Chcesz zacząć kupować, sprzedawać i handel kryptowalutami, ale na pewno, jeśli KuCoin jest odpowiednią wymianą dla Ciebie? A może widziałeś konkretną monetę wymienioną na KuCoin i teraz chcesz się upewnić, że jest ona bezpieczna w użyciu?

Cokolwiek to jest, czego chcesz się dowiedzieć o KuCoin, zajmuję się tym! W tej recenzji KuCoin zacznę od podania pliku krótkie wprowadzenie w tle wymiany, po czym przedstawiamy przewodnik krok po kroku jak złożyć depozyt.

Następnie powiem ci, co monety możesz wpłacić, co proces weryfikacji firma ma, i na koniec wymienię wszystkie jej zalety i wady.

Pod koniec czytania mojego przewodnika będziesz miał wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zdecydować, czy KuCoin jest dla Ciebie odpowiednią giełdą. jeśli nie, będziesz mógł znaleźć inne zalecane giełdy kryptowalut tam.

Więc na co czekasz? Przejdźmy do pierwszej części tej recenzji KuCoin – tła giełdy!

Plusy

 • Handel anonimowy
 • Bezpieczne
 • Obsługuje różne kryptowaluty

Cons

 • Niski wolumen obrotu

Wprowadzenie do wymiany KuCoin

KuCoin to zewnętrzna giełda, która na to pozwala kupować, sprzedawać i handlować wiele różne kryptowaluty. To było utworzony w maju 2017 r przez grupę doświadczonych specjalistów biznesowych, którzy wcześniej pracowali przy takich projektach jak Ant Financial czy iBox PAY. KuCoin to jedna z najnowszych giełd kryptowalut w branży.

Celem założycieli było stworzenie prosty i bezpieczny Platforma dla ludzi na całym świecie do handlu różnymi cyfrowymi monetami. W dłuższej perspektywie chcą być jedną z 10 największych giełd na świecie i mają nadzieję, że uda im się to osiągnąć do 2021 roku..

Od momentu uruchomienia giełda KuCoin nie doświadczył żadnych znaczących problemów, i ogólnie rzecz biorąc, wymiana nie jest obciążona żadnymi przeciążeniami systemu. Jest teraz możliwy dostęp do platformy KuCoin za pośrednictwem komputera stacjonarnego, a także na platformie Aplikacja KuCoin zarówno Android i iOS.

Recenzja KuCoin

Na początku 2018 roku zgłoszono, że KuCoin ma ponad 1 milion użytkowników. Jednak ich średni wolumen obrotu jest znacznie mniejszy niż na innych popularnych giełdach, takich jak Binance.

Pisząc tę ​​recenzję KuCoin, odkryłem również, że giełda ma swoją własną kryptowalutę o nazwie Akcje KuCoin (KCS)! Trzymając monety KCS, użytkownicy KuCoin otrzymują zdyskontowane opłaty handlowe.

Ponadto posiadacze monet KCS również otrzymują 50% udziału w całkowitym zysku z opłat transakcyjnych uzyskanych przez giełdę! Kryptowaluta KuCoin doświadczyła rekordowych rekordów w styczniu 2018 roku o ponad 1,8 miliarda dolarów!

Teraz, gdy już wiesz o ich pochodzeniu, w kolejnej części mojej recenzji KuCoin omówimy rodzaje monet, które możesz kupić!

Ostatni znaleziony kupon Kucoin:

Dostępność monet


W chwili pisania tego tekstu KuCoin ma więcej niż 300 różnych par handlowych dostępny. Przykładem pary handlowej jest BTC / ETH, co oznacza handel Bitcoinem z Ethereum. Oni wspierają ponad 75 osób kryptowaluty i cały czas dodają do tej listy.

W ramach tej listy obejmuje większość popularnych monet, Jak na przykład Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Gotówka, a także mniej popularne (ale wciąż topowe kryptowaluty) monety, takie jak VeChain i Lympo.

