Recenzja CoolWallet S.

Świat portfele kryptowalut jest rzeczywiście konkurencyjny. Wiele różnych firm stara się stworzyć „następną najlepszą rzecz” – co jest świetne, zwłaszcza jeśli jesteś użytkownikiem, który tego potrzebuje dobre urządzenie do przechowywania kryptowalut! Jednak od czasu do czasu pojawia się produkt, który wstrząsa całą społecznością i wysyła ludzi na miesiące dyskusji i porównań. W tej recenzji będziemy mówić o jednym takim produkcie – sprzętowy portfel do przechowywania kryptowalut CoolWallet S..

Zacznę od tego, że ci powiem o firmie – jak to się stało, czym stara się się stać i wszystko pomiędzy. Następnie przejdziemy do rozmowy o produkcie sam w sobie – powiem ci, co to jest, jak działa, jak możesz to skonfigurować, jakie monety obsługuje CoolWallet S i tak dalej.

Nie traćmy czasu i wskoczmy w to.

Plusy

 • Niepowtarzalny styl i funkcjonalność
 • Szyfrowane połączenie
 • Chłodne przechowywanie – najbezpieczniejsze

Cons

 • Portfel nie jest jeszcze open-source

CoolWallet S – O firmie

Trudno byłoby mówić o CoolWallet S bez znajomości kontekstu firmy, która za nim stoi, nie sądzisz? Dlatego zanim przejdziemy dalej i zaczniemy odsłaniać portfel, zajmiemy się tym CoolBitX – firma stojąca za pierwszy na świecie sprzęt mobilny portfel kryptowalut.

Recenzja CoolWallet S: produkt.

CoolBitX uruchomiona w 2014 roku, w Tajwanie. Założyciel i dyrektor generalny, Michael Ou, dowiedział się, że mobilne portfele kryptograficzne to przyszłość, do której hakerzy zdołali włamać się Mt. Gox i ukraść kosmiczne kwoty pieniędzy wkrótce po założeniu firmy pana Ou.

Niezawodny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze zimny portfel był celem CoolBitX. W 2015 roku firmie udało się uruchomić swój pierwszy portfel kryptowalut – CoolWallet. Ta kampania była zasilana i wspierana przez ludzi, którzy zdecydowali się wykonać kopię zapasową na Indiegogo (platforma finansowania społecznościowego).

Po doświadczeniach związanych z pierwszym uruchomieniem (i wielu zgłoszeniach i zapytaniach o wsparcie później) CoolBitX miał wystarczająco dużo danych, aby ulepszyć swój produkt i usługę. Więc oni wypuścił CoolWallet S na początku 2018 roku. W chwili pisania tej recenzji portfel uznawany jest za duży sukces.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Co to jest?

Więc teraz, gdy masz już trochę kontekstu na temat twórców i programistów CoolWallet S, możemy zacząć mówić o samym portfelu.

CoolWallet S to „pierwszy na świecie mobilny portfel sprzętowy”. Ale co dokładnie oznacza to stwierdzenie?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, czym jest „zimny portfel”. Nie wdając się w zbyt wiele szczegółów, kryptowaluty są przechowywane w dwóch głównych typach portfeli – gorąco i zimno jedynki. Gorąco portfele to interfejsy i oprogramowanie online – zawsze są połączone z internetem. ZA zimny portfel (dokładnie to, co Pan Ou chciał stworzyć) to urządzenie sprzętowe, które śledzi twoją kryptowalutę na łańcuchu blokowym – „przechowuje” ją w portfelu. Zimne portfele nie wymagają połączenia z Internetem.

Recenzja CoolWallet S: karta.

To jest przegląd portfela sprzętowego. Ale gdzie w takim razie pojawia się część „mobilna”? Cóż, CoolWallet S jest łatwo dostępny w telefonie – wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja. Dzięki niemu możesz wykonać wszystkie niezbędne i opcjonalne operacje portfela.


