Odkrycie opłacalny portfel kryptowalut dla siebie te dni mogą być trochę kłopotliwe. Często wybory są nieograniczone – wybranie niewłaściwego może oznaczać koniec twoich funduszy kryptograficznych, a to nie jest coś, co prawdopodobnie chcesz, aby się wydarzyło. Cóż, gdybyś przyjrzał się niektórym użytkownikom Freewallet recenzji, może się okazać, że ten konkretny portfel może odpowiadać Twoim potrzebom i potrzebom.

Trzeba przyznać, że tak naprawdę nie jest to coś, o czym możesz się dowiedzieć, dopóki sam nie użyjesz portfela, prawda? Cóż, do pewnego stopnia – chociaż wypróbowanie tego samodzielnie może dać ci lepsze pojęcie o podstawowych funkcjach platformy, prawdopodobnie nie będziesz wiedział, czy Freewallet jest bezpieczny dopóki nie stanie się coś złego.

O ile oczywiście nie odniesiesz się do recenzji niektórych użytkowników Freewallet w celu uzyskania opinii – dokładnie to znajdziesz w poniższym przewodniku!

TL; DR: Freewallet to z pewnością jeden z ciekawszych portfeli na rynku. Jest to portfel oparty na aplikacjach mobilnych i komputerach stacjonarnych, chociaż można go również używać jako miejsca do przechowywania danych online. Ma zintegrowany Changelly, aby ułatwić wymianę i obsługuje ponad 100 kryptowalut i tokenów. Mimo to niektórzy użytkownicy nie mają pewności co do bezpieczeństwa portfela.

Plusy

  • Obsługuje ponad 100 kryptowalut
  • Przyzwoite środki bezpieczeństwa (2FA, niestandardowe kody PIN)
  • Umożliwia handel kryptowalutami fiat
  • Intuicyjny, prosty w obsłudze

Cons

  • Wątpliwa obsługa klienta
  • Portfel powiernika – obawy dotyczące bezpieczeństwa

Recenzja Freewallet: PROS

Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli o marce, powiem – wybraliście odpowiedni moment, aby rozpocząć badanie opinii użytkowników Freewallet. Powód jest prosty – jakiś czas temu wyszukałem „Freewallet” w Sklep Play przyniosłoby kilka różnych wyników – jeden z bardziej negatywnych aspektów zgłaszanych również w recenzjach użytkowników!


Jednak w chwili pisania tej recenzji Freewallet, jest tylko jedna wersja, która pojawia się na ekranie telefonu komórkowego – cóż, przynajmniej tak było w przypadku, gdy szukałem omawianego produktu. To powiedziawszy, odwiedzając Sklep Play na komputerze, nadal będziesz mógł zobaczyć wszystkie różne portfele danej marki.

Widzisz, sama marka – Freewallet – stworzył osobne portfele dla niektórych obsługiwanych przez siebie monet. Oznacza to, że musiałbyś pobrać oddzielną aplikację dla każdej posiadanej monety kryptograficznej – nie jest to idealne rozwiązanie!

Recenzja Freewallet

W pewnym momencie firma urodzona w Estonii zdecydowała, że ​​nie jest to tak naprawdę optymalny sposób działania, i stworzyła aktualny, pełnoprawne i samozwańcze miejsce do przechowywania kryptowalutFreewallet.

Jeden z większych pomysłów i celów stojących za produktem skierowany był w stronę rynku portfeli kryptowalutowych opartych na urządzeniach mobilnych – firma miała na celu Stwórz prosty w użyciu, interaktywny i opłacalny portfel mobilny. Obecnie jest również dostępny w wersji online!

Jednak wyprzedzam siebie – zacznijmy od początku i spójrzmy na recenzje użytkowników Freewallet, w których wspomina się faktyczne monety obsługiwane przez portfel.

