Hej, fani kryptowalut! Wydaje się, że wszystko, o czym ktoś mówi, to plik kryptowaluta, dobrze? Jest bardziej popularny niż Pokémon – użytkownik Bittrex – opinie po prostu przejrzyj to jeszcze dokładniej.

Do wyboru jest tak wiele różnych rodzajów kryptowalut. W sumie jest obecnie ponad 1500 różnych kryptowalut!

Wydaje się, że jest milion różnych miejsc sprzedawać i kupować kryptowaluty. Te miejsca są nazywane wymiany. Naprawdę trudno jest wiedzieć, od czego zacząć. Jednym z popularnych miejsc do handlu kryptowalutami jest Bittrex. Ale czy to jest dobre?

Mogą istnieć inne recenzje Bittrex, ale będziesz potrzebować tylko tej. Ta recenzja Bittrex nie tylko ci powie czym jest Bittrex, ale również ci powie Jak tego użyć.

Zanim skończysz czytać, będziesz wiedział, czy Bittrex jest dla Ciebie giełdą kryptowalut.

Więc zacznijmy!

Plusy

 • Bardzo bezpieczne
 • Małe, stałe opłaty
 • Szybka wymiana
 • Szeroka gama walut kryptograficznych i fiducjarnych

Cons

 • Niektóre skargi użytkowników dotyczące wsparcia
 • Może to być trudne dla nowicjusza w branży

Bittrex – The Sheriff of the West

Świat kryptowaluta jest często porównywany do Dzikiego Zachodu. W XIX wieku szaleni kowboje rzucili się na zachodnie wybrzeże Ameryki, aby zarobić pieniądze i rozpocząć coś nowego w miejscu bez reguł. Brzmi znajomo?

Kryptowaluta nadal istnieje dziki. Możesz szybko zarabiać pieniądze, ale możesz też stracić wszystko.

Coincheck, była japońska giełda kryptowalut zhakowany w styczniu 2018 r. Stracił 530 milionów monet. W Korei Południowej zadzwoniła kolejna giełda Youbit musiał zaprzestać handlu po tym, jak hakerzy ukradli 17% jego waluty.

Umieszczanie pieniędzy na giełdach kryptowalut może być bardzo ryzykowne. To jest gdzie Bittrex wchodzi.

Recenzja Bittrex: Bittrex Global.

Bittrex uważa, że ​​aby kryptowaluty osiągnęły swój pełny globalny potencjał, ludzie muszą mieć taką możliwość zaufanie im. Bittrex wie, że szaleni kowboje pójdą na Zachód, niezależnie od tego, czy jest to bezpieczne, czy nie.

Bittrex chce, abyśmy wszyscy się w to zaangażowali.

Firma Bittrex została założona przez Billa Shihara, Richiego Lai, Ramiego Kawacha i Ryana Hentza w 2014 roku. z siedzibą w Seattle, Waszyngton. Zespół ma ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i rozwoju dla firm takich jak Microsoft, Amazon, Qualys i Blackberry. Więc jeśli to Dziki Zachód, to Bittrex jest szeryfem!


Bezpieczeństwo jest kluczowe dla Bittrex. Bill Shihara i jego gang widzieli, jak hakowano inne platformy. Postanowili wykorzystać swoje umiejętności do zbudowania platformy, której inwestorzy mogą zaufać.

Ostatni znaleziony kupon Bittrex:

Wyjaśnienie platformy Bittrex

Zaktualizuj 2021:

Od 2021 r. Bittrex oferuje teraz użytkownikom możliwość zakupu cyfrowych monet za waluty fiducjarne. To powiedziawszy, musisz przejść pełny proces weryfikacji banku, aby to zrobić.

Bittrex jest giełda handlu kryptowalutami. Na giełdzie handlu kryptowalutami można handlować tylko kryptowalutami. Oznacza to, że nie możesz kupować kryptowalut za pomocą waluty fiducjarne.