Porównaj CoolWallet S obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj CoolWallet S obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Specyfikacje

CoolWallet S jest wielkością standardowa karta kredytowa i ma wbudowany metalowy przycisk. Jeśli wykonujesz „standardową” kwotę transakcji dziennie – czyli 2 -, plik bateria powinien wytrzymać około 2 tygodnie na jednym ładowaniu (pełne ładowanie trwa 2 godziny). Posiada wbudowany lit bateria do ponownego naładowania (3 V, 15 mAh).

Jeśli chodzi o specyfikacje CoolWallet S Bitcoin, portfel obsługuje algorytm podpisywania transakcji ECDSA (krzywa eliptyczna – secp256k1). Zaleca się generowanie nasion z samego CoolWallet S. Jest to zalecane, ponieważ zrobienie tego z portfela gwarantuje plik wyższy poziom bezpieczeństwa niż robić to z poziomu aplikacji mobilnej.

funkcje

CoolWallet S umożliwia śledzenie inwestycji w kryptowaluty, a także wyslać i otrzymać kryptowaluty w najszybszy sposób.

Portfel oferuje również funkcję natychmiastowego wymiana walut. Jest to świetna opcja dla traderów – szczególnie tych, którzy biorą udział w krótkoterminowym handlu kryptowalutami.

Recenzja CoolWallet S: funkcje.

CoolWallet S jest obsługiwany przez oba iOS i Android. Zapewnia świetne bezpieczeństwo, obsługuje wszystkie główne kryptowaluty, a nawet jest wodoodporny!

Plik Monety obsługiwane przez CoolWallet S. są następujące: tokenów Bitcoin, Ethereum, ERC 20 (Token BDG firmy Bitdegree jest jednym z nich!), Ripple, Litecoin i Bitcoin Cash.

Sam portfel kosztuje 99 USD, ale jest też plik opcja duetu (dwa portfele) dla 159 $, średnio w ~ 80 $ za portfel. Patrząc na inne ceny zimnych portfeli na rynku (patrzę na ciebie, Trezor), prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że 99 USD lub 80 USD w zależności od tego, czy kupisz jeden lub dwa portfele na urządzenie do przechowywania kryptowalut na zimno, to bardzo rozsądna cena pośrednia.

Co jest w pudełku?

Na koniec sprawdźmy samo pudełko. W końcu nie byłaby to właściwa recenzja CoolWallet S bez faktycznego otwarcia produktu i obejrzenia go z bliska.

Recenzja CoolWallet S: karta odzyskiwania.

Portfel jest w formacie eleganckie, modne czarne pudełko. Po otwarciu zostaniesz powitany przez twórcę i CEO firmy, Michaela Ou, smaczne jedzenie do przemyślenia.

Recenzja CoolWallet S: karta w pudełku.

W pudełku znajdziesz plik Karta odzyskiwania CoolWallet S, naklejka, the podkładka ładująca z standardowy kabel USB i oczywiście Urządzenie CoolWallet S. samo.

Recenzja CoolWallet S: rozpakowywanie.

Podsumowując, jest to dość kompaktowa konfiguracja – nie ma bałaganu ani niepotrzebnej ilości papierkowej roboty.

O aplikacji

Plik Aplikacja mobilna można uzyskać w obu Android sklep z aplikacjami i dalej iOS.

Gdy go włączysz, poprosi cię o to sparuj swoje urządzenie z tym. Jeśli włączysz CoolWallet, naciskając i przytrzymując znajdujący się na nim przycisk, aplikacja poprosi o potwierdzenie urządzenia. Po sparowaniu urządzenia i aplikacji możesz zaczynać.

Tabela: Funkcje oprogramowania CoolWallet S i Ledger Nano S

Aplikacja oferuje szeroka gama różnych funkcji. Możesz sprawdzić swoje aktywa, śledzić swoje inwestycje w kryptowaluty, wymieniać, handlować, wysyłać i odbierać kryptowaluty. Aplikacja jest estetyczna i łatwa w nawigacji – nie obciąża Cię mnóstwem niepotrzebnych informacji ani wyskakujących okienek.

