Gdybyś szukał brokera, który by ci na to pozwolił handluj kryptowalutami, prawdopodobnie byś się natknął eToro prędzej czy później. Dlatego dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować plik kompleksowy przegląd eToro, w którym zajmiemy się wszystkimi głównymi aspektami tej firmy brokerskiej.

W tym przewodniku opowiem o wszystkim eToro i to model biznesowy – omówimy ogólnie, czym jest eToro, omówimy pochodzenie i cele firmy, sprawdzimy, czy możemy dowiedzieć się, czy eToro USA jest czymś, i tak dalej.

Mimo że eToro zajmuje się kryptowalutami, wkrótce będziemy musieli omówić również różne aspekty jego działalności – tylko w ten sposób będziemy w stanie stworzyć pełny obraz danej firmy.

Plusy

 • Dostępna usługa kopiowania
 • Różnorodne kryptowaluty do wyboru

Cons

 • Wypłaty mogą być powolne
 • Powolny proces weryfikacji
 • Wysoki depozyt za pierwszym razem

Zrozumieć eToro

Więc zacznijmy tę recenzję eToro od góry. Czym jest eToro?

eToro jest Firma brokerska z siedzibą w Izraelu który zajmuje się różnymi inwestycje finansowe. W 2013 roku firma wprowadziła opcję handlu akcjami CFD.

Recenzja eToro

ZA CFD (Kontrakt na różnicę) to metoda handlu używane między kupującym a sprzedającym. Ten rodzaj metody pozwala na spekulacje – ogólną zasadą CFD jest to, że sprzedający zapłaci kupującemu kwotę, która będzie stanowiła różnicę między aktualna cena przedmiotu i ceny, za jaką będzie podczas zakładania umowy (kontraktu).

Z prawie 5 milionów inwestorów na całym świecie eToro udało się ugruntować i ugruntować jako renomowana firma brokerska już od dłuższego czasu. To było założona w 2006 roku przez trzech facetów, z których dwóch było braćmi. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego firmie się to udało zebrać ponad 160 milionów dolarów od inwestorów z całego świata.

Za jedną z głównych przyczyn rozwoju firmy na Kickstarterze uważa się decyzję o dodaniu domeny funkcja kopiowania handlu na ich platformie.

Ta funkcja jest bardzo popularna, ponieważ jest eliminuje potrzebę przeprowadzania obszernych badań i aby konsekwentnie obserwować ruchy rynku – po prostu wybierasz popularnego i uznanego inwestora, którego lubisz, a następnie po prostu wybierasz opcję, aby całkowicie skopiuj transakcję, którą wykonują.

Recenzja eToro

Jeśli wymiana zakończy się sukcesem, otrzymasz zyski, a inwestor, któremu zaufałeś, otrzyma premię. Dzięki temu wszyscy są szczęśliwi i zmotywowani do dokonywania inteligentnych transakcji i transakcji.

Kryptowaluty eToro

Bądźmy szczerzy – przyszedłeś do tej recenzji eToro dla kryptowalut, prawda??


W Internecie jest sporo recenzji eToro, ale wydaje się, że wiele z nich przepływa przez część firmy zajmującą się kryptowalutą.

eToro słynie z tego, że jest jeden z pierwszych serwisów maklerskich co dałoby swoim użytkownikom możliwość handluj kryptowalutami. Nie tylko to, ale także pozwalają Oparte na CFD handel kryptowalutami.

Uważa się to za bardzo interesujący ruch biznesowy ze względu na zmienność kryptowalut. Ich ceny mają opinię prawie nieobliczalny – to sprawia Handel kryptowalutami oparty na kontraktach CFD bardzo korzystny dla klienta, ale firma oferująca tę usługę (w tym przypadku eToro) musi mieć bardzo solidny biznesplan, aby móc na nim czerpać zyski.

Wygląda jednak na to, że eToro tak udało się – w porównaniu z jakimkolwiek innym brokerem oferują użytkownikom najszerszą ofertę różnorodność opcji handlu kryptowalutami dostępne (zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe).

Recenzja eToro: kryptowaluty eToro.

Jak wspomniałem wcześniej, jest to głównie przypisywane ich wyborowi wprowadzenie Funkcja „kopiowania handlu”. Było wielu inwestorów analizowanie kryptowaluty (zwłaszcza te bardziej popularne, jak Bitcoin lub Ethereum) od momentu ich powstania. Inwestorzy ci zwykle wierzą w wzrost kryptowaluty i najbardziej poszukują korzystne ramy czasowe inwestować.

Biorąc pod uwagę fakt, że kryptowaluty odnotowały ogromny wzrost popularności w ciągu ostatnich kilku lat, coraz więcej osób szuka sposoby inwestowania w nich. Są różne metody, których możesz użyć, ale większość z nich wymaga poświęcenia wielu godzin badania na ten temat. Wielu ludzi nie może sobie na to pozwolić, czy to dlatego, że po prostu brak czasu lub dlatego, że jest to zbyt szeroki temat.

