Recenzja Gatehub

Tam są wiele portfeli kryptograficznych na rynku, aby jednak dowiedzieć się, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, powinieneś dowiedzieć się więcej o każdym z nich.

W tym GateHub przegląd, przyjrzę się plikowi zaplecze firmy, portfel funkcje i Jak tego użyć. Zamierzam również pokryć takie rzeczy, jak opłaty, obsługa klienta i obsługiwane monety.

Następnie przyjrzę się funkcjom zabezpieczeń GateHub i odpowiem na pytanie "jest bezpieczny GateHub?". Na koniec przedstawię Ci naprawdę proste przewodnik krok po kroku o tym, jak go skonfigurować i jak go używać!

Po tej recenzji GateHub będziesz mieć wszystkie potrzebne informacje, aby zdecydować, czy jest to odpowiedni portfel dla Ciebie!

Więc na co czekasz? Sprawdźmy, czy GateHub jest tak samo dobry, jak inne zalecane portfele kryptograficzne, takie jak Ledger, Coinbase i Trezor.

Plusy

 • Przyjazny użytkownikowi
 • Wbudowana bramka płatności
 • Stosunkowo bezpieczny

Cons

 • Problem bezpieczeństwa w przeszłości
 • Brakuje bezpieczeństwa – gorący portfel

Co to jest portfel GateHub?

Plik Platforma GateHub był utworzony w 2014 roku przez firmę brytyjską. Kiedy został po raz pierwszy uruchomiony, został zbudowany specjalnie dla Marszczyć (XRP) kryptowaluta obsługuje jednak teraz również inne monety. GateHub ma dwie główne funkcje ponieważ nie tylko pozwala na to ludziom sklep ich monety, ale ludzie na to pozwalają handel oni też!

Recenzja Gatehub: strona główna.

Portfel na to pozwala wysyłać i odbierać kryptowaluty, a także je przechowywać. Możliwe jest również wysłanie monet do innego użytkownika GateHub, wpisując jego Nazwa Użytkownika, co czyni go bardzo prostym w porównaniu z wieloma innymi portfelami. Portfel jest Dostęp online przez przeglądarkę internetową, która jest dostępna za pośrednictwem urządzenia stacjonarnego, systemu Android lub iOS.

Teraz, gdy już wiesz, czym jest platforma GateHub, w kolejnej części mojej recenzji GateHub przyjrzymy się, jak dobry jest portfel!

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Jak dobry jest portfel GateHub?

Moja recenzja GateHub wykazała, że ​​portfel jest przyjazny użytkownikowi a strona internetowa jest bardzo prosty w użyciu. To sprawia, że ​​jest idealny dla początkujących. Jedną z najlepszych funkcji jest to, że obsługuje nie tylko wiele kryptowalut, ale także prawdziwe pieniądze! Tak, zgadza się – obsługuje waluta fiducjarna, takie jak USD itp.

Portfel GateHub został pierwotnie zbudowany do obsługi Ripple (XRP), ale teraz jest obsługuje łącznie 8 różnych monet, które wymieniłem poniżej.

Recenzja Gatehub: kryptowaluty

Portfel GateHub ma również plik wbudowana bramka płatności który pozwala Ci zdeponować prawdziwe pieniądze! Zanim to zrobisz, musisz przejść przez weryfikacja proces, który będzie wymagał podania swoich danych osobowych, a następnie przesłania kopii pliku ID i potwierdzenie adresu.


Ostrzegamy, że może minąć kilka dni, zanim Twoje konto zostanie zweryfikowane, więc jeśli chcesz szybko kupić monety, zamiast tego powinieneś rozważyć zdeponowanie kryptowaluty. Jeśli chcesz to zrobić, możesz zasilić swoje konto za pomocą konta bankowego, którym może być przez SEPA lub SZYBKI.

W chwili pisania tego tekstu bramka płatności obsługuje USD, EUR, CNY i JPY. Ogólnie rzecz biorąc, dostępność zarówno kryptowalut, jak i pieniędzy fiducjarnych, a także platforma, która jest naprawdę prosta w użyciu, sprawia, że ​​GateHub jest doskonałym wyborem dla początkujących.

