Recenzja CoinExchange

CoinExchange jest NIE dostępne dłużej! To było zamknięty w 2019 roku z powodów finansowych. Jednak nie ma się czym martwić, są jeszcze lepsze platformy które chciałbym polecić. Sprawdzić PIERWSZA 3 giełdy kryptowalut:

  • Binance
  • Coinbase
  • Kraken

Dla jasności nadal będziesz w stanie znaleźć dokładną recenzję CoinExchange poniżej.

Jesteś zainteresowany handlem kryptowalutami, ale nie wiesz, od czego zacząć? Znam to uczucie… Jest ich po prostu za dużo różne wymiany do wyboru, a każdy z nich jest sprzedawany innym typom handlowców.

Jednak odkąd przyszedłeś do tej recenzji, zakładam, że rozważasz CoinExchange. Dzisiaj przedstawię Wam CoinExchange i wszystkie aspekty że musisz wiedzieć o tej platformie.

Zacznę tę recenzję CoinExchange z rozszerzeniem tło firmy, po którym następuje lista zalet i wad, a także plik przewodnik krok po kroku o tym, jak korzystać z platformy i dokonać pierwszej transakcji.

Tak więc pod koniec tego przeglądu CoinExchange będziesz miał wszystko potrzebne informacje aby podjąć ostateczną decyzję, czy CoinExchange jest odpowiednią platformą dla Twoich potrzeb!

Cóż, na co czekasz? Dowiedzmy się więcej o CoinExchange!

Plusy

  • Prosta platforma
  • Anonimowo
  • Dobra ochrona

Cons

  • Brak depozytów w gotówce
  • Wysokie opłaty
  • Nieprzydatna obsługa klienta

Co to jest CoinExchange?

CoinExchange jest firmą zewnętrzną giełda kryptowalut która specjalizuje się w alternatywnych monetach. Zanim przejdę dalej, chciałem tylko upewnić się, że rozumiesz, czym jest altcoin, ponieważ wiele osób jest zdezorientowanych tym terminem.

Większość ludzi odnosi się do pliku altcoin tak jak każda inna kryptowaluta to jest nie Bitcoin. To jest błędny. Altcoin to kryptowaluta, która ma własny natywny łańcuch bloków, lubić Ethereum lub Marszczyć. Jeśli nie ma własnego unikalnego łańcucha bloków, ale zamiast tego jest zbudowany na Ethereum lub NEO itp., To jest znak!

Logo kryptowaluty

Skoro już to wyjaśniłem, przejdźmy dalej!

CoinExchange jest platforma krypto-krypto, co oznacza, że ​​nie jest zaangażowany w rzeczywiste waluty, takie jak USD / GBP / EUR. Zamiast tego wpłacasz kryptowalutę, taką jak Ethereum, a następnie wymieniasz ją na inną kryptowalutę. To samo dotyczy wypłaty – możesz wypłacić tylko kryptowalutę.

Niestety, mimo że spędziłem cały dzień próbując znaleźć lokalizację CoinExchange.io, nie mogłem znaleźć żadnych przydatnych informacji. To trochę niepokojące, TBH.

W każdym razie, jeśli szukasz altcoina lub tokena, który nie jest zbyt popularny, to jest duża szansa, że ​​pojawi się on na CoinExchange. W rzeczywistości są ponad 400 różnych par kryptowalut dostępnych na platformie, których jest całkiem sporo, jeśli o mnie chodzi.


Uwaga: Parowanie kryptowalut służy do opisania dwóch różnych monet, którymi można handlować między sobą. Na przykład, jeśli chcesz handlować Bitcoin (BTC) z Litecoin (LTC), musisz znaleźć plik BTC / LTC lub LTC / BTC łączenie w pary! Banki również używają par w świecie rzeczywistym, takich jak USD / GBP lub EUR / YEN!

Inną rzeczą, którą robi CoinExchange, jest nowy hosting ICO. Zasadniczo, po uruchomieniu nowego projektu kryptowaluty, projekt umieści swoją monetę lub token na CoinExchange, aby ludzie mogli inwestować.

Więc teraz, gdy znasz krótkie informacje o firmie, kolejna część tego przeglądu CoinExchange będzie koncentrować się na zalety i wady

Recenzja CoinExchange: zalety & Niedogodności

✓ Opłaty handlowe. Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze giełdy, są opłaty transakcyjne. CoinExchange pobiera stałą kwotę w wysokości 0,15% zarówno do kupowania, jak i sprzedawania monet.