Dlatego pozostawienie decyzji inwestycyjnej do osoby, która ma lat i lat doświadczenia w terenie to świetna opcja. Jest to szczególnie ważne, gdy Ty też możesz wybierz eksperta które chcesz (na podstawie ich wydajności). Inwestorzy również wiedzą, że to zrobią otrzymać premię za właściwe decyzje, które podejmują, co z kolei motywuje ich do ostrożnego i mądrego inwestowania, maksymalizując potencjalne zyski.

Dlaczego eToro?

Więc teraz, gdy wiesz już o początkach firmy i jej scenie kryptowalutowej… Dlaczego warto go używać? Cóż, kontynuuj czytanie tej recenzji eToro i przekonajmy się!

Na swojej oficjalnej stronie eToro wymienia z kilku różnych powodów dlatego warto im zaufać i jak najszybciej zacząć handlować na ich platformie.

Recenzja eToro

Pierwsza rzecz, którą firma gwarantuje bezpieczeństwo. Każda dobra recenzja eToro powie Ci, że jeśli chodzi o pośrednictwo, bezpieczeństwo powinno być jednym z najwyższych priorytetów.

Obiecują również szeroka gama kryptowalut do wybrania z. To prawda – jak wspomniałem wcześniej, eToro ma najwięcej kryptowalut dostępnych do handlu ze wszystkich innych firm brokerskich.

Wszystkie inne korzyści oferowane przez eToro prowadzą do płynnego interfejsu użytkownika, dobre stawki transakcyjne z Żadnych ukrytych opłat i ogólnie dobrze wykonana strona.

Do tego momentu w tej recenzji eToro mogłeś zobaczyć korzyści i mocne strony eToro. Przyjrzyjmy się niektórym z najczęstszych skarg, jakie otrzymuje firma.

Recenzja eToro

Jeśli sprawdziłeś inne recenzje eToro lub fora internetowe poświęcone kryptowalutom, zobaczysz, że opinia ogółu społeczeństwa na temat eToro jest całkiem pozytywne.

Czynnikami, które prawdopodobnie najbardziej przypisują pozytywnemu postrzeganiu eToro, są ich umiejętności budowania reputacji. Firmie udało się ugruntować pozycję renomowany i godny zaufania broker przez lata swojego istnienia.

Recenzja eToro: korzyści eToro.

Jedną z głównych skarg, które ludzie wydają się mieć, jeśli chodzi o eToro, jest to, że dział obsługi klienta mógłby skorzystać z pewnych ulepszeń. Wydaje się, że jest wiele problemów dotyczących samego wsparcia, liczników czasu reakcji i przydatności itp.

Inną ważną rzeczą, o której często się wspomina, jeśli chodzi o to, że eToro nie jest na równi, jest to, że sama platforma często ma tendencję do zamrażania, pozornie bez konkretnego powodu. Może to być po prostu spowodowane trudnościami technicznymi lub konserwacją serwera, ale nadal może być uciążliwe dla wielu osób.

Następnym krokiem, który omówimy w tej recenzji eToro, będzie platforma amerykańska.

eToro USA

eToro ma swoją główną siedzibę z siedzibą w Izraelu, i są jeszcze dwa obiekty w Cypr i UK. Firma obsługuje zarówno klientów z Wielkiej Brytanii, jak i Europy (chociaż niektóre funkcje różnią się cenami i warunkami), ale co z eToro USA?

Niedawno eToro wydało nowy, BETA wersja z a Rynek w USA. Jeśli mieszkasz w USA, nadal nie możesz wpłacać żadnych środków i zacząć handlować w ten sposób (chociaż firma obiecuje, że ta funkcja będzie wkrótce dostępna). Możesz jednak zarejestrować się jako oficjalny użytkownik eToro i otrzymają wirtualne kredyty w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Recenzja eToro

Firma pozwala ci bawić się tymi kredytami i spróbować szczęścia na rynku, abyś już wiedział, jak to działa, gdy zostanie wydany prawdziwy rynek w USA. To mądry biznes i strategiczne posunięcie – eToro może przyciągać potencjalnych klientów, nie mając jeszcze faktycznej usługi do zaoferowania. Zapowiada się jednak, że wkrótce przybędzie, więc uważaj – Nadchodzi eToro USA.

Podsumowanie

Jak dotąd w tym eToro przeglądu, omówiliśmy historię firmy, czym się zajmuje, jak radzi sobie z kryptowalutami oraz niektóre z jej zalet i wad. Jeśli dotarłeś tak daleko, myślę, że podsumowanie tego, co omówiliśmy, byłoby zarówno przydatne, jak i korzystne.

eToro celuje być wiodąca firma w branży maklerskiej, w tym pośrednictwo w kryptowalutach. Założona w 2006 roku firma posiada duże doświadczenie w zakresie inwestycji finansowych.

Spośród wszystkich brokerów, którzy są obecnie oferowanie do handlu kryptowaluty, eToro ma najszerszy asortyment. Dzieje się tak częściowo dlatego, że bardzo szybko to zrobili wskocz do krypt kiedy te waluty zaczęły się pojawiać. Innym ważnym powodem jest to, że firma wydaje się wierzyć w kryptowaluty i ogólnie technologię blockchain, zarówno z technologicznego, jak i finansowego punktu widzenia.