Obsługuje ponad 100 różnych kryptowalut

Jedno z największych pytań, które zadają potencjalni użytkownicy, patrząc na niektóre portfele kryptowalut, dotyczy liczba kryptowalut obsługiwanych przez portfele. Czytając recenzje użytkowników Freewallet, też jest to dość oczywiste.

Teraz, jeśli jest to twój pierwszy portfel kryptograficzny, którego chcesz użyć, lub jeśli jesteś zupełnie nowy w temacie kryptowalut, ogólnie możesz się zastanawiać – dlaczego na Ziemi ktoś miałby przejmować się liczbą monet portfel obsługuje? Czy nie masz tylko jednej kryptowaluty i to wszystko?

Tabela: Obsługiwane monety portfela Binance i Freewallet

Dobrze, Nie – często tak nie jest.

Widzisz, z czasem liczba kryptowalut, które są tam, rośnie dość dramatycznie. Oznacza to, że każdego dnia za rogiem może pojawiać się nowa moneta kryptograficzna. Oczywiście każda z tych monet może oznaczać nowe możliwości inwestycyjne.

Recenzja Freewallet: cechy Freewallet.

W wielu przypadkach tak jest – dlatego w dzisiejszych czasach ludzie mają tendencję do jednoczesnego posiadania znacznych ilości różnych kryptowalut. Miałoby sens, gdyby chcieli trzymaj je wszystkie w jednym portfelu, też (choć to nie zawsze jest dobry pomysł).

Tutaj pojawiają się recenzje użytkowników Freewallet. Jeśli spojrzysz na niektóre starsze recenzje, zauważysz, że jakiś czas temu było tylko kilka monet obsługiwanych przez Freewallet i trzeba było pobrać inną wersję aplikacji portfela do przechowywania każdej monety.

Jak możesz sobie wyobrazić, to dość kłopotliwe.

Teraz jest znacznie bardziej zoptymalizowany – możesz przechowywać do 100 różnych kryptowalut i tokenów ERC-20 w jednej aplikacji Freewallet. To całkiem spora poprawa!

Jak możesz sobie wyobrazić, to świetna wiadomość dla wielu walut HODLers – większość pozytywnych recenzji Freewallet również będzie to potwierdzać.

Wbudowane funkcje wymiany (Changelly)

Jeśli jest coś, co my, ludzie, wysoko cenimy w odniesieniu do aplikacji i programów komputerowych, to musi nią być wygoda.

Cóż, przynajmniej tak można to ująć – innymi słowy, ludzie to lubią, kiedy mogą wykonywać wiele czynności w jednej aplikacji, bez konieczności udawania się w inne miejsce w Internecie (lub instalowania dodatkowego oprogramowania), aby to zrobić.

Jeśli chodzi o recenzje Freewallet i kryptowaluty, generalnie jednym z największych takich udogodnień musiałby być możliwość kupowania kryptowalut bezpośrednio z portfela, w którym je trzymasz.

Recenzja Freewallet

Z pewnością Freewallet również ma taką funkcjonalność.

Przekonasz się, że w Freewallet jest zintegrowana wymiana który pozwala na dowolne kupowanie i handel kryptowalutami. Przedmiotowa wymiana to Changelly – jedna z bardziej popularnych i zaufanych giełd kryptowalut w branży!

Chociaż nie jest to, co prawda, nic nowego, jeśli chodzi o portfele kryptograficzne (większość portfele z wyższej półki mają zintegrowane giełdy w dzisiejszych czasach), nadal wspaniale jest wiedzieć, że taka możliwość istnieje w przypadku Freewallet. Do tego jeszcze lepsze jest to, że marka korzysta z usług godnej zaufania giełdy!

Przyzwoite funkcje bezpieczeństwa

Jak możesz się spodziewać, bezpieczeństwo jest najważniejszą cechą portfela kryptowalut – bez względu na to, czy czytasz recenzje Freewallet, czy inne, możesz być pewien, że aspekt bezpieczeństwa będzie kluczowy, jeśli chodzi o przechowywanie funduszy kryptograficznych w portfelu.

