Cześć i witaj w mojej recenzji Bithumb!

Czy myślisz o kupowanie i sprzedając niektóre kryptowaluty pod adresem Bithumb, ale najpierw chcesz się dowiedzieć, czy są one dla Ciebie odpowiednią wymianą? A może boisz się handlować na Bithumb i chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich funkcjach bezpieczeństwa, zanim zaczniesz?

Tak czy inaczej, zapewniam ci ochronę! W tym pełna recenzja Bithumb, Zacznę od szybkiego przeglądu tego, kim są Bithumb i jak się zaczęli. Potem przejdę przez to jak faktycznie można kupić monety i jakie opłaty opłaty za wymianę.

Następnie opowiem o rodzaj monet które Bithumb lubi wymieniać i dla kogo ta giełda jest najbardziej odpowiednia. Na koniec podsumuję wszystko dla Ciebie, wymieniając ich zalety i wady, a także przedstawię inne, więcej zalecane wymiany.

Pod koniec czytania od początku do końca będziesz mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zdecydować, czy spełniają Twoje wymagania jako platforma handlowa.

Więc na co czekasz? Pozwól, że przedstawię Ci Bithumb i przedstawię dogłębną recenzję Bithumb!


Plusy

 • Wsparcie na żywo
 • Duży wolumen obrotu
 • Niezawodny
 • Dobre dla początkujących

Cons

 • Stosunkowo powolny proces weryfikacji
 • Zhakowany w 2017 roku

Krótkie wprowadzenie do Bithumb

Bithumb jest wymiana stron trzecich to pozwala kupuj, sprzedawaj i handluj różnymi kryptowalutami. Byli utworzony w 2013 roku przez firmę o nazwie BTC Korea.com Co. Ltd, a jej siedziba główna znajduje się w Korei Południowej. W związku z tym jest to jedna z najbardziej uznanych giełd w branży!

Odkąd zostały uruchomione, Bithumb stał się jedna z największych giełd na świecie za dzienny wolumen obrotu. Jest to kwota, którą ludzie wymieniają w ciągu 24 godzin. W rzeczywistości, w chwili pisania tego tekstu w czerwcu 2018 r., Bithumb średnio każdego dnia obraca ponad 100 milionów dolarów, jednak osiągnął nawet 2 miliardy dolarów!

Przegląd Bithumb Daily Trading Volume

Źródło: theatlas

Bithumb zapewnia również rachunki dla inwestorów instytucjonalnych, co jest jednym z powodów, dla których ma tak wysoki wolumen obrotu. Jest to naprawdę ważne, ponieważ zapewnia, że ​​na rynku zawsze jest wystarczająca płynność, aby dokonać transakcji.

Założyciele zaprojektowali platformę Bithumb w taki sposób, aby każdy mógł z niej korzystać, co oznacza, że ​​jest bardzo przyjazny dla użytkownika i idealny dla początkujących. Chociaż duży procent ich handlowców pochodzi z Korei Południowej, witryna obsługuje również język angielski, chiński, japoński, hiszpański, a nawet hindi.

Tak więc, teraz, gdy wiesz, kim są i kiedy zostały założone, kolejna część mojej recenzji Bithumb zajmie się tym, jak możesz kupować monety i jakie opłaty pobierają.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Metody Płatności

Zawsze trzeba się zastanowić, co Metody Płatności giełda kryptowalut obsługuje przed rejestracją, ponieważ może nie mieć opcji, której szukasz.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Bithumb ma możliwości przetwarzania depozyty walutowe i wypłaty. Jednak zła wiadomość jest taka, że ​​jest to dostępne tylko dla mieszkańców Korei Południowej korzystających z KRW!

Jeśli czytasz tę recenzję Bithumb i nie pochodzisz z Korei Południowej, nie martw się, ponieważ nadal możesz zamiast tego dokonaj wpłaty za pomocą kryptowaluty.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutą i nie masz jeszcze żadnych monet, najlepiej byłoby otworzyć konto pod adresem Coinbase. Coinbase umożliwia natychmiastową rejestrację konta i wpłatę za pomocą karty debetowej / kredytowej lub konta bankowego. Po zakupie jednej z najlepszych kryptowalut na Coinbase, wszystko, co musisz zrobić, to przenieść swoje monety do Bithumb.

