Dziś są mnóstwo portfeli do wyboru, szukając miejsca do przechowywania kryptowalut. Ale przy tak ogromnej różnorodności opcji wybór właściwej może być trudny. Każdy ma różne pragnienia i potrzeby, więc ten sam portfel nie będzie odpowiedni dla każdego. Dlatego coraz więcej osób się do nich zwraca recenzje online aby znaleźć dla nich najlepszy możliwy portfel.

W tym CoinPayments Recenzja, chcę opowiedzieć Ci wszystko o portfelu CoinPayments i jego funkcjach. Co więcej, przedstawię ci firma za portfelem, jego historię i cele. Następnie przejdziemy do właściwego przeglądu portfela – wady i zalety, dostępne funkcje i tak dalej.

Chociaż CoinPayments jest dobrze znana jako firma specjalizująca się w płatnościach i transakcjach kryptograficznych, w tej recenzji CoinPayments omówimy skup się głównie na portfelu.

Plusy

 • Posiada skarbce, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo
 • Obsługuje ponad 1900 altcoinów
 • Całkiem bezpieczne

Cons

 • Nie tak bezpieczne, jak portfele do przechowywania w chłodni
 • Włamanie w 2017 roku

Przedsiębiorstwo

CoinPayments, Inc. to firma specjalizująca się w płatnościach i transakcjach kryptowalutowych. Jednak jest to również plik Portfel do przechowywania cyfrowej waluty.

Firma była założona w 2013 roku i ma siedzibę w Vancouver w Kanadzie. Ten model biznesowy jest skierowany głównie do potencjalnych inwestorów i handlowców kryptowalut. Firma stara się przyciągnąć te osoby, oferując opłata ryczałtowa w wysokości 0,5% – oznacza to, że za każdym razem, gdy kupujesz, sprzedajesz lub handlujesz kryptowalutami, 0,5% kwoty jest pobierane przez firmę jako podatek.

Recenzja CoinPayments

Porozmawiam o tym szerzej w kolejnych rozdziałach, ale warto wspomnieć teraz, że CoinPayments opłaty to duża część dyskusji wokół firmy i platformy. Jest to również strategiczny biznesplan samej placówki.

CoinPayments stara się zostać liderem w płatnościach kryptograficznych wraz z uzyskaniem statusu najpopularniejszy portfel do przechowywania kryptowalut tam. Platforma oferuje wiele funkcji wspierających te cele – omówmy je następnie w tej recenzji CoinPayments.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Funkcje CoinPayments

Jedną z rzeczy, z których firma jest bardzo dumna, jest jej asortyment funkcji. Wiele recenzji portfeli online Coinpayments podkreśl ten fakt jako jeden z głównych powodów sukcesu platformy. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym funkcjom oferowanym przez CoinPayments.

Wersja portfela w aplikacji

CoinPayments to na ogół plik portfel online (podobnie jak Coinbase), ale jest również dostępny jako plik Aplikacja mobilna.

Uważa się, że aplikacja jest dobrze zoptymalizowany i łatwy w użyciu. Umożliwia dostęp do portfela, dokonywanie transakcji i przyjmowanie płatności osobiście.

Ponieważ portfel CoinPayments jest przede wszystkim portfelem internetowym, można by pomyśleć, że jego wersja mobilna nie będzie tak funkcjonalna ani… cóż… dobra. Ale według użytkownika CoinPayments, opinii znalezionych w Internecie, mobilna wersja portfela jest w rzeczywistości całkiem dobra i działa idealnie.


Mobilna wersja portfela CoinPayments jest dostępna pod adresem Android i jabłko urządzenia mobilne.

Altcoins Everywhere

Prawdopodobnie jedną z najbardziej uznanych funkcji oferowanych przez CoinPayments (o których żadna recenzja CoinPayments nie zapomina wspomnieć) to liczba altcoinów które firma akceptuje i oferuje swoim użytkownikom.

Zanim ujawnię magiczną liczbę, prawdopodobnie dobrze byłoby powiedzieć, czym jest altcoin.

Altcoins są wszystkie różne kryptowaluty na rynku, których nie ma Bitcoin. Bitcoin jest uważany za *the* oryginalna moneta – podstawa kryptowalut. Wszystkie inne kryptowaluty, które weszły do ​​istnienia (i na rynek) po nadaniu im nazwy „altcoiny”. „Alt” oznacza po prostu alternatywę.

W chwili pisania tego samouczka istnieją pliki 5862 kryptowaluty na świecie.

