceptują pieniędzy fiducjarnych, lub nie pozwalają na kupowanie kryptowalut z ich wnętrza, ogólnie.

Recenzja Bitcoin.com: funkcje portfela.

Jak powiedzą opinie użytkowników Bitcoin.com, tak nie jest w przypadku Bitcoin.com.

Omawiany portfel umożliwia łatwą integrację karty kredytowej i zakup Bitcoin lub Bitcoin Cash w ten sposób. Integracja jest prosta, sam proces zakupowy prosty – wszystko związane z aspektem użyteczności jest proste i nieskomplikowane!

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja Bitcoin.com: CONS

Jak już kilkakrotnie wspomniano w tym artykule, user Bitcoin.com opinie o portfelu sugerują, że dany portfel jest dość popularny w społeczności kryptowalut i doskonale nadaje się do przechowywania bitcoinów. Chociaż może tak być, ogólnie rzecz biorąc, nadal pewne wady którymi należy się zająć.

Tylko w stanie przechowywać Bitcoin i Bitcoin Cash

To znaczy, kiedy nazwa domeny to dosłownie „bitcoin.com”, prawdopodobnie widziałeś, że ta pochodzi z odległości wielu mil, prawda?

Jedną z największych deklarowanych wad Bitcoin.com jest fakt, że nie możesz w nim przechowywać żadnej innej kryptowaluty, z wyjątkiem Bitcoin i Bitcoin Cash.

Recenzja Bitcoin.com: recenzje użytkowników.

Niezależnie od tego, czy będą to jedne z najpopularniejszych altcoinów, takich jak Ethereum i Litecoin, lub mniej znane jako Dziarskość i NEO – żaden z nich nie jest dostępny do przechowywania w portfelu Bitcoin.com.

Jeśli jesteś zainteresowany tylko Bitcoinem, wtedy oczywiście nie będziecie postrzegać tego jako poważnego problemu. Biorąc to jednak pod uwagę, ponieważ kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne w miarę upływu czasu, coraz większa liczba osób zaczyna również poszerzać ich zainteresowania aby uwzględnić różne altcoiny – dla tej grupy osób Bitcoin.com po prostu tego nie zrobi.

Brak funkcji bezpieczeństwa

Zawsze, gdy ktoś się odwołuje aspekt bezpieczeństwa portfeli kryptowalut (czy to w recenzjach Bitcoin.com, czy innych), dwa główne terminy, które zwykle wchodzą w grę, to „uwierzytelnianie dwuskładnikowe” i “niestandardowe kody PIN”.

Oba te środki zapewniające bezpieczeństwo stały się prawie obowiązkowe przy wyborze odpowiedniego portfela kryptowalutowego. Niestandardowe kody PIN są oczywiste – są dość niezawodne, chyba że Ty używaj tych samych kodów PIN w wielu różnych miejscach online.

Recenzja Bitcoin.com: portfel kryptowalut.

2FA, z drugiej strony, jest uważany za najwyższy środek bezpieczeństwa jeśli chodzi o bezpieczeństwo kryptowalut – giełdy i portfele korzystające z 2FA (tj. Cex.io) są zwykle za to chwaleni, ponieważ jest oczywiste, że dbają o bezpieczeństwo kryptowalut użytkowników.

Niestety, w Bitcoin.com brakuje uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Z pewnością nie oznacza to, że korzystanie z portfela jest „niebezpieczne”. To powiedziawszy, oznacza to jednak, że istnieją pewne środki bezpieczeństwa, których po prostu nie podejmuje firma stojąca za platformą – środki, które mogłyby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, i które w przeciwnym razie są zwykle postrzegane jako niezbędne.

Zaangażowany w kontrowersje

Pamiętaj, kiedy powiedziałem, że teraz były dyrektor generalny Bitcoin.com – Roger Ver – jest dość kontrowersyjną postacią w świecie kryptowalut, z dość kontrowersyjnymi poglądami na różne sprawy?