Ci, którzy zastanawiają się, czy Freewallet jest bezpieczny, powinni pamiętać, że są pewne aspekty tego produktu, które sprawiają, że jest to nieco ryzykowny wybór – jednak dojdziemy do tego w odpowiednim czasie. Najpierw wspomnijmy o pewnych środkach, które wprowadził Freewallet i które mają zagwarantować dobre samopoczucie Twoich monet.

Wydaje się, że Freewallet przechowuje wszystkie twoje kryptowaluty chłodnia – Dobre. Termin „chłodnia” w zasadzie odnosi się do miejsca, które nie ma połączenia z internetem – Z drugiej strony portfele internetowe i oparte na oprogramowaniu / aplikacjach są nazywane „gorącymi portfelami”.

Recenzja Freewallet: funkcje bezpieczeństwa Freewallet.

Ale czekaj… Freewallet to portfel oparty na aplikacji, prawda? Czy to nie sprawia, że ​​jest to opcja „pamięci masowej”?

tak, to robi.

Więc… Jak więc monety są przechowywane w chłodni?

Proste – podczas gdy cała Twoja waluta jest przechowywana w chłodniach, Freewallet po prostu przedstawia saldo, które masz w aplikacji. Innymi słowy, opinie użytkowników Freewallet powiedzą Ci, że podczas gdy twoje monety są bezpieczne, aplikacja po prostu pokazuje saldo w portfelu.

Freewallet również wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe – to dobra wiadomość. Chociaż jest to coś, co należy uznać za „normalne”, jeśli chodzi o jakąkolwiek lokalizację przechowywania kryptowalut, niestety nadal tak nie jest – istnieje wiele portfeli, które nie używają 2FA.

Szczerze mówiąc, jeśli zastanawiasz się, czy Freewallet jest bezpieczny, możesz być spokojny – podczas gdy portfel nie ma znanej historii bycia „zhakowany”, Wykorzystuje również 2FA, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Recenzja Freewallet: CONS

Teraz, gdy omówiliśmy niektóre z najważniejszych funkcji (i korzyści) Freewallet i przejrzeliśmy niektóre opinie użytkowników Freewallet, omówmy również niektóre z mniej pozytywnych aspektów tego portfela.

„Hot Wallet”, portfel powierniczy – Twoje prywatne klucze nie należą do Ciebie

Główny problem zgłaszany w większości recenzji Freewallet ma związek z bezpieczeństwo. Mianowicie fakt, że Freewallet jest dostawcą usług powierniczych.

W dziedzinie kryptowalut termin „depozyt zabezpieczający” jest faktycznie używany w dość negatywne światło. Przyczyna tego jest również dość prosta – jeśli portfel jest „zabezpieczony”, oznacza to po prostu, że wszystkie klucze prywatne znalezione w ramach nie należą do Ciebie – zamiast tego są trzymane przez firmę za portfelem.

Recenzja Freewallet

Powiem tak – twoje oszczędności kryptowalut są zdane na łaskę dostawców portfeli i musisz ufać, że będą działać uczciwie i z honorem.

Niezbyt uspokajające, prawda? Cóż, teraz możesz zobaczyć, skąd bierze się problem.

Prawdą jest, że czytając recenzje użytkowników Freewallet, przekonasz się, że nie ma żadnych skarg na „coś faktycznie dzieje się” z czyimś zasobem kryptograficznym. Mimo to wszyscy entuzjaści kryptowalut powiedzą Ci, że to wciąż coś należy być ostrożnym – portfele powiernicze powinny być dokładnie sprawdzane.

Wątpliwa obsługa klienta

Jest to całkiem interesujący punkt, jeśli chodzi o bardziej negatywne recenzje użytkowników Freewallet.

