Recenzja Kraken

Są ich setki różne kryptowaluty i prawie tyle samo różnych miejsc, w których można je kupić. Te miejsca nazywane są giełdami. Sprzedawanie i kupowanie kryptowaluty za pośrednictwem giełd staje się wielkim biznesem.

Jedna z największych giełd kryptowalut to tzw Kraken. W tej recenzji wymiany Krakena powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej wymianie. Powiem ci nawet kilka rzeczy, o których nie musisz wiedzieć, tak dla zabawy!

Powinniśmy zaczynać?

Plusy

 • Bezpieczne i niezawodne
 • Niskie opłaty
 • Akceptowana jest duża liczba walut fiducjarnych

Cons

 • Nie jest to najbardziej pomocna obsługa klienta

Recenzja Krakena: historia Krakena

Dawno dawno temu w San Francisco, Kalifornia, był tam młody człowiek imieniem Jesse Powell. Jesse był wielkim fanem kryptowalut.

W 2011 roku Jesse odwiedził biura Mt. Gox. Mt. Gox była największą na świecie giełdą kryptowalut. Podczas swojej wizyty Jesse był zszokowany tym, co zobaczył. Mt. Gox został zhakowany i Jesse wiedział, dlaczego. Był źle zarządzany i groził utratą pieniędzy klientów.

Jesse zdecydował się zbudować taką giełdę bezpieczniejszy i lepszy zorganizowany. Nazwał to Kraken.

Do 2014 roku, Kraken był jedna z najbardziej szanowanych giełd w biznesie. W tym samym roku Mt. Gox został ponownie zhakowany, stracił 460 milionów dolarów pieniędzy swoich klientów i zbankrutował.

Jesse Powell zrozumiał, że bardzo ważne jest przekonanie klientów do kryptowalut i giełd. Dlatego Kraken nawiązał kontakty z bankami w Niemczech i Japonii. Była to również pierwsza giełda kryptowalut wymieniona na Bloomberg Terminal (narzędzie używane przez bankowców na całym świecie).

Kraken stała się platformą, której klienci mogą zaufać!

Recenzja Krakena: strona główna.

W 2017 roku giełda miał pewne problemy. Został zamknięty z powodu aktualizacji w styczniu 2018 roku. Trwał przez tydzień. Fani chwalili platformę za poważne potraktowanie problemów, ale byli też tacy, którzy wierzyli, że problemy będą kontynuowane dla Krakena.

Świat kryptowalut może być nieprzewidywalny, więc trudno powiedzieć, co stanie się z Krakenem w przyszłości.

Spójrzmy teraz bardziej szczegółowo na rodzaj platformy Kraken.

Najnowszy znaleziony kupon Kraken:

Co to jest Kraken?


Kraken to giełda kryptowalut, ale już to wiedziałeś, prawda? Umożliwia użytkownikom handel przy użyciu walut fiducjarnych, a także kryptowalut.

Nie herbata waluta fiducjarna to każda waluta obsługiwana przez rząd. Są to legalne waluty krajów. Przykładami walut fiducjarnych są dolar amerykański, funt brytyjski i chiński juan.

Kraken pozwala użytkownikom handlować tymi walutami fiducjarnymi:

 • Dolary amerykańskie (USD)
 • Jen japoński (JPY)
 • Dolary kanadyjskie (CAD)
 • Funty brytyjskie (GBP)
 • Euro (EUR)
 • Dolary australijskie (AUD)
 • Frank szwajcarski (CHF)

Kwota wydana w każdej z tych walut nazywana jest ich wolumen obrotu. Kraken ma największy wolumen obrotu w euro ze wszystkich innych giełd.

Wymiana ma 38 różnych kryptowalut i jeszcze więcej dostępnych par. Im bardziej popularna jest kryptowaluta, tym więcej będzie miała par handlowych.

Recenzja Kraken

Uwaga: Pary handlowe to waluty ułożone w pary i mające wartość względną. To trochę jak Bureau de Change na lotnisku, gdzie pary wyglądają tak; 1 USD = 106 JPY. Tak będzie wyglądać para handlowa na Kraken; 1 BTC (Bitcoin) = 6770 EUR (Euro)

Kraken PROS

✓ Handel walutami Fiat

Możesz handlować z sześć różnych walut fiducjarnych na Kraken. Oznacza to, że nie musisz odwiedzać innych giełd przed rozpoczęciem handlu. Wymiany takie jak Bittrex zezwalaj tylko na handel kryptowalutami.