Wydaje się, że KuCoin jest bardzo popularny w przypadku nowych kryptowalut, które zakończyły swoje I CO, co oznacza, że ​​jest to świetna giełda, jeśli chcesz kupić kryptowaluty na samym początku ich podróży handlowej. Według założycieli KuCoin ma na celu obsługę ponad 1000 różnych kryptowalut do końca 2018 roku.

Porównaj Kucoin obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Kucoin obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Opłaty KuCoin

Jednym z głównych celów KuCoin jest oferowanie swoim handlowcom bardzo niskie opłaty. Ale jakie to jest tanie?

Po pierwsze, kryptowaluta depozyty są bezpłatne, inna niż opłata za transakcję w łańcuchu bloków, którą płacisz, aby wykonać transfer. Oczywiście będzie to zależało od używanej kryptowaluty.

Jeśli chodzi o dokonywanie transakcji, zapłacisz tylko 0,1% kupowanej kwoty. Na przykład, jeśli chcesz kupić Litecoin o wartości 1000 USD, zapłacisz tylko 1 USD! Jest to jeden z najniższych w branży, co jest dobrym powodem do korzystania z KuCoin.

Recenzja KuCoin: Strona główna KuCoin.

Pod względem wycofanie monet poza giełdą, opłata zależy od tego, jaką kryptowalutę chcesz wykupić. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie Oficjalna strona KuCoin.

Tak więc, teraz, gdy wiesz o różnych monetach, które akceptuje KuCoin, a także o informacjach dotyczących opłat KuCoin, następna część mojej recenzji KuCoin zajmie się różne metody płatności, wraz z wszelkimi czynnościami weryfikacyjnymi, które może być konieczne.

Metody płatności i weryfikacja

UPDATE 2021: KuCoin teraz akceptuje 5 głównych walut fiducjarnych, w tym USD, CAD, VND, IDR i CNY.

Czy KuCoin akceptuje walutę fiducjarną? Cóż, niestety tak nie jest, co oznacza, że ​​będziesz musiał dokonać wpłaty za pomocą innej kryptowaluty.

Recenzja KuCoin

Jeśli jest to Twój pierwszy raz w branży kryptowalut, najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie jest zakup popularnej kryptowaluty, takiej jak Bitcoin lub Ethereum w Coinbase. Coinbase umożliwia korzystanie z tradycyjnych metod płatności, takich jak karta debetowa czy konto bankowe. Gdy to zrobisz, możesz przesłać swoje monety bezpośrednio na nowo utworzone konto KuCoin.

Jednak w rzeczywistości depozyty i wypłaty za pomocą kryptowalut mają przewagę. Ponieważ giełda nie jest powiązana z walutą fiducjarną, użytkownicy nie muszą identyfikować się, aby rozpocząć handel. Oznacza to, że możesz handlować anonimowo.

Nawet lepiej, są bez limitów do liczby dostępnych funduszy wpłacać i wypłacać! To duży bonus, ponieważ inne giełdy kryptowalut zmuszają Cię do przesyłania dokumentów weryfikacyjnych, takich jak paszport i wyciąg bankowy, których weryfikacja może czasami zająć do dwóch tygodni.

Zarejestruj się

Aby zarejestrować nowe konto w KuCoin, musisz najpierw odwiedzić ich oficjalną stronę główną, do której można uzyskać dostęp tutaj. Następnie kliknij Zapisz się, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Następnie zostaną przedstawione warunki wymiany. Chociaż już je przeczytałem, prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli przeczytasz je sam, aby upewnić się, że wszystko rozumiesz. Gdy już to zrobisz, zaznacz Zaakceptuj regulamin a następnie kliknij Kolejny.

Recenzja Kucoin - Warunki użytkowania

Teraz musisz podać swój adres e-mail i wybierz bardzo silne hasło.