Tak, cóż, jego reputacja najwyraźniej tak, zniszczyć sposób, w jaki ludzie postrzegają Bitcoin.com, zbyt. Wynika to z wielu recenzji Bitcoin.com pozostawionych w Internecie, a zwłaszcza z fora społecznościowe, takie jak Reddit.

Pan Ver jest zagorzały fan Bitcoin Cash – do tego stopnia, że ​​promuje go w pełni, jednocześnie unikając ludzi od „oryginalnego” Bitcoina argumentując, że „brakuje mu skalowalności”.

Recenzja Bitcoin.com: płać szybciej.

Niektóre praktyki pana Ver są postrzegane w społeczności jako dość niemoralne, a ponadto uważa się, że jego poglądy są sprzeczne z „filozofią” stojącą za Bitcoin i koncepcja decentralizacji, ogólnie.

Trzeba przyznać, że nic z tego nie ma z tym nic wspólnego rzeczywiste aspekty użyteczności Bitcoin.com. Jednak doprowadziło to wiele osób do pytania „czy portfel Bitcoin.com jest bezpieczny?” i „Czy przede wszystkim Bitcoin.com jest legalny?”.

Jeśli jesteś zagorzały fan kryptowalut siebie i jesteś prawdziwym wierzącym, że kryptowaluty to przyszłość, komentarze i punkt widzenia Rogera Vera mogą również pozostawić gorzki posmak w twoich ustach. Jeśli jednak zajmujesz się tym tylko „dla pieniędzy” i nie przejmujesz się filozoficzną stroną rzeczy, to tak naprawdę nie ma to wpływu na Ciebie ani na portfel, o którym mowa..

Brak obsługi klienta na żywo

O ile filozofia byłego dyrektora generalnego Bitcoin.com była subiektywnym tematem do dyskusji, fakt, że portfel nie ma dedykowanej obsługi klienta na żywo jest obiektywnie zły.

Wydaje się, że istnieje kilka różnych branż, które cierpią z powodu tego problemu, a świat portfela kryptowalut (i giełdy) jest jedną z nich. Podczas gdy niektóre marki oferują wsparcie słabej jakości, firmy takie jak Bitcoin.com generalnie nie mają żadnej opcji na żywo.

Recenzja Bitcoin.com

Jak możesz sobie wyobrazić, to nie jest dobre – zwłaszcza jeśli napotkasz problem z portfelem i pozornie nie jesteś w stanie rozwiązać go samodzielnie.

Brak obsługi klienta na żywo często to oznacza, musisz polegać na społeczności, która Ci pomoże. Często jest to strzał w ciemno – podczas gdy niektórzy mogą z dobrymi intencjami i chcą ci naprawdę pomóc, inni będą szukać sposobów na oszukanie cię z twoich bitcoinów. Nigdy nie klikaj linki przypominające phishing wysłane do Ciebie przez przypadkową osobę!

Porównaj Bitcoin Com obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Bitcoin Com obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Cena £

Ważna część każdego Bitcoin.com Przegląd portfela ma związek z ceną (opłatami) danego portfela.

Jak wiesz, możesz kupować Bitcoin i Bitcoin Cash z poziomu danego portfela. Oczywiście, tak jak w przypadku większości innych portfeli giełdowych, będziesz naliczył ustaloną opłatę za Twoją transakcję.

Bitcoin.com ma jednak dość prosty system opłat – składa się z „Przyjmujący” i “Twórcy”. System opłat wygląda mniej więcej tak:

Teraz trzeba przyznać, opłaty są w rzeczywistości dość wysokie! Istnieje wiele portfeli, które pobierają znacznie mniejszą opłatę od transakcji, i tak jest system opłat skalowalnych w miejscu.

Jak korzystać z portfela Bitcoin.com?