Jak skonfigurować?

A teraz, co to jest recenzja CoolWallet S bez mówienia ci, jak to wszystko ustawić, hę?

Proces jest prosty i bezpośredni. Podzielę to na kilka prostych kroków.

Krok 1. Włącz portfel i przejdź do Aplikacja CoolWallet S. na Twoim telefonie.

Krok 2. Twoja aplikacja wyświetla ciąg liter i cyfr. To twoje identyfikator portfela. naciśnij "Połączyć".

Recenzja CoolWallet S: Połącz.

Krok 3. Gdy zostaniesz poproszony o naciśnięcie przycisku na CoolWallet S, zrób to. Jesteś sparowany!

Krok 4. Naciśnij „Utwórz” w aplikacji.

Recenzja CoolWallet S: CoolWallet S

Krok 5. Teraz musisz wybrać plik długość nasion. Zaleca się jednak, aby ustawić prędkość na sam portfel, zamiast w aplikacji mobilnej ze względów bezpieczeństwa.

Krok 6. Otrzymasz losową generację słów i liczb. Zapisz je lub zapisz jako plik obrazu.

Recenzja CoolWallet S: nasiona.

Krok 7. Po zakończeniu wystarczy nacisnąć przycisk „Utwórz portfel” i to wszystko! Jesteś teraz oficjalnym właścicielem CoolWallet S!

Recenzja CoolWallet S: utwórz portfel.

Wyślij / odbierz Crypto

Wysyłanie i odbieranie kryptowalut jest istotną cechą każdego portfela do przechowywania kryptowalut. Ponieważ jest to przegląd portfela sprzętowego, porozmawiamy o funkcjach wysyłania i odbierania Bitcoinów Cool Wallet.

Jeśli chcesz wysłać Bitcoiny, wszystko co musisz zrobić, to wpisz adres portfela, do którego chcesz go wysłać, określ kwotę i opłatę. Następnie zakończ wszystkie procesy potwierdzania (na samym CoolWallet S – naciśnij przycisk) i to wszystko! Plik prędkości transakcji portfela są świetne, więc nie potrwa długo, zanim odbiorca otrzyma swoją ilość Bitcoinów z Cool Wallet.

Recenzja CoolWallet S: wyślij.

Jeśli chcesz otrzymać BTC, dałeś opcje zeskanuj kod QR CoolWallet S. lub po prostu skopiuj i wklej. To takie proste!

Recenzja CoolWallet S: otrzymaj.

Bezpieczeństwo

Jest to powszechnie znane i akceptowane bezpieczeństwo jest główny czynnik jeśli chodzi o wybór portfela do przechowywania kryptowalut. W końcu, jak wspomniałem na początku recenzji CoolWallet S, ten portfel narodził się z pomysłu super bezpieczny i niezawodne urządzenie do przechowywania kryptowalut! Kogo to obchodzi, jeśli masz fantazyjny portfel z setkami funkcji i najdelikatniejszym projektem, nawet jeśli zawodzi w dziale bezpieczeństwa?

Tabela: Zabezpieczenia Trezora One i CoolWallet S

Żadna z tych rzeczy nie będzie miała znaczenia, jeśli wszystkie twoje kryptowaluty zostaną skradzione z powodu jakiegoś błędu lub prostego błędu w procedurze opracowywania zabezpieczeń. Powiedziawszy to, sprawdźmy przechowywanie i bezpieczeństwo przechowywania Bitcoinów w CoolWallet.

Przede wszystkim CoolWallet S wymaga zaliczenia Weryfikacja 3-etapowa za każdym razem, gdy wykonywana jest transakcja. Chociaż na początku może się to wydawać nudne, jest to świetna funkcja, która pomoże Ci zabezpieczyć swoje fundusze na dłuższą metę.

Ponadto portfel jest chronione przez nasiona które zdecydujesz się ustawić. Jest to system oparty na kodzie odzyskiwania – możesz go ulepszyć tak silny, jak chcesz.