Uwaga: Waluta fiducjarna to każda waluta obsługiwana przez rząd. Przykładami walut fiducjarnych są dolar amerykański, funt brytyjski i chiński juan.

Możesz jednak zainwestować w korzystanie z USDT. US Dollar Tether to kryptowaluta, której wartość jest powiązana lub powiązana z wartością dolara amerykańskiego, więc 1 USDT jest zawsze wart 1 USD.

Recenzja Bittrex: funkcje Bittrex.

Ponad 190 różnych kryptowalut są notowane na giełdzie Bittrex. Witryna oferuje również 284 unikalne pary handlowe. Pary handlowe to dwie waluty, dla których oferowany jest kurs wymiany. Kiedy udajesz się do Bureau de Change na lokalnym lotnisku, pary walutowe wyglądają następująco;

1 USD (dolar amerykański) = 6,32 CNY (juan chiński)

Pary handlu kryptowalutami wyglądają następująco;

1 BTC (Bitcoin) = 13,42 ETH (Ethereum)

Bardziej popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Pęta, mają najwięcej dostępnych par handlowych. Sam Bitcoin ma ponad 450 par handlowych na Bittrex.

Aby dać ci wyobrażenie o tym, ile transakcji odbywa się na Bittrex, spójrzmy na liczby z 14 marca 2018 r .;

Więc teraz wiesz, czym jest Bittrex, kto go zbudował i dlaczego. Następnie przyjrzymy się tej recenzji Bittrex zalety i wady korzystania z Bittrex.

Porównaj Bittrex obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Bittrex obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Co jest dobrego w Bittrex?

Korzyści z Bittrex obejmowałyby:

 1. Opłaty: Bittrex pobiera opłatę ryczałt w wysokości 0,25% od każdej transakcji. To trochę więcej niż średnia, ale robi rzeczy dużo prostsze dla początkujących. Jedna opłata za wszystkie transakcje znacznie ułatwia zapamiętywanie wydanych środków.

 2. Różnorodność: Bittrex ma duży wybór kryptowalut (>190). Pozwala to użytkownikom handlować zarówno starszymi, dobrze znanymi monetami, jak i nowszymi, takimi jak Pętla i tron. Każdego dnia Bittrex sprawdza, jakie waluty podaje. Dodaje ekscytujące nowe monety tak często, jak to możliwe. W porównaniu, Poloniex ma tylko dookoła 80 kryptowaluty do handlu.

 3. Weryfikacja: Jest to proces, w którym giełda sprawdza, kim jesteś, zanim będziesz mógł rozpocząć handel. Bittrex stara się zebrać jak najmniej informacji o użytkowniku, jednocześnie chroniąc platformę przed uszkodzeniami. Robi to za pomocą usługi o nazwie Jumio, który sprawdza lokalne rekordy. Jumio może zweryfikować 100 milionów ludzi w ponad 200 krajach. Oznacza to, że wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres i datę urodzenia. Oznacza to również, że handlowcy z całego świata mogą korzystać z giełdy.

 4. Prędkość: Bittrex został zbudowany przy użyciu obliczeń elastycznych. Oznacza to, że platforma może przetwarzać transakcje natychmiast po ich wystąpieniu.

Uwaga: elastyczne przetwarzanie oznacza, że ​​system jest zaprojektowany do obsługi zwiększonych obciążeń – Bittrex to usługa szybka, nawet gdy jest zajęty.

Co jest złego w Bittrex?

Teraz, jeśli chodzi o niektóre mniej pozytywne aspekty Bittrex, wyglądałyby mniej więcej tak:

 1. Handel Fiatem: Bittrex nie pozwala jeszcze użytkownikom na handel przy użyciu walut fiducjarnych. W niedawnym podcast, Bill Shihara powiedział, że wkrótce użytkownicy będą mogli handlować w dolarach amerykańskich. Do tego czasu użytkownicy muszą posiadać Bitcoin, Tether lub Ethereum, zanim zaczną handlować. Inne wymiany, takie jak Coinbase i Kraken pozwalają użytkownikom kupować kryptowaluty za waluty fiducjarne. Jednak od 2021 r. Problem ten został rozwiązany, a płatności fiducjarne są teraz obsługiwane na platformie.