Obsługa klienta Freewallet to aktywny – nie można temu zaprzeczyć. Zobaczysz, jak ich agenci odpowiadają na pozornie każdą krytykę, a nawet niektóre bardziej ogólne komentarze w Internecie. Jednak bycie aktywnym nie zawsze oznacza, że ​​jesteś być użytecznym.

Widzisz, jest sporo skarg użytkowników, które mówią o obsłudze klienta niegrzeczny, lub nawet protekcjonalny, czasami. Nawet w przestrzeni publicznej online (np. Trustpilot) możesz napotkać pewne interakcje między użytkownikami a klientami, które są… Cóż, mniej niż przyjemne.

Recenzja Freewallet

Obsługa klienta jest ogólnie dość kontrowersyjnym tematem, jeśli chodzi o portfele kryptowalut. Wydaje się, że jest tylko kilka portfeli, które faktycznie zapewniają przyzwoitą obsługę klienta – inni albo w ogóle jej nie mają, albo, cóż… Brakuje im możliwości wsparcia.

Tak czy inaczej, warto powiedzieć, że jeśli chodzi o rzeczywiste problemy techniczne lub konkretne pytania, które użytkownicy mogą mieć, jeśli chodzi o dany portfel (tj. Czy Freewallet jest bezpieczny i co robi, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich środków?) tak naprawdę działa obsługa klienta, wydają się pomocne.

Tabela: Informacje o firmie Ledger Nano X i Freewallet

To z pewnością dobra rzecz, pamiętajcie! Niezależnie od tego, czy będzie to pozytywna, czy negatywna opinia klienta Freewallet – jeśli napotkasz problem techniczny z portfelem, powinieneś być w stanie otrzymać odpowiedzi i pomoc, której możesz potrzebować.

Porównaj Freewallet obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Freewallet obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Cena £

Zanim przejdziemy do sekcji „jak to zrobić” w tej recenzji Freewallet, porozmawiajmy szybko o tym ceny i opłaty za Freewallet – jak wkrótce się przekonasz, nie jest to łatwy temat do rozpakowania.

Jak może sugerować nazwa produktu, Freewallet jest w rzeczywistości, darmowe do pobrania i użytkowania. Nie musisz płacić za trzymanie swoich kryptowalut w portfelu – to dobrze!

Trudności zaczynają się, gdy się na to spojrzy opłaty pobierane przy dokonywaniu transakcji z poziomu portfela.

Recenzja Freewallet: opłaty za Freewallet.

Widzisz, jak w przypadku każdego innego portfela, który ma zintegrowaną giełdę, istnieją określone opłaty, które mają zastosowanie podczas dokonywania transakcji. Te opłaty są nie naprawiony, w tym sensie, że będą wyższe w zależności od ilości kryptowaluty, którą wydajesz.

Jednak według niektórych opinii użytkowników Freewallet problem polega na tym firma faktycznie pobiera dość wysokie opłaty za transakcje w usłudze Freewallet. Sama firma twierdzi, że jej model opłat jest „konkurencyjny”, a mimo to jest to nadal punkt dyskusji wśród użytkowników.

Jak korzystać z Freewallet?

Omówiliśmy zalety i wady Freewallet, co oznacza, że ​​powinieneś mieć całkiem niezłe pojęcie o zawiłościach otaczających portfel i opiniach użytkowników na jego temat usługi i funkcjonalność.

Jeśli przeczytałeś recenzję Freewallet i zdecydowałeś, że portfel wart jest spróbowania, dobrze by było, gdybyś się domyślił Jak tego użyć, przed przystąpieniem do procesu konfiguracji.

Jak zainstalować i skonfigurować Freewallet?

Ze względu na prostotę i przejrzystość pokażę Ci, jak tworzyć komputerowa wersja Freewallet. Te same zasady obowiązują również podczas tworzenia portfela mobilnego, więc powinieneś być w stanie dość łatwo śledzić!

Krok 1: Odwiedzić Oficjalna witryna Freewallet, i przejdź do tworzenia nowego konta.