Bezpieczeństwo

Więc czy Kraken jest bezpieczny? Jesse Powell i zespół Kraken wiele się nauczyli od Mt. Hacki Gox. Kraken nigdy nie został zhakowany. Utrzymuje większość swojej waluty w trybie offline. Oferuje również użytkownikom uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla swoich kont.

Uwaga: W Kraken uwierzytelnianie dwuskładnikowe polega na tym, że konto użytkownika ma dwa rodzaje haseł. Pierwsze hasło jest ustawiane przez użytkownika, a drugie jest tworzone przez aplikację, taką jak Google Authenticator lub Yubikey.

✓ Opłaty

Opłaty Kraken należą do najniższych na rynku. Opłaty handlowe są od 0% do 0,26%. Wysokość opłaty za transakcję zależy od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz. Kupujący zwykle płacą 0,16%, a sprzedający 0,26% od każdej transakcji.

Opłaty Kraken również zależą od 30-dniowy wolumen obrotu i para walutowa którym się handluje.

✓ Wybór

Kraken oferuje duży wybór kryptowalut do handlu. Niektóre giełdy oferują tylko najpopularniejsze monety. Jednak jeszcze bardziej polecane wymiany, takie jak Binance, może ci zapewnić ponad 150 kryptowalut do wybrania z.

Recenzja Kraken

✓ Reputacja

Kraken ciężko pracował zyskać szacunek na całym świecie. Była to jedna z pierwszych giełd, która udowodniła, że ​​udaje jej się zabezpieczyć wszystkie pieniądze swoich klientów. Krakenowi udało się to zrobić, korzystając z audytu potwierdzającego rezerwę.

Nie herbata audyt potwierdzający rezerwę to test, który bank lub giełda może wykonać, aby pokazać swoim klientom, że ich pieniądze są tam, gdzie powinny.

✓ Wsparcie

Kraken zapewnia wiele pomocnych informacji na swojej stronie. Nowicjusze mogą przejść do witryny "Wsparcie" i wtedy "Wsparcie" aby uzyskać wiele przydatnych wskazówek. Wiele innych platform nie ma takiej opcji.

Aplikacja mobilna

Kraken ma aplikację do handlu, która umożliwia korzystanie z niej w podróży. To ma przejrzysty interfejs i jest bardzo prosty w użyciu. Co więcej, będziesz mógł skorzystać z tego, co wyjątkowe funkcje handlowe.

Ta recenzja Krakena dotyczy nie tylko dobrych rzeczy, musisz też znać złe aspekty. Więc oto jest!

Kraken CONS

✗ Niezawodność

W 2017 roku Kraken miał kilka problemów. Giełda nie radziła sobie z liczbą rejestrowanych użytkowników. Musiał też poradzić sobie z kilkoma cyberatakami. Te problemy sprawiły, że Kraken musiał zostać zamknięty na około tydzień w styczniu 2018 roku! Jednak potem wrócił z jeszcze lepszym, ulepszonym zabezpieczeniem.

✗ Obsługa klienta

Wiele platform wymiany ma słabą obsługę klienta, Kraken jest jednym z nich. Wydaje się jednak, że firma dokłada wszelkich starań, aby to ulepszyć.

Szybka wskazówka: Należy pamiętać, że giełdy kryptowalut to nie banki. Nie chcą być bankiem! Nie ma numeru telefonu, pod który możesz zadzwonić, ani budynku, do którego możesz się udać, jeśli masz problem. Jesteś zdany na siebie! Dlatego warto skorzystać najbezpieczniejsze portfele.

Więc już wiesz, czym jest Kraken, jakie są jego zalety i wady. Nadszedł czas, aby przejść dalej i dowiedzieć się, jak zacząć korzystać z Krakena.

Porównaj Krakena obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Krakena obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Jak rozpocząć handel na Kraken

1. Rejestracja. Przejdź do strony głównej Kraken i kliknij "Zapisz się". Utwórz nazwę użytkownika i hasło. Nie rób użyj PASSWORD1234 jako hasła! Stać cię na więcej! Wpisz swój adres e-mail. Kliknij "Zapisz się".

Jak założyć konto na Kraken

Otrzymasz wiadomość e-mail od Krakena z kodem aktywacyjnym. Wprowadź kod, swoją nazwę użytkownika i hasło. Kliknij "Aktywuj konto".

Aktywacja konta na Kraken

Masz już zarejestrowane konto Kraken!

2. Zostać zweryfikowany. Kraken ma pięć poziomów (lub poziomów) weryfikacji (0-4). Weryfikacja oznacza, że ​​musisz udowodnić, że jesteś tym, za kogo się podajesz. Dowód, którego potrzebujesz, to różne rodzaje danych osobowych.