 2. Dostępność: Bittrex jest dumny z tego, że jest bezpieczną platformę ale ma to wadę. Wygląda na to, że Bittrex może być zbyt bezpieczny! Niektórym użytkownikom zablokowano dostęp do własnych kont. Za ten problem obwinia się sposób, w jaki Bittrex weryfikuje swoich użytkowników. Bittrex pracuje teraz nad równowagą między bezpieczeństwem a łatwym dostępem dla użytkowników.

 3. Obsługa klienta: Niektórzy użytkownicy są niezadowoleni ze sposobu, w jaki platforma rozpatruje skargi. Niektórzy użytkownicy mają czekałem tygodnie na odpowiedź. Bittrex ma powiedział przepraszam ile czasu zajęło rozwiązanie problemów z weryfikacją.

 4. Oszustwa typu „pompa i zrzucanie”: Bittrex oferuje swoim użytkownikom wiele różnych kryptowalut. Czasami nowsze kryptowaluty są wykorzystywane do oszustw typu „pump-and-dump”. Oto jak działają:

 • Grupa inwestorów, zwana Grupą A, wybiera tanią monetę. Kupują ich dużo. Wyobraźmy sobie, że ta moneta nazywa się „Cheapcoin”.

 • Cena Cheapcoin rośnie. Inni inwestorzy, zwani Grupą B, widzą, że cena Cheapcoin rośnie, więc też ją kupują.

 • Teraz, gdy cena Cheapcoin jest wysoka, Grupa A sprzedaje wszystkie swoje Cheapcoiny. Cena Cheapcoin ponownie spada.

 • Grupa B otrzymuje monetę, którą mogą sprzedać tylko za mniej, niż za nią zapłacili. Ten rodzaj oszustwa może mieć miejsce na każdej platformie. Bittrex musi być bardzo ostrożnie przy wyborze monet do wyświetlenia, aby nie zdarzało się to zbyt często.

Kiedy ludzie czytają recenzję giełdy Bittrex i widzą, że zawiera ona kilka problemów, zadają sobie pytanie, czy Bittrex jest bezpieczny? Aby odpowiedzieć na to pytanie, w tej recenzji Bittrex przyjrzymy się nieco bliżej bezpieczeństwu Bittrex.

Bezpieczeństwo Bittrex

Bittrex to najbezpieczniejsza giełda kryptowalut na rynku. Jej zespół składa się z ekspertów w tej dziedzinie. W systemie używanym przez Bittrex 80-90% całej waluty jest utrzymywane w trybie offline. To się nazywa chłodnia. Jak dotąd, Bittrex nie został zhakowany lub stracił pieniądze swoich klientów.

Bittrex również używa uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla wszystkich swoich transakcji.

Uwaga: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe polega na tym, że użytkownik musi podać dwa rodzaje informacji, zanim transakcja będzie mogła mieć miejsce. Pierwszy rodzaj to zwykle hasło, a drugi to kod wysyłany na telefon komórkowy użytkownika.

Ponieważ ma siedzibę w Seattle, Bittrex bardzo ściśle przestrzega prawa amerykańskiego. Wynika z Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i Znaj swojego klienta programy ustanowione przez rząd Stanów Zjednoczonych. Programy te mają na celu powstrzymanie oszustw i innych przestępstw finansowych.

Recenzja Bittrex: Bezpieczeństwo Bittrex.

Większość problemów użytkowników z platformą wynika z jej trudnych protokołów bezpieczeństwa. Niektórzy użytkownicy uważają nawet, że Bittrex wykorzystuje problemy z weryfikacją jako pretekst do blokowania kont użytkowników i pobierania ich waluty!

Co myślisz? Czy Bittrex jest legalny?