To takie proste!

Porównaj Bithumb obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Bithumb obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Opłaty Bithumb – wpłaty, wypłaty & Handlowy

Opłaty za wpłatę zależą od rodzaju monety, którą chcesz zasilić swoje konto. Z jakiegoś powodu, kryptowaluty Jak na przykład Ethereum, Marszczyć i EOS są bezpłatne, podczas gdy inne, takie jak Bitcoin, Dziarskość i Litecoin ponieść bardzo małą opłatę. Na przykład depozyt Bitcoin będzie kosztował 0,001 BTC.

Istnieją również minimalne limity depozytów, które należy wziąć pod uwagę, jednak podczas pisania tej recenzji Bithumb stwierdziłem, że są one bardzo niskie. Na przykład minimalny depozyt Litecoin to 0,1 LTC i minimalny depozyt Ethereum Classic to również 0,1 ETC!

Jeśli chodzi o wypłatę kryptowalut z Bithumb, OPŁATY będą również zależeć od rodzaju monety, którą chcesz wyjąć. Na przykład Ethereum kosztuje 0,01 ETH, a Bitcoin kosztuje 0,001 BTC. Sprawdzaj stronę internetową Bithumb, aby znaleźć aktualną listę cen.

A co z opłatami Bithumb za handel?

Witryna twierdzi, że ma rozszerzenie najniższe opłaty w branży. Podstawowa opłata transakcyjna pobierana przez Bithumb to 0,15% całkowitej kwoty kupujesz lub sprzedajesz. Na przykład, jeśli kupujesz Ripple o wartości 1000 USD, zapłacisz 0,15% tej kwoty, czyli 1,50 USD.

podstawowe opłaty

Źródło: bithumb

Technicznie rzecz biorąc, nie jest to w rzeczywistości najniższy wynik w branży Binance tylko opłaty a ryczałt w wysokości 0,1%. Jednak w rzeczywistości możliwe jest uzyskanie niższych stawek, jeśli używasz Kupon Bithumb, do których masz dostęp ze swojego konta.

Obniża to opłaty Bithumb za handel o 0,01% -0,07%. Jeśli jesteś w stanie uzyskać maksymalny rabat (który jest przyznawany za duże wolumeny handlowe), to Bithumb jest jednym z najtańszych w branży!

Teraz, gdy już wiesz, jak zdeponować monety i pobierać opłaty Bithumb, w następnej części mojej recenzji Bithumb przyjrzymy się rodzajom monet, które możesz kupić.

Dostępność monet

W chwili pisania tego tekstu jest ich w sumie 103 różne monety że możesz kupuj, sprzedawaj i handluj w Bithumb. Rodzaj dostępnej monety zależy od tego, czego szukasz.

one obsługują większość popularnych kryptowalut takie jak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin i Bitcoin Cash. Obsługują również mniej popularne monety, takie jak Etos, Augur i Wieczność.

Recenzja Bithumb

Co ciekawe, podobnie jak większość innych giełd w Korei Południowej, ceny popularnych monet, takich jak Bitcoin, są w rzeczywistości droższe niż giełdy zlokalizowane w innych krajach. Ludzie myślą, że dzieje się tak, ponieważ giełdy w Korei Południowej są o wiele bardziej profesjonalne niż inne, co obejmuje szybkie wypłaty i najwyższe bezpieczeństwo.

Ponadto, ponieważ handel kryptowalutami jest teraz zakazany w Chinach, wielu chińskich handlowców korzysta z giełd w Korei Południowej, aby ominąć zasady.

Chociaż Bithumb jest jedną z największych giełd na świecie, ilość dostępnych monet jest znacznie mniejsza w porównaniu z innymi. Na przykład giełdy takie jak Binance i Kryptopia mieć setki różnych kryptowalut do handlu, a lista jest przez cały czas dodawana.

