Recenzja KeepKey

Jeśli szukasz bezpiecznego miejsca, w którym możesz „przechowywać” kryptowaluty, prawdopodobnie trafiłeś zimne portfele. Jeśli tak, to KeepKey recenzja może być dokładnie tym, czego w danej chwili potrzebujesz.

KeepKey jest bardziej znany portfel sprzętowy. Jednak czy rzeczywiście jest dobry i niezawodny? W tej recenzji KeepKey odpowiem na te i dużo więcej pytań, w tym funkcjonalność portfela, główne korzyści i wady, ceny, monety obsługiwane przez KeepKey i tak dalej.

Co więcej, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie jak skonfigurować urządzenie, wysłać i otrzymać majątek.

Zacznijmy tę recenzję portfela KeepKey od dowiedzenia się więcej o firmie.

Werdykt w skrócie: KeepKey to portfel sprzętowy o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Portfel jest łatwy w użyciu, oferuje unikalne środki bezpieczeństwa oraz przyjazne dla klienta ceny. Sam portfel można łatwo zarządzać na urządzeniu mobilnym. Jednak głównym problemem jest to, że obsługuje tylko 40 kryptowalut.

Plusy

 • Bezpieczny portfel sprzętowy
 • Łatwy w użyciu
 • Atrakcyjna cena

Cons

 • Obsługuje tylko 40 kryptowalut
 • Może być ciężki do noszenia

Recenzja KeepKey: Co to jest ShapeShift?

Shapeshift był założona w 2014 roku w Szwajcaria przez Erik Voorhees. Firmie udało się pozyskać spore fundusze, które pozwoliły ShapeShift rozwinąć działalność.

Recenzja KeepKey

Firma na to pozwala handluj tokesami Fox za darmo, zapewnia dwie różne platformy – Beta wersja i Klasyczny, a także inne przydatne narzędzia. Jak już zapewne się domyślasz, najpopularniejszym produktem firmy ShapeShift jest KeepKey – na portfel offline które pomogą chronić Twoje kryptowaluty przed hakerami.

To, co uważam za naprawdę interesujące, to fakt, że kiedy powstał portfel KeepKey, tak właśnie było w sprzedaży detalicznej po 239 USD. Jednak cena znacznie spadła na przestrzeni lat i teraz KeepKey kosztuje tylko 49 dolarów.

Teraz, gdy omówiliśmy te informacje, przejdźmy do obszernej recenzji KeepKey.

Ostatni znaleziony kupon KeepKey:

Recenzja KeepKey: PROS

Zacznijmy od pozytywów.

Względnie bezpieczny – zimny portfel

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć, że wybierając najlepszy portfel kryptowalut do swoich potrzeb, najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo. Nie ma znaczenia, czy portfel jest atrakcyjny wizualnie, czy też jest bardzo łatwy w nawigacji, jeśli Twoje aktywa mogą zostać skradzione w mgnieniu oka.


Bezpieczeństwo zwykle zależy od rodzaju portfela. Aby pomóc Ci lepiej to zrozumieć, chciałbym Cię przedstawić różne rodzaje portfeli tam:

 • Portfele online. Portfele online są najmniej bezpieczne. Trzymając wszystkie swoje monety online, musisz naprawdę polegać na dostawcy. Mimo że większość portfeli internetowych nie przechowuje kluczy prywatnych, nie oznacza to, że nie można ukraść twoich monet. Ponadto, jeśli chodzi o hakowanie, portfele internetowe są najbardziej podatne na ataki. Jeśli więc nie przechowujesz bardzo małych ilości kryptowalut, powinieneś pomyśleć o bezpieczniejszym przechowywaniu.
 • Portfele z oprogramowaniem / aplikacjami. Portfele programowe są dobre, gdy wykonujesz codzienne transakcje. Są bezpieczniejsze niż online, jednak nie tak dobre jak portfele sprzętowe.
 • Portfele sprzętowe. Jeśli przechowujesz ogromne ilości kryptowalut i nie chcesz ich stracić, portfel sprzętowy jest jedną z najbardziej polecanych opcji. Ponieważ Twoje klucze prywatne są przechowywane w trybie offline, jesteś chroniony przed włamaniami.
 • Portfele papierowe. Portfel papierowy jest uważany za najbezpieczniejszy, jednak jeśli zgubisz go przypadkowo, stracisz również wszystkie monety.