Recenzja Gatehub: handel

Teraz, gdy już wiesz, co potrafi portfel GateHub, w następnej części mojej recenzji GateHub zajmiemy się obsługą klienta.

Porównaj GateHub obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj GateHub obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Obsługa klienta

Większość dostawców portfeli nie ma jednak obsługi klienta, ponieważ GateHub również wymiana, istnieje wiele sposobów skontaktowania się z nimi. Najłatwiejszym sposobem skontaktowania się z obsługą klienta jest wysłanie wiadomości e-mail. Jednak według recenzji online zespół wsparcia dość wolno reaguje.

Zespół GateHub również jest na różnych platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, Google+, Twitter i LinkedIn. Chociaż platforma ma zespół wsparcia, ważne jest, aby pamiętać, że jeśli zgubisz zarówno klucz uwierzytelniający, jak i hasło lub Twoje fundusze zostaną zhakowane; nie ma nic, co może zrobić GateHub.

Teraz, gdy wiesz o obsłudze klienta dostępnej w GateHub, kolejna część mojej recenzji GateHub będzie dotyczyła opłat GateHub!

Opłaty GateHub

Pierwszą rzeczą do rozważenia podczas korzystania z GateHub jest to, że jeśli szukasz sklepu Marszczyć (XRP), musisz mieć plik minimum 20 XRP. Nie będziesz mógł w żaden sposób korzystać z tych monet, ponieważ wystarczy aktywować portfel. Na przykład, jeśli prześlesz 50 XRP do portfela GateHub, będziesz mógł wykorzystać tylko 30 XRP. To ten sam system dla wszystkich portfeli Ripple, więc nie da się tego uniknąć!

Recenzja Gatehub: opłaty.

Poza tym nie ma żadnych opłat GateHub za wysyłanie i otrzymywanie środków poza opłatą za transakcję w łańcuchu bloków. Platforma sprawia, że ​​ich pieniądze z opłat handlowych, depozytów i wypłat. Wszystkie powyższe informacje znajdziesz powyżej.

Teraz, gdy już wiesz o opłatach GateHub, kolejna część mojej recenzji GateHub zajmie się bezpieczeństwem portfela!

Przegląd zabezpieczeń: czy GateHub jest bezpieczny?

Aby pomóc chronić Twój portfel GateHub, platforma zainstalowała pewne pliki funkcjonalność związana z bezpieczeństwem. Po pierwsze, zaleca się skonfigurowanie Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, co będzie wymagało wprowadzenia kodu wysyłanego do telefonu przy każdej próbie logowania.

Ponadto, jeśli spróbujesz zalogować się z nowy adres IP lub urządzenie, będziesz musiał ponownie potwierdź swój adres e-mail. Platforma szyfruje również wszystkie swoje dane, co dodatkowo chroni Twoje dane osobowe.

GateHub nigdy nie uzyska dostępu do twoich kluczy prywatnych, ponieważ są one przechowywane na oddzielnym serwerze dla głównej platformy. Chociaż zapewnia to również dodatkowy poziom bezpieczeństwa, oznacza to również, że jeśli je zgubisz, nigdy nie będziesz w stanie odzyskać swoich środków.

Recenzja Gatehub: analityka.

jednak, w 2017 roku to było kwestia bezpieczeństwa skutkowało to kradzieżą monet. Scentralizowane serwery GateHub zostały zhakowane, co pozwoliło przestępcom uciec ponad 5 milionów dolarów w kryptowalutach. Według różnych użytkowników, GateHub powiedział, że nie zwrócą skradzionych środków.

Oficjalne oświadczenie GateHub dotyczące włamania, które miało miejsce, jest następujące:

"Żadne środki nie zostały skradzione z portfeli użytkownika. GateHub odkrył, że przestępca wykorzystał lukę w pomocniczej usłudze przetwarzania depozytów, wszystkie transakcje były w pełni honorowane. Co prawda istnieją twierdzenia, że ​​fundusze zaginęły, ale było to spowodowane włamaniem do konta osobistego."