Recenzja Bithumb

Z drugiej strony Bithumb jest bardziej selektywny w wymienianych monetach. Najnowszy dodatek miał miejsce w czerwcu 2018 r., A giełda dodała Cardano i Status Token. Chociaż może to być frustrujące dla osób, które lubią mieć wiele monet do wyboru, zespół Bithumb lubi wspierać tylko projekty, które uważają za uzasadnione.

Oznacza to, że kiedy nowe kryptowaluty zostaną po raz pierwszy wydane po ich I CO, może minąć dużo czasu, zanim moneta zostanie wymieniona na Bithumb. Jednak historia sugeruje, że kiedy moneta zostanie ostatecznie dodana do Bithumb, doświadcza wzrostu wartości!

Pełna lista kryptowalut dostępnych do handlu w Bithumb, sprawdź tutaj.

Przegląd Bithumb Lista kryptowalut dostępnych do handlu na Bithumb

Źródło: coinmarketcap

Teraz, gdy już wiesz, jakie monety możesz kupić i jakie opłaty są pobierane, w następnej części mojej recenzji Bithumb zajmiemy się tym, jak łatwo lub trudno jest się zarejestrować!

Rejestracja w Bithumb

W tej recenzji Bithumb pomyślałem, że najłatwiejszym sposobem wyjaśnienia, jak łatwo jest otworzyć konto, było pokazanie ci za pomocą kilku zrzutów ekranu! W ten sposób, jeśli masz jakiekolwiek trudności, zawsze możesz postępować zgodnie z moim przewodnik krok po kroku.

Zanim przejdę dalej, ważne jest, aby poinformować, że w maju 2018 roku zespół Bithumb ogłosił, że ograniczy rejestrację kont z 11 krajów.

Te konkretne kraje są opisane jako Kraje i terytoria odmawiające współpracy (NCCT) przez Grupa Zadaniowa Działania Finansowego, a problemy są związane ze słabościami w praniu pieniędzy.

W każdym razie, przejdźmy do tego!

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odwiedzić oficjalną stronę Bithumb, co możesz zrobić tutaj.

Następnie kliknij Zapisz się przycisk.

Recenzja Bithumb

To jest ta część procesu rejestracji, w której będziesz musiał podać kilka podstawowych informacji. Zauważysz, że w przeciwieństwie do niektórych giełd, Bithumb prosi o kilka dodatkowych szczegółów, jednak muszą to zrobić, aby upewnić się, że nie łamią koreańskich przepisów.

Musisz podać swój adres e-mail, a następnie kliknąć Sprawdź Duplikat. Musisz także zaznaczyć to pole, aby wiedzieli, że NIE jesteś robotem!

Recenzja Bithumb

Następnie musisz podać swoją narodowość. Musisz również wprowadzić swój numer telefonu komórkowego. Ważne jest, aby wprowadzić prawidłowy numer, ponieważ będzie on potrzebny do zakończenia rejestracji.

Recenzja Bithumb

Po wprowadzeniu numeru telefonu komórkowego kliknij Żądanie SMS. Otrzymasz wtedy 6-cyfrowy kod, który musisz wprowadzić do pliku Numer weryfikacyjny telefonu komórkowego pudełko.

Następnie musisz podać swoje dane osobowe. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, data urodzenia i płeć. Musisz również wprowadzić swój pełny adres domowy.

Recenzja Bithumb

Będziesz teraz musiał utworzyć silne hasło. Musi mieć od 8 do 12 znaków i należy wpisać go ponownie w polu poniżej. Musisz również wybrać 4-cyfrowy numer PIN. Upewnij się, że jest to coś, czego nikt nie byłby w stanie odgadnąć, na przykład 1234 lub data urodzenia.

Recenzja Bithumb

Musisz również zaznaczyć dwa pola warunków. Prawdopodobnie najlepiej będzie je przeczytać, aby upewnić się, że rozumiesz warunki Bithumb.

Recenzja Bithumb

Gdy jesteś zadowolony ze wszystkich wprowadzonych informacji, kliknij Zapisz się przycisk. Zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem, którą należy kliknąć, gdy nadejdzie.

Gratulacje, masz teraz konto w Bithumb!