Dobra wiadomość jest taka KeepKey jest portfel sprzętowy, więc jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania Twoich zasobów. To powiedziawszy, nawet jeśli Twój komputer jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, hakerzy nie będą w stanie ukraść Twoich kryptowalut.

Recenzja KeepKey: portfel KeepKey.

Oprócz tego, że jest zimnym portfelem, KeepKey zapewnia również plik Kod PIN i nasiona regeneracji. Ledger Nano S i inne niezawodne portfele sprzętowe mają te same środki bezpieczeństwa.

Portfel KeepKey ma tę wyjątkową funkcję zmienia numery kodu PIN od czasu do czasu. W ten sposób złośliwe oprogramowanie nie jest w stanie skopiować Twojego kodu i ukraść Twoich kryptowalut.

Jeśli chodzi o faza regeneracji, ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli ktoś się o nich dowie 24 słowa, ta osoba może przywróć swój waller i ukraść wszystkie swoje aktywa. Biorąc to pod uwagę, powinieneś bezpiecznie ukryć swoją frazę nasion.

Teraz, mimo że jest to bardzo mało prawdopodobne, wyjaśnię to dla jasności. Jeśli hakerowi uda się w jakiś sposób uzyskać dostęp do Twojego portfela online i chce ukraść Twoje zasoby, na urządzeniu jest ten przycisk, który musisz nacisnąć i przytrzymaj, aby potwierdzić transakcję.

Uwaga: jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, nigdy nie powinieneś kupować portfeli sprzętowych od zewnętrznych dostawców, ponieważ jeśli otrzymasz zmodyfikowane urządzenie, możesz stracić wszystkie swoje środki.

Nie mogłem znaleźć więcej szczegółów dotyczących technicznych aspektów związanych z bezpieczeństwem, jednak wrócimy do tego tematu jeszcze raz w tej recenzji KeepKey.

Przyjazny dla użytkownika, elegancki wygląd

Wiekszosc z portfele sprzętowestosunkowo trudny w użyciu. Jednak użyteczność jest jedna z zalet Warto o tym wspomnieć w tej recenzji KeepKey.

Wyjątkowość KeepKey polega na tym, że ma tylko jeden przycisk. Ten przycisk służy do włączania i wyłączania urządzenia. Wszystkimi pozostałymi procesami można zarządzać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Obejmuje to wprowadzenie kodu PIN i skonfigurowanie materiału siewnego odzyskiwania.

Recenzja KeepKey: Zalety portfela KeepKey.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że KeepKey jest jeden z największych portfeli kryptowalut w sklepie. W porównaniu do Trezora i Ledgera jest ponad dwa razy większy. Tu są Wymiary KeepKey:

 • Wysokość: 38,0 mm
 • Szerokość: 93,5 mm
 • Głębokość: 12,2 mm

Jedną z głównych zalet KeepKey w porównaniu z innymi portfelami sprzętowymi jest plik szeroki ekran. Pozwala zobaczyć cały adres kryptowaluty bez konieczności przewijania do przodu i do tyłu. Opierając się na zimnych użytkownikach portfeli, jest to jeden z aspektów, który jest bardzo silny poprawia użyteczność.

Jednak ze względu na fakt, że KeepKey ma ogromny ekran, tak jest bardziej podatny na zarysowania. Ale ponieważ ekran jest chronione obudową z poliwęglanu, nie musisz martwić się o fizyczne uszkodzenia, które mogą wpłynąć na funkcjonalność urządzenia.

Recenzja KeepKey

Jeśli wolisz szersze ekrany, możesz również sprawdzić Ledger Nano X. W przeciwieństwie do pierwszej wersji firmy, ma ona większy ekran, który pozwala zobaczyć cały adres kryptowaluty. Podobnie jak KeepKey.

Wreszcie KeepKey proces instalacji jest stosunkowo szybki. Co więcej, wysyłanie i odbieranie zasobów nie będzie trudne. Przeprowadzę Cię przez te procesy pod koniec tej recenzji KeepKey.