Pierwsze trzy poziomy nie wymagają wielu dowodów, ale ostatnie dwa wymagają całkiem sporo. Poziom 0 pozwala ci się rozejrzeć i to wszystko. Aby handlować, potrzebujesz co najmniej weryfikacji poziomu 1. Ta recenzja Kraken obejmuje sposób weryfikacji do Poziomu 1 i 2. Na ekranie konta kliknij "Zostać zweryfikowany".

Przegląd aplikacji Kraken

Aby dostać Weryfikacja poziomu 1, musisz podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, kraj i numer telefonu.

Przegląd weryfikacji poziomu 1 na Kraken

Kliknij "Zostać zweryfikowany" i to wszystko!

Recenzja Krakena

Jako użytkownik poziomu 1 będziesz mógł wpłacać (wpłacać) lub wypłacać (wypłacać) tylko kryptowaluty. Istnieje również limit 2500 USD na to, ile kryptowaluty możesz wypłacić każdego dnia. Poziom 1 nie jest zbyt zabawny! Zalecam weryfikację co najmniej do poziomu 2, aby to zrobić, kliknij "Poziom 2". Musisz potwierdzić adres. Musisz podać te informacje:

Przegląd weryfikacji poziomu 2 na Kraken

Teraz kliknij "Zostać zweryfikowany".

Recenzja Krakena

W tym miejscu większość użytkowników zatrzyma proces weryfikacji. Poziom 2 pozwala Ci na wpłacać i wypłacać waluty fiducjarne. Wpłaty i wypłaty przy użyciu walut fiducjarnych są ograniczone do 2000 USD dziennie.

Wypłaty kryptowalut są ograniczone do 5000 USD dziennie. Nie ma limitu depozytów kryptowalut. Weryfikacja poziomu 1 i 2 zajmuje tylko kilka minut. Weryfikacja poziomu 3 i 4 może zająć kilka dni. Poziomy 3 i 4 mają wyższe limity wpłat i wypłat.

Jeśli mieszkasz w USA, Kanadzie, Niemczech lub Japonii, będziesz potrzebować weryfikacji poziomu 3, aby wpłacać i wypłacać waluty fiducjarne. W tym celu będziesz potrzebować pliku Wydany przez rząd ID i dowód Twojego aktualnego adresu zamieszkania, np. rachunek za gaz. Poziom 4 jest używany przez firmy i handlowców o dużej wartości.

To oznacza bogatych ludzi, a jeśli to ty, gratulacje! Czy mogę pożyczyć trochę Bitcoinów? Zanim dokonasz pierwszej transakcji, bądź bezpieczny! Skonfiguruj uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

3. Otrzymać uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Na ekranie swojego konta przejdź do "Bezpieczeństwo" i kliknij "Uwierzytelnianie dwuskładnikowe" i wtedy "Ustawiać". Jak powiedziałem wcześniej, możesz utworzyć drugie hasło za pomocą Google Authenticator lub Yubikey. Zdecydowanie zalecam korzystanie z uwierzytelniania dwuskładnikowego na każdej giełdzie, która to oferuje. Okay, to wszystko nudne rzeczy zrobione, przejdźmy do handlu!

4. Zacznij handlować. Na ekranie swojego konta przejdź do "Finansowanie" i złóż depozyt. Możesz zasilić swoje konto, wykonując przelew bankowy w walucie fiducjarnej. Czasami opłaty będą naliczane w zależności od używanej waluty fiducjarnej i miejsca zamieszkania.

Na przykład wpłaty w euro są bezpłatne, jeśli przebywasz w EOG. Jeśli wpłacisz USD w USA, będzie to kosztować 5 USD. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kryptowaluty, z którymi chcesz zacząć handlować. Kliknij na "Handel" kartę, a następnie "Nowe zamówienie".

Istnieją trzy opcje handlu: Proste, natychmiastowe i zaawansowane. Jako nowicjusz zawsze wybieraj Prosty. Kraken oferuje różne rodzaje handlu i może być bardzo skomplikowany. Korzystając z platformy przez jakiś czas, możesz odkryć więcej opcji. Na razie zachowaj PROSTO!

Handel kryptowalutami na platformie Kraken

Teraz wybierz walutę, którą chcesz kupić i w jakiej walucie będziesz płacić. Możesz kupować waluty za pomocą limitu lub zlecenia rynkowego. Zlecenia rynkowe są szybsze i prostsze niż zlecenia z limitem. Uwaga: Zlecenie z limitem ma miejsce, gdy kupujesz walutę za określoną cenę. Zlecenie rynkowe ma miejsce, gdy kupujesz walutę po najlepszej dostępnej aktualnej cenie.