Jest to bardzo niepokojące i należy przypomnieć, że bez względu na to, z jakiego portfela kryptowalut korzystasz, Twoje środki są nigdy w 100% bezpieczny. Chociaż portfele sprzętowe Ledger i Trezor są znane jako bardzo niezawodne. Teraz, gdy znasz już odpowiedź na pytanie „Czy GateHub jest bezpieczny?”, W kolejnej części mojej recenzji z GateHub zajmiemy się tym, jak zacząć!

Recenzja Gatehub

Jak skonfigurować portfel GateHub

Jeśli zdecydowałeś, że podoba ci się dźwięk GateHub, teraz ci dam instrukcje krok po kroku jak zacząć!

1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odwiedzić oficjalną stronę GateHub.

2. Zostaniesz zapytany, czy chcesz się zalogować. Zamiast tego kliknij Zapisz się

Recenzja Gatehub

3. Teraz musisz podać swój adres e-mail i wybrać silne hasło. Będziesz także musiał kliknąć plik Nie jestem robotem box, a także Regulamin pudełko!

Recenzja Gatehub

4. Zostanie wyświetlony klucz odzyskiwania portfela. Jest to ważne, ponieważ będziesz go potrzebować, jeśli kiedykolwiek zapomnisz hasła. Możesz albo Zapisz to (zalecane) lub możesz Ściągnij na swoje urządzenie jako plik tekstowy.

Recenzja Gatehub

5. Po zapisaniu klucza odzyskiwania będziesz musiał potwierdzić swój adres e-mail. Możesz to zrobić, klikając Aktywuj konto w otrzymanej wiadomości e-mail.

Recenzja Gatehub

6. Po zalogowaniu się zostaniesz poinformowany, że musisz podać więcej informacji. Jeśli nie jesteś firmą, kliknij Indywidualny przycisk!

Recenzja Gatehub

7. Najpierw musisz wprowadzić swój numer telefonu komórkowego. Upewnij się, że jest to poprawne, ponieważ będziesz musiał to zweryfikować!

Recenzja Gatehub

8. Po otrzymaniu pliku Kod SMS, wprowadź go do pudełka.

Recenzja Gatehub

9. Jeśli pomyślnie zweryfikowałeś swój numer, kliknij Kontyntynuj.

Recenzja Gatehub

10. Następnie musisz wprowadzić plik publiczna nazwa użytkownika. Jest to bardzo podobne do nazwy użytkownika na Twitterze, jednak służy do otrzymywania środków. Ułatwia to przesyłanie monet w ramach platformy GateHub, ponieważ nie musisz wprowadzać długiego adresu portfela!

Recenzja Gatehub

11. Teraz zostaniesz poproszony o przesłanie pliku zdjęcie! Jeśli nie chcesz, możesz kliknąć Pomiń, zrobię to później.

Recenzja Gatehub

Twój portfel jest teraz skonfigurowany! Dobra robota! Następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Doda to dodatkową warstwę bezpieczeństwa do Twojego konta, ponieważ za każdym razem, gdy się logujesz, będziesz musiał potwierdzić kod, który zostanie wysłany na Twój telefon! Chociaż nie jesteś do tego zmuszony, bardzo to polecam!

1. Kliknij Włącz uwierzytelnianie dwuetapowe.

Recenzja Gatehub

2. Będziesz musiał pobrać aplikację Google Authenticator na swój telefon komórkowy, który jest dostępny zarówno w systemie ioS, jak i Android.

3. Teraz musisz połączyć swoje Google Authenticator z kontem GateHub. Możesz to zrobić, wprowadzając plik Klucz uwierzytelniania lub skanując kod QR.

Recenzja Gatehub

4. Teraz, gdy skonfigurowałeś uwierzytelnianie dwuskładnikowe, Twoje konto jest więcej Ochrony!

Więc teraz, gdy wiesz, jak skonfigurować portfel, kolejna część mojej recenzji GateHub pokaże Ci, jak z niego korzystać!

Jak korzystać z portfela GateHub

Pozwól, że przedstawię Ci przewodnik krok po kroku, jak korzystać z portfela GateHub.