Recenzja CoolWallet S: Ceny CoolWallet S.

Wreszcie portfel jest chroniony przez coś, co jest znane jako Bezpieczny element – mikroczip, który gwarantuje, że wszystkie Twoje transakcje i waluty pozostają zaszyfrowane tak, jak powinny.

Podsumowując, prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że CoolWallet S jest całkiem solidne jeśli chodzi o bezpieczeństwo strona rzeczy. Bycie zimnym portfelem to tylko wisienka na torcie dla i tak już świetnego systemu bezpieczeństwa.

Plusy i minusy

Po wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, następną mądrą rzeczą do zrobienia byłoby podsumowanie tego, o czym już rozmawialiśmy. W końcu nie byłaby to właściwa recenzja portfela sprzętowego bez wyznaczonej sekcji za i przeciw, prawda??

PROS CONS
 • Niepowtarzalny styl i funkcjonalność. CoolWallet S unika zawsze popularnych, nieporęcznych opcji projektowania, z których korzysta wiele innych portfeli sprzętowych do przechowywania kryptowalut. Zamiast tego jest to smukły, estetyczny portfel kryptowalut oparty na modelu karty kredytowej, który wykorzystuje szyfrowane połączenie Bluetooth zamiast USB lub WIFI.
 • Szyfrowane połączenie. Fakt, że portfel korzysta z szyfrowanego połączenia Bluetooth zamiast WIFI lub USB, to tylko kolejny argument za jego bezpieczeństwem. Często nie będziesz w stanie znaleźć bezpiecznego połączenia internetowego, zwłaszcza podczas podróży.
 • Niesamowity pakiet. Pudełko, w którym znajduje się portfel, jest przyjemne do otwarcia po raz pierwszy – jest uporządkowane, ma papierową kartę odzyskiwania i naklejkę, a sam portfel mieści się w portfelu fizycznym ze względu na jego prostotę i smukłą konstrukcję.
 • Łatwe do odczytania. „Wyświetlacz e-papierowy” to świetny wybór, jeśli chodzi o konieczność czytania informacji wyświetlanych na ekranie.
 • Przyjazny użytkownikowi. Zarówno portfel, jak i aplikacja są bardzo przyjazne dla użytkownika i proste w użyciu. Cały proces konfiguracji jest szybki i płynny, bez żadnych problemów.
 • CoolWallet S jest zawsze offline. Informacje są odświeżane po zaktualizowaniu aplikacji. Pozwala to w maksymalnym stopniu zwiększyć bezpieczeństwo portfela.
 • Portfel nie jest open-source – JESZCZE! Istnieją plany, aby wkrótce udostępnić go jako oprogramowanie typu open source.

Jak widać, korzystanie z CoolWallet S – wszystkie możliwe problemy, które możesz napotkać z urządzeniem, zostaną prawdopodobnie rozwiązane w przyszłości (przelewy z portfela open source i QR).

Wnioski

Jak wspomniałem na samym początku, świat urządzenia do przechowywania kryptowalut jest trudny do konkurowania. Jednak CoolWallet S wydaje się radzić sobie dobrze.

Jedną z najważniejszych rzeczy przy wyborze portfela kryptowalutowego (poza funkcjami portfela) jest wizja firmy. Jeśli firma jest chciwa i działa „tylko dla pieniędzy”, szybko pojawia się w działach projektowania i bezpieczeństwa. Jednak w przypadku CoolWallet S tak nie jest.

Jest całkiem jasne, że CoolBitX ma jasną wizję, do której dążą. Mimo że większość firm poddaje się po utracie reputacji i wiarygodności, CoolBitX, wrócił z CoolWallet S, jeden z najbardziej udanych portfeli kryptowalutowych na rynku.

Jeśli chcesz sprawdzić inne zalecane i jeszcze bezpieczniejsze portfele kryptowalut, sprawdź Ledger, Coinbase i Trezor.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map