Recenzja platformy handlowej Kraken

Teraz po prostu kliknij zielony KUP ZA POMOCĄ przycisk i to wszystko! Jesteś handlowcem kryptowalut, dobra robota!

Krótka uwaga na temat przechowywania

Ważne jest, aby używać giełd wyłącznie do handlu. Nie rób używaj giełd do przechowywania kryptowaluty przez długi czas. Przechowywanie kryptowalut online lub w gorącej pamięci nie jest dobrym pomysłem. Przechowuj większość kryptowalut w trybie offline lub w chłodni.

Aby to zrobić, potrzebujesz co najmniej jednego portfela sprzętowego. Sprzęt komputerowy portfele są jak super bezpieczne pendrive’y USB. Zawierają wszystkie kody potrzebne do uzyskania dostępu do Twojej kryptowaluty. Kraken bardzo ciężko pracuje, aby chronić Twoje pieniądze, gdy jesteś na ich platformie, ale pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo zależy od Ciebie!

Kiedy zarabiasz mnóstwo pieniędzy, handlując kryptowalutami na Kraken, możesz chcieć je wypłacić jako walutę fiducjarną. Aby to zrobić, będziesz musiał uiścić opłaty Kraken.

Opłaty za wypłatę Kraken

Kraken Opłaty karencji różnią się znacznie w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie. Na przykład, jeśli chcesz wypłacić USD i masz amerykańskie konto bankowe, będzie to kosztować 5 USD. Nieźle, prawda? Jeśli nie masz amerykańskiego konta bankowego, będzie to kosztować 60 USD. Niedobrze, prawda?

Opłaty Kraken są znacznie niższe za wypłaty kryptowalut. Na przykład, Kraken pobiera opłaty 0,0005 BTC wykupić Bitcoin i 0,005 ETH wyjąć Ether.

Dowiedziałeś się teraz całkiem sporo o Krakenie, ale czy jest to dla ciebie wymiana? Ta recenzja Krakena pomoże Ci teraz odpowiedzieć na to pytanie.

Dla kogo Kraken jest najlepszy?

Inne recenzje Krakena mogą powiedzieć, że Kraken nie jest dla początkujących. To trochę prawda. Kraken to duża platforma z wieloma plikami mylące funkcje. Nawet doświadczeni handlowcy mogą mieć trudności w użyciu.

jednak, Polecam Krakena początkującym. Myśleć o nauka handlu na Krakenie, jakby uczył się jeździć samochodem. Nie wygrasz Grand Prix Monako na swojej pierwszej lekcji! Zaczynasz mały. Najpierw uczysz się, jak włączyć silnik, a dopiero potem jeździć, prawda?

Jeśli zaczynasz od Krakena, nie musisz uczyć się korzystania z innej platformy. Możesz dostać Poziom 2 weryfikacja i kaucja trochę Fiat money w kilka minut. Następnie możesz rozpocząć transakcje rynkowe tak długo, jak chcesz. Gdy będziesz lepszy w handlu, będziesz mógł korzystać ze wszystkich innych funkcji, które oferuje Kraken.

Podczas gdy niektóre giełdy kryptowalut są ograniczone, Kraken jest bardzo rozbudowaną platformą. Umożliwia użytkownikom dokonywanie transakcji z depozytem zabezpieczającym i krótkiej sprzedaży. Bardziej zaawansowani użytkownicy naprawdę docenią te funkcje.

Uwaga: Handel na marginesie to miejsce, w którym pożyczasz walutę na handel. Oznacza to, że możesz zarobić więcej pieniędzy, ale możesz też więcej stracić. Krótka sprzedaż to pożyczanie waluty, a następnie sprzedaż w nadziei, że cena spadnie. Następnie odkupujesz go i osiągasz zysk.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wnioski

Teraz, kiedy to przeczytałeś Kraken recenzja, powinieneś wiedzieć, że jest to plik wszechstronny i nieco zagmatwana platforma. Jednak Kraken oferuje wspaniałe funkcje zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników, zapewnia również niskie opłaty, niezawodność i bezpieczeństwo.

Jeśli szukasz najbardziej rekomendowana platforma wymiany kryptowalut, powinieneś wiedzieć, że Kraken jest jedną z najlepszych opcji, jakie możesz znaleźć.

Daj mi znać, co myślisz – możemy się od siebie nauczyć!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map