Krok 2: Wprowadź swój adres e-mail i utwórz hasło. Upewnij się, że jest to nowe hasło, którego nie używasz wcześniej nigdzie indziej!

Recenzja Freewallet

Krok 3: Będziesz mieć szansę tworzenia zwyczaj, 4-cyfrowy kod PIN. To dodatkowa dodatkowa warstwa bezpieczeństwa.

Recenzja Freewallet

Krok 4: To wszystko – jesteś na stronie głównej Freewallet!

Recenzja Freewallet: pierwsza strona Freewallet.

Jak sam widzisz, proces tworzenia witryny Freewallet to bardzo prosta – wystarczy 4 małe kroki i gotowe!

Jak przenieść kryptowaluty do Freewallet?

Jeśli chcesz przelać swoje istniejące środki do danego portfela, opinie użytkowników Freewallet powiedzą Ci, że ten proces również nie wymaga wyjaśnień. Kroki, aby to zrobić, są następujące:

Krok 1: Od strona główna Freewallet, przejdź do „Otrzymać” Sekcja.

Krok 2: Wybierz kryptowalutę, którą chcesz otrzymać. W moim przypadku wybieram Ethereum.

Recenzje Freewallet: wybierz kryptowalutę, którą chcesz otrzymać.

Krok 3: Po wybraniu kryptowaluty, którą chcesz otrzymać, otrzymasz ją niestandardowy adres portfela kryptowalutowego, i móc przelać swoje kryptowaluty do danego portfela. Możesz to również zrobić za pomocą identyfikator użytkownika, i może nawet przenieść inne Waluty powiązane z Ethereum (czytać: tokeny), zbyt!

Recenzje Freewallet: różne sposoby otrzymywania kryptowalut.

Jeszcze raz – proste i nieskomplikowane!

Jak kupować kryptowaluty na Freewallet?

Na koniec przyjrzyjmy się procesowi zakupu kryptowaluty na Freewallet.

Krok 1: Od pierwszą stronę portfela, przejdź do „Kup za pomocą karty” Sekcja.

Recenzje Freewallet: kupowanie kryptowalut za pomocą karty.

Krok 2: Wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić. Po raz kolejny wybieram Ethereum ze względu na ten przykład.

Recenzje Freewallet: wybór monety, którą chcesz kupić.

Krok 3: Teraz możesz wpisać kwotę ETH lub USD, którą chcesz odpowiednio otrzymać lub wydać. Naprawdę wygodne jest to, że masz również szansę sprawdzić, ile będzie kosztować Twoja transakcja!

Recenzja Freewallet

Krok 4: Gdy to zrobisz, będziesz przekierowano do witryny partnerskiej do FreewalletSimplex. Nie martw się, ponieważ jest to bardzo godny zaufania pośrednik między platformami wymiany kryptowalut a odbiornikami kryptograficznymi.

Recenzje Freewallet: wprowadzanie szczegółów płatności.

Prawdopodobnie będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, ale gdy to zrobisz, transakcja zostanie zakończona. To wszystko – masz teraz kryptowalutę!

Wnioski

Biorąc to wszystko pod uwagę, pozostaje tylko jedno pytanie – jest Freewallet warto przyjrzeć się i wypróbować?

Cóż, chociaż to trudna sprawa, powiedziałbym, że takale bądź ostrożny.

Zobaczysz, sam produkt jest świetny – prosty w użyciu, obsługuje wiele walut i tak dalej. Każdy użytkownik recenzji Freewallet będzie mógł powiedzieć to samo (z wyjątkiem, być może, niektórych ponadprzeciętnych opłat za Freewallet).

Czy Freewallet jest jednak bezpieczny? Cóż, oto jest pytanie – chociaż wykorzystuje kilka zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, fakt, że jest to produkt powierniczy nadal może niektórych odstraszyć. Jednak znowu – sam portfel jest świetny!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me