CoinPayments obsługuje 1925 kryptowaluty altcoin. Imponujące, prawda? Recenzja CoinPayments

Jest to bez wątpienia jeden z najsilniejszych i najbardziej godne uwagi funkcje które ma CoinPayments. Jak już wspomniałem, wszystkie recenzje CoinPayments online podkreślają ten fakt – i nie bez powodu! CoinPayments pozwala swoim użytkownikom nie tylko mieć w portfelu ogromną różnorodność kryptowalut, ale także łatwo je wymieniać i wymieniać.

BitGo Instant

BitGo Instant to oprogramowanie, które jest zintegrowany do CoinPayments system. Jest to specjalny rodzaj programu, który znacznie ułatwia i przyspiesza procesy zachodzące w CoinPayments.

Nie jest tajemnicą, że stawki transakcji Bitcoin są dość niskie – w zły dzień może minąć nawet kilka godzin, zanim Twoja płatność lub wymiana zostanie potwierdzona. Wynika to z kilku powodów, ale głównym jest bezpieczeństwo (można by zrobić całą osobną recenzję CoinPayments tylko na ten temat).

Recenzja CoinPayments: funkcje.

Widzisz, aby zachować Transakcje oparte na Bitcoinie bezpieczny i anonimowy, każda sprzedaż, zakup lub wymiana, której dokonujesz za pomocą monety, musi zostać zweryfikowana przez blockchain. W teorii jest to świetne, ale zwykle jest to bardzo powolny proces. W tym miejscu pojawia się BitGo Instant.

Oprogramowanie na to pozwala wykonywać transakcje w prawie mrugnięcie oka. Gdy tylko system otrzyma paragon, transakcja jest weryfikowana i zakończona. Wspaniałe w tym jest to, że nie rezygnuje z żadnego bezpieczeństwa ani anonimowości – BitGo po prostu wygładza proces i czyni go bardziej płynnym.

Skarbiec

Jeśli kiedykolwiek widziałeś Harry’ego Pottera, prawdopodobnie pamiętasz czarodziejski bank Gringotta z pierwszego filmu. Pomyśl o wszystkich różne przeszkody, więzy, i zamki którą Harry musiał ominąć, aby dostać się do skarbca. Teraz wyobraź sobie, że nie znalazł w skarbcu Kamienia Filozoficznego, ale raczej ogromny zapas kryptowalut.

To byłby dokładny scenariusz, gdyby Harry próbował uzyskać dostęp do skarbców CoinPayments, z wyjątkiem tego, że nie są one fizycznie dostępne.

The CoinPayments sklepienia to funkcja, która umożliwia użytkownikom przechowywanie ich kryptowalut w pliku super bezpieczna baza danych online. Cechą szczególną tej bazy danych jest to, że gdy monety zostaną w niej zapisane, możesz ustawić czas, przez który nie będą dostępne w żaden sposób. To staje się skarbem ukrytym w skarbcu – nie ma możliwości włamania się do bazy danych.

Recenzja CoinPayments: wysyłka online.

Ponieważ ludzie ciągle pytają „czy CoinPayments jest bezpieczne?”, Powinieneś wiedzieć, że ta opcja została wprowadzona jako mechanizm zapobiegawczy. W przypadku próby włamania lub naruszenia bezpieczeństwa sprawcy nie mogli ukraść jakiejkolwiek ilości kryptowalut, które użytkownicy przechowywaliby w skarbcu, ponieważ wymagałoby upływu określonego czasu.

Pay-by-Name

Jedną z najbardziej unikalnych funkcji oferowanych przez CoinPayments jest „Pay-by-Name”.

Wiele recenzji CoinPayments wyjaśnia tę funkcję na wiele różnych sposobów, ale prawdopodobnie najwyraźniejszym z możliwych wyjaśnień jest porównanie odcisków palców.

Tak jak każda osoba na tym świecie ma unikalny odcisk palca, CoinPayments oferuje swoim użytkownikom możliwość tworzenia unikalne i jedyne w swoim rodzaju plakietki. Gdy masz już swoją plakietkę, możesz jej użyć, aby szybko i bezproblemowe transakcje.

Twój tag wyglądałby mniej więcej tak:

$ Name

Tak więc, jeśli na przykład nazywasz się Tim, tagiem będzie $ Tim. Proste, prawda?

Porównaj płatności CoinPayment obok innych

Czy wiedziałeś?