Jesteś teraz sklasyfikowane jako poziom 1, co oznacza, że ​​jesteś w stanie handluj od razu bez konieczności wykonywania dalszych czynności. Jeśli jednak chcesz handlować naprawdę dużymi kwotami, będziesz musiał ulepszyć swoje konto do następnego poziomu.

Będzie to wymagało przesłania jakiegoś dokumentu tożsamości, takiego jak paszport i dowód zamieszkania. Niestety na stronie Bithumb nie jest jasne, ile możesz wpłacić i wypłacić, zanim zajdzie taka potrzeba, dlatego najlepiej jest skontaktować się z nimi bezpośrednio.

Tak więc, teraz, gdy wiesz, jak się zarejestrować, w następnej części mojej recenzji Bithumb zajmiemy się tym, dla których inwestorów giełda jest najbardziej odpowiednia.

Kto powinien używać Bithumb?

Być może pamiętasz, jak wspomniałem wcześniej, że plik Platforma Bithumb jest świetna dla początkujących. Strona jest bardzo przejrzysta i ma prostą kolorystykę. Wszystko jest również dobrze oznakowane, dzięki czemu handel jest bardzo prosty.

Recenzja Bithumb

Nawet lepiej, możesz też bawić się wirtualnymi kredytami, co daje doskonałą okazję do przetestowania platformy przed użyciem prawdziwych środków. Jednak przed skorzystaniem z trybu wirtualnego musisz najpierw otworzyć konto.

Z drugiej strony platforma Bithumb jest nadaje się również dla profesjonalnych handlowców! Istnieje wiele różnych narzędzi handlowych, których możesz użyć, takich jak analiza wykresów i słupki świecowe. Ponadto, ponieważ Bithumb ma jeden z największych wolumenów obrotu na świecie, zawsze jest dobra płynność dla ludzi, którzy chcą handlować naprawdę dużymi kwotami.

Istnieje również plik fajna funkcja zwany „przekazem”, który umożliwia ludziom wysyłanie funduszy za granicę!

Ostatecznie, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy bardziej doświadczonym traderem, platforma Bithumb jest świetna dla wszystkich traderów.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, rozszerzenie Bithumb Exchange ma czat na żywo 24/7 placówki, a także wsparcie telefoniczne. Oznacza to, że w przypadku problemów z kontem zawsze możesz uzyskać pomoc.

Recenzja Bithumb

Ważne jest również, aby pamiętać, że nie będziesz w stanie handlować anonimowo w Bithumb. Chociaż możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tylko za pomocą kryptowaluty, nadal musisz podać pełny zakres danych osobowych. Jeśli to nie brzmi jak coś, co chcesz zrobić, Bithumb może nie być dla Ciebie najlepszą wymianą.

Teraz, gdy już wiesz, dla kogo najlepiej nadaje się giełda, w kolejnej części mojej recenzji Bithumb przyjrzymy się, jak bezpieczna jest platforma.

Recenzja Bithumb: Czy Bithumb jest bezpieczny?

Przed zdeponowaniem ciężko zarobionej gotówki na zewnętrznej giełdzie zawsze ważne jest, aby się o tym dowiedzieć jak bezpiecznie oni są.

Czy więc Bithumb jest bezpieczny? Po pierwsze, przepisy dotyczące kryptowalut są nieco silniejsze w Korei Południowej, więc giełdy mają za to obowiązek dbaj o bezpieczeństwo środków klientów.

Być może zauważyłeś na podstawie powyższych instrukcji rejestracji, które musisz podać pełne i kompletne dane osobowe. Gwarantuje to, że na osobę można otworzyć tylko jedno konto, a także ogranicza anonimowy handel.

Wspomniałem też, że trzeba nie tylko zapewniać Twój numer telefonu komórkowego ale również potwierdzać to też. Ponadto Bithumb umożliwia konfigurację uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Oznacza to, że za każdym razem, gdy logujesz się lub próbujesz wypłacić środki, musisz wprowadzić numer, który jest wysyłany na Twój telefon komórkowy.

Witryna korzysta również z technologii szyfrowania, która dodatkowo chroni Twoje dane osobowe przed zewnętrznymi hakerami.

Bithumb Hack?!