Chociaż nie jest to najniższa opłata w branży, jest znacznie niższa niż wiele innych giełd kryptowalut, które mogą Ci zapewnić. Oczywiście o tym nie mówię najbardziej polecane wymiany, oferują jeszcze niższe opłaty.

Darmowe depozyty. Jedyne, za co będziesz musiał zapłacić, to opłata za transakcję w łańcuchu bloków, która zwykle nie kosztuje dużo.

Prosta platforma. Gdy tylko odwiedzisz witrynę CoinExchange, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest łatwość korzystania z niej. Oznacza to, że jest po prostu idealny dla początkujących. Ponadto, ponieważ w wymianie używa się bardzo niewielu kolorów, jest to bardzo przyjemne dla oka!

Asortyment monet. Jedną z największych zalet jest to, że CoinExchnage oferuje setki różnych monety do kupna, sprzedaży i handlu. Będziesz mógł znaleźć nie tylko najpopularniejsze monety, takie jak BTC czy ETH, ale także mniej popularne opcje.

Handel anonimowy. Wiele większych giełd kryptowalut będzie Cię o to prosić przesłać identyfikator zanim będziesz mógł handlować. To jest nie jest wymogiem w CoinExchange, co oznacza, że ​​możesz kupować, sprzedawać i handlować monetami anonimowo.

Dobre narzędzia bezpieczeństwa. W lutym 2018 roku CoinExchange zdecydowało się skonfigurować wszystkich użytkowników Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Oznacza to, że aby handlować lub wypłacać monety, musisz potwierdzić kod wysłany na Twój telefon komórkowy. Zwiększa to dodatkowe bezpieczeństwo Twoich środków!

Teraz, gdy omówiłem wszystkie zalety, czas się przyjrzeć Wady CoinExchange.

Brak informacji o firmie. Największym zmartwieniem, jakie mam, jeśli chodzi o CoinExchange, jest to, że oni nie podawaj żadnych informacji o swojej firmie. Nikt nie wie, gdzie jest oparta, kiedy platforma została założona ani kto jest jej właścicielem.

Powodem, dla którego jest to problem, jest to, że jeśli wydarzy się coś złego, na przykład CoinExchange kradnie wszystkie monety, nie będzie można dowiedzieć się, kto to zrobił. To się nazywa odpowiedzialność a CoinExchange ma nic z tego.

Obsługa klienta. Kolejną wadą, o której uważam, że warto wspomnieć w tej recenzji CoinExchange, jest to, że ich obsługa klienta jest słaba. Nie ma czatu na żywo ani wsparcia telefonicznego, a jedynym sposobem uzyskania pomocy jest skorzystanie z biletu online. Ich sekcja pomocy jest również dość ograniczona.

Brak wpłat walutowych Fiat. Zawsze rozczarowuje, gdy giełda kryptowalut nie pozwala na wpłatę środków przy użyciu codzienne metody płatności takie jak karta debetowa / kredytowa lub konto bankowe.

Wysokie opłaty za wypłatę. Chociaż opłaty CoinExchange są wyraźnie widoczne, kiedy poświęciłem czas na ich analizę, zauważyłem to niektóre są dość drogie. Na przykład, jeśli chcesz wycofać Ethereum (ETH), będzie cię to kosztować 0,01 ETH. To może nie wydawać się dużo, ale jeśli Ethereum wróci do poprzedniego poziomu 1000 USD, będzie cię kosztować 10 USD.

Minimalne depozyty. CoinExchange mają wysoką wartość minimalny depozyt na niektórych monetach. Na przykład, jeśli chcesz zdeponować Ethereum (ETH), musisz wpłacić co najmniej 0,1 ETH! Jak wyjaśniłem w mojej poprzedniej wadzie, gdyby Ethereum wynosił 1000 USD, oznaczałoby to minimalny depozyt w wysokości 100 USD!

Niskie wolumeny handlowe. W porównaniu z innymi giełdami CoinExchange ma niskie obroty. Nawet ich najpopularniejsze pary handlowe nie osiągają więcej niż 1 milion USD w okresie 24 godzin, a niektóre monety mają wolumen obrotu mniejszy niż 10 USD dziennie! Może to utrudniać kupowanie i sprzedawanie monet.

Problemy techniczne. Na początku 2018 roku CoinExchange musiał używać pliku inna nazwa domeny (www.coinexchange2.com) jako ich serwery uległy awarii. Później powiedzieli, że to dlatego, że ich domeny są na czarnej liście.