1. Po lewej stronie kliknij Portfel.

Recenzja Gatehub

2. Zostaniesz teraz pokazany saldo portfela, który jest domyślnie w Ripple (XRP). Jak zobaczysz, Twój portfel jest wyłączony, dopóki nie zdeponujesz co najmniej 20 XRP. Tych 20 XRP nie można wydać, przelać ani wypłacić, co oznacza, że ​​jest to portfel darmowy. Niestety, to samo dotyczy wszystkich portfeli Ripple (XRP).

3. Do zasilić swoje konto, przewiń w dół i poszukaj adresu swojego portfela. Jeśli już posiadasz XRP, to jest to najłatwiejszy sposób po prostu przenieś monety prosto do GateHub. Po prostu wklej adres portfela GateHub w polu odbiorcy obecnego portfela, wyślij transakcję, a środki powinny pojawić się na Twoim koncie GateHub w mniej niż minutę!

Recenzja Gatehub

4. Jeśli obecnie nie posiadasz XRP, możesz wpłacać pieniądze za pomocą prawdziwych pieniędzy! Alternatywnie możesz również dokonać wpłaty za pomocą innych kryptowalut. Aby to zrobić, kliknij Wpłata / odbiór.

Recenzja Gatehub

5. Jeśli masz obecnie konto w banku europejskim, kliknij BANK UE, śledzony przez Podłącz bramę. Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz korzystać z prawdziwych pieniędzy, musisz najpierw zweryfikować swoją tożsamość. Nie martw się, moja recenzja GateHub pokaże Ci, jak to zrobić poniżej!

6. Po pierwsze, będziesz musiał wprowadź swoje dane. Obejmuje to Twoje pełne imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania i płeć.

Recenzja Gatehub

7. Teraz będziesz musiał podać trochę dokumentacja. Jako dowód tożsamości możesz użyć paszportu, prawa jazdy lub dowodu osobistego. Wprowadź numer seryjny w polu, a następnie prześlij obraz.

Recenzja Gatehub

8. Po tym będziesz musiał prześlij dowód adresu. Może to być rachunek za media, wyciąg bankowy, zeznanie podatkowe lub zaświadczenie o miejscu zamieszkania.

Recenzja Gatehub

9. Kiedyś kliknij Prześlij, zespół GateHub przejrzy Twoje dokumenty, a gdy już to zrobią, będziesz mógł wpłacić środki za pomocą swojego konta bankowego! Czas potrzebny na to zespołowi zależy od tego, jak bardzo jest zajęty, więc przygotuj się na odczekanie kilku dni.

Recenzja Gatehub

Teraz, gdy już wiesz, jak skonfigurować portfel GateHub i jak zweryfikować swoje konto, kolejna część mojej recenzji GateHub wyjaśni, jak wysłać środki do innego portfela!

Jak wysyłać / odbierać

 • Najpierw kliknij plik Portfel po lewej stronie.
 • Następnie kliknij Wyślij płatność, a następnie Instant.
 • Będziesz teraz musiał wejść do swojego GateHub hasło.
 • Wybierz kryptowalutę które chcesz wysłać, wraz z kwotą.
 • Teraz wprowadź adres portfela do którego chcesz wysłać środki.
 • Aby zakończyć transakcję, upewnij się, że zgadzasz się z kwotą, którą przesyłasz, a następnie kliknij Potwierdzać.

I to wszystko. Udało Ci się wykonać pierwszy transfer w GateHub!

Recenzja GateHub: Wniosek

I to już koniec mojej recenzji GateHub!

Ogólnie uważam, że GateHub to dobry portfel dla początkujących. Obsługuje nie tylko wiele monet, ale możesz także przechowywać waluty fiducjarne! Ponadto podoba mi się fakt, że możesz używać GateHub do kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami!

Plik jedyny problem Mam z portfelem GateHub to, że tak było zhakowany w 2017 roku i nie zwrócił kosztów żadnej z osób, których to dotyczy. Nawet jeśli nie doszło do włamań, ponieważ powinno to przypominać, że Twoje fundusze nigdy nie są w 100% bezpieczne. W tym sensie warto rozważyć portfel papierowy lub portfel sprzętowy, taki jak Ledger i Trezor.

Mam nadzieję, że ta recenzja GateHub była pomocna i już zdecydowałeś, czy jest odpowiedni dla Ciebie.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji dotyczących inwestycji finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map