Recenzja eToro: funkcje handlowe eToro.

Jedną z najbardziej korzystnych decyzji biznesowych podjętych przez eToro było wdrożenie funkcji kopiowania transakcji na swojej platformie. Pomoże to wypełnić lukę między początkującymi inwestorami, którzy nie chcą lub mają czas na prowadzenie badań, a weteranami, którzy byli w grze od momentu powstania Bitcoin.

Są pewne konkretne obszary, w których firma ma jeszcze trochę pracy (optymalizacja platformy, obsługa klienta), ale to ogólna reputacja i lata aktywnego doświadczenia są podstawą firmy pozytywny wygląd.

Mimo że obecnie nie oferują swoich usług potencjalnym klientom z USA, eToro wydało wersję BETA swojej amerykańskiej platformy i aktywnie pracuje nad przeniesieniem rzeczywistego gotowego produktu na swoje serwery na żywo.

Plusy i minusy

Nie byłaby to recenzja eToro, gdyby nie miała listy kontrolnej, więc szybko podsumujmy zalety i wady eToro.

eToro PROS eToro CONS
 • Ugruntowana reputacja w branży;
 • Szeroka gama kryptowalut do wyboru;
 • Kopiowanie handlu do zintegrowania.
 • Nieco wysokie opłaty;
 • Słaba obsługa klienta;
 • Platforma rzadko się psuje.

Podsumowując, widać, że większość recenzji eToro była poprawna – firma ma ugruntowaną pozycję i ma wieloletnie doświadczenie, aby ją poprzeć. Mimo że niektóre aspekty nadal wymagają dopracowania, wielu uważa, że ​​jest to świetna platforma zarówno dla kryptowaluty, jak i innego handlu akcjami.

Wniosek

Każdego dnia na rynku pojawiają się nowe, obiecujące startupy, które są zdeterminowane, aby zmienić tempo gry i ustalić własne zasady. eToro był dokładnie jednym z tych start-upów – by tak rzec odnosił sukcesy w więcej niż jednym dziale.

Jeśli chcesz spróbować szczęścia z handel kryptowalutami, zacznij powoli i nie inwestuj więcej, niż jesteś skłonny stracić. Plik krypto i świat handlu akcjami może być bardzo nieprzewidywalnym miejscem – zawsze rób odpowiednie badania i wiedz, w co się pakujesz.

Jeśli jesteś już inwestorem i robisz to od dłuższego czasu, eToro może być idealnym rozwiązaniem miejsce na zwiększenie zarobków. Dzięki nowemu systemowi „handlu kopiowaniem” możesz potencjalnie zarobić znacznie więcej bez konieczności wykonywania jakichkolwiek innych czynności rejestracyjny siebie i swoje portfolio na stronę.

Projekty takie jak Śledź Coin również próbowali podążać tą samą ścieżką „kopiowania”, ale odnieśli znacznie mniejszy sukces. Jest wiele powodów, dla których może tak być, ale ostatecznie wszystko sprowadza się do braku doświadczenia i profesjonalistów w tej dziedzinie (projekt Follow Coin powstał dopiero pod koniec 2017 roku).

Recenzja eToro: funkcje eToro.

Jeśli jesteś obywatelem USA, wypróbuj Rynek cyfrowy eToro. Jest całkowicie darmowy i oferuje doskonałą okazję, aby dowiedzieć się, jak wszystko (opcje, ustawienia, różne interfejsy itp.) Działa, zanim firma uruchomi wersję na żywo.

Również możesz zacznij przyglądać się różnym ekspertom od kryptowalut zewsząd – być może niektórzy z nich będą już zarejestrowani w serwisie, a Ty będziesz zaznajomiony z ich portfelami i osiągnięciami oraz będziesz mógł dokonać mądrzejszego wyboru, gdy nadejdzie czas.

Ponieważ jednak eToro oferuje dość wysokie opłaty i nie ma bardzo niezawodnej obsługi klienta, możesz spróbować inne wysoce zalecane platformy wymiany kryptowalut, Jak na przykład Coinbase, Binance i Kraken.

Podsumowując, mam nadzieję, że ta recenzja eToro była przydatna dla Ciebie, aby dowiedzieć się, czym jest eToro. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie wypróbować tę witrynę, życzę powodzenia we wszystkich przyszłych transakcjach!

eToro to platforma z wieloma aktywami, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i aktywa kryptograficzne, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 75% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Kryptowaluty to niestabilne instrumenty, które mogą ulegać znacznym wahaniom w bardzo krótkim czasie i dlatego nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Inaczej niż za pośrednictwem kontraktów CFD, handel aktywami kryptograficznymi jest nieuregulowany i dlatego nie jest nadzorowany przez żadne ramy regulacyjne UE.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń i nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych, niezwiązanych z konkretnymi podmiotami informacji o eToro.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me