W czerwcu 2017 roku zgłoszono, że Serwery Bithumb zostały zhakowane, powodując utratę około 100 miliardów wygranych. W tym czasie było to około 94 milionów dolarów. Według doniesień, ponad 31 000 kont indywidualnych byli uzyskał dostęp przez hakerów, co oznacza, że ​​wiele osób straciło pieniądze.

W odpowiedzi zespół Bithumb powiedział, że zwrócą każdemu poszkodowanemu maksymalnie 900 dolarów. Chociaż wymiana od tamtej pory nie miał żadnych włamań (przynajmniej o tym wiemy), jest to bardzo niepokojące, że hakerzy byli w stanie złamać kontrolę bezpieczeństwa.

Cytat recenzji Bithumb

„Ponadto członkom, którzy poniosą dodatkowe szkody w wyniku tego zdarzenia, zrekompensujemy całą kwotę odszkodowania w odpowiedzialny sposób przez reprezentatywną giełdę w miarę ustalania wysokości szkody”.

Bithumb

Powinno to być silnym przypomnieniem, że na giełdzie należy zawsze przechowywać tylko niewielkie ilości kryptowaluty, ponieważ nigdy nie możesz być w 100% pewien że nie zostaną zhakowani.

Dodatkowym problemem, którego ostatnio doświadczyła wymiana, był plik dogłębne badanie przez władze koreańskie. Obejmuje to krajowy departament podatkowy, jednostkę wywiadu finansowego, a także organy nadzoru finansowego.

Agencje badały, czy Bithumb działał zgodnie z prawem, a kiedy pierwotnie podano wiadomość o śledztwie, różne ceny kryptowalut spadły. Jednak dobrą wiadomością jest to, że w czerwcu 2018 roku poinformowano, że plik wymiana została oczyszczona z wszelkich nieprawidłowości.

Ostatecznie Bithumb ma naprawdę dobre środki kontroli bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo twoich funduszy. Nie zezwalają na anonimowe konta i mają zespół pracowników, którzy są tam, aby monitorować podejrzaną aktywność. Chociaż żadna kryptowaluta nigdy nie jest w 100% bezpieczna, Bithumb jest jedną z najbezpieczniejszych.

Więc teraz, gdy wiesz, że Bithumb jest bezpieczny, ostatnia część mojej recenzji Bithumb będzie dotyczyła zalet i wad giełdy.

Recenzja Bithumb: zalety i wady

Le spójrz na listę za i przeciw Bithumbowi.

PROS CONS
 • Utworzony w 2013 roku – co czyni je jedną z najbardziej uznanych giełd
 • Bardzo niskie opłaty
 • Duży wolumen obrotu – zawsze dobra płynność
 • Wsparcie 24/7 – zarówno na czacie na żywo, jak i przez telefon
 • Dobra kontrola bezpieczeństwa
 • Idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów
 • Depozyty walutowe Fiat tylko dla mieszkańców Korei Południowej
 • Exchange został zhakowany w 2017 roku i zbadany w 2018
 • Powolny proces weryfikacji zwiększonych limitów

Wniosek

I to już koniec mojego Bithumb przejrzeć! Jeśli przeczytałeś go od początku do końca, powinieneś dobrze wiedzieć, czy Bithumb jest dla Ciebie odpowiednią giełdą.

W tej recenzji omówiłem Opłaty Bithumb, obsługiwane monety i metody wpłat. Przeprowadziłem również z Tobą proces rejestracji i dołączyłem kilka zrzutów ekranu krok po kroku.

Bithumb różni się od większości giełd kryptowalut, które recenzowałem, o które Cię proszą wiele danych osobowych po rejestracji. Nawet jeśli używasz kryptowaluty tylko do wpłat i wypłat, nadal musisz podać szczegóły dotyczące swojej tożsamości.

Jednak osobiście uważam, że Bithumb to świetna giełda do wykorzystania, mimo że w 2017 r. Doświadczyli włamania. Po prostu upewniam się, że nie przechowuję tam swoich funduszy zbyt długo – w ten sam sposób, w jaki nie z jakąkolwiek wymianą.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź bezpieczniejsze platformy wymiany, Jak na przykład Coinbase, Binance i Kraken. Są tego całkowicie warte.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me