Atrakcyjna cena

W tej chwili portfel KeepKey kosztuje tylko 49 USD, Jednak bywały dni, kiedy trzeba było zapłacić ponad 200 dolarów za to samo urządzenie. Firma prawdopodobnie obniżyła ceny z powodu konkurencji.

Rzućmy okiem na ceny konkurentów:

 • Ledger Nano S – 59 dolarów
 • Ledger Nano X – 119 dolarów
 • Trezor One – 59 dolarów
 • Trezor Model T – 159 USD

Jak widać, konkurenci utrzymują dość podobne ceny jeśli chodzi o ich pierwsze modele. Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej zaawansowane wersje, będzie to kosztować 119 USD za Ledger Nano X i 159 USD za Trezor Model T.

Biorąc to pod uwagę, KeepKey utrzymuje nieco niższy niż średni punkt cenowy wydaje mi się to całkowicie sprawiedliwe. Jeśli chodzi o wybór niezawodnego modelu, który oferuje podobną cenę, zdecydowanie polecam Ledger Nano S..

Porównaj KeepKey obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj KeepKey obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Recenzja KeepKey: CONS

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie pozytywne aspekty tego przeglądu portfela KeepKey, czas przyjrzeć się wadom portfela.

Ograniczona liczba monet obsługiwanych przez KeepKey

Jest całkiem oczywiste, że jeśli chodzi o najpopularniejsze kryptowaluty, łatwo jest znaleźć portfele, które je obsługują. Jeśli jednak interesujesz się mniej popularnymi monetami, może to nie być takie proste.

Recenzja KeepKey

Smutne jest to, że KeepKey obsługuje tylko 40 kryptowalut. Chociaż możesz znaleźć wszystkie pliki wiodące monety i tokenów do wyboru, jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz w stanie wysyłać, przechowywać i odbierać mniej popularne tokeny. Tu są niektóre z obsługiwanych monet:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • DZIARSKOŚĆ
 • Wiele tokenów ERC-20
 • itp.

W porównaniu do Portfele Ledger to wsparcie ponad 1000 kryptowalut, może się wydawać, że jest to mała liczba.

Jeśli jednak masz na myśli konkretną monetę, możesz wypełnić KeepKey Formularz wniosku o zasób i spodziewaj się, że będzie więcej osób zainteresowanych tą kryptowalutą. Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie, jest przynajmniej taka możliwość.

Teraz, gdy znasz już wszystkie informacje dotyczące monet obsługiwanych przez KeepKey, czas przejść dalej.

Ciężki do noszenia

Jak wspomniałem wcześniej w tej recenzji KeepKey, tak jest większy niż jakikolwiek inny portfel kryptowalut w sklepie. Chociaż jego ogromny ekran poprawia użyteczność, to również dość ciężki do noszenia.

Ten problem może nie być tak istotny, jeśli trzymasz portfel w domu, jednak jeśli wolisz nosić go w kieszeni (co nie jest zalecane), może to być nieco niewygodne.

Portfel KeepKey waży 54g, więc powinieneś sam zdecydować, czy to jest problem.

Co wchodzi w skład opakowania?

Kiedy KeepKey zostanie Ci dostarczony, to jest to znajdziesz w opakowaniu:

 • Sam portfel KeepKey
 • Pleciony nylonowy kabel USB
 • Karta zapasowa fraz odzyskiwania
 • Informacje o gwarancji
 • Jak używać KeepKey?

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie zalety i wady tego przeglądu portfela KeepKey, czas dowiedzieć się, jak z niego korzystać. Chciałbym zacząć od pokazania jak skonfigurować KeepKey a następnie przejdź do wysyłania i odbierania zasobów.

Jak zacząć korzystać z KeepKey?

Zanim zaczniesz cokolwiek robić, będziesz musiał:

 • Komputer
 • Przeglądarka Chrome (upewnij się, że masz najnowszą wersję)
 • Portfel sprzętowy KeepKey
 • Kabel USB
 • Aplikacja KeepKey Client (można ją pobrać i uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem sklepu z aplikacjami Google Chrome)
 • Karta kary powrotu do zdrowia (jest w zestawie)

Kiedy będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, postępuj zgodnie z każdym z kroków:

Krok 1: Pobierz aplikację KeepKey Client

Krok 2: Otwórz aplikację i kliknij „Initialize KeepKey”

Krok 3: Dodaj nazwę / etykietę urządzenia.