Bittrex jest tak daleko od Dzikiego Zachodu kryptowaluty, jak to tylko możliwe! Bittrex pracuje bardzo ciężko aby zapewnić bezpieczeństwo swojej platformy. Jak wspomniałem wcześniej, chodzi o znalezienie właściwej równowagi. Bittrex jest bardzo legalny. Wystarczy trochę popracować nad dostępem użytkowników i szybciej radzić sobie z opiniami.

Ta recenzja Bittrex dotyczyła tego, czym jest Bittrex, co jest w nim dobre, a co nie. Teraz ci pokażę jak handlować na Bittrex.

Jak używać Bittrex?

Zróbmy to krok po kroku i zacznijmy od góry.

1. Otwórz konto

Rozpoczęcie pracy jest proste. Przejdź do Bittrex stronę główną i kliknij ZALOGUJ SIE i wtedy ZAPISZ SIĘ. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i wybranie hasła. Upewnij się, że jest dobry!

Recenzja Bittrex: Jak zarejestrować się w Bittrex.

Teraz otrzymasz wiadomość e-mail. Kliknij łącze w wiadomości e-mail, aby zweryfikować swój adres e-mail. Następnie przejdź do USTAWIENIA i kliknij WERYFIKACJA PODSTAWOWA. Zostaniesz poproszony o wpisanie swojego numeru telefonu. Bittrex użyje Jumio, aby go zweryfikować.

Aby włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, przejdź do USTAWIENIA następnie Uwierzytelnianie dwuetapowe. Po włączeniu Bittrex użyje Google Authenticator do wysłania Ci numeru. Wpisz numer, a Twoje konto będzie gotowe do użycia.

Szybka wskazówka: jeśli nie masz aplikacji Google Authenticator, możesz ją pobrać tutaj.

2. Uzyskaj adres Bittrex

Jak powiedziałem wcześniej, będziesz potrzebować kryptowaluty, zanim zaczniesz korzystać z Bittrex. Będziesz musiał otworzyć konto na giełdzie takiej jak Coinbase. Tutaj możesz kupić kryptowalutę za wybraną walutę fiducjarną (od 2021 r. Możesz to zrobić również na Bittrex).

Teraz, gdy masz już kilka monet, możesz wysłać je do Bittrex i zacząć z nimi handlować. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto Bittrex. Teraz kliknij PORTFELE następnie wybierz monety, które chcesz wysłać. Tutaj używamy Bitcoina jako przykładu. Kliknij na ‘+‘ Ikona. Wiadomość zostanie przeczytana DEPOZYTU BITCOIN a otrzymasz link na Twój adres Bittrex.

Recenzja Bittrex: Jak zdeponować Bitcoin na Bittrex.

Będziesz teraz mógł wysyłać Bitcoiny ze swojego konta Coinbase na adres Bittrex i zacząć dokonywać transakcji.

Uwaga: portfele i adresy mogą być naprawdę mylące! Adresy są takie jak Twoje adres e-mail. Możesz powiedzieć ludziom, jaki jest twój adres, a oni mogą wysyłać na niego rzeczy. Aby dostać się do swoich e-maili, potrzebujesz hasła. W kryptografii te hasła są nazywane klucze prywatne i są bezpieczne w portfelach. Zatem adresy są publiczne (każdy może je zobaczyć), a portfele są prywatne (tylko Ty możesz je zobaczyć).

3. Jak handlować na Bittrex

Przed dokonaniem pierwszej transakcji musisz zmienić kilka ustawień, aby Bittrex mógł legalnie pomóc w handlu. Aby to zrobić, przejdź do KLAWISZE API i włącz wszystko NA z wyjątkiem WYCOFAĆ. Spójrz na zdjęcie poniżej, aby zobaczyć, o co mi chodzi.

Recenzja Bittrex: klucze API.

Teraz przejdź do KONFIG i wybierz Bittrex jako swoją giełdę. Mam nadzieję, że nadal nie śpisz, ponieważ jesteś gotowy do rozpoczęcia handlu!