Aby zakończyć naszą recenzję Bitcoin.com, porozmawiajmy szybko jak właściwie korzystać z danego portfela – czyli jak zainstaluj i skonfiguruj, Przekaż fundusze, kup Bitcoin, i tak dalej. Przyznaliśmy się, że odpowiedzieliśmy na pytanie „czy Bitcoin.com jest legalny?” dość szeroko, warto wypróbować platformę – lepiej wiedzieć, czego się spodziewać!

Jak zainstalować i skonfigurować Bitcoin.com?

Najpierw, proces instalacji.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj Bitcoin.com portfel z wybranego sklepu z aplikacjami. Ze względu na tę recenzję Bitcoin.com będę używać Sklep Play.

Recenzja Bitcoin.com: Bitcoin.com w Sklepie Play.

Krok 2: Po zakończeniu procesu instalacji i przejściu do aplikacji nastąpi przekierowanie do ekranie głównym.

Recenzja Bitcoin.com: Strona główna aplikacji Bitcoin.com.

Krok 3: Na ekranie głównym przejdź bezpośrednio do wybranego portfela – zauważysz, że prosi o wykonanie kopii zapasowej danych. Zrób to, a zobaczysz 12-wyrazowa fraza odzyskiwania – pamiętaj, aby to zapisać i zachować notatkę w bezpiecznym miejscu, ponieważ to jedyny sposób na odzyskanie środków jeśli zapomnisz swoich danych!

Recenzja Bitcoin.com: Fraza odzyskiwania Bitcoin.com.

Opinie użytkowników Bitcoin.com nie kłamały – skoro już to zrobiono, proces instalacji jest zakończony – możesz teraz wysyłać i odbierać Bitcoin lub Bitcoin Cash!

Jak wysyłać / odbierać bitcoiny?

Wysyłanie i otrzymywanie Bitcoin lub Bitcoin Cash jest również bardzo proste w przypadku danego portfela.

Krok 1: Na ekranie portfela dotknij „Wysłać”Lub„Otrzymać”.

Recenzja Bitcoin.com: Ekran portfela Bitcoin.com.

Krok 2: Jeśli chcesz wysłać Bitcoiny, będziesz w stanie to zrobić skanowanie kod QR, wprowadź adres portfela ręcznie, wyślij monety do własnego portfela, lub wyślij je do jednego ze swoich kontaktów.

Recenzja Bitcoin.com: Ekran Bitcoin.com podczas wysyłania lub otrzymywania środków.

Gdy to zrobisz, po prostu wybierz kwotę Bitcoin, którą chcesz wysłać, i przeprowadź transakcję!

Krok 3: Jeśli chcesz otrzymać kryptowaluty, wystarczy, że klikniesz przycisk „Otrzymać”, A zobaczysz kod QR i klucz publiczny portfela. Zeskanuj kod lub skopiuj i wklej klucz do dowolnej osoby, od której chcesz otrzymać Bitcoin lub Bitcoin Cash – to wszystko!

Recenzja Bitcoin.com: Ekran portfela Bitcoin.com podczas otrzymywania środków.

Jak widać, procesy wysyłania i odbierania Bitcoinów są w rzeczywistości bardzo prosta z danym portfelem – większość recenzji użytkowników Bitcoin.com się z tym zgadza!

Wnioski

Teraz więc – jest Bitcoin.com warto używać w pierwszej kolejności?

Cóż, sądząc po większości recenzji użytkowników Bitcoin.com znalezionych w Internecie, tak – tak długo, jak tylko ci zależy nabywczy, sprzedaż i przechowywanie kryptowalut, i jeśli nie posiadasz nic poza Bitcoinem i (lub) Bitcoin Cash.

Naturalnie, portfel ma trochę wady – wszystko, od niewielkiej liczby funkcji zapewniających bezpieczeństwo, aż po to posiadający tylko dwie kryptowaluty może być irytujące. To powiedziawszy, większość jego użytkowników zgadza się z tym, jeśli chodzi o przechowywanie bitcoinów, z pewnością jest to jeden z lepszych i łatwiejszych w użyciu portfeli.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me