Recenzja KeepKey

Krok 4: Wybierz i potwierdź swój kod PIN. Może składać się z maksymalnie 9 cyfr. Zaleca się dodanie co najmniej 6. Przyjrzyj się uważnie ekranowi podczas wybierania cyfr, ponieważ zmienią się one przed potwierdzeniem.

Recenzja KeepKey

Krok 5: Nadszedł czas, aby zapisać swoją frazę odzyskiwania. Plik fraza składa się z 12 słów. Bardzo ważne jest, aby poprawnie zapisać wszystkie słowa. Po wykonaniu tej czynności przytrzymaj przycisk, aby potwierdzić.

Krok 6: Otóż to. Teraz zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego.

Nawet jeśli wiesz już, jak zacząć korzystać z KeepKey, ta recenzja KeepKey jeszcze się nie skończyła.

Jak wysłać?

Przed wysłaniem aktywów upewnij się, że masz odpowiednią ilość. W takim przypadku postępuj zgodnie z tym przewodnikiem:

Krok 1: W górnej części strony ShapeShift znajdziesz „Wyślij”, kliknij je.

Recenzja KeepKey

Krok 2: Teraz musisz wybrać zasób, który chcesz wysłać. Możesz znaleźć potrzebny zasób, korzystając z narzędzia wyszukiwania lub po prostu przewijając dostępną listę.

Przegląd KeepKey: wybierz zasób.

Krok 3: Wybierz zasób, który chcesz wysłać i kliknij „Dalej”.

Krok 4: Podaj dane, w tym adres odbiorcy i kwotę, którą chcesz wysłać, i kliknij „Kontynuuj”.

Recenzja KeepKey: podaj szczegóły.

Krok 5: Sprawdź, czy podane informacje są prawidłowe i kliknij „Wyślij”.

Przegląd KeepKey: potwierdź szczegóły.

Krok 6: Wprowadź swój kod PIN i kliknij „Prześlij”.

Przegląd KeepKey: wprowadź kod PIN.

Jak już mówiłem, wysyłanie kryptowalut za pomocą KeepKey wymaga minimalnego wysiłku.

Jak otrzymać?

Ostatnim aspektem, który należy uwzględnić w tym przeglądzie KeepKey, jest proces otrzymywania aktywów. Oto jak to zrobić:

Krok 1: Kliknij „Odbierz” u góry strony ShapeShift.

Recenzja KeepKey

Krok 2: Tak jak przy wysyłaniu monety, znajdź potrzebny zasób, wybierz go i kliknij „Dalej”.

Recenzja KeepKey: wybierz monetę.

Krok 3: Teraz musisz potwierdzić, że adres, który widzisz na swoim KeepKey, jest zgodny z adresem na ekranie komputera.

Przegląd KeepKey: potwierdź adres.

Krok 4: Skopiuj cały adres i wyślij go do osoby, która ma przesłać Ci zasoby.

Recenzja KeepKey: skopiuj adres portfela.

Ponieważ KeepKey jest tak prosty w użyciu, odbiór zasobów nie będzie problemem.

Znaleziono najnowszy kupon portfela księgi:

Wnioski

Dlatego, zgodnie z obietnicą na początku tej recenzji KeepKey, odpowiedziałem na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące tego portfela.

KeepKey to portfel sprzętowy, który jest dostarczany z niektórymi świetne funkcje bezpieczeństwa. Ponieważ jest to zimny portfel i Twoje zasoby są przechowywane w trybie offline, jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów przechowywania Twoich zasobów.

KeepKey jest większy niż inne popularne portfele kryptowalut. Chociaż jest stosunkowo ciężki, szeroki ekran znacznie poprawia użyteczność. Portfel można łatwo skonfigurować, wysyłać i odbierać aktywa.

Głównym problemem dotyczącym KeepKey jest to, że obsługuje tylko 40 kryptowalut. W porównaniu do Ledger Nano S i X, które obsługują ponad 1000 monet i żetonów, brzmi to bardzo ograniczone.

Mam nadzieję, że ta recenzja KeepKey okazała się pomocna i już wiesz, czy ten portfel jest odpowiedni dla Twoich potrzeb!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map