Wybierz RYNKI aby wybrać walutę, którą chcesz handlować. Posłużymy się Arkiem jako naszym przykładem. Możesz sprawdzić, za jaką cenę Ark jest sprzedawany w KSIĄŻKA ZAMÓWIEŃ. Teraz możesz wybrać żądaną kwotę i złożyć ofertę, klikając KUP ARK.

Recenzja Bittrex: Rynek aplikacji Bittrex.

Gdy Twoja oferta zostanie zaakceptowana, Twoja nowa waluta zostanie przesłana do Twojego portfela Bittrex. Kiedy handlujesz przez jakiś czas, Twój portfel będzie wyglądał mniej więcej tak.

Recenzja Bittrex: Salda kont w Bittrex.

Szybka wskazówka: podczas przechowywania kryptowalut zawsze najlepiej jest używać więcej niż jednego portfela. Powinieneś przechowywać większość swojej waluty offline, w portfelach sprzętowych lub papierowych.

4. Wypłaty

Kiedy zarobiłeś mnóstwo pieniędzy, handlując kryptowalutami, możesz chcieć je trochę wyjąć. Aby to zrobić, kliknij przycisk „”Na ekranie konta i wprowadź adres, na który chcesz wysłać walutę. Na przykład możesz użyć swojego adresu Coinbase lub innego zewnętrznego portfela. Prosty!

Żadna recenzja Bittrex nie byłaby kompletna bez kilku zaleceń. Czy Bittrex jest dla Ciebie?

Kto powinien używać Bittrex?

Twórcy Bittrex chcą, aby wszyscy korzystali z ich platformy. Chcą, żeby to miało mainstreamowy urok. Oznacza to, że chcą, aby Twoja babcia też mogła z niego korzystać!

Nie sądzę, żeby moja babcia mogła używać Bittrex. Nadal uważa, że ​​sieć jest tym, z czym łowisz…

Ale naprawdę, Bittrex jest przyjazny dla użytkownika. Ułatwiają początkującym korzystanie z platformy. Nie mogę jednak polecić Bittrex jako pierwszej giełdy użytkowników, ponieważ obecnie nie zezwala na handel fiat. Bittrex jest świetny, ale dopiero po tym, jak wykonasz trochę handlu na innej giełdzie. AKTUALIZACJA 2020: Ponieważ Bittrex faktycznie zezwala obecnie na handel fiat, ten aspekt zdecydowanie nie stanowi już problemu.

Recenzja Bittrex: najlepsze rynki monet.

Początkujący handlowcy mogą również uznać liczbę monet na Bittrex za mylącą. Gdy do wyboru są setki, łatwo jest wybrać niewłaściwy. Początkującym łatwiej jest zacząć od handlu znanymi monetami. Eksperci handlowcy będą lepiej decydować, które nowe monety są dobrymi inwestycjami.

Bittrex miał problemy z obsługą klienta. Jeśli dopiero zaczynasz handlować i masz problem, możesz nie otrzymać potrzebnej pomocy od zespołu Bittrex. Chociaż, jak powiedziałem, pracują nad tym.

Wszystko to jednak zostało powiedziane, prawdopodobnie najważniejszą rzeczą dla nowego handlowca kryptowalut jest bezpieczeństwo. Fakt, że ludzie stojący za Bittrexem wykonali zabezpieczenia dla Microsoft i Amazona, ucieszy wielu potencjalnych klientów.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wnioski

Ogólny, Bittrex to bezpieczna i łatwa w użyciu giełda z dużym wyborem monet – zdecydowanie jedna z najlepszych giełd, które są obecnie w pobliżu! Teraz, gdy wiesz, jak go używać, czy jesteś gotowy, aby wypróbować Bittrex? Bardzo chciałbym usłyszeć, co myślisz! Napisz własną recenzję Bittrex i prześlij ją dalej?

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me