Złe recenzje. Kiedy przeszukiwałem fora kryptowalut w poszukiwaniu recenzji użytkowników na CoinExchange, zauważyłem, że jest wiele złych doświadczeń klientów. Takie rzeczy, jak opóźnione wypłaty i przestoje.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Recenzja CoinExchange: monety, opłaty i weryfikacja

Jak wspomniałem wcześniej w tej recenzji CoinExchange, są setki różnych monet dostarczone przez firmę! Możesz wybierać spośród BTC, ETH, XRP, LTC, USDT, i wiele innych opcji.

Jeśli chodzi o opłaty handlowe, oni są 0,15% za każdym razem ty kup lub sprzedaj moneta i depozyty są bezpłatne! Binance, jednak opłaty mniej niż 0,1%, to jest jeszcze tańsze.

Jeśli chodzi o weryfikacja, jest brak wymogu przesyłania jakiejkolwiek dokumentacji. W rzeczywistości nie musisz nawet podawać żadnych danych osobowych poza adresem e-mail.

To wielka korzyść dla tych, którzy chcą handluj anonimowo. Nie ma również limitów wypłat, dzięki czemu przenoszenie środków jest naprawdę łatwe.

Porównaj CoinExchange obok innych z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj CoinExchange obok innych z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Kto powinien korzystać z CoinExchange?

Jeśli to przeczytałeś CoinExchange przejrzyj do tego momentu, powinieneś być świadomy obu plusy i minusy tej platformy wymiany. Jednym z pozytywów jest to, że platforma jest łatwy w użyciu – dzięki czemu nadaje się dla początkujących lub tych z niewielkim doświadczeniem.

Inną cechą, która może spodobać się ludziom, jest fakt, że Ty nie musisz podawać żadnego dowodu osobistego ani danych osobowych zaczynać. W rzeczywistości, bez względu na to, ile handlujesz, możesz uzyskać dostęp do wszystkich usług CoinExchange bez żadnych ograniczeń.

Myślę też, że CoinExchange jest dobre dla tych, którzy lubią kupować mniej popularne monety które zwykle są tanie. Chociaż tego typu monety mogą być ryzykownymi inwestycjami, czasami mogą być również satysfakcjonujące.

ja nie poleciłbym CoinExchange dla tych, którzy chcą handlować naprawdę dużymi kwotami. Dzieje się tak, ponieważ decydują się pozostać anonimowi. Więc gdyby coś poszło nie tak, fundusze przepadłyby na zawsze.

Chociaż kradzież może się zdarzyć w przypadku każdej giełdy zewnętrznej, przynajmniej inne giełdy chętnie się ujawnią. Jeśli szukasz tylko dokąd wpłacić niewielkie kwoty, wtedy CoinExchange może być odpowiedni dla Twoich potrzeb!

Więc teraz, gdy już wiesz, którzy użytkownicy CoinExchange najlepiej pasują, dam ci plik przewodnik krok po kroku o tym, jak otworzyć konto! To naprawdę łatwy proces i zajmie Ci tylko 5 minut!

Jak założyć konto?

1. Najpierw musisz odwiedzić oficjalną stronę internetową CoinExchange.

2. Następnie kliknij zielony Zarejestruj się teraz.

Recenzja CoinExchange: Rejestracja wymiany kryptowalut altcoin

3. Teraz musisz podać swój adres e-mail i wybrać nazwę użytkownika. Będziesz także musiał wybrać naprawdę silne hasło. Następnie kliknij Zarejestrować.

Recenzja CoinExchange: Jak kupić MiNEX na Coinexchange

4. Będziesz wtedy musiał Potwierdź swój email adres, klikając link, który wyśle ​​Ci CoinExchange. I bum, masz teraz konto!

Przegląd CoinExchange: ustawienia konta i bezpieczeństwo w Coinexchange

5. Teraz byłby dobry moment na skonfigurowanie zabezpieczeń konta, ponieważ będziesz musiał to zrobić, zanim będziesz mógł handlować. Kliknij Ustawienia konta & Bezpieczeństwo.

6. Kliknij Google Authenticator i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć swoje konto CoinExchange z telefonem komórkowym!

Jak kupować monety na CoinExchange.io?

Tak więc, skoro masz już konto w CoinExchange, czas iść i kupić monety! Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zdeponowanie środków. Najłatwiej to zrobić, kupując Ethereum za pomocą Coinbase a następnie prześlij monety do CoinExchange.