Porównaj płatności CoinPayment obok innych

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Opłaty

Poza funkcjami platformy, wiele osób chce wiedzieć Opłaty CoinPayments. Wspomniałem już o tym, mówiąc o samej firmie, ale właściwa weryfikacja portfela CoinPayments wymaga posiadania wyznaczona sekcja na ten temat.

Przegląd CoinPayments: opłaty.

CoinPayments używa. Nieustannie reklamują swoje zryczałtowany podatek w wysokości 0,5% – w porównaniu ze zmiennymi opłatami innych firm, wydaje się to świetną okazją, zwłaszcza gdy mówisz o większych sumach kryptowalut.

Opłaty CoinPayments zaczynają się różnić dopiero wtedy, gdy zaczynamy mówić o opłatach za usługi, konwersjach i wypłatach. Podatki te zależą od stawek transakcyjnych i cen danych monet.

Czy CoinPayments to bezpieczna platforma?

Omówiliśmy już wszystkie główne funkcje oferowane przez platformę, teraz czas skupić się na bezpieczeństwie.

Więc czy Coinpaymments jest bezpieczne? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przedstawię konkretne wydarzenie, które miało miejsce w 2017 roku, i pozwolę Wam być jurorem.

W Czerwca 2017, hakerom udało się włamać się do zabezpieczonych baz danych CoinPayments Ripple. Użytkownikom, którzy trzymali tę monetę, skradziono ogromne ilości Ripple. Oczywiście ludzie, którzy trzymali swoje monety XRP w sklepienia udało się uniknąć tego włamania – jednak inni nie mieli tyle szczęścia.

CoinPayments wydało kilka oświadczeń w miarę upływu czasu, a także w grudniu (6 miesięcy po wystąpieniu naruszenia) udało się zwrócić każdą skradzioną monetę Ripple do osób, które zostały dotknięte.

Zespół zapewnił swoją społeczność, że taka sytuacja już się nie powtórzy, ale reakcje były różne.

Jednak większość ludzi wydawała się całkiem wyrozumiała. Większość z nich podkreśla fakt jak dobrze firma poradziła sobie z sytuacją i jak przejrzysty był przez to proces powrotu do zdrowia. Jasne, CoinPayments straciło z tego powodu wielu użytkowników i reputację, jednak stwierdzenie, że naruszenie to zaszkodziło ich przyszłemu sukcesowi, byłoby ogromną przesadą.

Poza tym jednym wydarzeniem CoinPayments naprawdę ma nieskazitelne osiągnięcia. Jest to dość rzadkie w przypadku firm tak ambitnych w swoich projektach jak CoinPayments.

Podsumowanie recenzji CoinPayments

Rzućmy okiem na zalety i wady CoinPayments.

PROS CONS
 • Stosunkowo bezpieczne (pomimo tego jednego wydarzenia, o którym nie rozmawiamy);
 • Obsługuje więcej kryptowalut, których możesz kiedykolwiek potrzebować;
 • Opłaty są świetne;
 • Posiada skarbce, które zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo.
 • Włamanie, które miało miejsce w 2017 roku;
 • Nie tak bezpieczne, jak portfele do przechowywania w chłodni.

Szczerze mówiąc, jeśli uda ci się przeoczyć (lub po prostu wybaczyć i zapomnieć) niesławne Włamanie na tętnienie, CoinPayments staje się bardzo interesującym i niesamowitym portfelem. Oferuje dużo atrakcyjne funkcje, ma naprawdę solidne środki bezpieczeństwa, a zespół stojący za firmą jest bardzo zmotywowany do dalszego ulepszania platformy na nowe wyżyny.

Zespół stojący za firmą jest nieugięty, aby zbudować wielofunkcyjna platforma byłby to wiodący przykład portfeli kryptowalut.

Wniosek

Dlatego nie jest łatwo znaleźć portfel do przechowywania kryptowalut, który może to obsłużyć ponad 1900 altcoinów. CoinPayments ma wiele atrakcyjnych funkcji, w tym "Pay-by-Name" Funkcja ułatwia wykonywanie transakcji, jak również "Krypty" które są w stanie zabezpieczyć Twoje najcenniejsze aktywa (to udowodniony fakt!).

Jeśli szukasz dobrego i łatwego w użyciu portfela kryptowalut, zdecydowanie powinieneś wypróbować CoinPayments! Jeśli jednak tak myślisz portfele do przechowywania w chłodni powinien być dla Ciebie bardziej odpowiedni ze względów bezpieczeństwa, koniecznie sprawdź portfele sprzętowe Ledger i Trezor.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me