Recenzja Kucoin - formularz rejestracyjny

Następnie zostaniesz poproszony o udowodnienie, że jesteś człowiekiem, przesuwając pasek od lewej do prawej! Wreszcie, aby otworzyć konto, musisz potwierdzić swój adres e-mail, klikając link, który KuCoin wysyła do Ciebie.

I to wszystko, masz teraz konto w KuCoin! W tym momencie możesz zdeponować kilka monet i od razu rozpocząć handel. Ponadto nie ma potrzeby przesyłania żadnych dokumentów w celu potwierdzenia swojej tożsamości!

Jak kupować na KuCoin

Zastanawiasz się również, jak kupować na KuCoin? To też jest naprawdę łatwe! Po zasileniu konta kliknij Rynki na górze strony.

Recenzja Kucoin - Kategorie

Następnie musisz wyszukać monetę, którą chcesz kupić. Aby to zrobić, wprowadź go w polu wyszukiwania, które znajduje się po prawej stronie strony. W moim przykładzie chcę kupić NEO.

Recenzja Kucoin

KuCoin wyświetli następnie listę wszystkich różnych par handlowych, które są dostępne dla monety, którą chcesz kupić. W moim przykładzie dostępne jest tylko NEO / BTC, co oznacza, że ​​będę musiał wymienić Bitcoin na NEO. Kliknij na parę handlową, która odpowiada monecie, którą wpłaciłeś!

Będziesz teraz na głównym ekranie handlu. W prawej części strony poszukaj pola zakupu, które jest wyświetlane pod listą zamówień.

Recenzja Kucoin - statystyki rynku

Wystarczy, że wpiszesz liczbę monet, które chcesz kupić, i klikniesz na niebiesko najlepsza cena a następnie kliknij zielony Kup pudełko, aby zakończyć transakcję. To takie proste!

Tak więc, teraz, gdy wiesz, jak łatwo jest otworzyć konto, a także jak kupować na KuCoin, kolejna część mojej recenzji KuCoin będzie dotyczyła tego, dla których handlowców giełda jest najbardziej odpowiednia!

Recenzja KuCoin: Kto powinien wybrać KuCoin?

Po przetestowaniu KuCoin po raz pierwszy byłem bardzo zadowolony, widząc, że platforma jest naprawdę prosty w użyciu. Jak zauważyłeś z moich instrukcji powyżej, wszystko, od złożenia depozytu po sfinalizowanie transakcji, jest całkiem proste.

Jest również wymiana KuCoin dobre dla bardziej poważnych handlowców, ponieważ ma wiele funkcji do analizy trendów cenowych – takich jak słupki świecowe. Jednak średni wolumen obrotu w KuCoin wynosi dziesiątki milionów, czyli znacznie mniej niż większe wymiany, takie jak Binance.

Może to stanowić problem, ponieważ niskie obroty mogą czasami oznaczać, że nie ma wystarczającej płynności. Jeśli handlujesz tylko małymi kwotami, nie powinno to stanowić problemu, jednak jeśli chcesz wymienić bardzo duże ilości, KuCoin może nie być dla Ciebie najlepszą wymianą.

Ostatecznie, kiedy nowe kryptowaluty są po raz pierwszy uruchamiane, czasami są one notowane tylko na jednej określonej giełdzie. Jeśli żądana kryptowaluta jest wymieniona tylko na KuCoin, nie będziesz miał innego wyboru, jak tylko z nich korzystać.

Teraz, gdy już wiesz, jak przyjazna dla użytkownika jest platforma, nastąpi kolejna część mojej recenzji KuCoin spójrz, czy wymiana jest bezpieczna!

Czy KuCoin jest bezpieczny?

Zawsze przed wpłaceniem własnych pieniędzy ważne, aby wiedzieć, czy jest to bezpieczne, czy nie. Oczywiście musisz ufać, że Twoje fundusze będą bezpieczne.