Najpierw musisz założyć konto w Coinbase. Następnie, po zweryfikowaniu swojej tożsamości i skonfigurowaniu karty debetowej / kredytowej, możesz kupić Ethereum.

1. Kliknij Kupić sprzedać.

Recenzja Coinexchange

2. Następnie kliknij Ethereum.

Recenzja Coinexchange

3. Przewiń w dół i wprowadź ilość Ethereum, którą chcesz kupić. Kupuję o wartości 125 euro. Nie zapominaj, że kiedy wpłacasz ETH do CoinExchange, musi to być co najmniej 0,1 ETH!

Recenzja Coinexchange

4. Na koniec kliknij Kup Ethereum natychmiast. Masz teraz swoje własne monety Ethereum!

Przesyłanie ETH do CoinExchange

1. W górnej części ekranu Coinbase kliknij Konta.

Recenzja Coinexchange

2. Następnie wybierz Ethereum i kliknij Wysłać.

Recenzja Coinexchange

3. Tutaj musisz wpisać adres swojego portfela CoinExchange. Więc otwórz nową kartę i zaloguj się ponownie na swoje konto CoinExchange.

4. W prawym górnym rogu ekranu kliknij Moje konto, następnie kliknij Salda.

Recenzja Coinexchange

5. Załadowanie tej strony może zająć trochę czasu, ale kiedy to nastąpi, wejdź Ethereum w polu wyszukiwania.

Recenzja Coinexchange

6. Znajdź linię, która wyświetla Ethereum (ETH), a następnie kliknij niebieski działania przycisk. Z rozwijanej listy wybierz Wpłać ETH.

Recenzja Coinexchange

7. CoinExchange ostrzeże Cię, że minimalny depozyt wynosi 0,1 ETH. Następnie kliknij Wygeneruj nowy adres.

Recenzja Coinexchange

8. Zobaczysz teraz swój osobisty adres wpłaty dla Ethereum. Skopiuj go do schowka!Recenzja Coinexchange

9. Na koniec wróć do zakładki Coinbase i wklej adres portfela, który właśnie skopiowałeś. Po kliknięciu Wysłać, środki powinny dotrzeć na konto CoinExchange w ciągu 10 minut.

Jak korzystać z CoinExchange.io

Teraz, gdy Twój depozyt CoinExchange został rozliczony, pokażę Ci teraz, jak dokonać pierwszej transakcji! Pokażę Ci jak kupić żeton zwany Minex (MNX), możesz jednak zastosować ten sam proces do monety, którą chcesz kupić.

Recenzja Coinexchange

1. Kliknij Wybierz rynek a następnie wybierz ETH Ethereum.

Recenzja Coinexchange

2. Następnie kliknij Wybierz co najmniej jeden rynek a następnie wyszukaj monetę, którą chcesz kupić. Kiedy kupuję Minex, klikam MINEX / ETH łączenie w pary.Recenzja Coinexchange

3. Ponownie kliknij parowanie walut.

Recenzja Coinexchange

4. Teraz znajdziesz się na ekranie wymiany monet, które chcesz kupić! Przewiń w dół pod wykresem i poszukaj zielonego Kup Minex pudełko.

Recenzja Coinexchange

5. W Ilość wprowadź liczbę monet, które chcesz kupić.

6. Na koniec kliknij zielony Prześlij zamówienie kupna przycisk, aby zakończyć transakcję!

Wniosek

To już koniec CoinExchange przejrzeć! Mam nadzieję, że wydało Ci się to interesujące i nauczyłeś się czegoś z tego. Jeśli czytasz go od początku do końca, powinieneś już dobrze rozumieć jak działa wymiana, jego zalety i wady oraz jak zacząć handlować.

CoinExchange jest z pewnością nienajlepszy Wymień tam, ale jeśli chcesz wymienić dużo nowych altcoiny i tokeny, to może być odpowiednia wymiana dla Ciebie.

Moja jedyna rada to nie wpłacać dużych ilości monet, ponieważ obawiam się ich decyzji o zachowaniu anonimowości. Co najważniejsze, nigdy nie handluj kwotą, której nie możesz stracić!

Jeśli chcesz znaleźć inną, bezpieczniejszą giełdę kryptowalut, powinieneś sprawdzić Binance, Coinbase i Kraken. To najbardziej niezawodne giełdy kryptowalut na rynku. Zapewniają nie tylko silne bezpieczeństwo i długą listę kryptowalut do wyboru, ale także niskie opłaty i pomocną obsługę klienta.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map