Zewnętrzne giełdy działają na scentralizowany serwer, co oznacza, że ​​gdyby został zhakowany, twoje monety mogą być zagrożone. Czy tak się dzieje w branży kryptowalut? tak, niestety cały czas!

Na przykład, pod koniec 2017 roku, zgłoszono, że całkowita ilość monet, które zostały zhakowany w historii kryptowaluty wyniósł ponad 15 miliardów dolarów. Od tego czasu pojawiło się kilka dodatkowych hacków, więc ta liczba jest teraz jeszcze wyższa!

Czy więc KuCoin jest bezpieczny, a jeśli tak, to w jaki sposób? Po pierwsze, witryna jest chronione protokołem szyfrowania który zapewnia bezpieczeństwo informacji o koncie prywatnym. Ponadto, pisząc tę ​​recenzję KuCoin, odkryłem również, że istnieje plik dział ryzyka wewnętrznego ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa środków użytkowników.

Aby jeszcze bardziej chronić Twoje konto, giełda oferuje możliwość założenia konta Google Authenticator. Jeśli to zrobisz, będziesz musiał wprowadzić kod z telefonu komórkowego na stronie internetowej KuCoin, zanim będziesz mógł się zalogować, a także aby dokonać transakcji.

Gorąco polecam skonfigurowanie tego dodatkowa funkcja bezpieczeństwa. Po prostu dlatego, że gdyby ktoś mógł znaleźć Twoje hasło, nadal nie mógłby uzyskać dostępu do Twojego konta, ponieważ potrzebowałby dostępu do Twojego urządzenia mobilnego.

Na koniec warto też wspomnieć, że choć świetnie, że KuCoin nie doświadczył włamania, to wciąż są one bardzo nową giełdą. Z drugiej strony, bez względu na to, z jakiej giełdy korzystasz, nigdy nie powinieneś przechowywać tam dużych ilości środków. Zawsze bezpieczniej jest wycofać swoje monety z powrotem do pliku bezpieczny portfel osobisty (taki jak portfel sprzętowy).

Więc teraz, gdy wiesz, że KuCoin jest bezpieczny, ostatnia część mojej recenzji KuCoin podsumuje jego zalety i wady!

Recenzja KuCoin: Plusy & Cons

Zanim przejdziemy prosto do wniosków, przyjrzyjmy się zaletom i wadom KuCoin.

PROS CONS
 • Bardzo niskie opłaty za wpłaty, wypłaty i transakcje
 • Bardzo prosty w użyciu – idealny dla początkujących
 • Dobra oferta monet, w tym nowo wydane kryptowaluty
 • Dobre funkcje bezpieczeństwa
 • Brak weryfikacji – handel anonimowy
 • Wolumen obrotu jest niski – czasami występują problemy z płynnością na mniejszych monetach
 • Pewne trudności w okresach dużego ruchu

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wniosek

I to już koniec mojego KuCoin przejrzeć! Jeśli przeczytałeś to od początku do końca, powinieneś teraz dobrze zrozumieć, czy KuCoin jest odpowiednią wymianą dla Ciebie.

W tej recenzji zawarłem wszystko, od opłat KuCoin, obsługiwanych monet, łatwości obsługi i metod płatności. Pokazałem ci również, jak założyć konto i jak kupować na KuCoin. Na koniec omówiłem, czy KuCoin jest bezpieczny, czy nie.

Używałem KuCoin kilka razy, ponieważ dość często obsługują one kryptowalutę, której szukam kup lub sprzedaj! Moje doświadczenie zawsze było pozytywne, a zarówno wpłaty, jak i wypłaty były naprawdę szybkie i proste. Podoba mi się również sposób, w jaki można uzyskać dostęp do rynków za pośrednictwem aplikacji KuCoin!

W każdym razie, jeśli chcesz rzucić okiem na inne opcje, zdecydowanie polecam Coinbase, Binance i Kraken.

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me